2.AMATÖR GEDİZ-YEŞİLÇAY (17.04.'18)
Pazartesi, 18 Aralık 2017 14:39

* Çift Devreli

1.HAFTA (14.Ocak.'18)

Altınkent - Gediz Gençlik: 1-4
Gedizgücü - Akçalan: 3-0
Dayınlar - Erdoğmuş: 2-3
Yeşilçay (Bay)

2.HAFTA (21.Ocak.'18 Pazar)

Yeşilçay - Dayınlar : 1-2
Erdoğmuş - Gediz Gücü : 3-0 (Hük.)
Akçaalan - Altınkent: 0-3
Gediz Gençlik (Bay)

3.HAFTA (28.Ocak.'18 Pazar)

Gediz Gençlik - Akçaalan: 3-0 (Hük.)
Altınkent - Erdoğmuş: 0-1
Gedizgücü - Yeşilçay: 0-3 (Hük.)
Dayınlar (Bay)

4.HAFTA (04.Şubat.'18 Pazar)

Dayınlar - Gedizgücü: 3-0 (Hük.)
Yeşilçay - Altınkent: 4-1
Erdoğmuş - Gediz Gençlik: 0-2
Akçaalan (Bay)

5.HAFTA (11.Şubat.'18 Pazar)

Akcaalan - Erdoğmuş: 0-3 (Hük.)
Gediz Gençlik - Yeşilçay: 3-2
Altınkent - Dayınlar: 0-1
Gedizgücü (Bay)

6.HAFTA (18.Şubat.'18 Pazar)

Gedizgücü - Altınkent: 0-3 (Hük.)
Dayınlar - Gediz Gençlik: 1-3
Yeşilçay - Akçaalan: 3-0 (Hük.)
Erdoğmuş (Bay)

7.HAFTA (25.Şubat.'18 Pazar)

Erdoğmuş - Yeşilçay: 3-2
Akcaalan - Dayınlar: 0-3 (Hük.)
Gediz Gençlik - Gedizgücü: 3-0 (Hük.)
Altınkent (Bay)

8.HAFTA (04.Mart.'18 Pazar)

Gediz Gençlik - altınkent: 3-0
Akcaalan - Gedizgücü: ikisi de yok.
Erdoğmuş - Dayınlar: 2-2
Yeşilçay (Bay)

9.HAFTA (11.Mart.'18 Pazar)

Dayınlar - Yeşilçay: 2-3
Gedizgücü - Erdoğmuş: 0-3 (Hük.)
Altınkent - Akçaalan: 3-0 (Hük.)
Gediz Gençlik (Bay)

10.HAFTA (17.Mart.'18 C.tesi)

Akçaalan - Gediz Gençlik: 0-3 (Hük.)
Erdoğmuş - Altınkent: 3-0 (Hük.) (Altınkent, sahaya çıkmadı)
Yeşilçay - Gedizgücü: 3-0 (Hük.)
Dayınlar (Bay)

11.HAFTA (25.Mart.'18 Pazar)

Gedizgücü - Dayınlar: 0-3 (Hük.)
Altınkent - Yeşilçay : 3-4
Gediz Gençlik - Erdoğmuş : 2-5
Akçaalan (Bay)

12.HAFTA (01.Nisan.'18 Pazar)

Erdoğmuş - Akcalan: 3-0 (Hük.)
Yeşilçay - Gediz Gençlik: 0-0
Dayınlar - Altınkent: 3-0
Gedizgücü (Bay)

13.HAFTA (08.Nisan.'18  Pazar)

Altınkent - Gedizgücü: 3-0 (Hük.)
Gediz Gençlik - Dayınlar:2-4
Akcaalan - Yeşilçay: 0-3 (Hük.)
Erdoğmuş (Bay)

14.HAFTA (15.Nisan.'18 Pazar)

Yeşilçay - Erdoğmuş: 1-5
Dayınlar - Akcaalan: 3-0 (Hük.)
Gedizgücü - Gediz Gençlik: 0-3 (Hük.)
Altınkent (Bay)

 


O     
G     
B      
M      
Gol               
Av           
Pu              
1
ERDOĞMUŞ 12 10 1 1 34 : 11 23 31
2
GEDİZ GENÇ   
12 9 1 2 31 : 13 18 28
3
DAYINLAR 12 8 1 3 29 : 14 15 25
4
YEŞİLÇAY 12 7 1 4 29 : 19 10 22
5
ALTINKENT
12 4 0 8 17 : 23 -6 9
6
GEDİZGÜCÜ
11 1 0 10 3 : 30 -27 3
7
AKÇAALAN 11 0 0 11 0 : 33 -33 0

-------------------------------------------
* Erdoğmuş ve Gediz Gençlik 1.amatör kümeye çıktılar.

Salı, 17 Nisan 2018 18:06 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN127
DÜN926
BU HAFTA3770
BU AY13808
TOPLAM3292345

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 65 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim