BAŞKAN TEKDEMİR'DEN KAMUOYUNA AÇIKLAMA..(25.12.'17) PDF Yazdır E-posta
Yazar Administrator   
Pazartesi, 25 Aralık 2017 22:07

 

İÇİMİZDEKİ İRLANDALILARA RAĞMEN MÜCADELEMİZ SÜRECEK!..

İlk yarıda son beş maçını da kazanan, şampiyonluk yolundaki iddiasını tüm kararlığıyla sürdüren Kütahyaspor’umuzda devre arasının girmesiyle beraber yaşanan yaprak dökümleriyle birlikte özellikle sosyal medyada uğradığımız linç kampanyasına karşı daha fazla sessiz kalmamız ne yazıkki tüm çabamıza rağmen mümkün olmadı. Bu açıklamamız ‘’Gerçek Kütahyasporluların’’ bilmesi gereken gerçeklerdir.

Öncelikle takımımızdan ayrılan oyuncular hakkında bilinmeyenleri açıklamak istiyorum. Alp Ertunga Ersagun Çakıroğlu ilk devre takımımızda aradığı şansı bulamadı ve kendisiyle yollarımızı bu sebepten ayırdık. Onun dışında giden oyuncuların hiçbirisi bizim kararımızla ya da teknik heyet raporuyla gönderilmedi. Azmi Polat , Beyköy maçında 5-0 önde olduğumuz dakikalarda hocası tarafından kenara alınmış ve bunu sebep göstererek takımdan ayrılmak istediğini iletmiştir. İlk devre taraftarlarımızın performansını en çok eleştirdiği Cumaali Bulut’ta yine ayrılmayı kendisi talep etmiştir.

En çok eleştiri aldığımız iki Enes konusunda ise; Enes Nalbantoğlu her ne kadar ayrılmayı kendisinin istemediğini açıklamış olsa da , kulübümüzü kendisinin görüştüğü üç ayrı kulübün araması sonucu henüz takımımız oyuncusu iken bizden habersiz transfer görüşmeleri yaptığı ortaya çıkmış, buna sezon devam ederken içeride yarattığı sorunlarda eklendiğinde kulübümüzün de menfaatleri doğrultusunda Çengelköyspor’a satışına izin verilmiştir.

Genç oyuncumuz Enes Günay’ın ise amacı forma şansı bulabilmek ve düzenli oynayabilmektir. Bu doğrultuda oyuncumuzun oynamasını sağlamak ve daha iyi bir futbolcu olabilmesini amaçlayarak şehrimizin takımlarından Moymulspor’a verdik. Burada herhangi bir art niyet aranmamalıdır.

Bu isimlerin dışında ilk devre takımımızın başarısında önemli payı olan, teknik heyetimizin son derece memnun olduğu ve kesinlikle göndermeyi düşünmediğimiz bir futbolcumuz da tüm ısrarımıza rağmen ciddi bir bonservis ücretini de kulübe vermeyi kabul ederek ısrarla ayrılma isteğindedir. Yoğun uğraşlarımız görünen o ki çare olmamıştır. Bunun üzerinden kulübümüze yüklenmek sadece kişilerden daha önemli olan camiamızı yaralar. Bu niyetteki faydalanamayacağımız sporcuyu takımda tutmamız ne derece doğrudur , kamuoyunun takdirine bırakıyoruz..

Bu sezon maddi anlamda Kütahya Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu dışında çok sınırlı bir destekle ayakta duruyoruz. Ancak hedefimiz olan şampiyonluğa ulaşmak adına ciddi bir fedakârlıkla mücadelemizi sürdürüyoruz. Bu çabamızı gerçek Kütahyaspor taraftarı görüyor ve takdir ediyorken kendilerini Kütahyasporlu bildiğimiz, daha önceki yönetimlerde yer almış bazı kişilerin yapılan herşeyi eleştirip, olmayan şeyleri de olmuş gibi göstererek Kütahyaspor’un yenilgisine bile sevindikleri bir ortamda bizleri yıpratmaya çalıştığını derin üzüntüyle görüyorum ve anlam veremiyorum. En çok da buna üzülüyorum!

İÇİMİZDEKİ İRLANDALILARA rağmen bu şampiyonluk mücadelemiz sürecek. Ayrılan oyuncuların yerlerine takviyeler yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz. Bunun için gece gündüz çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz. Kütahyaspor’un her kuruşunu hesap ederek, kulüp menfaatlerini gözeterek çalışmalarımızı yapıyoruz. Bu konuda en büyük desteği yine gerçek Kütahyaspor taraftarının vereceğinden de zerre şüphe duymuyorum.

Benim Kütahyaspor camiasından ve taraftarlarından tek bir isteğim var. Amacı sadece sosyal medyada şov yapmak olanların söylediklerine bakarak bizlere olan desteğinizi kesmeyin. Gelin hep birlikte el ele verelim. Büyük bir şansımız varken şampiyonluğu şehrimize getirelim. Bunun tadını bir kez yaşadık, hatırlayalım ve yeniden yaşayalım. Kimsenin Kütahyaspor’dan büyük olmadığını bilerek hep birlikte hedefe yürüyelim. Şunu tüm açık yüreklilikle söylüyorum; Bu sene sonuna kadar tüm desteğinizi verin, eğer bunun sonucunda Kütahyaspor şampiyon olamazsa ben Ahmet Tekdemir olarak derhal kongre kararı alacağımın ve koltuğa yapışmayacağımın sözünü veriyorum.

KÜTAHYASPOR KULÜP BAŞKANI AHMET TEKDEMİR

Çarşamba, 08 Ağustos 2018 23:39 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN56
DÜN356
BU HAFTA1851
BU AY23105
TOPLAM4320572

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 13 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim