ARAŞTIRMA: "9.GRUPTA BİLGİLERİ TAZELEYELİM!"..(05.04.'11)
Salı, 05 Nisan 2011 22:17

BAL LİGİ 9.GRUP PUAN DURUMU ve AÇIKLAMALAR

 

 

1.Sırada bitiren takım 3.lige yükselecek.. Şuanki tabloya göre bu takım Afyon ekibi Sandıklı..

İki Uşak ekibinden Uşak Belediye ve Uşak Özel İdare'den hangisi ligi diğerinin altında bitirirse o takım BAL liginde kalabilmek için Uşak süper amatör şampiyonu Yeni Eşme ile play-out maçı oynayacak.. Eğer bu Uşak ekiplerinden birisi ligi şampiyon bitirip 3.lige yükselirse o zaman diğer takım Eşme ile oynamadan ligde kalacak ve Eşme BAL'a direk çıkacak.

Arka arkaya sıralanan 3 Manisa ekibinden en altta kalan direk olarak kümeye düşecek.Yerine Manisa Belediyespor BAL Ligine yükselecek. Ortada kalan Manisa ekibi ise Manisa Emirspor ile ligde kalabilmek için play-out oynayacak. En üstte bitiren Manisa ekibi ise seneye de BAL'da devam edecek.

Emirdağspor ise Sandıklı 3.lige çıkarsa seneye de BAL'da olacak.. Eğer Sandıklı şampiyonluğu kaptırırsa Emirdağspor ile İhsaniye Belediye ekipleri play-out maçı oynayacak ve kazanan BAL'da yer alacak.

Gaybiefendispor eğer ligi son 2 sırada bitirmezse Kütahya Süper Amatör ligini 2.sırada bitirecek Simav Gençyurdu ya da Simav Sitespor'dan biriyle play-out oynayacak. Eğer Gaybiefendi ligde son 2 sırada yer alırsa direk olarak düşecek.

Isparta Savspor'da eğer son 2 sırada bitirirse direk olarak düşecek. Ama son 2 sıraya düşmezlerse onların konumu daha farklı..Çünkü o zaman play-out maçı bile oynamadan BAL'da kalacak.

Kemalpaşa Ulucak'da Gaybiefendispor gibi.. Eğer son 2'de bitirirse direk düşecek. Son iki de bitirmezse İzmir'den bir ekiple play-out oynayacak. Son sırada yer alan Şekerspor'un ise ligden düşmesi kesinleşti.. Bu takımın yerine gelecek sene Kütahya'nın ilçesi Simav'dan bir ekip ligde boy gösterecek..

 

Şuan 3.sırada bulunan Kütahyaspor ve Ödemiş Belediyespor ise rahat takımlar.. Eğer bu iki takım şampiyon olamazsa gelecek sene hiç bir maç oynamadan yine BAL Liginde illerini temsil edecekler!..

                                                                        ----RIDVAN43------

Çarşamba, 30 Kasım 2011 23:46 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN512
DÜN1102
BU HAFTA512
BU AY22600
TOPLAM5275455

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 80 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim