Yönetim&Futbolcular

 

2016 - 2017  YÖNETİM KURULU



Yönetim Kurulu Başkanı : RAMAZAN YILDIRIM

*****************************************



Başkan Vekili : EBUBEKİR ERDOĞMUŞ

*****************************************



İdari Asbaşkan : OSMAN BAŞ

 

********************************************

 



Mali Asbaşkan :YASİN KÖKSAL

********************************************

Başkan Vekili : FERHAT TAK

 

UĞUR KIRDAR



SELİM DURMAZ

****************************************

 



ALİ KORKMAZ


******************************************



Muhasebe : MUSTAFA GÖL


*******************************************



ERCAN ÖZÇINAR


******************************************



Kulüp İdare Amiri : ATAKAN ÖNCEL

 

*************************************************


 

HACIOSMAN ALTINKAYA

 

**************************************************

 


G.Sekreter - Medya Sorumlusu : SAİT AKSÖZ

**********************************************

Basın Sözcüsü : HASAN OKÇU



Genel Kaptan : Mustafa AKAR

 

Taraftar Sorumlusu : HAKAN AKDAŞ

 

MUSTAFA ÖMÜR

===============================

TEKNİK  HEYET

===============================

GÖREVLİLER:

ABDULLAH USTALAR / Kulüp Müdürü



MASÖR: MEHMET BULUT DEMİRCAN

 

MUSTAFA KOCA / Malzemeci

===========================

FUTBOLCULAR :

 


1.ABDULLAH CEMAL KÜÇÜKYILMAZ - 1991 / Kütahya / Sandıklıspor'dan

2.AYKUT DURAN - 1993 / Sakarya - (Sağbek)Düzyurtspor'dan - 2 yıllık

3.AYKUT SALTIK - 1997 / Tavşanlı - (Forvet) Tav.Linyitspor'dan - 2 yıllık

4.CİHAN ÇİMEN - 1993 / Sakarya - Derincespor'dan - 2 yıllık

5.ÇAĞLAR YILDIZER - 1989 / Aydın - (Forvet) Çine Madranspor'dan

6.DERVİŞ HÜSEYİN GÜNER - 1990 / Kütahya - (Sol) İç Transfer, Prof.Geçiş - 2 yıllık

7.ENES ERDAL İÇ - 1993 / Trabzon - (Forvet) Arsinspor'dan

8.FATİH SERCAN EKİNCİ - 1989 / Bakırköy - (Stoper) Beylerbeyispor'dan

9.GÖKHAN EMRECİKSİN - 1984 / İstanbul - (Sağdış) Tekirdağspor'dan

10.HAKAN ÇORLAK - 1994 / İzmir - (Önlibero-ortasaha) İç transfer , Prof.Geçiş - 2 yıllık

11.HÜSEYİN TEKER - 1993 / Sakarya - (önlibero- ortasaha) Payasspor'dan - 2 yıllık

12.MEHMET DİLAVER - 1989 / Sürmene - (Kaleci) İç transfer, Prof.Geçiş - 2 yıllık

13.MURAT SARI - 1984 / Mucur - (Kaleci) Kemerspor 2003'ten

14.MUSTAFA SERKAN DEMİREL - 1989 / Yalova - (Ortasaha) Turgutluspor'dan

15.BERKANT İSTANBUL - 1996 / Gölcük - (Forvetarkası) Altınordu'dan - 3 yıllık

16.RIDVAN AYKAN - 1989 / Turgutlu - (ortasaha) Menemen Bld.Spor'dan

17.ULAŞ TUFAN - 1995 / Uşak - (Orta Saha) Turgutluspor'dan - 2 yıllık

18.VİJDAN ALADAĞ - 1987 / Kırcali - (Stoper) Ayvalıkgücü Bld.Spor'dan

19.BURHAN BAYEZİT - 1999 / Kütahya - Küt.Köy Hiz.Spor'dan - Prof.Geçiş

20.FATİH BOLAT - 1994 / Çorum - Arsinspor'dan - 2 yıllık

21.DOĞUŞ ALTIN - 1996 / Akhisar - (Stoper) - Akhisar Bld.'den Prof.Geçiş - 3 yıllık

22.KAAN BOZACI - 1994 - Zonguldak - (Kaleci) - Bergama Bld.'den

23.KENAN ERYÜKSEL - 1995 - Akhisar - Akhisar Bld.'den - 3 yıllık

24.MURAT AKGÜL - 1990 / Yıldızeli - Bayburt Grup Özel İd.'den

25.OSMAN BOZDAĞ - 1994 / Aydın - Çine Madran'dan

26.SAİT FURKAN KESKİN - 1998 / Üsküdar - (Kaleci) - Alt yapıdan Prof.Geçiş

27.YENER ŞERİF BOZ - 1992 / Trabzon - Yomraspor'dan

DEVRE ARASI TRANSFERLERİ:

UMUT AHMET FIÇICI / 1998 - Altyapıdan

ENES GÜNAY / 1998 - Altyapıdan

AHMET ÜNER / 1988 - Bayburt Grup Özel İdare'den

AHMET HAKAN TATLI / 1997 - Muğlaspor'dan

AYKUT ÇAKAY / 1990 - K.Maraşspor A.Ş.'den

EMRE GÜRBÜZ / 1991 - Ank.Adliyespor'dan

OKAN SALMAZ / 1992 - Anadolu Üsküdar'dan

SERKAN ESEN / 1990 - Düzyurtspor'dan

SÜLEYMAN KASAP / 1990 - Altay'dan

GÖKHAN KAYA / 1991 - Orhangazispor'dan

MUAMMER ERDOĞDU / 1987 - Gümüşhanespor'dan


OĞUZHAN DEMİRER / 1994 - PAZARSPOR'dan KİRALIK

ABDÜLKERİM KILIÇ / 1993 - ETİMESGUT BLD.'den KİRALIK

İHSAN UĞUR GÖKTAŞ / 1994 - SİVASSPOR'dan KİRALIK

ORHUN ÖZTÜRK / 1992 - ALTAY'dan KİRALIK

FURKAN ÖZYURT / 1987 - NİĞDE BLD.'den KİRALIK

ÖMER FARUK BOZ / 1993 - İNEGÖLSPOR'dan KİRALIK

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

AKADEMİ GELİŞİM LİGİ FUTBOLCULARIMIZ:


U-19      1998-1999 Doğumlu  (18 Lisanslı)

TEK.SORUMLU: Süleyman PÖGE

Ahmet Sarıkaya - Kütahya / 1999

2011 Kütahyaspor (Filiz)
2013 Tav.Linyitspor
2015 Ev.Çel.Dev.Hast.Spor
2015 Muratpaşa Bld.Spor
2016 Ev.Çel.Dev.Hast.Spor
2016 Kütahyaspor



Ahmet Tombak - Eskişehir / 1998

2012 Bilecik Öz.idare Spor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Ahmet Sefa Çıra - kütahya / 1998

2010 Yeni Küt.Belediye Spor (Filiz)
2011 Kütahyaspor
2013 Tav.Linyitspor
2015 Ev.Çel.Dev.Hast.Spor
2016 Kütahyaspor



Baha Abaşlıoğlu - Kütahya / 1998

2010 Öz.İdare Köy Hiz.Spor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Beytullah Savurgan - Kütahya / 1998

2013 Öz.İdare Köy Hiz.Spor (Filiz)
2015 Küt.Perlispor
2016 Kütahyaspor



Emin İmir - İnegöl / 1998

2010 İnegölspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Enes Eren - Kütahya / 1999

2010 Ev.Çel.Dev.Hast.Spor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Enes Günay - Kütahya / 1998

2008 Küt.Şekerspor (Filiz)
2010 Öz.İdare Köy Hiz.Spor
2016 Kütahyaspor



Furkan Başköy - Tavşanlı / 1999

2011 Tav.Linyitspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Furkan Bilge - Kütahya / 1999

2013 Öz.İdare Köy Hiz.Spor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Furkan Çolak - Eskişehir / 1998

2012 Küt.Kümaşspor (Filiz)
2014 Ev.Çel.Dev.Hast.Spor
2016 Kütahyaspor


Furkan Eşdoğan - Kütahya / 1999 (Kaleci)


2011 Kütahyaspor (Filiz)
2015 Yeşilayspor
2016 Kütahyaspor



Hasan Hüseyin Okuyan - Afyon / 1998

2011 Kütahyaspor (Filiz)
2016 Yeşilayspor
2016 Kütahyaspor



Mustafa Demir - Tavşanlı / 1999

2011 Tav.Linyitspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Said Batı - Afyon / 1999

2011 Gediz Yeşilçayspor
2013 Termikspor
2016 Kütahyaspor



Samet Duman - Kütahya / 1998

2011 Kütahyaspor (Filiz)
2015 Yeşilayspor
2016 Kütahyaspor



Sefa Sayın - Uşak / 1999


2013 Kütahyaspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor (Vize)



Umut Ahmet Fıçıcı - Osmangazi / 1998

2008 Bursaspor (Filiz)
2014 Karacabey Birlik AŞ.
2016 Kütahyaspor

 

PROFESYONEL OLUP BU YAŞ GRUBUNDA OYNAYANLAR:

 


BURHAN BEYAZİT - Kütahya / 1999

2010 Ev.Çel.Dev.Hast.Spor (Filiz)
2016 Öz.İdare Köy Hiz.Spor
2016 Kütahyaspor - Prof.Geçiş

 

SAİT FURKAN KESKİN - Üsküdar / 1998 (Kaleci)

2011 Öz.İdare Köy Hiz.Spor (Filiz)
2012 Termikspor
2013 Tav.Linyitspor
2015 Kütahyaspor
2016 Kütahyaspor - Prof.Geçiş

------------------------------------------------------------


U-17    2000 Doğumlu   (21 Lisanslı)


TEK.SORUMLU: Bilal ÜSBAŞ



Ahmet Korkmaz - Tavşanlı / 2000

2012 Öz.İdare Köy Hiz.Spor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Ahmet Emre Gök - Tavşanlı / 2000

2011 Tav.Linyitspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Ahmet Taha Koçyiğit - Kütahya /2000

2011 Yeşilayspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Akif Kalkan - Afyon / 2000

2011 Yeşilayspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Alperen Yıldırım - Çorum / 2000

2013 Tav.Linyitspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Burak Yiğit - Kütahya / 2000

2012 Dumlupınar Üniv.Spor (Filiz)
2013 Termikspor
2016 Kütahyaspor



Erhan Sargın - Kütahya / 2000

2012 Ev.Çel.Çağlayan Azot (Filiz)
2012 Dumlupınar Üniv.Spor
2013 Termikspor
2016 Kütahyaspor



Eyüp Ensar Durmaz - Kütahya / 2000

2012 Dumlupınar Üniv.Spor (Filiz)
2013 Termikspor
2016 Kütahyaspor



Fatih Çamlı - Kütahya / 2000

2012 Küt.Sera Şekerspor (Filiz)
2013 Ev.Çel.Dev.Hast.Spor
2016 Kütahyaspor



Fatih Toygar - Kütahya / 2000 (Kaleci)

2012 Dumlupınar Üniv.Spor (Filiz)
2013 Termikspor
2016 Kütahyaspor



Furkan Yıldız - Kütahya / 2000

2013 Kütahyaspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor (Vize)



Himmet Başyiğit - Kütahya / 2000

2013 Küt.Sera Şekerspor (Filiz)
2013 Ev.Çel.Dev.Hast.Spor
2016 Kütahyaspor



Mehmet Ceğiç - Kütahya / 2000 (Kaleci)

2013 Küt.Sera Şekerspor (Filiz)
2013 Ev.Çel.Dev.Hast.Spor
2016 Kütahyaspor



Murat Yavuz - Altıntaş / 2000

2012 Küt.Genç S.H.Ç.E.K. (Filiz)
2013 Yeşilayspor
2016 Kütahyaspor



Mustafa Demirel - Kütahya / 2000

2011 Yeşilayspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Samet Çayır - Altıntaş / 2000

2012 Altıntaş Bld.Spor (Filiz)
2014 Öz.İdare Köy Hiz.Spor
2016 Kütahyaspor



Semih Kahraman - Kütahya / 2000

2013 Öz.idare Köy Hiz.Spor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Semih Can Köse - Kütahya / 2000

2011 Ev.Çel.Dev.Hast.Spor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Süleyman Yüksel - Kütahya / 2000

2013 Öz.İdare Köy Hiz.Spor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Talha Kara - Kütahya / 2000

2011 Gediz Yeşilçay Spor (Filiz)
2012 Dumlupınar Üniv.Spor
2013 Termikspor
2016 Kütahyaspor



Veli Kurtay - Afyon / 2000

2013 Afyon Belediyespor (Filiz)
2016 Kütahyaspor

 

----------------------------------------------------------------

 

U-16   2001 Doğumlu   (22 Lisanslı)


TEK.SORUMLU: Ali EFE



Abdullah Ertuğrul Cengiz - Sakarya / 2001

2013 Arifiye Atılganspor (Filiz)
2015 Tav.Linyitspor
2016 Kütahyaspor



Bilal Aydın - Kütahya / 2001

2013 Ev.Ç.Dev.Hast. (Filiz)
2013 Kümaşspor
2014 Aragonit B.Saka
2014 Termikspor
2016 Kütahyaspor



Burak Sözen - Kütahya / 2001

2012 Aragonit B.Saka (Filiz)
2014 Yeşilayspor
2016 Kütahyaspor



Cemil Ada - Kütahya / 2001

2012 Aragonit B.Saka (Filiz)
2013 Termikspor
2014 Aragonit B.Saka
2014 Termikspor
2016 Kütahyaspor



Emirhan Çankaya - Kütahya / 2001

2012 Kütahyaspor (Filiz)
2013 Aragonit B.Saka
2014 Termikspor
2016 Kütahyaspor



Faruk Samet Durna - Kütahya / 2001

2013 Küt.Şekerspor (Filiz)
2015 Yeşilayspor
2016 Kütahyaspor



Furkan Danacı - Kütahya / 2001

2012 Aragonit B.Saka (Filiz)
2014 Ev.Ç.Dev.Hast.Spor
2016 Kütahyaspor



Hüseyin Özen - Tavşanlı / 2001

2015 Öz.İdare Köy Hiz. (Filiz)
2016 Kütahyaspor



İbrahim Korkmaz - Tavşanlı / 2001

2015 Yeşilayspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



İsmail Erkin Kaya - Kütahya / 2001 (Kaleci)

2012 Kütahyaspor (Filiz)
2014 Aragonit B.Saka
2014 Termikspor
2016 Kütahyaspor



Mehmet Bacaksız - Tavşanlı / 2001

2013 Tav.Linyitspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Melik Can Şahin - Altıntaş / 2001

2013 Altıntaş Bld.Spor (Filiz)
2015 Kütahyaspor
2015 Yeşilayspor
2016 Kütahyaspor



Mustafa Sancar - Sakarya / 2001

2013 Arifiye Atılganspor (Filiz)
2015 Tav.Linyitspor
2016 Kütahyaspor



Nail Boy - Kütahya / 2001

2013 Kütahyaspor (Filiz)
2015 Yeşilayspor
2016 Kütahyaspor



Oğuzhan Çürük - Kütahya / 2001

2012 Aragonit B.Saka (Filiz)
2014 Termikspor
2016 Kütahyaspor



Salih Bugün - Kütahya / 2001

2014 Dumlupınar Üniv.Spor (Filiz)
2014 Aragonit B.Saka
2014 Termikspor
2016 Kütahyaspor



Semih Özcan - Kütahya / 2001

2013 Yeşilayspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Serkan Erbay - Sincanlı / 2001

2015 Yeşilayspor (filiz)
2016 Kütahyaspor



Şerif Ayyıldız - Gediz - 2001

2012 Aragonit B.Saka (Filiz)
2014 Termikspor
2016 Kütahyaspor



Talha Talaz - Eskişehir / 2001

2013 Ev.Çel.Dev.Hast.Spor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Umut Özorak - Kütahya / 2001

2014 Kütahyaspor (Filiz)
2015 Yeşilayspor
2016 Kütahyaspor



Yiğit Örkmez - Sakarya / 2001

2015 Arifiye Atılganspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor


------------------------------------------------------------



U-15   2002 Doğumlu   (28 Lisanslı)


TEK.SORUMLU: Güray TOKER



Abdullah Hazar Sülün - Kütahya / 2002

2014 Aragonit B.Saka (Filiz)
2015 Termikspor
2016 Kütahyaspor



Adil Alperen İstim - Kütahya / 2002

2014 Pendikgücü Gençlik (filiz)
2015 Yeşilayspor
2016 Kütahyaspor



Ahmet Kırbaş - Kütahya / 2002

2013 Çavdarhisarspor (filiz)
2016 Yeşilayspor
2016 Kütahyaspor



Altan Gitmez - Kütahya / 2002

2012 Küt.Şekerspor (Filiz)
2015 Yeşilayspor
2016 Kütahyaspor



Emir Öztürk - Tekirdağ / 2002

2012 Eskişehirspor (Filiz)
2015 Seyitömer Bld.Spor
2016 Termikspor
2016 Kütahyaspor



Enes Furkan Arslan - Eskişehir / 2002

2012 Aragonit B.Saka (Filiz)
2014 Kütahyaspor
2016 Kütahyaspor(Vize)



Gökay Şar - Kütahya / 2002

2012 Kütahyaspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor (Vize)



Hakan Bektaş - Muğla / 2002

2013 Küt.Çinispor (Filiz)
2014 Aragonit B.Saka
2015 Termikspor
2016 Kütahyaspor

 



Halil Emir Şentürk - Kütahya / 2002

2014 Öz.İdare Köy Hiz.Spor (Filiz)
2016 Kütahyaspor

 



Halil İbrahim Efe - Kütahya / 2002

2014 Çavdarhisarspor (Filiz)
2015 Yeşilayspor
2016 Kütahyaspor



Halil Samet Yıldız - Kütahya / 2002

2012 Aragonit B.Saka (Filiz)
2015 Termikspor
2016 Kütahyaspor



Hüseyin Akgönül - Gediz / 2002

2013 Gediz U.Oymak 1 Eylül (Filiz)
2016 Tav.Linlitspor
2016 Kütahyaspor



İbrahim Emeksiz - Kütahya / 2002

2012 Öz.İdare Köy Hiz.Spor (Filiz)
2014 Aragonit B.Saka
2015 Termikspor
2016 Kütahyaspor



İsmail Polat Akar - Kütahya / 2002 (Kaleci)

2012 Aragonit B.Saka (Filiz)
2015 Termikspor
2016 Kütahyaspor



Kubilay Duran - Altıntaş / 2002

2013 Altıntaş Bld.Spor (Filiz)
2014 Kütahyaspor
2015 Yeşilayspor
2016 Kütahyaspor



Mehmet Kahraman - Kütahya / 2002

2012 Ev.Çel.Dev.Hast.Spor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Mehmet Mert Cömert - Eskişehir / 2002

2014 Termikspor (Filiz)
2015 Aragonit B.Saka
2015 Termikspor
2016 Kütahyaspor



Murat Seyman - Kütahya / 2002

2012 Kütahyaspor (Filiz)
2014 Aragonit B.Saka
2015 Beşiktaş A.Ş.
2015 Aragonit B.Saka
2015 Termikspor
2016 Kütahyaspor



Nurullah Fatih Demirel - Kütahya / 2002

2014 Çavdarhisarspor (Filiz)
2015 Yeşilayspor
2016 Kütahyaspor



Ramazan Türk - Kütahya / 2002 (Kaleci)

2014 Küt.Belediyespor (Filiz)
2014 Kütahyaspor
2015 Öz.İdare Köy Hiz.Spor
2016 Kütahyaspor




Samed Küçükarslan - Tavşanlı / 2002

2012 Tav.Akıncılarspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Samet Karadaş - Kütahya / 2002

2012 Kütahyaspor (Filiz)
2015 Termikspor
2016 Kütahyaspor



Semih Tuna - Kütahya / 2002

2014 Küt.Belediyespor (Filiz)
2015 Kütahyaspor
2016 Kütahyaspor (Vize)



Sinan Albayrak - Kütahya / 2002

2012 Yeşilayspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Tahsin Yurdcu - Tavşanlı / 2002

2013 Tav.Linyitspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Ümit Özbay - Kütahya / 2002 (Kaleci)

2013 Kütahyaspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor (Vize)



Yağız Aktaş - Kütahya / 2002

2013 Kütahyaspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor (Vize)



Yusuf Kılınç - Almanya / 2002

2012 Aragonit B.Saka (Filiz)
2015 Termikspor
2016 Kütahyaspor



----------------------------------------------------------------



U-14    2003 Doğumlu     (19 Lisanslı)

TEK.SORUMLU: Mustafa ERTEN


Bekir Enes Çetin - Kütahya / 2003

2013 Yeşilayspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Berkay Salih Aydın - Kütahya / 2003

2014 Küt.Belediyespor (Filiz)
2014 Kütahyaspor
2016 Kütahyaspor (Vize)



Can Yapışkan - Kütahya / 2003

2014 Küt.Genç S.H.Ç.E.K (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Emrah Danışan - Gediz / 2003

2013 Küt.Genç S.H.Ç.E.K (Filiz)
2015 Öz.İdare Köy Hiz.Spor
2016 Yeşilayspor
2016 Kütahyaspor



Emre Kocaman - Kütahya / 2003

2014 1977 Vefaspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Eray Yakış - Osmangazi / 2003

2014 Küt.Belediyespor (Filiz)
2015 Kütahyaspor
2015 Yeşilayspor
2016 Kütahyaspor



Hasan Şahin - Kütahya / 2003

2014 Kütahyaspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor (Vize)



Hasan Polat Seven - Kütahya / 2003

2013 Kütahyaspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor (Vize)



İbrahim Sökmez - Aslanapa / 2003

2015 Öz.İdare Köy Hiz.Spor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



İsa Bedel - Simav / 2003

2013 Küt.Genç S.H.Ç.E.K (Filiz)
2015 Öz.İdare Köy Hiz.Spor
2016 Kütahyaspor



Mestan Can Erkek - Kütahya / 2003

2013 Kütahyaspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor (Vize)



Selahattin Yunus Kanyılmaz - Kütahya / 2003

2013 Küt.Genç S.H.Ç.E.K. (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Süleyman Dönmez - Kütahya / 2003

2014 Ev.Çel.Dev.Hast.Spor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Taha Coşkun - Kütahya / 2003

2014 Öz.İdare Köy Hiz.Spor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Taha Özdemir - Tavşanlı / 2003

2016 Kütahyaspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor (Vize)



Tevfik Mert Pehlivan - Kütahya / 2003

2015 Öz.İdare Köy Hiz.Spor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Uğur Öz - Kütahya / 2003

2014 1977 Vefaspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Yasin Ev - Kütahya / 2003

2015 Ev.Çel.Dev.Hast.Spor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Yaşar Alp Uçurum - Kütahya / 2003

2014 Kütahyaspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor (Vize)

 

 

 

 



 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 







ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN1151
DÜN833
BU HAFTA1984
BU AY15271
TOPLAM3027894

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 94 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim