RIDVAN-43 :"BİR İHTİMAL DAHA VAR!"..(yorum)..(22.02.'10)
Salı, 30 Kasım 2010 22:00

 BİR İHTİMAL DAHA VAR!

 Aslında “ben demiştim” Dpü ve Şeker maçlarını kazanamayız diye..Ama Kütahyaspor bugün penaltıyı atsa Şekerspor’u deviren ilk takım olacaktı.Alınan 1 puan en azından son 2 maça 1 puanlık avantajla girmemizi sağladı.Bir beraberlik hakkımız vardı onu da bu hafta kullandık.
Simav Site yönetimi bu hafta çıkıp biz ligden çekiliyoruz diyerek dikkatleri başka yöne çekti.Kimse de siz de o yürek nerde, bitime 3 hafta kala sen o takımı ligden nasıl çekersin demedi. Bundan güzel haber olur diye düştüler peşine ve çarşaf gibi heryerde yayınladılar..Sonuçta maça çıkan Sitespor Dpü’yü yenmeyi başardı.Herkes nasıl yener diye soruyor ama tahmin etmiyorum ki Dpü’nün kalecisi ve santraforu baba tarafından Simavlı olsun!..
Oluşan bu durum Kütahyaspor’un sinirlerini germek adına yapılmıştı ama her ne kadar futbolcular tecrübesiz olsa da Kütahyaspor’un tecrübesi bu durumun altından kalkmak adına yeterli oldu.
Şimdi ligin ilk haftasından bu yana hiç dışında kalmadığımız sezonda ilk 3’te yer alıp hayalini kurduğumuz lige çıkmak istiyoruz.
Gaybiefendi ‘nin 42, Kütahyaspor ‘un 40 ve Simav Sitespor’un 39 puanları var.Site bu hafta evinde Gençyurdu’nu ve haftaya da Kütahya’da Şekerspor’u yener!.. Eğer Şekerspor Site’yi  yener diye umut bağlayanlar varsa, renkli rüyalar şimdiden..
 Bizim için bir ihtimal var o da kalan iki maçımızıda kazanmaktan geçiyor.
Kütahyaspor kalan 2 maçında Kümaş ve Gaybiefendi’yi yenerek puanını  46  yaparsa gerisi hiç önemli değil..
Gaybiefendi bu hafta Cezaevi’ni yenerek puanını büyük ihtimal 45 yapacak.Site’de 42 olacak..Son hafta biz Gaybiefendi ile berabere kalırsak ve Site Şeker’i mağlup ederse bizim için rüya bitecek.
Yani bugünkü beraberlik bize moral dışında birşey kazandırmadı.Çünkü bugün kaybetsek ve son 2 maçımızı kazansak yine en kötü üçlü averaja girerek lige yükselecektik..Şimdi iki maçımızı alırsak puanla yükseleceğiz.Ne olursa olsun kalan 2 maçımızı kazanmamız gerekiyor bundan sonra..
Bunu yapabilir miyiz?
İşte cevabı en zor soru da bu zaten..Ben haftalar önce o maçları da kazanamayacağımızı yazmıştım.Ama Kümaş’ın her hangi bir iddası kalmadı.Gaybiefendi’de bizim bugün kök söktürdüğümüz Şeker’e 8-0 kaybetti.Son dönemde çok büyük düşüşteler ve zor maç kazanıyorlar.İş büyük ihtimalle son maça kalacak ve taraftar desteğiyle kazanabilirsek  Gaybiefendi’yi geçerek ligi 2.sırada bitireceğiz.Gaybi’de puan eşitliğine gireceği Site’ye ikili averajda üstünlük kurarak 3.olacak ve oda Bölgesel lige çıkacak.

 Biz hangi ligde olursak olalım bu ince hesapları yapmaya alıştık artık..İnşallah bu sefer iş lig bittikten sonra birilerinin ceza puanlarının peşinde koşmaya kalmaz..

                                                                    ---RIDVAN_43---

Çarşamba, 30 Kasım 2011 23:42 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN447
DÜN1102
BU HAFTA447
BU AY22535
TOPLAM5275390

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 85 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim