TÜRKİYE KUPASI 2.TUR MAÇLARI SONUÇLANDI..(13.09.'18)
Cumartesi, 08 Eylül 2018 13:26

 

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 2. ELEME TURU MÜSABAKALARI


11 Eylül 2018 Salı

OFSPOR

1461 TRABZON

İ.GÜRBÜZ

13.00

PAZARSPOR

BAYBURT İL Ö.İD.

HOPA İLÇE

14.30

KARAKÖPRÜ BLD.

DERSİM 62

GAP STADYUMU

14.30

IĞDIRESSPOR

B.ÖZGÜZELDERE

I.KARAAĞAÇ

15.00

BUCAK BELEDİYE

KIZILCABÖLÜK

BUCAK İLÇE

15.00

PAYASSPOR

KOZAN BLD.

Ş.M.O.KILINÇ

15.00

ANK.ADLİYE

BOZÜYÜK VİTRA

OSTİM STADI

15.00

12 Eylül 2018 Çarşamba

ARTVİN HOPA

24ERZİNCAN

HOPA İLÇE

13.00

B.PETROL

YÜKSEKOVA BLD.

16 MAYIS

14.30

SİİRT İL Ö.İD.

CİZRE SPOR

SİİRT ATATÜRK

14.30

VAN B.Ş.BLD.

SARIKAMIŞ G.B.

VAN ATATÜRK

14.30

HEKİMOĞLU TRABZON

YOMRASPOR

A.S.ÖZYAZICI

14.30

DİYARBEKİR

ELAZİZ BLD.

SEYRANTEPE

14.30

KIRŞEHİR BLD.

NEVŞEHİR BLD.

KIRŞEHİR AHİ

15.00

KEMERSPOR

MUĞLASPOR

DR.FEHMİ ÖNCEL

15.00

ALTINDAĞ BLD.

KÜTAHYASPOR

AKTEPE

15.00

KİLİS BLD.

OSMANİYESPOR

7 ARALIK

15.00

ERZİN BLD.

ADIYAMAN 1954

Ş.M.O.KILINÇ

15.00

KARAMAN BLD.

68 AKSARAY

KEMAL KAYNAŞ

15.00

ERBAASPOR

FATSA BLD.

ERBAA İLÇE

15.00

SERİK BLD.

KALE BLD. SPOR

SERİK İ.OGAN

15.00

KRD.EREĞLİ

GEBZESPOR

BEYÇAYIRI

15.00

SİNOPSPOR

YENİ ORDU

SİNOP 80.YIL

15.30

KÖRFEZ S.K.

DÜZCESPOR

A.TÜRKEŞ STADI

15.30

BERGAMA BLD.

BUCASPOR

B.14 EYLÜL

15.30

H.E.ADIVAR

ÇENGELKÖY


15.30

MALTEPE

SULTANBEYLİ

HASAN POLAT

15.30

TEPECİK A.Ş.

G.OSMANPAŞA

ŞENOL GÜNEŞ

15.30

ŞİLE YILDIZ

KARACABEY


15.30

E.EROKSPOR

E.VELİMEŞE

BAYRAMPAŞA

15.30

SİLİVRİ

ALİBEYKÖY

SİLİVRİ

15.30

TİRE 1922

TURGUTLU

TİRE T.ÇİÇEK

19.00

KOCAELİ

GÖLCÜK

KOCAELİ STADI

19.00

13 Eylül 2018 Perşembe

YENİ AMASYA

ÇORUM BLD.

12 HAZİRAN

13.00

BARTINSPOR

ÇAYIROVA

ATATÜRK

15.00

NAZİLLİ BLD.

KARŞIYAKA

NAZİLLİ İLÇE

15.30

BAĞCILAR S.K.

ÇATALCA


15.30

BİTEN MAÇ SONUÇLARI:

S A L I :

Ofspor - 1461 Trabzon: 1-1 Pen: 3-5
Pazarspor - Bayburt Öz.İd: 2-0
Karaköprü Bld. - Dersim 62: 2-2  Uzatma: 2-3
Iğdır Esspor - Bitlis Özgüzeldere: 0-1
Bucak Bld. - Kızılcabölük: 3-1
Payas - Kozan Bld: 0-0  Pen: 4-1
Ank.Adliye - Bozüyük Vitra: 0-0  Pen: 3-4

Ç A R Ş A M B A :

Artvin Hopa - 24 Erzincan: 0-0  Pen: 3-4
Batman Petrol - Yüksekova Bld: 1-0
Siirt Öz.İd. - Cizrespor: 3-0
Van B.Ş.Bld. - Sarıkamış G.Birliği: 0-0  Uzatma: 2-0
Hekimoğlu Trabzon - Yomraspor: 0-2
Diyarbekir - Elaziz Bld: 2-0
Kırşehir Bld. - Nevşehir Bld: 3-2
Kemerspor - Muğlaspor: 2-2  Pen: 5-4
Y.Altındağ Bld. - Kütahyaspor: 1-0
Kilis Bld. - Osmaniye: 1-1  Uzatma: 2-1
Erzin Bld. - Adıyaman 1954: 3-0
Karaman Bld. - 68 Aksaray: 2-1
Erbaaspor - Fatsa Bld: 1-1  Pen: 3-2
Serik Bld. - Kale Bld: 4-1
Karadeniz Ereğli - Gebzespor: 2-1
Sinopspor - Yeni Ordu: 2-2  Pen: 4-5
Körfez Futbol Kulübü - Düzcespor: 2-1
Bergama Bld. - Bucaspor: 2-1
H.Edip Adıvar - Çengelköy: 0-1
Maltepe - Sultanbeyli: 1-1  Pen: 4-2
Tepecik A.Ş. - G.Osmanpaşa: 1-3
Şile Yıldız - Karacabey: 3-2
Erokspor - Ergene Velimeşe: 2-1
Silivrispor - Alibeyköy: 1-0
Tire 1922 - Turgutluspor: 1-1  Uzatma: 2-1
Kocaelispor - Gölcükspor: 0-0  Uzatma: 2-0

P E R Ş E M B E :

Yeni Amasyaspor - Çorum Bld.: 1-0
Bartınspor - Çayırova : 2-1
Nazilli Bld. - Karşıyaka: 2-0
Bağcılar S.K. - Çatalcaspor: 2-1

NOT: Yeşil renkli takımlar, 3.tura geçtiler. 3.tur kur'aları 14.09.'18 Cuma çekilecek.

Perşembe, 13 Eylül 2018 18:41 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN22
DÜN1079
BU HAFTA1102
BU AY25829
TOPLAM3358574

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 30 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim