COCA COLA GELİŞİM LİGLERİ GRUPLARI BELLİ OLDU!..(16.08.'16)
Yazar Administrator   
Salı, 16 Ağustos 2016 17:35

 

Coca-Cola Gelişim Ligi kapsamında uygulanan Bölgesel Gelişim Ligi (U14-U15-U16-U17-U19)
grupları belli oldu.

2016-2017 sezonunda 5 bölge, 7 grupta planlanan lig organizasyonuna  76'sı profesyonel,
9'u amatör kulüp olmak üzere Coca-Cola Gelişim Ligleri Statüsü'nde yer alan katılım koşulları
kriterlerini yerine getirebilen toplamda 85 kulüp  katılacak.

Grup planlamalarının yapılması aşamasında yapılan başvurular değerlendirildiğinde 5. Bölge
dışındaki gruplarda yeterli takım sayısına ulaşılmış olduğu gözlemlenmiş olup, 5. Bölge
grup planlaması için, Gelişim Ligleri Statüsü'nün 13/1 maddesinde yer alan ''Bölgesel
Gelişim Liglerinde sadece gerekli kriterleri yerine getirmiş olan profesyonel futbol faaliyetlerine katılan kulüpler ve bağlı bulundukları bölgede organize edilmesi
planlanan lig operasyonu için yeterli sayıda kulübün bulunmaması halinde, gerekli
kriterleri yerine getirmiş olan amatör kulüpler yer alabilirler''
ifadesine istinaden
kriterleri uygun olan 4 profesyonel ve 9 amatör kulüp için 5. Bölge kapsamında
U14-U15-U17-U19 Ligi organizasyonu yapılmıştır.

Bu planlamaya bağlı olarak 3-4 Eylül 2016 tarihlerinde Bölgesel Gelişim Ligi
(U14-U15-U16-U17-U19) organizasyonu başlayacak olup, ilgili fikstür detayları tff.org
adresinden ilan edilecektir.

 

GRUPLAR:

 

1.BÖLGE (A)

1.Beşiktaş AŞ.
2.B.Çeekmaçe Tepecik Spor AŞ.
3.Fatih Karagümrük AŞ.
4.Galatasaray AŞ.
5.Gölcükspor
6.İnegölspor
7.İstanbulspor AŞ.
8.Kocaeli Birlik Spor
9.Medipol Başakşehir FK
10.Pendikspor
11.Ümraniyespor

 

1.BÖLGE (B)

1.Beylerbeyispor
2.Bursaspor
3.Darıca G.Birliği
4.Eyüpspor
5.Fenerbahçe AŞ.
6.Kartalspor
7.Kasımpaşa AŞ.
8.Kocaelispor
9.Sakaryaspor AŞ.
10.Sancaktepe Bld.Spor
11.Sarıyer

 

 

2.BÖLGE

1.Akhisar Bld.Gençlik Spor
2.Alanyaspor
3.Altay
4.Altınordu AŞ.
5.Antalyaspor AŞ.
6.Aydınspor 1923
7.Balıkesirspor
8.Bergama Bld.Spor
9.Bucaspor
10.Denizlispor
11.Fethiyespor
12.Göztepe AŞ.
13.Karşıyaka
14.Manisa B.Ş.Bld.Spor
15.Manisaspor
16.Menemen Bld.Spor
17.Nazilli Bld.Spor

 

 

3.BÖLGE (A)

1.Atiker Konyaspor
2.Boluspor
3.Düzcespor
4.Eskişehirspor
5.Gençlerbirliği
6.Kardemir Karabükspor
7.Konya Anadolu Selçukspor
8.Kütahyaspor
9.MKE Ankaragücü
10.Osmanlıspor Futbol Kulübü
11.Zonguldak Kömürspor

 

 

3.BÖLGE (B)


1.Elazığspor
2.G.Antep B.Ş.Bld.Spor
3.Gaziantepspor
4.Hatayspor
5.K.Maraşspor AŞ.
6.Kayseri Erciyesspor
7.Kayserispor
8.Sivas BLd.Spor
9.Şanlıurfaspor
10.Yeni Malatyaspor

 

 

4.BÖLGE

1.1461 Trabzon
2.24Erzincanspor
3.B.Ş.Bld.Erzurumspor
4.Çaykur Rizespor AŞ.
5.Çorum BLd.Spor
6.Giresunspor
7.Orduspor
8.Pazarspor
9.Samsunspor
10.Tokatspor
11.Trabzonspor AŞ.

 

 

5.BÖLGE

1.1974 Van Edremit Toki Spor
2.Amed Sportif Faaliyetler
3.Batman Petrol Spor AŞ.
4.Diyarbekir Spor AŞ.
5.Erciş Gençlik Bld.Spor
6.İpekyolu Bld.Spor
7.Muratspor
8.Muş İdmanyurdu Spor
9.Muş İdmanyurdu Spor
10.Tatvan 1514 Spor
11.Tatvan Göl Spor
12.Van B.Ş.BLd.Spor
13.Van DSİ Spor
14.Yüksekova Bld.Spor

Çarşamba, 24 Ağustos 2016 22:13 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN46
DÜN1198
BU HAFTA1244
BU AY18794
TOPLAM3075338

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 104 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim