U-17 LİG / ESKİ YILLAR
Cumartesi, 02 Mayıs 2015 14:41

2011 -2012

 

U-17 TAKIMIMIZ FARK YAPTI: 7-0 (30.10.'11)


U-17 2.HAFTA MAÇI (40'ardan 80 dakika oynanıyor)

KÜTAHYASPOR : 7  KÜMAŞSPOR : 0

TARİH ve YER: 29.Ekim.2011 Cumartesi 13.00 A.Alkış Stadı

HAKEM:Mustafa KUTLU

Geçen hafta rakibi Pınarspor'un ligden çekilmiş olması sebebiyle maç yapmadan
hükmen galibiyetle 2.haftaya giren Kütahyaspor U-17 takımı, sahaya ilk kez çıktı.

KÜTAHYASPOR : 1.Oğuzhan Atlı  2.Burak Uygun  3.A.Burak Göktaş  4.Yiğitcan Özpaçacı 
5.H.Mert Tetik (Dk.69 Anıl Uzunhançerli)   6.Sefa Taner  7.Salih Supçin (Dk.54 Mete Çalık)
8.Ali Burak Yıldırım 9.Murat Yakacı (Dk.56 Engin Demirbaş)  10.Enes İça  11.Emre Seymen

YEDEKLER: 12.M.Serdar Karakuzu  13.Engin Demirbaş  14.Mete Çalık
15.Anıl Uzunhançerli  16.İlker Dursun  17.Ali Armağan Körükçü
18.Furkan Berkant Uçak

GOLLER:Dk.10 Enes İça..........1-0
Dk.13 Emre Seymen..............2-0
Dk.19 Emre Seymen..............3-0
Dk.27 Ali Burak Yıldırım..........4-0
----------------------------------
Dk.52 Murat Yakacı................5-0
Dk.60 7.nolu Kümaş'lı (K.K.)...6-0
Dk.75 Emre Seymen..............7-0

-------------------------------------------------------------------------------------------------


U-17 MAÇI: ÖZ.İD.KÖY HİZ - KÜTAHYASPOR: 1-0 (12.11.'11)

Cumartesi, 12 Kasım 2011 21:09

 

U-17 LİG MAÇI..(40'ardan 80 dk.oynanıyor)

ÖZ.İD.KÖY HİZ: 1  KÜTAHYASPOR: 0

TARİH ve YER: 12.11.'11 Cumartesi 14.00 30 Ağustos Sahası

KÖY HİZ:1.Cem Mert Süngü  2.Oğuzhan Şahin  3.Beytullah Oruç 
4.Ömer Faruk Muslu  5.Ramazan Demir  6.Mehmet Nizam (Dk.68 İlyas Kopuk)
7.Doğukan Şükre   8.Furkan Özefe  9.Semih Bildik  10.Mustafa Topcuoğlu
(Dk.60 Rıdvan Sümer)  11.Hakan Ağar

YEDEKLER:12.Berkay Karabıyık  13.İlyas Kopuk  14.Şahin Özkan 
15.M.Kemal Sönmez  16.Erhan Kelen  17.Rıdvan Sümer  18.Burak Baydemir

KÜTAHYASPOR: 1.Oğuzhan Atlı  2.Burak Uygun  3.A.Burak Göktaş  4.Yiğitcan Özpaçacı
5.H.Mert Tetik  6.Sefa Taner  7.Engin Demirbaş (Dk.50 M.Efe Çalık)   8.A.Burak Yıldırım
(Dk.70 A.Armağan Körükcü)  9.Alihan Şentürk (Dk.57 Murat Yakacı)  10.Enes İça 
11.Emre Seymen

YEDEKLER:19.İlker Dursun  13.Murat Yakacı  14.M.Efe Çalık  15.Anıl Berk Uzunhançerli
16.Ahmet Eşiyok  17.Salih Süpçin  18.A.Armağan Körükcü

GOL:Dk.67 Rıdvan Sümer.......1-0

KIRMIZI KARTLAR:Dk.56 H.Mert Tetik (Kütahyaspor)
Dk.78 Sefa Taner (Kütahyaspor)

**************************************************************

 

2011-12 MERKEZ U-17 LİGİ ve PLAY-OFF (26.12.'11)

Salı, 01 Kasım 2011 15:33

1.HAFTA (22.Ekim.'11)
Kümaş - Gaybiefendi -: 0-7
Seramik - Çamlıca: 3-0 (Hük.)
E.Ç.Çağl. Azot - Öz.İd.Köy Hiz: 0-3
Pınarspor - Kütahyaspor: 0-3 (Hük.)
Genç S.H.Ç.E.K - Termik: 0-13
Yeşilay - E.Ç.Dev.Hast: 3-2

2.HAFTA (29.Ekim.'11)
Çamlıca - Genç S.H.Ç.E.K: 0-3 (Hük.)
Gaybiefendi - Seramik: 7-0
E.Ç.DEV.HAST - E.Ç.ÇAĞL. AZOT: 5-1
Termik - Yeşilay: 3-1

Kütahyaspor - Kümaş: 7-0
Öz.İd.Köy Hiz - Pınarspor : 3-0 (Hük.)

NOT:Pınarspor ve Çamlıca ligden çekildi.

3.HAFTA (12-13.Kasım.'11 C.tesi - Pazar)
Kümaş - Seramik :6-2
Kütahyaspor - Ö.İd.Köy Hiz :0-1
E.Ç.Çağl. Azot - Termik :0-7 (Hük.)
Pınarspor - E.Ç.Dev.Hast:0-3 (Hük.)
Genç S.H.Ç.E.K. - Gaybiefendi :0-3
Yeşilay - Çamlıca: 3-0 (Hük.)

4.HAFTA (19/20.Kasım.'11 C.tesi - Pazar)
Çamlıca - E.Ç.Çağlayan Azot: 0-3 (Hük.)
Gaybi - Yeşilay :0-1
E.Ç.Dev.Hast. - Kütahyaspor :3-7
Termik - Pınarspor: 3-0 (Hük.)
Seramik - Genç S.H.Ç.E.K :2-4
Öz.İd.Köy Hiz - Kümaş :9-1

 

*Pınarspor ve Çamlıca ligden çekildi.
*Genç S.H.Ç.E.K.'nun 3 puanı silindi.

5.HAFTA (26-27.Kasım.'11 C.tesi - Pazar)
Kümaş - Genç S.H.Ç.E.K:5-0
Kütahyaspor - Termik :0-2
E.Ç.Çağ.Azot - Gaybiefendi :0-4
Öz.İd.Köy Hiz - E.Ç.Dev.Hast :7-0
Yeşilay - Seramik :3-0 (Hük.)
Pınarspor - Çamlıca: ligden çekildiler.Oynanmayacak.

 

6.HAFTA (30.Kasım.'11 Çarşamba)
Çamlıca - Kütahyaspor: 0-3 (Hük.)
Gaybiefendi - Pınarspor: 3-0 (Hük.)
E.Ç.Dev.Hast - Kümaş :2-0
Termik - Öz.İd.Köy Hiz :3-0
Seramik - Çağlayan :0-3
Genç S.H.Ç.E.K - Yeşilay :0-3 (Hük.)

7.HAFTA (03.Aralık.'11 C.tesi)
Kümaş - Yeşilay :0-3
Kütahyaspor - Gaybiefendi :1-1
E.Ç.Çağ.Azot - Genç S.H.Ç.E.K:3-0 (Hük.)
Pınarspor - Seramik:0-3 (Hük.)
Ö.İd.Köy Hiz - Çamlıca: 3-0 (Hük.)
E.Ç.Dev.Hast - Termik :1-5

 

8.HAFTA (07.Aralık.'11 Çarşamba)
Seramik - Kütahyaspor
:3-13
Gaybiefendi - Öz.İd.Köy Hiz :0-4
Termik - Kümaş :9-1
Yeşilay - E.Ç.Çağ.Azot :3-0 (Hük.)
Çamlıca - E.Ç.Dev.Hast: 0-3 (Hük.)
Genç S.H.Ç.E.K - Pınarspor: Oynanmayacak

9.HAFTA (10.12.'11 Cumartesi)
Kümaş - E.Ç.Çağlayan Azot. :1-5 (Daha sonra 3-0 Hük. Kümaş galip)
Kütahyaspor - Genç S.H.Ç.E.K : 3-0 (Hük.)
Termik - Çamlıca :3-0 (Hük.)
Pınarspor - Yeşilay :0-3 (Hük.)
Öz.İd.Köy Hiz - Seramik:3-0 (Hük.) (Seramik'in 3 puanı silindi) (Ligden İHRAÇ EDİLDİ)
E.Ç.Dev.Hast - Gaybiefendi: 3-2

 

10.HAFTA (14.12.'11 Çarşamba)
Çamlıca - Kümaş :0-3 (Hük.)
Gaybi - Termik :0-3 (Hük.)
Yeşilay - Kütahyaspor :1-2
E.Ç.Çağlayan - Pınarspor :3-0 (Hük.)
Seramik - E.Ç.Dev.Hast :0-3 (Hük.)
Genç S.H.Ç.E.K - Öz.İd.Köy Hiz :0-3 (Hük.)

11.HAFTA (17.Aralık.'11 Cumartesi)
Kümaş - Pınarspor: 3-0 (Hük.)
Kütahyaspor - E.Ç.Çağlayan Azot :2-4
Termik - Seramik: 3-0 (Hük.)
Çamlıca - Gaybi: 0-3 (Hük.)
Öz.İd.Köy Hiz - Yeşilay :1-1
E.Ç.Dev.Hast - Genç S.H.Ç.E.K :3-0 (Hük.)


11. Hafta O    
G    
B    
M    

A    Y

Pu      
1

TERMİK


11 11 0 0
54 : 3

33
2

Ö.İD.KÖY HİZ



11 9 1 1
37 : 5

28
3

YEŞİLAY


11 8 1 2
25 : 8

25
4

KÜTAHYASPOR


11 7 1 3
41 : 15

22
5

E.Ç.DEV.HST.



11 7 0 4
28 : 25

21
6

E.Ç.ÇAĞ.AZOT


11 6 0 5
22 : 25

18
7

GAYİEFENDİ


11 6 1 4
30 : 12

16
8

KÜMAŞ


11 4 0 7
20 : 44

12
9

SERAMİK


11 2 0 9
7 : 45

6
10

GENÇ S.H.Ç.E.K



10 2 0 8
7 : 38

3
11

PINARSPOR


9 0 0 9
0 : 27

0
12

ÇAMLICA


10 0 0 10
0 : 30

0

*Gaybiefendi'nin 3 puanı silindi.

*TERMİKSPOR, ÖZ.İD.KÖY HİZ.SPOR, SİMAV ÇİTGÖL SAZLIK ve
TAVŞANLI LİNYİT U-17 TAKIMLARI  PLAY-OFF MAÇLARI OYNAYACAK.
İLK 2 İÇİNE GİREN TAKIMLAR, İLİMİZİ DIŞARDA TEMSİL EDECEK

**************************************************

PLAY - OFF MAÇLARI PROĞRAMI

23.Aralık.'11 Cuma
Sim.Çitgöl Sazlık - Termikspor :0-1
Tav.Linyit - Öz.İd.Köy Hiz :0-0

24.Aralık.'11 Cumartesi
Termik - T.Linyit :2-1
Öz.İd.Köy Hiz - Sim.Çitgöl Sazlık :3-0 (Hük.)

25.Aralık.'11 Pazar
Termik - Öz.İd.Köy Hiz :1-1
T.Linyit - Sim.Çitgöl Sazlık :3-0 (Hük.)

OYNANAN MAÇLAR SONRASI:
Termikspor ve Öz.İd.Köy Hiz.Spor, ilimizi dışarda temsil edecekler.

 

2012 - 2013

KÜTAHYASPOR U-17 İYİ BAŞLADI: 2-6 (15.12.'12)

Cumartesi, 15 Aralık 2012 20:51

 

U-17 MERKEZ GRUBU İLK HAFTA MAÇI:

E.ÇELEBİ DEV.HAST: 2  KÜTAHYASPOR: 6

TARİH ve YER: 15.Aralık.'12  30 Ağustos Sahası  10.00

* Sabah saat 10.00'da başlıyan maç , çok çekişmeli geçti.

* 40'ar dakikadan iki devre halinde oynanan maç, 72.dakikadan sonra koptu ve Mavi-Şimşekler
farka koştu.

* 72.dakikada E.Ç.Dev.Hastanesi'nin kalecisi Arif kırmızı kartla oyun dışı kaldı.

* Bu dakikaya kadar Kütahyaspor 3-2 öndeydi.

* Kalelerine ısınmadan geçen yedek kalecileri 7 dakika içinde 3 gol daha yiyince fark geldi.

* Kütahyaspor U-17 maçı şu kadrosu ile oynadı:

1.Oğuzhan  Atlı xxx - 2.A.Sefa xx  3.Serkan xx  4.İlker Dursun xx  5.H.Mert Tetik xx
6.Canberk xx (Dk.55 İbrahim Guguş xx)  7.Salih Süpcin xx (Dk.44 Ali Dinçer xxx)
8.Engin Demirbaş xx  9.Anıl Berk uzunhançerli xx (Dk.66 Ahmet Eşiyok xx)
10.Emre Seymen xx (Dk.78 Semih Aydın) 11.Mete Çalık xx (Dk.78 Furkan Gediz)

YEDEKLER: 12.Mustafa Talha - 13.Ali Dinçer  14.Ahmet Eşiyok  15.Serdar
16.İbrahim Guguş  17.Furkan Gediz  18.Semih Aydın

TEK.HEYET: Ercan Şirin - Şükrü Özçadır

GOLLER:
Dk.15 Mete Çalık...........................0-1
Dk.16...........................................1-1
Dk.26 Anıl B. Uzunhançerli..............1-2
-------------------------------------------
Dk.46  Emre Seymen.....................1-3
Dk.66  6 no.lu oyuncu...................2-3
Dk.73  H.Mert Tetik.......................2-4
Dk.76 Ali Dinçer............................2-5
Dk.78 Ahmet Eşiyok......................2-6

KIRMIZI KART: Dk.72  E.Ç.Dev.Hast.Spor kalecisi Arif

**********************************************************

 

U-17= Ö.İD.KÖY HİZ : 2 KÜTAHYASPOR: 3...(29.12.'12)


 

MERKEZ U-17 LİGİ 3.HAFTA MAÇI: (40'ar Dk.dan 80 Dk.oynanıyor)

ÖZ.İDARE KÖY HİZMETLERİ: 2  KÜTAHYASPOR: 3

TARİH ve YER: 29.Aralık.'12  Cumartesi - 30 Ağustos - 12.00

KÜTAHYASPOR: 1.Oğuzhan Atlı ***  2.A.Sefa **  3.İbrahim Guguş **  4.İlker Dursun **
(Dk.44 Ali Dinçer **)  5.Murat Yakacı ***  6.Serkan **  7.Ahmet ** (Dk.55 Furkan Gediz **) 
8.Engin Demirbaş ***  9.Anıl uzunhançerli *** 10.Emre Seymen ***  11.Mete Çalık ***

YEDEKLER:12.Mustafa Talha - 13.Furkan Gediz  14.Ali Dinçer  15.Ömer  16.Samet
17.Semih  18.Utku

TEK.HEYET: Ercan Şirin - Şükrü Özçadır

GOLLER:

Dk.7  Murat Yakacı................................0-1
Dk.17.................................................1-1
Dk.29 Anıl Uzunhançerli.........................1-2
Dk.50.................................................2-2
Dk.51 Mete Çalık..................................2-3

KIRMIZI KART:Dk.63 Serkan (Çift sarı) (Kütahyaspor)

--------------------------------------------------------------------------

* Genç Şimşekler; ilk maçta E.Ç.Dev.Hast.spor'u 6-2, ikinci maçta Kümaşspor'u 5-2 ve
bugün oynanan 3.maçta da Köy Hiz.Spor'u 3-2 yenerek yoluna devam ediyor.

* Zevkli ve bir o kadar da heyecanlı geçen maçta Kütahyaspor son 20 dakikayı 10 kişi
oynadı.

* 2.yarı başında rakibiyle çarpışan İlker Dursun oyundan çıkmak zorunda kaldı.

* Sakat olan H.Mert Tetik'in yerinde bugün Murat Yakacı görev yaptı.

***************************************************************

U-17 MERKEZ GRUBU (28.01.'13)

Salı, 01 Ocak 2013 11:24

U-17 ligi 15.Aralık.'12 Cumartesi günü  başlayacak.

Tek devreli Lig usulü yapılacak.

Kütahya Merkez'de tek grup olacak.Katılacak takımlar:
GENÇ S.H.Ç.E.K - YEŞİLAY - TERMİK - Ö.İD.KÖY HİZ. - KÜMAŞ - E.Ç.DEV.HAST: -
KÜTAHYASPOR - KÜT.SERA ŞEKER

1.HAFTA (15/16.Aralık.'12 C.tesi - Pazar)

E.Ç.Dev.Hast - Kütahyaspor : 2-6
Ö.İd.Köy Hiz - Yeşilay : 3-1
Termik - Genç S.H.Ç.E.K :3-0 (Hük.) (SHÇEK sahaya çıkmadı)
Kümaş - Sera Şeker :1-4

2.HAFTA (22/23.Aralık.'12 C.tesi - Pazar)

Sera Şeker - Ö.İd.Köy Hiz :0-6
Yeşilay - Termik :1-4
Genç S.H.Ç.E.K - E.Ç.Dev.Hast :1-4
Kütahyaspor - Kümaş :4-2

3.HAFTA (29/30.Aralık.'12 C.tesi-Pazar)

Kümaş - E.Ç.Dev.Hast :0-5
Termik - Sera Şeker :11-0
Yeşilay - Genç S.H.Ç.E.K :10-0
Ö.İd.Köy Hiz - Kütahyaspor: 2-3

4.HAFTA (05/06.Ocak.'13 C.tesi - Pazar)

Sera Şeker - Yeşilay :0-6
E.Ç.Dev.Hast - Ö.İd.Köy Hiz :0-1
Genç S.H.Ç.E.K - Kümaş :4-5
Kütahyaspor - Termik :1-6

5.HAFTA (12.Ocak.'13 C.tesi)

Ö.İd.Köy Hiz - Kümaş :9-1
Yeşilay - Kütahyaspor :4-2
Genç S.H.Ç.E.K - Sera Şeker :2-2
Termik - E.Ç.Dev.Hast :7-0

6.HAFTA (19/20.Ocak.'13 C.tesi - Pazar)

Kütahyaspor - Sera Şeker :5-3
Kümaş - Termik :0-9
Ö.İd.Köy Hiz - Genç S.H.Ç.E.K :11-1
E.Ç.Dev.Hast - Yeşilay :2-3

7.HAFTA (26/27.Ocak.'13)

Sera Şeker - E.Ç.Dev.Hast :0-3
Yeşilay - Kümaş :6-1
Genç S.H.Ç.E.K - Kütahyaspor :0-3 (Hük.)
Termik - Ö.İd.Köy Hiz :0-1


O    
G    
B    
M    

A     Y        
Av      

Pu      
1

ÖZ.İD.KÖY HİZ



7 6 0 1
33 : 6 27
18
2

TERMİK


7 6 0 1
40 : 3 37
18
3

YEŞİLAY


7 5 0 2
31 : 12 19
15
4

KÜTAHYASPOR


7 5 0 2
24 : 19 5
15
5

E.Ç.DEV.HST.



7 3 0 4
16 : 18 -2
9
6

SERAŞEKER



7 1 1 5
9 : 34 -25
4
7

KÜMAŞSPOR


7 1 0 6
10 : 41 -31
3
8

GENÇ SHÇEK        



7 0 1 6
8 : 38 -30
-5

*Öz.İd.Köy Hiz.Spor, ikili averajla grup 1.si oldu. İl play - Off maçlarına katılacak.

************************************************************

 

U-17 PLAY-OFF MAÇLARI..(11.02.'13)

Pazartesi, 04 Şubat 2013 18:25

1.HAFTA (31.Ocak.'13 - Perşembe)

Gediz Yenikent Bld - TKİ Linyit
Öz.İd.Köy Hiz. - Simav Y.Mah.Site: 3-3

2.HAFTA (05.Şubat.'13 - Salı)

TKİ Linyit - Öz.İd.Köy Hiz. :4-2
Simav Y.Mah.Site - Gediz Yenikent Bld :4-0

3.HAFTA (07.Şubat.'13 Perşembe)

Öz.İd.Köy Hiz - Gediz Yenikent Bld :5-0
Simav Y.Mah.Site - TKİ Linyit :0-3

* Tav.TKİ Linyit U-17 takımı Kütahya şampiyonu oldu.

====================================

 

2013 - 2014

U-17 PLAY-OFF MAÇLARI..(11.02.'13)

Pazartesi, 04 Şubat 2013 18:25

1.HAFTA (31.Ocak.'13 - Perşembe)

Gediz Yenikent Bld - TKİ Linyit
Öz.İd.Köy Hiz. - Simav Y.Mah.Site: 3-3

2.HAFTA (05.Şubat.'13 - Salı)

TKİ Linyit - Öz.İd.Köy Hiz. :4-2
Simav Y.Mah.Site - Gediz Yenikent Bld :4-0

3.HAFTA (07.Şubat.'13 Perşembe)

Öz.İd.Köy Hiz - Gediz Yenikent Bld :5-0
Simav Y.Mah.Site - TKİ Linyit :0-3

* Tav.TKİ Linyit U-17 takımı Kütahya şampiyonu oldu.

***********************************************************

 

U-17 ŞİMŞEKLER...LİDER !.. : 1-3 (28.12.'13)


YEŞİLAYSPOR U-17: 1  KÜTAHYASPOR U-17: 3

Kütahya Merkez U-17 liginin 5.hafta maçları bugün oynandı.

Tek grupta oynanan maçlarda, grubun lideri durumundaki Yeşilayspor ile Yeşilay Tesisleri'nde
karşılaşan Mavi-Şimşekler, maçta ilk golü yemelerine rağmen azimli mücadelelerini sürdürerek
rakibine üç gol attı ve karşılaşmayı 1-3 kazanmayı bildi.

Buradan aldığı galibiyetle 10 puanla liderliğe yükselirken, lider durumundaki rakibi Yeşilay'ı
ikinci sıraya itti.

KÜTAHYASPOR U-17 TAKIMININ MAÇ KADROSU:

12-Furkan Eşdoğan - 2.Samet Duman  3.Serkan Uçar  4.İbrahim Guguş  5.Yasin Akpınar
6.Mustafa Serdar Karakuzu  7.Anıl Berk Uzunhançerli  8.Hasan Hüseyin Okuyan
9.Mehmet Karaaslan  10.Mehmet Mete Çalık  11.Mustafa Furkan Gediz

YEDEKLER:34.İbrahim Güngör - 13.Ferhat Ataş  14.Gökhan Erdoğan  15.H.Mert Tetik
16.Erol Utku Tosyalı  17.Yasin Baysun  18.Mustafa Uçan


GOLLER:
Dk.....Yeşilay'dan Metin....................1-0
Dk.34 Mehmet Karaaslan..................1-1
Dk.55 H.Mert Tetik...........................1-2
Dk.65 M.Serdar Karakuzu.................1-3

****************************************************************

 

KÜTAHYASPOR U-17 FARKLI GALİP: 12-1 (04.01.'14)



Merkez U-17 ligi 6.hafta maçında bugün Kütahyaspor - Seramikspor 30 Ağustos
Stadı'nda saat 12.00'de karşılaştılar. Maç; 40'ar dakikadan 80 Dk.üzerinden oynandı.

Kütahyaspor A takım hocalarının da izlediği maçta Kütahyaspor
rakibini açık farklı yendi: 12-1

KÜTAHYASPOR U-17 KADROSU: 12.Furkan Eşdoğan (Dk.60 İbrahim Güngör) -

2.A.Gökhan Erdoğan  3.Serkan Uçar 4.İbrahim Guguş  5.Mert Gözel  6.M.Serdar Karakuzu
7.Samet Duman (Dk.70 Yasin Akpınar) 8.H.Hüseyin Okuyan (Dk.55 Mustafa Uçan)
9.Süleyman Furkan Tülkay  10.M.Mete Çalık (Dk.46 Mehmet Karaağaç)
11.M.Furkan Gediz (Dk.41 Mehmet Kabaağaç)

YEDEKLER: 34.İbrahim Güngör  13.Yasin Akpınar  14.Deniz Eriş  15.Mustafa Uçan
16.Mehmet Kabaağaç  17.Mehmet Karaaslan  18.Yasin Baysun

GOLLER:
Dk. 1  Süleyman Furkan Tülkay.......................1-0
Dk. 3  M.Serdar Karakuzu...............................2-0
Dk.15 Süleyman Furkan Tülkay...................... 3-0
Dk.21 M.Mete Çalık........................................4-0
Dk.34 M.Serdar Karakuzu...............................5-0
Dk.39 M.Mete Çalık........................................6-0
Dk.40 M.Furkan Gediz....................................7-0
-----------------------------------------------------------
Dk. 42 Seramik'ten 6 no................................7-1
Dk.50 Mehmet Karaağaç...............................8-1
Dk.58 Süleyman Furkan Tülkay......................9-1
Dk.65 Mustafa Uçan....................................10-1
Dk.68 Mehmet Karaaslan.............................11-1
Dk.73 Mehmet Karaaslan.............................12-1

*****************************************************************

 

U17 ŞİMŞEKLER, MAĞLUBİYETTEN GALİBİYETE : 3-2 (12.01.'14)



EV.ÇELEBİ DEV.HAST.SPOR U17: 2   KÜTAHYASPOR U17 : 3

KÜTAHYASPOR: 12.Furkan Eşdoğan - 2.Gökhan Erdoğan (Dk.32 M.Mete Çalık)
3.Serkan Uçar  4.İbrahim Guguş  5.H.Mert Tetik  6.H.Hüseyin Okuyan
(Dk.55 M.Furkan Gediz) 7.Samet Duman 8.Anıl Berk Uzunhançerli 
9.Süleyman Furkan Tülkay (Dk.64 Mustafa Uçar) 10.M.Serdar Karakuzu
11.Mehmet Karaaslan

YEDEKLER: 1.İbrahim Güngör - 13.M.Furkan Gediz  14.Erol U.Tosyalı
15.Yasin Akpınar  16.Mustafa Uçar  17.Deniz Eriş  18.M.Mete Çalık

GOLLER:
Dk.28 10.no.lu oyuncu................1-0
Dk.40+1 Mehmet Karaaslan........1-1
--------------------------------------------
Dk.47 10 no.lu oyuncu................2-1
Dk.53 5 no.lu oyuncu K.Kalesine..2-2
Dk.65 M.Furkan Gediz.................2-3

* Maçta Kütahyaspor iki kere mağlup duruma düşmesine
rağmen maçı kazandı ve bu hafta da liderliğini sürdürdü.

* U17 maçları 40'ardan 80 Dk.oynanıyor.

***************************************************************

 

U-17'DE İLK MAĞLUBİYETİMİZİ ALDIK: 0-2 (22.01.'14)


 

U-17 : KÜTAHYASPOR : 0  TERMİKSPOR : 2

TARİH ve YER: 22.Ocak.'14  Çarşamba  14.00  A.Alkış Sahası

KÜTAHYASPOR U-17: 12.Furkan Eşdoğan - 2.Samet Duman  3.Serkan Uçar
4.İbrahim Guguş  5.H.Mert Tetik  6.M.Serdar Karakuzu (Dk.78 Mert Gözel)
7.S.Furkan Tülkay (Dk.66 M.Furkan Gediz) 8.Anıl Berk Uzunhançerli  9.H.Hüseyin Okuyan 
10.İ.Doğukan Güneş (Dk.41 Mehmet Kabaağaç)  11.M.Mete Çalık

YEDEKLER: 1.İbrahim Güngör - 13.M.Furkan Gediz  15.Mehmet Kabaağaç
16.Mert Gözel  17.A.Gökhan Erdoğan  18.Yasin Baysun  14.Yasin Akpınar

GOLLER:
Dk.59 Termik 8.no.lu oyuncu.............0-1
Dk.71 Oktay....................................0-2

KIRMIZI KART: M.Mete Çalık (Kütahyaspor)

BUGÜNKÜ MAÇLARDAN SONRA PUAN DURUMU ŞÖYLE OLUŞTU:

 


O      
G      
B       
M      

Gol          
Av        

Pu       
1

Ö.İD.KÖY HİZ



8 7 0 1
36 : 10 26
21
2

KÜTAHYASPOR     



7 5 1 1
24 : 8 16
16
3

YEŞİLAYSPOR


7 5 0 2
31 : 9 22
15
4

E.Ç.DEV.HST.



8 4 0 4
29 : 16 13
12
5

TERMİKSPOR


8 3 1 4
31 : 15 16
10
6

SERAMİK


8 2 0 6
19 : 44 -25
6
7

ÇAMLICA


8 0 0 8
4 : 72 -68
-3

**************************************************************

 

2013-2014 MERKEZ U-17 LİGİ..(10.02.'14)


* Çift devreli lig usulüne göre oynanacaktır.

KATILAN TAKIMLAR:

1.Kütahyaspor
2.E.Ç.Devlet Hast.
3.Termikspor
4.Seramikspor
5.Öz.İdare Köy Hiz.Spor
6.Yeşilayspor
7.Çamlıcaspor

1.HAFTA (30.Kasım.'13 Cumartesi)

Çamlıca - Yeşilay : 0-13
Öz.İd.Köy Hiz. - Seramik : 4-1
Termik - E.Ç.Dev.Hast.: 1-3
Kütahyaspor (Bay)

2.HAFTA (07/08.Aralık.'13 C.tesi - Pazar)

Kütahyaspor - Termik: 2-2
E.Ç.Dev.Hast. - Öz.İd.Köy Hiz.:1-3
Seramik - Çamlıca: 9-1
Yeşilay (Bay)

3.HAFTA (14/15.Aralık.'13 C.tesi - Pazar)

Yeşilay - Seramik: 6-2
Çamlıca - E.Ç.Dev.Hast.: 0-17
Öz.İd.Köy Hiz. - Kütahyaspor : 0-1
Termik (Bay)

4.HAFTA (21/22.Aralık.'13 C.tesi - Pazar)

Termik - Öz.İd.Köy Hiz. : 1-3
Kütahyaspor - Çamlıca : 3-0 (Hük.)
E.Ç.Dev.Hast. - Yeşilay : 0-4
Seramik (Bay)

* Çamlıca'nın 3 puanı silindi.

5.HAFTA (28.Aralık.'13 Cumartesi)

Seramik - E.Ç.Dev.Hast.: 1-2
Yeşilay - Kütahyaspor : 1-3
Çamlıca - Termik: 1-11
Öz.İd.Köy Hiz. (BAY)

6.HAFTA (04.Ocak.'14 Cumartesi)

Öz.İd.Köy Hiz. - Çamlıca: 13-2
Termik - Yeşilay: 2-3
Kütahyaspor - Seramik : 12-1
E.Ç.Dev.Hast. (BAY)

7.HAFTA (11/12.Ocak.'14 - C.tesi - Pazar)

E.Ç.Dev.Hast. - Kütahyaspor : 2-3
Seramik - Termik: 1-11
Yeşilay - Öz.İd.Köy Hiz.: 1-2
Çamlıca (BAY)

------------------İLK YARI SONU---------------

8.HAFTA (18.Ocak.'14 Cumartesi)

Yeşilay - Çamlıca : 3-0 (Hük.)
Seramik - Öz.İd.Köy Hiz.: 1-8
E.Ç.Dev.Hast. - Termik: 2-1
Kütahyaspor (BAY)

9.HAFTA (22.Ocak.'14 ÇARŞAMBA)

Termik - Kütahyaspor :2-0
Öz.İd.Köy Hiz. - E.Ç.Dev.Hast.:3-2
Çamlıca - Seramik (30 Ağust. - 12.00) (0-3 Hük.)
Yeşilay (Bay)

10.HAFTA (25/26.Ocak.'14 / C.tesi - Pazar)

Seramik - Yeşilay : 0-3 (Hük.)
E.Ç.Dev.Hast. - Çamılca: 3-0 (Hük.)
Kütahyaspor - Öz.İd.Köy Hiz.: 1-1

* Seramik'in 3 puanı silindi.

11.HAFTA (29.Ocak.'14 Çarşamba)

Öz.İd.Köy Hiz. - Termik : 3-1
Çamlıca - Kütahyaspor: 0-3 (Hük.)
Yeşilay - E.Ç.Dev.Hast. : 1-0
Seramik (BAY)

12.HAFTA (01/02.Şubat.'14 C.tesi - Pazar)

E.Ç.Dev.Hast. - Seramik : 3-0 (Hük.)
Kütahyaspor - Yeşilay : 1-4
Termik - Çamlıca: 3-0 (Hük.)
Öz.İd.Köy Hiz. (BAY)

13.HAFTA (05.Şubat.'14 Çarşamba)

Çamlıca - Öz.İd.Köy Hiz. : 0-3 (Hük.)
Yeşilay - Termik: 1-3
Seramik - Kütahyaspor : 0-3 (Hük.)
E.Ç.Dev.Hast. (BAY)

14.HAFTA (08.Şubat.'14 C.tesi)

Kütahyaspor - E.Ç.Dev.Hast. : 3-2
Termik - Seramik: 3-0 (Hük.)
Öz.İd.Köy Hiz. - Yeşilay: 1-0
Çamlıca (BAY)

14. Hafta O      
G      
B     
M      

Gol          
Av       

Pu        
1

ÖZ.İD.KÖY HİZ.



12 10 1 1
44 : 12 32
31
2

KÜTAHYASPOR


12 8 2 2
35 : 15 20
26
3

YEŞİLAYSPOR


12 8 0 4
40 : 14 26
24
4

TERMİKSPOR


12 6 1 5
41 : 19 22
19
5

E.Ç.DEV.HST.



12 6 0 6
37 : 20 17
18
6

SERAMİK


12 2 0 10
19 : 56 -37
3
7

ÇAMLICA             



12 0 0 12
4 : 84 -80
-3


* Grubu 1.bitiren Öz.İd.Köy Hiz.Spor Play-Off oynamaya hak kazandı.

***********************************************************

 

U17 PLAY - OFF MAÇLARI (03.03.'14)

Pazartesi, 10 Şubat 2014 18:11

1.HAFTA (15.02.'14 C.tesi)

Öz.İd.Köy Hiz. - Simav Çitgöl Sazlıkspor: 1-0
Tav.Gençlikspor - Gediz Yenikent Bld. : 2-0

2.HAFTA (22.Şubat.'14 C.tesi)

Gediz Yenikent Bld - Simav Çitgöl Sazlık : 0-2
Öz.İdare Köy Hiz. - Tavşanlı Gençlik : 4-0

3.HAFTA (01.Mart.'14 Cumartesi)

Yenikent Bld - Öz.İd.Köy Hiz. : 0-2
Sim.Çitgöl Sazlık - Tav.Gençlik : 2-1


O     
G      
B      
M      

Gol        
Av      

Pu        
1

ÖZ.İD.KÖY HİZ.



3 3 0 0
7 : 0 7
9
2

SİMAVÇİTGÖLSAZLIK   



3 2 0 1
4 : 2 2
6
3

TAVŞANLIGENÇLİK


3 1 0 2
3 : 6 -3
3
4

GEDİZYENİKENT BLD.



3 0 0 3
0 : 6 -6
0

* Küt.Öz.İdare Köy Hiz. ile Simav Çitgöl Sazlık ilimizi dışarda temsil edecekler.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

 

U-17 GRUPLARINDAN ELENDİK..(04.04.'15)


 

Kütahyaspor U-17 Takımı, Bilecik Merkez Grubundaki ikinci maçında da 0-0 berabere
kalınca gruptan çıkamadı.

Maçlarda şu sonuçlar alındı:

İst.Esenler: 0  Kütahyaspor:0
İst.Esenler: 2  Ank.Başkentgücü:0
Kütahyaspor: 0  Ank.Başkentgücü: 0

Maçlarını dün tamamlayan Esenlerspor, bu lig statüsüne göre bir gün daha bekliyerek
bizim bugünkü maçımızı takip etti. Maçımızın ikinci devresinde ise yan sahaya geçerek
hem ısındı, hem de penaltı atışı çalıştılar.

Sebebi ise, bugün biz Ank.Başkentgücü takımını 1-0 yenseydik, Başkent gücü sahadan
çekilecek; Kütahyaspor ile Esenlerspor maç sonrası penaltı atışları yapacaklardı.

Bizim maç 0-0 bitince sevine sevine finale kalmış olarak otellerine döndüler.

Yarın saat 11.00'de Bilecik Edebali Stadı'nda diğer grup finalisti Keçiörengücü ile
grup birinciliği maçı oynayacaklar.

Uşak Grubunda diğer temsilcimiz E.Ç.Dev.Hast.Spor, penaltı atışlarına kalmadan
1 beraberlik, 1 galibiyet ile finale kaldı. Yarın grup 1.liği maçı oynayacak.

 

KÜTAHYASPOR U-17 : 0  ANK.BAŞKENTGÜCÜ : 0

TARİH ve YER: 04.Nisan.'15 C.tesi - Bilecik Edebali Stadı - 16.00


KÜTAHYASPOR: 99.Furkan Eşdoğan - 43.Samet Duman  3.Alperen Yavuz
5.İbrahim Guguş  4.Emre Avcil  6.Mehmet Ay (Dk.73 Mehmet Seyhan)  8.Emre Ergün
19.Yücel Kalkan (Dk.64 Sefa Sayın)  90.Hüseyin Tüfek (Dk.35 İ.Doğukan Güneş)
10.H.Hüseyin Okutan  11.Selami Yılmaz

YEDEKLER:34.Mehmet Sarıkoç - 18.Yasin Baysun  61.Mehmet Seyhan
87.Sefa Sayın  7.Ömer Altun  77.Mert Gözel  20.İ.Doğukan Güneş

TEK.SORUMLU: Hidayet Arı



ANK.BAŞKENTGÜCÜ : 1.Ahmet Emre Karatosun (Dk.80 Umut Bıyıksız) -
Muhammed Rauf Deliömeroğlu  3.A.Karakılıç  4.Barış Kutum 5.Serkan Toprak
6.Osman Büyükçayır 7.Hidayet Çağlar  8.Emre Candemir (Dk.72 Ömer ünlü)
9.Aydın Can (Dk.80+1 Veli Bal) 10.Emre Bursalı (Dk.80+2 Kürşat Dalga) 
11.Deniz Güleçyüz (Dk.70 Mustafa Ertuğral)

YEDEKLER: 12.Umut Bıyıksız - 13.Veli Bal  14.Mustafa Ertuğral 15.Ömer Ünlü 
16.Kürşat Dalga  17.A.İhsan Tekcan

TEK.SORUMLU : Yüksel Dağ

GOL: Yok

----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

KÜTAHYASPOR U-17 GRUPLARDAKİ İLK MAÇINDA BERABERE: 0-0 (02.04.'15)


 


U-17 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI GRUP MAÇLARI:

BİLECİK MERKEZ GRUBU MAÇI:

İST.ESENLERSPOR : 0  KÜTAHYASPOR : 0

TARİH ve YER: 02.Nisan.'15  Perşembe - Bilecik Edebali Stadı

HAKEMLER: Bilecik Bölgesel Hakemler

ESENLERSPOR : 1.Muhammed Topkaya - 2.Salih Kurhan 3.Batuhan Koca
4.Mert Tuğrul  5.Emirhan Akyüzlü 6.Bilal Seyrek (Dk.60 İsmet Öztekin) 
7.Sakıp Tayyip Zor (Dk.76 Kadir Demir)  8.Ali Zaferoğlu  9.A.Kadir Tur
(Dk.65 Berkay Gültekin)  10.Enes Karakurt  11.M.Ali Şadırvan
(Dk.25 Batuhan Kaya) (Dk.52 Alperen Ceylan)

YEDEKLER: 12.Eren Can - 13.İsmet Öztekin  14.Batuhan Kaya
15.Kadir Demir  16.Berkay Gültekin  17.Kadir Kuşoğlu 18.Alperen Ceylan

TEK.SORUMLU : Şerif Gamsız



KÜTAHYASPOR : 12.Furkan Eşdoğan - 43.Samet Duman  3.Alperen Yavuz
4.Emre Avcil  5.İbrahim Guguş  38.Mehmet Ay (Dk.52 Celal Orhan)
(Dk.74 Sefa Sayın)  77.Mert Gözel (Dk.76 Hüseyin Tüfek) 8.Emre Ergün
9.Yücel Kalkan (Dk.80+1 Mehmet Seyhan) 10.H.Hüseyin Okuyan
11.Selami Yılmaz

YEDEKLER: 34.Mehmet Sarıkoç - 18.Yasin Baysun  19.Hüseyin Tüfek
6.Mehmet Seyhan  87.Sefa Sayın  90.Celal Orhan 20.İ.Doğukan Güneş

TEK.SORUMLU: Hidayet Arı

GOL: Yok


* U-17 Türkiye Şampiyonası'na 72 ilden 121 takım katılıyor.

* U-17 maçları 40'ardan 80 dakika süreli oynanıyor.

* Bilecik Grubunda Merkezde İst.Esenler, Kütahyaspor ve Ank.Başkentgücü
takımları 3'lü bir grup; Söğüt İlçesinde İst.Gençlerbirliği, Ank.Keçiörengücü ve
Esk.Bentspor diğer bir grup olarak yarışıyorlar.

* Bilecik merkez Edebali Stadı'nda bugün saat 16.00'da İst.Esenlerspor'un ev
sahipliğinde oynanan maç 0-0 golsüz sonuçlandı.

* Prosüdüre göre 1 numarayı çekmiş olan İst.Esenlerspor 03.Nisan.'15 Cuma
günü aynı statta saat 16.00'da Ank.Başkentgücü ile karşılaşacak.

* 2 numarayı çekmiş olan Kütahyaspor bir gün dinlendikten sonra
04.Nisan.'15 Cumartesi günü saat 16.00'da Ank.Başkentgücü ile 2.maçını yapacak.

* Final 05.Nisan.'15 pazar günü aynı statta saat 11.00'de oynanacak.



BUGÜNKÜ MAÇA GELİNCE;

* Bilecik Bölgesi hakemleri maçı çok güzel yönettiler. Her iki taraftan da kararlara
itiraz olmadan, sürtüşme yaratmadan maçı iyi bitirdiler.

* İst.Esenlerspor mutlak maçı kazanmak için sahaya çıktığını maç başlamadan ve
maç içinde hissettirdi.

* 80 dakika boyunca oyunun hakimi görünse de, kalemizde net pozisyonu
ancak 2 tane idi.

* Maçta topa daha fazla sahip olan, orta saha hakimiyetini ele alan Esenlerspor,
bilhassa yan toplarla ceza sahamız içinde etkili olmaya çalıştı. Ancak, bu girişimleri
şişirme toplarla idi. Kütahyaspor'un sağlam ve uzun defansı bu şişirme topları etkisiz
hale getirmesini bildi.

* Kütahyaspor ortasahasında topa basabilen bir futbolcu olsa, maçta üstünlüğü
ele alabilirdi. Tüm baskıya rağmen akıllı hareket ederek 2 kere Yücel,birer kere de
Selami ve Samet'le % 100 gol pozisyonunda topu içeri atamadık.


* Rakibimiz olacak Ank.Başkentgücü futbolcuları baştan sona maçı izlediler.

* Diğer 3 takımın bulunduğu Bilecik - Söğüt İlçe grubundaki oynanan maçta da,
Ank.Keçiörengücü - Esk.Bentspor ile 1-1 berabere kaldı.

* ilimizi Uşak Merkezinde temsil eden diğer Kütahya takımımız E.Ç.Devlet Hast.Spor
bugün ilk maçını Aydın S.H.Ç.E.Kurumu takımı ile yaptı ve maç 0-0 berabere sonuçlandı. Dev.Hast.Spor cuma günü ikinci maçını Yeni Burdurspor ile yapacak.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

 

U-17 ŞİMŞEK, PLAY-OFF'TA COŞTURDU : 2-1 (05.03.'15)


 

Kütahya U-17 Liginde PLAY-OFF maçları devam ediyor.

Bugün Kütahyaspor ikinci maçı için 30 Ağustos Sahası'nda E.Ç.Devlet Hast.Spor
karşısına çıktı.

KÜTAHYASPOR U-17 : 12.Furkan Eşdoğan - 2.Samet Duman  3.alperen Yavuz
4.Emre Avcil  5.İbrahim Guguş  6.Mert Gözel  7.Mehmet Ay  8.Emre Ergün
9.Yücel Kalkan  10.H.Hüseyin Okuyan  11.Selami Yılmaz

 

 

YEDEKLER: 1.S.Furkan Keskin - 13.Yasin Akpınar  14.Doğukan Güneş
15.Bayram Cin  16.Hüseyin Tüfek  17.Mehmet Seyhan  18.Ömer Altun

Simav Çitgöl Sazlık, Kütahyaspor, Tavşanlı Gençlik ve E.Ç.Dev.Hast.Spor'un yer
aldığı 4'lü play-off maçlarının ilk haftaları geçildi.

İlk Haftada Kütahyaspor, Simav Sahası'nda Çitgöl ile 1-1 berabera kalırken,
E.Ç.Dev.Hast. Tavşanlı Gençlik'i mağlup etti.

Bugünkü karşılaşmaya hızlı başlayan Kütahyaspor, 10.dakikada Yücel Kalkan'ın
mükemmel röveşata golüyle 1-0 öne geçti. Daha sonra oyunu elinde tutan
Genç Şimşekler, 40 dk.lık devreyi 1-0 önde kapadı.

ikinci yarıda beraberliği yakalamaya çalışan Dev.Hastanesi Spor yüksek toplarla
ceza sahamız içinde gol aradı. Kütahyaspor da dönen toplarla karşı kalaye
tehlikeli ataklar yaptı.

Karşılaşmanın bitmesine az kala 74.dakikada Dev.Hastanesi'nin korner atışında
altı pasa havadan gelen topu çıkarmak isteyen müdafamız kendi kalemize topu
gönderince durum 1-1 oldu. Herkes maç böyle biter derken günün adamı
santraforumuz Yücel Kalkan Dk.78'de  ileri atılan topla buluştu. Rakibini
geçtikten sonra sola çektiği topla kaleciyi avladı: 2-1

Oyundan kopmayıp sonuna kadar mücadele eden Gençlerimizi kutluyoruz.

U-17 Play-Off son maçımız 11.Mart.'15 Çarşamba günü saat 15.00'de A.Alkış
Sahası'nda oynanacaktır.

Kütahyaspor taraftar ve yöneticilerini bu maça bekliyoruz.

Bu maçta alınacak galibiyet il birincisi olarak Kütahyamızı il dışında
temsil etmeyi sağlayacaktır.

******************************************************************

 

U-17 PLAY-OFF (14.03.'15)

Salı, 03 Mart 2015 16:59

1.HAFTA (26.Şubat.'15 Perşembe)

Sim.Çitgöl Sazlık - Kütahyaspor: 1-1
Tav.Gençlik - E.Ç.Dev.Hast. : 1-2

2.HAFTA (05.Mart.'15 Perşembe)

Kütahyaspor - E.Ç.Dev.Hast : 2-1
Tav.Gençlik - Sim.Çitgöl Sazlık: 3-0 (Hük.)

3.HAFTA (11.Mart.'15 Çarşamba)

E.Ç.Dev.Hast - Sim.Çitgöl Sazlık: 3-0 (Hük.)
Kütahyaspor - Tav.Gençlik : 2-2

------------------------------------------

* Maçlar sonrası E.Ç.Dev.Hast.Spor ile Kütahyaspor ilimizi
dışarda temsil etmeye hak kazandılar.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

 

U-17 MERKEZ GRUBU (21.01.'15)

Cumartesi, 22 Kasım 2014 10:28

* Maçlar; tek devreli lig usulü oynanacak.

* Anadolu Ailespor ligden çekildi.

1.HAFTA (15/16.Kasım.'14 C.tesi - Pazar)

Anad.Aile - Kütahya Bld.: 0-3 (Hük.)
Öz.İdare - Çamlıca : 8-0
1977 Vefa - Kütahyaspor : 0-7
Termik - Yeşilay : 3-1
E.Ç.Dev.Hast. (Bay)

2.HAFTA (22/23.Kasım.'14 C.tesi - Pazar)

Yeşilay - E.Ç.Dev.Hast.: 2-3
Kütahyaspor - Termik : 2-0
Çamlıca - 1977 Vefa : 0-2
Kütahya Bld. - Öz.İdare : 0-7
anad.Aile (Bay)

3.HAFTA (29/30.Kasım.'14)

Öz.İdare - anad.Aile : 3-0 (Hük.)
1977 Vefa - Kütahya Bld.: 2-1
Termik - Çamlıca : 10-0
E.Ç.Dev.Hast. - Kütahyaspor : 3-0
Yeşilay (Bay)

4.HAFTA (06/07.Aralık.'14 C.tesi - Pazar)

Kütahyaspor - Yeşilay: 1-0
Çamlıca - E.Ç.Dev.Hast: 1-4
Kütahya Bld. - Termik: 0-4
anad.Aile - 1977 vefa : 0-3 (Hük.)
Öz.İdare (Bay)

5.HAFTA (13.Aralık.'14 Cumartesi)

1977 Vefa - Öz.İdare : 1-5
Termik - anad.Aile : 3-0 (Hük.)
E.Ç.Dev.Hast. - Kütahya Bld.: 6-0
Yeşilay - Çamlıca : 5-1
Kütahyaspor (Bay)

6.HAFTA (20/21.Aralık.'14 C.tesi - Pazar)

Çamlıca - Kütahyaspor : 0-7
Kütahya Bld. - Yeşilay : 1-4
Anad.Aile - E.Ç.Dev.Hast. : 0-3 (Hük.)
Öz.İdare - Termik : 1-1
1977 Vefa (Bay)

7.HAFTA (27/28.Aralık.'14 C.tesi - Pazar)

Termik - 1977 Vefa : 6-1
E.Ç.Dev.Hast. - Öz.İdare: 2-0
Yeşilay - anad.Aile : 3-0 (Hük.)
Kütahyaspor - Kütahya Bld. : 3-0
Çamlıca (Bay)

8.HAFTA (10/11.Ocak.'15 C.tesi - Pazar)

Kütahya Bld. - Çamlıca:5-0
Anad.Aile - Kütahyaspor : 0-3 (Hük.)
Öz.İdare - Yeşilay : 5-0
1977 Vefa - E.Ç.Dev.Hast.: 0-9
Termik (Bay)

9.HAFTA (17.01.'15 C.tesi)

E.Ç.Dev.Hast. - Termik : 1-0
Yeşilay - 1977 Vefa: 7-0
Kütahyaspor - Öz.İdare : 2-1
Çamlıca - Anad.Aile : 3-0 (Hük.)
Kütahya Bld. (Bay)


O      
G      
B       
M      

Gol        
Av      

Pu       
1

E.Ç.DEV.HST.



8 8 0 0
31 : 3 28
24
2

KÜTAHYASPOR


8 7 0 1
25 : 4 21
21
3

Ö.İD.KÖY HZ.



8 5 1 2
30 : 6 24
16
4

TERMİK


8 5 1 2
27 : 6 21
16
5

YEŞİLAY


8 4 0 4
22 : 14 8
12
6

1977 VEFA


8 3 0 5
9 : 35 -26
9
7

KÜTAHYA BLD.



8 2 0 6
10 : 26 -16
6
8

ÇAMLICA


8 1 0 7
5 : 41 -36
3
9

ANAD.AİLE          



8 0 0 8
0 : 24 -24
0

 

* Ev.Çelebi Dev.Hast.Spor ile Kütahyaspor, ilçelerden katılacak Tav.Gençlik ve
Simav Çitgöl Sazlık ile birlikte 4 takım Play-Off maçları yapacak.

* Sonuclara göre ilk iki takım il dışına gidecek.

Çarşamba, 25 Mayıs 2016 18:11 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN268
DÜN548
BU HAFTA3752
BU AY13924
TOPLAM3102583

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 65 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim