B.KÜTAHYASPOR DA ZİYARETLER SÜRÜYOR (18.08'20)
Salı, 18 Ağustos 2020 21:17


TFF BAŞKANI NİHAT ÖZDEMİR'İ ZİYARET ETTİK

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Damcı ve Başkanımız Cahit Özel Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir'e nezaket ziyaretinde bulundu.

TFF'nin Riva'daki idari merkezinde gerçekleşen ziyarette, TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Hamit Altıntop, Yönetim Kurulu Üyesi Selim Soydan, TFF Genel Sekreteri Kadir Kardaş, Temsilciler Kurulu Başkanı Abdurrahman Arıcı yer aldı.

Ziyarette TFF Başkanı Nihat Özdemir, heyetemize Milli Takım forması takdim etti.

TFF BAŞKAN VEKİLİ ALİ DÜŞMEZ'İ ZİYARET ETTİK

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Damcı ve Başkanımız Cahit Özel, Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu (TASKK) Başkanı Ali Düşmez'e nezaket ziyaretinde bulundu.

İstinye’deki TFF’nin Orhan Saka Amatörler Evi’nde gerçekleşen ziyarette heyetimiz, Belediye Kütahyaspor'un 3.Lige çıkmasındaki zorlu süreçte Ali Düşmez'in yapmış olduğu özverili çalışmalarına ve emeklerine teşekkür ettiler.

Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili Ali Düşmez ise, Belediye Kütahyaspor'un 3.Lige terfi etmesinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek takımımıza başarılar diledi.

BAŞAKŞEHİR KULUBÜNE ZİYARET

Bugün İstanbul’da futbolun en üst düzey temsilcilerini ziyaret eden Belediye Başkanı Alim Işık ve heyeti, Başakşehirspor Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ ile bir araya geldi.

Profesyonel liglere geri dönen Belediye Kütahyaspor, üst düzey ziyaretlerine devam ediyor.

Kütahya Belediye Başkanı Prof.Dr. Alim Işık, Belediye Kütahyaspor Yönetim Kurulu Başkanı Cahit Özel ve Kütahya Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Damcı, Süper Ligin önemli takımlarından Başakşehir’in Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Gümüşdağ’ı ziyaret etti.

Kütahya heyetinin ziyaretinden son derece memnun kaldığını söyleyen Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, gelecek yıllarda Belediye Kütahyaspor’u daha üst liglerde görmek istediklerini de söyledi.

Karşılıklı hediyeler verilmesinin ardından hatıra fotoğraflar çekildi.

Bugünkü ziyaretlerle futbol kamuoyunun dikkatini bir anda üzerine çeken Belediye Kütahyaspor’da sürpriz transfer çalışmalarının da olduğu bilgisi geldi.

Salı, 18 Ağustos 2020 22:13 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN128
DÜN463
BU HAFTA3850
BU AY13318
TOPLAM4374318

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 31 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim