3.LİGİN NÜFUS MEMURU ''RIDO'' :CEVAB-İ YORUM!..(18.03.'10)
Salı, 30 Kasım 2010 22:02

KAFALAR BAŞKA YERDE OLUNCA..

İnternet aracılığıyla Ahmet Eren’e Simav Site Kulübü Başkanı’nın gönderdiği eleştiri yazısını okudum..Orada Dpü kalecisi ve forvetinin anasını babasını sorgulamışsın cümlesi vardı..Bir kere söyleyeyim o yazıyı Ahmet Eren değil ben yazdım..Artık okuyanların o dönem akılları neredeyse farkedememişler durumu!

Onu farkedemeseler iyi de ne demek istendiğini de anlayamamışlar..Ben Simav’ın Dpü galibiyetinin sorgulanmaması gerektiğini, çünkü Dpü’nün Sitespor’a neden durup dururken maç vereceğini belirttim..Edebiyatım biraz fazla iyidir o yüzden okuyanın da aynı kapasitede olması gerekir.

Sonra  da Site Dpü ve Şeker’i yener demiş Ahmet Eren..Yok efendim onu da ben dedim..Ben kümeye düştüğümüz yıl Kütahyasporlu futbolculara Aydınspor son 5 maçını kazanır dedim, güldüler..Sonuçta Aydın 5 maçını da kazandı ve düştük..Ben elbette ki en kötü sonucu hesaplarım..Site 2 maçı da kazanır dedim kazanmadı mı? Ben orada şike yapar demedim, kazanır dedim..Dpü’yü yendi, Şeker’i de yenmek üzereydi ki maç biterken bir gol yedi..

Ahmet Eren Simav’a hiç bulaşmadı.Ben de yazarken hiç bir zaman Simav şike yaptı ya da yapar demedim.Demem de..( Bir ek yapayım burada..Ahmet abi savunmasında ben senaryo yazacak karakterde değilim demiş..Senaryo dediğiniz şey Simav 2 maçtan 6 puan alır demekse o senaryoyu ben yazdım..Allah’a şükür karakterimden de eminim.)

Şimdi Simav Başkanı demiş ki; Kütahya-Dpü maçında Dpü neden 8 kişi kaldı son 15 dakika..Pardon!..
Hangi maç o? Hangi Dpü 8-9 kişi kaldı?

Sonra da Simav kulübü başkanı devam etmiş..Kütahyaspor kümeye düşerdi, Kümaş ve Gaybi maçları sorgulansın, bu bir kara lekedir falan filan diye devam etmiş...Hooop orda dur arkadaş!

Sen bir kulübün başkanı olabilirsinde mazisinde 44 yılı devirmiş bir takımın aldığı bir zaferi öyle gölgeleyemezsin..Varsa elinde ispatın buyur konuş, yoksa sus..

Sus! Çünkü elinde kanıtın olamaz, bu zafer yönetimiyle, taraftarıyla ve futbolcusuyla kenetlenen bir ekibin alın teridir!
Kütahyaspor’a olan sempatileri bitmişmiş..Biz, birileri sempati duysun diye kimsenin önünde eğilmeyiz..Mutlaka ki bu asılsız iddalara Kütahyaspor camiasından bir karşı ses gelecektir, çünkü koskoca bir çınara böyle asılsız suçlamalar yapılamaz, ama ilk ben kendi adıma yazmak istedim..

Herkesin ağzından çıkanı kulağı duysun!
                                                                                          ---RIDVAN_43----
 

Çarşamba, 30 Kasım 2011 23:42 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN611
DÜN1102
BU HAFTA611
BU AY22699
TOPLAM5275554

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 42 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim