U-14 LİGİ / ESKİ YILLAR
Cumartesi, 02 Mayıs 2015 15:47

 

2011-12 MERKEZ U-14 LİGİ (22.02.'12)


Seramik - E.Ç.Çağlayan Azot - Çinispor ve Gaybiefendispor ligden çekildiler.
Bu takımlar fikstüre dahil edilmedi.

1.HAFTA (31.Aralık.'11 Cumartesi)
E.Ç.Dev.Hast - DPÜ
:5-2
Ö.İd.Köy Hiz - Yeşilay :12-0
Termik - Yeşilçay :19-0
Kümaş - Kütahyaspor : 0-5
Şekerspor - S.Ömer Bld :5-1
*YEŞİLÇAY LİGDEN ÇEKİLDİ.

2.HAFTA (07.Ocak.'12 C.tesi)
Kütahyaspor - Şekerspor :7-0
Seyitömer Bld - Ö.İd.Köy Hiz :0-15
Yeşilçay - E.Ç.Dev.Hast:0-3 (Hük.)
DPÜ - Kümaş :0-10
Yeşilay - Termik :0-10

3.HAFTA  (20-21-22.Ocak.'12  Cuma - Cumartesi - Pazar)
Kümaş - E.Ç.Dev.Hast
:3-2
Termik - Seyitömer Bld :13-0
Yeşilçay - Yeşilay:0-3 (Hük.)
Şekerspor - DPÜ :5-2
Ö.İd.Köy Hiz - Kütahyaspor: 3-3

 

4.HAFTA (23.Ocak.'12 PAZARTESİ)
Kütahyaspor - Termik :1-6
Seyitömer Bld - Yeşilay :0-10
Yeşilçay - Kümaş:0-3 (Hük.)
DPÜ - Ö.İd.Köy Hiz :0-3
E.Ç.Dev.Hast - Şekerspor :7-1

5.HAFTA (25.Ocak.'12 ÇARŞAMBA)
Şekerspor - Kümaş
:0-5
Yeşilay - Kütahyaspor :0-5
Seyitömer Bld - Yeşilçay:3-0 (Hük.)
Ö.İd.Köy Hiz - E.Ç.Dev.Hast :6-0
Termik - DPÜ :5-2

6.HAFTA (30.Ocak.'12 Pazartesi)
Kütahyaspor - Seyitömer Bld:3-0 (Hük.)
Kümaş - Ö.İd.Köy Hiz :1-5
Yeşilçay - Şekerspor:0-3 (Hük.)
DPÜ - Yeşilay :1-1
E.Ç.Dev.Hast - Termik :0-5

7.HAFTA (01.Şub.'12 Çarşamba)
Ö.İd.Köy Hiz - Şekerspor :14-0
Seyitömer Bld - DPÜ :0-3 (Hük.)
Yeşilçay - Kütahyaspor:0-3 (Hük.)
Termik - Kümaş :4-1
Yeşilay - E.Ç.Dev.Hast :1-4

8.HAFTA (03.Şub.'12 Cuma)
DPÜ - Kütahyaspor :0-9
Şekerspor - Termik :2-3
Ö.İd.Köy Hiz - Yeşilçay:3-0 (Hük.)
E.Ç.Dev.Hast - Seyitömer Bld :3-0 (Hük.)
Kümaş - Yeşilay :0-3

9.HAFTA (05.Şub.'12 Pazar)
Kütahyaspor - E.Ç.Dev.Hast :2-1
Seyitömer Bld - Kümaş :0-3
Yeşilçay - DPÜ:0-3 (Hük.)
Termik - Ö.İd.Köy Hiz :2-2
Yeşilay - Şekerspor :0-4

9. Hafta O     
G     
B     
M     

A    Y

Pu
1

TERMİK


9 8 1 0
67 :           
8

25
2

Ö.İD.KÖY HİZ



9 7 2 0
63 : 6

23
3

KÜTAHYASPOR


9 7 1 1
38 : 10

22
4

KÜMAŞ


9 5 0 4
26 : 19

15
5

E.Ç.DEV.HST



9 5 0 4
25 : 20

15
6

ŞEKER


9 4 0 5
20 : 39

12
7

YEŞİLAY


9 3 1 5
18 : 36

10
8

DPÜ



9 2 1 6
13 : 38

7
9

S.ÖMER BLD



9 1 0 8
4 : 55

3
10

YEŞİLÇAY


9 0 0 9
0 : 43

0

*LİG  SONA  ERDİ....

*Bu gruptan Termik ve Ö.İd.Köy Hiz. ile Tavşanlı grubundan Linyitspor
takımları aşağıdaki proğrama göre play-off maçları yapacak. Bu maçlar
sonrasında İKİ TAKIMIMIZ KÜTAHYA'yı il dışında temsil edecek......

17.ŞUBAT.'12 CUMA
Termik - Tav.Linyit:2-3

18.ŞUBAT.'12 CUMARTESİ
Öz.İd.Köy Hiz - Tav.Linyit :5-2

19.ŞUBAT.'12 PAZAR
Termik - Öz.İd.Köy Hiz :1-3

* İki maçını da kazanan ÖZ.İD.KÖY HİZ.SPOR, U-14 KÜTAHYA BİRİNCİSİ OLDU...
*Play-Off 2.si ise Tav.Linyit oldu.

*Her iki takım Kütahya'yı il dışında temsil edecek

**********************************************

 

KÜTAHYASPOR U-14 GOL OLDU YAĞDI: 17 - 0 (04.11.'12)


 

KÜTAHYASPOR U-14: 17  ARAGONİT B.SAKASPOR: 0

TARİH ve YER: 03.Kasım.'12  Yeşilay Sahası

KÜTAHYASPOR U-14:1.Mustafa Talha Özbay - 2.Sami Sögler  3.Alperen Yavuz 
4.Ömer Türk (ismail Şahan)  5.Mert Gözel  6.Doğukan Güneş (Ömer Altun)  7.Mert Kandemir
8.Yüksel Kızıltoprak
9.Emre Kara (Alperen Kartal)  10.Ahmet Sarıkaya (Furkan Özenç)  11.İsmail Dutar (ismail Işık)

YEDEKLER:12.Furkan Eşdoğan  13.Ömer Altun  14.Furkan Özenç  15.İsmail B.Şahin
16.İsmail Işık  17.Emirhan Çankaya  18.Alperen Kartal

GOLLER:
Dk.4  Ahmet Sarıkaya........................................1-0
Dk.6  Ahmet Sarıkaya........................................2-0
Dk.9  Alperen Yavuz..........................................3-0
Dk.12 Yüksel Kızıltoprak.....................................4-0
Dk.15 Yüksel Kızıltoprak.....................................5-0
Dk.20 Doğukan Güneş......................................6-0
Dk.27 İsmail Dutar.............................................7-0
Dk.28 Sami Sögler.............................................8-0
Dk.30 İsmail Dutar.............................................9-0
Dk.37 Mert Kandemir........................................10-0
Dk.47 İsmail Işık...............................................11-0
Dk.50 Alperen Yavuz........................................12-0
Dk.53 Yüksel Kızıltoprak....................................13-0
Dk.55 İsmail Işık...............................................14-0
Dk.59 Yüksel Kızıltoprak....................................15-0
Dk.62 Furkan Özenç.........................................16-0
Dk.65 Furkan Özenç.........................................17-0

* U-14 Ligi B Grubunda 2.hafta maçını da yapan Kütahyaspor, 6 puana yükseldi.

* 3.Hafta maçını 07.Kasım.'12 ÇARŞAMBA günü 30 Ağustos Sahası'nda saat 14.30'da
Sinerköyspor ile yapacak.

*******************************************************

 

U-14: KÜTAHYASPOR: 10 SİNERKÖYSPOR: 0 (07.11.'12)


KÜTAHYA MERKEZ U-14 B GRUBU 3.HAFTA MAÇI (35'erden 70 Dk.oynanıyor)

KÜTAHYASPOR U-14:1.furkan Eşdoğan - 2.İsmail Bayram Şahin  3.Alperen Yavuz
4.Ömer Türk (Dk.64 Sami Söyler)  5.Mert Gözel  6.Tuğrul Şahin Kök (Dk.52 Mert Konuş)
7.Mert Kandemir 8.Doğukan Güneş (Dk.55 İsmail Işık)  9.Furkan Özenç (Dk.60 İsmail Tomak) 
10.Ahmet Sarıkaya  11.Rıdvan A.Koçyiğit (Dk.55 İsmail Dutar)

YEDEKLER:12.Mustafa Talha Özbay  13.İsmail Işık  14.İsmail Tomak  15.Emir Kara
16.Sami Söyler  17.Mert Konuş  18.İsmail Dutar

TEK.HEYET:Ercan Şirin - Şükrü Özçadır

SİNERKÖYSPOR U-14: 1.İsmail Çorum  2.Muhammed Şivil  3.Resul Yörük  19.Sedat Yörük
5.Mücahit Cessur  8.Hasan H.Kara  10.Kadir Saraç  7.Ramazan Söğüt  9.Bayram Açıkgöz
14.Umut Cessur  11.erdoğan Yörük

YEDEKLER:20.Nida Saraç - 17.Burak Gülmez  18.Furkan Erkul  13.Emre Açıkgöz  15.Yusuf Kaya

TEK.SORUMLU: yok
YÖNETİCİ:Yunus Calavul

GOLLER:
Dk. 9 Ahmet Sarıkaya.....................................1-0
Dk.11 Ahmet Sarıkaya....................................2-0
Dk.12 Rıdvan A.Koçyiğit..................................3-0
Dk.13 Alperen Yavuz......................................4-0
Dk.15 Rıdvan A.Koçyiğit..................................5-0
Dk.18 Ahmet Sarıkaya....................................6-0
Dk.29 Ahmet Sarıkaya....................................7-0
----------------------------------------------------------------------
Dk.46 Doğukan Güneş...................................8-0
Dk.58 Ahmet Sarıkaya...................................9-0
Dk.69 İsmail Işık.....................................      10-0

**********************************************************

 

 

KÜTAHYASPOR U-14, KÖY HİZMETLERİNİ 6 GOLLE GEÇTİ..(11.11.'12)


MERKEZ U-14 LİGİ B GRUBU 4.HAFTA MAÇI:

KÜTAHYASPOR U-14: 6  Ö.İD.KÖY HİZ.SPOR U-14: 1

TARİH ve YER: 11.Kasım.'12  SAAT: 10.00  30 Ağustos Sahası

KÜTAHYASPOR U-14: 1.Mustafa Talha Özbay  2.İsmail Bayram Şahin  3.Alperen Yavuz
4.Sami Söyler (Ömer Türk)  5.Mert Gözel  6.Mert Kandemir (Emirhan Çankaya)
7.Yüksel Kızıltoprak (Ismail Işık) 8.Doğukan Güneş 9.Emre Kara (Furkan Özenç) 
10.Ahmet Sarıkaya  11.Rıdvan Koçyiğit (İsmail Dutar)

YEDEKLER: 12.Furkan Eşdoğan  13.Ömer Türk  14.Furkan Özenç  15.İsmail Tomak
16.Emirhan Çankaya  17.İsmail Dutar  18.İsmail Işık

ANTRENÖR: Şükrü Özçadır

GOLLER:
Dk. 9  Köy Hizmetleri.......................0-1
Dk.15 Rıdvan Koçyiğit......................1-1
Dk.34 Ahmet Sarıkaya.....................2-1
Dk.35 Ahmet Sarıkaya.....................3-1
----------------------------------------------
Dk.44 Rıdvan Koçyiğit......................4-1
Dk.46 Ahmet Sarıkaya.....................5-1
Dk.49 Ahmet Sarıkaya.....................5-1

* Kütahyaspor, bu maçla birlikte 4 maçta 4 galibiyete ulaştı.
Bu 4 maçta 38 gol atıp,1 gol yedi.

* 5.Hafta maçını Termikspor'la yapacak.

 

*************************************************************

MERKEZ U-14 A GRUBU...(17.12.'12)

Pazar, 25 Kasım 2012 11:06

Merkez U-14 Ligi, 18 takımın 3 grup oluşturmasıyla oynanacak.
Maçlar, 20.Ekim.'12 Cumartesi günü başlayacak.Çift Devreli lig usulü oynanacak.
Grup Birincileri Play-Off oynayacak.

1.HAFTA (20/21.Ekim.'12 C.tesi- Pazar)

Gülümseyen Çocuklar - E.Ç.Dev.Hast: 0-3
Altıntaş Bld - Cezaevi :4-5
Yeşilay - DPÜ :4-1

2.HAFTA (03.Kasım.'12 C.tesi)

E.Ç.Dev.Hast - Yeşilay :1-2
DPÜ - Altıntaş Bld :2-3
Cezaevi - Gülümseyen Çocuklar :10-0

3.HAFTA (05/06.Kasım.'12 Pazartesi - Salı)

E.Ç.Dev.Hast - Cezaevi :6-0
G.Çocuklar - DPÜ :1-12
Yeşilay - Altıntaş Bld :9-0

4.HAFTA (10/11.Kasım.'12 C.tesi - Pazar)

Altıntaş Bld - E.Ç.Dev.Hast:2-8
Yeşilay - G.çocuklar:4-1
DPÜ - Cezaevi :10-0

5.HAFTA (17.Kasım.'12 Cumartesi)

E.Ç.Dev.Hast. - DPÜ :5-2
Cezaevi - Yeşilay :0-8
G.Çocuklar - Altıntaş Bld :3-6

6.HAFTA (21/22.Kasım.'12 Çarş - Perş)

E.Ç.Dev.Hast - G.Çocuklar :19-0
Cezaevi - Altıntaş Bld :0-3
DPü - Yeşilay :0-7

7.HAFTA (24.Kasım.'12 C.tesi)

Yeşilay - E.Ç.Dev.Hast :1-2
Altıntaş Bld - DPÜ :0-3 (Hük.)
G.Çocuklar - Cezaevi :0-8

8.HAFTA (28/29.Kasım.'12 Çarşamba - Perşembe)

Cezaevi - E.Ç.Dev.Hast :0-8
DPÜ - G.Çocuklar :6-2
Altıntaş BLd - Yeşilay :0-20

9.HAFTA (02 - 04.Aralık.'12  Pazar - Salı)

E.Ç.Dev.Hast - Altıntaş BLd :3-0 (Hük.)
G.Çocuklar - Yeşilay :0-16
Cezaevi - DPÜ :1-4

10.HAFTA (08.Aralık.'12 Cumartesi)

DPÜ - E.Ç.Dev.Hast :3-0 (Hük.)
Yeşilay - Cezaevi :3-0 (Hük.)
Altıntaş Bld - G.Çocuklar:0-3 (Hük.)

10. Hafta O     
G    
B     
M    

A      Y       
Av    

Pu     
1

YEŞİLAY


10 9 0 1
74 : 5 69
27
2

E.Ç.DEV.HST.



10 9 0 1
64 : 9 55
27
3

DPÜ



10 5 0 5
42 : 32 10
15
4

CEZAEVİ


10 3 0 7
24 : 46 -22
6
5

ALTINTAŞ BLD.



10 3 0 7
18 : 56 -38
6
6

GÜL.ÇOCUKLAR


10 1 0 9
10 : 84 -74
3

* Altıntaş Bld ve Cezaevi'nin 3 puanı silindi.

* Grup maçları sona erdi.

*Yeşilayspor ve E.Ç.Dev.Hast.Spor puan ve ikili averajda eşit olduğu için genel averaja
bakılmıyor. Bu iki takım bir maç yapıp üstün gelen il play-off maçına katılacak

16.Aralık.'12 PAZAR  A.ALKIŞ SAHASI  11.00

Yeşilay U14 - E.Ç.Dev.Hast.U14 :3-3 (Penaltılarla Yeşilay Play-Off'a çıktı)


*******************************************************

 

MERKEZ U-14 B GRUBU...(10.12.'12)

Pazar, 25 Kasım 2012 11:32

Merkez U-14 Ligi, 18 takımın 3 grup oluşturmasıyla oynanacak.
Maçlar, 20.Ekim.'12 Cumartesi günü başlayacak.Çift Devreli lig usulü oynanacak.
Grup Birincileri Play-Off oynayacak.

1.HAFTA (20/21.Ekim.'12 C.tesi - Pazar)

Sinerköy Gençlik - Termik :0-15
Aragonit B.Saka - Ö.İd.Köy Hiz:2-5
Genç S.H.Ç.E.K - Kütahyaspor : 0-4

2.HAFTA (03.Kasım.'12 C.tesi)

Termik - Genç S.H.Ç.E.K :9-0
Kütahyaspor - aragonit B.Saka: 17 - 0
Öz.İd.Köy Hiz - Sinerköy :13-0

3.HAFTA (06/07.Kasım.'12 Salı - Çarşamba)

Termik - Öz.İd.Köy Hiz :4-1
Sinerköy - Kütahyaspor: 0-10
Genç S.H.Ç.E.K - Aragonit B.Saka:3-2

4.HAFTA (10/11.Kasım.'12 C.tesi - Pazar)

Aragonit B.Saka - Termik :0-10
Genç S.H.Ç.E.K - Sinerköy :3-0 (Hük.)
Kütahyaspor - Öz.İd.Köy Hiz: 6-1

5.HAFTA (17.11.'12 Cumartesi)

Termik  - Kütahyaspor : 1-0
Öz.İd.Köy Hiz - Genç S.H.Ç.E.K :2-1
Sinerköy - Aragonit B.Saka :1-8

6.HAFTA (19/20.Kasım.'12 Pazartesi - Salı)

Termik - Sinerköy Gençlik: 9-0
Öz.İd.Köy Hiz - aragonit B.Saka :8-0
Kütahyaspor : 3 - Genç S.H.Ç.E.K : 0

7.HAFTA (24.Kasım.'12 C.tesi)

Genç S.H.Ç.E.K - Termik :0-5
Aragonit B.Saka - Kütahyaspor: 0-3 (Hük.)
Sinerköy - Öz.İd.Köy Hiz :0-10

8.HAFTA (26/27/28.Kasım.'12   P.tesi - Salı - Çarş.)

Öz.İd.Köy Hiz - Termik :1-3
Kütahyaspor - Sinerköy : 3-0 (Hük.)
Aragonit B.Saka - Genç S.H.Ç.E.K :1-0

9.HAFTA (01.Aralık.'12 C.tesi)

Termik - Aragonit B.Saka: 3-0 (Hük.)
Sinerköy - Genç S.H.Ç.E.K :1-4
Öz.İd.Köy Hiz - Kütahyaspor :0-5

10.HAFTA (08/09.Aralık.'12 C.tesi - Pazar)

Kütahyaspor - Termikspor :2-6
Genç S.H.Ç.E.K - Öz.İd.Köy Hiz :4-1
Aragonit B.Saka - Sinerköy :6-0


O       
G     
B     
M     

A    Y       
Av     

Pu      
1

TERMİK


10 10 0

65 : 3 62
30
2

KÜTAHYASPOR


10 9 0 1
54 : 8 46
24
3

Ö.İD.KÖY HİZ



10 5 0 5
42 : 25 17
15
4

GENÇ SHÇEK



10 4 0 6
15 : 29 -14
12
5

A.BÜYÜK SAKA


10 3 0 7
19 : 50 -31
6
6

SİNERKÖY 



10 0 0 10
2 : 81 -79

* Grup maçları sona erdi.Termikspor play-off maçlarına katılacak.

********************************************************

 

MERKEZ U-14 C GRUBU..(10.12.'12)

Pazar, 25 Kasım 2012 11:41

Merkez U-14 Ligi, 18 takımın 3 grup oluşturmasıyla oynanacak.
Maçlar, 20.Ekim.'12 Cumartesi günü başlayacak.Çift Devreli lig usulü oynanacak.
Grup Birincileri play-Off oynayacak.

1.HAFTA (20.Ekim.'12 C.tesi)

Pınarspor - E.Ç.Çağlayan: 15.KASIM.'12 PERŞEMBE : 0-7
Kümaş - Çamlıca: 0-3 (Hük.)
Anad.aile - Sera Şeker :2-5

2.HAFTA (03.Kasım.'12 C.tesi)

E.Ç.Çağlayan - Anad.Aile :3-0
Sera Şeker - Kümaş: 3-0 (Hük)
Çamlıca - Pınarspor :3-1

3.HAFTA (08.Kasım.'12 Perşembe)

E.Ç.Çağlayan - Çamlıca :7-1
Pınarspor - Sera Şeker:2-8
Anad.Aile - Kümaş: 3-0 (Hük)

4.HAFTA (10.Kasım.'12)

Kümaş - E.Ç.Çağlayan:0-3 (Hük.)
Anad.Aile - Pınarspor :10-2
Sera Şeker - Çamlıca :12-0

5.HAFTA (17.Kasım.'12 C.tesi)

E.Ç.Çağlayan Azot - Sera Şeker :1-5
Çamlıca - Anad.Aile :5-9
Pınarspor - Kümaş:3-0 (Hük.)

6.HAFTA (20/21.Kasım.'12 Salı - Çarş.)

E.Ç.Çağlayan - Pınarspor :10-1
Çamlıca - Kümaş:3-0 (Hük.)
Sera Şeker - Anad.Aile :3-1

7.HAFTA (24/25.Kasım.'12 C.tesi - Pazar)

Anad.Aile - E.Ç.Çağlayan :5-2
Kümaş - Sera Şeker:0-3 (Hük.)
Pınarspor - Çamlıca :0-7

8.HAFTA (26/27.Kasım.'12)

Çamlıca - E.Ç.Çağlayan Azot :2-3
Sera Şeker - Pınarspor :3-0 (Hük.)
Kümaş - Anad.Aile:0-3 (Hük.)

9.HAFTA (01 - 04.Aralık.'12 C.tesi - Salı)

E.Ç.Çağlayan - Kümaş:3-0 (Hük.)
Pınarspor - Anad.Aile :0-4
Çamlıca - Sera Şeker:0-4

10.HAFTA (08.Arlık.'12 C.tesi)

Sera Şeker - E.Ç.Çağlayan Azot :3-1
Anad.Aile - Çamlıca :11-0
Kümaş - Pınarspor:0-3 (Hük.)

10. Hafta O     
G     
B    
M    

A      Y        
Av     

Pu      
1

SERA ŞEKER


10 10 0 0
49 : 7 42
30
2

ANAD.AİLE



10 7 0 3
48 : 20 28
21
3

E.Ç.ÇAĞ.AZOT



10 7 0 3
40 : 17 23
21
4

ÇAMLICA


10 4 0 6
24 : 47 -23
12
5

PINARSPOR


10 2 0 8
12 : 52 -40
6
6

KÜMAŞ


10 0 0 10
0 : 30 -30
0

* Grup maçları sona erdi.

*Birinci bitiren Sera Şeker, İl play-Off maçlarına katılacak

*******************************************************

 

KÜTAHYASPOR U-14, GÜMBÜR GÜMBÜR : 5-0 (01.12.'12)


 

U-14 MERKEZ LİGİ B GRUBU 2.DEVRE 4.MAÇI: (70 Dk.lık maç)

KÜTAHYASPOR U-14 : 5  ÖZ.İD.KÖY HİZMETLERİ : 0

TARİH ve YER: 01.Aralık. '12  Cumartesi  Yeşilay Sahası  13.00

KÜTAHYASPOR U-14: 1.Mehmet Sarıkoç xx  2.Sami Sögler xx  3.Alperen Yavuz xxx 
4.Ömer Türk xx (Dk.65 İsmail ışık x) 5.İsmail Şahin xxx  6.Emre Kara xxx
(Dk.58 Mert Konuş xx)  7.İsmail Dutar xx (dk.55 Melih Kandemir x)
8.Doğukan Güneş xxx (Dk.65 Emirhan Çankaya xx)  9.Mert Kandemir xxx
10.Ahmet Sarıkaya xxx  11.Yüksel Kızıltoprak xx (Dk.36 Furkan Özenç x)

YEDEKLER: 12.furkan Eşdoğan - 13.Furkan Özenç  14.İsmail ışık  15.Emirhan Çankaya
16.Melih Kandemir  17,Oğuzhan Albaş  18.M.Mert Konuş

TEK.HEYET: Ercan Şirin - Şükrü Özçadır

GOLLER:
Dk.16 Emre Kara..................................1-0
Dk.23 Ahmet Sarıkaya..........................2-0
Dk.25 Ahmet Sarıkaya..........................3-0
Dk.42 Furkan Özenç.............................4-0
Dk.50 Ahmet Sarıkaya..........................5-0

**********************************************************

 

TERMİKSPOR U-14, B GRUBU ŞAMPİYONU OLDU!..(10.12.'12)


 


U-14 Ligi merkez B Grubunda ligin son maçı Cumartesi günü saat 10.30'da  A.Alkış Sahasında
hakem Harun Türkmen'in yönetiminde oynandı.

Son maç çok önemliydi. Termikspor Kütahyaspor'un 3 puan önünde maça çıktı.

1-0'ın dışındaki her türlü galibiyet Kütahyaspor'u grup şampiyonu yapabilecekti.

Termikspor'a beraberlik yetiyordu.

Ama böyle önemli bir maça Kütahyaspor takımı maç başlarken gelince, ısınamadan ilk 20
dakikada şok gollerle 5-0 mağlup duruma düştü. Oyunun ilk bölümünde her gelen top kalemizde
gol oldu. Bu çok utanç verici bir durumdu.

İkinci yarı takım rayına oturunca iş değişti, Kütahyaspor tek kale maça döndü. ikinci yarıda
Kütahyaspor 2 gol bulurkan, Termikspor 1 gol attı.

Dk.7, Dk.9, Dk.16, Dk.19'da H.Talha Benli ve Dk.21'de kendi kalemize attığımız gollerle ilk 20
dakikada maç koptu.

Dk.50'de 6-0 olan maçta Kütahyaspor ısındıkça 55.dakikada Rıdvan ve 65.dakikada Yüksel ile
gollerini buldu.

Sonuç olarak maçın başındaki şok gollerle Termikspor maçı 6-2 galip bitirdi

Termikspor, 10.12.'12 Pazartesi günü çekilecek kur'a sonrası diğer grupların 1.leri ile İL
PLAY-OFF'u oynayacak. Buradan çıkan iki takım ilimizi dışarda temsil edecek.

Termikspor'u kutluyoruz..

*******************************************************

 

U-14 PLAY-OFF MAÇLARI..(02.01.'13)

Cumartesi, 29 Aralık 2012 19:12

1.HAFTA (22.Aralık.'12 Cumartesi)
YEŞİLAY - TKİ LİNYİT: 0-3
SERA ŞEKER - TERMİK: 0-3 (Hük.) (Şeker sahaya geç geldi)

2.HAFTA (26.Aralık.'12 Çarşamba)
TKİ LİNYİT - SERA ŞEKER :4-1
TERMİK - YEŞİLAY :3-0

3.HAFTA (29.Aralık.'12 Cumartesi)
YEŞİLAY - SERA ŞEKER :3-3
TERMİK - TKİ LİNYİT: 3-2

-------------------------------------------------------------------------------

* Bu sonuçlardan sonra: Termikspor ve TKİ Linyit takımları ilimizi temsil edecekler.

===========================================

 

2013 - 2014  SEZONU :

 

 

2013-2014 MERKEZ U-14 / A GRUBU..(09.12.'13)

Çarşamba, 25 Eylül 2013 10:45

2013- 2014 Sezonunda  U 14 Takımlar  ligi müsabakaları Merkezde 6  takımlı  iki grup
5   takımlı   bir grup olmak üzere   2 grupta  , Tavşanlıda 5 takımlı  bir grup  –
Gediz  gurubunda     5  takımlı bir grup    olmak  üzere   toplam  5 grupta 27 takımla
oynanacaktır.

Merkezdeki müsabakalar Merkez sahalarında  Gediz ve  Tavşanlıdaki müsabakalar İlçe sahalarında  oynanacaktır.

 

Müsabakalarda 01.01.2000 ve daha sonra doğmuş olan sporcular oynayabilecektir.

Müsabakalar  2 x 35 dakika üzerinde çift devreli lig usulüne göre oynanacak

Müsabakalar 28 Eylül  2013  tarihinde   başlayacaktır.

 

Gruplarında  1. sırayı alan takımlar İl birinciliği için  tek devreli lig usulü play-of oynayacaklardır. Play-of sonunda  İl Birincisi olan takım  Türkiye şampiyonasına  gitmek için grup  merkezi seçme hakkına sahip olur.   Türkiye şampiyonasında ilimizi 2 takım temsil edecektir.

  1. Takımlar müsabakalarda   1 den  99 ‘  a kadar  formayla oynatabileceklerdir Takımlar Tüzüklerindeki Forma  renkleriyle  müsabakalara çıkacaktır. Buna uymayan takımlar F.M.T. gereğince  İl Futbol Disiplin Kuruluna sevk edilecektir.
  2. Müsabakalar süresince her türlü istek ve dilekler dilekçe ile Tertip Komitesi Başkanlığına yapılacaktır.İtirazlar süresi içerisinde itiraz bedelinin yatırıldığını gösteren Banka dekontu ibra edilerek yapılacaktır.
  3. Müsabakalar F.M.T.Hükümlerine göre oynatılacak olup galibiyete 3, Beraberliğe 1,Mağlubiyete 0 puan verilir.İş bu statü tasdik edildikten sonra yürürlüğe girer ve kulüplere tebliğ edilir.F.M.T.49/ i maddesine göre Federasyon komite kararlarını iptal eder veya değiştirebilir.

* KÜT. SERAMİKSPOR – SİNERKÖY GENÇLİKSPOR – KÜT. SERA ŞEKERSPOR
Takımları verdikleri dilekçelerde müsabakalara katılamayacaklarını bildirdiklerinden dolayı
adı gecen takımlarla müsabakası olan takımların sahaya çıkmadan 3-0 gelip  gelmelerine ,

1.HAFTA (28.Eylül.'13 Cumartesi)


Çamlıca - Yeşilay : 0-10
Özbek - Öz.İd.Köy Hiz.: 0-2
Seramik - Genç S.H.Ç.E.K: 0-3 (Hük.)

2.HAFTA (05.Ekim.'13 C.tesi)

Yeşilay - Özbek : 8-0
Öz.İd.Köy Hiz - Seramik: 3-0 (Hük.)
Genç S.H.Ç.E.K - Çamlıca : 0-3 (Hük.) >>>GENÇ S.H.Ç.E.K LİGDEN ÇEKİLDİ..

 

3.HAFTA (12.Ekim.'13 - C.tesi)

Genç S.H.Ç.E.K - Yeşilay: 0-3 (Hük.)
Çamlıca - Öz.İd.Köy Hiz : 0-14
Seramik - Özbek: 0-3 (Hük.)

4.HAFTA (26.Ekim.'13 C.tesi)

Yeşilay - Seramik: 3-0 (Hük.)
Özbek - Çamlıca : 3-0
Öz.İd.Köy Hiz - Genç S.H.Ç.E.K: 3-0 (Hük.)

5.HAFTA (03.Kasım.'13 Pazar)

Öz.İd.Köy Hiz - Yeşilay : 2-1
Genç S.H.Ç.E.K - Özbek: 0-3 (Hük.)
Çamlıca- Seramik: 3-0 (Hük.)

6.HAFTA (10.Kasım.'13 Pazar)

Yeşilay - Çamlıca : 3-0 (Hük.)
Genç S.H.Ç.E.K - Seramik: 3-0 (Hük.)
Öz.İd.Köy Hiz - Özbek : 9-2

7.HAFTA (16.Kasım.'13 C.tesi)

Özbek - Yeşilay: 0-5
Seramik - Öz.İd.Köy Hiz: 0-3 (Hük.)
Çamlıca - Genç S.H.Ç.E.K: İkisi de YOK...

8.HAFTA (24.Kasım.'13 Pazar)
(BU GRUPTA BU HAFTA SADECE ERTELEME MAÇI VAR...)
(BU GRUPTA LİG SONUNA KADAR 2 MAÇ OYNANACAK !..)

Yeşilay - Genç S.H.Ç.E.K: 3-0 (Hük.)
Öz.İd.Köy Hiz - Çamlıca: 3-0 (Hük.)
Seramik - Özbek: 0-3 (Hük.)
Öz.İd.Köy Hiz. - Özbek : 9-2

9.HAFTA

Seramik - Yeşilay. 0-3 (Hük.)
Çamlıca - Özbek: 0-3 (Hük.)
Genç S.H.Ç.E.K - Öz.İd.Köy Hiz: 0-3 (Hük.)

10.HAFTA (30.Kasım.'13 C.tesi)

Yeşilay - Öz.İd.Köy Hiz. : 2-1
Özbek - Genç S.H.Ç.E.K: 3-0 (Hük.)
Seramik - Çamlıca:yok


O       
G       
B      
M       

Gol         
Av       

Pu       
1

Ö.İD.KÖY HİZ.     



10 9 0 1
43 : 5 38
27
2

YEŞİLAY


10 9 0 1
41 : 3 38
27
3

ÖZBEK


10 6 0 4
20 : 24 -4
18
4

GENÇ SHÇEK



9 2 0 7
6 : 21 -15
6
5

ÇAMLICA


8 2 0 6
6 : 36 -30
6
6

SERAMİK


9 0 0 9
0 : 27 -27
0

* Öz.İd.Köy Hiz.Spor ve Yeşilay takımlarının puan ve averajları aynı olduğu için
her iki takım aralarında eleme maçı yapacak. Kazanan Play - Off oynayacak.

07.Aralık.'13 Cumartesi
Öz.İd.Köy Hiz. - Yeşilay: 1-1 (Pen: 3-4) = 4-5

* Yeşilayspor  Play - Off'a katılacak.

***********************************************************

 

2013-2014 MERKEZ U-14 / B GRUBU (02.12.'13)

Pazartesi, 23 Eylül 2013 18:30

2013- 2014 Sezonunda  U 14 Takımlar  ligi müsabakaları Merkezde 6  takımlı  iki grup
5   takımlı   bir grup olmak üzere   2 grupta  , Tavşanlıda 5 takımlı  bir grup  – Gediz
gurubunda     5  takımlı bir grup    olmak  üzere   toplam  5 grupta 27 takımla oynanacaktır.

Merkezdeki müsabakalar Merkez sahalarında  Gediz ve  Tavşanlıdaki müsabakalar İlçe sahalarında  oynanacaktır.

 

Müsabakalarda 01.01.2000 ve daha sonra doğmuş olan sporcular oynayabilecektir.

Müsabakalar  2 x 35 dakika üzerinde çift devreli lig usulüne göre oynanacak

Müsabakalar 28 Eylül  2013  tarihinde   başlayacaktır.

 

Gruplarında  1. sırayı alan takımlar İl birinciliği için  tek devreli lig usulü play-of oynayacaklardır. Play-of sonunda  İl Birincisi olan takım  Türkiye şampiyonasına  gitmek için grup  merkezi seçme hakkına sahip olur.   Türkiye şampiyonasında ilimizi 2 takım temsil edecektir.

  1. Takımlar müsabakalarda   1 den  99 ‘  a kadar  formayla oynatabileceklerdir Takımlar Tüzüklerindeki Forma  renkleriyle  müsabakalara çıkacaktır. Buna uymayan takımlar F.M.T. gereğince  İl Futbol Disiplin Kuruluna sevk edilecektir.
  2. Müsabakalar süresince her türlü istek ve dilekler dilekçe ile Tertip Komitesi Başkanlığına yapılacaktır.İtirazlar süresi içerisinde itiraz bedelinin yatırıldığını gösteren Banka dekontu ibra edilerek yapılacaktır.
  3. Müsabakalar F.M.T.Hükümlerine göre oynatılacak olup galibiyete 3, Beraberliğe 1,Mağlubiyete 0 puan verilir.İş bu statü tasdik edildikten sonra yürürlüğe girer ve kulüplere tebliğ edilir.F.M.T.49/ i maddesine göre Federasyon komite kararlarını iptal eder veya değiştirebilir.

* KÜT. SERAMİKSPOR – SİNERKÖY GENÇLİKSPOR – KÜT. SERA ŞEKERSPOR
Takımları verdikleri dilekçelerde müsabakalara katılamayacaklarını bildirdiklerinden dolayı  adı gecen takımlarla müsabakası olan takımların sahaya çıkmadan 3-0 gelip  gelmelerine ,

1.HAFTA (28.Eylül.'13 C.tesi)


Aragonit B.Saka - Kümaş
: 3-1
G.Çocuklar - Kütahyaspor : 4-2
Sinerköy - Sera Şeker...İkisi de ligden çekildi.

 

 

2.HAFTA (05.Ekim.'13 Cumartesi)

Sera Şeker - G.Çocuklar: 0-3 (Hük.)
Kütahyaspor - aragonit B.Saka : 1-1
Kümaş - Sinerköy: 3-0 (Hük.)

 

3.HAFTA (12.Ekim.'13 C.tesi)

Kümaş - Sera Şeker: 3-0 (Hük.)
Sinerköy - Kütahyaspor: 0-3 (Hük.)
Aragonit B.Saka - G.Çocuklar: 0-4

4.HAFTA (26.Ekim.'13 C.tesi)

Sera Şeker - Aragonit B.Saka: 0-3 (Hük.)
G.Çocuklar - Sinerköy. 3-0 (Hük.)
Kütahyaspor - Kümaşspor : 0-2

5.HAFTA (03.Kasım.'13 Pazar)

Kütahyaspor - Sera Şeker: 3-0 (Hük.)
Kümaş - G.Çocuklar : 2-2
Sinerköy - aragonit B.Saka: 0-3 (Hük.)

6.HAFTA (09.Kasım.'13 C.tesi)

S.Şeker - Sinerköy....ikisi de ligden çekildi.
Kümaş - aragonit B.Saka : 1-0
Kütahyaspor - G.Çocuklar : 0-9

7.HAFTA (17.Kasım.'13 - Pazar)

G.Çocuklar - Sera Şeker: 3-0 (Hük.)
Aragonit B.Saka - Kütahyaspor : 2-3
Sinerköy - Kümaş: 0-3 (Hük.)

8.HAFTA (23.Kasım.'13 C.tesi)

Sera Şeker - Kümaş: 0-3 (Hük.)
Kütahyaspor - Sinerköy: 3-0 (Hük.)
Aragonit B.Saka - G.Çocuklar : 2-3

9.HAFTA (23.Kasım.'13 C.tesi)

Aragonit B.Saka - Sera Şeker: 3-0 (Hük.)
Sinerköy - G.Çocuklar: 0-3 (Hük.)
Kümaş - Kütahyaspor : 5-3

10.HAFTA (30.Kasım.'13 C.tesi)

Sera Şeker - Kütahyaspor: 0-3 (Hük.)
G.Çocuklar - Kümaş : 2-1
Aragonit B.Saka - Sinerköy: 3-0 (Hük.)


O      
G     
B      
M      

Gol            
Av     

Pu      
1

G.ÇOCUKLAR


10 9 1 0
36 : 5 31
28
2

KÜMAŞSPOR


10 7 1 2
24 : 10 14
22
3

ARAGIONİT B.SAKA    



10 5 1 4
18 : 13 5
16
4

KÜTAHYASPOR


10 5 1 4
21 : 23 -2
16
5

SİNERKÖY



8 0 0 8
0 : 24 -24
0
6

S.ŞEKERSPOR


8 0 0 8
0 : 24 -24
0

* Gülümseyen Çocuklarspor play-off oynayacak

****************************************************************

 

2013-2014 MERKEZ U-14 / C GRUBU..(25.11.'13)

Çarşamba, 25 Eylül 2013 10:54

2013- 2014 Sezonunda  U 14 Takımlar  ligi müsabakaları Merkezde 6  takımlı  iki grup
5   takımlı   bir grup olmak üzere   2 grupta  , Tavşanlıda 5 takımlı  bir grup  – Gediz
gurubunda     5  takımlı bir grup    olmak  üzere   toplam  5 grupta 27 takımla oynanacaktır.

Merkezdeki müsabakalar Merkez sahalarında  Gediz ve  Tavşanlıdaki müsabakalar İlçe sahalarında  oynanacaktır.

 

Müsabakalarda 01.01.2000 ve daha sonra doğmuş olan sporcular oynayabilecektir.

Müsabakalar  2 x 35 dakika üzerinde çift devreli lig usulüne göre oynanacak

Müsabakalar 28 Eylül  2013  tarihinde   başlayacaktır.

 

Gruplarında  1. sırayı alan takımlar İl birinciliği için  tek devreli lig usulü play-of oynayacaklardır. Play-of sonunda  İl Birincisi olan takım  Türkiye şampiyonasına  gitmek için grup  merkezi seçme hakkına sahip olur.   Türkiye şampiyonasında ilimizi 2 takım temsil edecektir.

  1. Takımlar müsabakalarda   1 den  99 ‘  a kadar  formayla oynatabileceklerdir Takımlar Tüzüklerindeki Forma  renkleriyle  müsabakalara çıkacaktır. Buna uymayan takımlar F.M.T. gereğince  İl Futbol Disiplin Kuruluna sevk edilecektir.
  2. Müsabakalar süresince her türlü istek ve dilekler dilekçe ile Tertip Komitesi Başkanlığına yapılacaktır.İtirazlar süresi içerisinde itiraz bedelinin yatırıldığını gösteren Banka dekontu ibra edilerek yapılacaktır.
  3. Müsabakalar F.M.T.Hükümlerine göre oynatılacak olup galibiyete 3, Beraberliğe 1,Mağlubiyete 0 puan verilir.İş bu statü tasdik edildikten sonra yürürlüğe girer ve kulüplere tebliğ edilir.F.M.T.49/ i maddesine göre Federasyon komite kararlarını iptal eder veya değiştirebilir.

* KÜT. SERAMİKSPOR – SİNERKÖY GENÇLİKSPOR – KÜT. SERA ŞEKERSPOR - ALT.Z.TEPE ÇAL
Takımları verdikleri dilekçelerde müsabakalara katılamayacaklarını bildirdiklerinden dolayı  adı gecen takımlarla müsabakası olan takımların sahaya çıkmadan 3-0 gelip  gelmelerine ,

1.HAFTA (29.Eylül.'13 Pazar)

Termik - Alt.Z.Tepe Çal : 3-0 (Hük.)
E.Ç.Dev.Hast - DPÜ Spor : 3-0 (Hük.)
Altıntaş Bld. (Bay)
* Alt.Z.Tepe Çal ligden çekildi. DPÜ bir maçlık sahaya çıkmadı.

2.HAFTA (05.Ekim.'13 C.tesi)

Altıntaş Bld - E.Ç.Dev.Hast : 1-12
DPÜ Spor - Termik : 0-8
Alt.Z.Tepe Çalköy (Bay)

3.HAFTA (12.Ekim.'13 C.tesi)

Alt.Z.Tepe Çal - DPÜ Spor: 0-3 (Hük.)
Termik - Altıntaş Bld : 12-1
E.Ç.Dev.Hast (Bay)

4.HAFTA (26.Ekim.'13 C.tesi)

E.Ç.Dev.Hast - Termik : 1-4
Altıntaş Bld - Alt.Z.Tepe Çal: 3-0 (Hük.)
DPÜ Spor (Bay)

5.HAFTA (02.Kasım.'13 C.tesi)

DPÜ Spor - Altıntaş Bld : 3-0 (Hük.)
Alt.Z.Tepe Çal - E.Ç.Dev.Hast: 0-3 (Hük.)
Termik (Bay)

6.HAFTA (09.Kasım.'13 C.tesi)

Alt.Z.Tepe Çal - Termik: 0-3 (Hük.)
DPÜ Spor - E.Ç.Dev.Hast : 0-9
Altıntaş Bld (Bay)

7.HAFTA (17.Kasım.'13 Pazar)

E.Ç.Dev.Hast - Altıntaş Bld: 3-0 (Hük.)
Termik - DPÜ Spor: 11-1
Alt.Z.Tepe Çalköy (Bay)

8.HAFTA (BU GRUP  BU HAFTA BOŞ....)

DPÜ Spor - Alt.Z.Tepe Çal: 3-0 (Hük)
Altıntaş Bld - Termikspor: 0-3 (Hük.)
E.Ç.Dev.Hast (Bay)

9.HAFTA (23.Kasım.'13 C.tesi)

Termik - E.Ç.Dev.Hast : 4-0
Alt.Z.Tepe Çal - Altıntaş Bld: İkisi de ligden çekildi.
DPÜ Spor (Bay)

10.HAFTA ...........(BU GRUPTA BU HAFTA BOŞ.....)

Altıntaş Bld - DPÜ Spor: 0-3 (Hük.)
E.Ç.Dev.Hast - Alt.Z.Tepe Çal: 3-0 (Hük.)
Termik (Bay)


O     
G     
B      
M     

Gol         
Av       

Pu        
1

TERMİK


8 8 0 0
48 : 3 45
24
2

E.Ç.DEV.HST.



8 6 0 2
31 : 12 25
18
3

DPÜ SPOR


8 4 0 4
13 : 31 -18
12
4

ALTINTAŞ BLD.



7 1 0 6
5 : 36 -31
3
5

ALT.Z.TEPE ÇAL   



7 0 0 7
0 : 21 -21
0

***************************************************************

 

U-14 LİGİ: ARAGONİT B.SAKA: 2 KÜTAHYASPOR: 3 ve ŞİKAYETLER... (17.11.'13)



KÜTAHYASPOR'UN YAZ OKULUNDAN YETİŞTİRDİĞİ BU KADRO, BUGÜNKÜ MAÇTA OYNADI.


10 Hafta sürecek U-14 liginde, bu hafta 7.haftanın maçları oynandı.

30 Ağustos Sahası'nda sabah saat 10.00'da oynanan maçta Kütahyaspor
Aragonit B.Sakaspor'u Polat, İlker ve Eren'in attığı gollerle 3-2 mağlup etti.
Bu neticeden sonra aragonit ile Kütahyaspor puan puana geldiler.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dün başlayan Kütahya U-15 maçlarının ilk haftası bugün tamamlanıyor.
Cumartesi günü grupta Termikspor - Kütahyaspor maçı 1-1 sona ermişti.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BU MAÇLAR VESİLESİYLE ORTAYA KONAN BAZI KULÜPLERİN İDDAALARINA
DEĞİNMEK İSTİYORUZ:

Kütahya'nın önde gelen takımları yaz sezonunda Futbol okulları açtılar. Bir yaz boyu
bu çocukları çalıştırdılar. Futbol okullarının bitimine müteakip kulüpler bu çocukların
iyilerine lisans çıkarttılar. Ve yetiştirme çalışmalarına ara vermeden devam ettiler.

Şimdi burada değinmek istediğimiz konu 3-4  kulüp yöneticisinin sitem dolu şikayetleri...

" Termikspor'un alt yapı hocalarından bazıları, 13-14 ve 15 yaş grubu diğer takımların
lisanslı çocuklarını ailelerinin baskılarıyla Termikspor'a getirtiyorlarmış"

Bu konudan başta Kütahyaspor olmak üzere; Öz.İd.Köy Hiz.Spor ve Yeşilayspor muzdarip...

Kütahyaspor'un 7 tane lisanslı bu yaş grubu çocukları, ailelerinin baskısıyla Termikspor'a
götüreceğim diyerek lisanslarını almışlar. Aynı durumdaki Köy Hiz. ve Yeşilayspor da
bu yaş grubu çocuklarını kaybetmiş..Yani hazırlanmış, tam ligler başlamana az önce
Termikspor'a götürülen pek çok çocuğun olduğu bize gelen şikayetlerden belli.

Termikspor, bu yaş gruplarında ikinci ve hatta icabında üçüncü bir takımı da lige
sürüyor...Nitekim bugün oynanan U-14 maçındaki ARAGONİT B.SAKASPOR tamamen
Termikspor'un......

14 ve 15 yaş grubunda hazır diğer takımların oyuncularını toplayarak lige sürünce
çok mu ETİK oluyor acaba?....İçlerine siniyor mu?.....

Kütahyaspor, Köy Hizmetleri ve Yeşillay yöneticileri bize bunları şikayet ettiler.

Amaçları nedir?...Kulüplerle velilerin karşı karşıya kalmasından zevk mi alınıyor?

Bugünkü maçta, bu yaş grubunda adeta  içi oyulmuş Kütahyaspor, gitti,
o iyi çocuklardan oluşan Aragonit (Termik) takımını yendi geldi.

Gerçekten anlatılanlarda, velilerden dinlenilenlerde karşıdan hoca ismi verilerek
söylüyorlar.

Dinleyince düşülen hallere üzüldük...

Yapmayın Sayın Hocalar böyle şeyleri...EĞRETİ BİNEN ÇABUK İNER....

Bazı hocaların adları bu konularda olumsuz anılıyor spor kamuoyunda...

Kütahya'da tek bir takım yok...Yarın muhtaç olursunuz...Biline.....

************************************************************

 

U-14 PLAY - OFF (13.01.'14)

Salı, 28 Ocak 2014 22:46

1.HAFTA (14.Aralık.'13 Cumartesi)

Gülümseyen Çocuklar - Termikspor: 1-9
Yeşilayspor - Tav.Akıncılar: 6-1
Uluoymak (Bay)

2.HAFTA(21.Aralık.'13 Cumartesi)

Tav.Akıncılar - Gülümseyen Çocuklar : 4-1
Uluoymak 1 Eylül - Yeşilay : 0-10
Termikspor (Bay)

3.HAFTA (28.Aralık.'13 Cumartesi)

Termikspor - Akıncılar : 6-2
Gülümseyen Çocuklar - Gediz U.Oymak 1 Eylül : 10-2
Yeşilay (Bay)

4.HAFTA (04.Ocak.'14 Cumartesi)

Yeşilay - Gülümseyen Çocuklar: 7-2
G.uluoymak - Termikspor : 2-17
Tav.Akıncılar (Bay)

5.HAFTA (12.Ocak.'14 Pazar)

Tav.akıncılar - G.Uluoymak 1 Eylül: 3-0 (Hük.)
Termik - Yeşilay: 3-0
G.Çocuklar (Bay)


O     
G      
B      
M      

Gol        
Av      

Pu        
1

TERMİK


4 4 0 0
35 : 5 30
12
2

YEŞİLAY


4 3 0 1
23 : 6 17
9
3

AKINCILAR


4 2 0 2
10 : 13 -3
6
4

G.ÇOCUKLAR


4 1 0 3
14 : 22 -8
3
5

ULUOYMAK 1 EYLÜL   



4 0 0 4
4 : 40 -36
0

* Termikspor ve Yeşilay ilimizi dışarda temsil etmeye hak kazandılar.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

 

 

U-14 PLAY-OFF (18.03.'15)


1.HAFTA (18.Şubat.'15 Çarşamba)

Tav.akıncılar - Yeşilayspor: 1-2
Termikspor - Kütahyaspor : 3-0

2.HAFTA (25.Şubat.'15 Çarşamba)

Yeşilay - Termik : 1-2
Kütahyaspor - Tav.Akıncılar : 6-1

3.HAFTA (04.Mart.'15 Çarşamba)

Termik - Tav.Akıncılar : 3-0 (Hük.)
Kütahyaspor - Yeşilay: 2-2


O     
G      
B      
M      

Gol       
Av      

Pu         
1

TERMİK


3 3 0 0
8 : 1 7
9
2

KÜTAHYASPOR


3 1 1 1
8 : 6 2
4
3

YEŞİLAYSPOR


3 1 1 1
5 : 5 0
4
4

AKINCILAR         



3 0 0 3
2 : 11 -9
0

----------------------------------------

* Termik il 1.si olarak ilimizi dışarda temsil edecek.

* ikinci olacak takımların puanları eşit olduğu için birbiriyle maç yapacaklar:

16.MART.'15 PAZARTESİ - A.Alkış - 16.00 = KÜTAHYASPOR - YEŞİLAY : 2-2

* Maç berabere bittiği için direk penaltı atışlarına geçildi

* Kütahyaspor : 5 Yeşilay: 6 olarak sonuçlanınca

* Termikspor'dan sonra 2.olarak Yeşilay ilimizi dışarda temsil edecek.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

 

 

U-14 PLAY-OFF'LARI BİTTİ..(16.03.'15)


 

U-14 liginde merkezde 3 grupta mücadele eden takımlardan Termikspor,
Kütahyaspor ve Yeşilayspor; ayrıca Tavşanlı grubunda Akıncılarspor İl play-off
maçlarına katılmaya hak kazanmışlardı.

Yapılan Play-off maçları sonunda rakiplerini yenen Termikspor İl birincisi olmuştu.
İl ikincisi ise, Yeşilayspor ile Kütahyaspor'un 2-2'lik maçı sonrası puanları eşit olmuş,
2.takımın tesbiti için iki takım bugün tekrar karşı karşıya getirilmişlerdi.

 

Yeşilaysor - Kütahyaspor maçının normal süresi olan 70 dakika yine 2-2 sona erdi.

Uzatmaya gitmeden seri penaltı atışlarına geçildi.

Kütahyaspor penaltıların ikisini atamayınca Yeşilayspor maçın galibi oldu ve
il ikincisi belli olmuş oldu.

İlimizi dışarda U-14'lerde Termikspor ve Yeşilayspor temsil edecekler.

Her iki takıma da başarılar diliyoruz.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

 

U-14 MERKEZ A GRUBU (11.02.'15)

Perşembe, 22 Ocak 2015 09:59

1.HAFTA (06/07.Aralık.'14 C.tesi - Pazar)

Termik - Kümaş: 7-0
Çamlıca - G.Çocuklar: 1-2
DPÜ (Bay)

2.HAFTA (13.Aralık.'14 C.tesi)

DPÜ Spor - Çamlıca : 5-2
G.Çocuklar - Termik : 0-7
Kümaş (Bay)

3.HAFTA (20/21.Aralık.'14 C.tesi - Pazar)

Kümaş - G.Çocuklar : 0-7
Termik - DPÜ Spor : 6-0
Çamlıca (Bay)

4.HAFTA (27/28.Aralık.'14 C.tesi - Pazar)

Çamlıca - Termik: 0-11
DPÜ - Kümaş: 7-0
G.Çocuklar (Bay)

6.HAFTA (28.Ocak.'15 Çarşamba)

Gülümseyen Çocuklar - DPÜ:0-3 (Hük.)
Kümaş - Çamlıca : 0-3
Termik (Bay)

5.HAFTA (10.Ocak.'15 C.tesi)

Kümaş - Termik: 0-13
G.Çocuklar - Çamlıca: 3-6
DPÜ (Bay)

7.HAFTA (17.Ocak.'15 C.tesi)

Çamlıca - DPÜ: 3-3
Termik - G.Çocuklar: 9-1
Kümaş (Bay)

8.HAFTA (01.Şubat.'15 Pazar)

G.Çocuklar - Kümaş: 0-3 (Hük.)
DPÜ - Termik : 1-5
Çamlıca (Bay)

9.HAFTA (04.Şubat.'15 Çarşamba)

Termik - Çamlıca:7-0
Kümaş - DPÜ: 1-6
G.Çocuklar (Bay)

10.HAFTA (07.Şubat.'15 C.tesi)

DPÜ - G.Çocuklar: 3-0 (Hük)
Çamlıca - Kümaş : 7-2
Termik (Bay)


O    
G     
B     
M     

Gol        
Av      

Pu       
1

TERMİK


8 8 0 0
65 : 2 63
24
2

DPÜ



8 5 1 2
28 : 17 11
16
3

ÇAMLICA


8 3 1 4
22 : 33 -11
10
4

G.ÇOCUKLAR


8 2 0 6
13 : 32 -19
6
5

KÜMAŞ            



8 1 0 7
6 : 50 -44
3

 

* Termikspor Play-Off maçlarına katılacak.

-------------------------------------------------------------------------------------

 

U-14 MERKEZ B GRUBU (11.02.'15)

Çarşamba, 21 Ocak 2015 10:06

1.HAFTA (06.Aralık.'14 C.tesi)

E.Ç.Dev.Hast. - anad.Aile: 6-1
Kütahya Bld. - Pınarspor: 3-0 (Hük.) (Pınarspor ligden çekildi)
Kütahyaspor (Bay)

2.HAFTA (13.Aralık.'14 C.tesi)

Kütahyaspor - Kütahya Bld : 9-0
Pınarspor - E.Ç.Dev.Hast.: 0-3 (Hük.)
anad.Aile (Bay)

3.HAFTA (20.Aralık.'14 C.tesi)

Anad.Aile - Pınarspor : 3-0 (Hük.)
E.Ç.Dev.Hast. - Kütahyaspor : 1-2
Kütahya Bld. (Bay)

4.HAFTA (27.Aralık.'14 C.tesi)

Kütahya Bld - E.Ç.Dev.Hast. : 0-18
Kütahyaspor - Anad.Aile : 4-0
Pınarspor (Bay)

5.HAFTA (Ertelendi)

(28.Ocak.'15 Çarşamba Oynanacak)

Pınarspor - Kütahyaspor : 0-3 (Hük.)
anad.Aile - Kütahya Bld. : 1-2
E.Ç.Dev.Hast. (Bay)

6.HAFTA (10.Ocak.'15 C.tesi)

Anad.Aile - E.Ç.Dev.Hast. : 0-3
Pınarspor - Kütahya Bld: 0-3 (Hük.)
Kütahyaspor (Bay)

7.HAFTA

Kütahya Bld. - Kütahyaspor: 0-9
E.Ç.Dev.Hast. - Pınarspor: 3-0 (Hük.)
Anad.Aile (Bay)

8.HAFTA (01.Şubat.'15 Pazar)

Pınarspor - anad.Aile : 0-3 (Hük.)
Kütahyaspor - E.Ç.Dev.Hast. : 5-0
Kütahya Bld. (Bay)

9.HAFTA (04.Şubat.'15 Çarşamba)

E.Ç.Dev.Hast. - Kütahya Bld : 6-0
Anad.Aile - Kütahyaspor: 0-3 (Hük.)
Pınarspor (Bay)

10.HAFTA (08.Şubat.'15 Pazar)

Kütahyaspor - Pınarspor : 3-0 (Hük.)
Kütahya Bld. - anad.Aile : 3-0 (Hük.)
E.Ç.Dev.Hast. (Bay)

10. Hafta O    
G    
B     
M    

Gol        
Av     

Pu      
1

KÜTAHYASPOR


8 8 0 0
38 : 1 37
24
2

E.Ç.DEV.HST.


8 6 0 2
40 : 8 32
18
3

KÜTAHYA BLD.


8 4 0 4
11 : 43 -32
12
4

ANAD.AİLE


8 2 0 6
8 : 21 -13
6
5

PINARSPOR        



8 0 0 8
0 : 24 -24
0

* Kütahyaspor Play-Off maçlarına katılacak.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

U-14 MERKEZ C GRUBU (11.02.'15)

Salı, 20 Ocak 2015 10:13

1.HAFTA (06.Aralık.'14 C.tesi)

Öz.idare - Çayırbaşı : 3-0
aragonit - Yeşilay: 3-5
Çavdarhisar (Bay)

2.HAFTA (14.Aralık.'14 Pazar)

Çavdarhisar - Aragonit : 1-4
Yeşilay - Öz.idare : 5-0
Çayırbaşı (Bay)

3.HAFTA (20.Aralık.'14 C.tesi)

Çayırbaşı - Yeşilay : 0-3
Öz.İdare - Çavdarhisar : 4-0
aragonit (Bay)

4.HAFTA (27.Aralık.'14 C.tesi)

Aragonit - Öz.İdare: 4-2
Çavdarhisar - Çayırbaşı: 3-0
Yeşilay (Bay)

5.HAFTA (15.Ocak.'14 Perşembe)

Yeşilay - Çavdarhisar : 3-0
Çayırbaşı - Aragonit : 0-3
Öz.İdare (Bay)

6.HAFTA (10.Ocak.'15 C.tesi)

Çayırbaşı - Öz.İdare : 0-3 (Hük.)
Yeşilay - Aragonit : 6-0
Çavdarhisar (Bay)

7.HAFTA

Aragonit - Çavdarhisar: 3-0 (Hük.)
Öz.İdare - Yeşilay: 1-6
Çayırbaşı (Bay)

8.HAFTA

Yeşilay - Çayırbaşı : 3-0 (Hük.)
Çavdarhisar - Öz.İdare : 0-3 (Hük.)
Aragonit (Bay)

9.HAFTA (04.Şubat.'15 Çarşamba)

Öz.İdare - aragonit: 0-4
Çayırbaşı - Çavdarhisar : 0-3 (Hük.)
Yeşilay (Bay)

10.HAFTA (MAÇ YOK)

Çavdarhisar - Yeşilay : 0-3 (Hük.)
aragonit - Çayırbaşı : 3-0 (Hük.)
Öz.İdare (Bay)

1

YEŞİLAY


8
8
0 0
34 : 4        
30
24
2

ARAGONİT



8 6 0 2
24 : 14 10
18
3

Ö.İD.KÖY HZM.



8 4 0 4
16 : 19 -3
12
4

ÇAVDARHİSAR


8 2 0 6
7 : 20 -13
3
5

ÇAYIRBAŞI          



8 0 0 8
0 : 24 -24
0

* Yeşilay Play-Off maçlarına katılacak.

Çarşamba, 25 Mayıs 2016 15:59 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN336
DÜN560
BU HAFTA2408
BU AY17698
TOPLAM3106357

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 69 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim