MİNİKLER / ESKİ YILLAR
Cumartesi, 02 Mayıs 2015 17:13

MİNİMİNİK TURNUVASI A ve B GRUBU..(14.07.'12)


 

 

 

 

A GRUBU TAKIMLARI: Kümaşspor - E.Ç.Devlet Hast.Spor - Kütahyaspor -
Termikspor Kadir Talay - Şekerspor Mehmet Kocatürk

B GRUBU TAKIMLARI: Termikspor Hakkı İlkmenspor - E.Ç.Devlet Hast.Cengiz Tekdemirspor -
Kütahyaspor 1966 - Şekerspor Mehmet Erolerspor - Termik Erhan  Kocatopcuspor

27.Haz.'12 Çarşamba (19.00 - 30 Ağustos)
Termik K.Talay - E.Ç.Dev.Hast.:9-0
Kütahyaspor - Şekerspor M.Kocatürk:9-0

28.Haz.'12 Perşembe (19.00 - 30 Ağustos)
Termik H.İlkmen - E.Ç.Dev.Hast.C.Tekdemir :7-0
Kütahyaspor 1966 - Şekerspor M.Eroler : 1-4

29.Haz.'12 Cuma (19.00 - 30 Ağustos)
E.Ç.Dev.Hast. - Kütahyaspor:1-5
Termik K.Talay - Kümaş:10-0

02.Tem.'12 Pazartesi (19.00 - 30 Ağustos)
E.Ç.Dev.Hast.C.Tekdemir - Kütahyaspor 1966:1-10
Termik H.İlkmen - Termik E.Kocatopçu:5-1

03.Tem.'12 Salı (19.00 - 30 Ağustos)
Kümaş - Şekerspor M.Kocatürk:1-0
Kütahyaspor - Termik K.Talay:2-6

04.Tem.'12 Çarşamba (19.00 - 30 Ağustos)
Termik E.Kocatopçu - Şekerspor M.Eroler:1-2
Kütahyaspor 1966 - Termik H.İlkmen:1-3

05.Tem.'12 Perşembe (19.00 - 30 Ağustos)
Şekerspor M.Kocatürk - Termik K.Talay:1-9
Kümaş - E.Ç.Dev.Hast.:0-2

06.Tem.'12 Cuma (19.00 - 30 Ağustos)
Şekerspor M.Eroler - Termik H.İlkmen:1-7
Termik E.Kocatopçu - E.Ç.Dev.Hast.C.Tekdemir:5-0

09.Tem.'12 Pazartesi (19.00 - 30 Ağustos)
Kütahyaspor - Kümaş:7-0
E.Ç.Dev.Hast - Şekerspor M.Kocatürk:1-3

10.Tem.'12 Salı (19.00 - 30 Ağustos)
Kütahyaspor 1966 - Termik E.Kocatopçu:3-4
E.Ç.Dev.Hast.C.Tekdemir - Şekerspor M.Eroler:0-8

12.Tem.'12 Perşembe (19.00 - 30 Ağustos)
A Grup Birincisi - B Grubu İkincisi
B Grup Birincisi - A Grup ikincisi

13.Tem.'12 Cuma (19.00 - 30 Ağustos)
Üçüncülük - Dördüncülük Maçı
Birincilik - İkincilik Maçı

*****************************************************

 

KÜTAHYASPOR U-11 FIRTINA GİBİ: 8-0 (08.06.'13)


 

Kütahya Merkez U-11 Ligi oynanmaya devam ediyor...

25'er dakikadan 50 dakika ve yarım sahada oynanan maçlara Kütahyaspor U-11 takımı
iyi başladı.

İlk maçını Öz.İdare Köy Hizmetleri karşısında 3-0 ile geçen Kütahyaspor, bugün
30 Ağustos Sahası'nda saat 17.00'de ikinci maçına çıktı.

Ligin kuvvetli ekiplerinden Termikspor'u güzel bir oyun sonrası 8-0 yenerek
grup liderliğine yükseldi.

8'er kişi ile oynanan maçı Kütahyaspor U-11 Takımı şu kadrosuyla oynadı:

1. Burak Kadadayı (12.Mehmet Ali) - 2.Samet (9.Ümit) 3.Okan  4.Süleyman
(16.İlkay Burak) 5.Oğuzhan  6.Ali (15.Ersin)  8.Enes (14.Talha)  17.Gökay (13.Bahadır)

GOLLER:

Oğuzhan (2) - Enes (2) - Gökay (1) - Samet (1) - Bahadır (1) - Ersin (1)

* Kütahyaspor 3.maçını 12.Haziran.'13 Çarşamba Günü saat 18.00'de
30 Ağustos Sahası'nda Yeşilayspor ile yapacak. Başarılar diliyoruz.

********************************************************************

KÜTAHYASPOR U-11, 3.MAÇINI DA KAZANDI: 6-0 (12.06.'13)


 

Kütahya merkez U-11 ligi devam ediyor. Maçlar, yarım sahada 25'er dakikalık iki devre oynanıyor.

Kütahyaspor U-11, bugün oynadığı 3.maçında Yeşilayspor'u 6-0 mağlup etti.

30 Ağustos Stadı'nda saat 18.00'de oynanan maçta Kütahyaspor'un kadrosu şöyleydi:

KÜTAHYASPOR : 1.Burak Kabadayı (Dk.26 M.Ali Köser) - 2.Ersin Şahan  3.Okan Sezgin
4.Süleyman Bayram (Dk.40 Bahadır Türk)  5.Oğuzhan Deryahan 
6.Ali Alperen İşler (Dk.30 İ.Burak Memişoğlu) 8.Enes Yiğit (Dk.41 Talha Aşır)
17.Gökay Şar (Dk.35 Ümit Özbay)

YEDEKLER:12.M.Ali Köser  9.Ümit Özbay  11.Arif Can Kayya  13.Bahadır Türk
14.Talha Aşır  16.İlker Burak Memişoğlu

GOLLER:
Dk. 5 Ali Alperen İşler.....................1-0
Dk.10 Enes Yiğit.............................2-0
Dk.13 Enes Yiğit.............................3-0
Dk.28 Enes Yiğit.............................4-0
Dk.37 Enes Yiğit.............................5-0
Dk.40 Enes Yiğit.............................6-0

Kütahyaspor'un bundan sonraki maçı; 15.Haziran.'13 Cumartesi günü 30 Ağustos Stadı'nda
Saat 17.00'de Genç S.H.Ç.E.Kurumu ile....

 

 

KÜTAHYASPOR U-11 SEZONU GALİBİYETLE TAMAMLADI: 2-0..(26.06.'13)




Kütahya Merkez U-11 Futbol Turnuvasında bugün son maçlar oynandı.

Turnuvada Aragonit Büyüksaka Spor birinciliği alırken, Kütahyaspor ikinci, Öz.İdare Köy
Hizmetlerispor üçüncü oldular.

 

Bugün son maçını E.Çelebi Dev.Hastanesi Spor ile yapan Kütahyaspor,rakibini ilk yarıda
bulduğu gollerle 2-0 mağlup etti.10 takımın katıldığı turnuvada Kütahyaspor 9 maçta 8
galibiyet ile ikinci oldu.

Kütahyaspor maça şu ilk sekizle başladı:

1.Ümit Özbay  2.Ersin Sahan  3.Okan Sezgin  4.Süleyman Bayram
5.Oğuzhan Deryahan  6.Samet Karadaş  8.Serdar Dülger  9.Murat Seyman

YEDEKLER:13.Talha Aşır  14.Enes Yiğit  15.Ali Alperhan İşler
16.İlkay Burak Memişoğlu  17.Bahadır Türk

Dk.10 ve 24'te Murat Seyman'ın attığı gollerle maç sona erdi.

* Not: Bugün doğum günü olan Onur Acar'a kulüpte pasta kesilerek yaş günü kutlandı.

 

 

MERKEZ U-11 MAÇLARI..(24.06.'13)


* Bu kategorinin maçları yarım sahada oynanıyor....50 dakika....

1.HAFTA (01.Haziran.'13 Cumartesi)

E.Ç.Dev.Hast - Sera Şeker: 2-4
Yeşilay - Anad.Aile : 3-0 (Hük.)
Genç SHÇEK - Aragonit B.Saka : 0-6
Öz.İd.Köy Hiz - Kütahyaspor : 0-3
Termik - Çinispor :0-3

2.HAFTA (08.Haziran.'13 Cumartesi)

Kütahyaspor - Termikspor: 8-0
Çinispor - Yeşilay:6-3
Aragonit B.Saka - E.Ç.Dev.Hast :12-1
Sera Şeker - Öz.İd.Köy Hiz :0-3
Anadolu Aile - Genç S.H.Ç.E.K: 0-3 (Hük.)

3.HAFTA (12.Haziran.'13 Çarşamba)

Öz.İd.Köy Hiz. - E.Ç.Dev.Hast : 8-0
Ğenç S.H.Ç.E.K - Çinispor:1-0
Anadolu Aile - aragonit B.Saka : 0-3 (Hük.)
Termik - Sera Şeker :9-2
Yeşilay - Kütahyaspor : 0-6

4.HAFTA (15.Haziran.'13 Cumartesi

Kütahyaspor - Genç S.H.Ç.E.K : 3-0 (Hük.)
Çinispor - Anad.Aile: 3-0 (Hük.)
Aragonit B.Saka - Öz.İd.Köy Hiz :9-1
Sera Şeker - Yeşilay :6-1
E.Ç.Dev.Hast - Termikspor : 3-0

5.HAFTA (16.Haziran.'13 Pazar)

Termik - Öz.İd.Köy Hiz : 2-2
Anad.Aile - Kütahyaspor: 0-3 (Hük.)
Çinispor - Aragonit B.Saka : 1-6
Yeşilay - E.Ç.Dev.Hast :1-5
Genç S.H.Ç.E.K - Sera Şeker : 0-3 (Hük.)

6.HAFTA (19.Haziran.'13 - Çarşamba)

Kütahyaspor - Çinispor : 2-1
Öz.İd.Köy Hiz - Yeşilay :3-1
Aragonit B.Saka - Termikspor:3-0
Sera Şeker - Anad.Aile: 3-0 (Hük.)
E.Ç.Dev.Hast - Genç S.H.Ç.E.K:3-0 (Hük.)

7.HAFTA (22.Haziran.'13 Cumartesi)

Yeşilay - Termik : 0-2
Çinispor - Sera Şeker:3-3
Aragonit B.Saka - Kütahyaspor : 9-1
Genç S.H.Ç.E.K - Öz.İd.Köy Hiz :0-3 (Hük.)
Anad.Aile - E.Ç.Dev.Hast: 0-3 (Hük.)

8.HAFTA (23.Haziran.'13 Pazar)

Sera Şeker - Kütahyaspor : 3-9
Termik - Genç S.H.Ç.E.K :3-0 (Hük.)
Yeşilay - aragonit B.Saka : 1-10
E.Ç.Dev.Hast - Çinispor : 3-4
Öz.İd.Köy Hiz - Anad.Aile: 3/0 (Hük.)

8. Hafta O    
G    
B    
M    

A      Y        
Av     

Pu        
1

ARAG.B.SAKA



8 8 0 0
58 : 5 53
24
2

KÜTAHYASPOR    



8 7 0 1
35 : 13 22
21
3

Ö.İD.KÖY HİZ



8 5 1 2
23 : 15 8
16
4

ÇİNİSPOR


8 4 1 3
21 : 18 3
13
5

SERA ŞEKER


8 4 1 3
24 : 27 -3
13
6

E.Ç.DEV.HST.



8 4 0 4
20 : 29 -9
12
7

TERMİK


8 3 1 4
16 : 21 -5
10
8

YEŞİLAY


8 1 0 7
10 : 38 -28
3
9

GENÇ SHÇEK



8 2 0 6
4 : 21 -17
0
10

ANAD.AİLE


8 0 0 8
0 : 24 -24
0

9.HAFTA (26.Haziran.'13 Çarşamba)

Kütahyaspor - E.Ç.Dev.Hast (30 Ağust. - 18.00)
Çinispor - Öz.İd.Köy Hiz (30 Ağust. - 18.00)
Aragonit B.Saka - Sera Şeker (30 Ağust. - 17.00)
Genç S.H.Ç.E.K - Yeşilay:0-3 (Hük.)
Anad.Aile - Termikspor: 0-3 (Hük.)

***************************************************

 

MERKEZ U-11 A GRUBU (21.06.'14)


* 30 Ağustos ve Aslanapa takımları ligden çekildi.

1.HAFTA (09.Haz.'14 Pazartesi)

Çamlıca - Aragonit B.Saka :0-3
Kütahyaspor - Aslanapa : 3-0 (Hük.)
30 Ağustos (Bay)

2.HAFTA (11.Haz.'14 Çarşamba)

30 Ağustos - Çamlıca : 0-3 (Hük.)
Aragonit - Kütahyaspor: 7-0
Aslsnapa (Bay)

3.HAFTA (Maç YOK......)

Aslanapa - Aragonit : 0-3 (Hük.)
KütahyaSPOR - 30 aĞUSTOS : 3-0 (Hük.)
çAMLICA (bAY)

4.HAFTA (14.Haz.'14 C.tesi)

Çamlıca - Kütahyaspor : 1-3
30 Ağustos - Aslanapa: İkisi de yok.
Aragonit (Bay)

5.HAFTA (Maç YOK......)

Aragonit - 30 Ağustos : 3-0 (Hük)
Aslanapa - Çamlıca : 0-3 (Hük.)
Kütahyaspor (Bay)

 

6.HAFTA (16.Haz.'14 P.tesi)

Aslanapa - Kütahyaspor: 0-3 (Hük.)
Aragonit - Çamlıca: 7-0
30 Ağustos (Bay)

7.HAFTA (18.Haz.'14 - Çarşamba)

Çamlıca - 30 Ağustos : 3-0 (Hük.)
Kütahyaspor - Aragonit: 0-6
Aslanapa (Bay)

8.HAFTA (Maç YOK......)

aragonit - Aslanapa : 3-0 (Hük.)
30 Ağustos - Kütahyaspor : 0-3 (Hük.)
Çamlıca (Bay)

9.HAFTA (20.Haz.'14 Cuma)

Kütahyaspor - Çamlıca: 5-2
Aslanapa - 30 Ağustos : İkisi de yok.
Aragonit (Bay)

10.HAFTA (Maç YOK........)

30 Ağustos - Aragonit : 0-3 (Hük.)
Çamlıca - Aslanapa : 3-0 (Hük.)
Kütahyaspor (Bay)

---------------------------------------------------------

*aragonit B.Saka 1.
*Kütahyaspor 2.oldular.

 

 

MERKEZ U-11 B GRUBU (24.06.'14)


* Anadolu Aile ligden çekildi.

1.HAFTA (09.Haz.'14 - Pazartesi)

Genç SHÇEK - Kümaş: 3-0
Öz.İdare - Anad.Aile: 3-0 (Hük.)
Demirspor (Bay)

2.HAFTA (11.Haz.'14 - Çarşamba)

Demirspor - Genç SHÇEK: 1-7
Kümaş - Öz.İdare: 0-3

3.HAFTA (13.Haz.'14 Cuma)

Anad.Aile - Kümaş:Yok
Öz.İdare - Demirspor: 7-0
Genç SHÇEK (Bay)

4.HAFTA (15.Haz.'14 Pazar)

Genç SHÇEK - Öz.İdare: 0-4
Demirspor - Anad.Aile: 3-0 (Hük.)
Kümaş (Bay)

5.HAFTA (Maç YOK)

Kümaş - Demirspor: 0-3 (Hük.)
Anad.Aile - Genç SHÇEK: 0-3 (Hük.)
Öz.İdare (Bay)

 

6.HAFTA (Maç YOK)

Anad.Aile - Öz.İdare: 0-3 (Hük)
Kümaş - Genç SHÇEK : 0-3 (Hük.)
Demirspor (Bay)

7.HAFTA (19.Haz.'14 - Perşembe)

Genç SHÇEK - Demirspor: 5-2
Öz.İdare - Kümaş : 3-0 (Hük.)

8.HAFTA

Kümaş - Anad.Aile:Yok
Demirspor - Öz.İdare: 0-3
Genç SHÇEK (Bay)

9.HAFTA

Öz.İdare - Genç SHÇEK
Anad.Aile - Demirspor: 0-3 (Hük.)
Kümaş (Bay)

10.HAFTA (Maç YOK)

Demirspor - Kümaş : 3-0 (Hük.)
Gen SHÇEK - Anad.Aile : 3-0 (Hük.)
Öz.İdare (Bay)

 

 

MERKEZ U-11 C GRUBU (24.06.'14)


1.HAFTA (10.Haz.'14 Salı)

1977 Vefa - Seramik: 3-4
E.Ç.Dev.Hast. - E.Ç.Çağ.Azot: 4-1

Anad.Çini (Bay)

2.HAFTA (12.Haziran.'14 Perşembe)

Anad.Çini - 1977 Vefa: 0-6
Seramik - E.Ç.Dev.Hast.: 1-0

E.Ç.Çağ.Azot

3.HAFTA (14.Haz.'14 C.tesi)

E.Ç.Çağ.azot - Seramik: 0-2
E.Ç.Dev.Hast. - Anad.Çini: 3-1
1977 Vefa (Bay)

4.HAFTA (16.Haz.'14 P.tesi)

1977 Vefa - E.Ç.Dev.Hast.: 0-2
Anad.Çini Gençlik - E.Ç.Çağ.Azot: 3-0
Seramik (Bay)

5.HAFTA (18.Haz.'14 Çarşamba)

Seramik - Anad.Çini: 7-2
E.Ç.Çağ.Azot - 1977 Vefa: 0-12
E.Ç.Dev.Hast. (Bay)

6.HAFTA (20.Haz.'14 Cuma)

E.Ç.Çağ.Azot - E.Ç.Dev.Hast. : 0-3
Seramik - 1977 Vefa: 0-3
Anad.Çini (Bay)

7.HAFTA

1977 Vefa - Anad.Çini: 4-1
E.Ç.Dev.Hast - Seramik: 2-0
E.Ç.Çağ.Azot (Bay)

8.HAFTA

Seramik - E.Ç.Çağ.Azot: 3-0
Anad.Çini - E.Ç.Dev.Hast.: 1-3
1977 Vefa (Bay)

9.HAFTA

E.Ç.Dev.Hast - 1977Vefa
E.Ç.Çağ.Azot - Anad.Çini
Seramik (Bay)

10.HAFTA

Anad.Çini - Seramik
1977 Vefa - E.Ç.Çağ.Azot
E.Ç.Dev.Hast. (Bay)

 

 

MERKEZ U-11 D GRUBU (24.06.'14)


* Ağaçköy ve Gülümseyen Çocuklar ligden çekildi.

1.HAFTA (10.Haz.'14 Salı)

Çinispor - Çavdarhisar : 1-9
Termik - Ağaçköy: 3-0 (Hük.)


2.HAFTA (12.Haz.'14 Perşembe)

G.Çocuklar - Çinispor: 0-3 (Hük.)
Çavdarhisar - Termik : 5-0

3.HAFTA (Maç YOK)

Ağaçköy - Çavdarhisar : 0-3 (Hük.)
Termik - G.Çocuklar: 3-0 (Hük.)
Çinispor (Bay)

4.HAFTA (14.Haz.'14 C.tesi)

Çinispor - Termik: 0-3
Çavdarhisar (Bay)

5.HAFTA (Maç YOK)

Çavdarhisar - G.Çocuklar : 3-0 (Hük.)
Ağaçköy - Çinispor: 0-3 (Hük.)
Termik (Bay)

6.HAFTA (16.Haz.'14 P.tesi)

Ağaçköy - Termik : 0-3 (Hük.)
Çavdarhisar - Çinispor : 13-0


7.HAFTA (18.Haz.'14 - Çarşamba)

Çinispor - G.Çocuklar: 3-0 (Hük.)
Termik - Çavdarhisar: 2-4

8.HAFTA (Maç YOK)

Çavdarhisar - Ağaçköy: 3-0 (Hük.)
G.Çocuklar - Termik : 0-3 (Hük.)
Çinispor (Bay)

9.HAFTA (20.Haz.'14 - Cuma)

Termik - Çinispor: 3-0
Çavdarhisar (Bay)

10.HAFTA (Maç YOK)

G.Çocuklar - Çavdarhisar: 0-3 (Hük.)
Çinispor - Ağaçköy : 3-0 (Hük.)
Termik (Bay)

----------------------------------------------------------

*Çavdarhisarspor 1.
*Termikspor 2. oldular
.

Çarşamba, 25 Mayıs 2016 13:19 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN271
DÜN548
BU HAFTA3755
BU AY13927
TOPLAM3102586

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 108 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim