2017-2018 SEZONU BAL'A KATILACAK TAKIMLAR..(15.05.'17)
Pazartesi, 15 Mayıs 2017 12:02

 

ADANA : (3)

Adana B.Ş.Bld. (5.Grup 4.sırsdan DİREKT kaldı)

Ceyhanspor (5.Grup 8.Sıra - Yerel'den Yumurtalık Bld.'yi yendi ve BARAJ'dan kaldı)

Kürkçüler Amatörspor (YEREL 1.si olarak DİREKT geldi)


ADIYAMAN : (1)

Adıyaman 1954 Spor (2.Grup 4.Sıra - Yerel 1.si Kahtaspor'u uzatmada yendi ve BARAJ'dan kaldı)


AFYON : (2)

Sandıklıspor (7.Grup 8.sıradan BAL'da DİREKT kaldı)

Şuhut Hisar Bld. (7.Grup 9.Sıra - Yerel 1.si Salar Bld.'yi yendi ve BARAJ'dan kaldı)


AĞRI : (1)

Ağrı 1970 Spor (1.Grup 4.Sıra - Yerel 1.si Diyadin G.Birliği'ni uzatmada yendi ve BARAJ'dan kaldı)


AKSARAY : (1)

68 Aksaray Bld. (6.Grup 2.Sıra - Yerel 1.si Aks.Karadenizspor'u yendi ve BARAJ'dan kaldı)


AMASYA : (1)

Yeni Amasyaspor (4.Grup 2.Sıra - Yerel 1.si Merzifonspor'u yendi ve BARAJ'dan kaldı)


ANKARA : (4)

Keçiören Bld. Bağlum (11.Grup 5.Sıradan BAL'da kaldı)

Çubukspor Futbol A.Ş. (6.Grup 5.Sıra - Yerel 2.si Y.Mahalle Bld.'yi yendi ve BARAJ'dan BAL'da kaldı)

Sincan Bld. (Yerel 1.si olarak son 2'den düşen Kazan Bld.'nin yerine DİREKT BAL'a çıktı)

Ank.Ormanspor (Yerel 3.sü olarak 11.Grup 10.Sıradaki Ank.Pursaklar Bld.'yi yendi ve BARAJ'dan BAL'a çıktı)


ANTALYA : (3+1)

Manavgatspor (3.Ligden düştü)

Kepez Bld. (7.Grup 3.Sıradan BAL'da direkt kaldı)

Manavgat Bld. (Yerel 1.si olarak , BAL son 2'de kalıp yerel'e düşen Konyaltı Bld.'nin yerine DİREKT geldi)

Serik Bld. ( 7.Grup 5.sıra - Yerel 2.si Korkuteli Bld.'yi yendi ve BARAJ'dan kaldı)


ARDAHAN : (1)

Serhat Ardahanspor (3.Grup 3.Sıra - Yerel 1.si Hoçvan Spor'u yendi ve BARAJ'dan BAL'da kaldı)


ARTVİN : (1)

Hopaspor (3.Grup 8.Sıra - Yerel 1.si Borçkaspor'u yendi ve BARAJ'dan kaldı)


AYDIN : (3)

Sökespor (8.Grup 3.sıradan Direkt kaldı)

Bozdoğan Bld. (Yerel 1.si olarak DİREKT geldi)

Kuşadasıspor (YEREL'den 2.sıradan geldi.BARAJ maçında 8.Grup 9.Sıradaki Çine Madran'ı yendi)


BALIKESİR : (3)

Ayvalıkgücü Bld. (9.Grup 2.si olarak BAL'da Direkt kaldı)

Havran Fatih Bld. (Yerel 1.si olarak 9.Grupta son 2'den direkt yerel'e düşen Erdekspor'un yerine BAL'a geldi)

Balya Bld. (Yerel 2.si olarak , 9.Grup 9.sıradaki Gönen Bld.'yi BARAJ'da yendi ve BAL'a geldi. Gönen Yerel'e düştü)


BARTIN : (1)

Bartınspor (11.Grup 8.Sıra - Yerel 1.si Ulus Çınarspor'u BARAJ'da yendi ve BAL'da kaldı)


BATMAN : (1)

1955 Batman Bld. (BAL 1.Grup 7.si - Yerelden Tüpraş'ı yendi ve BARAJ'dan kaldı)


BAYBURT : (1)

Çatıksu Gençlikspor (3.Grupta son 2'de kalarak direkt yerel'e düşen Bayburt Bld.'nin yerine YEREL'den DİREKT çıktı)


BİLECİK : (1)

Bozüyük Vitraspor (12.Grup 9.Sıra - Yerel 1.si Bilecikspor'u yendi ve BARAJ'dan kaldı)


BİNGÖL : (1)

Karlıova Yıldırımspor (1.Grupta son 2'de kalarak Yerel'e düşen Bingöl Çeltikspor'un yerine BAL'a DİREKT çıktı)


BİTLİS : (1)

Tatvan Gençlerbirliği (1.Grup 10.Sıra - Yerel'den Tatvanspor'u yendi ve BARAJ'dan kaldı)


BOLU : (1)

Yeniçağaspor (Yerel 1.si...11.Grup 9.sıradaki Geredespor'u BARAJ'da penaltılarla yenerek BAL'a geldi)


BURDUR : (1+1)

Bucak Bld.Oğuzhanspor (7.Grup 1.si olarak otomatik BAL'da KONTENJAN olarak)

Gölhisarspor (1.Amatör Yerel 1.si olarak direkt geldi.)


BURSA : (4)

Nilüfer Erdemli Sportif Hiz. (10.Grup 3.Sıradan BAL'da kaldı)

Zaferspor (10.Grup 6.sıradan BAL'da kaldı)

Kestel Bld. (Yerel 1. - 10.Grupta son sırada kalarak Yerel'e DİREKT düşen Gürsu Bld.'nin yerine DİREKT geldi)

İnegöl Kurtuluşspor (Yerel 2. - 10.Grup 8.sırada yer alarak il baznda alt sırada kalarak
Yerel'e düşen Mudanyaspor'un yerine DİREKT BAL'a çıktı)


ÇANAKKALE : (2)

Yeni Çanspor (9.Grup 8.sıradan DİREKT BAL'da kaldı)

Bigaspor (Yerel 1.si olarak , 9.Grup 10.sıradaki Karabiga Gençlik'i yendi ve BARAJ'dan GELDİ)


ÇANKIRI : (1)

1074 Çankırıspor (Geçen sezon katılan olmamıştı. Yerel'den BAL'a DİREKT geldi.)


ÇORUM : (1)

Eti Lisesi Gençlikspor (Yerel 1.si - Ortaköy Bld.Şapunuva 4.grupta sonuncu olup direkt
yerel'e düştü.Yerine BAL'a geldi)


DENİZLİ : (3+1)

Denizli Futbol A Spor (Denizli Bld.) (3.Ligden düştü)

Demirten Yeşilköyspor (8.Grup 8.Sıradan DİREKT BAL'da kaldı)

Kale Bld. (Yerel 1.si - 8.Grupta sonuncu olup Yerel'e düşen Pamukkalespor'un yerine DİREKT geldi)

Çal Bld. (Yerel 2.si - 8.Grupta son 2'de kalarak yerel'e düşen Sarayköy Spor'un yerine DİREKT geldi)


DİYARBAKIR : (2)

Bağlar Bld. (YEREL 1.si olarak Direkt geldi)

Diyarbakır Yolspor (1.Grup 8.Sıra - Yerel'den Çınar Bld.Spor'u BARAJ'da yendi ve BAL'da kaldı.)


DÜZCE : (2)

Beyköy Bld. (11.Grup 11.Sıradan BAL'da DİREKT kaldı)

Kaynaşlı Bld. (Yerel 1.si - 11.Grup so 2'de kalıp yerel'e düşen Akçakocaspor'un yerine DİREKT geldi)


EDİRNE : (2)

Edirnespor (12.Grup 4.sıradan BAL'da DİREKT kaldı)

Uzunköprüspor (12.Grup 6.Sıra - Yerel 1.si Tuncaspor'u yendi ve BARAJ'dan kaldı)


ELAZIĞ : (2)

Elazığ Yolspor (2.Grup 11.Sıradan DİREKT BAL'da kaldı)

Hankendi Bld. (Yerel 1.si - 2.Grup son sırada yer alıp yerel'e düşen DSİ Spor'un yerine
DİREKT geldi.)


ERZİNCAN : (1)

13 Şubat Erzincan Gençlik (4.Grup 10.Sıra - Yerel 1.si Üzümlü Bld.'yi yendi ve
BARAJ'dan BAL'da kaldı.)


ERZURUM : (1)

Yakutiyespor (Yerel 1.si - 3.Grup 11.sıradaki Aras 12 Mart Spor ile baraj oynayacaktı.
12 Mart sahaya çıkmadığı için DİREKT BAL'a geldi)


ESKİŞEHİR : (2)

Kurtuluşspor (11.Grup 3.sıradan DİREKT BAL'da kaldı)

Anadolu Üniversitesi (Yerel 1.si - 11.Grupta sonuncu olup Yerel'e düşen Yunus Emre
Spor'un yerine DİREKT geldi)


G.ANTEP : (2)

Araban Bld. (2.Grup 3.Sıradan BAL'da DİREKT kaldı)

Şehitkamil Bld. (2.Grup 7.Sıra - Yerel 1.si Nizipspor'u yendi ve BARAJ'dan kaldı)


GİRESUN : (2)

Görelespor (4.Grup 5.Sıradan BAL'da DİREKT kaldı)

1926 Bulancakspor (4.Grup 6.Sıra - Yerel 1.si Derelispor'u yendi ve BARAJ'dan kaldı.


GÜMÜŞHANE : (1)

Kelkit Bld. Hürriyetspor (3.Grup 9.Sıra - Yerel'den Telekomspor'u yendi ve BARAJ'dan kaldı)


HAKKARİ : (1)

Yüksekova Bld. (YEREL'den Geldi. 1.Grup 3.Sıradaki Hakkari Spor FK'yi BARAJ'da yendi)


HATAY : (2)

Belen Bld. (5.Grup 9.Sıradan DİREKT BAL'da kaldı.)

İskenderunspor 1967 (5.Grup 11.Sıra - Yerel 1.si Reyhanlı Bld.'yi uzatmada yenerek BARAJ'dan BAL'da kaldı.

* İl fazlası vardı.Son 2'de yer alıp yerele düşen Körfez İskenderun Spor'un yerine takım gelmeyecek.


IĞDIR : (1)

Iğdır Arasspor (3.Grup 2.Sıra - Yerel 1.si 76 Iğdır Bld.'yi yendi ve BARAJ'dan BAL'da kaldı)


ISPARTA : (1)

Isparta Davrazspor (7.Grup 2.Sıra - Yerel 1.si Deregümüspor'u yendi ve BARAJ'dan kaldı.)


İSTANBUL : (12+3)

Kartalspor (3.Ligden düştü)

Beylerbeyi (3.Ligden düştü)

Maltepespor (3.Ligden düştü)

Modafenspor (11.Grup 1.si olarak otomatik kaldı)

Sultangazispor (12.Grup 5.Sıradan DİREKT kaldı)

Çengelköy Futbol Yatırımları (10.Grup 2.Sıradan DİREKT kaldı)

Çekmeköy Bld. Alemdağspor (11.Grup 2.Sıradan DİREKT kaldı)

Gaziosmanpaşa (10.Grup 5.Sıradan DİREKT kaldı)

Kartal Bulvarspor (12.Grup 8.Sıradan DİREKT kaldı)

Alibeyköy (Yerel A Grubu 1.si olarak DİREKT geldi)

Feriköy (Yerel A Grubu 2.si olarak DİREKT geldi)

Yeşilköyspor (Yerel B Grubu 1.si olarak DİREKT geldi)

İst.Beylikdüzü (Yerel B Grubu 3.Sıradan DİREKT geldi)

Çıksalınspor (Yerel B Grubu 2.si olarak DİREKT geldi)

Şile Yıldızspor (yerel A Grubu 3.sıradan 11.Grup 4.sıradaki Zeytinburnu 1957 Kültür ve Dayanışma Spor'u  yendi ve BARAJ'dan BAL Ligine çıktı.)


İZMİR : (5)

Çiftay Yeşilova (9.Grup 5.Sıradan DİREKT BAL'da kaldı)

Çiğli Bld. (8.Grup 2.sıradan DİREKT BAL'da kaldı)

Dikili Çandarlıgücü (9.Grup son 2'de yer alan Alaçatıspor yerele düşünce 1.Sırsdan
DİREKT BAL'a geldi.)

Torbalıspor (Yerel 2.si olarak 9.Grup 7.Sıradaki Gaziemir Gençlik ile Baraj oynadı. 3-1 yendi,
BAL'a çıktı.)

Ödemişspor (8.Grup 5.Sıra - Yerel 3.Bornova 1881 Spor'u 3-2 yendi ve BARAJ'dan BAL'da kaldı)


K.MARAŞ : (2)

1920 Maraşspor (2.Grup 5.Sıradan DİREKT kaldı)

(Son 2'den direkt düşen K.Maraş Sakarya Spor'un yerine İl fazlası olduğu için takım alınmadı)

Fidanspor (2.Grup 8.Sıra - Yerel 1.si Türkoğlu Bld.'yi penaltılarla yendi ve BARAJ'dan kaldı)


KARABÜK : (1)

100. Yıl Soğuksuspor (Yerel 1.si olarak DİREKT geldi)
* Geçen sezon Safranbolu katılmayınca Karabük'ten katılan takım olmamıştı)


KARAMAN : (1)

Karaman Bld. (5.Grup 7.Sıra - Yerel 1.si 70 Larende Gençlik'i yendi ve BARAJ'dan BAL'da kaldı.)


KARS : (1)

Kars 36 Spor (Yerel 1.si olarak 3.Grup 4.sıradaki Sarıkamış Bld.'yi yendi ve BARAJ'dan BAL'a çıktı.)


KASTAMONU : (1)

Kastamonu Özel İd. Köy Hiz. (4.Grup 11.Sıra - Yerel 1.si Yolspor'u yendi ve
BARAJ'dan kaldı)


KAYSERİ : (2)

Kayseri Şekerspor (6.Grup 6.Sıradan BAL'da DİREKT kaldı)

Talasgücü Bld. (6.Grup 10.Sıra - Yerel 1.si Yolspor'u yendi ve BARAJ'dan kaldı.


KIRIKKALE : (1+1)

Türk Metal Kırıkkalespor (3.Ligden düştü)

MKE Kırıkkalespor (6.Grup 9.Sıra - Yerel 1.si Türk Metal 1963 Spor'u yendi ve
BARAJ'dan kaldı)


KIRKLARELİ : (2)

Lüleburgazspor (Yerel 1.si - Geçtiğimiz sezon eksik kontenjanı tamamlamak için DİREKT geldi)

Babaeskispor (Yerel 2.si - 12.Grup sonuncusu Yıldırımspor Direkt Yerel'e düşünce yerine
DİREKT geldi)


KIRŞEHİR : (1)

Yeşil Kırşehirspor (6.Grup 8.Sıra - Yerel'dev Evran Spor'u yendi ve BARAJ'dan kaldı)


KİLİS : (1)

Kilis Bld. (5.Grup 6.Sıra - Yerel'den Kifado Gençlik'i yendi ve BARAJ'dan kaldı)


KOCAELİ : (4+1)

Derincespor A.Ş. (3.Ligden düştü)

Gebzespor (12.Grup 2.Sıradan DİREKT BAL'da kaldı)

Çayırovaspor (12.Grup 7.Sıradan DİREKT kaldı)

Doğantepespor (İl kontenjanında altta bulunup Yerel'e düşen Körfez Bld.Hereke Yıldız'ın
yerine Yerel 2.si olarak BAL'a DİREKT geldi)

Derince Bld. Demirspor (3 takım katılmıştı. Kontenjanı tamamlamak için Yerel 1.olarak
DİREKT geldi)


KONYA : (3)

Sarayönü Bld. (7.Grup 4.Sıradan BAL'da DİREKT kaldı)

Konya Ereğlispor (YEREL 1.si - 2 takım katılmıştı.Kontenjan eksiğini tamamlamak için
YEREL'den DİREKT geldi)

Akşehirspor (7.Grup 10.Sıra - Yerel 2.si Selçukspor'u uzatmada yendi ve BARAJ'dan kaldı)


KÜTAHYA : (3+1)

Kütahyaspor (3.Ligden düştü)

TKİ Tavşanlı Linyitspor (7.Grupta 7.Sıradan  BAL'da direkt kaldı)

Dumlupınar Üniversitesi (7.Grup 7.Sıra - Yerelden Tav.Gençlik'i yendi, BAL'da
BARAJ'dan kaldı)

Tavşanlı Moymulspor (7.Grubu sonuncu bitirip Yerel'e düşen Akıncılar'ın yerine
Yerel 1.si olarak direkt geldi)


MALATYA : (2)

Yeşilyurt Bld. (2.Grup 2.Sıradan BAL'da DİREKT kaldı)

İnönü Üniversitesi (2.Grup 6.Sıra - Yerel 1.si Arguvan Bld.yi yendi ve BARAJ'dan kaldı)


MANİSA : (3)

Somaspor (9.Grup 3.Sıradan DİREKT BAL'da kaldı)

Yunus Emre Bld. (4 takımla temsil vardı. 9.Grup 6.sıradaki Kocaçeşme il fazlasından
DİREK Yerel'e düştüıü için yerine Yerel 1.si olarak DİREKT geldi)

Alaşehir Bld. (9.Grup 4.Sıra - Yerel 2.sıradaki Salihli Bld.yi yendi ve BARAJ'dan BAL'da kaldı.)


MARDİN : (1+1)

Derikspor (Yerel 1.si olarak DİREKT geldi)

Mardin 1947 Spor (Grup 1.si olarak kontenjandan BAL'da kaldı)


MERSİN : (3)

Medcem Silifke Bld. (5.Grup 2.Sıradan DİREKT BAL'da kaldı)

Mut İdman Yurdu Bld. (Yerel 1.si - 5.Grubu 5.bitirip il sonuncusu olan Toroslar Bld.
yerine DİREKT geldi)

Anamur Bld. (Yerel 2.sıradan 5.Grup 3.sıradaki Mersin B.Ş.Meski'yi BARAJ'da Penaltılarla eledi
ve BAL'a çıktı.)


MUĞLA : (2)

Ortaca Bld. (8.Grup 4.Sıradan DİREKT BAL'da kaldı)

Yatağanspor (8.Grup 6.Sıra - Yerel 1.si Yeni Milas'ı penaltılarla yendi ve BARAJ'dan kaldı)


MUŞ : (1)

Muşspor FC (1.Grup 6.Sıra - Yerel 1.si Öz Hasköyspor'u penaltılarla yendi ve BARAJ'dan  kaldı)


NEVŞEHİR : (1)

Nevşehirspor Gençlik (6.Grup 4.Sıra - Yerel'den Çat Gençlik'i yendi ve BARAJ'dan kaldı)


NİĞDE : (1)

2005 Azatlıspor (Yerel 1.si - 5.Grup son 2'de yer bulan Tyana Spor yerel'e düşünce DİREKT geldi)


ORDU : (2+1)

Orduspor (3.Ligden düştü)

Fatsa Bld. (4.Grup 3.sıradan direkt BAL'da kaldı)

Ünye 1957 Spor (Yerel 1.si - Güzelorduspor 3.lige çıktığı için DİREKT BAL'a geldi)


OSMANİYE : (1)

Cevdetiyespor (Yerel 1.si - Osmaniyespor F.K. 3.lige çıkınca DİREKT geldi)


RİZE : (2)

Çayelispor (3.Grup 10.Sıradan DİREKT BAL'da kaldı)

Kendirlispor (Yerel 1.si - 3.Grup sonuncusu Kalkandere Yerel'e düşünce DİREKT geldi)


SAKARYA : (3)

Sapanca Gençlik (10.Grup 9.sıradan DİREKT BAL'da kaldı)

Adapazarıspor (10.Grup 11.sıradaki Sakarya Kırkpınarspor il bazında alt sırada (11.) kalınca DİREKT yerel'e düştü. Yerel 1.si Adapazarıspor onun yerine DİREKT BAL'a geldi.

Karasuspor (Yerel 2.sıradan geldi, 10.Grup 10.Sıradaki Serdivanspor'u penaltılarla yendi.
BAL'a çıktı.)


SAMSUN : (3)

Çarşambaspor (4.Grup 4.Sıradan DİREKT BAL'da kaldı)

Ladik Bld. (4.Grup 8.Sıra - Yerel 2.si Termespor'u penaltılarla yendi ve BARAJ'dan kaldı)

Atakum Bld. (Yerel 1.si olarak son 2'den direkt yerele düşen Yolspor'un yerine DİREKT
BAL'a geldi)


SİİRT : (1)

Botangücüspor (YEREL'den geldi.1.Grup 9.sıradaki Kurtalanspor'u BARAJ'da yendi)


SİNOP : (1)

Sinopspor (Yerel 1.si olarak , 4.Grup 9.sıradaki Ayancık Bld.'yi penaltılarla yendi.
Ayancık yerel'e düştü.Sinop BAL'a çıktı)


SİVAS : (2)

Sivas Demirspor (6.Grup 7.Sıradan DİREKT BAL'da kaldı)

Şarkışla Bld. (Yerel 1.si olarak 6.Grup 11.si Zara Bld.'yi yendi ve BARAJ'dan geldi)


ŞANLIURFA : (2)

11 Nisanspor (2.Grup 9.Sıradan DİREKT BAL'da kaldı)

Siverek Bld. (Yerel 1.si - 2.Grupta Ş.Urfa Karaköprü Bld. 3.lige çıkınca DİREKT geldi)


ŞIRNAK : (1)

1960 Silopispor (1.Grup 5.Sıra - Yerel'den Cizre Botan'ı yendi ve BARAJ'dan kaldı)


TEKİRDAĞ : (2)

Çorluspor 1947 (12.Grup 3.Sıradan DİREKT BAL'da kaldı)

Çerkezköy 1911 (Yerel 1.si - Ergene Velimeşe 3.lige çıkınca DİREKT BAL'a geldi)


TOKAT : (1)

Turhalspor (4.Grup 7.Sıra - Yerel'den Niksar Bld.'yi yendi ve BARAJ'dan kaldı)


TRABZON : (3)

Zağnosspor (Arsinspor 3.lige çıkınca Yerel 1.si olarak DİREKT çıktı)

Bahçecikspor (3.Grup 5.Sıradan DİREKT kaldı)

Hekimoğlu Doğan Spor (İl sıralamasında 2.sırada kalan Araklı 1961 Spor'u Play-Aut
maçında seri penaltılarda 4-3 yendi.Araklı düştü, yerine Hekimoğlu geldi)


TUNCELİ : (1+1)

Dersimspor (3.Ligden düştü)

62 Pertekspor (2.Grup 10.Sıra - Yerel 1.Tunceli Gençlik'i yendi ve BARAJ'dan kaldı)


UŞAK : (1)

Uşak Çelikspor (Yerel 1.si - Utaş Uşakspor 3.lige çıkınca Yerel'den DİREKT geldi)


VAN : (1)

Erciş Gençlik Bld. (Yerel 1.si - Başkale Gençlik 1.Grupta sonuncu olup yerel'e düşünce yerine DİREKT geldi)


YALOVA : (2):

Altınova Bld. (10.Grup 4.Sıradan BAL'da DİREKT kaldı)

Yalova Kadıköyspor (Yerel 1.si - Yalovaspor 10.Grupta son 2'den Yerel'e düşünce yerine DİREKT geldi)


YOZGAT : (1)

Yozgatspor 1959 FK (6.Grup 3.Sıra - Yerel'den Sorgun Bld.'yi yendi ve BARAJ'dan kaldı)


ZONGULDAK : (2)

Karadeniz Ereğli Bld. (11.Grup 6.Sıradan BAL'da DİREKT kaldı)

Devrek Bld. (Yerel 1.si olarak 11.Grup 12.Sıradaki Kozlu Bld.'yi 3-0 yendi ve BARAJ'dan BAL'a geldi)

Cumartesi, 27 Mayıs 2017 00:41 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN544
DÜN590
BU HAFTA3044
BU AY13994
TOPLAM2992183

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 42 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim