2017-2018 SEZONU BAL GRUPLARI KESİNLEŞTİ..(17.08.'17)
Perşembe, 24 Ağustos 2017 19:30

 

 

 

2017-2018 Sezonu Spor Toto BAL Ligi Grupları belli oldu

Türkiye Futbol Federasyonu İcra Kurulu Üyesi ve Amatör İşler Kurulu Başkanı Ali Düşmez
başkanlığında toplanan Amatör İşler İcra Kurulu, 2017 - 2018 Sezonu Spor Toto BAL Ligi
gruplarını belirledi.

Spor Toto BAL Ligi, 23-24 Eylül 2017 tarihinde oynanacak karşılaşmalarla başlayacak.

İstanbul ilinin hukukta bulunan bir dosyası nedeniyle, TFF Yönetim Kurulu'nun vereceği karar neticesinde, 13 takımdan oluşan 9. Grup'un 14 takım olarak değişebileceği belirtildi.

 

İLİMİZ  TAKIMLARININ  BULUNDUĞU  GRUBUMUZ :

 

10.GRUP
1 ÇENGELKÖY
İSTANBUL
2 ALİBEYKÖY
İSTANBUL
3 FERİKÖY
İSTANBUL
4 YEŞİLKÖY
İSTANBUL
5 KÜTAHYASPOR (KÜTAHYA)
6 TAV.LİNYİT (KÜTAHYA)
7 DPÜ SPOR (KÜTAHYA)
8 MOYMULSPOR (KÜTAHYA)
9 KURTULUŞSPOR (ESKİŞEHİR)
10 ANADOLU ÜNİV. (ESKİŞEHİR)
11 BEYKÖY BLD. (DÜZCE)
12 KAYNAŞLI BLD. (DÜZCE)
13 BOZÜYÜK VİTRA (BİLECİK)

 

SEZON SONU GRUBUMUZDA 1.OLAN TAKIM AŞAĞIDAKİ 9.GRUP 1.Sİ İLE
PLAY - OFF OYNAYACAK ve KAZANAN 3.LİGE ÇIKACAK.

9.GRUP
1. KARTAL
İSTANBUL
2. MODAFEN
İSTANBUL
3. ŞİLE YILDIZ
İSTANBUL
4. B.YEŞİLOVA
İZMİR
5. ÇİĞLİ BLD.
İZMİR
6. AYVALIK BLD. (BALIKESİR)
7. HAVRAN BLD. (BALIKESİR)
8. BALYA BLD. (BALIKESİR)
9. SOMASPOR (MANİSA)
10. ALAŞEHİR BLD. (MANİSA)
11. Y.EMRE BLD. (MANİSA)
12. DERİNCE BLD.
KOCAELİ
13. ÇAYIROVA
KOCAELİ

 

DİĞER GRUPLAR:

12.GRUP
1 ÇEKMEKÖY
İSTANBUL
2 SULTANGAZİ
İSTANBUL
3 ÇIKSALIN
İSTANBUL
4 G.OSM.PAŞA
İSTANBUL
5 EDİRNESPOR (EDİRNE)
6 UZUNKÖPRÜSPOR (EDİRNE)
7

ÇORLUSPOR1947 (TEKİRDAĞ)

8 ÇERKEZKÖY1911 (TEKİRDAĞ)
9 YENİ ÇAN SPOR (ÇANAKKALE)
10 BİGASPOR (ÇANAKKALE)
11 ALTINOVA BLD (YALOVA)
12 KADIKÖYSPOR (YALOVA)
13 LÜLEBURGAZSPOR (KIRKLARELİ)

 

********

11.GRUP
1 K.BULVAR
İSTANBUL
2 B.BEYİ
İSTANBUL
3 MALTEPE
İSTANBUL
4 BEYLİKDÜZÜ
İSTANBUL
5 N.ERDEMLİ
(BURSA)
6 ZAFERSPOR
(BURSA)
7 KESTEL BLD.
(BURSA)
8 İ.KURTULUŞ
(BURSA)
9 DERİNCESPOR
KOCAELİ
10 BAŞİSKELE DOĞ.
KOCAELİ
11 GEBZESPOR
KOCAELİ
12 SAPANCAGENÇ
(SAKARYA)
13 ADAPAZARISPOR (SAKARYA)
14 KARASUSPOR (SAKARYA)

 

8.GRUP
1 SÖKESPOR
(AYDIN)
2 BOZDOĞAN BLD (AYDIN)
3 KUŞADASI
(AYDIN)
4 DENİZLİ FUTBOL
(DENİZLİ)
5

KALE BLD.
(DENİZLİ)

6 ÇAL BLD.
(DENİZLİ)
7 SANDIKLISPOR (AFYON)
8 ŞUHUT HİSAR (AFYON)
9 ÖDEMİŞSPOR
İZMİR
10 TORBALISPOR
İZMİR
11 D.ÇANDARLI
İZMİR
12 ORTACA BLD. (MUĞLA)
13 YATAĞANSPOR (MUĞLA)
14 VEFASPOR
(UŞAK)

 

7.GRUP
1 MANAVGATSPOR (ANTALYA)
2 KEPEZ BLD. (ANTALYA)
3 SERİK BLD. (ANTALYA)
4 MANAVGAT BLD. (ANTALYA)
5 SARAYÖNÜ BLD (KONYA)
6 AKŞEHİRSPOR (KONYA)
7 EREĞLİSPOR (KONYA)
8 SİLİFKE BLD (MERSİN)
9 ANAMUR BLD (MERSİN)
10 MUT İD.YURDU (MERSİN)
11 BUCAK BLD. (BURDUR)
12 GÖLHİSARSPOR (BURDUR)
13 DAVRAZSPOR (ISPARTA)
14 KARAMAN BLD. (KARAMAN)

 

6.GRUP
1 K.Ö.BLD.BAĞLUM
(ANKARA)
2 ÇUBUKSPOR F.A.Ş
(ANKARA)
3 SİNCAN BLD.
(ANKARA)
4 YEŞİLKIRŞEHİR (KIRŞEHİR)
5 EREĞLİ BLD. (ZONGULDAK)
6 DEVREK BLD. (ZONGULDAK)
7 MKE KIRIKKALE (KIRIKKALE)
8 T.M.KIRIKKALE (KIRIKKALE)
9 ÖZEL İDARE (KASTAMONU)
10 1074 ÇANKIRI (ÇANKIRI)
11 SOĞUKSUSPOR
(KARABÜK)
12 YENİÇAĞASPOR (BOLU)
13 BARTINSPOR (BARTIN)

 

5.GRUP
1 ADANA B.Ş.BLD. (ADANA)
2 CEYHANSPOR (ADANA)
3 KÜRKÇÜLER
(ADANA)
4 ŞEKERSPOR (KAYSERİ)
5 TALASGÜCÜ BLD (KAYSERİ)
6 BELEN BLD.
(HATAY)
7 ARSUZ K.AĞAÇ (HATAY)
8 NEVŞEHİRGENÇLİK (NEVŞEHİR)
9 2005 AZATLI (NİĞDE)
10 68AKSARAY BLD (AKSARAY)
11 KADİRLİ DEMİR (OSMANİYE)
12 KİLİS BLD.
(KİLİS)
13 YOZGAT 1959 (YOZGAT)

 

4.GRUP
1 ÇARŞAMBASPOR (SAMSUN)
2 LADİK BLD. (SAMSUN)
3 ATAKUM BLD (SAMSUN)
4 ORDUSPOR
(ORDU)
5 FATSA BLD.
(ORDU)
6 ÜNYE 1957
(ORDU)
7 GÖRELESPOR
(GİRESUN)
8 1926BULANCAK
(GİRESUN)
9 DEMİRSPOR
(SİVAS)
10 ŞARKIŞLA BLD
(SİVAS)
11 ETİ LİSESİ
(ÇORUM)
12 SİNOPSPOR
(SİNOP)
13 YENİ AMASYA
(AMASYA)
14 TURHALSPOR
(TOKAT)
3.GRUP
1 ZAĞNOSSPOR
(TRABZON)
2

BAHÇECİK
)TRABZON)

3 H. DOĞANSPOR
(TRABZON)
4 ÇAYELİSPOR
(RİZE)
5 KENDİRLİSPOR
(RİZE)
6 ARASSPOR
(IĞDIR)
7 KARS 36SPOR
(KARS)
8 SERHATARDAHAN
(ARDAHAN)
9 HOPASPOR
(ARTVİN)
10 YAKUTİYESPOR
(ERZURUM)
11

ÇATIKSU GENÇ
(BAYBURT)

12 KELKİT BLD.
(GÜMÜŞHANE)
13 KARLIOVA
(BİNGÖL)

 

2.GRUP
1 YOLSPOR
(ELAZIĞ)
2

HANKENDİ BLD
(ELAZIĞ)

3 ARABAN BLD
(GAZİANTEP)
4 ŞEHİTKAMİL BLD
(GAZİANTEP)
5 YEŞİLYURT BLD
(MALATYA)
6

İNÖNÜ ÜNİV.
(MALATYA)

7 1920MARAŞSPOR
(K.MARAŞ)
8 ERDAĞ İNŞ.D.P.
(K.MARAŞ)
9

DERSİMSPOR
(TUNCELİ)

10 62 PERTEKSPOR
(TUNCELİ)
11 SİVEREK BLD.
(Ş.URFA)
12 11 NİSANSPOR
(Ş.URFA)
13 ADIYAMAN 1954
(ADIYAMAN)

 

1.GRUP
1 BAĞLAR BLD.
(D.BAKIR)
2 YOLSPOR
(D.BAKIR)
3 DERİKSPOR
(MARDİN)
4 MARDİN 1947
(MARDİN)
5 AĞRI 1970
(AĞRI)
6

TATVAN G.B.
(BİTLİS)

7 YÜKSEKOVA BLD
(HAKKARİ)
8 MUŞSPOR FC
(MUŞ)
9 BOTANGÜCÜ
(SİİRT)
10

ERCİŞ BLD.
(VAN)

11 1955BATMAN BLD
(BATMAN)
12 1960 SİLOPİ
(ŞIRNAK)

****************

Çarşamba, 23 Ağustos 2017 12:51 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN448
DÜN722
BU HAFTA5216
BU AY14743
TOPLAM3048975

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 99 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim