4.TUR DA RAKİP SÜPER LİGDEN GAZİANTEP FK. (21.10'22)
Pazar, 23 Ekim 2022 22:42

KUPADA 4.TURDA  RAKİP,SÜPER LİGDEN GAZİANTEP FK..

Ziraat Türkiye Kupası'nda 4.Tura yükselerek kura çekiminin ardından ülkemizin güzide kulüplerinden, süper lig temsilcisi Gaziantep Futbol Kulübü ile eşleşmenin heyecanını yaşıyoruz.

Rakibimiz, ülkemizin en üst liginde başarıyla mücadele eden güçlü bir takım olabilir. Ancak bizde 1966'da kurulan, şehrimizi geçmişte gerek Türkiye Kupası'nda, gerek profesyonel liglerde gururla temsil eden kulübümüz Belediye Kütahyaspor ile bu sezonki kupa yolculuğumuzu en iyi şekilde sürdürmek istiyoruz.

Bir önceki turda olduğu gibi yine seri başı olan rakibimize karşı tüm mücadelemizi tur için vererek, şehrimize yeni bir zafer kazandırmak için sonuna kadar mücadele edeceğimizin bilinmesini istiyorum. Teknik ekibimize ve futbolcularımıza bu konuda sonuna kadar inanıyorum ve şehrimizden de aynı inancı duymalarını bekliyorum.

Gönül isterdiki Gaziantep Kulübünü şehrimizde konuk edelim.. Belki bu tur için bu mümkün olmadı ama, şanlı armamızı en iyi yerlerde layıkıyla dalgalandırma konusundaki inancımız sürüyor.

Tüm şehrimizin de bu zorlu mücadelede desteğini ve dualarını bekliyorum. Son olarak 80'li yıllarda bir süper lig takımıyla eşleşen kukübümüzün, uzun yıllar sonra yine aynı seviyede bir takımla eşleşmesinin verdiği heyecanı, bizim gibi tüm Kütahya'mızın yaşadığına inanıyorum.

Büyük taraftarımıza selamlarımla..

Belediye Kütahyaspor Kulüp Başkanı

Erdoğan Çolak

Pazar, 23 Ekim 2022 22:59 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN343
DÜN742
BU HAFTA1085
BU AY29361
TOPLAM5187988

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 40 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim