U-13 LİGLER / ESKİ YILLAR
Cumartesi, 02 Mayıs 2015 16:48

2011 - 2012

MERKEZ U-13 LİGİ A GRUBU (30.05.'12)


1.HAFTA
Kütahyaspor - Pınarspor:9-0
Altıntaş Bld - Aragonit B.Saka:3-0
Gülümseyen Çocuklar - Yeşilçay:0-13

*Aragonit B.Saka çekildi....

2.HAFTA (12.Mayıs.'12 Cumartesi)
Aragonit B.saka - Kütahyaspor:0-3 (Hük.)
Pınarspor - G.Çocuklar:6-3
Yeşilçay - Altıntaş Bld:2-5

3.HAFTA (14.Mayıs.'12 Pazartesi)
Yeşilçay-Pınarspor:6-2
Altıtaş Bld - Kütahyaspor:0-14
G.Çocuklar - Aragonit B.Saka:3-0 (Hük)

4.HAFTA (16.Mayıs.'12 Çarşamba)
Aragonit B.Saka - Yeşilçay:0-3 (Hük.)
Pınarspor - Altıntaş Bld :3-5
Kütahyaspor - G.Çocuklar :10-0

5.HAFTA (19.Mayıs.'12 Cumartesi)
Yeşilçay - Kütahyaspor :1-8
Altıntaş Bld - G.Çocuklar :7-2
Pınarspor - Aragonit B.Saka:3-0 (Hük.)

6.HAFTA (21.Mayıs.'12 Pazartesi)
Aragonit B.Saka - Altıntaş Bld:0-3 (Hük.)
Pınarspor - Kütahyaspor :0-4
Yeşilçay - G.Çocuklar :13-3

7.HAFTA (23.Mayıs.'12 Çarşamba)
Kütahyaspor - Aragonit B.Saka:3-0 (Hük.)
Altıntaş Bld - Yeşilçay : 3-0 (Hük.)
G.Çocuklar - Pınarspor :1-5

*Yeşilçay'ın 3 puanı silindi.

8.HAFTA (26.Mayıs.'12 Cumartesi)
Aragonit B.Saka - G.Çocuklar:0-3 (Hük.)
Pınarspor - Yeşilçay:- . -
Kütahyaspor - Altıntaş Bld :7-1

9.HAFTA (28.Mayıs.'12 P.tesi)
Yeşilçay - Aragonit B.saka:3-0 (Hük.)
Altıntaş Bld - Pınarspor :7-3
G.Çocuklar - Kütahyaspor :1-14

10.HAFTA (30.Mayıs.'12 Çarşamba)
Arsgonit B.Saka - Pınarspor:0-3 (Hük.)
G.Çocuklar - Altıntaş Bld (A.Alkış - 17.30)
Kütahyaspor - Yeşilçay :9-2

10. Hafta O   
G    
B    
M    

A     Y    
Av    

Pu    
1

KÜTAHYASPOR


10 10 0 0
81 : 5 70
30
2

ALTINTAŞ BLD



9 7 0 2
34 : 31 3
21
3

YEŞİLÇAY


9 5 0 4
43 : 30 13
12
4

PINARSPOR


9 4 0 5
25 : 35 -10
12
5

GÜLÜMSEYEN ÇOCUKLAR


9 2 0 7
16 : 68 -52
6
6

ARAGONİT B.SAKA


10 0 0 10
0 : 30 -30
0

*KÜTAHYASPOR GRUP ŞAMPİYONU OLDU.  PLAY-OFF OYNAYACAK

**************************************************************

 

KÜTAHYASPOR'UN MAÇLARINDAN :

U-13 MAÇI:KÜTAHYASPOR:7 ALTINTAŞ BLD:1 (26.05.'12)


 



Merkez U-13 A Grubu maçının 8.haftası bugün A.alkış Sahasında saat 13.00'te oynandı.
Bitime 2 maç kaldı. Daha sonra il play-off maçları oynanacak.

U-13 maçları 30+30= 60 dakika üzerinden oynanıyor ve tüm yedekler oyuna girebiliyor.

KÜTAHYASPOR (U-13): 7   ALTINTAŞ BLD.(U-13): 1

TARİH ve YER:26.05.'12  Cumartesi 13.00 A.alkış Sahası

KÜTAHYASPOR U-13:1.Furkan Erdoğan  2.İbrahim Toksoy  3.Alperen Yavuz  4.Ömer Türk
5.İsmail Bayram Şahin  6.Cankat Çakır (Dk.49 İsmail Tomak)  7.Yüksel Kızıltoprak
8.İ.Doğukan Güneş (Dk.55 M.İkbal Güngör)  9.Mert Kandemir  10.Ahmet Sarıkaya
(Dk.57 Tuğrul Şahin Kök)  11.Rıdvan Ali Koçyiğit (Dk.57 Fatih Ervüz)

ALTINTAŞ BLD.(U-13):1bŞaban Şahin (Dk.40 Talha Sökmez)  2.Hasbi Durgu
3.Osman Ören (Dk.31 F.Hakan Altınata)  4.Batuhan Çakır  5.Sabri Başoğlu
6.Galip Güç (Dk.31 Rafet Gürbüz) 7.O.Arif Aydın (Dk.31 Okan Işık)  8.M.Ali Akkoç
9.Müslüm Akdere  10.Samet Çayır 11.Mehmet Seyhan

YEDEKLER:13.F.Ulaş Erbay  15.F.Can Karataş  18.Mustafa Bolbol

GOLLER:Dk.7 Rıdvan Ali Koçyiğit...1-0
Dk.21 İ.Doğukan Güneş...............2-0
Dk.30 Mehmet Seyhan (Frikik)......2-1
-----------------------------------------------------------
Dk.39 Ömer Türk........................3-1
Dk.48 Cankat Çakır.....................4-1
Dk.50 İsmail Tomak....................5-1
Dk.52 Yüksel Kızıltoprak..............6-1
Dk.56 İsmail Tomak....................7-1

SARI KARTLAR:Dk.39 Batuhan Çakır (Altıntaş)


8. Hafta O  
G    
B    
M    

A     Y     
Av     

Pu      
1

KÜTAHYASPOR


8 8 0 0
58 : 2 56
24
2

ALTINTAŞ BLD.



8 6 0 2
27 : 28 -1
18
3

YEŞİLÇAYSPOR


7 4 0 3
38 : 21 17
9
4

PINARSPOR


7 3 0 4
19 : 28 -9
9
5

GÜLÜMSEYEN ÇOCUKLAR


8 2 0 6
15 : 54 -39
6
6

ARAGONİT B.SAKA


8 0 0 8
0 : 24 -24
0

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

U-13..KÜTAHYASPOR: 14 GÜLÜMSEYEN ÇOCUKLAR: 1 (28.05.'12)


 

Merkez U-13 A Grubu 9.hafta maçı:

KÜTAHYASPOR (U-13): 14  GÜLÜMSEYEN ÇOCUKLAR: 1

28.Mayıs.'12 Pazartesi günü A.alkış Sahası'nda saat 16.30'da oynanan maçta, grubunun lideri
Kütahyaspor rakibini farklı yendi. Bu sene kurulmuş olan Gülümseyen Çocuklarspor Takımı
centilmence lige ısınmaya çalışıyor, tecrübe kazanıyorlar.

Kütahyaspor: 1.Furkan Eşdoğan  2.İbrahim Toksoy  3.Alperen Yavuz
4.Ömer Türk  5.Mert Gözel  6.Mert Kandemir  7.Yüksel Kızıltoprak  8.İ.Doğukan Güneş
9.Rıdvan Ali Koçyiğit  10.Ahmet Sarıkaya  11.Tuğrul Şahin Kök
onbiriyle çıktı

Daha sonra oyuna arkadaşlarının yerine Cankat Çakır, M.İkbal Güngör ve İsmail Tomak girdiler.

MAÇIN GOLLERİ:

Dk.2 G.Çocuklar...............0-1
Dk.4 Yüksel Kızıltoprak......1-1
Dk.15 Ahmet Sarıkaya......2-1
Dk.16 Ahmet Sarıkaya......3-1
Dk.17 Yüksel Kızıltoprak....4-1
Dk.20 Rıdvan Ali Koçyiğit...5-1
Dk.25 Yüksel Kızıltoprak....6-1
Dk.36 Ahmet Sarıkaya......7-1
Dk.40 İ.Doğukan Güneş...8-1
Dk.42 Tuğrul Şahin Kök....9-1
Dk.43 Cankat Çakır.........10-1
Dk.44 Ahmet Sarıkaya....11-1
Dk.56 Yüksel Kızıltoprak..12-1
Dk.59 İsmail Tomak........13-1
Dk.60 Ahmet Sarıkaya....14-1

--------------------------------------------------------------------------------------------------

 

U-13 SON MAÇ: KÜTAHYASPOR - YEŞİLÇAY: 9-2 (30.05.'12)


Bugün oynanan maçlarla grup karşılaşmaları sona erdi.
02.Haziran.'12'de Play-Off maçları başlayacak.

10.HAFTA MAÇI: KÜTAHYASPOR (U-13) : 9  YEŞİLÇAYSPOR (U-13): 2


TARİH ve YER: 30.Mayıs.'12 Çarşamba  16.30  A.Alkış

 

KÜTAHYASPOR: 1.Furkan Eşdoğan - 2.İbrahim Toksoy  3.Alperen Yavuz (Dk.54 Fatih Ervüz)
4.İ.Bayram Şahin  5.Ömer Türk  6.Mert Kandemir (Dk.45 M.İkbal Güngör)  7.Cankat Çakır
(Dk.45 İsmail Tomak)  8.İ.Doğukan Güneş (Dk.54 Tuğrul Ş. Kök)  9.Rıdvan Ali Koçyiğit
(Dk.35 Emre Kara)  10.Ahmet Sarıkaya  11.Yüksel Kızıltoprak

 

YEDEKLER:13.Emre Kara  14.Tuğrul Şahin Kök  15.İsmail Tomak  16.Fatih Ervüz
17.M.İkbal Güngör

 

YEŞİLÇAYSPOR:1.oğuzhan Ceylan  2.Yusuf Göcük  3.Ahmet Özen  4.A.Osman Yıldız
5.Mustafa Ceylan  6.Yasin Dağ  7.Enes B. Çetin (Dk.31 Orhan Akkuş)  8.Furkan Toprak
9.Talha Kara  10.Kerimcan Yeni  11.Yahya Yıldız (Dk.50 B.Yasin Yılmaz)

 

YEDEKLER:13.B.Yasin Yılmaz  16.Orhan Akkuş

 

GOLLER:Dk.5 Ahmet Sarıkaya (Pen.)...1-0
Dk.10 Ahmet Sarıkaya.......................2-0
Dk.16 Alperen Yavuz.........................3-0
Dk.17 Kerimcan Yeni.........................3-1
Dk.18 Yüksel Kızıltoprak....................4-1
Dk.25 Yüksel Kızıltoprak....................5-1
Dk.27 Cankat Çakır..........................6-1
----------------------------------------------
Dk.40 Doğukan Güneş......................7-1
Dk.44 Ahmet Sarıkaya......................8-1
Dk.49 Yüksel Kızıltoprak...................9-1
Dk.57 Talha Kara.............................9-2

 

PUAN TABLOSU:

10. Hafta O   
G    
B    
M    

A     Y    
Av    

Pu    
1

KÜTAHYASPOR


10 10 0 0
81 : 5 76
30
2

ALTINTAŞ BLD



9 7 0 2
34 : 31 3
21
3

YEŞİLÇAY


9 5 0 4
43 : 30 13
12
4

PINARSPOR


9 4 0 5
25 : 35 -10
12
5

GÜLÜMSEYEN ÇOCUKLAR


9 2 0 7
16 : 68 -52
6
6

ARAGONİT B.SAKA


10 0 0 10
0 : 30 -30
0

 

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

MERKEZ U-13 LİGİ B GRUBU (30.05.'12)


1.HAFTA
E.Ç.Dev.Hast - Ağaçköy: 3-0
DPÜ - Seyitömer: 16-0
Sinerköy - Gaybiefendi:3-0

*Ağaçköy ve Gaybiefendi çekildi

2.HAFTA (12.Mayıs.'12 Cumartesi)
Seyitömer - E.Ç.Dev.Hast:0-16
Ağaçköy - Sinerköy: 0-3 (Hük.)
Gaybi - DPÜ:0-3 (Hük.)

3.HAFTA (14.Mayıs.'12 Pazartesi)
Gaybi - Ağaçköy:Oynanmayacak
DPÜ - E.Ç.Dev.Hast:1-4
Sinerköy - Seyitömer:3-0 (Hük.)

4.HAFTA (16.Mayıs.'12 Çarşamba)
Seyitömer - Gaybi:İkisi de çekildi
Ağaçköy - DPÜ:0-3 (Hük.)
E.Ç.Dev.Hast - Sinerköy :11-0

5.HAFTA (19.Mayıs.'12 Cumartesi)
Gaybi - E.Ç.Dev.Hast:0-3 (Hük.)
DPÜ - Sinerköy :11-0
Ağaçköy - S.Ömer:Oynanmayacak

6.HAFTA (Maç yok)
S.Ömer - DPÜ:0-3 (Hük.)
Ağaçköy - E.Ç.Dev.Hast:0-3 (hük.)
Gaybi - Sinerköy:0-3 (Hük.)

7.HAFTA (Maç yok)
E.Ç.Dev.Hast - S.Ömer:3-0 (Hük.)
DPÜ - Gaybi:3-0 (Hük.)
Sinerköy - Ağaçköy:3-0 (Hük.)

8.HAFTA (26.Mayıs.'12 C.tesi)
S.Ömer - Sinerköy:0-3 (Hük.)
Ağaçköy - Gaybi:İkisi de çekildi
E.Ç.Dev.Hast - DPÜ :1-2

9.HAFTA (28.Mayıs.'12 Pazartesi)
Gaybi - S.Ömer:İkisi de çekildi
DPÜ - Ağaçköy:3-0 (Hük.)
Sinerköy - E.Ç.Dev.Hast :0-3

10.HAFTA (30.Mayıs.'12 Çarşamba)
S.Ömer - Ağaçköy:ikisi de çekildi
Sinerköy - DPÜ (30 Ağust. - 16.30)
E.Ç.Dev.Hast - Gaybi:3-0 (Hük.)

10. Hafta O    
G    
B    
M    

A     Y      
Av     

Pu     
1

E.Ç.DEV.HST.



10 9 0 1
50 : 3 47
27
2

DPÜ



9 8 0 1
45 : 5 40
24
3

SİNERKÖY



9 6 0 3
18 : 25 -7
18
4

AĞAÇKÖY


6 0 0 6
0 : 18 -18
0
5

GAYBİEFENDİ


6 0 0 6
0 : 18 -18
0
6

SEYİTÖMER



6 0 0 6
0 : 44 -44
0

*E.Ç.DEVLET HAST. GRUP ŞAMPİYONU OLDU.  PLAY-OFF OYNAYACAK

----------------------------------------------------------------------------------

 

 

MERKEZ U-13 LİGİ C GRUBU (30.05.'12)


1.HAFTA
Öz.İd.Köy Hiz - Anad.Aile:3-0
E.Ç.Çağl.Azot - Cezaevi: 4-4
Kümaş - Seramik: 3-0 (Hük.)

2.HAFTA (12.Mayıs.'12 Cumartesi)
Cezaevi - Öz.İd.Köy Hiz: 3-2
Anad.Aile - Kümaş: 7-6
Seramik - E.Ç.Çağl.Azot:0-3 (Hük.)

3.HAFTA (15.Mayıs.'12 Salı)
Seramik - Anad.Aile:0-3 (Hük.)
E.Ç.Çağ.Azot - Öz.İd.Köy Hiz:3-0
Kümaş - Cezaevi:2-5

4.HAFTA (17.Mayıs.'12 Perşembe)
Cezaevi - Seramik:3-0 (Hük)
Anad.Aile - E.Ç.Çağ. azot :3-1
Ö.İd.Köy Hiz - Kümaş :5-1

5.HAFTA (19.Mayıs.'12 Cumartesi)
Seramik - Öz.İd.Köy Hiz :0-3 (Hük.)
E.Ç.Çağ. Azot - Kümaş :8-0
Anad. Aile - Cezaevi :3-4

6.HAFTA 21-22.Mayıs.'12 P.tesi - Salı)
Cezaevi - E.Ç.Çağ.Azot :2-3
Anad.Aile - Öz.İd.Köy Hiz :5-4
Seramik - Kümaş:0-3 (Hük.)

7.HAFTA (23-24.Mayıs.'12 Çarşamba - Perşembe)
Öz.İd.Köy Hiz - Cezaevi :6-1
E.Ç.Çağ. Azot - Seramik: 3-0 (Hük.)
Kümaş - Anad.Aile :1-7

*Anad.Aile'nin 3 puanı silindi.

8.HAFTA (26.Mayıs.'12 Cumartesi)
Cezaevi - Kümaş :5-3
Anad.Aile - Seramik:3-0 (Hük.)
Ö.İd.Köy Hiz - E.Ç.Çağ. Azot :0-2

9.HAFTA (29.Mayıs.'12 Salı)
Seramik - Cezaevi:0-3 (Hük.)
E.Ç.Çağ. Azot - Anad.Aile :3-1
Kümaş - Ö.İd.Köy Hiz :1-6

9. Hafta O   
G    
B   
M    

A     Y      
Av    

Pu     
1

E.Ç.ÇAĞ.AZOT


9 7 1 1
30 : 10 20
22
2

CEZAEVİ


9 6 1 2
30 : 23 7
19
3

Ö.İD.KÖY HİZ



9 5 0 4
29 : 16 13
15
4

ANAD.AİLE


9 6 0 3
32 : 22 10
15
5

KÜMAŞ


9 2 0 7
20 : 43 -23
6
6

SERAMİK


9 0 0 9
0 : 27 -27
0

10.HAFTA (31 Mayıs.'12 Perşembe)
Cezaevi - Anad.Aile (A.Alkış - 16.30)
Kümaş - E.Ç.Çağ. Azot
Ö.İd.Köy Hiz - Seramik:3-0 (Hük.)

*E.Ç.ÇAĞLAYAN GRUP ŞAMPİYONU OLDU.  PLAY-OFF OYNAYACAK

------------------------------------------------------------------

 

 

MERKEZ U-13 LİGİ D GRUBU (30.05.'12)


1.HAFTA
Termik - Genç SHÇEK:7-2
Çini - Çamlıca:2-3
Şeker - Yeşilay:2-2

2.HAFTA (12.Mayıs.'12 Cumartesi)
Çamlıca - Termik:0-6
Genç SHÇEK - Şeker:3-4
Yeşilay - Çini: 0-9

3.HAFTA (15-16.Mayıs.'12 Salı - Çarşamba)
Yeşilay - Genç SHÇEK :6-1
Çini - Termik :0-7
Şeker - Çamlıca :0-4

4.HAFTA (17-18.Mayıs.'12 Perşembe - Cuma)
Çamlıca - Yeşilay :1-4
Genç SHÇEK - Çini :7-1
Termik - Şeker :7-2

5.HAFTA (20.Mayıs.'12 Pazar)
Yeşilay - Termik :0-1
Çini - Şeker :0-2
Genç SHÇEK - Çamlıca :4-1

6.HAFTA (22.Mayıs.'12 Salı)
Çamlıca - Çini :1-2
Genç SHÇEK - Termik :7-2
Yeşilay - Şeker :1-3

7.HAFTA (24.Mayıs.'12 Perşembe)
Termik - Çamlıca :8-1
Çini - Yeşilay :0-0
Şeker - Genç SHÇEK :3-1

8.HAFTA (26-27.Mayıs.'12 C.tesi - Pazar)
Çamlıca - Şeker :0-3
Genç SHÇEK - Yeşilay :0-2
Termik - Çini :11-0

9.HAFTA (29.Mayıs.'12 Salı)
Yeşilay - Çamlıca :5-0
Çini - Genç SHÇEK :2-4
Şeker - Termik :2-5

9. Hafta O    
G    
B   
M    

A     Y    
Av    

Pu      
1

TERMİK


9 8 0 1
54 : 14 40
24
2

YEŞİLAY


9 5 2 2
29 : 8 21
17
3

ŞEKER


9 5 1 3
21 : 23 -2
16
4

GENÇ SHÇEK



9 4 0 5
29 : 28 1
12
5

ÇAMLICA


9 2 0 7
11 : 34 -23
6
6

ÇİNİSPOR


9 1 1 7
7 : 44 -37
4

10.HAFTA (31.Mayıs.'12 Perşembe)
Çamlıca - Genç SHÇEK (A.Alkış - 17.30)
Şeker - Çini (30 Ağus. - 17.30)
Termik - Yeşilay (30 Ağus. - 16.30)

*TERMİK GRUP ŞAMPİYONU OLDU.  PLAY-OFF OYNAYACAK

----------------------------------------------

 

 

U-13 PLAY-OFF MAÇLARI....(12.06.'12)


 

4 tanesi merkezde, 1 tanesi Tavşanlı'da olmak üzere 5 grupta oynanan U-13 Maçları bitti.

Merkez A Grubunda KÜTAHYASPOR

Merkez B Grubunda EV.ÇELEBİ DEVLET HASTANESİ

C Grubunda EV.ÇELEBİ ÇAĞLAYAN AZOT

D Grubunda TERMİKSPOR

Tavşanlı Grubunda LİNYİTSPOR gruplarını 1.bitirerek play-Off oynamaya hak kazandılar.

Play-Off maçları sonrasında 2 takım Kütahya'yı İl dışında temsil edecekler.

PLAY_OFF MAÇLARI PROĞRAMI:

02.HAZİRAN.'12 CUMARTESİ

KÜTAHYASPOR - TAV.LİNYİT :2-6
E.Ç.ÇAĞLAYAN AZOT - E.Ç.DEVLET HASTANESİ :3-4
Termikspor (Bay)

03.HAZİRAN.'12  PAZAR

E.Ç.ÇAĞLAYAN AZOT - TAV.LİNYİT :0-6
KÜTAHYASPOR - TERMİKSPOR :0-0
E.Çelebi Dev.Hastanesi (Bay)

05.HAZİRAN.'12  SALI

E.Ç.ÇAĞLAYAN AZOT - KÜTAHYASPOR :0-4
TERMİKSPOR - E.Ç.DEVLET HASTANESİ :0-0
Tav.Linyitspor (Bay)

07.HAZİRAN.'12 PERŞEMBE

E.Ç.DEVLET HASTANESİ - KÜTAHYASPOR :2-1
TAV.LİNYİTSPOR - TERMİKSPOR :1-0
E.Ç.Çağlayan Azot (Bay)

10.HAZİRAN.'12  PAZAR

E.Ç.ÇAĞLAYAN AZOT - TERMİKSPOR :4-5
E.Ç.DEV.HASTANESİ - TAV.LİNYİTSPOR :2-4
Kütahyaspor (Bay)

*U-13'lerde ilimizi dışarda Tav.Linyitspor ve E.Ç.Devlet Hastanesi temsil edecekler.


*****************************************************

 

U-13 MERKEZ A GRUBU (29.05.'13)

Çarşamba, 03 Nisan 2013 10:45

KATILAN TAKIMLAR:

aragonit B.Sakaspor
Kümaşspor
Özbekspor
Sinerköy
Çamlıcaspor
E.Ç.Dev.Hast.

1.HAFTA (23.Nisan.'13 Salı)

A.B.Saka - E.Ç.Dev.Hast: 2-1
Sinerköy - Özbek: 3-0
Kümaş - Çamlıca: 0-3 (Hük.)

2.HAFTA (27.Nisan.'13 C.tesi)

E.Ç.Dev.HAst - Kümaş: 3-0 (Hük.)
Çamlıca - Sinerköy: 1-3
Özbek - A.B.Saka: 0-9

3.HAFTA (01.Mayıs.'13 Çarşamba)

E.Ç.Dev.Hast - Özbek: 10-0
A.B.Saka - Çamlıca: 7-0
Kümaş - Sinerköy: 0-3 (Hük.)

4.HAFTA (04.Mayıs.'13 Cumartesi)

Sinerköy - E.Ç.Dev.Hast : 1-8
Kümaş - A.B.Saka: 0-3 (Hük.)
Çamlıca - Özbek: 0-4

5.HAFTA (06.Mayıs.'13 Pazartesi)

E.Ç.Dev.Hast - Çamlıca :11-0
Özbek - Kümaş: 3-0 (Hük.)
A.B.Saka - Sinerköy : 11-0

6.HAFTA (11.Mayıs.'13 Cumartesi)

E.Ç.Dev.Hast - A.B.Saka : 3-1
Özbek - Sinerköy : 2-2
Çamlıca - Kümaş: 3-0 (Hük.)

7.HAFTA (14.Mayıs.'13 Salı)

Kümaş - E.Ç.Dev.Hast: 0-3 (Hük.)
Sinerköy - Çamlıca: 1-0
A.B.Saka - Özbek: 2-1

8.HAFTA (18.Mayıs.'13 Cumartesi)

Özbek - E.Ç.Dev.Hast : 0-4
Çamlıca - A.B.Saka : 0-9
Sinerköy - Kümaş : 3-0 (Hük.)

9.HAFTA (20.Mayıs.'13 Pazartesi)

E.Ç.Dev.Hast - Sinerköy:3-1
A.B.Saka - Kümaş: 3-0 (Hük.)
Özbek - Çamlıca: 4-0

10.HAFTA (25/26.Mayıs.'13 C.tesi - Pazar)

Çamlıca - E.Ç.Dev.Hast :0-8
Kümaş - Özbek: 0-3 (Hük)
Sinerköy - A.B.Saka:1-5


O      
G      
B      
M       

A       Y          
Av      

Pu       
1

E.Ç.DEV.HST.



10 9 0 1
54 : 5 49
27
2

ARAGONİT B.SAKA     



10 9 0 1
52 : 6 46
27
3

SİNERKÖY



10 5 1 4
18 : 30 -12
16
4

ÖZBEK


10 4 1 5
17 : 30 -13
13
5

ÇAMLICA


10 2 0 8
7 : 47 -40
6
6

KÜMAŞ


10 0 0 10
0 : 30 -30
0

* E.Ç.DEVLET HAST. PLAY-OFF Maçlarına katılacak.

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

U-13 MERKEZ B GRUBU (29.05.'13)

Çarşamba, 03 Nisan 2013 10:34

KATILAN TAKIMLAR:

Yeşilçay
Termikspor
Çinispor
Genç S.H.Ç.E.K
Ö.İd.Köy Hiz.
Yeşilay

1.HAFTA (23.Nisan.'13 Salı)

Yeşilçay - Termik: 0-11
Çini - Genç S.H.Ç.E.K: 0-3 (Hük.)
Yeşilay - Ö.İd.Köy Hiz: 1-2

2.HAFTA (27.Nisan.'13 Cumartesi)

Termik - Yeşilay : 4-2
Ö.İd.Köy Hiz - Çini: 3-0 (Hük.)
Genç S.H.Ç.E.K - Yeşilçay : 3-0 (Hük.)

3.HAFTA (01.Mayıs.'13 Çarşamba)

Termik - Genç S.H.C.E.K :9-0
Yeşilçay - Ö.İd.Köy Hiz : 0-3 (Hük.)
Yeşilay - Çini: 3-0 (Hük.)

4.HAFTA (04.Mayıs.'13 Cumartesi)

Çini - Termik: 0-3 (Hük.)
Yeşilay - Yeşilçay: 3-0 (Hük.)
Ö.İd.Köy Hiz - Genç S.H.Ç.E.K :8-0

5.HAFTA (07.Mayıs.'13 Salı)

Termik - Ö.İd.Köy Hiz : 1-0
Genç S.H.Ç.E.K - Yeşilay : 1-8
Yeşilçay - Çini....İkiside yoklar.....

6.HAFTA (11.Mayıs.'13 Cumartesi)

Termik - Yeşilçay: 3-0 (Hük.)
Genç S.H.Ç.E.K - Çini: 3-0 (Hük.)
Ö.İd.Köy Hiz - Yeşilay : 5-1

7.HAFTA (13.Mayıs.'13 Pazartesi)

Yeşilay - Termik :3-1
Çini - Ö.İd.Köy Hiz: 0-3 (Hük.)
Yeşilçay - Genç S.H.Ç.E.K: 0-3 (Hük.)

8.HAFTA (18.Mayıs.'13 Cumartesi)

Genç S.H.Ç.E.K - Termik: 1-5
Ö.İd.Köy Hiz - Yeşilçay: 3-0 (Hük.)
Çini - Yeşilay: 0-3 (Hük.)

9.HAFTA (21.Mayıs.'13 Salı)

Termik - Çini: 3-0 (Hük.)
Yeşilçay - Yeşilay: 0-3 (Hük.)
Genç S.H.Ç.E.K - Ö.İd.Köy Hiz :2-3

10.HAFTA (25.Mayıs.'13 C.tesi)

Ö.İd.Köy Hiz - Termik: 1-2
Yeşilay - Genç S.H.Ç.E.K:7-0
Çini - Yeşilçay.....ikiside yoklar

10. Hafta O     
G     
B    
M     

A      Y          
Av      

Pu        
1

TERMİKSPOR    



10 9 0 1
42 : 7 35
27
2

Ö.İD.KÖY HİZ



10 8 0 2
31 : 7 24
24
3

YEŞİLAY


10 7 0 3
34 : 13 21
21
4

GENÇ SHÇEK



10 4 0 6
16 : 40 -24
12
5

YEŞİLÇAY


9 1 0 8
3 : 32 -29
3
6

ÇİNİSPOR


9 0 0 9
0 : 27 -27
0

* TERMİKSPOR Play-Off maçlarına katılacak.

-----------------------------------------------------------------------------------------

 

U-13 MERKEZ C GRUBU (29.05.'13)

Çarşamba, 03 Nisan 2013 10:16

KATILAN TAKIMLAR:

Anad.Ailespor
Kütahyaspor
Gülümseyen Çocuklar
Küt.Sera Şeker
DPÜ Spor
Altıntaş Z.Tepe Çalköy

1.HAFTA (23.Nisan.'13 Salı)

Anad.Aile - Kütahyaspor: 1-3
G.Çocuklar - S.Şeker: 0-3 (Hük.)
Alt.Z.Tepe Çal - DPÜ : 0-13

2.HAFTA (27.Nisan.'13 C.tesi)

Kütahyaspor - Alt.Z.Tepe Çal :12-1
DPÜ - G.Çocuklar: 3-0 (Hük.)
S.Şeker - Anad.Aile : 5-0

3.HAFTA (01.Mayıs.'13 Çarşamba)

Kütahyaspor - S.Şeker: 3-2
Anad.Aile - DPÜ : 0-9
Alt.Z.Tepe Çal - G.Çocuklar: 3-0 (Hük.)

4.HAFTA (04.Mayıs.'13 Cumartesi)

G.Çocuklar - Kütahyaspor: 0-3 (Hük.)
Alt.Z.Tepe Çal - Anad.Aile: 0-3 (Hük.)
DPÜ - S.Şeker : 0-1

5.HAFTA (08.Mayıs.'13 Çarşamba)

Kütahyaspor - DPÜ : 0-2
S.Şeker - Alt.Z.Tepe Çal: 3-0 (Hük.)
Anad.Aile - G.Çocuklar: 3-0 (Hük.)

6.HAFTA (11.Mayıs.'13 Cumartesi)

Kütahyaspor - Anad.Aile : 2-0
S.Şeker - G.Çocuklar: 3-0 (Hük.)
DPÜ - Alt.Z.Tepe Çal: 3-0 (Hük.)

7.HAFTA (13.Mayıs.'13 Pazartesi)

Alt.Z.Tepe Çal - Kütahyaspor: 0-3 (Hük.)
G.Çocuklar - DPÜ: 0-3 (Hük.)
Anad.Aile - S.Şeker : 0-5

8.HAFTA (18/19.Mayıs.'13 - C.tesi / Pazar)

S.Şeker - Kütahyaspor : 7-1
DPÜ - Anad.Aile : 9-0
G.Çocuklar - Alt.Z.Tepe Çal....yoklar

9.HAFTA (21.Mayıs.'13 Salı)

Kütahyaspor - G.Çocuklar: 3-0 (Hük)
Anad.Aile - Alt.Z.Tepe Çal: 3-0 (Hük.)
S.Şeker - DPÜ: 0-2

10.HAFTA (25.Mayıs.'13 C.tesi)

DPÜ - Kütahyaspor : 5-0
Alt.Z.Tepe Çal - S.Şeker: 0-3 (Hük.)
G.Çocuklar - Anad.Aile: 0-3 (Hük.)

10. Hafta O     
G    
B     
M     

A      Y           
Av       

Pu       
1

DPÜ



10 9 0 1
49 : 1 48
27
2

SERA ŞEKER


10 8 0 2
32 : 6 26
24
3

KÜTAHYASPOR


10 7 0 3
30 : 18 12
21
4

ANAD.AİLE


10 4 0 6
13 : 33 -20
12
5

G.ÇOCUKLAR


8 0 0 8
0 : 24 -24
0
6

AL.Z.TEPE ÇAL    



8 0 0 8
1 : 43 -42
0

* DPÜ SPOR Play-Off oynayacak

******************************************************

 

GRUPTAKİ KÜTAHYASPOR MAÇLARINDAN:

13 LİGİ BAŞLADI..ŞİMŞEKLER GALİP: 3-1 (23.04.'13)


 

 

U-13 Ligi bugün başladı. (Bu lig, 30'ardan 60 dakika oynanıyor)

Merkezde 3 grupta oynanan maçların C Grubunda yer alan Kütahyaspor
rakibini mağlup etti.
(Bu ligler hakkındaki ayrıntı "Kütahya Amatör Ligler" menüsündedir.)

ANADOLU AİLESPOR: 1  KÜTAHYASPOR: 3

TARİH ve YER: 23.Nisan.'13  Salı  Yeşilay Sahası - 15.30

HAKEM: İbrahim Çavuşoğlu xx

AND.AİLE U-13 : 1.Sefa Ersöz xx (Dk.60+2 Engin Karaçoban) - 5.Veysel Arslan xx
16.Mert Göçmen xx  19.Emre Yiğit xx  6.Ramazan Aslan xx  9.Hakan Akarsu xx
7.Mert Soyaslan xx 13.Haluk Doğanay xx  10.Selim Çalıkuşu xx  8.Fatih Erbay xx
2.Ahmet Can Emeksiz xx

YEDEK: 12.Engin Karaçoban (Kaleci)

KÜTAHYASPOR U-13: 12.İ.Erkin Kaya xxxx - 2.Emirhan Çankaya xxx  3.Samet Karadaş xx
4.Ömer Altun xxx  5.Sami Söyler xx  6.Ahmet Dumlu xx (Dk.57 Selahattin Adıgüzel)
7.Tuğrul Kök xx 8.Alperen Kartal xx (Dk.60+3 Mehmet Cengiz) 9.M.Eren Pala xx
(Dk.43 Doğukan Dağcıoğlu xx)  10.Alperen Ayata xx  11.Emre Karakoyunlu xx
(Dk.43 Furkan Yıldız xx)

YEDEKLER: 1.Burak Kabadayı - 13.Mehmet Cengiz  14.Mert Döğer
15.Selahattin Adıgüzel  16.Doğukan Dağcıoğlu  17.Furkan Yıldız  18.Serkan Demirlik

GOLLER:
Dk.29 Ömer Altun............................0-1
Dk.30 + 1 Emirhan Çankaya..............0-2
Dk.60 + 3 Veysel Arslan...................1-2
Dk.60 + 4 Alperen Ayata..................1-3

KAÇAN PENALTI: Dk.55 Veysel Arslan (A.Aile)

SARI KART:
Dk.50 Veysel Arslan (A.Aile)
Dk.56 Samet Karadaş (Kütahyaspor)

* Bugünün tatil günü olması sebebiyle her iki takım da oyuncu bulmakta zorlanarak
sahaya çıktılar. Anadolu Aile 1 yedekle çıkabilirken, Kütahyaspor'un da as oyuncularından
4 tanesi gelmedi.

* Velilerin bu tutumu ile futbol ve futbolcu gelişimi nasıl sağlanır, düşünmek gerekiyor.

 

------------------------------------------------------------------------------------------

 

U-13 ŞİMŞEKLER, 2.MAÇI DA ALDI: 12-1 (27.04.'13)




U-13 LİGİ C GRUBU 2.MAÇI: (Bu kategoride maçlar 30'ar dakikalık iki devredir)

ALT.ZAFERTEPE ÇALKÖYSPOR U-13 : 1  KÜTAHYASPOR U-13 : 12

TARİH ve YER: 27.Nisan.'13  Cumartesi - 30 Ağustos Sahası - 15.30

HAKEM: Yasemin Solak

ALT.Z.TEPE ÇAL: 1.Abdülbaki Efe - 2.Fatih Yeter  3.Rafi Efe  4.M.Emre Güllü
5.osman Sat  6.Orhan Patarya  7.İhsan Çakır  8.Atakan Kayaber  9.A.Osman Tuday
10.Doğukan Kayaber  11.Mustafa Özen

YEDEK:12.Mustafa Görgülü - 13.Fevzi Berker Karayer

KÜTAHYASPOR: 12.İ.erkin Kaya - 2.Bahadır Gülmez  3.Samet Karadaş  4.Ömer Altun
5.Sami Söyler (Dk.58 Doğukan Dağcıoğlu)  6.Alperen Kartal  7.Mehmet Mert Konuş
8.Emirhan Çankaya 9.İsmail ışık 10.Alperen Ayata (dk.48 Erkan Küçükarslan)
11.Emre Kaan Karakoyun (Dk.52 M.Eren Pala)

YEDEKLER: 1.Burak Kabadayı - 13.Doğukan Dağcıoğlu  14.Tuğrul Şahin Kök
15.Mustafa Eren Pala  16.Serkan Demirlik  17.Erkan Küçükarslan  18.Selahattin Adıgüzel

GOLLER:
Dk. 7 Emirhan Çankaya.......................0-1
Dk. 9 Bahadır Gülmez.........................0-2
Dk.17 Alperen Kartal...........................0-3
Dk.22 M.Mert Konuş............................0-4
Dk.26 İsmail Işık...............................0-5
Dk.27 İsmail Işık...............................0-6
-------------------------------------------------
Dk.32 Emirhan Çankaya.....................0-7
Dk.38 emre Kaan Karakoyun..............0-8
Dk.45 Alperen Kartal.........................0-9
Dk.49 İsmail ışık..............................0-10
Dk.50 M.Mert Konuş..........................0-11
Dk.53 İhsan Çakır............................1-11
Dk.57 Erkan Küçükarslan...................1-12

SARI KART: Dk.30 Emre Kaan Karakoyun  Dk.43 M.Mert Konuş  Dk.52 Bahadır Gülmez

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------


KÜTAHYASPOR U-13, 3.MAÇINI DA KAZANDI: 3-2 (01.05.'13)




U-13 ligi Merkez C Grubunda mücadele etmekte olan Kütahyaspor U-13 takımı, bugün saat 11.00'de 30 Ağustos Sahası'nda Sera Şekerspor U-13 takımı ile 3.maçını oynadı.
Berabere bitecek denilen maçı son dakika golüyle almasını bildi.

KÜTAHYASPOR U-13 :
1.Erkin Kaya - 2.Bahadır Gülmez  3.Serkan Demirlik  4.Ömer Altun  5.Sami Söyler
6.Alperen Kartal  7.Mert Konuş (Tuğrul Kök)  8.Emirhan Çankaya  9.İsmail Işık (eren Pala)
10.Alperen Ayata  11.Erkan Küçükarslan (Ahmet Dumlu)

GOLLER:
Dk. 4 Emirhan Çankaya.................................1-0
Dk. 5 Alperen Ayata.....................................2-0
Dk. 9 Şekerspor...........................................2-1
Dk.37 Şekerspor..........................................2-2
Dk.59 Eren Pala...........................................3-2

* Kütahyaspor'un bundan sonraki maçı; 08.Mayıs.'13 Çarşamba günüdür.

NOT:U-13 ligi maçları 30'ardan 60 dakikalıktır.

----------------------------------------------------------------------

 

U-13 PLAY-OFF MAÇLARI..(10.06.'13)

Çarşamba, 29 Mayıs 2013 13:07

1.HAFTA (02.Haziran.'13 Pazar)

Termik - TKİ Linyit: 0-0
DPÜ Spor - E.Ç.Dev.Hast : 1-1

2.HAFTA (05.Haziran.'13 Çarşamba)

TKİ Linyit - DPÜ Spor: 0-1
E.Ç.Dev.Hast - Termik : 3-0

3.HAFTA (09.Haziran.'13 Pazar)

Termik - DPÜ Spor : 0-1
E.Ç.Dev.Hast - TKİ Linyit: 0-4

 

3. Hafta O    
G    
B    
M    

A     Y      
Av     

Pu       
1

DPÜ SPOR



3 2 1 0
3 : 1 2
7
2

TKİ TAV. LİNYİT   



3 1 1 1
4 : 1 3
4
3

E.Ç.DEV.HST.



3 1 1 1
4 : 5 -1
4
4

TERMİKSPOR


3 0 1 2
0 : 4 -4
1

* DPÜ SPOR, LİNYİT ve E.Ç.DEV.HAST. ilimizi temsil edecekler.

=========================================
****************************************************

2013 - 2014

U-13 MERKEZ A GRUBU..(09.06.'14)

Salı, 15 Nisan 2014 13:03

1.HAFTA

Altıntaş Z.Tepe Çal - Ev.Ç.Dev.Hast. : 0-3
Öz.İd.Köy Hiz. - 1977 Vefaspor : 9-1
Yeşilay - Anad.Aile : 5-0
Aragonit B.Saka (Bay)

2.HAFTA

A.Büyük Saka - Yeşilay : İleri bir tarihe ertelendi.(25.05.'14 Pazar)
Anad.Aile - Öz.İdare : 0-4
1977 Vefa - Alt.Z.Tepe Çal : 3-0
Ev.Ç.Dev.Hast. (Bay)

3.HAFTA (01.Mayıs.'14 Perşembe)

Ev.Ç.Dev.Hast. - 1977 Vefa : 6-0
Alt.Z.Tepe Çal - Anad.Aile : 0-3 (Hük.)
Öz.İdare - Aragonit B.Saka : 2-4
Yeşilay (Bay)

4.HAFTA (03.Mayıs.'14 Cumartesi)

Yeşilay - Öz.İdare : 2-3
Aragonit B.Saka - Alt.Z.Tepe Çal : 3-0 (Hük.)
anad.Aile - E.Ç.Devlet Hast.: 2-3
1977 vefaspor (Bay)

5.HAFTA (04.Mayıs.'14 Pazar)

1977 Vefa - Anad.aile : 2-2
Ev.Ç.Dev.Hast. - Aragonit B.Saka : 0-3
Alt.Z.Tepe Çal - Yeşilay : 0-3 (Hük.)
Öz.İdare (Bay)

6.HAFTA (10.Mayıs.'14 C.tesi)

Öz.İdare - Alt.Z.Tepe Çal : 3-0 (Hük.)
Yeşilay - E.Ç.Dev.Hast.: 2-2
Aragonit B.Saka - 1977 Vefa :11-1
anad.aile (Bay)

7.HAFTA (11.Mayıs.'14 Pazar)

anad.Aile - Aragonit B.Saka : 0-7
1977 Vefa - Yeşilay : 0-8
E.Ç.Devlet Hast. - Öz.İdare : 1-3
Alt.Z.Tepe (Bay)

8.HAFTA (13.Mayıs.'14 Salı)

E.Ç.Dev.Hast. - Alt.Z.Tepe Çal : 3-0 (Hük.)
1977 Vefa - Öz.İdare : 1-1
Anad.Aile - Yeşilay : 0-5
aragonit (Bay)

9.HAFTA

Yeşilay - aragonit B.Saka : 0-3 (Hük.)
Öz.İdare - anad.Aile : 4-2
Alt.Z.Tepe Çal - 1977 Vefa : 0-3 (Hük.)
E.Ç.Dev.Hast. (Bay)

10.HAFTA

1977 Vefa - E.Ç.Dev.Hast. : 0-5
anad.aile - Alt.Z.Tepe Çal : 3-0 (Hük.)
aragonit B.Saka - Öz.İdare : 4-3
Yeşilay (Bay)

11.HAFTA (24.Mayıs.'14 C.tesi)

Öz.İdare - Yeşilay: 2-3
Alt.Z.Tepe Çal - Aragonit B.Saka : 0-3 (Hük.)
E.Ç.Dev.Hast - Anad.Aile: 5-0
1977 Vefa (Bay)

ERTELEME MAÇI:
Aragonit B.Saka - Yeşilay : 3-0

12.HAFTA (26.Mayıs.'14 Pazartesi)

anad.Aile - 1977 Vefa : 2-3
aragonit B.Saka - E.Ç.Dev.Hast. : 2-0
Yeşilay - Alt.Z.Tepe Çal : 3-0 (Hük.)
Öz.İdare (Bay)

13.HAFTA (28.Nayıs '14 Çarşamba)

Alt.Z.Tepe Çal - Öz.İdare : 0-3 (Hük.)
E.Ç.Dev.Hast - Yeşilay : 3-3
1977 Vefa - aragonit B.Saka : 2-10
Anad.Aile (Bay)

14.HAFTA (31.Mayıs.'14 C.tesi)

aragonit B.Saka - Anad.Aile : 9-1
Yeşilay - 1977 Vefa : 6-1
Öz.İdare - E.Ç.Dev.Hast. : 0-4
Alt.Z.Tepe Çal (Bay)

14. Hafta O     
G      
B      
M      

Gol        
Av      

Pu       
1

ARAGONİT B.SAKA     



12 11 0 1
53 : 18 35
33
2

E.Ç. DEV.HST.



12 7 2 3
35 : 15 20
23
3

Ö.İD.KÖY HİZ.



12 7 1 4
37 : 22 15
22
4

YEŞİLAYSPOR


12 7 2 3
40 : 17 23
20
5

1977 VEFA



12 4 2 6
26 : 51 -25
14
6

ANAD.AİLE


12 2 1 9
15 : 47 -32
7
7

ALT.Z.TEPEÇAL


12 0 0 12
0 : 36 -36
0

* Aragonit B.Saka Play-Off oynayacak.

 

 

U-13 MERKEZ B GRUBU..(09.06.'14)

Salı, 15 Nisan 2014 13:08

1.HAFTA (26.Nisan.'14 C.tesi)

Pınarspor - Sinerköy : 3-0 (Hük.)
E.Ç.Çağlayan Azot - Çavdarhisar : 0-3 (Hük.)
DPÜ Spor - Gülümseyen Çocuklar : 3-0

2.HAFTA (28.Nisan.'14 PAZARTESİ)

Sinerköy - DPÜ Spor : 0-3 (Hük.)
Gülümseyen Çocuklar - E.Ç.Çağlayan Azot : 3-0 (Hük.)
Çavdarhisar - Pınarspor : 3-0

* Çarşamba proğramı PERŞEMBE'ye alındı.

3.HAFTA (01.Mayıs.'14 Perşembe)

Sinerköy - Çavdarhisar : 0-3 (Hük.)
Pınarspor - Gülümseyen Çocuklar : 1-11
DPÜ Spor - E.Ç.Çağlayan Azot : 3-0 (Hük.)

4.HAFTA (03.Mayıs.'14 Cumartesi)

E.Ç.Çağlayan Azot - Sinerköy : İkiside yok.
DPÜ Spor - Pınarspor ; 12-0
G.Çocuklar - Çavdarhisar : 2-5

5.HAFTA (04.Mayıs.'14 Pazar)

Sinerköy - G.Çocuklar : 0-3 (Hük.)
Çavdarhisar - DPÜ Spor : 2-2
Pınarspor - E.Ç.Çağlayan Azot : 3-0 (Hük.)

6.HAFTA (10.Mayıs.'14 C.tesi)

Sinerköy - Pınarspor : 0-3 (Hük.)
Çavdarhisar - E.Ç.Çağlayan Azot : 3-0 (Hük.)
G.Çocuklar - DPÜ Spor : 2-4

7.HAFTA (10.Mayıs.'14 C.tesi)

DPÜ Spor - Sinerköy : 3-0 (Hük.)
E.Ç.Çağlayan Azot - G.Çocuklar : 0-3 (Hük.)
Pınarspor - Çavdarhisar : 0-3

8.HAFTA (12.Mayıs.'14 Pazartesi)

Çavdarhisar - Sinerköy : 3-0 (Hük.)
G.Çocuklar - Pınarspor : 8-2
E.Ç.Çağlayan Azot - DPÜ Spor : 0-3 (Hük.)
*Pınarspor ligden çekildi

9.HAFTA

Sinerköy - E.Ç.Çağlayan Azot : İkisi de yok.
Pınarspor - DPÜ Spor: 0-3 (Hük.)
Çavdarhisar - G.Çocuklar : 3-0

10.HAFTA (25.Mayıs.'14 Pazar)

G.Çocuklar - Sinerköy : 3-0 (Hük.)
DPÜ Spor - Çavdarhisar : 5-2
E.Ç.Çağlayan Azot - Pınarspor : İkisi de yok.


O     
G     
B      
M      

Gol        
Av     

Pu        
1

DPÜ ÜNİ.SPOR


10 9 1 0
41 : 6 35
28
2

ÇAVDARHİSAR


10 8 1 1
30 : 9 21
25
3

G.ÇOCUKLAR


10 6 0 4
35 : 18 17
15
4

PINARSPOR


9 3 0 6
12 : 40 -28
6
5

E.Ç.ÇAĞ.AZOT


7 0 0 7
0 : 21 -21
0
6

SİNERKÖY           



8 0 0 8
0 : 24 -24
0

* DPÜ Spor, Play-Off oynayacak

--------------------------------------------------------------------------------------

 

U-13 MERKEZ C GRUBU (03.06.'14)

Salı, 15 Nisan 2014 13:11

1.HAFTA (26.Nisan.'14 C.tesi)

Çamlıca - Kütahyaspor : 1-2
anadolu Çini Gençlik - Termikspor : 0-3
Çinispor - Kümaşspor : 0-3 (Hük.)

2.HAFTA (28.Nisan.'14 PAZARTESİ)

Kütahyaspor - Çinispor : 3-0 (Hük.)
Kümaş - Anad.Çini Gençlik : 5-2
Termik - Çamlıca : 1-1

* Çarşamba proğramı Perşembe'ye alındı:

3.HAFTA (01.Mayıs.'14 PERŞEMBE)

Kütahyaspor - Termik : 2-6
Çamlıca - Kümaş : 0-3
Çinispor - Anad.Çini Gençlik : 0-3 (Hük.)

4.HAFTA (03.Mayıs.'14 Cumartesi)

anad.Çini Gençlik - Kütahyaspor : 0-5
Çinispor - Çamlıca : 0-3 (Hük.)
Kümaş - Termik : 1-3

5.HAFTA (05.Mayıs.'14 Pazar)

Kütahyaspor - Kümaş : 1-3
Termik - Çinispor : 3-0 (Hük.)
Çamlıca - Anad.Çini Gençlik : 1-2

6.HAFTA (10.Mayıs.'14 C.tesi)

Kütahyaspor - Çamlıca : 3-0
Termik - Anad.Çini : 2-1
Kümaş - Çinispor : 3-0 (Hük.)

7.HAFTA (12.Mayıs.'14 Pazartesi)

Çinispor - Kütahyaspor : 0-3 (Hük.)
anad.Çini Genç - Kümaş : 1-9
Çamlıca - Termik : 0-2

8.HAFTA

Termik - Kütahyaspor: Ert.
Kümaş - Çamlıca : 7-0
anad.Çini Genç - Çinispor : 3-0 (Hük.)

ERTELEME MAÇI (24.Mayıs.'14 C.tesi)
Termik - Kütahyaspor : 3-3

9.HAFTA (27.Mayıs.'14 Salı)

Kütahyaspor - anad.Çini Gençlik : 4-2
Çamlıca - Çinispor: 3-0 (Hük.)
Termik - Kümaş : 0-3

10.HAFTA (30 Mayıs.'14 Cuma)

Kümaş - Kütahyaspor : 0-1
Çinispor - Termik: 0-3 (Hük.)
anad.Çini Gençlik - Çamlıca : 3-0

* Kümaşspor, grup 1.si olarak Play-Off oynayacak.

 

---------------------------------------------------------------------------------

U-13 PLAY-OFF (09.06.'14)


1.HAFTA (02.Haz.'14 P.tesi)

Aragonit B.Saka - Tav.Linyit: 5-1
Kümaşspor - DPÜ Spor : 3-2

2.HAFTA (04.Haz.'14 Çarşamba)

Tav.Linyit - Kümaş : 5-2
Aragonit B.Saka - DPÜ Spor : 4-0

3.HAFTA (06.Haz.'14 Cuma)

Aragonit B.Saka - Kümaş : 5-0
DPÜ Spor - Tav.Linyit : 0-5

3. Hafta O     
G     
B     
M     

Gol        
Av      

Pu       
1

ARAGONİT B.SAKA    



3 3 0 0
14 : 1 13
9
2

TAV. LİNYİT


3 2 0 1
11 : 7 4
6
3

KÜMAŞSPOR


3 1 0 2
5 : 12 -7
3
4

DPÜ SPOR


3 0 0 3
2 : 12 -10
0

* ARAGONİT B.SAKASPOR ve TKİ TAV.LİNYİTSPOR ilimizi dışarda temsil edecekler.

=======================================
**************************************************
======================================

 

U-13 MERKEZ A GRUBU /'14-'15 (17.11.'14)

Pazar, 02 Kasım 2014 12:10

* Maçlar sonunda ilk sırayı alan takım, diğer iki grubun 1.si ve Tavşanlı'dan gelecek 1 takımla
beraber tek devreli lig usulüne göre Play-Off maçları oynayacak. Sonunda ilk iki sırayı alan
iki takım, ilimizi dışarda temsil edecek.

 

1.HAFTA (13.09.'14)

Genç S.H.Ç.E.K. - Çamlıca : 3-0
Küt.Belediye - 1977 Vefa : 3-0
DPÜ Spor (Bay)

2.HAFTA (20.09.'14)

DPÜ - Küt.Belediye : 4-0
1977 Vefa - Genç S.H.Ç.E.K. : 3-0 (Hük.)
Çamlıca (Bay)

3.HAFTA (28.Eylül.'14 Pazar)

Çamlıca- 1977 Vefa : 1-3
Genç S.H.Ç.E.K - DPÜ : 0-3 (Hük.)
Küt.Belediye (Bay)

4.HAFTA (11.Ekim.'14 C.tesi)

Küt.Belediye - Genç S.H.Ç.E.K : 3-0 (Hük.)
DPÜ - Küt.Çamlıca : 6-0
1977 Vefa (Bay)

5.HAFTA (18.Ekim.'14 C.tesi)

1977 Vefa - DPÜ : 1-4
Çamlıca - Küt.Belediye : 2-2
Genç S.H.Ç.E.K. (Bay)

6.HAFTA (25.Ekim.'14 C.tesi)

Çamlıca - Genç S.H.Ç.E.K.: 3-0 (Hük.)
1977 Vefa - Küt.Belediye : 3-2
DPÜ (Bay)

7.HAFTA (29.Ekim.'14 Çarşamba)

Küt.Belediye - DPÜ Spor : 0-4
Genç S.H.Ç.E.K - 1977 Vefa : 0-3 (Hük.)
Çamlıca (Bay)

8.HAFTA (01.Kasım.'14 C.tesi)

1977 Vefa - Çamlıca : 1-2
DPÜ - Genç S.H.Ç.E.K : 3-0 (Hük.)
Küt.Belediye (Bay)

9.HAFTA (08.Kasım.'14 C.tesi)

Genç S.H.Ç.E.K. - Küt.Belediye : 0-3 (Hük.)
Çamlıca - DPÜ Spor : 2-5
1977 Vefa (Bay)

10.HAFTA (15.Kasım.'14 C.tesi)

DPÜ - 1977 Vefa : 6-2
Küt.Belediye - Çamlıca : 4-2
Genç S.H.Ç.E.K (Bay)


O       
G      
B      
M      

Gol        
Av       

Pu        
1

DPÜ SPOR



8 8 0 0
35 : 5 30
24
2

BELEDİYESPOR


8 4 1 3
17 : 15 2
13
3

ÇAMLICASPOR


8 3 1 4
15 : 21 -6
10
4

1977 VEFA



8 4 0 4
16 : 18 -2
9
5

GENÇ SHÇEK       



8 0 0 8
0 : 24 -24
0

*Dumlupınar Üniv.Spor , Play - Off maçlarına katılacak.

 

-------------------------------------------------------------------------------

U-13 MERKEZ B GRUBU / 2014-15 (17.11.'14)

Pazar, 02 Kasım 2014 12:19

* Lig sonunda bu grubu 1.bitiren takım diğer iki grup ve Tavşanlı'dan gelecek 1 takımla tek devreli
Play-Off maçı yapacak. ilk iki sırayı alan takımlar ilimizi dışarda temsil edecek.

 

1.HAFTA (13.09.'14)

Özel İdare - Kütahyaspor : 1-2
Anad.Aile - Aragonit : 0-5
Yeşilay (Bay)

2.HAFTA (20.09.'14)

Yeşilay - anad.Aile : 4-0
Aragonit - Özel idare : 10-1
Kütahyaspor (Bay)

3.HAFTA (28.09.'14 Pazar)

Kütahyaspor - aragonit : 0-6
Özel İdare - Yeşilay : 7-1
Anad.Aile (Bay)

4.HAFTA (11.Ekim.'14 Cumartesi)

anad.Aile - Özel İdare : 0-10
Yeşilay - Kütahyaspor : 0-6
Aragonit (Bay)

5.HAFTA (18.Ekim.'14 C.tesi)

Aragonit - Yeşilay : 16-0
Kütahyaspor - anad.Aile : 8-0
Özel İdare (Bay)

6.HAFTA (25/26.Ekim.'14)

Kütahyaspor - Öz.İd.Köy Hiz.: 2-2
A.B.Saka - Anad.Aile : 5-0
Yeşilay (Bay)

7.HAFTA (29.Ekim.'14 Çarşamba)

Anad.Aile - Yeşilay : 0-2
Öz.İdare - aragonit : 1-16
Kütahyaspor (Bay)

8.GRUP (01.Kasım.'14 C.tesi)

Aragonit - Kütahyaspor : 13-0
Yeşilay - Öz.İdare
: 1-4
Anad.Aile (Bay)

9.HAFTA (08.Kasım.'14 C.tesi)

Öz.İdare - Anad.Aile : 8-2
Kütahyaspor - Yeşilay : 3-3
Aragonit (Bay)

10.HAFTA (15/16.Kasım.'14 C.tesi - Pazar)

Yeşilay - aragonit : 0-16
anad.Aile - Kütahyaspor : 0-6
Öz.İdare (Bay)


O     
G      
B      
M       

Gol         
Av      

Pu        
1

ARAGONİT



8 8 0 0
87 : 2 85
24
2

KÜTAHYASPOR


8 4 2 2
27 : 25 2
14
3

ÖZ.İD.KÖY HİZ     



8 4 1 3
34 : 34 0
13
4

YEŞİLAYSPOR


8 2 1 5
11 : 52 -41
7
5

AND. AİLE


8 0 0 8
2 : 48 -46
0

* Aragonit Büyük Saka, Play-Off maçlarına katılacak.

 

-------------------------------------------------------------------------------------

U-13 MERKEZ C GRUBU / 2014-15 (17.11.'14)

Pazar, 02 Kasım 2014 12:30

* Lig sonunda grubunda 1.olan takım, diğer iki grup ve Tavşanlı grup 1.sinin katılımıyla tek devreli
Play-Off oynayacaklar.

* Play-Off sonrası ilk iki takım ilimizi dışarda temsil edecek.

 

1.HAFTA (13.09.'14)

Termik - Ev.Ç.Dev.Hast. : 1-1
Kümaş - G.Çocuklar : 1-5
Çavdarhisar (Bay)

2.HAFTA (20.09.'14)

Çavdarhisar - Kümaş : 11-0
G.Çocuklar - Termik : 0-5
E.Ç.Dev.Hast. (Bay)

3.HAFTA (28.Eylül.'14Pazar)

E.Ç.Dev.Hast. - G.Çocuklar : 3-0 (Hük.)
Termik - Çavdarhisar : 5-0
Kümaş (Bay)

4.HAFTA 11/12.Ekim.'14 C.tesi - Pazar)

Kümaş - Termik : 1-8
Çavdarhisar - E.Ç.Dev.Hast. : 3-0
G.Çocuklar (Bay)

5.HAFTA (19.Ekim.'14 Pazar)

G.Çocuklar - Çavdarhisar : 2-4
E.Ç.Dev.Hast. - Kümaş : 3-2
Termik (Bay)

6.HAFTA (25/26.Ekim.'14)

E.Ç.Dev.Hast. - Termik : 1-6
G.Çocuklar - Kümaş : 4-2
Çavdarhisar (Bay)

7.HAFTA (29.Ekim.'14 Çarşamba)

Kümaş - Çavdarhisar : 0-5
Termik - G.Çdcuklar : 3-0
E.Ç.Dev.Hast. (Bay)

8.HAFTA (01.Kasım.'14 C.tesi)

G.Çucuklar - E.Ç.Dev.Hast. : 0-3
Çavdarhisar - Termik
: 4-3
Kümaş (Bay)

9.HAFTA (08.Kasım.'14 C.tesi)

Termik - Kümaş : 4-0
E.Ç.Dev.Hast. - Çavdarhisar : 3-4
G.Çocuklar (Bay)

 

* ÇAVDARHİSAR İLÇESİ'NİN MİNİKLERİNİ ŞİMDİDEN TEBRİK EDERİZ...

* RAKİBİ TERMİKSPOR'A 2 PUAN FARKLA GRUP BİRİNCİSİ OLUYOR..

* ÇAVDARHİSARSPOR'A U-13 PLAY-OFF MAÇLARINDA BAŞARILAR DİLERİZ..

 

10.HAFTA (15.Kasım.'14 C.tesi)

Çavdarhisar - G.Çocuklar : 3-0 (Hük.)
Kümaş - E.Ç.Dev.Hast. : 0-2
Termik (Bay)


O     
G      
B      
M      

Gol          
Av      

Pu        
1

ÇAVDARHİSAR


8 7 0 1
34 : 13 21
21
2

TERMİK


8 6 1 1
35 : 7 28
19
3

E.Ç.DEV.HST.



8 4 1 3
16 : 16 0
13
4

G.ÇOCUKLAR


8 2 0 6
8 : 24 -16
6
5

KÜMAŞ                



8 0 0 8
6 : 42 -36
0

* ÇAVDARHİSARSPOR, Play-Off maçlarına katılacak.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------

ÇAVDARHİSAR MİNİKLERİNİ KUTLUYORUZ !..(21.11.'14)

Cuma, 21 Kasım 2014 20:24

YAZAN: Sait AKSÖZ

Kütahya'nın 3-4 bin nüfuslu bir ilçesi Çavdahisar...

Yeni bir sahaya kavuşmanın karşılığı, futbolda ilerleme kaydettiler..
(Sahalarıyla ilgili haber yazımızın son bölümündedir)


Düşünün..Küçük bir ilçenin U-13 takımı, şehir merkezimizin takımlarıyla yarışarak
Kütahya'da grubunun birincisi oldu...

Grup birincisi olduğu gün son maçlarını yapmışlardı..Keyifliydiler...
Başkanları Halil Günay ve hocaları Ali Efe , onları ödüllendirmek için
Dumlupınar Stadı'ndaki Kütahyaspor - Düzcespor maçını seyrettirdi.


Maçlarını oynadıktan sonra karınları acıkmıştı. Kırbaşlar Ltd.Şti.
onlara Dumlupınar Tribünlerinde ekmek arası ikram ederek doyurdu.

20.Kasım.'14 Perşembe günü (dün), U-13 Play-Off maçları başladı.

Maçı oynamak için A.Alkış Stadı'na geldiler. Bu maç öncesi burada antrenman
yapan Kütahyaspor Futbol Takımının çalışmalarını izlediler, onlarla da hatıra
fotoğrafı çektirdiler. Artık bu miniklerimiz de yavaş yavaş Kütahyaspor sevdasını
bürünmeye başladılar.


Kütahyaspor antrenmanından sonra DPÜ Spor ile Play-Off maçının ilkini oynadılar.
Son 10 dakikaya kadar 2-0 önde olmalarına rağmen maçı 3-2 verdiler. Olsun...

Onların buraya gelip Play-Off maçı oynamaları bile takdire şayandır.

Bir de bu maçları yöneten hakem kardeşlerimize diyoruz ki;
Lütfen böyle takımları ezmeyelim...Yabancı muamelesi yapmayalım.
Hakeden kazansın...Minicik çocukların heveslerini kırmayalım..

Çavdarhisar U-13 takımının buraya gelip yarışmaya katılması aslolan...


İşte ilçenin U-13 takımının elemanları:

Sabri Taşdemir (Kaleci - 2003)
H.Emre Yılmaz (Sağbek - 2003)
Hasan Fırıntepe (Solbek - 2003)
A.Furkan Kalkan (Stoper - 2003)
Ahmet Kırbaş (Stoper - 2002)
Salih Öztürk (Önlibero - 2002)
Necip Can Kuzyaka (Sağaçık - 2003)
Suat Kök (Solaçık - 2003)
Özgür Koç (forvet - 2002)
H.İbrahim Efe (Orta Saha - 2002)
Nurullah Fatih Demiral (Forvet - 2002)
Nihat Taşkın (Solbek - 2004)
Engin Mecitel (Solaçık - 2004)
Enes Danacı (Defans - 2002)

Görüldüğü gibi; 2002'lilerin grubunda daha küçük yaşlardakiler de
oynatılarak yetiştirilmeye çalışılıyor.

Buradan Kulüp Başkanı Halil Günay'ı , Hocaları eski Kütahyaspor'lu Beden Eğitimi
Öğretmeni Ali Efe'yi ve kendilerine destek olan diğer kişi ve firmaları da kutluyoruz...

U-13 takımının bu başarısı, takımın bozulmadan üst liglere doğru ilerlemesini
sağlayacaktır.  Yolunuz açık olsun !....

 


ÇAVDARHİSAR FUTBOLU ATAK YAPIYOR !...

20013 yılının ikinci devre maçlarından itibaren Çavdarhisarspor,
toprak saha yerine yep yeni suni çim sahada maçlarını yapmaya başladı.

 


Bu yeni saha ve burada severek yapılan antrenmanlar sonucu hem miniklerde
hem üst kategorilerde Çavdarhisarspor canlandı.

 


Çavdarhisar'a suni çim saha yapılmasını kutahyasporum.com sitemizde hem
04.Nisan.2010 , hem 07.Mart.2011 tarihlerinde yazmıştık.

Aşağıda o tarihli yazılarımızı kopyalayarak aynen veriyoruz.

Yazdıklarımızdan sonra,  2 sene içinde hem planlandı, hem de yapılarak hizmete sunuldu. Gerçekten güzel bir suni çim saha olmuş... Bana göre Kütahya'nın en iyi suni çim sahası....

Yaptıranlara...emek verenlere...Ve yapanlara çok teşekkür ediyoruz..

Çavdarhisar İlçemize bu hediyeniz, yetiştirecekleri futbolcularla doruğa erecektir inşallah...

Herkezden Allah razı olsun...


ANCAK;

Tüm bu güzelliğe yakışmayan bir durum var orada...

Pırıl pırıl sahaya yakışmayan soyunma odaları ve betonları dökülen tribün...


En kısa zamanda buraların da yenisini yetkililerimiz yaptıracaktır,  inanıyoruz..

"Saha bitti, herşey tamam" denmesin lütfen...

Etrafındaki saydığımız mezbelenin yenisini yapmalarını Kütahya'mızın tüm
idarecilerinden hem Çavdarhisarlılar, hem biz bekliyoruz..

Yapıldığında yine, yeni bir haberle onu da duyuracağımız günleri ümit ediyorum.



ÇAVDARHİSAR SAHASI İLE İLGİLİ YAZDIĞIMIZ İKİ YAZIDA NELER DEMİŞİZ ?....



EY YETKİLİLER !..ÇAVDARHİSAR SAHASI'NI GÖRENİNİZ VAR MI?..(04.04.'10)

Pazar, 04 Nisan 2010 00:43


CİNAYETİ  GÖRDÜM !...

Cumartesi günü U19 (A Genç) maçı için Çavdarhisar ilçemize gittik..
Biraz erken varmıştık..
Hemen asfalt yolun kenarında  ve 15 metre ilerisine yapılmakta olan lüks otelin
gölgesinde kalmış bir saha bizi bekliyordu..

Sahanın içine girince, dudağımız uçukladı...

Burası köy değildi..İlçeydi...Sahaya serilmiş olan kırık taş (Asfalt yol yapımında
kullanılan ,hemen asfaltın altında bulunan sarımsı taş kırıklı toprak) bizi karşıladı..

Sahayı inceleyen çocukların morelleri hemen bozuldu.."Burada mı oynayacağız?"

*     *     *

Yazıktır...Günahtır....Bu sahada 15 yaş üstü gençlerimiz top oynamaya çalıştı dün...
Bu nesil, böyle bir saha görmediği için maç başlayınca, önünde sekiveren topa
nasıl vuracağını bilemedi...Düşersem diz kapaklarım ne olur? Yarın Kütahya'daki
maçımda oynayabilir miyim?...Bu düşüncelerle sudan çıkmış balık gibi oynadılar gençler...
Düşen kalkamıyordu hemen...Testere dişi gibi yer...

Aman yarabbi!....Bu çağda hiç kimse rahatsız değil mi bundan?

Bu saha hem Çavdarhisar'daki takımlara, hem de hemen yanındaki komşu belde
Hacıkebir'e hitah ediyor...Buraların takımları maçlarını bu sahada(!) oynuyor..
Ve Kütahya'dan giden takımlar da, kuzu kuzu top oynayıp geliyorlar...

Her zaman dediğimiz Kütahya....
Hiç bir şeye tepki  vermeyen...
Umursamayan Kütahyalı....

*   *  *                           *  *  *

Bu şaşkınlıkla Çavdarhisarspor Başkanı ve yöneticisini bulduk sahada..
"Bu sahaya razımısınız kardeş !" dedik...

Bir vur...Bin AH işit misali....Onlar da doluymuş zaten...
Çavdarhisarspor Kulübü Başkanı genç delikanlı Halil Günay ile yönetici Rıza Cici
bizlere şunları söyledi ve ilava etti:"Lütfen sesimizi Kütahya'mıza iletin! Duyurun!"

Söylediklerini kısaca şöyle belirtelim:
"Bu sahanın sentetik yapılması için çok gayret verdik.Uğraştık ve İlçemiz Kaymakamı
da bize destek verdi..Söz verdi..Yaptıracağım, dedi.Ama kader bu ya...Kaymakam Bey'in
tayini çıktı.Yerine atanan yeni kaymakamımız pazartesi göreve başlayacak.O'na da
gidip söyleyeceğiz ama, yeniden anlatıp planlatmak için yine zaman kaybedeceğiz"..

Evet Kütahya'nın ve Çavdarhisar'ın sayın siyasileri!...
Çavdarhisar'ı görün!...Gençler, testere dişli toprak sahada sakatlanarak adı futbol
olan oyunu oynamaya çalışıyor..

Kimlerse yetkililer;

Sayın Valim!...Sayın İl Genel Meclisi Başkanım!...Sayın Gençlik Spor il Müdürüm!...
Sayın ASKF Başkanım!....Sayın Çavdarhisar Belediye Başkanım!.....

Yetki kimde ise bilemiyorum, lütfen bir bakın şu sahaya...Gidin, görün...
Orada cinayet işletiliyor...
Lüzumsuz yerlere bile ardarda sentetik saha yapılırken, bir ilçe ve yakınındaki
beldeye hitap eden saha niye sentetik yapılmıyor?

Hemen yanına yapılan lüks otelin ihtişamının yanına bu testere dişi saha hiç mi hiç
yakışmıyor...

Kim ve kimler yetkili ise, bizzat yerinde gidip görebilirler...

Çavdarhisarlılar yalvarıyor:


"BİZİ BU SAHADAN KURTARIN!"...BİZ DE ÇAĞ ATLAYALIM!"


---------------------------------------------------------------------------------------

.....ve o  2.yazımız:

ÇAVDARHİSAR'IN ÇİLESİ NE ZAMAN BİTECEK ?..(07.03.'11)

Pazartesi, 07 Mart 2011 17:59  

Çavdarhisar ilçemiz'e geçen yıl bu sıralarda U-19 lig maçı oynamaya gitmiş,
oradaki sahanın taş kırıklarından oluşan durumunu görünce,
"Burada futbol oynatmak cinayettir" diyerek dönüşte haber yapmıştık...

Dün (06.03.'11) yine U-19 maçımız için Çavdarhisar'a gittik.
Aradan geçen BİR SENE zamanda herşey yine  "Aynı Tas, Aynı Hamam"....

Değişen bir şey var....Taş kırıklarının üzerine plaj kumu serilmiş....
Çocukların ayakları bileklerine  kadar gömülüyor...
Burada olsa olsa PLAJ FUTBOLU OYNANIR.....

 

*                 *                *                    *                           *                      *

Şimdi burada kimseleri suçlamak yerine bazı hususları dile getirmek istiyoruz...

İlçelerimizde saha sıkıntısı vardı.Tabiki öncelik, nüfusu fazla olan ve buna bağlı
olarak ta spor kulübü sayısı yüksek olan ilçelerimiz öncelikli olacaktı.

İşte Simav İlçemiz....Eskiden beri kullanılmakta olan Akbaldır Stadı tabii çimdi.
Kış şartlarında deforme olması sebebiyle sıkıntı vardı.Burası suni çim haline getirildi
ve kullanıma sunuldu.

Sırada Gediz ilçesi vardı.Oranın da dönüşümünün yapılıyor olduğunu duyduk.

Emet ve Hisarcık Sahaları şu anda tabii çim..

Fazla takım olmadığı için şimdilik idare ediyor.

Çavdarhisar Sahası ise, hem bu ilçeye hem de yakınındaki Hacıkebir Kasabası'na
hitap ediyor.

Çavdarhisarspor Kulüp Başkanı Halil Günay  ile de sahada bir sohbetimiz oldu.

O da  "Her yere söylemekten usandık.Lütfen ilgililer Çavdarhisar'ımıza da baksınlar
artık" diyor.

Çavdarhisar ile ilgili bir fikrimiz daha var...

Yazın sıcağında bir çok üst düzey profesyonel takımlar kamp yapıyor.
Daha ziyede serin yerler tercihleridir.

Çavdarhisar Sahası'nın hemen yakınında çok güzel bir otel var.



Sahanın da tam tekmil yapılmış olduğunu düşünün...
Burada kamp yapan takımların en büyük istediği saha olacak...
Oteliyle sahasıyla tanıtımı yapılıp buraya takımlar çekildiğinde çevrenin
ekonomisi de gelişecektir.

Sayın Valimizin, İl Genel Meclisimizin , Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve ASKF'mizin bu işe
eğilmeleri en büyük dileğimizdir.

İnşallah en kısa zamanda proğrama alınır
--------------------------------------------------------------------------------------------


İşte Çavdarhisar futbolunun gelişmesi..

 

Yeni Saha ve bunu gören ilgili büyükleri sayesindedir..


*                                     *                        *                                      *


BİR DE ;  ACI MI, TATLI MI BİLMİYORUM, BİR ANIMIZI PAYLAŞALIM :



KÜTAHYASPOR OLARAK; ÇAVDARHİSARSPOR KULÜP BAŞKANI HALİL GÜNAY'A

MİNNET BORCUMUZ VAR...


Ömrüm boyunca unutmayacağım bir hatıramızı burada yazmadan geçemiyeceğim:

TARİH : 05. Şubat.2011 Cumartesi

Kütahyaspor , kapanmaktan kurtulduktan sonra yaşama savaşı içinde kendini BAL
liginde bulduğu ilk sezonu...

Kulaspor'la deplasmanda oynayacağımız maç için akşam üzeri yola çıktık meşhur PRENSESİMİZLE..

Her taraf kış...Ayaz berbat...Eksi 14 derece....Aksilik bu ya; Prenses yolda arızalandı.

Kaloriferleri yanmıyor ve motoru da verimli çalışmıyor..Çatır çutur sesler çıkararak ancak
10 Km. hız yapabiliyor...

Uzatmayalım; akşamın 7'sinde başlayan yolculuğun 5,5 saat sonrası gece 00.30'da
Çavdarhisar'a varış..

Herkes perişan...Soğuktan tir tir titriyoruz..Kaptan şoför Ramazan Sağlam'ın o gece

yollarda kaç defa otobüsün altına yattığını hesap bile edemiyorum. Hakkı ödenmez...

Çavdarhisar'a vardığımızda otobüste isyan var..Halil Günay'ı bulduk eczanede....

Ne insanmış ki, önce titreyenlere eczaneden haplar verdi..

Gitti, kahveciyi evinden kaldırdı, açtırdı ve dev gibi odun sobasını yaktırdı.

Sıcaklık yayıldıkca futbolcularımız hem gevşedi, hem yüzlerine renk geldi.

Gitti Halil Kardeşimiz ; bakkalı kaldırdı...Ekmek, zeytin, peynir, helva...

akla ne gelirse getirtti..İki demlik çay....Karınlarımızı doyurdu..



Bizler orada ısınırken yine Halil kardeşimiz , bir tamirciyi evinden alıp geldi.

Kaptan Ramo ile tamirci dışarının soğuğunda otobüsle uğraşırken, futbolcular da

biraz canlanmışlardı.

Allah bin kere razı olsun!..Ben ömrümce unutmam bunu...

Tamirden sonra gecenin 01.30'unda yeniden başlayan yolculuk, 03.30'da Kula'da
sona erdi. Yatış filan derken kaç saat uyundu bilmiyorum, ertesi günü bu kadar
eziyet ve cefadan sonra o yürekli çocuklarımız, Kulaspor'a yenilmeden geri döndü.

Murat Korkmaz ile Kütahyaspor futbolcusu Selim Açıkbaş ve Alt Yapı Hocamız
Hidayet Arı, o geceyi yaşayanlardandır.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

U-13 PLAY-OFF MAÇLARI..(01.12.'14)

Pazartesi, 17 Kasım 2014 19:58

1.HAFTA (20.KASIM.'14 PERŞEMBE)

DPÜ SPOR - ÇAVDARHİSAR : 3-2

TAV.AKINCILAR - ARAGONİT B.SAKA : 5-2

 

2.HAFTA (22.Kasım.'14 CUMARTESİ)

ARAGONİT B.SAKA - ÇAVDARHİSAR : 9-0

TAV.AKINCILAR - DPÜ SPOR : 2-3

 

3.HAFTA (25.KASIM.'14  SALI)

ARAGONİT B.SAKA - DPÜ SPOR: 3-1

ÇAVDARHİSAR - TAV.AKINCILAR : 3-0 (Hük.)

*İlimizi dışarda Aragonit B.Saka ve DPÜ Spor temsil edeceklerdir.

Çarşamba, 25 Mayıs 2016 13:53 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN417
DÜN710
BU HAFTA1739
BU AY11875
TOPLAM3046107

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 13 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim