2017-2018 * U16 KÜTAHYASPOR MAÇLARINDAN..(10.04.'18)
Pazartesi, 11 Aralık 2017 00:12


U 16 LİGİ  B GRUBU  2.HAFTA MAÇI: (40+40= 80 Dk.)

KÜTAHYASPOR U16 : 10    E.Ç.DEV.HAST.SPOR U16 : 0

TARİH  ve  YER: 10.Aralık.'17  Pazar / 30 Ağustos - 11.00

KÜTAHYASPOR : 12.Ramazan Türk - 2.Sinan Albayrak (Dk.60 Altan Gitmez) 3.Samet Karadaş
5.Mehmet Mert Cömert  4.Kubilay Duran  6.Halil Emir Şentürk (Dk.48 H.Polat Seven)
7.H.İbrahim Efe (Dk.70 E.Furkan Arslan)  8.Halil Samet Yıldız (C)  9.Yağız Aktaş
(Dk.41 A.Alperen İstim)  10.Hakan Bektaş  11.Hüseyin Akgönül (Dk.55 Oğuzhan Mutlu)

YEDEKLER: 43.İ.Polat Akar - 13.Hasan Polat Seven  14.Enes Furkan Arslan
15.Oğuzhan Mutlu  16.Adil Alperen İstim  17.Hasah Şahin  18.Altan Gitmez

ANTRENÖR: Ali Efe

E.Ç.DEV.HAST.SPOR: 1.Emircan Yavguz - 13.Safa Erol  5.S.Arif İnce
4.Ö.Talha Eyice  18.Zülfikar Dönmez  7.Burak Çavuşoğlu  2.Kadir Parlak
8.Oğuzhan Tekin  6.Mehmet Kahraman  10.Süleyman Demirci  9.Buğra Ata

YEDEKLER: 11.Devran Yaygır  15.Yusufhan Şahin  14.Mehmet Kartal
19.Ömer Karataş  16.Halil Güney

ANTRENÖR: Lütfü Duran

GOLLER:

Dk.14 Kubilay Duran...................1-0
Dk.33 Kubilay Duran...................2-0
Dk.40 H.İbrahim Efe...................3-0
----------------------------------------------
Dk.41 Adil Alperen İstim.............4-0
Dk.42 Adil Ayperen İstim............5-0
Dk.45 Hüseyin Akgönül..............6-0
Dk.55 Sinan Albayrak.................7-0
Dk.57 H.İbrahim Efe..................8-0
Dk.70 Kendi kalelerine...............9-0
Dk.80 Samet Karadaş...............10-0

-------------------------------------------------------------------

U16'LARDA  ÇATIR  ÇATIR  MAÇ.....

TERMİKSPOR U16 : 3   KÜTAHYASPOR U16 : 4

TARİH ve YER: 16.12.'17  C.tesi - 30 Ağustos - 13.00

TERMİK: 1.Taha Özdemir - 2.Alihan Karaağaç  3.Ahmet Yanık  4.Yusuf Kılınç
5.Murathan Gökçe  6.İbrahim Emeksiz (C)  7.Gökhan Pek (Dk.69 Serkan Doğan)  
8.A.Samet Kocakovalar  9.Hüseyin Girgin  10.Okan Sayın (Dk.22 İbrahim Gündüz)  
11.Kerem Salalı

YEDEKLER: 12.Burak Kabadayı - 13.E.Faruk Tunç  14.Semih Işıklı  
15.İbrahim Gündüz  16.A.Uğur Memişoğlu  17.Şerafettin Çakır  18.Serkan Doğan

ANTRENÖR: Güray Toker


KÜTAHYASPOR: 43.İsmail Polat Akar - 2.Sinan Albayrak  3.Samet Karadaş
4.Kubilay Duran (Dk.60 H.Polat Seven)  5.Mehmet Mert Cömert  6.Halil Emir
Şentürk 7.H.İbrahim Efe  8.Halil Samet Yıldız  9.Yağız Aktaş (Dk.68 Oğuzhan Mutlu)  
10.Hakan Bektaş (C)  11.Hüseyin Akgönül  (Dk.48 Adil Alperen İstim)

YEDEKLER: 12.Ramazan Türk - 13.Adil Alperen İstim  14.Oğuzhan Mutlu
15.Enes Furkan Arslan  16.Hasan Polat Seven  17.Hasan Şahin 18.Emrecan Tığlı

ANTRENÖR: Ali Efe

GOLLER:

Dk.4  Kerem Salalı....................1-0
Dk.13 Mehmet Mert Cömert......1-1
Dk.18 Halil Emir Şentürk............1-2
Dk.30 Halil İbrahim Efe..............1-3
Dk.38 Halil İbrahim Efe..............1-4
Dk.61 Hüseyin Girgin.................2-4
Dk.71 Kerem Salalı....................3-4

KIRMIZI KART: Dk.77 H.Emir Şentürk (Kütahyaspor)

* Zevkli  ve  heyecanlı  bir  80  dakika seyrettik.

* Maça çok hızlı  başlayan Termikspor , hemen maçın  başında  bulduğu  golle öne geçti.

* Şoku  çabuk atlatan Kütahyaspor , devrenin son 25  dakikası içinde  üstüste bulduğu
4 golle soyunma odasına 1-4 önde gitti.

* ikinci yarı "Fark açılır mı?" düşüncesi  içinde olanlar yanıldı. Çünkü bu devrede
Kütahyaspor tüm  hatlarıyla  tel  tel  dökülürken Termikspor  iyi  bir  oyun  tutturdu.
Golleri  buldu  ama  dakikalar  beraberliği  yakalamasına fırsat  vermedi.

* İlk yarı Kütahyaspor , ikinci yarı Termikspor iyi oyunlarıyla göz doldurdu

--------------------------------------------------

U16'LARDA  DÜĞÜM  ÇÖZÜLMEDİ...

Kütahya Merkez U16 B Grubunda  bugün  son  maçlar  oynandı.

TERMİKSPOR: 3  KÜTAHYASPOR: 2

TARİH: 07.Ocak.'18

30 Ağustos  Sahasında  saat  12.00'de  oynanan bu son  maçta , Kütahyaspor 
galibiyeti  veya  maçın  berabere bitmesi  Kütahyaspor'u  grup  şampiyonu yapacaktı. Termikspor'la  aralarında  3 puan  fark  vardı.

Çok  güzel  ve  zevkli  bir  maç  oldu. Maçın  ilk  golü  19.dakikada Termikspor'un 
7.no.lu  oyuncusunun tac  çizgisine  yakın  yerden  yaptığı  vuruş  kalecinin boyunu 
aşarak  arka  çataldan  ağlarla  buluştu.

27.dakikada  Kütahyaspor'un  bir  korner  atışında ceza  sahasındaki  kalabalık  içinden  Mert  kafayla  topu  ağlara  gönderdi  ve durum 1-1  eşitlendi.

İlk  40 dakikalık  yarı  1-1  bitti.

ikinci  yarının 5.dakikasında Termikspor'un 7 no.lu  oyuncusu  takımını  tekrar 2-1 
öne  geçirdi.

Bundan 4  dakika  sonra (Dk.47) Kütahyaspor , H.İbrahim Efe'nin  vuruşuyla  tekrar  beraberliği  yakaladı.

Maçın  sonlarına  doğru  Termikspor  iyice  baskıyı  çoğalttı  ama  aradığı golü  bir  türlü
bulamadı. Maç  böyle  bitecek  denirken maçın son dakikasında (Dk.80) Termik'in 9.no.lu  oyuncusunun  üst  köşeyi  bulan  vuruşuyla Termikspor 3-2  öne  geçti  ve  maç bu 
şekilde  sona  erdi.

Her  iki  takım  da  play-Off  maçlarına  katılmayı  garantilemişti  zaten..Bu  maç  grup  birincisini  belirleme  maçıydı  ama  olmadı. iki  takım da 15'er  puana  ulaştı.
ikili  averajları  da  aynı...Genel  averajlara  da  bakılmadığı  için  Termitspor  ile  Kütahyaspor'un  grup  biriciliği  için  bir  kere  daha  karşılaşmaları  gerekiyor.

---------------------------------------------------------------------------

KÜTAHYASPOR U16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI MAÇLARINI BİTİRDİ....

BALIKESİR / AYVALIK GRUBU: Çanakkale Dardanelspor - İstanbul Kayaşehirspor - İstanbul
Tepebağ Kültürspor - İzmirspor - İzmir Balçova Bld.Termalspor - Kütahyaspor

Bugün (Çarşamba) öğleyin yola  çıkan  takımımız saat 18.00'de Ayvalık'ta otele  ulaştı.
Akşam  yemeği  sonrası istirahate çekilip yarınki maçı bekleyecek.

Çekilen kur'a sonrası  2 grup:

A GRUBU B GRUBU

1.Çanakkale Dardanel                                        1.İst.Tepebağ Kültür
2.Balçovaspor                                                  2.İzmirspor
3.İst.Kayaşehir                                                 3.Kütahyaspor

05.Nisan.'18 Perşembe

Çanakkale Dardanel - Balçova Bld. - Ayvalık Stadı - 15.00 : 2-1
İst.Kayaşehir (Bay)

Tepebağ Kültürspor - Kütahyaspor - Ayvalık Stadı - 17.00 : 3-1
İzmirspor (Bay)

06.Nisan.'18  Cuma

Kütahyaspor - İzmirspor - Ayvalık Stadı - 15.00 : 1-2
Tepebağ Kültür (Bay)

Balçova Bld. - İst.Kayaşehir - Ayvalık Stadı - 17.00
Çanakkale Dardanel (Bay)

06.Nisan.'18 Cuma  -  Uşak'ta...saat: 15.00
Termikspor - Esk.Sağlık: 4-1
Afjet Afyonspor - Termikspor: 1-2

TERMİK, Pazar günü FİNAL oynayacak.


2017 - 2018  SEZONU  U16  TÜRKİYE ŞAMPİYONASI  1.KADEME  MAÇLARI :

Kütahya'da İl birincisi olan Termikspor U16  takımı  ile  ikinci  olan Kütahyaspor U16  takımları
bu hafta Türkiye Şampiyonasında Kütahya'mızı  temsil  edecekler.

TERMİKSPOR takımı Uşak'ta , KÜTAHYASPOR takımı Balıkesir/Ayvalık'ta  mücadele edecek.

05 - 08.Nisan.'18  tarihlerinde yapılacak  1.Kademe maçlarına şu takımlar katılacak:

UŞAK GRUBU : Eskişehir - Muğla - Aydın - Manisa - Afyon - Kütahya (Termikspor)

BALIKESİR / AYVALIK GRUBU: Çanakkale Dardanelspor - İstanbul Kayaşehirspor - İstanbul
Tepebağ Kültürspor - İzmirspor - İzmir Balçova Bld.Termalspor - Kütahyaspor

Her  iki  merkezdeki 6'şar  takım, kur'a  ile  3'erli  2'şer  grubu  ayrılacak.

Bu kur'alar , 04.Nisan.'18 Çarşamba 17.00'de  çekilecek. BAY  çeken  takımın Perşembe günü
maçı  olmayacak.

Perşembe günü  başlayacak  maçlar , pazar  günü  oynanacak  final  maçıyla  sona  erecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Salı, 07 Ağustos 2018 23:33 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN172
DÜN986
BU HAFTA7655
BU AY21301
TOPLAM3387036

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 62 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim