2017-2018 MERKEZ U14 B GRUP (19.09.'17)
Pazartesi, 11 Eylül 2017 13:32

TEK DEVRELİ LİG STATÜSÜNE GÖRE.....

2017-2018 U14 STATÜSÜ

2017- 2018 Sezonunda  U 14 Takımlar  ligi müsabakaları Merkezde 8  takımlı 2 grupta, Tavşanlıda 8 takımlı 1 grupta olmak  üzere   toplam 3 grupta 24 takımla oynanacaktır.

3. Merkezdeki müsabakalar Merkez sahalarında,Tavşanlı'daki müsabakalar Tavşanlı   sahalarında oynanacaktır.

4. Müsabakalarda 2004, 2005, 2016 doğumlular oynayabilir.
2007 ve daha küçük doğumlular oynayamaz.


5. Bu kategoride oynayabilecek olan 2004 ,2005 ve 2006 doğumlu sporcular
(U 17 ve  büyüklerde) oynayamazlar.


6.  Müsabakalar 2 x 35 dakika üzerinde tek devreli lig usulüne usulüne göre oynanacak

7. Uzatma süresi yoktur.Direk penaltı atışları ile sonuç alınır.

8 .  Müsabakalar 16.Eylül .2017 tarihlerinde başlayacaktır.


9.Kulüpler düzenlenen lige katılmak ve katıldıkları ligleri tamamlamak zorundadırlar.  Katılmadıkları veya katıldıkları ligi tamamlamadıkları takdirde TFF’ye bildirilen,
işlemlerde imza yetkisi olan yöneticiler ve kulüp başkanı İl Disiplin Kuruluna
sevkedilirler.



10.   Gruplarında   ilk iki  sırayı alan takımlar  İl birinciliği için tek devreli lig usulü play-of oynayacaklardır.
Play-of sonunda İl Birincisi olan takım Türkiye şampiyonasına gitmek için grup merkezi
seçme hakkına sahip olur. Türkiye şampiyonasında ilimizi 2 takım temsil edecektir.



11. Takımlar müsabakalarda 1'den  99 ‘ a kadar  formayla oynatabileceklerdir.
Takımlar Tüzüklerindeki Forma renkleriyle müsabakalara çıkacaktır.
Buna uymayan takımlar F.M.T. gereğince İl Futbol Disiplin Kuruluna sevk edilecektir.
Kulüp formalarının ön yüzüne reklam alabilirler.


12. Müsabakalar süresince her türlü istek ve dilekler dilekçe ile Tertip Komitesi Başkanlığına yapılacaktır.İtirazlar süresi içerisinde itiraz bedelinin yatırıldığını gösteren Banka dekontu ile birlikte  yapılacaktır.

13. Müsabakalar F.M.T.Hükümlerine göre oynatılacak olup galibiyete 3, Beraberliğe 1,Mağlubiyete 0 puan verilir.

KATILAN TAKIMLAR:

1.Özel İdare Köy Hiz.Spor
2.Gediz Dayınlarspor
3.Seramikspor
4.Yeşilayspor
5.Genç S.H.Ç.E.K.
6.Anad.Bahçelievler Spor
7.Kütahyaspor
8. Dumlupınar Üniversitesi Spor

1.HAFTA (16.Eylül.'17 C.tesi)

And.B.Evler - Kütahyaspor: 0-16
Yeşilay - Dayınlar: 5-1
Seramik - Özel İdare: 5-1
Genç S.H.Ç.E.K. - DPÜ Spor: 1-6

2.HAFTA (23.09.'17 C.tesi)

DPÜ - Yeşilay (A.Alkış - 14.00)
Dayınlar - Seramik (30 Ağust. - 13.30)
Özel İdare - anad.B.Evler (A.Alkış - 12.30)
Kütahyaspor - Genç S.H.Ç.E.K.: 8-0

3.HAFTA

Genç S.H.Ç.E.K. - anad.B.Evler
Seramik - DPÜ Spor
Dayınlar - Özel İdare
Yeşilay - Kütahyaspor

4.HAFTA

DPÜ Spor - Dayınlar
Anad.B.Evler - Yeşilay
Özel İdare - Genç S.H.Ç.E.K
Kütahyaspor - Seramikspor

5.HAFTA

Yeşilay - Genç S.H.Ç.E.K.
Dayınlar - Kütahyaspor
Özel İdare - DPÜ Spor
Seramik - And.B.Evler

6.HAFTA

Kütahyaspor - DPÜ Spor
Genç S.H.Ç.E.K. - Seramik
Yeşilay - Özel İdare
Anad.B.Evler - Dayınlar

7.HAFTA

DPÜ Spor - And.B.Evler
Dayınlar - Genç S.H.Ç.E.K.
Özel İdare - Kütahyaspor
Seramik - Yeşilay

----------------------------------------

Cumartesi, 23 Eylül 2017 19:53 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN448
DÜN722
BU HAFTA5216
BU AY14743
TOPLAM3048975

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 100 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim