SORUN NEDİR AHMET HOCA ? (25.10'21)

SORUN NEDİR AHMET HOCA?

Kütahyaspor dar kadroya eklenen sakatlıklarla beraber zor bir dönemden geçiyor. Kadroda çok az alternatif kaldı ve bu haldeyken bile Alihan Aydın süre alamıyorsa bunun nedenini herkes merak ediyor. Geçen sezon tüm maçlarda dakika alan, Kütahyaspor'un en fazla maçta görev yapan oyuncusu olan Alihan Aydın bu sezon baskı yediğimiz Yıldırım ve Kelkit maçlarında kenarda kaldı. Bu iki maçta 4 puan buhar oldu, uçtu.

 

Geçen hafta Karaman'da kazanılan maçın iyilerindendi ve asist yapmıştı Alihan, ama dün oynatılmadı. Hemde bunca eksik varken. Buradaki problemi biz merakla soruyoruz, yönettiğiniz takım Kütahyaspor ve "biz yaptık oldu" diyemezsiniz. Geçen sezon son üç haftada olanları siz unuttuk deseniz de memleket unutmadı. Bu kulüp egoların tatmin yeri değil, önce sorumluları bunu kavrasın.

* * *

Bir başka konu ise takımın skoru bulana kadar oynadığı oyunu skoru bulduktan sonra terkedip savunmaya gömülmesi. Bu şekilde giden 3.maç ve 6.puan oldu dün. (Bergama'da da şanslıydık) Ahmet Yavuz'un kariyerinde böyle beraberlikler oldukça fazla. Takımın oynamaya çalıştığı, zaman zaman oynadığı bir oyunu var ama malesef B planı yok. Kış geliyor, ağır saha şartları devreye girecek. O zaman böyle ayağa kısa pas fırsatına rakipten önce zeminler izin vermeyecek.

Umuyoruz hocamız bunun için önlemini alıyordur. 16 Senelik teknik direktörlük kariyerinde bunu artık tecrübe ettiğini düşünüyoruz. Kusura bakma Ahmet Hocam, 2-0 kazandığın maçta dönüp sus işareti yaptığın tribünler, kazanamadığın maçta sana bu soruları elbette soracak..

Biz susalım, sen konuş..

 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN886
DÜN3427
BU HAFTA12884
BU AY27734
TOPLAM5186361

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 43 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim