KÜTAHYASPOR'UN FİKSTÜR İNCELEMESİ...(06.09.'18)
Perşembe, 06 Eylül 2018 18:04

Daha önceden belli olan grubumuzun (9.Grup) 4 İstanbul ve 2 İzmir takımı belli oldu:

İSTANBUL'DAN: Gaziosmanpaşa - Sultangazi - Vefa - Maltepe
( 3Takım karşıdan, 1 takım Anadolu yakasından)

İZMİR'DEN: Aliağa ve Yeşilova

KÜTAHYASPOR'UN İLK YARI MAÇLARI:

Bornova Yeşilova - KÜTAHYASPOR (D)
KÜTAHYASPOR - Beşikkale Doğantepesor (İ)
tki linyitspor - KÜTAHYASPOR (D)
KÜTAHYASPOR - Maltepe spor (İ)
Gaziosmanpaşa - KÜTAHYASPOR(D)
KÜTAHYASPOR - Derince (İ)
Çamlıçaspor - KÜTAHYASPOR (D)
KÜTAHYASPOR - Büyük Derbent (İ)
Bozüyük Vitra - KÜTAHYASPOR (D)
KÜTAHYASPOR - Sultangazi (İ)
Vefa - KÜTAHYASPOR (D)
KÜTAHYASPOR - Çayırova (İ)
Aliağa - KÜTAHYASPOR (D)

KÜTAHYASPOR'UN İKİNCİ YARI MAÇLARI:

KÜTAHYASPOR - B.Yeşilova (İ)
Başiskele Doğantepe - KÜTAHYASPOR (D)
KÜTAHYASPOR - T.Linyit (İ)
Maltepe - KÜTAHYASPOR (D)
KÜTAHYASPOR - G.Osmanpaşa (İ)
Bld.Derince - KÜTAHYASPOR (D)
KÜTAHYASPOR - Çamlıcaspor (İ)
Büyükderbent - KÜTAHYASPOR (D)
KÜTAHYASPOR - B.Vitra (İ)
Sultangazi - KÜTAHYASPOR (D)
KÜTAHYASPOR - Vefa (İ)
Çayırova - KÜTAHYASPOR (D)
KÜTAHYASPOR - Aliağa (İ)

KÜTAHYASPOR'UN FİKSTÜR İNCELEMESİ:

DERBİLERİMİZ:

3.Hafta: Tav.Linyit - KÜTAHYASPOR (D)
7.Hafta: Çamlıcaspor - KÜTAHYASPOR (D)
10.Hafta: Tav.Linyit - Çamlıcaspor

* Tav.Linyit, ilk yarı hiç Kütahya'ya gelmeden derbileri evinde geçirecek.

* Tav.Linyit, 2.yarı 16.haftada Kütahyaspor'a , 23.haftada da Çamlıca'ya gelecek.

KÜTAHYASPOR'UN İSTANBUL - İZMİR ve KOCAELİ MAÇLARI:

* İstanbul maçları her iki devrede de eşit sayıda....1.yarı 5.hafta G.Osmanpaşa'ya,
11.haftada da Vefa'ya gidecek. 2.yarı 17.haftada Maltepe'ye, 23.haftada Sultangazi'ye gidecek.

* Kütahyaspor, İzmir deplasmanlarını ilk yarıda bitiriyor: 1.hafta B.Yeşilova'ya,
İlk yarının son haftası olan 13.haftada da Aliağa'ya gidecek. 2.yarı hiç İzmir'e gitmeyecek.

* 4 takımı bulunan Kocaeli'ye ilk yarı Kütahyaspor HİÇ gitmeyecek. Bu ilin tüm deplasmanları
2.yarıda...15. 19. 21. ve 25.haftalar Kocaeli'ye gidecek.

KÜTAHYASPOR DEPLASMANDA İKEN ÇAMLICASPOR İÇİN
30 AĞUSTOS STADI'NA GELECEK TAKIMLAR:

3.Hafta: B.Vitra
5.Hafta: Vefaspor
9.Hafta: Başiskele Doğantepespor
11.Hafta: Maltepespor
13.Hafta: Bld.Derince Spor
----------------------------------
15.Hafta: Büyükderbentspor
17.Hafta: Sultangazi
19.Hafta: Çayırova
21.Hafta: B.Yeşilova Spor
23.Hafta: Tav.Linyit
25.Hafta: G.Osmanpaşa

--------------------------------------------------

* Kütahyaspor ilk yarı ve ikinci yarı 6'şar kez il dışına gidecek. (Toplam: 12 il dışı)

NOT: 2.yarının ilk haftası , hem Kütahyaspor , hem Çamlıcaspor içerde oynayacak.
Çamlıcaspor'a (14.Hafta) Aliağa Futbol A.Ş. gelecek.
--------------------------------------------------
9.GRUBUN TAM FİKSTÜRÜ , SİTEMİZİN DİĞER BİR BAŞLIĞINDA VERİLMİŞTİR.

Cuma, 07 Eylül 2018 16:06 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN372
DÜN1437
BU HAFTA3352
BU AY14554
TOPLAM3413725

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 66 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim