U-19 LİGLERİ / ESKİ YILLAR
Cumartesi, 02 Mayıs 2015 14:16

2011 - 2012

 

AMATÖR MAÇTA İLGİNÇ PROTESTO !..(25.02.'12)



25.Şubat.'12 Cumartesi günü A.alkış Sahası'nda oynanan Seramikspor - Şekerspor U-19
maçında ilginç bir protestoyu Seramikspor'lu oyuncular yaşattı.

İlk yarısı 0-3 Şekerspor'un üstünlüğüylü kapanan maçta ikinci yarıda gol olmadı.Dakika 70'leri
gösterdiğinde 3-4 dakika içinde hakem Seramikspor'dan üç oyuncuya direk kırmızı kart gösterince
75.dakikada Seramikspor 8 kişi kaldı. Bundan bir dakika sonra bir Seramikspor'lu oyuncu sakatlandım
diyerek dışarı çıktı. 7 kişi kalan takım, hakemi protesto etmek için kendi ceza sahalarının önüne
dizilerek oturdular. Kalkmadılar. Karşı takım Şekerspor'un oyuncuları kısa bir süre topu şaşkınlık
içinde ayaklarında çevirdikten sonra, onlar da bıraktı. Hakem bu durum üzerine Seramikspor'un
yöneticisine gitti.Ne konuşuldu bilmiyoruz ama sağlıkçı o sırada içeri bir girdi, bir çıktı..Hakem döndü
ve maçı bitiren düdüğünü çaldı.

 

 

=================================================

MERKEZ U-19 LİGİ MAÇLARI (08.10.'12)

Perşembe, 13 Eylül 2012 17:50

*MAÇLAR; TEK DEVRELİ LİG USULÜ OYNANACAKTIR

1.HAFTA: (25-26.Ağustos.'12)

Küt.Sera Şeker - E.Ç.Dev.Hast.:0-11
Termik - Yişilay : 2-1
Çavdarhisar - Seramik :1-3
Kütahyaspor - altıntaş Bld :8-1
Öz.İd.Köy Hiz - Anad.Aile :3-0 (Hük.)
Pınarspor (BAY)

2.HAFTA: (05/06.Eylül.'12)

E.Ç.Dev.Hast - Kütahyaspor :1-1
Anad.Aile - Termik:0-3 (Hük.)
Altıntaş Bald- Öz.İd.Köy Hiz :2-6
Seramik - Pınarspor :6-0
Yeşilay - Çavdarhisar :12-2
Küt.Sera Şekerspor (Bay)

3.HAFTA: (08/09.Eylül.'12 C.tesi - Pazar)

Kütahyaspor - Küt.Sera Şeker :3-4
Çavdarhisar - Anad.Aile: 3-0 (Hük.)
Pınarspor - Yeşilay :1-6
Öz.İd.Köy Hiz - E.Ç.Dev.Hast :4-0
Termik - Altıntaş Bld :6-0
Seramikspor (BAY)

4.HAFTA (12/13.Eylül.'12 Çarşamba - Perşembe)

E.Ç.Dev.Hast - Termik :0-7
Anad.Aile - Pınarspor:0-3 (Hük.)
Altıntaş Bld - Çavdarhisar :2-3
Küt.Sera Şeker - Öz.İd.Köy Hiz. :6-0
Yeşilay - Seramik :3-2
Kütahyaspor (BAY)

5.HAFTA:(15.Eylül.'12 C.tesi )

Kütahyaspor - Öz.İdare Köy Hiz :3-0
Pınarspor - Altıntaş Bld :3-0
Seramek - Anad.Aile: 3-0 (Hük.)
Termik - Küt.Sera Şeker :4-2
Çavdarhisar - E.Ç.Dev.Hast :1-2
Yeşilay (Bay)

 

6.HAFTA: (18/19.Eylül.'12 Salı - Çarşamba)

E.Ç.Dev.Hast - Pınarspor :3-1
Arad.Aile - Yeşilay:0-3 (Hük.)
Altıntaş Bld - Seramikspor :0-3 (Hük.)
Küt.Sera Şeker - Çavdarhisar :3-1
Kütahyaspor - Termik :0-3
Öz.İd.Köy Hiz. (BAY)

7.Hafta (22.Eylül.'12 C.tesi)

Termik - Öz.İd.Köy Hiz :4-0
Seramik - E.Ç.Dev.Hast :4-4
Yeşilay - Altıntaş Bld : 3-0 (Hük.)
Çavdarhisar - Kütahyaspor :0-7
Pınarspor Küt.Sera Şeker :1-8
Anad.Aile (BAY)

8.HAFTA (29.09.'12 C.tesi)

E.Ç.Dev.Hast - Yeşilay :0-6
Öz.İd.Köy Hiz - Çavdarhisar :4-1
Altıntaş Bld - Anad.Aile:İki takım da ligde yok.
Sera Şeker - Seramik :5-1
Kütahyaspor - Pınarspor :10-3
Termik (BAY)

 

8. Hafta O   
G    
B    
M     

A      Y    
Av     

Pu        
1

TERMİK


7 7 0 0
29
3 26
21
2

YEŞİLAY


7 6 0 1
34
7 27
18
3

KÜT.SERA ŞEKER


6 5 0 1
28
10 18
15
4

KÜTAHYASPOR


7 4 1 2
32
12 20
13
5

SERAMİK


7 4 1 2
22
13 9
13
6

ÖZ.İD.KÖY HİZ



7 4 0 3
17
16 1
12
7

E.Ç.DEV.HST



7 2 2 3
10
24 -14
8
8

PINARSPOR


7 2 0 5
12
33 -21
6
9

ÇAVDARHİSAR


8 2 0 6
12
33 -21
6
10

ANAD.AİLE



6 0 0 6
0
18 -18
0
11

ALTINTAŞ BLD



7 0 0 7
5
32 -27
0

9.HAFTA (02/03.Ekim.'12 Salı - Çarşamba)

Çavdarhisar - Termik :0-3 (Hük.)
Yeşilay - Sera Şeker :1-1
Anad.Aile - E.Ç.Dev.Hast:0-3 (Hük.)
Pınarspor - Öz.İd.Köy Hiz :0-3 (Hük.)
Seramik - Kütahyaspor :1-6
Altıntaş Bld (Bay)

10.HAFTA (06.Ekim.'12 Cumartesi)

E.Ç.Dev.Hast - Altıntaş Bld:3-0 (Hük.)
Öz.İd.Köy Hiz -Seramik :5-4
Termik - Pınarspor :14-0
Sera Şeker - Anadolu aile: 3-0 (Hük.)
Kütahyaspor - Yeşilay: 3-2
Çavdarhisar (BAY)

11.HAFTA (08.Ekim.'12 Pazartesi)

Pınarspor - Çavdarhisar :oynanmadı.Çekildiler.
Anad.Aile - Kütahyaspor: 0-3 (Hük.)
Altıntaş Bld - Sera Şeker: 0-3 (Hük.)
Seramik - Termik :0-3 (Hük.)
Yeşilay - Öz.İd.Köy Hiz :0-3
E.Ç.Dev.Hast. (BAY)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

11.HAFTA SONUNDA:

Merkez U-19 Maçları bitti. TERMİKSPOR, SERA ŞEKER ve KÜTAHYASPOR
Tavşanlı'dan katılacak iki takım ve Simav'dan katılacak bir takımın iştirakiyle
PLAY-OFF maçları oynayacaklar.

Bu 6 takımın ikisi ilimizi dışarda temsil etmeye hak kazanacak.

 

======================================================

2011 - 2012 KÜTAHYASPOR U-19 MAÇLARINDAN:

U-19 LİGİNDE KÜTAHYASPOR İLK SINAVINI VERDİ :8-1 (02.09.'12)


U-19 LİGİ BAŞLADI..İLK HAFTA MAÇI:

KÜTAHYASPOR U-19: 8  ALTINTAŞ BLD.U-19: 1

TARİH ve YER: 02.Eylül.'12 Pazar  17.00  A.Alkış Sahası

HAKEMLER: Serkan Kaya xxx  Sercan İdi xxx  Barış Engin xxx

KÜTAHYASPOR:1.Oğuzhan Atlı xxx - 2.Burak Uygun xx  3.M.Serdar Karakuzu ? (Dk.15
Serkan Geleç xxxx)  4.H.Mert Tetik xxx 5.Murat Gür xxx  6.Sefa Taner xx 7.Engin Demirbaş xx 
(Dk.40 İsmail Kara xx) 8.A.Burak Göktaş xx  9.Ali Burak Yıldırım xx (Dk.65 M.Mete Çalık xx)
10.Enes İça xxx  11.Emre Seymen xxx

YEDEKLER:12.Hüseyin Yıldırım - 13.Serkan Geleç  14.Salih Süpçin  15.İsmail Kara
16.M.Mete Çalık  17.İbrahim Guguş  18.Canberk Tatkan

TEK.HEYET:Ercan Şirin - Şükrü Özçadır

NOT: 1994 doğumluların oynayacağı bu ligde, Kütahyaspor daha alt yaş gruplarının oyuncularıyla  mücadeleyi tercih ediyor. Örnek verecek olursak, bugün sahaya çıkan ilk 11'de:
1 tane 1994'lü, 5 tane 1995'li, 3 tane 1996'lı ve 2 tane de 1997'li oyuncu vardı.


ALTINTAŞ BLD: 1.Hüseyin Göç xxxx (Yusuf Güneş xx)  - 3.Hüseyin Aktepe xxx 
4.Talha Sinan x  5.İ.Hakkı Yalçın xx 6.İsmail Gülhan x  7.Ahmet Tatar x  8.Halil Gülhan x 
10.Fatih Kıyak xx  11.Murat Tekin xx 13.Mahmut Söylemez x  18.M.Ali Akkuş x

YEDEKLER: 12.H.Yusuf Güneş  9.İsmail Özen

GOLLER:
Dk.31 Emre Seymen.............1-0
Dk.44 Emre Seymen.............2-0
Dk.69 Enes İça....................3-0 (Pen.)
Dk.72 Enes İça....................4-0
Dk.73 Hüseyin Aktepe..........4-1
Dk.77 Emre Seymen............5-1
Dk.82 Emre Seymen............6-1
Dk.84 M.Mete Çalık..............7-1
Dk.90 Emre Seymen............8-1

* Altıntaş kalecisi Hüseyin müthiş kurtarışlarıyla tüm seyredenlerin beğenisini kazandı.

* 6.dakikada M.Serdar Karakuzu bileğinden sakatlandı. Oyundan çıktı.
Yerine 15.dakikada Serkan girdi.

***************************************************************

 

U-19 : KÜTAHYASPOR - ÇAVDARHİSAR: 7-0 (22.09.'12)


 

U-19 LİGİ devam ediyor.

22.09.'12 Cumartesi günü A.Alkış Sahasında saat 14.00'te oynanan maçta Kütahyaspor
şu kadro ile oynadı:

12.Hüseyin Yıldırım - 2.H.Mert Tetik  3.A.Burak Göktaş 4.Serkan Geleç  5.Murat Gür 
6.Sefa Taner (Dk.70 Anıl Uzunhançerli) 7.Burak Uygun   8.Ali Burak Yıldırım  9.Emre Seymen 
10.enes İça  11.Şuayip Köksal (Dk.46 Yiğitcan Özpaçacı)(Dk.82 Salih Süpcin)

GOLLER:
Dk.41 Serkan Geleç (Pen.)..........1-0
Dk.58 Serkan Geleç....................2-0
Dk.71 Serkan Geleç....................3-0
Dk.75 Emre Seymen..................4-0
Dk.86 Burak Uygun....................5-0
Dk.89 Serkan Geleç...................6-0
Dk.90 Burak Uygun...................7-0

*Maçın en ilginç yanı, penaltı pozisyonuydu : Kütahyaspor hücumunda top auta
çıktı.Çizgiyi 25-30 cm.geçti.Müdafa elemanı eliyle çevirince hakem penaltı verdi.
Herkes hayret etti. Yan hakem tam karışısındaydı ama O, bu tür işlere bakmıyordu.
Hakemlik için kötü bir durumdu......

*************************************************************

 

U19 ŞİMŞEKLER, LİDERE DİRENEMEDİ: 0-3 (25.09.'12)


 

U-19 LİGİ ERTELEME MAÇI:

KÜTAHYASPOR: 0  TERMİKSPOR: 3

KÜTAHYASPOR U-19: 1.Hüseyin Yıldırım (94) - 2.H.Mert Tetik (97)   3.A.Burak Göktaş (95)
4.Serkan Geleç (94)(Dk.85 Salih Süpcin)  5.Murat Gür (94)   6.A.Burak Yıldırım (95) 
7.Burak Uygun (95)  8.Sefa Taner (95)(Dk.69 Mete)  9.Anıl Berk Uzunhançerli (97)
(Dk.80 Ahmet Eşiyok)  10.Enes İça (95)   11.Emre Seymen (96)

YEDEKLER:12.Oğuzhan Atlı (96) - 13.Salih Süpcin (96)  14.Ahmet Eşiyok (96)
15.İbrahim Guguş (98)  16.M.Mete Çalık (97)  17.Canberk Tatkan (97)
18.F.Berkant Uçak (95)

TERMİKSPOR U-19: 1.Cem Mert Süngü (95) - 2.Samet Çamlı (94)  3.Erkan Yegin (95)
4.Hakkı Özer (94)(Dk.75 Alper Demir)  5.Selim Can Bozdağ (95)  6.Cemil Ceylan (96)
7.İ.Gökhan Gündoğdu (94)(Dk.75 Yusuf Dikmen) 8.M.Tuna Yılmaz (95)  9.Mustafa Şevik (95)
10.Can Uygun (94)  11.A.Samet Yıldırım (94)

YEDEKLER:12.M.Ali Dandal (94) - 13.Yusuf Şaylığ (95)  14.Metehan Gümüş (95)
15.Yusuf Dikmen (94)  16.Alper Demir (94)

GOLLER:
Dk.7   Mustafa Şevik...............0-1
Dk.40 İ.Gökhan Gündoğdu'nun penaltısını Hüseyin kurtardı.
Dk.52 İ.Gökhan Gündoğdu......0-2
Dk.68 Mustafa Şevik...............0-3

**********************************************************************

 

U-19 PLAY-OFF MAÇLARI (22.10.'12)

Çarşamba, 10 Ekim 2012 10:33

İlimizi dışarda temsil edecek 2 takımın seçilmesi için 5 haftalık Play-Off takvimi açıklandı:

Kütahya merkezden TERMİKSPOR, KÜT.SERA ŞEKERSPOR ve KÜTAHYASPOR
Tavşanlı'dan TAV.LİNYİT ve TAV.GENÇLİK
Simav'dan SİMAV ÇİTGÖL SAZLIKSPOR olmak üzere 6 takım katılacak.
Tek devreli lig usulü oynanacak.

1.HAFTA (11.Ekim.'12 Perşembe)
KÜTAHYASPOR - TAV.LİNYİT :3-2
TAV.GENÇLİK - SİM.ÇİTGÖL SAZLIK :2-2
KÜT.SERA ŞEKER - TERMİK : 1-2

2.HAFTA (13.Ekim.'12 Cumartesi)
KÜTAHYASPOR - KÜT.SERA ŞEKER :2-2
TERMİK - TAV.GENÇLİK :4-2
SİM.ÇİTGÖL SAZLIK - TAV.LİNYİT :2-6

3.HAFTA (15.Ekim.'12 Pazartesi)
KÜTAHYASPOR - SİM.ÇİTGÖL SAZLIK :3-0 (Hük.)
TAV.LİNYİT - TERMİKSPOR :1-2
KÜT.SERE ŞEKER - TAV.GENÇLİK :3-3

4.HAFTA (17.Ekim.'12 Çarşamba)
TAV.GENÇLİK - KÜTAHYASPOR :0-2
KÜT.SERA ŞEKER - TAV.LİNYİT :4-2
TERMİKSPOR - SİM.ÇİTGÖL SAZLIK :3-0 (Hük.)

5.HAFTA (19.Ekim.'12 Cuma)
KÜTAHYASPOR - TERMİK:4-1
SİM.ÇİTGÖL SAZLIK - KÜT.SERA ŞEKER :0-3 (Hük)
TAV.LİNYİT - TAV.GENÇLİK :4-6

İL BİRİNCİSİ KÜTAHYASPOR İLE 2.TERMİKSPOR TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA KATILACAK













KÜTAHYASPOR


5
4 1 0

14
5          
9

13



TERMİKSPOR


5 4 0 1
12
8 4
12



KÜT.SERA ŞEKER


5 2 2 1
13
9 4
8



TAV.GENÇLİK


5 1 2 2
13
15 -2
5



TAV.LİNYİT


5 1 0 4
15
17 -2
3



S. Ç.GÖLSAZLIK


5 0 1 4
4
17 -13
1

 

=======================================================


PLAY_OFF MAÇLARINDA KÜTAHYASPOR:

U-19 ŞİMŞEK, LİNYİT'İ ALTETTİ: 3-2.. (11.10.'12)


Kütahya U-19 Play - Off maçlarının ilk hafta maçları çatır çatır başladı.
Termikspor, Sera Şekerspor, Kütahyaspor, Tav.Linyitspor, Tav.Gençlik ve Simav Çitgöl Sazlıkspor'un iştirakiyle ilk iki takım arasına girme yarışı başladı.

KÜTAHYASPOR U-19 : 3  TAV.LİNYİT U-19: 2

TARİH ve YER: 11.Ekim.'12 Perşembe  30 Ağustos Sahası  15.00

Hakem SERKAN KAYA'nın yönettiği maçı takımlar şu kadrolarıyla oynadılar:

KÜTAHYASPOR U-19 :1.Hüseyin Yıldırım - 2.H.Mert Tetik  3.A.Burak Göktaş
4.Ali Burak Yıldırım  5.Serkan Geleç  6.İsmail Kara (Dk.61 M.Mete Çalık) 7.Engin Demirbaş
(Dk.56 Anıl B.Uzunhançerli)  8.Sefa Taner (Dk.84 Canberk Tatkan)9.Şuayb Köksal 
10.Enes İça  11.Emre Seymen

YEDEKLER:12.Oğuzhan Atlı  13.Anıl Berk Uzunhançerli  14.Mehmet Mete Çalık
15.Ahmet Eşiyok  16.Canberk Tatkan  17.Ali Dinçer  18.Salih Süpçin

TEK.HEYET: Ercan Şirin - Şükrü Özçadır

TAV.LİNYİT U-19: 1.Vahid Sezer  2.Şükrü Soyalp  3.Mustafa Demirelp  4.Okan Türker
5.Harun Gün  6.Abdul Karaer  7.Abdulgani Usluer 8.Bekircan Akkuş  9.M.İkbal Demirelp 
10.İnan Han  11.Osman Aslan

YEDEKLER: 12.Arda Açıkalın  13.Aykut Saltık  14.Kazım Turgut  15.Faruk Kalemiş
16.Mehmet Topcu

TEK.SORUMLU:Ahmet Demiralp

GOLLER:
Dk..8..İsmail Kara..................1-0
Dk.35..Şükrü Soyalp...............1-1
Dk.72..A.Burak Göktaş............2-1
Dk.90..Şükrü Soyalp...............2-2
Dk.90+2..Emre Seymen..........3-2

* Burak Uygun'un ameliyatlı, Murat Gür'ün burnunun kırık olması sebebiyle yer alamadıkları
maçta; H.Mert Tetik ile Serkan Geleç te sakat sakat oynamak durumunda kaldılar.

* Maça seyirci ilgisi fazlaydı.30 Ağustos tribünü tamamen doluydu.

* Maça her iki takım da dengeli başladı. Orta sahadan açılan bir topa fırlayan İsmail Kara'nın
yakaladığı topu kalecinin üzerinden aşırmasıyla 1-0 öne geçtik.

* Devre böyle biter denilirken en çok atak yaptıkları sağ kanatlarından yine geldiler.Kale içine parelel ve yerden kesilen topa müdafamız dokunamayınca arka direkteki oyuncu gol yapmakta  zorlanmadı. Durum 1-1'e geldi.

* Her iki takımda ikinci yarıya aynı kadrolarıyla çıktılar.

*Oyun yine ortada giderken Anıl ve ardından da Mete'nin girmesiyle Şimşek ataklarını daha
etkili hale getirdi. Uyutmaya başlayan maç, 60'dan sonra hararetlendi.

* 60.dakikada Anıl'ın ceza sahası içinden vurduğu sert şut üst direklerinde patladı.

* 72.dakikada yaklaşık 30 metreden kazandığımız serbest vuruşu A.Burak Göktaş direk kaleye  gönderdi.Kalecinin solundan direğin dibinden kaleye girince oyun tekrar heyecanlandı:2-1

* Dk.80'de bu defa Enes İça'nın şutu yan direğin altından geri döndü.

* Maç 2-1 bitecek derken skorbort tam 90'da durduğunda bu defa sol kanatlarından
altı pasa  doğru indiler, müdafamız hiç bir müdahalede bulunamayınca Şükrü Soyalp
önünde kalan topu ağlara plaseledi:2-2

* Santrayla birlikte 4 dakika oynanmamış zaman gösterildi. Ataklarımızı sıklaştırdık.
Mutlak galibiyet  için takımımız büyük uğraş veriyordu. 90+2'de 2.golü attığımız
aynı yerden bir serbest atış daha kazandık. Aynı yerden aynı A.Burak Göktaş yine
iyi vurdu. Üst direkten dönen topa  Emre Seymen kafayı vurunca Şimşek 3-2 öne geçti.

* Ve maç bu skorla sona erdi.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Aynı sahada oynanan günün ilk maçında Sera Şekerspor ile Termikspor karşılaştılar.
Maç 1-1 devam ederken son 15 dakika içinde Termikspor bir penaltı kazandı. Şekerspor
bu penaltıya çok itiraz etti. Hocaları sahaya girip hakemle didişince Tribüne gönderildi.
Uzun itirazlar sonrası Termikspor penaltı atışını gole çevirince ortalık yine karıştı. Şeker'li
bir oyuncu hakemle takıştı.Direk kırmızı ile atıldı. Az sonra bir oyuncu da rakibine çok şiddetli
taban girince o oyuncu da direkt kırmızı gördü.Maç 2-1 Termikspor'un galibiyetiyle sona
ererken bitişte Şekerspor'lu bir oyuncu daha kırmızı kat görünce Şekerspor maçı 8 kişi
ile bitirdi. Bu arada penaltı atışından sonra tribünden bir seyirci sahaya atladı ve hakeme
doğru koşarken emniyet güçleri yakaladı ve sahanın dışına çıkardı.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kütahyaspor maçıyla aynı saatte A.Alkış Sahası'nda başlayan maçta da iki misafir takım
Tav.Gençlik ve Simav Sazlık karşılaştılar. Devreyi Sazlık 1-0 önde kapatmasına rağmen
maçı tutamayınca 90 dakika 2-2 tamamlandı.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Play - Off'ta 2.Hafta maçları 13.ekim.'12 Cumartesi günü oynanacak.
11.30'da 30 Ağustos Stadı'nda Kütahyaspor Sera Şekerspor'la oynarken, 13.30'da
Termikspor A.Alkış'ta Tav.Gençlik ile oynayacak.
Günün üçüncü maçı ise Simav Sahası'nda:13.00'te Simav Çitgöl Sazlık Tav:linyit'le oynayacak.

****************************************************************

U-19 PLAY-OFF : KÜTAHYASPOR: 2 SERA ŞEKER: 2 (13.10.'12)


 

U-19 PLAY OFF MAÇLARI 2.HAFTASI:

MAÇ ERKEN SAATTE OLUNCA GENÇ ŞİMŞEKLER İLK YARI UYUDULAR...

İKİNCİ YARI UYANIŞLARI İSE GALİBİYETE YETMEDİ: 2-2

KÜTAHYASPOR U-19: 2  SERA ŞEKERSPOR : 2

TARİH ve YER: 13.Ekim.'12 Cumartesi  11.30  30 Ağustos Sahası

Hicri Yıldırım'ın yönettiği maçı takımlar şu kadrolarıyla oynadılar:

KÜTAHYASPOR: 1.Hüseyin Yıldırım - 2.H.Mert Tetik  3.A.Burak Göktaş  4.A.Burak Yıldırım
5.Serkan Geleç (Dk.25 Anıl B.uzunhançerli)  6.İsmail Kara  7.engin Demirbaş
(Dk.80 CanberkTatkan  8.Sefa Taner (Dk.61 Ali Dinçer)  9.Şuayib Köksal
10.Enes İça  11.Emre Seymen

YEDEKLER: 12.Oğuzhan Atlı - 13.Anıl B.Uzunhançerli  14.Canberk Tatkan  15.ahmet Eşiyok
16.Salih Supçin  17.Ali Dinçer  18.Furkan Serkan Uçar

ANTRENÖR: Şükrü Özçadır

S.ŞEKERSPOR:1.Emre Ceylan - 2.H.İbrahim Zambak  3.Bekir Benli  4.Enes Türk
5.Fatih Baltak  6.Emre Çakır  7.Bilal Saltabaş  8.Nevzat Okat  18.Emre Baş
10.Necmi Özcan  11.Ali Sevinç

YEDEKLER:12.Hasan Arı  14.Mustafa Sertçakan  15.Mustafa Muştu  16.İsmail Yüce
17.Furkan Sever

GOLLER:
Dk.9 Necmi Özcan...................0-1
Dk.59 Emre Seymen...............1-1
Dk.66 Enes Türk....................1-2
Dk.68 Emre Seymen..............2-2

* Murat Gür ve Burak Uygun sakatlıkları sebebiyle kadroda yoktu.

*Serkan Geleç sakat sakat oynadı ama 25.Dk.da saktlığı nüksetti, çıktı.

*Şimşekler, ilk yarı hiç bir olumlu hareket yapamadılar. uyudular vu uyuttular.

*ikinci devre silkindiler ama galibiyete yetmedi.Sonuçta iki puan kaybettiler.

************************************************************

U19 GENÇ ŞİMŞEKLER FİNALDE : 0-2..(17.10.'12)


5 HAFTA SÜRECEK OLAN  6 TAKIMIN KATILDIĞI PLAY-OFF MAÇLARININ 4.HAFTASI TAMAMLANDI..

5.HAFTAYA KALMADAN İLİMİZİ DIŞARIDA TEMSİL EDECEK İKİ TAKIM BELLİ OLDU.

TERMİKSPOR ve KÜTAHYASPOR BU İKİ TAKIMI OLUŞTURDU. HANGİSİNİN 1.OLACAĞI
CUMA GÜNÜ OYNANACAK KÜTAHYASPOR - TERMİKSPOR MAÇINDA BELLİ OLACAK.

BUGÜN TAVŞANLI KARAKOVA SENTETİK SAHADA OYNANAN MAÇTA:

TAV.GENÇLİK: 0  KÜTAHYASPOR: 2

TARİH ve YER: 17.Ekim.'12 Tav.Karakova - 15.00

TAV.GENÇLİK U-19: 1.Cihat Akcan xxx - 2.Mehmet Akcan xx  3.V.Samet Algül x
4.Enes Atakan x 5.İbrahim Erdem x  6.Enes Kırar xx  7.Emre Akdoğan x (Dk.54 Burak Çömez)
8.Selim Sözeri x (Dk.73 Mehmet Türe x) 9.M.Ali Türk x 10.Recep uslu xx  11.Fatih Yavaş x

YEDEKLER: 12.Oğuzhan Mazı  13.Emre Uslu  14.Mehmet Türe  15.Emirhan Şahin
16.Burak Çömez  17.İsmail Uygur  18.F.Sefa Yılmaz

ANTRENÖR:Burhan Sezer

KÜTAHYASPOR U-19: 1.Hüseyin Yıldırım xx - 2.H.Mert Tetik xxx  3.A.Burak Göktaş xxx
4.A.Burak Yıldırım xxx  5.Murat Gür xxx  6.Sefa Taner xx (dk.81 M.Mete Çalık xx)  7.İsmail Kara xxx
(Dk.90 Ali Dinçer)  8.Serkan Geleç xx 9.Anıl Berk Uzunhançerli xx (Dk.75 Engin Demirbaş xx)
10.Enes İça xx  11.Emre Seymen xx

YEDEKLER: 12.Oğuzhan Atlı - 13.Ahmet Eşiyok  14.M.Mete Çalık  15.Engin Demirbaş
16.Ali Dinçer  17.Salih Supçin  18.A.Sefa Çıra

TEK.HEYET: Ercan Şirin - Şükrü Özçadır

GOLLER:
Dk.62 Emre Seymen....................0-1
Dk.64 İsmail Kara........................0-2

KIRMIZI KART: Dk.83 V.Samet Algül - (Tav.Gençlik - Kötü sözden direk kırmızı)

* Maç başlarken kur'a çekimini kaybeden Kütahyaspor güneşe karşı ilk yarıyı oynadı ki bu sebepten
çok zorlandı. Karşıdan gelen topa kafa vurmadan önce bir eliyle güneşi kollamak durumunda
kaldılar. Hatta kalecimiz Hüseyin şamdel gelen topa çıkarken gözleri kamaştığı için tutmak
istediği top direk parmaklarına çarpınca 5 dakika tedavi gördü. Bu sebepten ilk yarı 5 Dk.uzadı.

* Tam 45.dakikada ceza sahaları içine topla dalan İsmail Kara'yı rakip müdafa düşürünce penaltı
kazandık. Topun başına geçen Serkan Geleç topu kaleciye nişanlayınca kaleci topu çıkardı.

* İkinci yarı ile birlikte güneşi arkalarına alan Genç Şimşekler, iyi baskı kurdular. İkinci yarıda T.Gençlik
pek üstümüze gelemedi.

* 62.dakikada verkaçlarla ceza sahalarına giren ileri uç elemanlarımızdan Enes İça topu Emre'nin
önüne indirdi.Emre Seymen de golünü yaptı: 0-1

* Santradan sonra sağdan atağa kalktık. İsmail Kara çizgiye doğru inip birden ceza sahasına
girdi.Çaprazdan uzak direğe doğru vurdu: 0-2

********************************************************************

U-19 PLAY-OFF MAÇLARI BİTTİ..ŞİMŞEK ŞAMPİYON !...(19.10.'12)


 

İlimizi dışarda temsil edecek 2 takımın seçilmesi için 5 haftalık Play-Off takvimi açıklandı:

Kütahya merkezden TERMİKSPOR, KÜT.SERA ŞEKERSPOR ve KÜTAHYASPOR
Tavşanlı'dan TAV.LİNYİT ve TAV.GENÇLİK
Simav'dan SİMAV ÇİTGÖL SAZLIKSPOR olmak üzere 6 takım katılacak.
Tek devreli lig usulü oynanacak.

1.HAFTA (11.Ekim.'12 Perşembe)
KÜTAHYASPOR - TAV.LİNYİT :3-2
TAV.GENÇLİK - SİM.ÇİTGÖL SAZLIK : 2-2

KÜT.SERA ŞEKER - TERMİK : 1-2

2.HAFTA (13.Ekim.'12 Cumartesi)
KÜTAHYASPOR - KÜT.SERA ŞEKER : 2-2
TERMİK - TAV.GENÇLİK : 4-2
SİM.ÇİTGÖL SAZLIK - TAV.LİNYİT : 2-6

3.HAFTA (15.Ekim.'12 Pazartesi)
KÜTAHYASPOR - SİM.ÇİTGÖL SAZLIK Sazlık çekildi 3-0 (Hük.)
TAV.LİNYİT - TERMİKSPOR :1-2
KÜT.SERE ŞEKER - TAV.GENÇLİK :3-3

4.HAFTA (17.Ekim.'12 Çarşamba)
TAV.GENÇLİK: 0  - KÜTAHYASPOR : 2 (Tav.Karakova Sent.)
KÜT.SERA ŞEKER : 4 - TAV.LİNYİT : 2 (30 Ağustos)
TERMİKSPOR - SİM.ÇİTGÖL SAZLIK : 3-0 (Hük.)

5.HAFTA (19.Ekim.'12 Cuma)
KÜTAHYASPOR - TERMİK : 4-1
SİM.ÇİTGÖL SAZLIK - KÜT.SERA ŞEKER : 0-3 (Hük.)
TAV.LİNYİT - TAV.GENÇLİK (Tav.Karakova Sent. - 15.00)

PUAN DURUMU

1.KÜTAHYASPOR         5    4    1    0    14    5    13
2.TERMİKSPOR           5    4    0    1    12    8     10
3.Sera Şeker              5    2    2    1    13    9      8
4.Tav.Linyit                4    1    0    3    11    11     3
5.Tav.Gençlik             4    0    2    2      8    11     2
6.Sim.Sazlık               5    0    1    4      6    20     1    
*Simav Ç.Sazlık çekildi.

* NOT: Kütahya ilini dışarda temsil edecek iki takım belli oldu:
KÜTAHYASPOR ve TERMİKSPOR

****************************************************************

TERMİK'İ DEVİREN U19 GENÇ ŞİMŞEKLER KÜTAHYA ŞAMPİYONU OLDU!..(19.10.'12)


U-19 Play-Off maçlarının son haftasına lider giren Termikspor ile ikinci sırada giren Kütahyaspor
bugün İl birinciliği için saat 14.00'de karşı karşıya geldiler.

KÜTAHYASPOR : 4  TERMİKSPOR: 1

KÜTAHYASPOR:

Hüseyin Yıldırım - H.Mert Tetik, Murat Gür, Ali Burak Yıldırım, A.Burak Göktaş -
Salih Supçin (Canberk Tatkan) (M.Mete Çalık) Anıl B. Uzunhançerli, Engin Demirbaş, Enes İça -
Şuayb Köksal (Sefa Taner) Emre Seymen kadrosuyla oynadı.

YEDEKLER: Oğuzhan Atlı - Sefa Taner, Furkan Gediz, M.Mete Çalık, Ahmet Eşiyok,
Yiğitcan Özpaçacı, Canberk Tatkan

GOLLER: Salih Supçin - Emre Seymen - Şuayb Köksal - M.Mete Çalık


PUAN DURUMU

1.KÜTAHYASPOR          5    4    1    0    14    5     13
2.TERMİKSPOR            5    4    0    1    12    8     10
3.Sera Şeker                5    2    2    1    13    9       8
4.Tav.Linyit                 4    1    0    3    11    11     3
5.Tav.Gençlik              4    0    2    2      8    11     2
6.Sim.Sazlık                5    0    1    4      6    20     1


*Simav Ç.Sazlık çekildi

* U-19 KATEGORİSİNDE KÜTAHYASPOR ve TERMİKSPOR İLİMİZİ DIŞARDA TEMSİL EDECEKLER..

****************************************************************

 

GRUPLARA GİDECEK U-19 KÜTAHYASPOR, HAZIRLIK MAÇINDA..(01.05.'13)




09-12.Mayıs.'13 tarihleri arasında 19 Türkiye Şampiyonası 1.Basamak maçları için Bursa'ya
gidecek olan Kütahyaspor U-19 takımımız, yine kendisi gibi Düzce'deki gruba katılacak olan
Esk.Sağlıkspor U-19 takımı ile bugün Yeşilay Sahası'nda saat 11.30'da bir hazırlık maçı yaptı.

Sağlıkspor'un daha hazır göründüğü maçta, Kütahyaspor'un eksiklerini görme fırsatı oldu.
90 dakika içinde hemen tüm futbolcularına yer veren Kütahyaspor, hazır görünmedi.
Önümüzdeki 10 gün süresinde daha çok biraraya gelerek çalışmalarını sürdürecekler.

KÜTAHYASPOR U-19 : 2  ESK.SAĞLIK U-19: 5

KADROLAR ve GOLLER:

KÜTAHYASPOR U-19: 1.Mert Cem (Dk.78 Oğuzhan Atlı) - 2.H.Mert Tetik 3.Burak Göktaş
(Dk.70 İbrahim Guguş)  4.Nevzat (Dk.46 Sefa Taner)  6.Abdullah Asım (Dk.46 A.Burak Yıldırım)
7.Samet Çamlı  8.Engin Demirbaş (Dk.40 Şuayip Köksal)  17.Can Uygun (Dk.65 Yiğitcan Özpaçacı)
18.Serkan Geleç (Dk.78 Ali Dinçer)  11.Emre Seymen (Dk.56 Mehmet Karaaslan)
13.Enes İça (Dk.46 Anıl Uzunhançerli)

ESK.SAĞLIK: 1.Alihan - 2.Melik  3.Seydi  4.Kadir  5.Ömer (Dk.60 Ali)  6.Oğuz
7.İsmail (Dk.60 Burak)  18.Halit  17.Hakan  9.Selim  10.Murat

GOLLER:
Dk.27 İsmail...........................0-1
Dk.31 İsmail...........................0-2
Dk.42 Abdullah Asım................1-2
Dk.58 Selim............................1-3
Dk.60 Hakan...........................1-4
Dk.71 Halit..............................1-5
Dk.80 Sefa Taner.....................2-5

********************************************************************

 

KÜTAHYASPOR, U-19 TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA..(06.05.'13)

Cuma, 03 Mayıs 2013 13:34

 

Kütahya'da U-19 liginde 1.olan ve uzun süredir Türkiye Şampiyonası'nın tarihini beklemekte
olan Kütahyaspor U-19 takımının grubu belli oldu.

09-12.Mayıs.'13 tarihleri arasında BURSA Grubunda yarışacak.

2 İstanbul, 2 Balıkesir ve 1 Eskişehir takımının katılacağı grup 6 takımdan oluşuyor.

Adı belli olar takımlar:

İSTANBUL : Yenibosna ve Okmeydanı
ESKİŞEHİR : DSi Bent
KÜTAHYA : Kütahyaspor
BALIKESİR: Balıkesir Bld. ve Erdekspor

6 takım, 3'erli 2 gruba ayrılacak.
İlk gün 3'erli grubun 1'er takımı BAY kalacak.

2008-2009 sezonu sonunda Kütahyaspor 3.ligden amatöre düşerken, o yaz U-19 takımı
başarılı olmuş, İzmir'de yapılan Türkiye Şampiyonası 1.Kademe maçlarını şampiyon olarak
tamamlamış ve ilk 24 takım içinde yer alarak Kütahya'ya dönmüştü.

2.Kademe Afyon'da olmuş, buradaki maçlarda elenmişti.

BURSA'da takımımıza başarılar diliyoruz...

---------------------------------------------------------------------------------------------------

* İlimizi temsil edecek 2.takım Termikspor ise,  AYDIN Grubunda katılacak.

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI GRUP İLK MAÇI:

U-19: GÖNEN BLD: 1 KÜTAHYASPOR: 1 (09.05.'13)


 

U-19 Türkiye Şampiyonası 1.Kademe Bursa Grubu Maçı:

BALIKESİR GÖNEN BLD.SPOR : 1  KÜTAHYASPOR: 1

TARİH ve YER: 09.Mayıs.'13  Perşembe - Bursa Demirtaş Sahası - 13.00

GÖNEN: 1. Enes Çetin - 2.Rıza Özer (dk.89 Mert Sertkaya)  3.Melih Bıyık 
4.Tayfun Gökkurt 5.Okan Alkaç  6.S.Akan Çakır (Dk.90+2 Furkan Beypazarlı)
7.Onur Ocak  8.Coşkun Ataklı(K) (Dk.73 Ahmet Bal) 9.Soykan Gezmez
10.Metehan Karakoyun  11.İ.Halil Tanrıöver

YEDEKLER: 12.Samet Tozluklu  13.Ahmet Bal  14.Mert Sertkaya 
15.Sadi Kulaksız 16.Furkan Çığır  17.Furkan Beypazarlı  18.Yasin Pire

ANTRENÖR: Erşan Karpuzoğlu

KÜTAHYASPOR: 1.Cem Mert Süngü - 2.Samet Çamlı  3.A.Burak Göktaş(K) 4.H.Mert Tetik 
5.Serkan Geleç (Dk.44 Murat Gür)  6.Sefa Taner (Dk.75 A.Burak Yıldırım)
7.Engin Demirbaş (dk.31 Nevzat Okat) 8.Can Uygun  9.Enes İça  10.Şuayb Köksal
11.Emre Seymen

YEDEKLER: 12.Oğuzhan Atlı - 13.A.Asım Bulut  14.Nevzat Okat
15.Mehmet Karaaslan 16.A.Burak Yıldırım  17.Murat Gür  18.Yiğitcan Özpaçacı

ANTRENÖR: Şükrü Özçadır

GOLLER:
Dk.22 Enes İça................................0-1
Dk.27 Soykan Gezmez......................1-1

KIRMIZI KART: Soykan Gezmez (Çift Sarı) (Dk.90+4) (Gönen Bld.)

SARI KARTLAR:
Rıza Özer(Dk.36) - Soykan Gezmez (Dk.81 ve 90+4) - Melih Bıyık(Dk.87) (Gönen)
Can Uygun(Dk.65) - Sefa Taner(Dk.75) - Şuayib(Dk.79) - Samet(90+4) (Kütahyaspor)

* Dk.40'ta başta olmak üzere Emre Seymen ile yakaladığımız 4-5 pozisyonu değerlendiremedik.

* Dk.44'te yüzüne tekme gelen Serkan oyundan çıktı.

*Dk.53'te Gönen Bld.nin bir vuruşu üst direğimizden geri geldi.

*Kütahyaspor'da oyunun son bölümlerinde yorgunluk baş gösterince rakibe
4-5 tane net pozisyon verdik

==================================================
****************************************************************

 

2013 - 2014 SEZONU U-19 LİGLERİMİZ

 

2013-2014 U-19 LİGİ A GRUBU (28.10..'13)

Pazartesi, 02 Eylül 2013 12:02

1. AMATÖR KÜME U 19  TAKIMLAR  STATÜSÜ

Futbol Tertip Komitesinin 2013 – 2014 futbol sezonu 1.Amatör küme U-19 
takımlar  müsabakaları ile ilgili kararları aşağıya çıkarılmıştır.

 

19.07.2013 Tarihinde Kulüp temsilcileriyle yapılan toplantıda Yılmaz YAMAN, 
Halil İÇA , Raif BAŞAY     Tertip komitesi üyeliklerine seçilmişlerdir.

2.   2013- 2014 Sezonunda 1.Küme U 19 Takımlar  ligi müsabakaları
Merkezde 6
takımlı ve 5 takımlı olmak üzere   2 grup  , Tavşanlıda 5 takımlı
bir grup  – Simav  gurubunda     6 takımlı bir grup    olmak  üzere   toplam
4 grupta 22 takımla oynanacaktır.

3. Merkezdeki müsabakalar Merkez sahalarında, Çavdarhisar ve Seyitömer sahasında ,
Simav grubundaki müsabakalar Simav  sahalarında, Tavşanlıdaki müsabakalar İlçe
sahalarında oynanacaktır.

 

4.   Müsabakalarda 01.01.1995 ve daha sonra doğumlu sporcular oynayabilecektir.Müsabakalar

2 x 45 dakika üzerinde çift devreli lig usulüne göre  24 Ağustos 2013   başlayacaktır.

 

  1. Merkez gruplarında  1. sırayı alan takımlar  Tavşanlı grubunda  ilk   1. sırayı alan takımlar  Simav  grubunda    1. olan takımlar  İl birinciliği için  tek devreli lig usulü play-of oynayacaklardır. Play-of sonunda  İl Birincisi olan takım  Türkiye şampiyonasına  gitmek için grup  merkezi seçme hakkına sahip olur.   Türkiye şampiyonasında ilimizi 2 takım temsil edecektir.
  2. Merkez gruplarında son  1  sırayı alan takımlar  bir alt kümeye tenzil edileceklerdir.
  3. Takımlar müsabakalarda   1 den  99 ‘  a kadar  formayla oynatabileceklerdir Takımlar Tüzüklerindeki Forma  renkleriyle  müsabakalara çıkacaktır. Buna uymayan takımlar T.M.T. gereğince  İl Futbol Disiplin Kuruluna sevk edilecektir.
  4. Müsabakalar süresince her türlü istek ve dilekler dilekçe ile Tertip Komitesi
    Başkanlığına yapılacaktır.İtirazlar süresi içerisinde itiraz bedelinin yatırıldığını
    gösteren Banka dekontu ibra edilerek yapılacaktır.
  5. Müsabakalar F.M.T.Hükümlerine göre oynatılacak olup galibiyete 3, Beraberliğe 1,Mağlubiyete 0 puan verilir.İş bu statü tasdik edildikten sonra yürürlüğe girer
    ve kulüplere tebliğ edilir.F.M.T.49/ i maddesine göre Federasyon komite
    kararlarını iptal eder veya değiştirebilir.

1.HAFTA
E.Ç.Dev.Hast - Seyitömer Bld: 6-1
Sera Şeker - E.Ç.Çağ.Azot: 0-3 (Hük.)
Pınarspor - Kütahyaspor: 1-4

2.HAFTA
Seyitömer Bld - Pınarspor: 4-4
Kütahyaspor - Sera Şeker: 3-0 (Hük.)
E.Ç.Çağ.Azot - E.Ç.Dev.Hast: 1-4

3.HAFTA (08.Eylül.'13 Pazar)
E.Ç.Çağ.Azot - Seyitömer Bld : 1-1
E.Ç.Dev.Hast - Kütahyaspor : 3-1
Sera Şeker - Pınarspor: 0-3 (Hük.)

4.HAFTA (14.Eylül.'13 Cumartesi)
Seyitömer Bld - Sera Şeker: 3-0 (Hük.)
Pınarspor - E.Ç.Dev.Hast : 1-12
Kütahyaspor - E.Ç.Çağ.Azot : 3-3

5.HAFTA (21.Eylül.'13 C.tesi)
Seyitömer Bld - Kütahyaspor
: 3-4
E.Ç.Çağ.Azot - Pınarspor : 2-1
E.Ç.Dev.Hast - Sera Şeker: 3-0 (Hük.)

6.HAFTA (28/29.Eylül.'13 C.tesi - Pazar)
Seyitömer Bld - E.Ç.Dev.Hast: 1-6
E.Ç.Çağ.Azot - Sera Şeker: 3-0 (Hük.)
Kütahyaspor - Pınarspor : 6-1

7.HAFTA (05.Ekim.'13 C.tesi)
Pınarspor - Seyitömer Bld : 0-4 (Hük.)
Sera Şeker - Kütahyaspor: 0-3 (Hük.)
E.Ç.Dev.Hast - E.Ç.Çağ.Azot :1-2

8.HAFTA (13.Ekim.'13 Pazar)
Seyitömer Bld - E.Ç.Çağ.Azot: 3-0
Kütahyaspor - E.Ç.Dev.Hast : 2-2
Sera Şeker - Pınarspor: 0-3 (Hük.)

9.HAFTA (23.Ekim.'13 Çarşamba)
Sera Şeker - Seyitömer Bld: 0-3 (Hük.)
E.Ç.Dev.Hast - Pınarspor : 3-0 (Hük.)
E.Ç.Çağ.Azot - Kütahyaspor : 4-4

10.HAFTA (26.Ekim.'13 C.tesi)
Kütahyaspor - Seyitömer Bld.: 3-0 (Hük.)
Pınarspor - E.Ç.Çağ. Azot: 3-7
Sera Şeker - E.Ç.Dev.Hast.: 0-3 (Hük.)


O      
G       
B       
M      

Gol           
Av      

Pu       
1

E.Ç.DEV.HST.



10 9 1 0
44 : 8 36
28
2

KÜTAHYASPOR


10 6 3 1
33 : 17 16
21
3

E.Ç.ÇAĞ.AZOT


10 4 3 3
25 : 21 4
12
4

SEYİTÖMER BLD.     



10 4 2 4
23 : 24 -1
11
5

PINARSPOR


10 2 1 7
17 : 42 -25
4
6

SERA ŞEKER


10 0 0 10
0 : 30 -30
0


*E.Ç.DEVLET HAST.SPOR İL PLAY-OFF MAÇLARINA KATILACAK.

****************************************************************

 

2013-2014 U-19 LİGİ B GRUBU (28.10..'13)

Pazartesi, 02 Eylül 2013 12:15

1. AMATÖR KÜME U 19  TAKIMLAR  STATÜSÜ

Futbol Tertip Komitesinin 2013 – 2014 futbol sezonu 1.Amatör küme U-19 
takımlar  müsabakaları ile ilgili kararları aşağıya çıkarılmıştır.

 

19.07.2013 Tarihinde Kulüp temsilcileriyle yapılan toplantıda Yılmaz YAMAN, 
Halil İÇA , Raif BAŞAY     Tertip komitesi üyeliklerine seçilmişlerdir.

2.   2013- 2014 Sezonunda 1.Küme U 19 Takımlar  ligi müsabakaları
Merkezde 6
takımlı ve 5 takımlı olmak üzere   2 grup  , Tavşanlıda 5 takımlı
bir grup  – Simav  gurubunda     6 takımlı bir grup    olmak  üzere   toplam
4 grupta 22 takımla oynanacaktır.

3. Merkezdeki müsabakalar Merkez sahalarında, Çavdarhisar ve Seyitömer sahasında ,
Simav grubundaki müsabakalar Simav  sahalarında, Tavşanlıdaki müsabakalar İlçe
sahalarında oynanacaktır.

 

4.   Müsabakalarda 01.01.1995 ve daha sonra doğumlu sporcular oynayabilecektir.Müsabakalar

2 x 45 dakika üzerinde çift devreli lig usulüne göre  24 Ağustos 2013   başlayacaktır.

 

  1. Merkez gruplarında  1. sırayı alan takımlar  Tavşanlı grubunda  ilk   1. sırayı alan takımlar  Simav  grubunda    1. olan takımlar  İl birinciliği için  tek devreli lig usulü play-of oynayacaklardır. Play-of sonunda  İl Birincisi olan takım  Türkiye şampiyonasına  gitmek için grup  merkezi seçme hakkına sahip olur.   Türkiye şampiyonasında ilimizi 2 takım temsil edecektir.
  2. Merkez gruplarında son  1  sırayı alan takımlar  bir alt kümeye tenzil edileceklerdir.
  3. Takımlar müsabakalarda   1 den  99 ‘  a kadar  formayla oynatabileceklerdir Takımlar Tüzüklerindeki Forma  renkleriyle  müsabakalara çıkacaktır. Buna uymayan takımlar T.M.T. gereğince  İl Futbol Disiplin Kuruluna sevk edilecektir.
  4. Müsabakalar süresince her türlü istek ve dilekler dilekçe ile Tertip Komitesi
    Başkanlığına yapılacaktır.İtirazlar süresi içerisinde itiraz bedelinin yatırıldığını
    gösteren Banka dekontu ibra edilerek yapılacaktır.
  5. Müsabakalar F.M.T.Hükümlerine göre oynatılacak olup galibiyete 3, Beraberliğe 1,Mağlubiyete 0 puan verilir.İş bu statü tasdik edildikten sonra yürürlüğe girer
    ve kulüplere tebliğ edilir.F.M.T.49/ i maddesine göre Federasyon komite
    kararlarını iptal eder veya değiştirebilir.

1.HAFTA
Termik - Öz.İd.Köy Hiz: 1-1
Çavdarhisar - Seramik: 0-2
Yeşilay (Bay)

2.HAFTA
Yeşilay - Termik: 1-5
Öz.İd.Köy Hiz - Çavdarhisar: 3-0 (Hük.)
Seramik (Bay)

3.HAFTA (08.Eylül.'13 Pazar)
Seramik - Öz.İd.Köy Hiz : 1-5
Çavdarhisar - Yeşilay: 0-3 (Hük.)
Termik (Bay)

4.HAFTA (14.Eylül.'13 Cumartesi)
Termik - Çavdarhisar: 3-0 (Hük.)
Yeşilay - Seramik : 5-1
Öz.İd.Köy.Hiz. (Bay)

5.HAFTA (21.eylül.'13 C.tesi)
Öz.İd.Köy Hiz - Yeşilay : 1-1
Seramik - Termik: 0-8
Çavdarhisar (Bay)

6.HAFTA (28.Eylül.'13 C.tesi)
Seramik - Çavdarhisar: 3-0 (Hük.)
Öz.İd.Köy Hiz - Termik : 1-2
Yeşilay (Bay)

7.HAFTA (05.Ekim.'13 C.tesi)
Termik - Yeşilay : 2-0
Çavdarhisar - Öz.İd.Köy Hiz: 0-3 (Hük.)
Seramik (Bay)

8.HAFTA (13.Ekim.'13 Pazar)
Öz.İd.Köy Hiz. - Seramik : 5-0
Yeşilay - Çavdarhisar: 3-0 (Hük.)
Termik (Bay)

9.HAFTA (23.Ekim.'13 Çarşamba)
Çavdarhisar - Termik: 0-3 (Hük.)
Seramik - Yeşilay : 1-4
Öz.İd.Köy Hiz (Bay)

10.HAFTA (26.Ekim.'13 C.tesi)
Yeşilay - Öz.İd.Köy Hiz: 5-0
Termik - Seramik: 0-3
Çavdarhisar (Bay)

10. Hafta O     
G      
B      
M     

Gol         
Av       

Pu       
1

TERMİk


8 6 1 1
24 : 6 18
19
2

YEŞİLAY


8 5 1 2
22 : 10 12
16
3

ÖZ.İD.KÖY HİZ



8 4 2 2
19 : 10 9
14
4

SERAMİK


8 3 0 5
11 : 27 -16
6
5

ÇAVDARHİSAR      



8 0 0 8
0 : 23 -23
0

 

- TERMİKSPOR İL PLAY-OFF MAÇLARINA KATILACAK

****************************************************************

U-19 LİGİ PLAY-OFF (18.11.'13)

Pazartesi, 28 Ekim 2013 18:56

1.HAFTA (02.Kasım.'13 C.tesi)
Termikspor - Simav Kuşuspor: 3-0 (Hük.)
E.Ç.Devlet Hast.Spor - Tav.Akıncılar : 1-2

2.HAFTA (10.11.'13 Pazar)
Termikspor - E.Ç.Devlet Hast.Spor : 10-0
Tav.Akıncılar - Simav Kuşuspor: 3-0 (Hük.)

1. Hafta O     
G     
B    
M     

Gol      
Av     

Pu      
1

TERMİKSPOR


1 1 0 0
3 : 0 3
3
2

TAV.AKINCILAR     



1 1 0 0
2 : 1 1
3
3

E.Ç.DEV.HST.



1 0 0 1
1 : 2 -1
0
4

SİM.KUŞU


1 0 0 1
0 : 3 -3
0

3.HAFTA (16.Kasım.'13 C.tesi)
Simav Kuşuspor - E.Ç.Devlet Hast.Spor: 0-3 (Hük.)
Tav.Akıncılar - Termikspor : 2-1


Tav.Akıncılar ile TERMİK ilimizi temsil edecek takımlar oldular.

==============================================

 

MERKEZ 2.AMATÖR U19 LİGİ...2013 - 2014

MERKEZ 2.AMATÖR U-19 (21.06.'14)

Salı, 15 Nisan 2014 10:48

1.HAFTA (19/20.Nisan.'14 C.tesi - Pazar)

Küt.Genç S.H.Ç.E.K. - Ağaçköy : 1-2
30 Ağustos - 1977 Vefaspor : 0-3
Anad.Aile - Hacıkebir : 3-0
Aslanapa - İnköy engin : 3-2
Çamlıca - Aragonit B.Saka : 9-0
Altıntaş Bld. (Bay)

2.HAFTA (26/27.Nisan.'14 C.tesi - Pazar)

A.Büyük Saka - Genç S.H.Ç.E.K : 0-3
Ağaçköy - 30 Ağustos : 8-0
İnköy Engin - Çamlıca : 3-7
1977 Vefa - Anad.Aile : 0-4
Hacıkebir - Altıntaş Bld. : 3-0 (Hük.)
Aslanapa (Bay)

3.HAFTA (03.Mayıs.'14 C.tesi)

Çamlıca - Aslanapa : 2-2
Anad.Aile - Ağaçköy : 0-1
Altıntaş Bld - 1977 Vefa : 0-3 (Hük.)
Genç S.H.Ç.E.K - İnköy Engin : 3-2
30 Ağustos - Aragonit B.Saka : 5-5
Hacıkebir (Bay)

4.HAFTA (10/11.Mayıs.'14 C.tesi - Pazar)

İnköy Engin - 30 Ağustos : 5-1
Ağaçköy - Altıntaş Bld : 3-0 (hük.)
Aragonit B.Saka - Anad.Aile : 1-9
Aslanapa - Genç S.P.Ç.E.K : 3-0
1977 Vefa - Hacıkebir : 7-0
Çamlıca (Bay)

5.HAFTA (17 / 18.Mayıs.'14 C.tesi - Pazar)

Genç S.H.Ç.E.K - Çamlıca : 1-5
altıntaş Bld - Aragonit B.Saka : 0-3 (Hük.)
Hacıkebir - Ağaçköy : 0-3
30 Ağustos - Aslanapa : 1-9
Anad.Aile - İnköy engin : 3-1
1977 Vefaspor (Bay)

* Hacıkebir de ligden çekildi

6.HAFTA (24/25.Mayıs.'14 C.tesi - Pazar)

İnköy Engin - Altıntaş Bld : 3-0 (Hük.)
Ağaçköy - 1977 Vefa: 2-1
Aragonit B.Saka - Hacıkebir: 3-0 (Hük.)
Aslanapa - Anad.Aile: 2-2
Çamlıca - 30 Ağustos: 6-0
Genç S.H.Ç.E.K (Bay)

7.HAFTA (01.Haziran.'14 Pazar)

30 Ağustos - Genç S.H.Ç.E.K : 3-2
Hacıkebir - İnköy Engin : 0-3 (Hük.)
1977 Vefa - Aragonit B.Saka : 11-1
Anad.Aile - Çamlıca : 2-2
Altıntaş Bld - Aslanapa : 0-3 (Hük.)
Ağaçköy (Bay)

8.HAFTA (07/08.Haz.'14 C.tesi - Pazar)

İnköy Engin - 1977 Vefa : 1-5
Genç S.H.Ç.E.K - Anad.Aile : 0-2

Aragonit B.Saka - Ağaçköy : 0-5
Aslanapa - Hacıkebir : 3-0 (Hük.)
Çamlıca - Altıntaş Bld : 3-0 (Hük.)
30 Ağustos (Bay)


O    
G     
B    
M    

Gol         
Av     

Pu       
1

AĞAÇKÖY


6 6 0 0
21 : 2 19
18
2

ÇAMLICA


7 5 2 0
34 : 8 26
17
3

ASLANAPA


7 5 2 0
25 : 7 18
17
4

ANAD.AİLE


8 5 2 1
24 : 7 17
17
5

1977 VEFA


7 4 1 2
30 : 11 19
13
6

İNKÖYENGİN


8 3 0 5
20 : 22 -2
9
7

ARAGONİT B.SAKA



8 2 1 5
13 : 42 -29
7
8

GENÇ SHÇEK



7 2 0 5
10 : 16 -6
6
9

30 AĞUSTOS



7 1 1 5
10 : 38 -28
4
10

ALTINTAŞ BLD


5 0 1 4
3 : 15 -12
1
11

HACIKEBİR              



6 0 0 6
0 : 22 -22
0

9.HAFTA (11/12.Haz.'14 Çarş - Perşembe)

Anad.Aile - 30 Ağustos : 12-0
1977 Vefa - Aslanapa : 5-3
Ağaçköy - İnköy Engin : 3-1

Altıntaş Bld - Genç SHÇ.E.K : 0-3 (Hük.)
Hacıkebir - Çamlıca : 0-3 (Hük)
Aragonit (Bay)

10.HAFTA (15.Haz.'14 Pazar)

İnköy Engin - Aragonit: 3-0
Genç S.H.Ç.E.K. - Hacıkebir : 3-0 (Hük.)
30 Ağustos - Alyıntaş Bld : 3-0 (Hük.)
Aslanapa - Ağaçköy: 1-3
Çamlıca - 1977 Vefa: 6-4
Anad.Aile (Bay)

11.HAFTA (18.Hez.'14 ÇARŞAMBA)

Altıntaş Bld - Anad.Aile : 0-3 (Hük.)
Ağaçköy - Çamlıca: 1-2
Aragonit - Aslanapa : 0-3
Hacıkebir - 30 Ağustos : 0-3 (Hük.)
1977 Vefa - Genç S.H.Ç.E.K: 3-0
İnköy Engin (Bay)

 

* Son maçta Çamlıcaspor Ağaçköyspor'u yenerek grubu 1.bitirdi ve
U-19 Şampiyonu oldu.

* Böylece Çamlıcaspor ile 2.olan Ağaçköyspor gelecek sezon U-19 1.liginde oynayacaklar.

 

=============================================

2.AMATÖR U-19 LİGİ.....2014 - 2015

U-19 MERKEZ 2.AMATÖR (25.06.'15)

Perşembe, 21 Mayıs 2015 23:12

* Tek devreli Lig Usulü

1.HAFTA (18/19.Nisan.'15 C.tesi - Pazar)

Küt.Belediye - Çayırbaşı: 5-1
Aslanapa - 30 Ağustos: 5-0
Özbek - Anad.Aile : Ert.(Sahada Emniyet bulunmadığı için)
İnköy engin - Genç S.H.Ç.E.K: 2-3
Hacıkebir - aragonit B.Saka: 4-0
1977 Vefa - Çinispor: 7-2
Perli (Bay)

2.HAFTA (23.Nisan.'15 Perşembe)

30 Ağustos - Hacıkebir: 1-3
Çayırbaşı - Perli: 2-1
Çini - Özbek: 6-1
A.B.Saka - 1977 Vefa: 2-8
Genç S.H.Ç.E.K - Küt.Bld: 4-1
Anad.Aile - İnköy engin : 2-2
Aslanapa (Bay)

3.HAFTA (25.Nisan.'15 C.tesi)

Kütahya Bld - Anad.Aile: 0-2
Perli - S.H.Ç.E.K : 0-3
Özbek - Aragonit : 2-4
İnköy engin - Küt.Çini:0-1
Hacıkebir - Aslanapa: 1-0
1977 Vefa - 30 Ağustos: 10-0
Çayırbaşı (Bay)

4.HAFTA (01.Mayıs.'15 Cuma)

30 Ağustos - Özbek:3-3
Küt.Çini - Küt.Bld.: 0-3
Aslanapa - 1977 Vefa : 4-2
Anad.Aile - Perli: 8-0
Aragonit - İnköy engin: 2-1
Genç S.H.Ç.E.K - Çayırbaşı: 0-1
Hacıkebir (Bay)

5.HAFTA

Kütahya Bld. - Aragonit: 2-2
Perli - Çinispor: 1-4
Özbek - Aslanapa: 0-3
İnköy engin - 30 Ağustos: 10-1
Çayırbaşı - anad.Aile: 0-8
1977 Vefa - Hacıkebir: 6-0
Genç S.H.Ç.E.K (Bay)

6.HAFTA

Hacıkebir - Özbek: 5-0
Anad.Aile - Genç S.H.Ç.E.K: 4-0
30 Ağustos - Kütahya Bld: 2-5
Aslanapa - inköy Engin: 1-1
Çinispor - Çayırbaşı: 4-2
aragonit - Perli: 10-0
1977 Vefa (Bay)

7.HAFTA (17.Mayıs.'15 - Pazar)

Kütahya Bld. - Aslanapa : 0-6
Perli - 30 Ağustos : 5-4
Özbek - 1977 Vefa : 0-3
(hük.)
İnköy engin - HAcıkebir : 2-1
Çayırbaşı - Aragonit: 3-3
Genç S.H.Ç.E.K - Çinispor
: 3-1
anad.Aile (Bay)

8.HAFTA (19.Mayıs.'15 - Salı)

1977 Vefa - İnköy Engin: 3-2
Çinispor - anad.Aile: 2-2
Aslanapa - Perli : 8-2
Hacıkebir - Kütahya Bld: 4-1
aragonit - Genç S.H.Ç.E.K: 1-2
30 Ağustos - Çayırbaşı : 2-12
Özbek (Bay)

9.HAFTA (23/24.Mayıs.'15 C.tesi - Pazar)

Küt.Bld. - 1977 Vefa:0-3
Perli - H.Kebir : 1-6
A.Aile - Aragonit: 1-0
İnköy Engin - Özbek: 3-0 (Hük.)
Çayırbaşı - Aslanapa: 2-4
Genç S.H.Ç.E.K. - 30 Ağustos : 13-1
Çinispor (Bay)

* Özbekspor ligden ihraç edildi.

10.HAFTA (31.Mayıs.'15 Pazar)

Özbek - Küt.Bld: 0-3 (Hük)
Aragonit - Çini:2-2
H.Kebir - Çayırbaşı:4-0
1977 Vefa - Perli:5-0
30 Ağustos - An.Aile:1-11
Aslanapa- Genç S.H.Ç.E.K:3-0
İnköy Engin (Bay)

11.HAFTA (06.Haz.'15 C.tesi )

Kütahya Bld - İnköy Engin :1-4
Perli - Özbek: 3-0 (Hük)
Anad.Aile - Aslanapa:2-1
Çini - 30 Ağustos:3-1
Çayırbaşı - 1977 Vefa : 0-3 (Hük.)
Genç S.H.Ç.E.K - Hacıkebir: 1-3
Aragonit (Bay)

12.HAFTA (10.Haz.'15 Çarşamba)

İnköy Engin - Perli: 3-0
30 Ağustos - Aragonit: 1-5
1977 Vefa - Genç S.H.Ç.E.K : 3-0 (Hük.)
Özbek - Çayırbaşı: 0-3 (Hük.)
Aslsnapa - Çinispor: 6-0
Hacıkebir - Anad.Aile : 1-0
Kütahya Bld. (Bay)

13.HAFTA (14.Haz.'15 Pazar)

Aragonit - Aslanapa : 0-9
Perli - Kütahya Bld : 3-0
Anad.Aile - 1977 Vefa : 3-0
Çini - Hacıkebir : 1-5
Genç S.H.Ö.E.K - Özbek : 3-0 (Hük.)
Çayırbaşı - İnköy Engin : 1-11
30 Ağustos (Bay)

13. Hafta O      
G     
B     
M      

Gol       
Av       

Pu         
1

1977 VEFA



12 10 0 2
53 : 13 40
30
2

HACIKEBİR


12 10 0 2
37 : 13 24
30
3

ANAD.AİLE


12 9 2 1
46 : 7 39
29
4

ASLANAPA


12 9 1 2
50 : 10 40
28
5

İNKÖYENGİN


12 6 2 4
41 : 16 25
20
6

GENÇ SHÇEK



12 7 0 5
32 : 20 12
18
7

ÇİNİSPOR


12 5 2 5
26 : 33 -7
17
8

ARAGONİT



12 4 3 5
31 : 35 -4
15
9

KÜTAHYA BLD      



12 4 1 7
21 : 31 -10
13
10

ÇAYIRBAŞI



12 4 1 7
27 : 45 -18
13
11

PERLİSPOR


12 3 0 9
16 : 53 -37
9
12

ÖZBEKSPOR


12 0 1 11
6 : 42 -36
1
13

30AĞUSTOS


12 0 1 11
17 : 85 -68
1

* İlk 3 takım 1.Amatör U-19'a çıktılar.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

 

2014 - 2015  U-19  PLAY-OFF

 

U-19 PLAY-OFF (21.04.'15)


 

1.HAFTA

Öz.İdare Köy Hiz - Gediz Y.Kent Bld: 6-0
Termik - Simav Çitgöl Sazlık: 6-0
Tav.Gençlik (Bay)

2.HAFTA (14.Nisan.'15 SALI)

Tav.Gençlik - Termik: 0-6
Sim.Çitgöl Sazlık - Yenikent Bld : 2-1
Öz.İd.Köy Hiz. (Bay)

3.HAFTA (16.04.'15 PERŞEMBE)

Öz.İd.Köy Hiz - Sim.Çitgöl Sazlık: 3-0 (Hük) (Çitgöl sahte oyuncu oynattı)
Tav.Gençlik - Yenikent Bld: 4-0
Termik (Bay)

4.HAFTA (18.Nisan.'15 CUMARTESİ)

Yenikent Bld - Termik : 0-6
Tav.Gençlik - Öz.İd.Köy Hiz: 0-3 (Hük.)
Sim.Çitgöl (Bay)

5.HAFTA (20.Nisan.'15 PAZARTESİ)

Sim.Çitgöl - Tav.Gençlik: 0-3 (Hük.)
Öz.İd.Köy Hiz - Termik: 0-3
Yenikent Bld. (Bay)

* Bu sonuçlardan sonra Termik ve Öz.İd.Köy Hiz.Spor ilimizi
dışarda temsil etmeye hak kazandılar.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

U-19 ERTELEME MAÇI:KÜTAHYASPOR-ÖZ.İD.KÖY HİZ.: 0-2 (09.04.'15)


 

U-19 : KÜTAHYASPOR - ÖZ.İD.KÖY HİZ.: 0-2

TARİH ve YER: 08.Nisan.'15 A.Alkış - 14.30

HAKEMLER: Sabri Korkmaz - Mesut Altun , Barkın Kapısız

ÖZ.İD.KÖY HİZ.U-19 : 40.Mehmet Kocabaş - 25.Gürkan Özer
3.Ramazan Ay  22.Enver Bülbül  5.Erhan Kelen
8.Furkan Özefe  10.Baha Abaşlıoğlu  6.Deniz Kürken
7.Enes Günay  97.Uğur Adıyaman  91.Serkan Emer

YEDEKLER: 12.Yusuf Zeyrek - Emre Yüksel  13.Ahmet Savaşman
2.Üzeyir Dönmez  17.Furkan Özkeler  9.Furkan Bilge
Oğulcan Berke

TEK.SORUMLU: Ali Sulu



KÜTAHYASPOR U-19: 99.Furkan Eşdoğan - 2.Samet Duman
3.İbrahim Guguş (Dk.77 Yücel Kalkan) 4.Emre Avcil  5.H.Mert Tetik  
6.Onur Aydın (Dk.46 Serdar Karakuzu) 7.Mehmet Kabaağaç  8.Emre Sarı
9.Emre Kökkaya (Dk.20 Mete Çalık)
10.Emre Seymen  11.H.Hüseyin Okuyan

YEDEKLER: 12.Mehmet Sarıkoç - 13.Ali Altıntaş  14.Yücel Kalkan
15.Emre Ergun  16.Selami Yılmaz  17.Serdar Karakuzu
18.Mete Çalık

TEK.SORUMLU: Hidayet Arı

* Dk.1'de Köy Hiz.nin kazandığı serbest vuruşu kullanan Erhan Kelen'in topu
defansa çarpıp
kalecinin uzanamıyacağı köşe dibinden ağlarla buluştu: 0-1

* Dk.80'de sağdan ceza sahasına giren Enes Günay yerden uzak köşeye vurdu.
Direğin içine çarpan top ağlarla buluştu: 0-2




NOTLAR:

* U-19 liginin erteleme maçı her iki taraf için de önemliydi.

* Yetersiz bir hakem triosunun böyle bir maça verilmesi maçı çığırından çıkardı.
İlk yarı havadan oynayan Kütahyaspor'un her topunun Köy Hiz.Spor defansı
tarafından rahatlıkla çıkarılması sonucu etkili olamayan ev sahibi takım, ikinci yarıda
yerden ayağa paslarla oynayıp sık sık Köy Hiz.Spor kalesine gidince oyun çok
hararetlendi.
Hakemler; bizce bu maçı kaldıramadı. Orta hakem rakip yedek kulübesi önünden
süratle top süren Kütahyaspor oyuncusunun ayaklarına forma atan yedek oyuncuyu
bulup çıkaramadı.
Bu çok tehlikeli ve etik olmayan hareket sonrası kulübeye gidip atanı bulacağına itiraz
eden saha içindeki oyunculara kart yağdırdı.Bu sırada da sahaya giren Köy Hiz.Spor Tek.Sorumlusu  Ali Sulu'yu tribünlere gönderdi.

Daha sonraları bir ara oyuncu değişecek, yardımcı tel örgü arkasındakilerle konuşmaktan oyuncu değişikliği zamanında yapılamıyor. İkinci gol öncesi pozisyonda Kütahyaspor futbolcularının ofsayt itirazı sonrası havada uçuşan kırmızı kartlardan Dk.81'de
H.Mert Tetik ve Emre Avcil nasibini alıyor.Kırmızı kartlar doğru olabilir ama yardımcının pozisyonu iyi süzmemesi işi isyana kadar götürtmemelidir.

Biz bunları yensek te, yenilsekte yazıyoruz. Biz yazdıkca da hakem üst kademesi bize
her zaman olduğu gibi küsmeye devam ediyor. Olsun, biz gördüklerimizi yazalım da,
hakem eğitmenleri belki bunlara dikkat eder, gerekli uyarıları yaparlar.
Ama zannetmiyorum,
şimdi daha çok küseceklerdir ortalığı süt liman göstermediğimiz için....

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

KÜTAHYASPOR U-19 GALİP: 5-0 (31.03.'15)


 

Kütahyaspor U-19 takımı, Kütahya U-19 liginde bugün Asım Alkış Sahası'nda
8.maçında Pınarspor ile karşılaştı ve rakibini 5-0 mağlup etti.

Takımlar sahaya şu kadroları ile çıktılar:

PINARSPOR U-19 : 1.Halit Keleş - 2.K.Korhan Söyler (Dk.40 Mert Öztürk)
3.Burak Yanar 4.Burhan Bedhioğlu  5.Ö.Osman Sarıçam (Dk.40 A.Taha Altun)
6.Gültekin Kaya (Dk.75 S.Talha Halacıoğlu) 7.Erkan Koç 8.H.İbrahim Kazak
9.Furkan Doğan  10.H.İbrahim Bedir  11.Burak Ada

YEDEKLER: 90.Alihan Tekin - 13.Mert Öztürk  14.S.Talha Halacıoğlu
15.A.Talha Aydın  16.Selman Sert  17.A.Taha Altun  18.Abdullah Kavşut


KÜTAHYASPOR U-19: 12.Furkan Eşdoğan - 2.Sefa Sayın  3.A.Gökhan Erdoğan
4.Yasin Baysun  5.H.Mert Tetik  6.Onur Aydın  7.Mehmet Kabaağaç
8.Emre Kökkaya (Dk.64 Muratcan Saraçoğlu)  9.Ali Altıntaş (Dk.78 Yücel Kalkan)
10.Emre Seymen  11.Mehmet Seyhan (Dk.58 Celal Orhan)

YEDEKLER: 34.Mehmet Sarıkoç - 13.Batuhan Aksun  14.Celal Orhan
15.Muratcan Saraçoğlu  16.Mehmet Ay  17.Yücel Kalkan  18.Alperen Yavuz

GOLLER:

Dk.12 Ali Altıntaş......................1-0
Dk.19 Onur Aydın.....................2-0
Dk.24 Emre Seymen.................3-0
Dk.62 Onur Aydın....................4-0
Dk.80 Yücel Kalkan..................5-0

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

 

U-19 MERKEZ GRUBU (14.04.'15)

Çarşamba, 18 Mart 2015 16:32

1.HAFTA (14/15.Şubat.'15 C.tesi - Pazar)

Seyitömer - Ağaçköy:0-3 (Hük.) * S.Ömer sahaya çıkmadı.
Termik - E.Ç.Çağ.Azot:6-1
Pınarspor - E.Ç.Dev.Hast.: 1-8
Kütahyaspor - Yeşilayspor: 1-1
Seramikspor - Çamlıca: 4-2
Öz.İd.Köy Hiz. (Bay)

2.HAFTA (21/22.Şubat.'15 C.tesi - Pazar)

Çamlıca - S.Ömer Bld : 2-2
E.Ç.Çağ.Azot - Kütahyaspor: 2-8
Ağaçköy - Termik : 0-6
E.Ç.Dev.Hast. - Özel İdare : 0-1
Yeşilay - Pınarspor : 8-0
Seramik (Bay)

3.HAFTA (28.Şubat.'15 C.tesi)

S.Ömer Bld - Seramik: 1-5
Pınarspor - E.Ç.Çağ.Azot: 0-4
Özel idare - Yeşilay : 3-1
Termik - Çamlıca: 7-0
Kütahyaspor - Ağaçköy: 2-1
E.Ç.Dev.Hast. (Bay)

* Ağaçköy Ligden Çekildi.

4.HAFTA (07.Mart.'15 / C.tesi - 09.Mart.'15 P.tesi)

Çamlıca - Kütahyaspor: 1-7
E.Ç.Çağ.Azot - Ö.İd.Köy Hiz
: 0-3
Ağaçköy - Pınarspor: 0-3 (Hük.)
Seramik - termik
: 0-1
Yeşilay - E.Ç.Dev.Hast.: 0-1
Seyitömer Bld.(Bay)

5.HAFTA (14.Mart.'15 C.tesi)

Termik - S.Ömer Bld. : 11-2
Ö.İdare - Ağaçköy: 3-0 (Hük.)
E.Ç.Dev.Hast. - E.Ç.Çağ.Azot
: 3-3
Kütahyaspor - Seramik: 5-2
Pınarspor - Çamlıca : 1-2
Yeşilay (Bay)

6.HAFTA (18.Mart.'15 - Çarşamba)

Çamlıca - Özel İdare: 0-7
E.Ç.Çağ.Azot - Yeşilay: 0-4
Ağaçköy - E.Ç.Dev.Hast : 0-3 (Hük.)
Seramik - Pınarspor: 4-1
Seyitömer - Kütahyaspor: 0-6
Termik (Bay)

7.HAFTA (21.Mart.'15 C.tesi)

Kütahyaspor - Termik: 0-0
E.Ç.Dev.Hast. - Çamlıca: 6-0
Yeşilay - Ağaçköy : 3-0 (Hük.)
Pınarspor - Seyitömer: 0-3 (Hük.) (Pınarspor yöneticisi 85.dakikada
takımı sahadan çekti.)
Köy Hiz - Seramik: 2-1
E.Ç.Çağ.Azot (Bay)

8.HAFTA (28/29.Mart.'15 C.tesi - Pazar)

Çamlıca - Yeşilay: 0-12
Termik - Pınarspor : 8-3
Ağaçköy - E.Ç.Çağ.Azot: 0-3 (Hük.)
Seramik - E.Ç.Dev.Hast: 1-3
S.Ömer Bld - Ö.İd.Köy Hiz.: 1-2
Kütahyaspor (Bay)

9.HAFTA (31.Mart.'15 - Salı / 01.Nisan.'15 Çrş. / 02.Nisan.'15 Prş.)

Pınarspor - Kütahyaspor: 0-5
Yeşilay - Seramik: 4-2
E.Ç.Çağ.Azot - Çamlıca : 1-1
Ö.İd.Köy Hiz. - Termik: 0-4
E.Ç.Dev.Hast. - S.Ömer Bld: 2-0
Ağaçköy (Bay)

10.HAFTA (04.Nis.'15 C.tesi - 07.Nis.'15 Salı)

Çamlıca - Ağaçköy: 3-0 (Hük.)
Termik - E.Ç.Dev.Hast: 0-0
Kütahyaspor - Ö.İd.Köy Hiz:0-2
Seramik - E.Ç.Çağ.Azot: 1-0
S.Ömer Bld - Yeşilay: 1-3
Pınarspor (Bay)

11.HAFTA (07/10.Nis.'15 Salı - Cuma)

Ö.İd.Köy Hiz. - Pınarspor : 3-0 (Hük.)
E.Ç.Çağ.Azot - S.Ömer Bld : 0-5
Ağaçköy - Seramik: 0-3 (Hük.)
E.Ç.Dev.Hast. - Kütahyaspor: 4-4
Yeşilay - Termik : 1-3
Çamlıca (Bay)


O      
G       
B       
M       

Gol          
Av      

Pu        
1

Ö.İD.KÖY HİZ.


10 9 0 1
26 : 7 19
27
2

TERMİKSPOR


10 8 2 0
46 : 7 39
26
3

KÜTAHYASPOR


10 6 3 1
38 : 13 25
21
4

E.Ç.DEV.HAST.


10 6 3 1
30 : 10 20
21
5

YEŞİLAYSPOR


10 6 1 3
37 : 11 26
19
6

SERAMİKSPOR


10 5 0 5
23 : 19 4
15
7

E.Ç.ÇAĞ.AZOT


10 2 2 6
14 : 31 -17
8
8

ÇAMLICASPOR


10 2 2 6
11 : 47 -36
8
9

S.ÖMER BLD.


10 2 1 7
15 : 34 -19
4
10

AĞAÇKÖY


10 1 0 9
4 : 29 -25
0
11

PINARSPOR         



10 1 0 9
9 : 45 -36
0

------------------------------------------------

* Ligi 1.bitiren Öz.İd.Köy Hiz ve 2.bitiren Termik Play-Off maçlarına katılacak.

* Gediz Uluoymak 1 Eylül - Simav Çitgöl Sazlık - Tav.Gençlik ile birlikte play-Off oynanacak.

NOT: Gediz U.Oymak 1 Eylül, Play-Off maçlarına katılmama kararı aldı. 4 takımla oynanacak.

Çarşamba, 25 Mayıs 2016 18:48 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN266
DÜN548
BU HAFTA3750
BU AY13922
TOPLAM3102581

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 35 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim