KÜTAHYASPOR UN GALİBİYETİ, FETHİYESPOR VE NAZİLLİ Yİ SALLADI. (28.02'21)
Pazar, 28 Şubat 2021 17:40

KÜTAHYASPOR'UN GALİBİYETİ NAZİLLİ B. VE FETHİYESPOR DA DEPREM ETKİSİ YARATTI.

25 şubat 2021 Çarşamba günü Dumlupınar Stadyumunda oynanan ve Kütahyaspor un 2-1 galibiyeti ve 1 maç eksiğine rağmen büyük avantaj yakalaması Fethiyespor la aynı puan ama averajdan dolayı 2.sıraya yerleşmesi önce Nazilli B de sonra Fethiyespor da deprem etkisi yarattı.

Önce Nazilli nin hocası Hasan Şermet in ayrıldığı haberleri çıktı, ama Hasan hocanın annesi vefat edince kulup bu açıklamayı erteledi.Zaten Hasan hoca maç sonu röportajında "" biz olalım olmayalım bundan sonra bu takım..... "" şeklinde sinyal vermişti.
Nazilli cephesi, basını ve sosyal medyası mağlubiyeti hazmedemeyip, saha,zemin, açık tribünler, içerde bulunan yönetici,vb bahanelerle mağlubiyete kılıf aramaya devam ediyorlar.
Unutmayın ki saha, zemin vb durumlar her iki takım için de geçerli.
Kütahyaspor, aynı saha ve zeminde de Fethiyespor u 2-0 yenmişti.

Ardından Fethiyespor dan süpriz haber geldi, resmi açıklamada T. Direktörümüz Mesut Toros ile yollarımız ayrılmıştır ifadesi kullanıldı.Kendi sahasında hiç mağlubiyeti olmayan, en çok liderlikte bulunan bir takımın hocası gönderilmişti.Açıkca bir sebep yoktu ama iç sahadaki Tepecik beraberliği ve son puan tablosu gerekçeydi belki.

Fethiyespor un ve Nazilli b nin 1er hafta BAY geçeceği, dolayısıyla Kütahyaspor un kazanacağını düşünürsek şimdiki puan tablosunda Fethiyespor a 3, Nazilli ye 5, +1 ikili averajdan 6 puan fark atmış olacağız.

Şuan şöyle bir matematiksel gerçek var, Kütahyaspor Fethiyespor ile deplasmanda oynayacağı maçta ve + 1 başka maçta berabere kalırsa ve geriye kalan 9 maçın tümünü kazanırsa, Nazilli de kalan 10 maçının tamamını kazanırsa, Fethiyespor da kendi evinde Kütahyaspor la berabere kalıp diğer 9 maçın tamamını kazansa bile Kütahyaspor şampiyon oluyor.
Bu hesaplar için erken ama kısaca Kütahyaspor avantaj lı, biri Fethiye ile olmak üzere iki beraberlik toleransı var

Pazar, 28 Şubat 2021 23:12 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN364
DÜN742
BU HAFTA1106
BU AY29382
TOPLAM5188009

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 33 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim