AKADEMİ LİGİNE KATILIM BELLİ OLDU..(10.09.'15) PDF Yazdır E-posta
Yazar Administrator   
Perşembe, 10 Eylül 2015 15:19

 

Coca-Cola Gelişim Ligleri çatısı altında oynanan Bölgesel Gelişim Ligleri ile
Elit Akademi U17 Ligi'nin grupları belli oldu.

Buna göre Bölgesel Gelişim U14, U15, U16, U17 Ligleri 6 grupta,
Bölgesel Gelişim U19 Ligi 4 grupta oynanacak.

Elit Akademi U17 Ligi ise tek grupta yapılacak.

Bölgesel Gelişim Ligleri ile Elit Akademi U17 Ligi'nde mücadele 19-20 Eylül
tarihlerinde başlayacak.

Liglerin fikstürleri ise 14 Eylül'de belirlenecek.

 

 

COCA- COLA GELİŞİM LİGİ BÖLGESEL GELİŞİM U-14, U-15, U-16,  LİGİ GRUPLARI

 

MARMARA -2

 

1 BALIKESİRSPOR
2 BURSA NİLÜFER
3 CENTONE K.GÜMRÜK
4 DARICA G.BİRLİĞİ
5 GÖLCÜKSPOR
6 İNEGÖLSPOR
7 İSTANBULSPOR A.Ş
8 KARTALSPOR
9 KIRKLARELİSPOR
10 KOCAELİ BİRLİKSPOR
11 SAKARYASPOR A.Ş
12 SANCAKTEPE BLD.
13 SARIYER
14 YEŞİLBURSA A.Ş
İÇ ANADOLU
1 BOLUSPOR
2 ÇORUM BLD. SPOR
3 DÜZCESPOR
4 ESKİŞEHİRSPOR
5 GENÇLERBİRLİĞİ
6 KARDEMİR KARABÜK
7 KONYA AND.SELÇUK
8 MKE ANKARAGÜCÜ
9 OSMANLISPOR FK
10 TKİ TAV.LİNYİT SPOR
11 TORKU KONYA SPOR
12 ZONGULDAK KÖMÜR
EGE
1 AKHİSAR BLD.
2 ALANYASPOR
3 ALTAY
4 ALTINORDU
5 ANTALYASPOR
6 AYDINSPOR 1923
7 BERGAMA BLD.
8 BUCASPOR
9 DENİZLİSPOR
10 FETHİYESPOR
11 GÖZTEPE A.Ş
12 KARŞIYAKA
13 MANİSA BŞ. BLD.
14 MANİSASPOR
15 MENEMEN BLD.
16. NAZİLLİ BLD.
17 TURGUTLUSPOR
COCA- COLA GELİŞİM LİGİ BÖLGESEL GELİŞİM U-17 LİGİ GRUPLARI
İÇ ANADOLU
1 ÇORUM BLD.
2 DÜZCESPOR
3 GENÇLERBİRLİĞİ
4 KARDEMİR KARABÜK
5 KONYA AND.SELCUK
6 MKE ANKARAGÜCÜ
7 OSMANLISPOR
8 TKİ TAV.LİNYİT
9 TORKU KONYA
10 ZONGULDAK KÖMÜR
EGE
1 AKHİSAR BLD.
2 ALANYASPOR
3 ALTAY
4 ANTALYASPOR
5 AYDINSPOR 1923
6 BERGAMA BLD.
7 DENİZLİSPOR
8 FETHİYESPOR
9 GÖZTEPE A.Ş
10 KARŞIYAKA
11 MANİSA BŞ. BLD.
12 MANİSASPOR
13 MENEMEN BLD.
14 NAZİLLİ BLD.
15 TURGUTLUSPOR
COCA-COLA GELİŞİM LİGİ BÖLGESEL GELİŞİM U-19 LİGİ GRUPLARI

 

MARMARA 2
1 BURSA NİLÜFERSPOR
2 ÇORUM BLD. SPOR
3 DARDANEL SPOR
4 DARICA G.BİRLİĞİ
5 DÜZCESPOR
6 GÖLCÜK SPOR
7 İNEGÖLSPOR
8 KIRKLARELİSPOR
9 KOCAELİ BİRLİK
10 KONYA AND. SELÇUK
11 MKE ANKARAGÜCÜ
12 SAKARYASPOR A.Ş
13 TKİ TAVŞANLI LİNYİT
14 YEŞİL BURSA A.Ş
15 ZONGULDAK KÖMÜR

 

EGE
1 ALTAY
2 AYDINSPOR 1923
3 BERGAMA BLD.
4 BUCASPOR
5 FETHİYESPOR
6 MANİSA BŞ. BLD.
7 MANİSASPOR
8 MENEMEN BLD.
9 NAZİLLİ BLD.
10 TURGUTLUSPOR

 

YORUMSUZ....

Perşembe, 10 Eylül 2015 15:39 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN526
DÜN548
BU HAFTA4010
BU AY14182
TOPLAM3102841

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 66 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim