BLD.KÜTAHYASPOR UN BAŞKANI CAHİT ÖZEL OLDU.(09.07'19)


HEP BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ

Saygıdeğer Kütahyaspor camiası;

Büyük bir katılımla gerçekleştirdiğimiz olağanüstü genel kurulda tüzük değişikliğine giderek yeni bir sayfa açmış bulunmaktayız. Şehrimizin en büyük marka değerlerinden birisi olan Kütahyaspor'umuzun ismini delegelerimizin takdiri ve onayı ile "Belediye Kütahyaspor" olarak değiştirdik ve bana ikinci defa Başkanlık yapma onuru nasip oldu.

Doyduğumuz, doğduğumuz memleketimizin takımında bu şerefli ve asil görevi bana layık gören; başta Kütahya Belediye Başkanımız Prof. Dr. Sayın Alim Işık beyefendiye, Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Abdullah Damcı beyefendiye, cefakar ve vefakar büyük Kütahyaspor taraftarlarından oluşan kongre üyelerimize ayrı ayrı teşekkürü bir borç bilirim.
Ayrıca sosyal medyadan, telefon ve sms ile tebrik eden değerli dostlarıma göstermiş oldukları nazik davranıştan dolayı teşekkür ederim.

Büyük Kütahyaspor taraftarları;

Şehrimizin en büyük sorunlarından birisi hiç şüphesiz yıllardır amatörde mücadele eden Kütahyaspor’un bulunduğu durumdur. Bu duruma sessiz kalmayan Belediye Başkanımızın önderliğinde ve liderliğinde, Belediye Kütahyaspor'u layık olduğu ve hak ettiği profosyonel liglerde mücadele ettirmek için yönetim kurulu olarak var gücümüzle çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.

53 yıllık mazisiyle büyük bir camiaya sahip olan kulübümüz amatör liglerde oynayacak bir takım değildir. Takımımızın marka değerini koruyacak projeler üreterek; tesisleri olan, kendi ihtiyaçlarını kendi akarlarıyla karşılayabilen, alt yapıya önem veren kurumsallaşmış başarılı bir takım hedefliyoruz. 
Hak ettiğimiz ve layık olduğumuz profesyonel liglerde mücadele edecek, istikrarlı bir takımın inşaa edilebilmesi için; tüm yükün Kütahya Belediyesi'ne bırakılmadan siyasi erkle, şehrimizin önde gelenleriyle, taraftarlarımızla ve tüm Kütahyalı hemşehrilerimizle el ele, omuz omuza verip mavi lacivert renklerin altında birleşerek oluşturacağımız sinerjiyle hedeflerimize daha kolay ulaşacağız.

Kongrede vurgulamış olduğum gibi "Nerede kalmıştık?" sözüyle yola çıktığım değerli yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımla memleket meselesi olarak gördüğümüz takımımızın başarısı için gecemizi gündüzümüze katarak hizmet edeceğiz. Bu onurlu ve şerefli görevde; taraftarlarımızın ve şehrimizin destekleriyle hedeflerimize hep birlikte ulaşacağız ve hep birlikte başaracağız.

Saygılarımla. 
Cahit Özel
Belediye Kütahyaspor Kulübü Başkanı

 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN251
DÜN439
BU HAFTA251
BU AY251
TOPLAM4374880

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 43 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim