KAMP BİTTİ,KÜTAHYASPOR 7 OCAK'TA TOPLANACAK..(05.01'22)

KÜTAHYASPOR  İZİNDE!

Kütahyaspor 10 günlük devre arası kampını tamamladı ve cumartesi gününe kadar oyunculara izin verildi. Kampta iki hazırlık maçı oynayan takımımız M.Yeşilyurt'a 1-0 kaybederken komşu kent Eskişehirspor ile oynanan maçtan 2-2 beraberlikle ayrıldı.

İlk devre çok sayıda sakatlık yaşayarak kritik puan kayıpları yapan takımımız ikinci devreye 8 puanlık dezavantajla ancak inançla hazırlanıyor.

Sayfamıza çok sayıda gönderilen mesaja cevaben belirtelim; malesef Anıl Gir kampta yer alamadı. İkinci yarının da büyük kısmını kaçıracağını belirtelim ve takıma katılana kadar bu konuyla ilgili başkaca bir paylaşımda bulunmayacağımızı belirtelim.

Bazı sayfalarda sakat oyuncu bulunmuyor bilgileri paylaşıldı ancan ilk devrenin son maçı olan Erbaa maçında sakatlanan Enes Nalbantoğlu hazırlık maçlarında görev alamadı. Arnavutköy maçına yetiştirmek için çaba harcanıyor. Enes geçmişte olduğu gibi yine büyük bir aksilik olmazsa fedakar şekilde yerini alacaktır.

Kampta ne yazık ki iki sakat daha verdik. Aldığımız bilgiler doğrultusunda Alihan Aydın ve Onur Garip ilk devrenin en az ilk 2 haftasında görev yapamayacaklar. Geride kalan 1.5 senelik dönemde sık sık sakatlık sorunları yaşayan ve 23 resmi maç kaçıran Onur Garip'in yine adale sakatlığı yaşaması sonrasında forvette Muhammet Arslantaş alternatifsiz kaldı.

Ara transferde rakamların oldukça yüksek olması sebebiyle bir çok takım kadrosuna takviye yapmakta zorlanıyor. Bazı ekipler ise önemli oyuncularını da kaybederek zayıflıyor. Takımımızda, kulüp bulması söylenen kaleci Osman Mert Göktepe dışında bir fire verilmedi. Hasan Sürmeli ve Oğuzhan Kandemir transferleriyle takviye edilen kadromuza, maddi olanakların uyması durumunda başka takviyede yapılabilir.

En büyük dileğimiz ise tüm oyuncularımızın sağlıklı şekilde sahada yer alması..

 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN332
DÜN742
BU HAFTA1074
BU AY29350
TOPLAM5187977

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 29 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim