TFF,PLAY-OFF LARDA SEYİRCİ İSTEMİYOR MU ? (07.05'22)
Cumartesi, 07 Mayıs 2022 13:19

EY TFF, FUTBOL SEYİRCİ İLE GÜZEL..

Türkiye Futbol Federasyonu son yıllarda verdiği ve veremediği tüm kararlarla artık şaşırtmıyor ancak sürekli tartışılıyor. Şuan başkanının dahi belli olmadığı futbolun patronu olan bu kurum ne yazık ki sürekli kendince bir karar alıp 'Ben yaptım, oldu' tavrını dayatıyor.

Lig devam ederken hakemlerle yaşanan skandalların yanı sıra , yabancı kuralları, yayıncı kuruluş krizleri gibi bir çok fiyaskoya imza atan TFF, açıkladığı profesyonel liglerin play-off tarihleriyle bir kez daha tepki çekti.

Futbolun en önemli paydaşlarından olan taraftarı aklına dahi getirmeyen TFF maçların tamamını hafta içine koydu. 3.Ligde Yarı final ve final maçları hafta içi oynanacak. Halbuki Play-Off'lar tamamen tribün şovlarının olduğu, taraftarların desteğiyle takımlarını öne geçirdiği bir aşama. Ama bu ölüm kalım maçları alınan karar gereği iş günlerinde oynanacak ve bir çok insan bu maçlara çok istese dahi gidemeyecek.

Türkiye'nin bir çok yerine modern stadyumlar yapıldı ancak günden güne bu statlar boş kalıyor ve ne yazık ki bu gibi TFF kararları bunda etken oluyor.

TFF'ye gücümüz yettiğince sesleniyoruz, kulüplerin de başvurmasını bekliyoruz en azından final maçının hafta sonu oynanmasını talep ediyoruz

 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN1284
DÜN2413
BU HAFTA9012
BU AY87309
TOPLAM5057407

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 19 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim