KÜTAHYA GENÇLİK İL SPOR MÜDÜRLÜĞÜNE ÇAĞRIMIZDIR!!! (16.11'20)
Pazartesi, 16 Kasım 2020 21:36

KÜTAHYA GENÇLİK SPOR MÜDÜRLÜĞÜNE ÇAĞRIMIZDIR : PORTATİF LOCA DA YAPIN.

1938 de yapılan ve o dönemin en iyi 5.stadyumu olan Dumlupınar ,depreme dayanıksız olduğu gerekçesiyle 2019 yılında tribünleri yıkılmıştı.
2020 yılında ise yıkılan tribünlerin yerine Kütahya ya yakışmayan ,ilk başta yönetmeliğe uymayan ,tamamen acemice ihaleye çıkarılan bir proje ile yenisi yapılmıştı.

Vaka sayılarının arttığı bu dönemde,Pandemi sürecinin uzayacağını düşünürsek şuan ki Kapalı tribünlere basit,fazla maliyet gerektirmeyen bir proje ile belli bölgelerin koltukların etrafı panolar ve branda ile  çevrilerek LOCA sıfatı kazandırılıp Kütahyaspor a hizmet etmenizi bekliyoruz.

İŞTE SİZE ÖRNEK

Yeşil-siyahlılarda yönetim, stada seyirci almak için ise çok ilginç bir uygulamaya imza attı. Yönetim, maraton tribününde bazı bölgeler belirledi ve panolarla ayırıp 18 adet portatif loca oluşturdu.

Süper Lig takımlarından Denizlispor, TFF'nin yeni kararı olan localara sınırlı sayıda seyirci alınmasına ilişkin kararın ardından yaratıcı bir fikre imza attı.

STADI BÖLÜP LOCAYA ÇEVİRDİLER

Daha önceden 10 locaya sahip olan Horozlar, stadın bir kısmını bölüp portatif loca inşa ederek stadyuma alınan seyirci sayısını artırdı.

559 BİLETE İZİN VERİLDİ

Hafta içinde Beşiktaş maçına kadar loca sayısını 70'e çıkaracaklarını açıklayan yeşil-siyahlı kulüp çalışmaların sonucunda sayıyı 18 artırabildi ve toplam 28 locayı kullanıma aldı.

2000 taraftar hedefi koyan Denizlispor TFF'nin 559 seyirciye izin vermesinin ardından bu hedefine ulaşamasa da daha fazla taraftara loca satışı gerçekleştirdi.

Öte yandan yeşil-siyahlı yönetimin loca sorununa bulduğu çarenin diğer kulüpler tarafından da kullanılıp kullanılmayacağı merak ediliyor.

Grubumuz takımlarından Ağrıspor da bazı bölgeleri panolarla çevirip seyirci alımına başladı.

Pazartesi, 16 Kasım 2020 23:57 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN875
DÜN2151
BU HAFTA3916
BU AY31325
TOPLAM5284180

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 26 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim