3.LİG & 1.GRUP TRANSFER DOSYASI -31 AĞUSTOS İTİBARIYLE...(30.08'21)
Pazartesi, 30 Ağustos 2021 22:06


3.LİG 1.GRUP TRANSFER DOSYASI...

(30 Ağustos itibariyle,bu tarihten, transferin son günü  08.Eylül e kadar olan futbolcular,renkli olarak ilave edilecektir.)

KÜTAHYASPOR: (Teknik Direktör Ahmet Yavuz) Veli Kızılkaya (Sancaktepespor) İbrahim Konuksever (68 Aksaray Bld.) Erdinç Cepoğlu (Pendikspor) Bilal Şeflek (Ofspor) Talha Aydemir (Artvin Hopaspor) Anıl Gir (Fethiyespor) Ali Kaan Şahanbaz (Yozgatspor FK) Muhammed Arslantaş (Başakşehir-Kiralık) Ali Mert Işık (Gölcükspor) İbrahim Yakup İnal (Batman Petrolspor) İbrahim Başer (Ankara TKİ)

Arnavutköy Belediyespor: (Teknik Direktör Fatih Akyel) Mithat Yaşar-Samet Günhan (Turgutluspor) Siraç Susancak (Kozanspor) Halil Çelik (Malatya Yeşilyurt) Kıvanç Küçükkarış (Buca FK) Hüseyin Çelik (Yıldırımspor) Mert Çölgeçen (Antalyaspor) Ömer Faruk Yılmaz (Karabükspor) Erkan Kapar (Fethiyespor) Tolga Şahin (İstanbulspor)

Batman Petrolspor: (Teknik Direktör: Zafer Hizarcı) Aykut Çift (Kırıkkalespor) Ahmet Teker (Adıyamanspor) Ömercan Öndaş - Savaş Çakır (Pazarspor) Samet Aydın (Yomraspor) Akın Akman (Malatya Yeşilyurt) Ali Kemal Başaran (Orduspor FK) Orhan Nahırcı (Arhavispor) Yağızcan Erdem (Erbaaspor) Hasan Çavdar (Karaman Bld.) Doğukan Bulut (Fatsa Bld) İlyas Ural (Nevşehirspor) Onur Küçük (Zonguldak Kömür) Erdinç Mergen (Gümüşhanespor) Ferhat Canlı (Y.Malatyaspor) Mehmet Alperen Kızkapan (Altay) Talha Bulut (Antalyaspor) Abdullah Ertuğrul Cengiz (Zonguldak Kömür)

Bursa Yıldırımspor:
(Teknik Direktör Sait Ulvi Özdemir) Ersel Çetinkaya (Karaköprü) Mehmet Küçükdurmuş (Adıyamanspor) Doğukan Öksüz (Yomraspor) Barışcan Işık (Altınordu) Doğukan Ateş (Payasspor) Alper Kağan Çakır (Silivrispor) Fatih Ateş (Ergene Velimeşespor) Emirhan Çağlayan (Pendikspor) Kadir Yurttadur (Somaspor) Fatih Özçelik (Sultanbeyli Bld. ) Mustafa Çalışkan (İnegölspor) Egemen Baysal (Yalovaspor) Orhan Kurşun (Altınordu) Fatih Çakır (Tekirdağspor)

Nevşehir Bld. : (Teknik Direktör Yusuf Tokaç) Ömer Gür (Kastamonuspor) Yıldıray Koçal (Modafen) Abdullah Karmil (Düzcespor) Aykut Sarıdoğan (Arnavutköy Bld.) Niyazi Çolak (Artvin Hopaspor) Furkan Keleş (Artvin Hopaspor) Hüseyin Civelek (Yenişehir Bld.) Burak Koçer (Cizrespor) Cemal Doğu (Yalovaspor) Ebrar Yiğit Aydın (Eskişehirspor) Muammer Umut Kezgin (Manisaspor) Malik Karaahmet (Düzcespor) Yaşar Arslantürk (Altındağspor) Doğukan Coşar (Bayrampaşa) Furkan Yılgın (Etimesgut Bld.) Enver Erşahin (Cizrespor) Arif Cılak (Karşıyaka) Maksut Birben (Diyarbekirspor) Yiğit Kotan (Ankaraspor) Uğur Uğur (İskenderun Fk) İlkay İşler (Beşiktaş) Kutsal Manici (Kemerspor) Kazım Birkan (Sancaktepespor)

Bergama Bld.: (Teknik Direktör Murat Yoldaş) Gökhan Cingirt (Karacabey Bld.) Mustafa Gürbüz (Ağrıspor) Murat Berkan Demir (Altay) Eray Karataş (Altay) Deniz Çörtlen (Çorum FK) Tayfun Sabri Gümüşoğlu (Osmaniye FK) Yusuf Orhan (Adıyamanspor) Fikret Topaloğlu (Ofspor) Muhammet Sait Özvardar (Silivrispor) Burak Özbakır (Karakoçan FK) Murat Karadeniz (Karacabey Bld.) Yusuf Can Abay (Bucaspor) Kuban Altınbudak (Altay) Deniz Keskin (Çankaya FK) Alpay Cin (68 Aksaray Bld.) Yunus Ünsal (Erbaaspor) Gökhan Aydaş (Altındağ Belediyespor) Murat Kayalı (Esenler Erokspor) Hamit Kurt (Karaman Bld.) İsmail Cem Kara (Şanlıurfaspor)

Artvin Hopaspor: (Teknik Direktör İsmail Cem Cembaz) Yusuf Aklan (İstanbulspor) Beycan Kaya (Çankaya FK) Bilal Çebi (Isparta FK) Osman Kocaağa (Muğlaspor) Ali Say (Van FK) Melih Kılıç (Mardin Fosfatspor) Çayan Poshoroğlu (Gençlerbirliği) Selim Dilli (Konyaspor) Batuhan Abdikoğlu (Çankaya FK)

Osmaniyespor FK: (Teknik Direktör Namık Altunsoy) Mehmet Akif Önal (68 Aksaray Bld) Umut Koray Öz (Somaspor) Bora Taşdemir (Afjet Afyonspor) Gökhan Lale (Pendikspor) Ali Sinan Gayla (Karaman Bld.) Mehmet Fatih Ayık (Sivas Bld.) Sinan Altınel (Sultanbeyli Bld.) Muhammed Mustafa Gundak (Sivas Bld.) Mehmet Tolunay Gül (Karaman Bld.) Mehmet Mert İslah (Kemer) Burak Kara (Tepecikspor) Hüseyin Sürmeneli (Yomraspor) Mehmet Sefa Etöz (Bayrampaşa) Yağız Aktaş (Isparta 32Spor) Ahmet Ayhan (Karaman Bld.)

Erbaaspor: (Teknik Direktör Hasan Basri Kara) Murat Kara(Heask) Hakkı Tosun (İçel İdman Yurdu) Kadir Mert Örentepe (Çatalcaspor) Batuhan Kaya(Karakoçan FK) İsmail Hacıhafızoğlu (Nevşehir Bld.) Yahya Kemal Baki (Kullarspor) Halil İbrahim Pekşen (52 Orduspor FK) Rıfat Can Aslan (Batman Petrol) Alperen Keleş (Çengelköyspor)Tolga Aslan

Kahta 02Spor: (Teknik Direktör A.Sinan Bayraktar) Engin Tuna (Kozanspor) Emrullah Sarıhasanoğlu (Orduspor FK) Gürkan Aslan (52 Orduspor FK) Hakan Doğru (52 Orduspor FK) Emre Okur (Muğlaspor) Muhammed Çoban (Çorum FK) İlyas Sarı (Edirnespor) Volkan Pala (Sarıyer)

Çatalcaspor: (Teknik Direktör Kadir Akbulut) Murat Akçay (Cizrespor) Gökhan Yenigün (Gölcükspor) Vedat Yeşilkaya (Karaköprü Bld.) Hüseyin Rüzgar (Fethiyespor) Mustafa Dündar (Ofspor) Cevdet Enes Varbil (İnegölspor) Ertuğrul Usta (Alemdağspor) Emre Torun (Etimesgut Bld.) Toykan Topuz (Karabükspor) Necati Yakuplar (Heask)

Hendekspor: (Teknik Direktör Talip Toprak) Muharrem Efe (Gümüşhanespor) İskender Can (Sultanbeyli Bld.) Mehmet Avcı (Şile Yıldızspor) Oğuzhan Çimen (Alemdağspor) Yavuz Alemdar (Keçiörengücü) Yavuzhan Keleşoğlu (İstanbulspor) Mustafa Kara (Heask) Emirhan Can (Altınordu)  Mertcan Babat (İnegölspor) Mert Meriç Köstereli (Boluspor) Ehat Koşutan (Fenerbahçe U-19) Berkant Yılmaz-Ali Mert Koca (Sakaryaspor U-19) Burak Ziyaattin Altıntaş (İçel İdman Yurdu) Sabri Turgut (Fethiyespor)

Başkent GözGöz Akademi (Mamak) FK: (Teknik Direktör Mücahit Yalçıntaş) Mehmet Kodeş (Heask) Gökhan Dinçer (Heask) Çağatay Çeken (Heask) Coşkun Kılıç (Karaman Bld.) Berk Kal(Ağrıspor) Alper Önal (Ankaragücü) Çağrı Gülcü (Manisaspor) Barış Başkan (Muğlaspor) Ömer Erel (Siirt Özel İdare)  Serhat Aydın (Heask) Hüseyin Yıldız (Arhavispor)

Fatsa Bld.: (Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu) Ahmet Baykal (Edirnespor) Hüseyin Atalay (Yıldırımspor) Tahir Kurtuluş (Fethiyespor) Ramazan Üzer (Tekirdağspor) Ozan Can Dursun (Karaköprü Bld.) Oğuzhan Birben (52 Orduspor) Mustafa Değirmenci (Karşıyaka) Ercan Yaşa (Y.Malatyaspor) Okan Acar (Kayserispor) Altan Güler (Kadriyespor)

Kelkit Belediyespor: (Teknik direktör Ulaş Ulusan) Batuhan Eren (Yalovaspor) Eyüohan Cinemre (Görelespor) Hüseyin Köseoğlu (Gümüşhane Telekomspor) Habip Akman (Diyarbakırspor) Hacı Ahmet Kerküş Albayrak (Ankara TKİ) Tufan Deniz Gelen (Silivrispor) Serkan Özen (Mardin Fosfatspor) Hüseyin Çiray (Batman Petrolspor) Ekrem Aydemir (İçel İdman Yurdu)

Karaman Bld: (Teknik Direktör Salih Eken) Osman Boz (Bucak Beledıye) Selahattin Enes Kılıç (Niksar Belediyespor) Burak Gündoğdu (Çerkezköy) Hami Baytar (Torbalıspor)

Elazığspor: Transfer tahtası kapalı.

Sancaktepe FK: Transfer tahtası kapalı.

Pazartesi, 30 Ağustos 2021 22:28 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN14
DÜN149
BU HAFTA486
BU AY822
TOPLAM4613956

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 12 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim