BAL LİGİ 9.GRUP ARA TRANSFER DOSYASI (19.01'20)
Cumartesi, 11 Ocak 2020 23:42



BAL LİGİ 9.GRUPTA TRANSFER DOSYASI (19.01.2020 de güncellendi)

**Ara tarnsfer dönemi 03 Ocak-14 Şubat 2020 tarihleri arası olup ,hala devam ettiği için transfer oldukça güncellenecek.

B. KÜTAHYASPOR

GELEN:Mehmet Çağrı Alpaslan (Zaferspor)
GİDEN:Mustafa Tahran (Yatağanspor) Serdar Kılıç (Ortaca Bld)

BURSA YILDIRIMSPOR
GELEN:Uğur Yalçın (Tavşanlı Linyit) Umut Akpınar (Kemerspor 2003) Emir Akay (Yenişehir Belediyespor) İlyas Yılmaz (Kırıkhanspor)
GİDEN:Furkan Kesikbaş (Gönen Bld.) Hüseyin Keleş, Yasin Bayram, Mustafa Sevim, Murat Serbest

HENDEKSPOR
GELEN:Ayvaz Koç (Manavgat Bld.) Yahya Kemal Baki (İlimtepe Kullar) Furkan Ulus (Heask)
GİDEN:Mirzacan Yıldırım (Pamukova 1968Spor) Cihat Karaer (Ödemişspor) Doğukan Bayraktutar (Erenlerspor) Kadir Gezer (Karadeniz Ereğli) ,Samet Tosun (Ünyespor),Emrecan Zorlu (Bolvadin B),Gökhan Ünver

TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
GELEN:Cihan Bal (1074 Çankırıspor) Furkan Yıldırım (Isparta 32Spor) Cemal Şener (Aliağa FK) Doğan Aydın (Manisa Sanayi),Samet Aydın (DSİ Karadeniz)
GİDEN:Uğur Yalçın (Yıldırımspor) Hakan Soylu (Ankara TKİ) Hakan Doğan (Adıyaman 1954 Spor) Kemal Akbaba(Bağcılar), Ömercan Arslan(Bulancakspor), Hayrettin Çınar(Cizre Serhat), Cihat Akcan (Yeşilay)

BEYOĞLU YENİÇARŞI
GELEN:Onur Çelik (Çarşambaspor)
GİDEN:Ahmet Arat , Gökhan Kılınç (Edirnespor) Güven Şen (Isparta 32spor) Taşkın Gökçe (Çengelköyspor) Erdi Yeşiltepe (Atlasspor) Harun Akyel (K.Ereğli) , Ozan Baş (Ortaköy)

MALTEPESPOR
GELEN:Muzaffer Özkaya (Merzifonspor) Emir Subaykan (İlimtepe Kullarspor),Doğancan Topal (Erzincan Ulalar), Enes Bilgiç (Balıkesir Uğur G.F.K),Erman Sarı (Edirnespor) , Hüseyin Kasarcı,Recep Solmaz, Rıfat Can Aslan (Paşabahçe)
GİDEN:Yunus Emre Ayaz (Beşyüzevlerspor) Özgür Solak (İstanbul Siirtgücü) Fırat Güneş, Ferit Uzun(Arifiye K.), Hakkı Türkay Atçı, Miraç Semiz (Bartınspor), Salim Kaya

VEFASPOR
GELENÇağdaş Şahin ( Büyükçekmece Mimaroba) Eray Seyyal (Devrek Bld.)Enes Yazıcıoğlu (İstanbulspor A. Ş) Yusuf Gündoğdu (Albayrak) Fuat Onur (Sancaktepespor) Mustafa Berk Piriştine ,Berkay Kaya Kayalı (Yeşilova Esnafspor) Alpaslan Bağımsız (Edirnespor)
GİDEN:Ramazan Kallıoğlu (Adıyaman 1954Spor) Serkan Silan (Yurt Dışı) Alihan İstek, İskender Genç, Mutlu Öztürk

YENİŞEHİR BELEDİYESPOR
GELEN :Kaan Tamcan (Yalova Kadıköy) Serdar Vefa Yeşil (Torbalıspor) Volkan Gürbüz (Eski Oyuncusu),Özer Ercili (Karaman Bld.)
GİDEN: Emir Akay (Yıldırımspor),Fatih Şahinoğlu (Gülbahçe)

ZAFERSPOR
GELEN:Ahmet Akdemir (Bursa Doğagücü) Bakan Caz (Ladik Bld.) Feyzullah Saray (Çerkezköy Doğanspor) Tarık Can Yolu (Gülbahçe)
GİDEN:Mehmet Çağrı Alpaslan (Bld. Kütahyaspor) Fatih Çakır (Tekirdağspor),Metin Mumcu (Bozüyük Vitraspor) Ali Şentürk (Karadeniz Ereğli) Erhan Şahin (Esk. Yunusemrespor)

GÜLBAHÇE
GELEN:Özer Dönmez, Faruk Polat (Bartınspor) Murat Serbest (Yıldırımspor) Fatih Şahinoğlu (Yenişehir Bld.)
GİDEN:Tarık Can Yolu (Zaferspor) Eren İlgin (İstemiye Gençlikspor), Çağlayan Güner

YEŞİLKÖY
GELEN: Sercan Canıbeyaz (Küçükpazar)
GİDEN:Abdülsamet Mert (Atlasspor) Onur Berber (1461 Trabzonspor) Yusuf Güngördü (Beykoz 1908) Eyüp Yanmış, Davut Aslan (İst.Bayburt) Mehdi Akgül (Uzunköprüspor) Barbaros Canbey, Fatih Tolga Öztürk, İlhan Sali, İsmail Sarı, Recep Onur Çelik

BOZÜYÜK VİTRASPOR

GELEN:Metin Mumcu (Zaferspor) Yusuf Sinan Gündoğdu (Esk. Yunus Emrespor) Hamza Özel (Esk. Yunus Emre spor)
GİDEN:Yasin İlhan (Göynük Belediyespor) Muhammet Rıza Altıntaş

PAMUKOVA 1968 SPOR
GELEN:Oğuzhan Ertürk (Ataşehir Çamoluk)Mirzacan Yıldırım (Hendekspor) Sıtkı Keleş (Balya Bld.)
GİDEN:Ersin Arık (Kocaeli Sahilspor) Oğuzhan Biçer (Küçükyalı Yelken) Burak Şeker (Kapadokya Göremespor)

ARİFİYE KALAYCI
GELEN:Levent Demiray, İsmail Berk Koçak (Sapanca Gençlikspor) Ahmet Semih Doğan (Arifiyespor) Bayram Eren Bayraktar (Sakarya Tekspor) Enes Diyarlı (Çubukspor) Ferit Uzun (Maltepespor) Hakan Mert Olgun (Beyköy Bld.) Oğuzkaan Kalın (Geyvespor) Sezgin Dursun (Yalova Kadıköyspor) Yasin Yüce (Tuzla Şifaspor) Emirhan Odabaşı (Orduspor FK)
GİDEN:İbrahim Enes Sülün (İlimtepe Kullarspor) Haluk Topal (Karaaptiler Akınspor) Cihangir Berberoğlu (Sapanca Gençlikspor) Senad Sancak (Yeşilyurt Beldespor) Enes Bapun (Harb-İş Spor)

 

Kaynak :kutahyaspor1966/favebook( https://tr-tr.facebook.com/Kutahyaspor196643/)



Pazar, 19 Ocak 2020 23:02 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN886
DÜN753
BU HAFTA4575
BU AY20275
TOPLAM4294190

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 17 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim