KÜTAHYASPOR DA DAMCI DÖNEMİ...(19.06'23)

B.KÜTAHYASPOR DA DAMCI DÖNEMİ...

2019 Yılında göreve seçilen Kütahya Belediye Başkanı Sayın Alim Işık'ın döneminde dört yıldır zirve mücadelesi veren, ancak şampiyonluğa ulaşamayan Belediye Kütahyaspor'da Erdoğan Çolak'ın istifası sonrasında olağanüstü kongre kararı alınmıştı.

Bugün kongrenin ilk ayağında gerekli çoğunluk sağlandı.

Kongrede söz alan Ruhsen Kumdalı'nın , Zafertepe'de bulunan Zekeriya Ünaldı döneminde yapılmış kulüp binasının satılmasıyla alakalı sorduğu soruya Belediye Başkanı Sayın Alim Işık cevap verdi. Işık, buranın neden satıldığını açıkladığı konuşmasında aynı zamanda yerine Yoncalı'da yapımı son aşamaya gelen yeni kulüp tesisinin de müjdesini verdi.

Geride kalan dört yılda çok uğraştıklarını ancak takımı üst lige çıkaramadıklarını belirterek üzüntüsünü dile getiren Işık, başlangıçta kulüp yönetmekle alakalı çok bilgi sahibi olmadığını da gizlemeyerek özeleştiride bulundu. Şehirden para kazananların Samsun örneğinde olduğu gibi Kütahyaspor'a yatırım yapmasını istediğini ancak bunun malesef olmadığını söyleyen başkan elimizden geleni şehrimizin takımı için yaptık, yine yapıyoruz dedi ve bu kez "şampiyonluk" kelimesini telaffuz etmeyerek geride kalan dört yılda verdiğimiz mücadeleyi sürdüreceğiz dedi ve kongrede yaptığı konuşmayla büyük alkış aldı.

Abdullah Damcı, 19 kişilik geniş ve yeni eklenen genç- dinamik kişilerle oluşan listeye başkanlık ederken bu tek liste oy birliği ile göreve seçildi.

Abdullah Damcı yaptığı kısa konuşmada, dört yıldır bu takımın zirveye oynadığını ve uzun yıllardır bunun olmadığı şehirde aslında bunun başarı olduğunu ancak şampiyonlukla taçlanmadığı için eleştiriler aldıklarını dile getirerek, yaptığımız hatalardan ders almış şekilde yeni döneme hızlı bir şekilde hazırlanarak kongreye kadar olan süreçte kaybettiğimiz zamanı telafi edeceğiz dedi.

Belediye Başkanımız Sayın Alim Işık'a takımımıza sürdürdüğü destek için teşekkür eder, yeni yönetimimize başarılar dileriz.

İşte Belediye Kütahyaspor Yönetim Kurulu

Abdullah Damcı

Murat Arık

Ertuğrul Cevahir

İsmail Şen

Memiş Özüş

Erdem Özdoğan

Selim Kaplan

Emirhan Osal

Mehmet Akkaya

Uğur Şahan

Bilal Yurttaş

Kerem Sülün

Yasin Uçar

Behçet Türkkan

Osman Ertan

Emirhan Bilge

Ömer Kaçan

Selçuk Aşan

Osman Altınkaya

 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN943
DÜN3427
BU HAFTA12941
BU AY27791
TOPLAM5186418

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 57 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim