U-15 LİGLER / ESKİ YILLAR
Cumartesi, 02 Mayıs 2015 15:07

 

MERKEZ U-15 MAÇLARI..(04.03.'13)

Pazartesi, 04 Şubat 2013 13:15

1.HAFTA (02.02.'13 - Cumartesi)

Termik - Cezaevi :19-1
Kütahyaspor - DPÜ :3-0 (Hük.)
Kümaş - Anad.Aile :0-3
Ö.İd.Köy Hiz - Yeşilay :5-1
Sera Şeker - Gülümseyen Çocuklar :13-0
E.Ç.Dev.Hast - Genç S.H.Ç.E.K:3-0 (Hük.)

2.HAFTA (04.Şubat.'13 - Pazartesi)

Cezaevi- Kütahyaspor :0-11
DPÜ - Sera Şeker :1-10
Genç S.H.Ç.E.K - Kümaş :0-3 (Hük.)
G.Çocuklar - E.Ç.Dev.Hast :0-13
Yeşilay - Termik :0-3
Anad.Aile - Ö.İd.Köy Hiz :1-11

 

*DPÜ Spor'un 3 puanı silindi.

*Genç S.H.Ç.E.K takımı lig başlarken çekildi.

*Dumlupınar Üniversitesi ile Kümaş takımları ise LİG BAŞLADI, Kendilerini
tarttılar, baktılar, bıraktılar..BÖYLE BİR LİG OLMAZ !..Bu yaş grubunda
yetiştirmeyen kurumlar ya baştan karar vermeli, ya da gençleri yatiştirmek
için lige devam etmeli..

3.HAFTA (06.Şubat.'13 Çarşamba)

Yeşilay - Cezaevi :8-1
Sera Şeker - Kütahyaspor :0-3
Ö.İd.Köy Hiz - Genç S.H.Ç.E.K:3-0 (Hük.)
Termik - Anad.Aile :7-0
E.Ç.Dev.Hast - DPÜ : 3-0 (Hük.)
Kümaş - G.Çocuklar: 0-3 (Hük.)

4.HAFTA (08.Şubat.'13 Cuma)

Cezaevi - Sera Şeker :0-3
DPÜ - Kümaş : İKİSİDE LİGDEN ÇEKİLDİ..
Genç S.H.Ç.E.K - Termik: 0-3 (Hük.)
G.Çocuklar - Ö.İd.Köy Hiz :1-19
Kütahyaspor - E.Ç.Dev.Hast :1-1
And.Aile - Yeşilay :1-6

5.HAFTA (10.Şubat.'13 Pazar)

Anad.Aile - Cezaevi :3-0 (hük.)
E.C.Dev.Hast - Sera Şeker :2-2
Termik - G.Çocuklar :17-0
Yeşilay - Genç S.H.Ç.E.K :3-0 (Hük.)
Kümaş - Kütahyaspor:0-3 (Hük.)
Ö.İd.Köy Hiz. - DPÜ : 3-0 (Hük.)

6.HAFTA (12/13.Şubat.'13 - Salı/Çarşamba)

Cezaevi - E.Ç.Dev.Hast :0-3 (Hük.)
DPÜ - Termik:0-3 (Hük.)
Genç S.H.Ç.E.K - Anad.Aile: 0-3 (Hük.)
G.Çocuklar - Yeşilay :0-3
Kütahyaspor - Ö.İd.Köy Hiz :1-3
Sera Şeker - Kümaş: 3-0 (Hük.)

7.HAFTA (16.Şubat.'13 Cumartesi)

Genç S.H.Ç.E.K - Cezaevi:İkiside yok
Kümaş - E.Ç.Dev.Hast: 0-3 (Hük.)
Yeşilay - DPÜ: 3-0 (Hük.)
Anad.Aile - G.Çocuklar :13-1
Ö.İd.Köy Hiz - Sera Şeker :5-1
Termik - Kütahyaspor :2-2

 

8.HAFTA (19/20.Şubat.'13 Salı-Çarşamba)

Cezaevi - Kümaş: İkisi de yok...
DPÜ - Anad.Aile : 0-3 (Hük.)
E.Ç.Dev.Hast - Ö.İd.Köy Hiz :2-2
G.Çocuklar - Genç S.H.Ç.E.K: 3-0 (Hük.)
Kütahyaspor - Yeşilay: 2-1
Sera Şeker - Termik :0-2

9.HAFTA (23.Şubat.'13 Cumartesi)

G.Çocuklar - Cezaevi : 3-0 (Hük.)
Ö.İd.Köy Hiz - Kümaş:3-0 (Hük.)
Anad.Aile - Kütahyaspor :1-6
Genç S.H.Ç.E.K -  DPÜ:İkisi de ligden çekildi.
Termik - E.Ç.Dev.Hast :5-0
Yeşilay - Sera Şeker :6-3

10.HAFTA (27.Şubat.'13 Çarşamba)

Cezaevi - Ö.İd.Köy Hiz:0-3 (Hük.)
DPÜ - G.Çocuklar: 0-3 (Hük.)
E.Ç.Dev.Hast - Yeşilay : 3-1
Kümaş - Termik: 0-3 (Hük.)
Kütahyaspor - Genç S.H.Ç.E.K: 3-0 (Hük.)
Sera Şeker - Anad.aile : 4-2

11.HAFTA (02.03.'13 Cumartesi)

Cezaevi - DPÜ: Yoklar....
Termik - Ö.İd.Köy Hiz: 1-1
Genç S.H:Ç.E.K - Sera Şeker: 0-3 (Hük.)
G.Çocuklar - Kütahyaspor :0-3 (Hük.)
Anad.Aile - E.Ç.Dev.Hast : 0-7

11. Hafta O    
G    
B    
M    

A     Y      
Av    

Pu     
1

TERMİK              



11 9 2 0
65 : 4 61
29
2

Ö.İD.KÖY HİZ



11 9 2 0
58 : 8 50
29
3

KÜTAHYASPOR


11 8 2 1
38 : 8 30
26
4

E.Ç.DEV.HST.



11 7 3 1
40 : 11 29
24
5

YEŞİLAY


11 7 0 4
35 : 18 17
21
6

SERA ŞEKER


11 6 1 4
42 : 21 21
19
7

ANAD.AİLE


11 5 0 6
30 : 42 -12
15
8

G.ÇOCUKLAR


11 4 0 7
14 : 81 -67
12
9

GENÇ SHÇEK



8 0 0 8
0 : 24 -24
0
10

KÜMAŞ


8 0 0 8
0 : 24 -24
0
11

DPÜ



8 0 0 8
1 : 31 -30
-3
12

CEZAEVİ


8 0 0 8
2 : 53 -51
-3

* TERMİKSPOR ve ÖZ.İD.KÖY HİZ.SPOR PLAY-OFF MAÇLARI OYNAYACAK.

* 55 maç oynanarak tamamlanması gereken bu ligde; 36 maç oynandı.

* Çekilen takımların seneye lige alınmıyarak cezalandırılması en sportif cezadır.
İlgililer bakılım böyle bir uygulama mı yapacak?..Yoksa Eyyam mı?.............

 

 

BU NASIL BİR LİG ?...(20.02.'13)


Her sene oluyor ama bu sene artık tadı iyice kaçtı...

Bahsedeceğimiz konu, Merkez U-15 ligindeki durum....

Sezon başı ASKF'den gelen yazıda her kulüp katılacakları alt lig kategorilerini işaret ediyor...

Bu bir taahhüt...ASKF de buna göre lig fikstürü çekiyor....

Çekiyor da ne oluyor?.....Tatsız - tuzsuz topal bir lig.......

12 takımın katılacağını işaretlediği şu henüz daha bitmemiş U-15 ligine bakın Allahaşkına !....

Devam eden diğer takımlara hiç mi saygınız yok ?

Maçlar Bir var....Bir yok.

Aşağıdaki tabloları bir inceleyin lütfen....Yazıktır, günahtır bu çocuklara.....

* KIRMIZILAR, OYNANMAYAN MAÇLARDIR...

* YETKİLİLER BUNA HALA ÇÖZÜM DÜŞÜNMÜYORLAR MI?.....

* Bu konunun takipcisi olacağız....İnşallah düzelir...
Önce karşındakine saygı.....
ve SORUMLULUK DUYGUSU

 

 

1.HAFTA (02.02.'13 - Cumartesi)
Termik - Cezaevi
:19-1
Kütahyaspor - DPÜ
:3-0 (Hük.)
Kümaş - Anad.Aile :0-3
Ö.İd.Köy Hiz - Yeşilay :5-1
Sera Şeker - Gülümseyen Çocuklar :13-0
E.Ç.Dev.Hast - Genç S.H.Ç.E.K:3-0 (Hük.)

 

2.HAFTA (04.Şubat.'13 - Pazartesi)
Cezaevi- Kütahyaspor
:0-11
DPÜ - Sera Şeker :1-10
Genç S.H.Ç.E.K - Kümaş :0-3 (Hük.)
G.Çocuklar - E.Ç.Dev.Hast :0-13
Yeşilay - Termik :0-3
Anad.Aile - Ö.İd.Köy Hiz :1-11

*DPÜ Spor'un 3 puanı silindi.

*Genç S.H.Ç.E.K takımı lig başlarken çekildi.

*Dumlupınar Üniversitesi ile Kümaş takımları ise LİG BAŞLADI, Kendilerini tarttılar,
baktılar, bıraktılar..BÖYLE BİR LİG OLMAZ !..Bu yaş grubunda yetiştirmeyen kurumlar
ya baştan karar vermeli, ya da gençleri yatiştirmek için lige devam etmeli..


3.HAFTA (06.Şubat.'13 Çarşamba)

Yeşilay - Cezaevi :8-1
Sera Şeker - Kütahyaspor :0-3
Ö.İd.Köy Hiz - Genç S.H.Ç.E.K:3-0 (Hük.)
Termik - Anad.Aile :7-0
E.Ç.Dev.Hast - DPÜ : 3-0 (Hük.)
Kümaş - G.Çocuklar: 0-3 (Hük.)


4.HAFTA (08.Şubat.'13 Cuma)

Cezaevi - Sera Şeker :0-3 (Hük.)
DPÜ - Kümaş : İKİSİDE LİGDEN ÇEKİLDİ...
Genç S.H.Ç.E.K - Termik: 0-3 (Hük.)
G.Çocuklar - Ö.İd.Köy Hiz :1-19
Kütahyaspor - E.Ç.Dev.Hast :1-1
And.Aile - Yeşilay :1-6

 

5.HAFTA (10.Şubat.'13 Pazar)

Anad.Aile - Cezaevi :3-0 (hük.)
E.C.Dev.Hast - Sera Şeker :2-2
Termik - G.Çocuklar :17-0
Yeşilay - Genç S.H.Ç.E.K :3-0 (Hük.)
Kümaş - Kütahyaspor:0-3 (Hük.)
Ö.İd.Köy Hiz. - DPÜ : 3-0 (Hük.)


6.HAFTA (12/13.Şubat.'13 - Salı/Çarşamba)

Cezaevi - E.Ç.Dev.Hast :0-3 (Hük.)
DPÜ - Termik:0-3 (Hük.)
Genç S.H.Ç.E.K - Anad.Aile: 0-3 (Hük.)
G.Çocuklar - Yeşilay :0-3
Kütahyaspor - Ö.İd.Köy Hiz :1-3
Sera Şeker - Kümaş: 3-0 (Hük.)


7.HAFTA (16.Şubat.'13 Cumartesi)

Genç S.H.Ç.E.K - Cezaevi:İkiside yok
Kümaş - E.Ç.Dev.Hast: 0-3 (Hük.)
Yeşilay - DPÜ: 3-0 (Hük.)
Anad.Aile - G.Çocuklar :13-1
Ö.İd.Köy Hiz - Sera Şeker :5-1
Termik - Kütahyaspor :2-2

 

8.HAFTA (19/20.Şubat.'13 Salı-Çarşamba)

Cezaevi - Kümaş: İkisi de yok...
DPÜ - Anad.Aile : 0-3 (Hük.)
E.Ç.Dev.Hast - Ö.İd.Köy Hiz (20.02.'13 - 30 Ağust. - 15.00)
G.Çocuklar - Genç S.H.Ç.E.K: 3-0 (Hük.)
Kütahyaspor - Yeşilay: 2-1
Sera Şeker - Termik (20.02.'13 - A.Alkış - 15.00)

 

9.HAFTA (23.Şubat.'13 Cumartesi)

G.Çocuklar - Cezaevi : 3-0 (Hük.)
Ö.İd.Köy Hiz - Kümaş:3-0 (Hük.)
Anad.Aile - Kütahyaspor (30 Ağust - 12.30)
Genç S.H.Ç.E.K -  DPÜ:İkisi de ligden çekildi.
Termik - E.Ç.Dev.Hast (A.Alkış - 11.30)
Yeşilay - Sera Şeker (30 Ağust. - 11.00)

 

10.HAFTA (27.Şubat.'13 Çarşamba)

Cezaevi - Ö.İd.Köy Hiz:0-3 (Hük.)
DPÜ - G.Çocuklar: 0-3 (Hük.)
E.Ç.Dev.Hast - Yeşilay (30 Ağust. - 15.00)
Kümaş - Termik: 0-3 (Hük.)
Kütahyaspor - Genç S.H.Ç.E.K: 3-0 (Hük.)
Sera Şeker - Anad.aile (A.Alkış - 15.00)



11.HAFTA

Cezaevi - DPÜ: 3-0 (Hük.)
Termik - Ö.İd.Köy Hiz
Genç S.H:Ç.E.K - Sera Şeker: 0-3 (Hük.)
G.Çocuklar - Kütahyaspor:0-3 (Hük.)
Anad.Aile - E.Ç.Dev.Hast

********************************************************

 

U-15 PLAY OFF MAÇLARI..(04.03.'13)


Kütahya Merkez U-15 liginden ilk iki takım (Termik ve Köy Hiz.)
Tavşanlı U-15 liginden birinci (Linyit)7in katılımıyla 3 takımın play-off maçı oynanacak.
Buraya Gediz Grubundaki ligden gelen olmayacak. Orada tek takım olduğu için....

1.HAFTA (07.Mart.'13 Perşembe)
TERMİK - ÖZ.İD.KÖY HİZ
(30 Ağust. - 15.00)

2.HAFTA (09.Mart.'13 Cumartesi)
TKİ Linyit - Termik (Tav.K.Kova Sent. - 15.00)

3.HAFTA (11.Mart.'13 Pazartesi)
Öz.İd.Köy Hiz - TKİ Linyit (30 Ağust. - 15.00)

* Bu maçlar sonunda bir takım elenecek. Diger ikisi Kütahya'yı dışarda temsil
edecekler.

************************************************************

 

MERKEZ U-15 LİGİ..(20.01.'14)

Salı, 28 Ocak 2014 21:17

KATILAN TAKIMLAR:

1.Kütahyaspor
2.Pınarspor........................Ligden ÇEKİLDİ.
3.E.Çelebi Dev.Hastanesi
4.Aragonit Büyüksaka
5.Yeşilayspor
6.Termikspor
7.Anadolu Aile Spor
8.Aslanapaspor.....................Ligden ÇEKİLDİ.
9.Gülümseyen Çocuklar
10.Genç S.H.Ç.E.K. Spor
11.Çamlıcaspor
12.Özel İdare Köy Hiz.Spor

1.HAFTA (16/17.Kasım.'13  C.tesi - Pazar)

Termik - Kütahyaspor : 1-1
Çamlıca - Öz.İd.Köy Hiz.: 0-7
Aslanapa - Aragonit B.Saka: 0-3 (Hük.)
Anad.Aile - Yeşilay : 1-8
Genç S.H.Ç.E.K - Pınarspor: 3-0 (Hük.)
Gülümseyen Çocuklar - E.Ç.Dev.Hast. : 0-11

2.HAFTA (23/24.Kasım.'13 C.tesi - Pazar)

Kütahyaspor - Çamlıca : 14-0
Öz.İdKöy Hiz - Genç S.H.Ç.E.K : 3-2
E.Ç.Dev.Hast. - Aslanapa: 3-0 (Hük.)
Pınarspor - Gülümseyen Çocuklar: 0-3 (Hük.)
Yeşilay - Termik : 0-2
Aragonit B.Saka - Anad.Aile : 2-0

3.HAFTA (30.Kasım.'13 C.tesi - 01.Aralık.'13 Pazar)

Yeşilay - Kütahyaspor : 1-0
Genç S.H.Ç.E.K. - Çamlıca : 1-3
Anad.Aile - E.Ç.Dev.Hast.: 0-10
Termik - aragonit B.Saka : 16-0
Gülümseyen Çocuklar - Öz.İd.Köy Hiz : 0-3 (Hük.)
Aslanapa - Pınarspor: İkisi de ligden çekildi.

* Gülümseyen Çocuklar'ın 3 puanı silindi.

 

4.HAFTA (07/08/09.Aralık.'13 C.tesi - Pazar - Pazartesi)

Kütahyaspor - Genç S.H.Ç.E.K: 4-0
Öz.İd.Köy Hiz - Aslanapa: 3-0 (Hük.)
E.Ç.Dev.Hast - Termik
: 1-1
Pınarspor - Anad.Aile: 0-3 (Hük.)
Çamlıca - G.Çocuklar : 3-0 (Hük.)
Aragonit B.Saka - Yeşilay
: 0-3 (Hük.)

*Aragonit'in 3 puanı silindi.

5.HAFTA (14/15.Aralık.'13 C.tesi - Pazar)

Aragonit B.Saka - Kütahyaspor : 0-13
Gülümseyen Çocuklar - Genç S.H.Ç.E.K: 0-3 (Hük.)
Termik - Pınarspor : 3-0 (Hük.)
Yeşilay - E.Ç.Dev.Hast : 2-3
Aslanapa - Çamlıca: 0-3 (Hük.)
Anad.Aile - Öz.İd.Köy Hiz. : 0-10

6.HAFTA (21/22.Aralık.'13 C.tesi - Pazar)

Kütahyaspor - Gülümseyen Çocuklar: 3-0 (Hük.)
Öz.İd.Köy Hiz - Termik : 0-3
E.Ç.Dev.Hast. - Aragonit B.Saka: 3-0 (Hük.)
Pınarspor - Yeşilay: 0-3 (Hük.)
Çamlıca - Anad.Aile: 2-3
Genç S.H.Ç.E.K. - Aslanapa : 3-0 (Hük.)


* Aragonit B.Saka'nın 3 puanı daha silindi. Maçlara çıkmayacak.

7.HAFTA (28/29.Aralık.'13 C.tesi - Pazar)

E.Ç.Dev.Hast - Kütahyaspor : 2-0
Aslanapa - Gülümseyen Çocuklar:0-3 (Hük.)
Yeşilay - Öz.İd.Köy Hiz. : 7-1
A.Büyük Saka - Pınarspor: ...
Anadolu Aile - Genç S.H.Ç.E.K.: 1-2
Termik - Çamlıca: 11-0

8.HAFTA (05.Ocak.'14 Pazar)

Kütahyaspor - Aslanapa: 3-0 (Hük.)
Öz.İd.Köy Hiz - A.Büyük Saka: 3-0 (Hük.)
Gülümseyen Çocuklar - Anad.Aile: 0-3 (Hük.)
Pınarspor - E.Ç.Dev.Hast: 0-3 (Hük.)
Çamlıca - Yeşilay : 1-8
Genç S.H.Ç.E.K - Termik : 0-4

9.HAFTA

Pınarspor - Kütahyaspor: 0-3 (Hük.)
Anad.Aile - Aslanapa: 3-0 (Hük.)
A.Büyük Saka - Çamlıca: 0-3 (Hük.)
E.Ç.Dev.Hast - Öz.İd.Köy Hiz: 4-1
Termik - Gülümseyen Çocuklar:3-0
Yeşilay - Genç S.H.Ç.E.K.: 10-0

10.HAFTA (11-12.Ocak.'14 C.tesi - Pazar)

Kütahyaspor - Anad.Aile : 7-0
Öz.İd.Köy Hiz. - Pınarspor: 3-0 (Hük.)
Gülümseyen Çocuklar - Yeşilay:0-3 (Hük.)
Aslanapa - Termik: 0-3 (Hük.)
Çamlıca - E.Ç.Dev.Hast1-4
Genç S.H.Ç.E.K - A.Büyük Saka :3-0 (Hük.)

11.HAFTA (18-19.Ocak.'14 C.tesi - Pazar)

Kütahyaspor - Öz.İd.Köy Hiz : 5-0
Termik - Anad.Aile : 7-0
E.Ç.Dev.Hast - Genç S.H.Ç.E.K : 3-0 (Hük.)
Pınarspor - Çamlıca: 0-3 (Hük.)
Yeşilay - Aslanapa: 3-0 (Hük.)
A.Büyük Saka - Gülümseyen Çocuklar:Oynanmıyor.


O       
G      
B       
M      

Gol          
Av      

Pu       
1

E.Ç.DEV.HST.



11 10 1 0
47 : 5 42
31
2

TERMİK


11 9 2 0
54 : 2 52
29
3

YEŞİLAY


11 9 0 2
48 : 8 40
27
4

KÜTAHYASPOR   



11 8 1 2
53 : 4 49
25
5

Ö.İD.KÖY HİZ



11 7 0 4
34 : 21 13
21
6

ÇAMLICA


11 5 0 6
19 : 48 -29
15
7

GENÇ SHÇEK



11 5 0 6
17 : 28 -11
12
8

ANAD.AİLE


11 4 0 7
14 : 48 -34
12
9

G.ÇOCUKLAR


10 2 0 8
6 : 32 -26
0
10

PINARSPOR


9 0 0 9
0 : 27 -27
0
11

ASLANAPA



10 0 0 10
0 : 30 -30
0
12

A.BÜYÜKSAKA



9 2 0 7
5 : 44 -39
0

 


* Grupta ilk iki sırayı alan E.Ç.Dev.Hast. ve Termik play-off maçlarına katılacak.

*************************************************************

 

U-15 PLAY-OFF...(03.02.'14)


U-15 grup maçları tamamlandı.
Merkezden E.Ç.Devlet Has. ve Termik,
Gediz-Emet Grubundan Emetspor,
Tavşanlı Grubundan Akıncılar grup lideri olarak maçlara katılacak.

1.HAFTA (25.Ocak.'14 Cumartesi)

E.Ç.Dev.Hast. - Termik : 1-3
Emetspor - Tav.Akıncılar : 2-9

2.HAFTA (27.Ocak.'14 - Pazartesi)

Termik - Emetspor : 8-0
E.Ç.Dev.Hast. - Tav.Akıncılar 5-1

3.HAFTA (01/02.Şubat.'14 C.tesi - Pazar)

E.Ç.Dev.Hast. - Emetspor : 3-0 (Hük.)
Tav.Akıncılar - Termikspor : 0-4


O     
G     
B      
M       

Gol         
Av      

Pu       
1

TERMİK


3 3 0 0
15 : 1 14
9
2

E.Ç.DEV.HST.



3 2 0 1
9 : 4 5
6
3

TAV.AKINCILAR 



3 1 0 2
10 : 11 -1
3
4

EMETSPOR


3 0 0 3
2 : 20 -18
0

* Termikspor ve E.Ç.Devlet Hast. İlimizi dışarda temsil edeceklerdir.

****************************************************************

 

2013 - 2014 / U-15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA

KÜTAHYA TAKIMLARI NE YAPTI?..(16.03.'14)


 

U-15 Takımlar Türkiye Şampiyonası'na Kütahya'dan Termikspor ile
E.Çelebi Devlet Hastanesi katılmayı hak etmişlerdi.

Termikspor; Turnavaya Bursa Grubunda katıldı.
İki maçta da açık farkla yenilerek elendi:

İst.Zara Ekinlispor - Termikspor: 10-1
Termikspor - Sakaryagücü: 0-5

Manisa Grubunda elemelere katılan E.Çelebi Devlet Hastanesispor ise finalist
olmayı penaltılarla kaçırdı:

İncilipınarspor - E.Ç.Dev.Hastanesi : 0-1
E.Ç.Dev.Hastanesi - İst.Sultanbeyli Bld: 1-1
* Penaltı atışları sonunda 2-3 Sultanbeyli Bld.finale çıktı.

***********************************************************

 

MERKEZ U15 LİGİ (2014-15)..(24.09.'14)

Cuma, 22 Ağustos 2014 09:37

* Maçlar sonrası ilk 2 sırayı alan takımlar, Tavşanlı'dan gelecek 1 takımla
tek devreli lig usulü Play-Off oynayacak. 2 takım ilimizi dışarda temsile
hak kazanacak.

 

1.HAFTA (23.Ağus.'14 C.tesi)

Aragonit B.Saka - Kütahyaspor : 3-1
E.Ç.Dev.Hast. - Yeşilay : 5-1
Öz.İd.Köy Hiz. - Genç S.H.Ç.E.K : 12-1
Belediyespor - Çamlıca : 1-5

2.HAFTA (26.Ağust. '14  Salı)

Genç S.H.Ç.E.K - Termik : 1-11
Çamlıca - Öz.İd.Köy Hiz. : 0-17
Kütahyaspor - E.Ç.Dev.Hast. : 1-2
Yeşilay - Belediyespor : 10-0

3.HAFTA (28 Ağust. '14 - Perşembe)

E.Ç.Dev.Hast. - Aragonit B.Saka : 1-1
Termik - Çamlıca : 12-1
Belediyespor - Kütahyaspor : 1-6
Öz.İd.Köy Hiz. - Yeşilay : 5-1

4.HAFTA (31.Ağust. '14 Pazar)

Çamlıca - Genç S.H.Ç.E.K : 1-11
Yeşilay - Termik : 0-0
Aragonit B.Saka - Belediyespor : 7-0
Kütahyaspor - Öz.İd.Köy Hiz. : 1-3

5.HAFTA (02.Eylül.'14 Salı)

Öz.İd.Köy Hiz - Aragonit B.Saka : 3-2
Küt.Belediyespor - E.Ç.Dev.Hast. : 0-6
Termikspor - Kütahyaspor : 5-2
Genç S.H.Ç.E.K - Yeşilay : 1-6

6.HAFTA (04.Eyl.'14 Perşembe)

Yeşilay - Çamlıca : 6-0
Kütahyaspor - Genç S.H.Ç.E.K : 7-4
E.Ç.Dev.Hast. - Öz.İdare K.Hiz. : 2-2
Aragonit B.Saka - Termik : 0-3

7.HAFTA (07.Eyl.'14 Pazar)

Öz.İd.K.Hiz. - Küt.Beled.Spor : 9-1
Termik - E.Ç.Dev.Hast. : 3-0
Çamlıca - Kütahyaspor : 0-4
Genç S.H.Ç.E.K - Aragonit B.Saka : 2-3

8.HAFTA (10.Eyl.'14 Çarşamba)

Aragonit - Çamlıca : 7-0
Kütahyaspor - Yeşilay : 1-5
E.Ç.Dev.Hast. - Genç S.H.Ç.E.K : 8-0
Küt.Bld.Spor - Termik : 0-8

9.HAFTA (14.Eylül.'14 Pazar)

Termik - Öz.İd.Köy Hiz : 4-1
Genç S.H.Ç.E.K - Küt.Bld.Spor : 0-3
Çamlıca - E.Ç.Dev.Hast. : 0-10
Yeşilay - Aragonit B.Saka : 2-1
Kütahyaspor (Bay)


* 1.Termikspor ve 2.Öz.İd.Köy Hiz. Play-Of oynamaya hak kazandılar.

*****************************************************

 

U-15 PLAY-OFF / 2014-15 (21.10.'14)

Çarşamba, 01 Ekim 2014 09:54

1.HAFTA (11.10.'14 Cumartesi)

Tav.Akıncılar - Öz.İd.Köy Hiz. : 1-5

2.HAFTA (15.Ekim.'14 Çarşamba)

Termikspor - Tav.Akıncılar : 7-0

3.HAFTA (19.Ekim.'14 Pazar)

Öz.İd.Köy Hiz. - Termik : 0-4

* Termik ve Öz.İdare İlimizi dışarda temsil edeceklerdir.

Çarşamba, 25 Mayıs 2016 16:08 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN525
DÜN548
BU HAFTA4009
BU AY14181
TOPLAM3102840

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 60 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim