U17 MERKEZ GRUBU (19.02.'18)
Pazartesi, 18 Aralık 2017 12:55

* Tek devreli lig usulü..2 Takım Play-Off'a çıkacak

1.HAFTA (22.Ocak.'18 Pazartesi)

Yeşilay - Seramik: 2-1
Özel İdare - 1977 Vefa: 5-2
And.B.Evler - Genç S.H.Ç.E.K: 2-1
E.Ç.Dev.Hast. - Pınarspor: 1-0
Termikspor - Kütahyaspor: 3-3

2.HAFTA (24.Ocak.'18 Çarşamba)

Pınarspor - Termik: 0-8
Kütahyaspor - Özel İdare: 9-0
Genç S.H.Ç.E.K - Yeşilay: 0-8
Seramik - E.Ç.Dev.Hast.: 2-3
1977 Vefa - And.B.Evler: 4-6

3.HAFTA (26.Ocak.'18  Cuma)

E.Ç.Dev.Hast. - Yeşilay: 3-5
And.B.Evler - Kütahyaspor: 0-14
1977 Vefa - Genç S.H.Ç.E.K: 2-5
Termik - Seramik: 3-0 (Hük.)
Özel İdare - Pınarspor: 2-2

4.HAFTA (28.Ocak.'18 Pazar)

Pınarspor - And.B.Evler: 4-1
Kütahyaspor - 1977 Vefa: 3-0 (Hük.)
Genç S.H.Ç.E.K - E.Ç.Dev.Hast.: 1-4
Seramik - Özel İdare: 5-1
Yeşilay - Termik: 3-3

5.HAFTA (30.Ocak.'18 Salı)

Termik - E.Ç.Dev.Hast.: 4-2
1977 Vefa - Pınarspor: 3-7
Kütahyaspor - Genç S.H.Ç.E.K: 14-0
Özel İdare - Yeşilay: 1-3
And.B.Evler - Seramik: 0-3

6.HAFTA (01.Şubat.'18 Perşembe)

Pınarspor - Kütahyaspor: 0-3
E.Ç.Dev.Hast. - Özel İdare: 5-2
Genç S.H.Ç.E.K - Termik: 0-3
Seramik - 1977 vefa: 6-1
Yeşilay - And.B.Evler: 10-0

7.HAFTA (03/04.Şubat.'18 C.tesi - Pazar)

Özel İdare - Termik: 0-3 (Hük.)
Kütahyaspor - Seramik: 3-0 (Hük.)
Genç S.H.Ç.E.K - Pınarspor: 0-3
Anad.B.Evler - E.Ç.Dev.Hast.: 1-8
1977 Vefa - Yeşilay: 0-3 (Hük.)

* SHÇEk ve 1977 Vefa Çekildi.

8.HAFTA (10.Şubat.'18 C.tesi)

Seramik - Pınarspor : 3-6
Termik - And.B.Evler : 5-0
Özel İdare - Genç S.H.Ç.E.K: 3-0 (Hük.)
Yeşilay - Kütahyaspor : 0-3
E.Ç.Dev.Hast. - 1977 Vefa: 3-0 (hük.)

9.HAFTA (17/18.Şubat.'18 C.tesi - Pazar)

Pınarspor - Yeşilay: 1-3
Kütahyaspor - E.Ç.Dev.Hast.: 8-0
Genç S.H.Ç.E.K - Seramik: 0-3 (Hük.)
And.B.Evler - Özel İdare: 0-6
1977 Vefa - Termik: 0-3 (Hük.)


O    
G    
B     
M      
Gol           
Av              
Pu             
1
KÜTAHYASPOR 9 8 1 0 60 : 3 57 25
2
TERMİKSPOR 9 7 2 0 35 : 8 27 23
3
YEŞİLAYSPOR 9 7 1 1 37 : 12 25 22
4
E.Ç.DEV.HAST.
9 6 0 3 29 : 23 6 18
5
PINARSPOR 9 4 1 4 23 : 24 -1 13
6
SERAMİKSPOR 9 4 0 5 23 : 19 4 12
7
ÖZEL İDARE
9 3 1 5 20 : 29 -9 10
8
AND.B.EVLER 9 2 0 7 10 : 55 -45 6
9
GENÇ SHÇEK
9 1 0 8 7 : 42 -35 3
10
1977VEFA          
9 0 0 9 12 : 41 -29 0

--------------------------------------------

* KÜTAHYASPOR GRUP ŞAMPİYONU OLDU.

* 6 takım  arasında  İl Play-Of  maçları  oynanacak. Sonunda  2  takım Türkiye Şampiyonasına gidecek
PLAY-OFF OYNAYACAK TAKIMLAR:
Merkezden: Kütahyaspor  ve  Termikspor
Tavşanlı'dan: Linyitspor  ve  Akıncılar
Simav'dan: Beycespor
Gediz'den: Dayınlarspor

Pazartesi, 19 Şubat 2018 21:21 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN491
DÜN559
BU HAFTA1050
BU AY13219
TOPLAM3255692

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 58 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim