MERKEZ U-16 LİGİ (22.03.'16)
Salı, 22 Mart 2016 20:56

* 2015- 2016 Sezonunda  U 16 Takımlar  ligi müsabakaları
Merkezde 11  takımlı  bir  grupta
Tavşanlı grubunda 5 takımlı  bir  grupta
Gediz – Yenikent – Yeşilçay grubunda 4 takımlı 1 grupta
toplam  3 grupta  20  takımla oynanacaktır.

* Müsabakalarda 01.01.2000 ve daha sonra doğmuş olanlar oynayabilecektir.

* Müsabakalar 2 x 40 dakika üzerinden oynanır.

* Merkez grubu tek devreli lig
Tavşanlı  grubu ve Gediz-Yenikent – Yeşilçay grubundaki müsabakalar  Çift devreli
lig Usulüne göre oynanacak

* Türkiye şampiyonasında ilimizi 2 takım temsil edecektir.

* Merkez grubunda birinci ve ikinci sırayı alan takımlar
Tavşanlı ve Gediz- Yenikent – Yeşilçay grubunda birinci sırayı alan takımlar
İl birinciliği için tek devreli lig usulü play-of oynayacaklardır. Play-Off maçları
sonrası ilk 2'ye giren takımlar ilimizi dışarda temsil edeceklerdir.

MERKEZDE KATILAN TAKIMLAR:

1.Termikspor
2.Gaybiefendispor
3.Ağaçköyspor.......ÇEKİLDİ
4.Genç S.H.Ç.E.K.Spor
5.Yeşilayspor
6.Kütahyaspor
7.Öz.İdare Köy Hiz.Spor
8.Çamlıcaspor
9.Dumlupınar Üniv.Spor
10.E.Ç.Devlet Hast.Spor
11.Seramikspor..........ÇEKİLDİ

1.HAFTA (23/24.Ocak.'16 C.tesi - Pazar)

E.Ç.Dev.Hast. - Seramik: 3-0 (Hük.)
Özel İdare - Ağaçköy: 3-0 (Hük.)
Kütahyaspor - Genç S.H.Ç.E.K.: 9-1
DPÜ - Termik: 0-11
Çamlıca - Gaybiefendi: 2-5
Yeşilay (Bay)

2.HAFTA (31.Ocak.'16 Pazar - 02.Şubat.'16 Salı)

Seramik - DPÜ: 0-3 (Hük.)
Gaybiefendi - Özel İdare : 0-8
Termik - Çamlıca : 8-0
Genç S.H.Ç.E.K - Yeşilay : 1-13
Ağaçköy - Kütahyaspor: 0-3 (Hük.)
E.Ç.Dev.Hast. (Bay)

3.HAFTA (06/07.Şubat.'16 C.tesi - Pazar)

DPÜ - E.Ç.Dev.Hast.: 0-3 (Hük.)
Kütahyaspor - Gaybi : 8-0
Yeşilay - Ağaçköy : 3-0 (Hük.)
Çamlıca - Seramik : 3-0 (Hük.)
Özel İdare - Termik : 1-2
Genç S.H.Ç.E.K (Bay)

4.HAFTA (13/14.Şubat.'16 C.tesi - Pazar)

Seramik - Özel İdare : 0-3 (Hük.)
Gaybi - Yeşilay : 0-6
Termik - Kütahyaspor : 5-1
E.Ç.Dev.Hast . - Çamlıca : 4-0
Ağaçköy - Genç S.H.Ç.E.K: 0-3 (Hük.)
DPÜ (Bay)

5.HAFTA (20/21.Şubat.'16)

Çamlıca - DPÜ: 0-4
Yeşilay - Termik: 4-1
Genç S.H.Ç.E.K - Gaybi: 8-5
Özel idare - E.Ç.Dev.Hast.: 0-0
Kütahyaspor - Seramik: 3-0 (Hük.)
Ağaçköy (Bay)

6.HAFTA (27/28.Şubat.'16 C.tesi - Pazar)

Seramik - Yeşilay: 0-3 (Hük.)
Gaybi - Ağaçköy: 3-0 (Hük.)
Termik - Genç S.H.Ç.E.K: 6-1
E.Ç.Dev.Hast. - Kütahyaspor : 3-0
DPÜ - Özel İdare: 0-3 (Hük.)
Çamlıca (Bay)

* DPÜ Spor ligden çekildi.

7.HAFTA (05.Mart.'16 C.tesi)

Özel İdare - Çamlıca : 3-0 (Hük.)
Genç S.H.Ç.E.K - Seramik: 3-0 (Hük.)
Ağaçköy - Termik: 0-3 (Hük.)
Kütahyaspor - DPÜ: 3-0 (Hük.)
Yeşilay - E.Ç.Dev.Hast. : 2-1
Gaybi (Bay)

* Çamlıca ligden çekildi.

O     
G      
B      
M       
Gol          
A      
Pu        
1
TERMİK 7 6 0 1 36 : 7 29 18
2
YEŞİLAY 6 6 0 0 31 : 3 28 18
3
ÖZEL İDARE
7 5 1 1 21 : 2 19 16
4
KÜTAHYASPOR 7 5 0 2 27 : 9 18 15
5
E.C.DEV.HAST.
6 4 1 1 14 : 2 12 13
6
GENÇ SHÇEK. 6 3 0 3 17 : 33 -16 9
7
DPÜ SPOR 6 2 0 4 7 : 20 -13 6
8
GAYBİEFENDİ 6 2 0 4 13 : 32 -19 6
9
ÇAMLICA 6 1 0 5 5 : 24 -19 3
10
AĞAÇKÖY 6 0 0 6 0 : 18 -18 0
11
SERAMİK            
7 0 0 7 0 : 21 -21 0

8.HAFTA

Seramik - Ağaçköy: İkiside ligden çekildi.
Çamlıca - Kütahyaspor: 0-3 (Hük.)
Termik - Gaybi: 3-0
E.Ç.Dev.Hast. - Genç S.H.Ç.E.K. (İleri tarihe ertelendi)
DPÜ - Yeşilay: 0-3 (Hük.)
Özel İdare (Bay)

9.HAFTA

Kütahyaspor - Özel İdare: 2-4
Ağaçköy - E.Ç.Dev.Hast: 0-3 (Hük)
Gaybi - Seramik : 3-0 (Hük.)
Yeşilay - Çamlıca: 3-0 (Hük.)
Genç S.H.Ç.E.K - DPÜ: 3-0 (Hük.)
Termik (Bay)

10.HAFTA

Seramik - Termik: 0-3 (Hük.)
Çamlıca - Genç S.H.Ç.E.K.: 0-3 (Hük.)
Özel İdare - Yeşilay : 0-0
E.Ç.Dev.Hast. - Gaybi : 7-1
DPÜ - Ağaçköy: İkisi de ligden çekildi.
Kütahyaspor (Bay)

11.HAFTA (19/20.Mart.'16 C.tesi - Pazar)

Yeşilay - Kütahyaspor : 3-1
Gaybiefendi - DPÜ Spor: 3-0 (Hük.)
Termik - E.Ç.Dev.Hast.: 1-0
Genç S.H.Ç.E.K - Özel İdare: 0-3
Ağaçköy - Çamlıca:ikisi de ligden çekildi.
Seramikspor (Bay)

O     
G       
B       
M       
Gol           
Av      
Pu        
1
YEŞİLAYSPOR 10 9 1 0 40 : 4 36 28
2
TERMİKSPOR 10 9 0 1 43 : 7 36 27
3
ÖZEL İDARE 10 7 2 1 28 : 4 24 23
4
E.C.DEV.HAST.
10 7 1 2 27 : 4 23 22
5
KÜTAHYASPOR 10 6 0 4 33 : 16 17 18
6
GENÇ SHÇEK. 10 5 0 5 23 : 39 -16 15
7
GAYBİEFENDİ 10 4 0 6 20 : 42 -22 12
8
DPÜ SPOR 9 2 0 7 7 : 29 -22 6
9
ÇAMLICA 9 1 0 8 5 : 33 -28 3
10
AĞAÇKÖY 7 0 0 7 0 : 21 -21 0
11
SERAMİK             
9 0 0 9 0 : 27 -27 0

------------------------------------------------

* Yeşilay ve Termik; Gediz Erdoğmuş ve Tav.Akıncılar ile Play- Off oynayacaklar.

Salı, 22 Mart 2016 13:48 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN332
DÜN560
BU HAFTA2404
BU AY17694
TOPLAM3106353

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 52 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim