KÜTAHYA GENÇLİK İL SPOR MÜDÜRÜ UYUYOR!!! (28.01'21)
Cuma, 29 Ocak 2021 00:44KÜTAHYASPOR ŞAMPİYONLUĞA KOŞUYOR !

GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜ UYUYOR !

Başta maçların oynandığı Dumlupınar Stadı olmak üzere, Halil Akkaş Sahası ve  Kütahyaspor’un antrenmanlarını yaptığı Zafertepe Sahaları karla kaplı bir şekilde kaderine terk edilmiş vaziyette bekliyor.
Spora uzak, Kütahyaspor’a soğuk tavırlarıyla ve torpilli atamasıyla Gençlik Spor İl Müdürlüğü koltuğunu boş yere meşgul etmesi sebebiyle taraflı tarafsız her kesimin tepkisini çeken Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Gayret kış şartlarındaki başarısızlığıyla bir kez daha sınıfta kaldı.
Stat konusu başta olmak üzere , spor ve tesis konularında hiç bir başarılı projesini ve çalışmasını göremediğimiz Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Gayret, merkezde bulunan sahaların karla kaplı olması sebebiyle Kütahyaspor’u halı sahada antrenman yapmaya mahkum etti.
İlimizdeki tüm sokaklarda ve caddelerde karla mücadele çalışmaları ilgili birimlerce başarılı bir şekilde sürdürülürken  Kütahyaspor’un antrenman yapacağı tüm sahaların karla kaplı olması Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Gayret’in “  Kütahyaspor’un şampiyonluğuna köstek mi oluyor?” sorusunu akıllara getirdi.
Belediye Kütahyaspor Kulübünün müracaatına rağmen, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından kulübümüze antrenman sahası tesis edilmediğinden dolayı, takımımız Halide Edip Adıvar Spor maçı hazırlıklarına halı sahada başlamak zorunda kaldı.
Kütahyaspor taraftarları olarak;
Kütahya’mıza ve spora hizmet etmek yerine, şehrimizin tek profesyonel takımı olan  Kütahyaspor’a halı sahaları reva gören Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Gayret’i kınıyoruz ve İSTİFAYA davet ediyoruz

Cuma, 29 Ocak 2021 00:54 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN802
DÜN3427
BU HAFTA12800
BU AY27650
TOPLAM5186277

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 25 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim