BİR AÇIKLAMA BEKLİYORUZ (06.11'23)

BİR AÇIKLAMA BEKLİYORUZ !!!

Dün ,güzel bir oyun ile galip gelseydik bizim 16, lider Karaköprü nün 22 puanı olacaktı ve üstümüzdeki takımların daha bay haftaları var,puan farkı aslında şu bu deyip farklı yorumlar yapacaktık.

Ama evimizde Karaköprü ye 3-2 mağlup olduk, puan farkı 12 oldu,puan farkından ziyade maçta kadro kalitemizin , mücadele gücümüzün ve kondisyonumuzun şampiyonluğa oynamaya yetmediğini,bu kadro ile yetmeyeceğini ve şampiyonluğa oynayan bir takıma karşı ne kadar yetersiz olduğumuzu hep birlikte gördük. (taraftar sezon başında gördü, ufaktan eleştirdi, yazdı ama destek olmaya da devam etti.)

Gidişat iyi değil, görünen köy kılavuz istemez.

Bu kadro,bu hoca ve bu yönetimin iş bilmezliği sebebiyle bu takım şampiyon

O-LA-MAZ .

Aksini iddia eden varsa lütfen yoruma yazsın.

Çünkü,grubumuzda kadro kalitesiyle Karaköprü ve Erbaa şampiyonluğun en büyük adayları, Kuşadası ve Bornova da takipçileri iken bizim bu kadro ve oyun sistemimizle ilk dört şansımız hiç yok.

Bu takım düşer diye düşünenlerde rahat olsun, düşmez.

Sivas 4Eylül, Bayburt Ö.İ, 1922Konya ve Akhisar takımları mevcut kadrolarında ve durumlarında devre arasında pozitif yönde değişiklik yapmazsa en büyük düşme adayları.

Hâl böyle olunca mevcut kadro ve hoca ile devam edilirse en kötüsü ligi 7.veya 8. bitirir çok rahat (!) bir sezon geçiririz yada iyimser düşünürsek 5. veya 6.sırada bitirir play off oynarız ,ama Play off'dan bu kadro ile üst lige çıkmak mucize gibi bişey olur.

Şimdi devre arasına kadar mecburen bu futbolcularla devam edeceğiz,

o yüzden futbolcularla ilgili isim isim eleştiri ve yorum yapmayacağız, taraftar ve bizler kimin mücadele edip etmediğini,kimlerin yetersiz olduğunu zaten görüyoruz.

Yönetimin, Âlim ve Abdullah başkanın,teknik ekibin sezon başındaki hedefimiz ile bu yöndeki açıklamalarını tekrar gözden geçirmesi gerektiğini düşünüyoruz.

Eğer hedef play off oynayalım,

çıkabilirsek çıkarız ise ilk önce teknik ekibe takımın oyunuyla ve kondisyonuyla ilgili hesap sorulmalı, futbolcularla bir görüşme yapılmalı,devre arasına kadar en az puan kaybıyla girilmeli,sonra aksayan bölgelerimize biri kesinlikle kaleci olmak üzere kulübün bütçesine uygun,direk formayı giyebilecek kaliteli 2-3 devre arası transferi yapılmalı.

Yok hedef şampiyonluk yada en kötü ligi 2.sırada bitirip play off finalisti olmak ise şimdiden devre arasına sağlam transfer bütçesi ayırmalı.

Ama devre arası transferleri sıkıntılıdır.

Takımında düzenli oynayan, parasını zamanında alan kaliteli bir futbolcuyu almak zordur,gelmek istese de kulübü bırakmaz.

Bu yüzden izleyeceğimiz ilk yol,özünde kaliteli, iyi ama ilk devre kulübünde hoca-kadro, takıma uyum veya maddi problem yaşamış

alacaklarına karşılık takımından ayrılacak futbolcularla temas kurmak olmalıdır.

Diğer yol ise özellikle kulübümüzü bilen,üst liglere transfer olmuş ama kadro zenginliği sebebiyle forma şansı bulamayan bildiğimiz oyuncuları kiralamak olmalıdır.

En az 4-5 kaliteli nokta transfer ile kadro kalitemizi arttırırsak daha önce kendi başımıza geldiği gibi futbolda sezon sonuna kadar herşey olabilir.

Ama taraftarla inatlaşırsanız, yazılanlara ve yorumlara kulaklarınızı tıkarsanız çok sıkıntılı bir sürece gireriz ki son

maçta takımın oyununu, kondisyonunu mücadelesini ve kadro kalitemizi hep birlikte gördük.Sonra tribünler boş kalıyor diye açıklamalarda bulunmayın.

Buradan yönetime, Âlim başkanımıza, Abdullah Damcı ya, Efrahim ve Yusuf hocaya sesleniyoruz.

Taraftar bir açıklama bekliyor.

Hedefimiz nedir?

Bu kadroyu yeterli görüyor musunuz?

Kötü gidişat, yetersiz oyun devam ederse, puan farkı daha da açılırsa B planımız varmı?

Devre arası transferleri için çalışmalarımız varmı?

Lütfen bu taraftara bir açıklama yapın.

 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN553
DÜN1102
BU HAFTA553
BU AY22641
TOPLAM5275496

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 29 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim