2018-2019 SEZONU İÇİN BAL'I HAKEDEN TAKIMLAR..(18.05.'18)
Cuma, 18 Mayıs 2018 23:43



* Bu hakeden takımların bazıları BAL ligine katılmayabilir..Net sonuçlar Temmuz ayında...

 

ADANA (3):

Adana B.Ş.Bld.
Ceyhanspor
Adana Kiremithanespor (Yerelden geldi)

ADIYAMAN (1):

Kahta Dirilişspor (Yerelden geldi)

AFYON (2):

Sandıklıspor
Şuhut Bld.Hisarspor

AĞRI (1+1):

Ağrı 1970 Spor (BAL Grup 1.si olarak direk kaldı)
Ağrı Gençlerbirliği (Yerelden geldi)


AKSARAY (1):

68 Aksaray Bld.

AMASYA (1):

Yeni Amasyaspor

ANKARA (4):

Çubukspor Futbol
Keçiören Bld.Bağlum
Ankara DSİ Spor (Yerelden geldi)
1926 Polatlı Bld. (Yerelden geldi)

ANTALYA (3):

Kepez Bld.
Manavgat Bld.
Konyaaltı Bld. (Yerelden geldi)

ARDAHAN (1):

Serhat Ardahanspor

ARTVİN (1):

Arhavispor (Yerelden geldi)

AYDIN (3+1):

Aydınspor 1923 (3.Ligden düştü)
Sökespor
Kuşadasıspor
Didim Bld. (Yerelden geldi)

BALIKESİR (3):

Ayvalıkgücü Bld.
Cumhuriyet Mah.Burhaniyespor (Yerelden geldi)
Burhaniye Bld. (Yerelden geldi)


BARTIN (1):

Bartınspor

BATMAN (1):

1955 Batmanspor


BAYBURT (1):

Bayburt Bld. (Yerelden geldi)


BİLECİK (1):

Bozüyük Vitraspor


BİNGÖL (1+1):

12 Bingölspor (3.Ligden düştü)
Karlıova Yıldırımspor


BİTLİS (1):

Bitlis Özgüzelderespor (Yerelden geldi)


BOLU (1):

Yeniçağa


BURDUR (1):

Bucak Bld.Oğuzhanspor


BURSA (4+2):

Orhangazi Bld. (3.Ligden düştü)
Yeşil Bursa A.Ş. (3.Ligden düştü)
Bursa Zaferspor
Kestel Bld.
Yıldırım Bld. (Yerelden geldi)
Gülbahçespor (Yerelden geldi)


ÇANAKKALE (2+1):

Çanakkale Dardanel SK (3.Ligden düştü)
Bigaspor
Biga Adaspor (Yerelden geldi)


ÇANKIRI (1):

1074 Çankırıspor


ÇORUM (1):

Sungurlu Bld. (Yerelden geldi)


DENİZLİ (3):

Kale Bld.
Serinhisarspor (Yerelden geldi)
Tavas Birlikspor (Yerelden geldi)


DİYARBAKIR (2):

Diyarbakır Yolspor
Bağlar Bld.


DÜZCE (2):

Kaynaşlı Bld.
Çilimli Bld. (Yerelden geldi)


EDİRNE (2):

Edirnespor
Uzunköprüspor


ELAZIĞ (2):

Grup Merkez Hasar Hankendispor
Rüstempaşaspor (Yerelden geldi)


ERZİNCAN (1):

Ulalar Bld.Gençlikspor (Yerelden geldi)


ERZURUM (1): Yakutiyespor


ESKİŞEHİR (2):

Anadolu Üniversitesi
Kurtuluşspor


GAZİANTEP (2):

Araban Bld.
Ankas İstiklalspor (Yerelden geldi)


GİRESUN (2):

1926 Bulancakspor
Görelespor


GÜMÜŞHANE (1):

Kelkit Bld.Hürriyetspor


HAKKARİ (1):

Yüksekova Bld.


HATAY (2+1):

Kırıkhanspor (3.Ligden düştü)
Arsuz Karaağaçspor 1967
İskenderun Bld.Gençlik (Yerelden geldi)


IĞDIR (1): Iğdır Arasspor


ISPARTA (1):

Isparta Davrazspor


İSTANBUL (12):

Gaziosmanpaşa
Maltepespor
Beylerbeyispor
Sultangazispor
Modafenspor
Yeşilköy
Kartalspor
Çengelköyspor
Vefaspor (Yerelden geldi)
1877 Alemdağspor (Yerelden geldi)
Beşyüzevlerspor (Yerelden geldi)
Küçükyalı Yelken (Yerelden geldi)


İZMİR (5):

Ödemişspor
Çiğli Bld.
Bornova Yeşilovaspor
Aliağa Futbol A.Ş. (Yerelden geldi)
İzmirspor (Yerelden geldi)


K.MARAŞ (2):

1920 Maraşspor
Elbistan Bld. (Yerelden geldi)


KARABÜK (1):

Safranbolu Bld. (Yerelden geldi)


KARAMAN (1):

Karaman Bld.


KARS (1):

Sarıkamış Gençlerbirliği (Yerelden geldi)


KASTAMONU (1):

Kastamonu Özel İdare Köy Hizmetleri


KAYSERİ (2+1):

Kayseri Erciyesspor (2.Ligden düştü)
Kayseri Şekerspor
Talasgücü Bld.


KIRIKKALE (1):

Türk Metal Kırıkkalespor


KIRKLARELİ (2):

Kavaklıspor (Yerelden geldi)
Lüleburgaz İstasyonspor (Yerelden geldi)


KIRŞEHİR (1):

Yeni Çayağzıspor (Yerelden geldi)


KİLİS (1):

Kilis Bld.


KOCAELİ (4):

Bld.Derincespor
Çayırovaspor
Başiskele Doğantepespor
Kocaeli Büyükderbent (Yerelden geldi)


KONYA (3):

Sarayönü Bld.
Akşehirspor
Karapınar Bld. (Yerelden geldi)


KÜTAHYA (3):

Kütahyaspor
TKİ Tavşanlı Linyitspor
Kütahya Çamlıcaspor (Yerelden geldi)


MALATYA (2):

Malatya Yeşilyurt Bld.
Pütürge Bld. (Yerelden geldi)


MANİSA (3):

Somaspor
Urganlıspor (Yerelden geldi)
Salihli Bld. (Yerelden geldi)


MARDİN (1):

Mardin B.Ş.Bld. (Yerelden geldi)


MERSİN (3):

Mut İdman Yurdu Bld.
Medcem Silifke Bld.
İçelspor (Yerelden geldi)


MUĞLA (2):

Yatağanspor
Ortaca Bld.


MUŞ (1):

Muş Menderespor (Yerelden geldi)


NEVŞEHİR (1):

Kapadokya Göremespor (Yerelden geldi)


NİĞDE (1):

1970 Hisarspor (Yerelden geldi)


ORDU (2):

Ünye 1957 Spor
Altınordu Bld. (Yerelden geldi)


OSMANİYE (1):

7 Mart Kadirli Demirspor


RİZE (2):

Kendirli Bld.
Çayelispor


SAKARYA (3):

Karasuspor
Serdivanspor (Yerelden geldi)
Hendekspor (Yerelden geldi)


SAMSUN (3):

Ladik Bld.
Çarşambaspor
Havza Bld. (Yerelden geldi)


SİİRT (1):

Siirt İl Özel İdarespor


SİNOP (1):

Sinopspor


SİVAS (1):

Şarkışla Bld.


Ş.URFA (2):

11 Nisanspor
Şanlıurfa B.Ş.Bld. (Yerelden geldi)


ŞIRNAK (1):

1960 Silopispor


TEKİRDAĞ (2+1):

Tekirdağspor (3.Ligden düştü)
Çerkezköy 1911 Spor
Çorluspor 1947


TOKAT (1):

Turhalspor


TRABZON (3+1):

Arsinspor (3.Ligden düştü)
Hekimoğlu Doğanspor
Araklı 1961 Spor (Yerelden geldi)
Haçkaspor (Yerelden geldi)


TUNCELİ (1):

62 Pertekspor


UŞAK (1):

Sivaslı Bld. (Yerelden geldi)


VAN (1):

Erciş Gençlik Bld.


YALOVA (2):

Altınova Bld.
Yalova Kadıköyspor


YOZGAT (1):

Yozgatspor 1959 FK


ZONGULDAK (2):

Karadeniz Ereğli Bld.
Devrek Bld.

Cumartesi, 19 Mayıs 2018 22:39 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN377
DÜN696
BU HAFTA2885
BU AY12007
TOPLAM3273259

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 90 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim