2015-2016 SÜPER AMATÖR LİG (17.05.'16)
Salı, 22 Mart 2016 11:13

Bu kategori; 10-11.EKİM.'15'te başlayacaktır.

2015-2016 SEZONU SÜPER AMATÖRE KATILACAK TAKIMLAR:

1.Kütahya Seramikspor

2.Tavşanlı Çukurköyspor

3.Yeşilayspor

4.Termikspor

5.Şaphane Gençlik Spor

6.1867 Simav Spor

7.Cezaevispor

8.Tavşanlı Gençlik Spor

9.Gediz Yenikent Bld.Spor

10.Tavşanlı Akıncılarspor

11.Kütahya Genç S.H.Ç.E.K.

12.Özel İdare Köy Hizmetleri Spor

 

FİKSTÜR:

1.HAFTA (11.Ekim'den ertelenen maçlar)

Çukurköy - Seramik : 1-2
Yeşilay - Termik: 0-2
Şaphane Gençlik - 1867 Simav: 0-0

Cezaevi - Tav.Gençlik: 3-2
Yenikent Bld. - Tav.Akıncılar
: 1-0
Genç S.H.Ç.E.K - Ö.İd.Köy Hiz.: 1-2

2.HAFTA (17/18.Ekim.'15 C.tesi - Pazar)

Özel İdare - Çukurköy : 0-2
Seramik - Yeşilay
: 3-0
1867 Simav - Cezaevi
: 1-2
Termik - Şaphane
: 1-1
Akıncılar - Genç S.H.Ç.E.K.
: 5-1
Tav.Gençlik - Yenikent Bld. : 1-1

3.HAFTA (24/25.Ekim.'15 C.tesi - Pazar)

Akıncılar - Öz.İdare: 0-0
Yeşilay - Çukurköy : 0-2
Yenikent Bld. - 1867 Simav: 0-0
Genç S.H.Ç.E.K - Tav.Gençlik: 0-3
Şaphane - Seramik: 1-1
Cezaevi - Termik: 3-1

4.HAFTA (08.Kasım.'15 Pazar)

Öz.İdare - Yeşilay: 1-2
Seramik - Cezaevi: 5-2
1867 Simav - Genç S.H.Ç.E.K: 2-0
Termik - Yenikent Bld: 2-3
Çukurköy - Şaphane: 4-3
Tav.Gençlik - Akıncılar: 1-2

5.HAFTA (15.Kasım.'15 Pazar)

Tav.Gençlik - Öz.İdare : 3-1
Şaphane - Yeşilay : 6-0
Genç S.H.Ç.E.K - Termik : 0-6
Akıncılar - 1867 Simav : 3-1
Cezaevi - Çukurköy : 1-1
Yenikent Bld. - Seramik : 2-2

6.HAFTA (22.Kasım.'15 Pazar)

Öz.İdare - Şaphane Gençlik: 0-1
Seramik - Genç S.H.Ç.E.K.: 1-0
1867 Simav - Tav.Gençlik : 3-1
Termik - Akıncılar : 0-1
Çukurköy - Yenikent Bld.: 1-1
Yeşilay - Cezaevi : 3-1

7.HAFTA (28/29.Kasım.'15)

Öz.İdare _ Simav 1867 : 3-2
Cezaevi - Şaphane Gençlik : 0-1
Seramik - Akıncılar : 2-1
Tav.Gençlik - Termik : 0-1
Yenikent Bld. - Yeşilay : 2-1
Genç S.H.Ç.E.K. - Çukurköy : 3-5

8.HAFTA (06.Aralık.'15 Pazar)

Öz.İdare - Cezaevi: 3-2
Seramik - Tav.Gençlik: 3-0
Şaphane Gençlik - Yenikent Bld : 2-1
1867 Simav - Termik : 1-1
Çukurköy - Akıncılar : 2-4
Yeşilay - Genç S.H.Ç.E.K : 2-2

9.HAFTA (12/13/16.Aralık.'15)

Termik - Öz.İdare: 2-1
Yenikent Bld. - Cezaevi: 3-1
Tav.Gençlik - Çukurköy : 1-2
Seramik - 1867 Simav: 2-1
Şaphane Gençlik - Genç S.H.Ç.E.K.: 2-0
Yeşilay - Akıncılar: 1-2

10.HAFTA (19/20.Aralık.'15 C.tesi - Pazar)

Öz.İdare - Yenikent Bld. : 0-3
Seramik - Termik : 2-3
Akıncılar - Şaphane Gençlik: 2-2
Cezaevi - Genç S.H.Ç.E.K.: 4-1
Çukurköy - 1867 Simav: 1-1
Yeşilay - Tav.Gençlik : 4-3

11.HAFTA (26/27.Aralık.'15 C.tesi - Pazar)

Öz.İdare - Seramik: 0-2
Genç S.H.Ç.E.K. - Yenikent Bld.: 1-3
1867 Simav - Yeşilay: 1-3
Çukurköy - Termik: 1-1
Akıncılar - Cezaevi : 2-1
Tav.Gençlik - Şaphane Gençlik : 0-2

O     
G     
B      
M      
Gol         
Av      
Pu        
1
SERAMİK
11 8 2 1 25 : 11 14 26
2
AKINCILAR
11 7 2 2 22 : 12 10 23
3
ŞAPHANE
11 6 4 1 21 : 9 12 22
4
YENİKENT BLD.
11 6 4 1 20 : 11 9 22
5
ÇUKURKÖY
11 5 4 2 22 : 17 5 19
6
TERMİK 11 5 3 3 20 : 13 7 18
7
CEZAEVİ
11 4 1 6 20 : 23 -3 13
8
YEŞİLAY 11 4 1 6 16 : 25 -9 13
9
ÖZ.İDARE
11 3 1 7 11 : 20 -9 10
10
1867SİMAV
11 2 4 5 13 : 16 -3 10
11
TAVŞANLIGENÇ
11 2 1 8 15 : 22 -7 7
12
GENÇ S.H.Ç.E.K.   
11 0 1 10 9 : 35 -26 1


----------------------------
İLK YARI SONU
---------------------------

12.HAFTA (06/07.Şubat.'16 C.tesi - Pazar)

Özel İdare - Genç S.H.Ç.E.K.: 5-3
Seramik - Çukurköy : 2-2
Tav.Gençlik - Cezaevi : 1-1
Akıncılar - Yenikent Bld.: 1-0
Termik - Yeşilay: 2-1
1867 Simav - Şaphane Gençlik : 1-2

13.HAFTA (13/14.Şubat.'16 C.tesi - Pazar)

Çukurköy - Özel İdare : 1-3
Yeşilay - Seramik : 0-2
Cezaevi - 1867 Simav : 3-1
Şaphane Gençlik - Termik : 0-1
Genç S.H.Ç.E.K - Akıncılar : 1-5
Yenikent Bld - Tav.Gençlik : 0-3 (Hük.)

* Yenikent Bld.ligden çekildi.

14.HAFTA (20/21.Şubat.'16 C.tesi - Pazar)

Özel İdare - Akıncılar: 0-1
Çukurköy - Yeşilay: 2-0
1867 Simav - Yenikenk Bld : 3-0 (Hük.)
Tav.Gençlik - Genç S.H.Ç.E.K: 4-1
Seramik - Şaphane Gençlik: 1-1
Termik - Cezaevi: 1-2

15.HAFTA (27/28.Şubat.'16 C.tesi - Pazar)

Yeşilay - Özel İdare: 2-3
Cezaevi - Seramik: 3-3
Genç S.H.Ç.E.K - 1867 Simav: 0-7
Yenikent - Termik: 0-3 (Hük.)
Şaphane Gençlik - Çukurköy: 2-1
Akıncılar - Tav.Gençlik: 0-2

16.HAFTA (05/06.Mart.'16 C.tesi - Pazar)

Özel İdare - Tav.Gençlik: 1-3
Yeşilay - Şaphane Gençlik: 1-4
Termik - Genç S.H.Ç.E.K: 10-0
1867 Simav - Akıncılar : 1-2
Çukurköy - Cezaevi : 3-1
Seramik - Yenikent Bld.: 3-0 (Hük.)

17.HAFTA (12/13/15/16.Mart.'16 C.tesi - Paz. - Salı - Çarş.)

Şaphane - Özel İdare : 2-0
Genç S.H.Ç.E.K - Seramik: 1-8
Tav.Gençlik - 1867 Simav : 2-2
Akıncılar - Termik : 4-1
Yenikent Bld - Çukurköy: 0-3 (Hük.)
Cezaevi - Yeşilay : 4-2

18.HAFTA (20.Mart.'16 Pazar)

1867 Simav - Özel İdare: 0-1
Şaphane Gençlik - Cezaevi: 3-1
Akıncılar - Seramik: 1-0
Termik - Tav.Gençlik: 4-2
Yeşilay - Yenikent Bld : 3-0 (Hük.)
Çukurköy - Genç S.H.Ç.E.K : 3-0 (Hük.)

* Genç SHÇEK.'nun 3 puanı silindi.

19.HAFTA (26/27.Mart.'16 C.tesi - Pazar)

Cezaevi - Özel İdare: 4-1
Tav.Gençlik - Seramik: 0-3
Yenikent Bld - Şaphane Gençlik: 0-3 (Hük.)
Termik - 1867 Simav: 1-1
Akıncılar - Çukurköy: 4-0
Genç S.H.Ç.E.K - Yeşilay : 3-2

20.HAFTA (02/03.Nisan.'16 C.tesi - Pazar)

Özel İdare - Termik: 0-4
Cezaevi - Yenikent Bld : 3-0 (Hük.)
Çukurköy - Tav.Gençlik: 0-2
1867 Simav - Seramik: 0-0
Genç S.H.Ç.E.K - Şaphane Gençlik: 1-11
Akıncılar - Yeşilay: 10-0

21.HAFTA (09/10.Nisan.'16 C.tesi - Pazar)

Yenikent Bld - Özel İdare : 0-3 (Hük.)
Termik - Seramik: 3-3
Şaphane Gençlik - Akıncılar: 0-2
Genç S.H.Ç.E.K. - Cezaevi: 0-3
1867 Simav - Çukurköy: 7-2
Tav.Gençlik - Yeşilay: 2-1

O     
G      
B      
M       
Gol         
Av        
Pu        
1
AKINCILAR
21 16 2 3 52 : 17 35 50
2
ŞAPHANE
21 13 5 3 49 : 18 31 44
3
SERAMİK 21 12 7 2 50 : 22 28 43
4
TERMİK 21 11 5 5 50 : 26 24 38
5
CEZAEVİ 21 10 3 8 45 : 38 7 33
6
ÇUKURKÖY 21 9 5 7 39 : 38 1 32
7
TAV.GENÇLİ 21 8 3 10 36 : 35 1 27
8
ÖZEL İDARE
21 8 1 12 28 : 40 -12 25
9
1867SİMAV
21 5 7 9 36 : 29 7 22
10
YEŞİLAY 21 5 1 15 28 : 57 -29 16
11
GENÇ SHÇEK
21 1 1 19 19 : 93 -74 1
12
YENİKENT BLD     

* Maçlar bitmeden AKıncılarspor BAL Ligine çıkmayı garantiledi.

22.HAFTA (16/17.Nisan.'16 C.tesi - Pazar)

Seramik - Özel İdare: 5-0
Yenikent Bld - Genç S.H.Ç.E.K: 0-3 (Hük.)
Yeşilay - 1867 Simav: 6-1
Termik - Çukurköy: 10-0
Cezaevi - Akıncılar: 2-2
Şaphane Gençlik - Tav.Gençlik: 3-3

O      
G      
B       
M       
Gol         
Av        
Pu         
1
TAV.AKINCILAR
22 16 3 3 54 : 19 35 51
2
SERAMİKSPOR 22 13 7 2 55 : 22 33 46
3
ŞAPHANEGENÇLİK 22 13 6 3 52 : 21 31 45
4
TERMİKSPOR 22 12 5 5 60 : 26 34 41
5
CEZAEVİSPOR 22 10 4 8 47 : 40 7 34
6
ÇUKURKÖY 22 9 5 8 39 : 48 -9 32
7
TAV.GENÇLİK 22 8 4 10 39 : 38 1 28
8
ÖZEL İDARE 
22 8 1 13 28 : 45 -17 25
9
1867 SİMAV
22 5 7 10 37 : 35 2 22
10
YEŞİLAY 22 6 1 15 34 : 58 -24 19
11
GENÇ SHÇEK
22 2 1 19 22 : 93 -71 4
12
YENİKENT BLD.         
22 6 4 12 20 : 42 -22 0

* Kütahya Süper Amatör Ligi sona erdi...

* Tavşanlı Akıncılarspor, BAL Liginden direkt düşen Kümaşspor'un yerine BAL'a çıktı.

* 2.sırayı alan Seramikspor'un durumu Kütahyaspor'a bağlı..Kütahyaspor 3.lige çıkarsa
Seramikspor hiç maç yapmadan direkt BAL ligine çıkacak. Kütahyaspor çıkamazsa,
Küt.DPÜ Spor - Seramikspor baraj maçı oynanacak. Galip gelen BAL'da olacak.

* KÜTAHYASPOR 3.LİGE ÇIKTIĞI İÇİN, SERAMİKSPOR DA DİREKT BAL'A ÇIKTI.

* Süper Amatör Ligde son iki sırayı alan Genç S.H.Ç.E.K. ve Gediz Yenikent Bld. bir alt küme olan
1.Amatöre düştüler.

--------------------------------------------

SEZON SONU

Salı, 17 Mayıs 2016 12:41 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN330
DÜN560
BU HAFTA2402
BU AY17692
TOPLAM3106351

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 44 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim