HAYDİ BAŞLIYORUZ...(14.01'22)
Cuma, 14 Ocak 2022 14:50

HAYDİ BAŞLIYORUZ..

Kısaca ilk devreyi nasıl geçirdiğimizi hatırlarsak , sezona 3 berabelik ile başlayıp, seri galibiyetlerin arasında birkaç beraberlik ve deplasmanda Hopa , Çatalca maçlarını kaybederek,

evimizde hiç mağlup olmadan Nevşehir maçına gelmiştik.

81 dk.sına 2-0 önde girip son düdukte 3-2 mağlup olduğumuz maç sonu yaşananlar,bilinmezdi ki bazı şeylerin düzelmesine ve değişmesine sebep olsun.

Bu maçtan sonra, başkanımız Erdoğan Çolak ve yönetim kurulumuz , taraftarın

""gereği yapılsın"" uyarısıyla mevcut sportif direktörü görevden alarak ,yerine taraftarın JayJay i Abdi Aktaş ı getirdi.

Son yıllarda, taraftar ile kulüp arasında bazı sebep (!) lerden dolayı kopukluk olmuş,sanki bir duvar örülmüş,sınır çizilmişti.

Bu değişimle birlikte, taraftar-kulüp ilişkileri duzelirken ,

taraftar maç maç ,hafta hafta tribünlere gelmeye başladı.

Sezona bir türlü ideal 11 i ile başlayamayan, sakatlıklar ve cezalarla boğuşan, antrenmanlarda 22 kişi olmadigindan çift kale yapmakta zorlanan,

yanlış anlaşılan bir hareket sonucu taraftar ile gerginlik yaşayan Ahmet hoca,

ilk devrenin bitimine 3 maç kala,sakatlıklar düzelip ,ilk defa ideal 11 i ile maçlara çıkabilecek olmasından ve

o dönemde

hoca istifa fısıltılarına cevaben taraftardan ""son kez destek istiyorum"" diyordu.

Nitekim,

önce içerde Hendek galibiyeti , sonra deplasmanda çok önemli Batman Petrol maçı, müthiş oyunla,rakibi ezerek , tarihi farkla kazanarak, içerde son maçta grubun az gol yiyen takımlarından Erbaa yi da 3 golle geçerek takım, yönetim, taraftar kendimize geldik. Sonuçta ilk devreyi 8 puan farkla 2.sirada tamamlayıp Antalya kampına gittik.

Yönetim, devre arasında ,taraftarın sesine kulak vererek önce orta sahaya Oğuzhan ı, ardından da kaleye Hasan ı transfer ederek takımı güçlendirdi.

Ancak,kamptan gelen Onur un tekrar sakatlanma haberi, Muhammet in tek forvet kalması , hücum hattımıza kesinlikle forvet ihtiyacı doğururken,Anıl ın da uzun süre dönemeyecek olması sebebiyle belki bir kanat transferi de gerçekleşebilirdi.

Başkanımız Erdoğan Çolak , sportif direktör Abdı Aktaş ın titiz çalışmaları ve Ahmet hocayla koordine sonucu, takımdaki dengeleri de gözeterek, hucumun her bölgesinde oynayabilen nokta transfer İsmail Düzgün ile hem forvet ,hem kanat transferi gerçekleşmiş oldu.

Yönetim gerekeni yaptı, yapıyor da, sıra taraftarda.

Unutmadan,

Dumlupınar Stadyumuna her maça atkısını takarak gelip ,taraftar gibi destekleyen sayın Valimiz Ali Çelik'e, maddi manevi her daim takımın yanında olan onursal başkanımız Prof.D.Alim Işık'a ve Abdullah Damcı'ya, takımı için tüm zamanını ayıran, koşturan Başkanımız Erdoğan Çolak"a ve içimizden biri olan sportif direktörümüz Abdı Aktaş a da teşekkür etmeden geçmeyelim,emeklerine sağlık.

Şimdi, sloganımızdaki gibi, bir olma, birlikte olma zamanı..

İçerdeki ilk

B.Yildırımspor maçında , tribünleri doldurarak ,son düdüğe kadar takımımızı destekleme zamanı.

Cuma, 14 Ocak 2022 14:53 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN485
DÜN1102
BU HAFTA485
BU AY22573
TOPLAM5275428

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 78 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim