2018-2019 BAL 9.GRUP FİKSTÜRÜ (Tamamı) (07.09.'18)
Cuma, 07 Eylül 2018 11:48

 

9.GRUP TAKIMLARI (14 Takım)

1.Kütahya Çamlıcaspor
2.Kocaeli Büyükderbentspor
3.Bozüyük Vitraspor
4.İstanbul Sultangazi Spor
5.İstanbul Vefaspor
6.Kocaeli Çayırova Spor
7.Kütahyaspor
8.İzmir Bornova Yeşilova Spor
9.Kocaeli Başiskele Doğantepespor
10.TKİ Tavşanlı Linyitspor
11.İstanbul Maltepespor
12.İst.Gaziosmanpaşaspor
13.Kocaeli Belediye Derince Spor
14.İzmir Aliağa Futbol A.Ş.

1.YARI

1.HAFTA (22/23.Eylül.'18)

Aliağa Futbol AŞ - Kütahya Çamlıcaspor
Bld Derincespor - Büyük Derbentspor
Gaziosmanpaşaspor - Bozüyük Vitraspor
Maltepespor - Sultangazispor
Tavşanlı Linyitspor - Vefaspor
Başiskele Doğantepespor - Çayırovaspor
Bornova Yeşilovaspor - Kütahyaspor

2.HAFTA

Büyük Derbent - Çamlıca
Vitra - Bld.Derince
Sultangazi - G.Osmanpaşa
Vefa - Maltepe
Çayırova - Linyit
Kütahyaspor - Başiskele Doğantepe
B.Yeşilova - Aliağa

3.HAFTA

Çamlıca - Vitra
Başiskele Doğantepe - B.Yeşilova
T.Linyit - Kütahyaspor
Maltepe - Çayırova
G.Osmanpaşa - Vefa
Bld.Derince - Sultangazi
Aliağa - Büyükderbent

4.HAFTA

B.Vitra - Büyükderbent
Sultangazi - Çamlıca
Vefa - Bld.Derince
Çayırova - G.Osmanpaşa
Kütahyaspor - Maltepe
B.Yeşilova - T.Linyit
Başiskele Doğantepe - Aliağa

5.HAFTA

Çamlıca - Vefa
Büyükderbent - Sultangazi
T.Linyit - Başiskele Doğantepe
Maltepe - B.Yeşilova
G.Osmanpaşa - Kütahyaspor
Bld.Derince - Çayırova
Aliağa - B.Vitra

6.HAFTA

Sultangazi - B.Vitra
Vefa - Büyükderbent
Çayırova - Çamlıca
Kütahyaspor - Bld.Derince
B.Yeşilova - G.Osmanpaşa
Başiskele Doğantepe - Maltepe
T.Linyit - Aliağa

7.HAFTA

Çamlıca - Kütahyaspor
Büyükderbent - Çayırova
B.Vitra - Vefa
Maltepe - T.Linyit
G.Osmanpaşa - Başiskele Doğantepe
Bld.Derince - B.Yeşilova
Aliağa - Sultangazi

8.HAFTA

Vefa - Sultangazi
Çayırova - B.Vitra
Kütahyaspor - Büyükderbent
B.Yeşilova - Çamlıca
Başiskele Doğantepe - Bld.Derince
T.Linyit - G.Osmanpaşa
Maltepe - Aliağa

9.HAFTA

Çamlıca - Başiskele Doğantepe
Büyükderbent - B.Yeşilova
B.Vitra - Kütahyaspor
Sultangazi - Çayırova
G.Osmanpaşa - Maltepe
Bld.Derince - T.Linyit
Aliağa - Vefa

10.HAFTA

Çayırova - Vefa
Kütahyaspor - Sultangazi
B.Yeşilova - B.Vitra
Başiskele Doğantepe - Büyükderbent
T.Linyit - Çamlıca
Maltepe - Bld.Derince
G.Osmanpaşa - Aliağa

11.HAFTA

Çamlıca - Maltepe
Büyükderbent - T.Linyit
B.Vitra - Başiskele Doğantepe
Sultangazi - B.Yeşilova
Vefa - Kütahyaspor
Bld.Derince - G.Osmanpaşa
Aliağa - Çayırova

12.HAFTA

Kütahyaspor - Çayırova
B.Yeşilova - Vefa
Başiskele Doğantepe - Sultangazi
T.Linyit - B.Vitra
Maltepe - Büyükderbent
G.Osmanpaşa - Çamlıca
Bld.Derince - Aliağa

13.HAFTA

Çamlıca - Bld.Derince
Büyükderbent - G.Osmanpaşa
B.Vitra - Maltepe
Sultangazi - T.Linyit
Vefa - Başiskele Doğantepe
Çayırova - B.Yeşilova
Aliağa - Kütahyaspor

------------------------------------------------

2.YARI

14.HAFTA

Kütahyaspor - B.Yeşilova
Çayırova - Başiskele Doğantepe
Vefa - T.Linyit
Sultangazi - Maltepe
B.Vitra - G.Osmanpaşa
Büyükderbent - Bld.Derince
Çamlıca - Aliağa

15.HAFTA

Çamlıca - Büyükderbent
Bld.Derince - B.Vitra
G.Osmanpaşa - Sultangazi
Maltepe - Vefa
T.Linyit - Çayırova
Başiskele Doğantepe - Kütahyaspor
Aliağa - B.Yeşilova

16.HAFTA

Büyükderbent - Aliağa
B.Vitra - Çamlıca
Sultangazi - Bld.Derince
Vefa - G.Osmanpaşa
Çayırova - Maltepe
Kütahyaspor - T.Linyit
B.Yeşilova - Başiskele Doğantepe

17.HAFTA

Çamlıca - Sultangazi
Büyükderbent - B.Vitra
T.Linyit - B.Yeşilova
Maltepe - Kütahyaspor
G.Osmanpaşa - Çayırova
Bld.Derince - Vefa
Aliağa - Başiskele Doğantepe

18.HAFTA

B.Vitra - Aliağa
Sultangazi - Büyükderbent
Vefa - Çamlıca
Çayırova - Bld.Derince
Kütahyaspor - G.Osmanpaşa
B.Yeşilova - Maltepe
Başiskele Doğantepe - T.Linyit

19.HAFTA

Çamlıca - Çayırova
Büyükderbent - Vefa
B.Vitra - Sultangazi
Maltepe - Başiskele Doğantepe
G.Osmanpaşa - B.Yeşilova
Bld.Derince - Kütahyaspor
Aliağa - T.Linyit

20.HAFTA

Sultangazi - Aliağa
Vefa - B.Vitra
Çayırova - Büyükderbent
Kütahyaspor - Çamlıca
B.Yeşilova - Bld.Derince
Başiskele Doğantepe - G.Osmanpaşa
T.Linyit - Maltepe

21.HAFTA

Çamlıca - B.Yeşilova
Büyükderbent - Kütahyaspor
B.Vitra - Çayırova
Sultangazi - Vefa
G.Osmanpaşa - T.Linyit
Bld.Derince - Başiskele Doğantepe
Aliağa - Maltepe

22.HAFTA

Vefa - Aliağa
Çayırova - Sultangazi
Kütahyaspor - B.Vitra
B.Yeşilova - Büyükderbent
Başiskele Doğantepe - Çamlıca
T.Linyit - Bld.Derince
Maltepe - G.Osmanpaşa

23.HAFTA

Çamlıca - T.Linyit
Byükderbent - Başiskele Doğantepe
B.Vitra - Yeşilova
Sultangazi - Kütahyaspor
Vefa - Çayırova
Bld.Derince - Maltepe
Aliağa - G.Osmanpaşa

24.HAFTA

Çayırova - Aliağa
Kütahyaspor - Vefa
B.Yeşilova - Sultangazi
Başiskele Doğantepe - B.Vitra
T.Linyit - Büyükderbent
Maltepe - Çamlıca
G.Osmanpaşa - Bld.Derince

25.HAFTA

Çamlıca - G.Osmanpaşa
Büyükderbent - Maltepe
B.Vitra - T.Linyit
Sultangazi - Başiskele Doğantepe
Vefa - B.Yeşilova
Çayırova - Kütahyaspor
Aliağa - Bld.Derince

26.HAFTA

Kütahyaspor - Aliağa
B.Yeşilova - Çayırova
Başiskele Doğantepe - Vefa
T.Linyit - Sultangazi
Maltepe - B.Vitra
G.Osmanpaşa - Büyükderbent
Bld.Derince - Çamlıca
-------------------------------------------------------------

Cuma, 07 Eylül 2018 15:57 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN16
DÜN1079
BU HAFTA1096
BU AY25823
TOPLAM3358568

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 38 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim