AKADEMİ LİGİNDE KÜTAHYASPOR MAÇLARI..(15.01.'17)
Yazar Administrator   
Cuma, 13 Ocak 2017 17:40


AKADEMİ GELİŞİM LİGİ 3.BÖLGE A  20.HAFTA


14.OCAK.'17  CUMARTESİ


KÜTAHYASPOR: 0  - GENÇLERBİRLİĞİ: 8 (U14 Maçı)
(Kütahya / Yeşilay Sahası - 11.00)
Üzeyir Bekar / Kütahya İl Hakemi
Erkut Poyraz / Uğur Kaya - Kütahya

KÜTAHYASPOR: 1.Özgür Yalınız - 2.Hasan Şahin  20.Orhan Serdar Topal
4.İbrahim Sökmen  5.İsa Bedel (C)  13.Berkay Salih Aydın  17.Uğur Öz
14.T.Mert Pehlivan  9.Can Yapışkan  10.Hasan Polat Seven
11.Taha Coşkun

YEDEKLER: 15.Süleyman Dönmez  3.Eray Yakış  16.M.Can Erkek
21.Lokman Yıldız  24.Adem Çoktaş

TEK.SORUMLU: Mustafa Erten

GENÇLERBİRLİĞİ: 1.Çağlar Koçak - 2.Berat Can Sebat 3.Ramazan Mert Yıldırım
4.Abdullah Şahindere  5.Bertan Sönmez  6.Volkan Koç  7.Canberk Akbaba,
8.Zafer Göktuğ Erdem  9.Baran Başyiğit  10.Serdar Alp Öztürkler  11.Faik Geleş

YEDEKLER: 12.Atalay Gökçe - 13.Yunus Emre Metin  14.Yaman Ünal
15.Emre Bahçeli  16.Metehan Tümer  17.Cihan Marangoz 18.O.Emirkan Demir

--------------------------------------------------------


KÜTAHYASPOR: 1  - GENÇLERBİRLİĞİ: 4 (U15 Maçı)
(Kütahya / Yeşilay Sahası - 13.00)
Erkut Poyraz - Kütahya İl Hakemi
Üzeyir Bekar / Uğur Kaya - Kütahya

KÜTAHYASPOR: 1.Ümit Özbay - 2.Tahsin Yurdcu  19.Samed Karadaş 
15.Mehmet Mert Cömert  14.Kubilay Duran  6.Halil Emir Şentürk
5.Halil Samet Yıldız  3.Samed Küçükarslan  10.Murat Seyman (C)
11.Adil Alperen İstim  13.Yağız Aktaş

YEDEKLER: 43.Ramazan Türk - 24.Semih Tuna  17.Sinan Albayrak
16.Enes Furkan Arslan  23.Oğuzhan Mutlu  8.H.İbrahim Efe

TEK.SORUMLU: Güray Toker

GENÇLERBİRLİĞİ: 1.Ertuğrul Yıldız - 2.Orhun Baytan  3.Seyit Ali Kahya 
4.Batuhan Uçan  5.Rıfat Yalınkılıç 6.Mustafa Yorulmaz  7.Salih Avcı
8.8.Abdurrahman Özenç  9.Sarp Ekinci  10.Sefa Ünver  11.Ahmet Sarıkaya

YEDEKLER: 12.Altan Polat - 13.ahmet Ataberk Özden  14.Ahmet Arda Tuzcu
15.Mustafa Anıl Yatar  16.Ömür Batuhan Aslanoğlu  17.Hasanalp Birken
18.Egemen Arıkan

* İlk yarı G.Birliği'nin 0-2 üstünlüğü ile bitti.

* 2.Yarıya iyi başladık.Penaltı kazandık. Mehmet Mert Cömert ile penaltıyı
gole çevirerek umutlandık. Ancak daha sonra G.Birliği 2 gol daha buldu ve
maçı 1-4 kaybettik.

-------------------------------------------------


15.OCAK.'17  PAZAR

KÜTAHYASPOR: 0  - GENÇLERBİRLİĞİ: 2 (U19 Maçı)
(Kütahya / Asım Alkış Sahası - 11.00)
Umut Bayam / Kütahya İl Hakemi
Ahmet Uysal / Cüneyt Çimentepe - Kütahya
4.Hk: Gökhan Dereli  Gözlemci: Nail Dağ

KÜTAHYASPOR: 12.Fatih Toygar - 2.Furkan Başköy  3.Enes Eren
4.Mustafa Demir  8.Ahmet Tombak  7.Enes Günay (C)  10.Burhan Beyazit
15.Furkan Çolak  17.Emin imir  22.Samet Duman  16.Umut Ahmet Fıçıcı

YEDEKLER: 9.Furkan Bilge  5.Ahmet Sefa Çıra  6.H.Hüseyin Okuyan
18.Sefa Sayın  13.Baha Abaşlıoğlu  18.Sait Batı

TEK.SORUMLU: Süleyman Pöge

GENÇLERBİRLİĞİ: 1.İlksen Kuttekin - 2.Ömürcan Artan  3.Doruk Ekin Fırat
4.Metehan Mert  5.Arda Kızıldağ (C)  6.Kadir enes Kıra  7.Hüseyin Eren Bektaş
8.Ali Eren Karadağ  9.İlker Karakaş  10.Çayan Poshoroğlu  11.İhsan Küçü
k

YEDEKLER:12.Durmuş Doğukan Aydaş - 13.Ahmet Seki  14.Tarık Arman Çelik
15.Furkan Temizsoy  16.Fatih Sülük  17.Abdurrahman İlkyaz

TEK.SORUMLU: Avni Okumuş

* İlk yarı M.Demir'in kendi kalemize attığı golle 0-1 bitti. 2.yarıda 1 gol daha yedik.
Grubumuzun lideri G.Birliği böylece maçı 0-2 kazandı.

-----------------------------------------------------------

 

GENÇLERBİRLİĞİ: 3  - KÜTAHYASPOR: 0 (U16 Maçı)
(Ank.G.Birliği İ.Cavcav Tesisleri - 12.00)
Emre Tatar / Öğretmen / Bölgesel / ANKARA
Ali Ceylan / Şükrü Mert - Ankara İl Hakemleri

KÜTAHYASPOR: 61.Mustafa Sancar - 3.Bilal Aydın  5.Semih Özcan (C)
8.Melik Can Şahin  9.Salih Bugün  10.İbrahim Korkmaz  21.Nail Boy
13.Şerif Ayyıldız  14.Emirhan Çankaya  15.Burak Sözen  19.Cemil Ada

YEDEKLER: 1.Hüseyin Özen - 4.Abdullah Ertuğrul Cengiz
6.Umut Özorak  16.Oğuzhan Çürük  17.Yiğit Örkmez  20.Serkan Erbay

TEK.SORUMLU: Ali Efe

------------------------------------------------------

 

GENÇLERBİRLİĞİ: 3  - KÜTAHYASPOR: 0 (U17 Maçı)
(Ank.G.Birliği İ.Cavcav Tesisleri - 14.00)
Selçuk Gökgöz / Memur / Bölgesel - ANKARA
Ensar Alıklı / F.Görkem Güngör - Ankara İl Hakemleri
4.Hk: Halil Türk  Gözlemci: Tuncay Şahin

KÜTAHYASPOR: 12.Mehmet Çeğic - 2.Veli Kurtay  3.Semih Can Köse 
4.Alperen Yıldırım  6.Süleyman Yüksel  7.Talha Kara  11.Akif Kalkan
10.Mustafa Demirel (C)  13.Safa Karaman  14.Kamil Kerim Sancar
17.Ahmet Korkmaz

YEDEKLER: 61.Hüseyin Özen - 8.Erhan Sargın  9.Eyüp ensar Durmaz
15.Himmet Başyiğit  19.Fatih Çamlı  22.Burak Yiğit  24.Ahmet Emre Gök

TEK.SORUMLU: Bilal Üsbaş

Pazar, 15 Ocak 2017 16:14 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN550
DÜN590
BU HAFTA3050
BU AY14000
TOPLAM2992189

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 119 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim