2017-2018 1.AMT. MERKEZ A GRUP (20.11.'17)
Pazartesi, 11 Eylül 2017 14:41

2017 - 2018 1.AMATÖR KÜME STATÜSÜ:

2017-2018 Sezonunda müsabakalar :

Merkez ve Tavşanlı - Domaniç grubunda 6  takımlı  iki grupta ,

Emet- Gediz- Eski Gediz- Hisarcık- grubunda 6 takımlı bir grupta ,

Simav - Şaphane – Pazarlar grubunda 7 takımlı bir grupta toplam

37 takımla 6 grupta  oynanacaktır.

Merkezdeki müsabakalar merkez sahalarında (Alayunt - Dumlupınar - Çavdarhisar ile müsabakası olan takımlar bu takımların sahalarına  deplasman yapacaklardır)

Gediz -  Emet  - Eski Gediz  - Hisarcık grubunda Müsabakalar Gediz –  Emet  - Eski Gediz -  Hisarcık  sahalarında  ,

Tavşanlı – Domaniç - grubundaki müsabakalar Tavşanlı  ve Domaniç sahalarında 

Simav grubu müsabakaları Simav – Pazarlar ve Şaphane sahasında deplasmanlı  oynanacaktır.

Merkez ve Tavşanlı - Domaniç gruplarında çift devreli lig usulüne göre oynanacak müsabakalar sonunda gruplarında birinci sırayı alan  takımlar  direk olarak Süper Amatör Kümeye Terfi için yapılacak olan play-of müsabakalarına katılacaktır.

Bu grup merkezlerinde  gruplarında ikinci ve üçüncü sırayı alan takımlar tek devreli lig usulüne göre Kütahya merkez ve Tavşanlı merkezde yapılacak olan play-of grup müsabakaları sonun da birinci sırayı alan takımlar ( 2 takım ) Süper Amatör Kümeye
Terfi için yapılacak olan play-of müsabakalarına katılacaktır,

Simav - Şaphane – Pazarlar ve Gediz – Emet – Eski Gediz- Hisarcık gruplarında
çift devreli lig usulüne göre oynanacak müsabakalar sonunda  gruplarında ilk iki sırayı
alan takımlar  Süper Amatör Kümeye Terfi için  yapılacak olan play-of müsabakalarına katılacaktır.

Play-of müsabakaları 10 takımla belirlenecek grup merkezlerinde tek devreli lig usulüne
göre oynanacak müsabalar sonunda ilk dört sırayı alan takım Süper Amatör  kümeye
terfi edecektir.

Klasman Müsabakaları  sonunda tüm gruplarda son sırayı alan takım 2. Amatör Kümeye  tenzil olacaklardır.

2017-2018 sezonu için Amatör işler kurulunun belirlediği şekilde
1988  ve daha önce doğumlu sporcular yaşı büyük statüsüne girmektedir.

Takımlarımız 1988 ve yaşı daha büyük doğumlu diledikleri kadar amatör futbolcuya lisans çıkartabilirler.

Ancak 18 kişilik müsabaka listesinde 1988 ve  yaşı daha büyük doğumlu en fazla 5 amatör futbolcu yer alabilecektir.

1989 ve daha küçük doğumlu futbolcular yaşı büyük statüsüne girmez.

18 Kişilik esame listesine 1998, 1999, 2000, 2001 ve 2002 arası doğumlu 2 kişi yazılmak zorundadır.

18 kişilik müsabaka isim listesine yaşı büyük futbolcu 5’den fazla yazılırsa takım  hakkında hükmen mağlubiyet kararı verilir.

18 kişilik müsabaka isim listesine yaşı 1998 ve 2002 yaş arası futbolcu 2’den az yazılırsa takım hakkında hükmen mağlubiyet kararı verilir.

1 yaşı küçük futbolcu yazılamadığı takdirde müsabaka isim listesi 17 kişi ile sınırlı olup
listeye en az bir yaşı küçük futbolcu yazılması ve mutlaka oynatılması gerekmektedir.

Takım sahaya 9 kişi ile çıksa bile esame listesine mutlaka bir yaşı küçük futbolcu yazılacak
ve oynatılacaktır.

Kulüpler en az 1 (Bir) alt yapı kategorisinde katılmak zorundadırlar.

2018 – 2019 sezonunda Emet - Hisarcık İlçelerindeki takımlar gerekli şartları oluştururlarsa bu iki İlçe takımlarından  grup oluşturulacaktır.

Takımlar Tüzüklerindeki Forma  renkleriyle  müsabakalara çıkacaktır.
Buna uymayan takımlar F.M.T. gereğince  İl Futbol Disiplin Kuruluna sevk edilecektir.

Takımlar müsabakalarda 1'den 99'a kadar formayla oynatabileceklerdir.
Kulüpler formalarının ön yüzüne forma reklamı alabilirler.

Müsabakalar süresince her türlü istek ve dilekler dilekçe ile Tertip Komitesi Başkanlığına yapılacaktır.İtirazlar süresi içerisinde itiraz bedelinin yatırıldığını gösteren Banka dekontu ibra edilerek yapılacaktır.

Cumartesi  ve Pazar günleri oynanamayan müsabakalar Çarşamba ve Perşembe günleri oynatılacaktır.

Müsabakalar F.M.T.Hükümlerine göre oynatılacak olup galibiyete 3, Beraberliğe 1,Mağlubiyete 0 puan verilir.

KATILAN TAKIMLAR:

1.Çavdarhisarspor
2.Alayuntspor
3.Özbekspor
4.Demirspor
5.E.Ç.Devlet Hastanesi Spor
6.Ağaçköyspor

1.HAFTA (17.Eylül.'17 Pazar)

Çavdarhisar - Ağaçköy: 3-1
Demirspor - Özbek: 1-1
E.Ç.Dev.Hast.- Alayunt: 2-3

2.HAFTA (24.Eylül.'17 Pazar)

Alayunt - Ağaçköy: 1-3
E.Ç.Dev.Hast. - Demirspor: 3-7
Özbek - Çavdarhisar: 1-1

3.HAFTA (01.Ekim.'17 Pazar)

Ağaçköy - Özbek: 3-0
Çavdarhisar - E.Ç.Dev.Hast.: 1-1
Demirspor - alayunt: 1-0

4.HAFTA (08.Ekim.'17 Pazar)

Demirspor - Ağaçköy: 1-1
Alayunt - Çavdarhisar: 3-3
E.Ç.Dev.Hast. - Özbek: 1-3

5.HAFTA (15.Ekim.'17 Pazar)

Ağaçköy - E.Ç.Dev.Hast.: 2-1
Özbek - alayunt: 2-1
Çavdarhisar - Demirspor: 2-0

6.HAFTA (22.Ekim.'17 Pazar)

Ağaçköy - Çavdarhisar: 0-2
Özbek - Demirspor: 2-0
Alayunt - E.Ç.Dev.Hast.: 4-2

7.HAFTA (28/29.Ekim.'17 C.tesi - Pazar)

Ağaçköy - alayunt: 4-2
Demirspor - E.Ç.Dev.Hast.: 4-3
Çavdarhisar - Özbek: 2-0

8.HAFTA (04/05.Kasım.'17 C.tesi - Pazar)

Özbek - Ağaçköy: 2-5
E.Ç.Dev.Hast. - Çavdarhisar: 0-2
Alayunt - Demirspor: 2-3

9.HAFTA (12.Kasım.'17 Pazar)

Ağaçköy - Demirspor: 1-3
Çavdarhisar - alayunt: 2-1
Özbek - E.Ç.Dev.Hast.: 6-2

10.HAFTA (19.Kasım.'17 Pazar)

E.Ç.Dev.Hast. - Ağaçköy: 3-4
Alayunt - Özbek: 2-6
Demirspor - Çavdarhisar: 2-1


O      
G     
B      
M        
Gol              
Av      
Pu           
1
ÇAVDARHİSAR 10 6 3 1 19 : 9 10 21
2
DEMİRSPOR 10 6 2 2 22 : 16 6 20
3
AĞAÇKÖY 10 6 1 3 24 : 18 6 19
4
ÖZBEK 10 5 2 3 23 : 18 5 17
5
ALAYUNT 10 2 1 7 19 : 28 -9 7
6
E.Ç.DEV.HAST.     
10 0 1 9 18 : 36 -18 1

-------------------------------------

* Çavdarhisarspor; Süper amatör kümeye  çıkma Play-Off maçlarına  katılmayı
direkt  olarak  haketti.
* Demirspor  ve Ağaçköyspor ise; Süper Amatör Kümeye çıkma Play-Off maçlarına  çıkma 
Play-Off'larına  katılabilmek  için  yapılacak 2. ve 3.ler  arası  Play-Off maçlarına  katılmayı  haketti.
* Yılların  üst  ligler  takımı  Evliya Çelebi  Devlet  Hastanesispor  2.amatöre  düştü.

Pazartesi, 20 Kasım 2017 22:13 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN115
DÜN491
BU HAFTA2678
BU AY17968
TOPLAM3106627

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 21 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim