AKADEMİ GELİŞİM LİGİ FUTBOLCULARIMIZ / 2016-2017
Yazar Administrator   
Perşembe, 08 Eylül 2016 10:57

 

(Toplam: 107 Lisans)

 

U-19      1998-1999 Doğumlu  (20 Lisanslı)


TEK.SORUMLU: Süleyman PÖGE



Ahmet Sarıkaya - Kütahya / 1999

2011 Kütahyaspor (Filiz)
2013 Tav.Linyitspor
2015 Ev.Çel.Dev.Hast.Spor
2015 Muratpaşa Bld.Spor
2016 Ev.Çel.Dev.Hast.Spor
2016 Kütahyaspor



Ahmet Tombak - Eskişehir / 1998

2012 Bilecik Öz.idare Spor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Ahmet Sefa Çıra - kütahya / 1998

2010 Yeni Küt.Belediye Spor (Filiz)
2011 Kütahyaspor
2013 Tav.Linyitspor
2015 Ev.Çel.Dev.Hast.Spor
2016 Kütahyaspor



Baha Abaşlıoğlu - Kütahya / 1998

2010 Öz.İdare Köy Hiz.Spor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Beytullah Savurgan - Kütahya / 1998

2013 Öz.İdare Köy Hiz.Spor (Filiz)
2015 Küt.Perlispor
2016 Kütahyaspor



Emin İmir - İnegöl / 1998

2010 İnegölspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Enes Eren - Kütahya / 1999

2010 Ev.Çel.Dev.Hast.Spor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Enes Günay - Kütahya / 1998

2008 Küt.Şekerspor (Filiz)
2010 Öz.İdare Köy Hiz.Spor
2016 Kütahyaspor



Furkan Başköy - Tavşanlı / 1999

2011 Tav.Linyitspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Furkan Bilge - Kütahya / 1999

2013 Öz.İdare Köy Hiz.Spor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Furkan Çolak - Eskişehir / 1998

2012 Küt.Kümaşspor (Filiz)
2014 Ev.Çel.Dev.Hast.Spor
2016 Kütahyaspor



Hasan Hüseyin Okuyan - Afyon / 1998

2011 Kütahyaspor (Filiz)
2016 Yeşilayspor
2016 Kütahyaspor

 

Musa Çaçan - İnegöl / 1999 (Kaleci)

2012 İnegöl Kurtuluşspor (Filiz)
2012 Dardanelspor A.Ş.
2014 İnegöl Kurtuluşspor
2015 Ankarağücü
2016 Kütahyaspor



Mustafa Demir - Tavşanlı / 1999

2011 Tav.Linyitspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Said Batı - Afyon / 1999

2011 Gediz Yeşilçayspor
2013 Termikspor
2016 Kütahyaspor



Samet Duman - Kütahya / 1998

2011 Kütahyaspor (Filiz)
2015 Yeşilayspor
2016 Kütahyaspor



Sefa Sayın - Uşak / 1999


2013 Kütahyaspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor (Vize)



Umut Ahmet Fıçıcı - Osmangazi / 1998

2008 Bursaspor (Filiz)
2014 Karacabey Birlik AŞ.
2016 Kütahyaspor

 

PROFESYONEL OLUP BU YAŞ GRUBUNDA OYNAYANLAR:


BURHAN BEYAZİT - Kütahya / 1999

2010 Ev.Çel.Dev.Hast.Spor (Filiz)
2016 Öz.İdare Köy Hiz.Spor
2016 Kütahyaspor - Prof.Geçiş

 

SAİT FURKAN KESKİN - Üsküdar / 1998 (Kaleci)

2011 Öz.İdare Köy Hiz.Spor (Filiz)
2012 Termikspor
2013 Tav.Linyitspor
2015 Kütahyaspor
2016 Kütahyaspor - Prof.Geçiş

------------------------------------------------------------


U-17    2000 Doğumlu   (22 Lisanslı)


TEK.SORUMLU: Bilal ÜSBAŞ



Ahmet Korkmaz - Tavşanlı / 2000

2012 Öz.İdare Köy Hiz.Spor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Ahmet Emre Gök - Tavşanlı / 2000

2011 Tav.Linyitspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Ahmet Taha Koçyiğit - Kütahya /2000

2011 Yeşilayspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Akif Kalkan - Afyon / 2000

2011 Yeşilayspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Alperen Yıldırım - Çorum / 2000

2013 Tav.Linyitspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Burak Yiğit - Kütahya / 2000

2012 Dumlupınar Üniv.Spor (Filiz)
2013 Termikspor
2016 Kütahyaspor



Erhan Sargın - Kütahya / 2000

2012 Ev.Çel.Çağlayan Azot (Filiz)
2012 Dumlupınar Üniv.Spor
2013 Termikspor
2016 Kütahyaspor



Eyüp Ensar Durmaz - Kütahya / 2000

2012 Dumlupınar Üniv.Spor (Filiz)
2013 Termikspor
2016 Kütahyaspor



Fatih Çamlı - Kütahya / 2000

2012 Küt.Sera Şekerspor (Filiz)
2013 Ev.Çel.Dev.Hast.Spor
2016 Kütahyaspor



Fatih Toygar - Kütahya / 2000 (Kaleci)

2012 Dumlupınar Üniv.Spor (Filiz)
2013 Termikspor
2016 Kütahyaspor



Furkan Yıldız - Kütahya / 2000

2013 Kütahyaspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor (Vize)



Himmet Başyiğit - Kütahya / 2000

2013 Küt.Sera Şekerspor (Filiz)
2013 Ev.Çel.Dev.Hast.Spor
2016 Kütahyaspor

 

Kamil Kerim Sancar - Pazarlar / 2000

2011 Moymulspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Mehmet Ceğiç - Kütahya / 2000 (Kaleci)

2013 Küt.Sera Şekerspor (Filiz)
2013 Ev.Çel.Dev.Hast.Spor
2016 Kütahyaspor



Murat Yavuz - Altıntaş / 2000

2012 Küt.Genç S.H.Ç.E.K. (Filiz)
2013 Yeşilayspor
2016 Kütahyaspor



Mustafa Demirel - Kütahya / 2000

2011 Yeşilayspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Samet Çayır - Altıntaş / 2000

2012 Altıntaş Bld.Spor (Filiz)
2014 Öz.İdare Köy Hiz.Spor
2016 Kütahyaspor



Semih Kahraman - Kütahya / 2000

2013 Öz.idare Köy Hiz.Spor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Semih Can Köse - Kütahya / 2000

2011 Ev.Çel.Dev.Hast.Spor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Süleyman Yüksel - Kütahya / 2000

2013 Öz.İdare Köy Hiz.Spor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Talha Kara - Kütahya / 2000

2011 Gediz Yeşilçay Spor (Filiz)
2012 Dumlupınar Üniv.Spor
2013 Termikspor
2016 Kütahyaspor



Veli Kurtay - Afyon / 2000

2013 Afyon Belediyespor (Filiz)
2016 Kütahyaspor

 

----------------------------------------------------------------

 

U-16   2001 Doğumlu   (22 Lisanslı)


TEK.SORUMLU: Ali EFE



Abdullah Ertuğrul Cengiz - Sakarya / 2001

2013 Arifiye Atılganspor (Filiz)
2015 Tav.Linyitspor
2016 Kütahyaspor



Bilal Aydın - Kütahya / 2001

2013 Ev.Ç.Dev.Hast. (Filiz)
2013 Kümaşspor
2014 Aragonit B.Saka
2014 Termikspor
2016 Kütahyaspor



Burak Sözen - Kütahya / 2001

2012 Aragonit B.Saka (Filiz)
2014 Yeşilayspor
2016 Kütahyaspor



Cemil Ada - Kütahya / 2001

2012 Aragonit B.Saka (Filiz)
2013 Termikspor
2014 Aragonit B.Saka
2014 Termikspor
2016 Kütahyaspor



Emirhan Çankaya - Kütahya / 2001

2012 Kütahyaspor (Filiz)
2013 Aragonit B.Saka
2014 Termikspor
2016 Kütahyaspor



Faruk Samet Durna - Kütahya / 2001

2013 Küt.Şekerspor (Filiz)
2015 Yeşilayspor
2016 Kütahyaspor



Furkan Danacı - Kütahya / 2001

2012 Aragonit B.Saka (Filiz)
2014 Ev.Ç.Dev.Hast.Spor
2016 Kütahyaspor



Hüseyin Özen - Tavşanlı / 2001

2015 Öz.İdare Köy Hiz. (Filiz)
2016 Kütahyaspor



İbrahim Korkmaz - Tavşanlı / 2001

2015 Yeşilayspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



İsmail Erkin Kaya - Kütahya / 2001 (Kaleci)

2012 Kütahyaspor (Filiz)
2014 Aragonit B.Saka
2014 Termikspor
2016 Kütahyaspor



Mehmet Bacaksız - Tavşanlı / 2001

2013 Tav.Linyitspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Melik Can Şahin - Altıntaş / 2001

2013 Altıntaş Bld.Spor (Filiz)
2015 Kütahyaspor
2015 Yeşilayspor
2016 Kütahyaspor



Mustafa Sancar - Sakarya / 2001

2013 Arifiye Atılganspor (Filiz)
2015 Tav.Linyitspor
2016 Kütahyaspor



Nail Boy - Kütahya / 2001

2013 Kütahyaspor (Filiz)
2015 Yeşilayspor
2016 Kütahyaspor



Oğuzhan Çürük - Kütahya / 2001

2012 Aragonit B.Saka (Filiz)
2014 Termikspor
2016 Kütahyaspor



Salih Bugün - Kütahya / 2001

2014 Dumlupınar Üniv.Spor (Filiz)
2014 Aragonit B.Saka
2014 Termikspor
2016 Kütahyaspor



Semih Özcan - Kütahya / 2001

2013 Yeşilayspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Serkan Erbay - Sincanlı / 2001

2015 Yeşilayspor (filiz)
2016 Kütahyaspor



Şerif Ayyıldız - Gediz - 2001

2012 Aragonit B.Saka (Filiz)
2014 Termikspor
2016 Kütahyaspor



Talha Talaz - Eskişehir / 2001

2013 Ev.Çel.Dev.Hast.Spor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Umut Özorak - Kütahya / 2001

2014 Kütahyaspor (Filiz)
2015 Yeşilayspor
2016 Kütahyaspor



Yiğit Örkmez - Sakarya / 2001

2015 Arifiye Atılganspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor


------------------------------------------------------------



U-15   2002 Doğumlu   (23 Lisanslı)


TEK.SORUMLU: Güray TOKER


Adil Alperen İstim - Kütahya / 2002

2014 Pendikgücü Gençlik (filiz)
2015 Yeşilayspor
2016 Kütahyaspor

 


Altan Gitmez - Kütahya / 2002

2012 Küt.Şekerspor (Filiz)
2015 Yeşilayspor
2016 Kütahyaspor



Emir Öztürk - Tekirdağ / 2002

2012 Eskişehirspor (Filiz)
2015 Seyitömer Bld.Spor
2016 Termikspor
2016 Kütahyaspor



Enes Furkan Arslan - Eskişehir / 2002

2012 Aragonit B.Saka (Filiz)
2014 Kütahyaspor
2016 Kütahyaspor(Vize)



Gökay Şar - Kütahya / 2002

2012 Kütahyaspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor (Vize)



Hakan Bektaş - Muğla / 2002

2013 Küt.Çinispor (Filiz)
2014 Aragonit B.Saka
2015 Termikspor
2016 Kütahyaspor

 



Halil Emir Şentürk - Kütahya / 2002

2014 Öz.İdare Köy Hiz.Spor (Filiz)
2016 Kütahyaspor

 



Halil İbrahim Efe - Kütahya / 2002

2014 Çavdarhisarspor (Filiz)
2015 Yeşilayspor
2016 Kütahyaspor



Halil Samet Yıldız - Kütahya / 2002

2012 Aragonit B.Saka (Filiz)
2015 Termikspor
2016 Kütahyaspor



Hüseyin Akgönül - Gediz / 2002

2013 Gediz U.Oymak 1 Eylül (Filiz)
2016 Tav.Linlitspor
2016 Kütahyaspor

 


İsmail Polat Akar - Kütahya / 2002 (Kaleci)

2012 Aragonit B.Saka (Filiz)
2015 Termikspor
2016 Kütahyaspor



Kubilay Duran - Altıntaş / 2002

2013 Altıntaş Bld.Spor (Filiz)
2014 Kütahyaspor
2015 Yeşilayspor
2016 Kütahyaspor



Mehmet Mert Cömert - Eskişehir / 2002

2014 Termikspor (Filiz)
2015 Aragonit B.Saka
2015 Termikspor
2016 Kütahyaspor



Murat Seyman - Kütahya / 2002

2012 Kütahyaspor (Filiz)
2014 Aragonit B.Saka
2015 Beşiktaş A.Ş.
2015 Aragonit B.Saka
2015 Termikspor
2016 Kütahyaspor



Nurullah Fatih Demirel - Kütahya / 2002

2014 Çavdarhisarspor (Filiz)
2015 Yeşilayspor
2016 Kütahyaspor



Ramazan Türk - Kütahya / 2002 (Kaleci)

2014 Küt.Belediyespor (Filiz)
2014 Kütahyaspor
2015 Öz.İdare Köy Hiz.Spor
2016 Kütahyaspor




Samed Küçükarslan - Tavşanlı / 2002

2012 Tav.Akıncılarspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Samet Karadaş - Kütahya / 2002

2012 Kütahyaspor (Filiz)
2015 Termikspor
2016 Kütahyaspor



Semih Tuna - Kütahya / 2002

2014 Küt.Belediyespor (Filiz)
2015 Kütahyaspor
2016 Kütahyaspor (Vize)



Sinan Albayrak - Kütahya / 2002

2012 Yeşilayspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Tahsin Yurdcu - Tavşanlı / 2002

2013 Tav.Linyitspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Ümit Özbay - Kütahya / 2002 (Kaleci)

2013 Kütahyaspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor (Vize)



Yağız Aktaş - Kütahya / 2002

2013 Kütahyaspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor (Vize)



----------------------------------------------------------------



U-14    2003 Doğumlu     (20 Lisanslı)

TEK.SORUMLU: Mustafa ERTEN


Bekir Enes Çetin - Kütahya / 2003

2013 Yeşilayspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Berkay Salih Aydın - Kütahya / 2003

2014 Küt.Belediyespor (Filiz)
2014 Kütahyaspor
2016 Kütahyaspor (Vize)



Can Yapışkan - Kütahya / 2003

2014 Küt.Genç S.H.Ç.E.K (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Emrah Danışan - Gediz / 2003

2013 Küt.Genç S.H.Ç.E.K (Filiz)
2015 Öz.İdare Köy Hiz.Spor
2016 Yeşilayspor
2016 Kütahyaspor



Emre Kocaman - Kütahya / 2003

2014 1977 Vefaspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Eray Yakış - Osmangazi / 2003

2014 Küt.Belediyespor (Filiz)
2015 Kütahyaspor
2015 Yeşilayspor
2016 Kütahyaspor



Hasan Şahin - Kütahya / 2003

2014 Kütahyaspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor (Vize)



Hasan Polat Seven - Kütahya / 2003

2013 Kütahyaspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor (Vize)



İbrahim Sökmez - Aslanapa / 2003

2015 Öz.İdare Köy Hiz.Spor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



İsa Bedel - Simav / 2003

2013 Küt.Genç S.H.Ç.E.K (Filiz)
2015 Öz.İdare Köy Hiz.Spor
2016 Kütahyaspor



Mestan Can Erkek - Kütahya / 2003

2013 Kütahyaspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor (Vize)

 

Orhan Serdar Topal - Kütahya / 2003

2012 Aragonit B.Saka (Filiz)
2014 DPÜ Spor
2016 Kütahyaspor



Selahattin Yunus Kanyılmaz - Kütahya / 2003

2013 Küt.Genç S.H.Ç.E.K. (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Süleyman Dönmez - Kütahya / 2003

2014 Ev.Çel.Dev.Hast.Spor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Taha Coşkun - Kütahya / 2003

2014 Öz.İdare Köy Hiz.Spor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Taha Özdemir - Tavşanlı / 2003

2016 Kütahyaspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor (Vize)



Tevfik Mert Pehlivan - Kütahya / 2003

2015 Öz.İdare Köy Hiz.Spor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Uğur Öz - Kütahya / 2003

2014 1977 Vefaspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Yasin Ev - Kütahya / 2003

2015 Ev.Çel.Dev.Hast.Spor (Filiz)
2016 Kütahyaspor



Yaşar Alp Uçurum - Kütahya / 2003

2014 Kütahyaspor (Filiz)
2016 Kütahyaspor (Vize)

Perşembe, 06 Ekim 2016 19:23 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN547
DÜN590
BU HAFTA3047
BU AY13997
TOPLAM2992186

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 90 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim