2.AMATÖR / ESKİ YILLAR
Cumartesi, 02 Mayıs 2015 13:49

2011 - 2012

 

MERKEZ 2.AMATÖR A GRUBU (04.05.'12)

Cuma, 02 Mart 2012 00:08

1.HAFTA (04.03.'12 Pazar)
Dumlupınar Zafer - Demirspor :0-2
Çinispor - Pınarspor :0-3
Anad.Aile (Bay)

2.HAFTA (10.Mart.'12)
Pınarspor - Anad.Aile :2-2
Demirspor - Çinispor :2-1
Dum.Zafer (Bay)

3.HAFTA (18.Mart.'12 Pazar)
Pınarspor - Demirspor :5-1
Anad.Aile - D.Pınar Zafer :2-4
Çinispor (Bay)

4.HAFTA (24-25.Mart.'12)
D.Pınar Zafer - Çinispor :1-3
Demirspor - Anad.Aile :3-2
Pınarspor (Bay)

5.HAFTA (08.Nisan.'12)
Pınarspor - D.Pınar Zafer :3-3
Anad.Aile - Çinispor :0-1
Demirspor (Bay)

6.HAFTA (15.Nisan.'12 Pazar)
Pınarspor - Çinispor :2-1
Demirspor - D.Pınar Zafer :3-0
Anad.Aile (Bay)

7.HAFTA (22.Nisan.'12 Pazar)
Çinispor - Demirspor :7-2
Anad.Aile - Pınarspor :2-2
D.Pınar Zafer (Bay)

8.HAFTA (25.Nisan.'12 Çarşamba)
D.Pınar Zafer - Anad.Aile :0-3
Demirspor- Pınarspor: 2-4
Çinispor (Bay)

9.HAFTA (29.Nisan.'12 Pazar)
Çinispor - D.Pınar Zafer:3-0 (Hük.)
Anad.Aile - Demirspor :2-3
Pınarspor (Bay)

10.HAFTA (02.Mayıs.'12 Çarşamba)
D.Pınar Zafer - Pınarspor:0-3 (Hük.)
Çinispor - Anad.Aile :-.-
Demirspor (Bay)

 


O    
G    
B    
M    

A     Y    
Av     


1

PINARSPOR


8 4 3 1
21 : 14 7
15
2

DEMİRSPOR


8 5 0 3
18 : 21 -3
15
3

ÇİNİSPOR


7 4 0 3
16 : 10 6
12
4

DUM.ZAFER


8 2 1 5
11 : 19 -8
7
5

ANAD.AİLE



7 1 2 4
13 : 15 -2
5

----------------------------------------------------------------------------

================================================

MERKEZ 2.AMATÖR B GRUBU (17.04.'12)

Cuma, 02 Mart 2012 00:09

1.HAFTA (03.03.'12 Cumartesi)
Ağaçköy - İnköy Engin :7-2
Aslanapaspor - Altıntaş Alibeyköy :7-1

2.HAFTA (11.Mart.'12 Pazar)
Alt.Alibeyköy - Ağaçköy
:1-5
İnköy Engin - Aslanapa :0-3

3.HAFTA (17.Mart.'12 Cumartesi)
İnköy engin - Alt.Alibeyköy
:3-0 (Hük.)
Aslanapa - Ağaçköy: 4-4

*Alibeyköy'ün 3 puanı silindi

4.HAFTA (25.03.'12 Pazar)
Alt.alibeyköy - Aslanapa:0-3 (Hük.)
İnköy engin - Ağaçköy :0-5

5.HAFTA (08.Nisan.'12)
Ağaçköy - Alt.Alibeyköy :3-0 (Hük.)
Aslanapa - İnköy Engin :2-2

6.HAFTA (15.Nisan.'12 Pazar)
Alt.Alibeyköy - İnköy Engin:0-3 (Hük.)
Ağaçköy - Aslanapa :2-2


O   
G    
B    
M    

A       Y     
Av     

Pu      
1

AĞAÇKÖY


6 4 2 0
26 : 9 17
14
2

ASLANAPA



6 3 3 0
21 : 9 12
12
3

İNKÖYENGİN


6 2 1 3
10 : 17 -7
7
4

A.ALİBEYKÖY


6 0 0 6
2 : 24 -22
0

---------------------------------------------------------------------------------------------------

MERKEZ 2.AMATÖR PLAY-OFF (24.05.'12)

Cuma, 04 Mayıs 2012 22:13

1.HAFTA (06.Mayıs.'12 Pazar)
Demirspor - Pınarspor :2-3
Çinispor - Ağaçköy :3-3
İnköy Engin - Aslanapa :2-3

2.HAFTA
Demirspor - İnköy Engin :3-1
Çinispor - Aslanapa :2-4
Ağaçköy - Pınarspor :4-1

3.HAFTA (20.Mayıs.'12 Pazar)
Pınarspor - Aslanapa :2-1
İ.Engin - Çinispor :4-3
Demirspor - Ağaçköy :2-2

4.Hafta (23/24.Mayıs.'12 Çarşamba - Perşembe)
Çini - Demir :0-3
İ.Engin - Pınar :3-2
Aslanapa - Ağaçköy :2-5


O    
G     
B    
M     

A         Y     
Av     

Pu        
1

AĞAÇKÖY


4 2 2 0
14
8 6
8
2

DEMİRSPOR


4 2 1 1
10
6 4
7
3

İNKÖY ENGİN



4 2 0 2
10
11 -1
6
4

ASLANAPA



4 2 0 2
10
11 -1
6
5

PINARSPOR


4 2 0 2
8
10 -2
6
6

ÇİNİSPOR


4 0 1 3
8
14 -6
1

5.HAFTA (27.Mayıs.'12 Pazar)
Demirspor - Aslanapa :4-5
Ağaçköy - İ.Engin :4-3
Pınar - Çini :5-0
---------------------------------------------------------------------------

GEDİZ-EMET 2.AMATÖR (24.05.'12)

Cuma, 02 Mart 2012 00:13

1.HAFTA (11.Mart.'12 Pazar)
Emetspor - Gediz Altınkent Bld :0-2
Emet Gençlerbirliği - Şaphane Gençlik :0-3 (Hük.)
Gedizgücü (Bay)
*Emet G.Birliği'nin 3 puanı silindi.

2.HAFTA (18.Mart.'12)
Şaphane Gençlik - Gedizgücü
:3-1
Altınkent Bld - Emet G.Birliği :6-1
Emetspor (Bay)

3.HAFTA (25.Mart.'12 Pazar)
Şaphane Gençlik - Altınkent Bld :1-2
Gedizgücü - Emetspor :1-1
Emet G.Birliği (Bay)

4.HAFTA (08.Nisan.'12)
Emetspor - Emet G.Birliği :6-3
Altınkent Bld - Gedizgücü :1-1
Şaphane Gençlik (Bay)

5.HAFTA (15.Nisan.'12 Pazar)
Şaphane Gençlik - emetspor :2-1
Gedizgücü - emet G.Birliği :7-3
Altınkent Bld. (Bay)

6.HAFTA (22.Nisan.'12 Pazar)
Şaphane Genç - Emet G.Birliği :11-1
Altınkent Bld - Emetspor :3-0 (Hük.)
Gedizgücü (Bay)

7.HAFTA (29.Nisan.'12 Pazar)
Emet G.Birliği - Altınkent Bld :2-7
Gedizgücü - Şaphane Genç :3-1
Emetspor (Bay)

8.HAFTA (05/06.Mayıs.'12)
Emetspor - Gedizgücü :2-1
Altınkent Bld - Şaphane Genç :2-2
Emet G.Birliği (Bay)

9.HAFTA (13.Mayıs.'12)
Emet G.Birliği - Emetspor:1-18
Gedizgücü - Altınkent Bld:4-1
Şaphane Genç (Bay)

*Emet G.Birliğl'nin 3 puanı silindi

10.HAFTA (20.Mayıs.'12)
Emetspor - Şaphane Gençlik :2-1
Emet G.Birliği - Gedizgücü :0-3 (Hük.)
Altınkent Bld (Bay)

 

10. Hafta O    
G    
B    
M     

A     Y      
Av   

Pu    
1

GEDİZ ALTINKENT BLD.



8 5 2 1
24 : 11 13
17
2

GEDİZGÜCÜ



8 4 2 2
21 : 12 9
14
3

EMETSPOR


8 4 1 3
30 : 14 16
13
4

ŞAPHANE GENÇLİK


8 4 1 3
24 : 12 12
13
5

EMET G.BİRLİĞİ


8 0 0 8
11 : 61 -50
-6

*Emet G.Birliği'nin 6 puanı silindi.

-----------------------------------------------------------------------------


*****************************************************

2012 - 2013

2.AMATÖR MERKEZ A GRUBU (08.04.'13)

Pazartesi, 25 Şubat 2013 17:54

2.AMATÖR KÜMEDE STATÜ:

1.Amatör kümeden ilçeler dahil toplam 7 takım düştü.
2.akatör kümeden 7 takım 1.Amatör kümeye çıkacak.
Gediz-Emet Grubunun 1.si,
Simav Gurubunun 1.2.si,
Tavşanlı Grubunun 1.2.si,
Merkezde 2 grup var. Bu gruplarda ilk ikiyi alanlar (Toplam 4 takım) Çift devreli lig
usulüne göre Play-Off maçları oynayacak (6 Hafta)...Bu maçlar sonunda ilk 2 sırayı
alan takımlar merkezdeki 1.amatör kümeye çıkacak

1.HAFTA (02.03.'13 Cumartesi)

Sinerköy Gençlik - 30 Ağustos : 1-5
D.Pınar Zafer - E.Ç.Çağlayan Azot : 2-7

2.HAFTA (10.Mart.'13 Pazar)

30 Ağustos - D.Pınar Zafer :5-2
E.Ç.Çağlayan Azot - Sinerköy :2-0

3.HAFTA (17.Mart.'13 Pazar)

Sinerköy - D.Pınar Zafer : 3-0
E.Ç.Çağlayan Azot - 30 Ağustos : 5-2

4.HAFTA (23/24.Mart.'13 C.tesi - Pazar)

30 Ağustos - Sinerköy :3-1 
E.Ç.Çağlayan Azot - D.Pınar Zafer :3-0 (Hük.)
*Dumlupınar Zaferspor ligden çekildi.

5.HAFTA (30.Mart.'13 C.tesi)

D.Pınar Zafer - 30 Ağustos: 0-3 (Hük.)
Sinerköy - E.Ç.Çağlayan Azot: 2-7

6.HAFTA (06.Nisan.'13 Cumartesi)

D.Pınar Zafer - Sinerköy: 0-3 (Hük.)
30 Ağustos - E.Ç.Çağlayan Azot :1-1


O     
G    
B      
M      

A    Y       
Av     

Pu      
1

E.Ç.ÇAĞ.AZOT    



6 5 1 0
25 : 7 18
16
2

30 AĞUSTOS



6 3 1 2
14 : 12 2
10
3

SİNERKÖY



6 3 0 3
12 : 12 0
9
4

D.ZAFERSPOR


6 0 0 6
4 : 24 -20
-3

------------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------

2.AMATÖR MERKEZ B GRUBU (16.04.'13)

Pazartesi, 25 Şubat 2013 18:00

2.AMATÖR KÜMEDE STATÜ:

1.Amatör kümeden ilçeler dahil toplam 7 takım düştü.
2.akatör kümeden 7 takım 1.Amatör kümeye çıkacak.
Gediz-Emet Grubunun 1.si,
Simav Gurubunun 1.2.si,
Tavşanlı Grubunun 1.2.si,
Merkezde 2 grup var. Bu gruplarda ilk ikiyi alanlar (Toplam 4 takım) Çift devreli lig
usulüne göre Play-Off maçları oynayacak (6 Hafta)...Bu maçlar sonunda ilk 2 sırayı
alan takımlar merkezdeki 1.amatör kümeye çıkacak

1.HAFTA (03.03.'13 Pazar)

İnköy Engin - Demirspor: 4-4
Çinispor - Anad.Aile: 3-0

2.HAFTA (09/10.Mart.'13 C.tesi - Pazar)

Demirspor - Çinispor :3-0
Anad.Aile - İnköy :3-0

3.HAFTA (17.Mart.'13 Pazar)

İnköy Engin - Çinispor : 1-5
Anad.Aile - Demirspor : 1-2

4.HAFTA (24.Mart.'13 Pazar)

Demirspor - İnköy Engin :2-3
Anad.Aile - Çinispor :4-1

5.HAFTA (31.Mart.'13 Pazar)

Çinispor - Demirspor :1-3
inköy Engin - Anad.Aile :3-2

6.HAFTA (07.Nisan.'13 Pazar)

Çinispor - İnköy Engin : 4-0 (Hük.)(Sahada yeterli sayıda futbolcusu kalmadığından)
Demirspor - Anad.Aile :2-3


O    
G    
B    
M    

A     Y       
Av    

Pu     
1

DEMİRSPOR


6 3 1 2
16 : 12 4
10
2

ÇİNİSPOR 



6 3 0 3
14 : 11 3
9
3

AND.AİLE



6 3 0 3
13 : 11 2
9
4

İNKÖY



6 2 1 3
11 : 20 -9
6

* ÇİNİSPOR ile AND.AİLE BARAJ MAÇI OYNAYACAK:

14.Nisan.'13 PAZAR....ÇİNİSPOR - ANAD.AİLE: 2-3

* Baraj maçını Anadolu Ailespor kazandı ve Play-Off'a katılmaya hak kazandı.

-------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------

2012 - 2013 SEZONU

2.AMATÖR GEDİZ-EMET GRUBU (02.05.'13)

Pazartesi, 25 Şubat 2013 18:05

2.AMATÖR KÜMEDE STATÜ:

1.Amatör kümeden ilçeler dahil toplam 7 takım düştü.
2.akatör kümeden 7 takım 1.Amatör kümeye çıkacak.
Gediz-Emet Grubunun 1.si,
Simav Gurubunun 1.2.si,
Tavşanlı Grubunun 1.2.si,
Merkezde 2 grup var. Bu gruplarda ilk ikiyi alanlar (Toplam 4 takım) Çift devreli lig
usulüne göre Play-Off maçları oynayacak (6 Hafta)...Bu maçlar sonunda ilk 2 sırayı
alan takımlar merkezdeki 1.amatör kümeye çıkacak

1.HAFTA (03.03.'13 Pazar)

Dayınlar - Akçaalan : 7-1
Yunuslar - Erdoğmuş: 0-6
Emet G.Birliği (BAY)

2.HAFTA (10.Mart.'13 Pazar)

Emet G.Birliği-  Yunuslar :1-3
Erdoğmuş - Dayınlar :1-0
Akçaalan (BAY)

3.HAFTA (17.Mart.'13 Pazar)

Akçaalan - Erdoğmuş : 0-3
Dayınlar - Emet G.Birliği :5-0
Yunuslar (BAY)

* Akçaalan ligden çekildi.

4.HAFTA (31.Mart.'13 Pazar)

Yunuslar - Dayınlar :0-10
Emet G.Birliği - Akçaalan: 3-0 (Hük.)
Erdoğmuş (BAY)

5.HAFTA (31.Mart.'13 Pazar)

Erdoğmuş - Emet G.Birliği : 3-1
Akçaalan - Yunuslar:0-3 (Hük.)
Dayınlar (BAY)

** İKİNCİ DEVRE **

6.HAFTA (07.Nisan.'13 Pazar)

Akçaalan - Dayınlar: 0-3 (Hük.)
Erdoğmuş - Yunuslar :3-0 (Hük.)
Emet G.Birliği (BAY)

7.HAFTA (14.Nisan.'13 Pazar)

Yunuslar - Emet G.Birilği : 2-0
Dayınlar - Erdoğmuş : 0-2

Akçaalan (BAY)

8.HAFTA (21.Nisan.'13 Pazar)

Erdoğmuş - Akçaalan : 3-0 (Hük.)
Emet G.Birliği - Dayınlar :1-4
Yunuslar (BAY)


O    
G    
B    
M    

A     Y     
Av     

Pu      
1

ERDOĞMUŞ


7 7 0 0
21 : 1 20
21
2

DAYINLAR


7 5 0 2
29 : 5 24
15
3

YUNUSLAR


6 3 0 3
8 : 20 -12
6
4

EMET G.BİRLİĞİ



6 1 0 5
6 : 17 -11
3
5

AKÇAALAN


6 0 0 6
1 : 22 -21
0

ASKF, 23.Nisan.'13 günü sitesinde ilan ettiği PAZAR günü oynanacak diye ilan ettiği
maçları tekrar değiştirmiş. 27.Nisan.'13 Cumartesi gününe ve Emet takımının maçını da
rakip sahaya almış. Aşağıda SALI günü ilan edilen proğram:

9.HAFTA (28.Nisan.'13 Pazar)

Dayınlar - Yunuslar: 4-2
Akçaalan - Emet G.Birliği: 0-3 (Hük.)
Erdoğmuş (BAY)

10.HAFTA (28.Nisan.'13 Pazar)

Emet G.Birliği - Erdoğmuş : 3-11
Yunuslar - Akçaalan: 3-0 (Hük.)
Dayınlar (BAY)

-------------------------DEĞİŞTİRİLMİŞ PROĞRAM ŞÖYLE:--------------------------------

27.NİSAN.'13 CUMARTESİ - GEDİZ SENTETİK SAHASI
14.00 Emet G.Birliği - Gediz Erdoğmuşspor: 3-11
16.00 Dayınlasporr - Yunuslarspor: 4-2

--------------------------------------------------------------------------------------

10. Hafta O    
G    
B     
M     

A    Y       
Av      

Pu       
1

ERDOĞMUŞ


8 8 0 0
32 : 4 28
24
2

DAYINLAR


8 6 0 2
33 : 7 26
18
3

YUNUSLAR


8 4 0 4
13 : 24 -11
9
4

EMET G.BİRLİĞİ   



8 2 0 6
12 : 28 -16
6
5

AKÇAALAN


8 0 0 8
1 : 28 -27
0

* Gediz ERDOĞMUŞSPOR şampiyon oldu ve 1.amatör Lige çıktı.

----------------------------------------------------------------------

2.AMATÖR SİMAV GRUBU (06.05.'13)

Pazartesi, 25 Şubat 2013 18:15

2.AMATÖR KÜMEDE STATÜ:

1.Amatör kümeden ilçeler dahil toplam 7 takım düştü.
2.akatör kümeden 7 takım 1.Amatör kümeye çıkacak.
Gediz-Emet Grubunun 1.si,
Simav Gurubunun 1.2.si,
Tavşanlı Grubunun 1.2.si,
Merkezde 2 grup var. Bu gruplarda ilk ikiyi alanlar (Toplam 4 takım) Çift devreli lig
usulüne göre Play-Off maçları oynayacak (6 Hafta)...Bu maçlar sonunda ilk 2 sırayı
alan takımlar merkezdeki 1.amatör kümeye çıkacak

1.HAFTA (03.03.'13 Pazar)

Yeniköy - Demirciköy :1-2
Şaphane Gençlik - Güneyköy :5-0
Kınık - Kestel :4-5

2.HAFTA (09/10.Mart.'13 C.tesi - Pazar)

Demirciköy - Şaphane Gençlik: 1-3
Güneyköy - Kınık :4-5
Kestel - Yeniköy :2-0

3.HAFTA (16/17.Mart.'13 C.tesi - Pazar)

Demirciköy - Kestel : 3-5
Yeniköy - Güneyköy : 1-1
Şaphane Gençlik - Kınık : 4-2

4.HAFTA (23/24.Mart.'13 C.tesi - Pazar)

Kınık - Demirciköy :2-4
Şaphane Gençlik - Yeniköy :7-2
Güneyköy - Kestel :0-3 (Hük.)

5.HAFTA (31.Mart.'13 Pazar)

Demirciköy - Güneyköy :2-1
Kestel - Şaphane Gönçlik :2-5
Yeniköy - Kınık :3-5

6.HAFTA (07.Nisan.'13 Pazar)

Demirciköy - Yeniköy :2-4
Kestel - Kınık :4-2
Güneyköy - Şaphane Gençlik : 1-7

7.HAFTA (14.Nisan.'13 Pazar)

Şaphane Gençlik - Demirciköy: 3-0
Kınık - Güneyköy: 3-5
Yeniköy - Kestel: 1-6

8.HAFTA (21.Nisan.'12 Pazar)

Kestel - Demirciköy: 2-3
Güneyköy - Yeniköy :1-2
Kınık - Şaphane Gençlik : 3-5

9.HAFTA (28.Nisan.'13 Pazar)

Demirciköy - Kınık : 3-3
Yeniköy - Şaphane Gençlik : 2-1
Kestel - Güneyköy: 5-1

10.HAFTA (04.Mayıs.'13 Cumartesi)

Güneyköy - Demirciköy : 2-1
Şaphane Gençlik - Kestel : 3-3
Kınık - Yeniköy : 3-6


O     
G     
B    
M    

A      Y       
Av      

Pu       
1

ŞAPHANE



10 8 1 1
43 : 16 27
25
2

KESTEL


10 7 1 2
37 : 22 15
22
3

DEMİRCİKÖY


10 5 1 4
22 : 22 0
16
4

YENİKÖY


10 3 1 6
18 : 31 -13
10
5

KINIK


10 2 1 7
32 : 43 -11
7
6

GÜNEYKÖY      



10 2 1 7
16 : 34 -18
7

* ŞAPHANE GENÇLİK ve KESTELSPOR SİMAV 1.AMATÖR KÜMESİNE ÇIKTILAR

------------------------------------------------------------

2.AMATÖR TAVŞANLI GRUBU (03.06.'13)

Pazartesi, 25 Şubat 2013 18:16

2.AMATÖR KÜMEDE STATÜ:

1.Amatör kümeden ilçeler dahil toplam 7 takım düştü.
2.akatör kümeden 7 takım 1.Amatör kümeye çıkacak.
Gediz-Emet Grubunun 1.si,
Simav Gurubunun 1.2.si,
Tavşanlı Grubunun 1.2.si,
Merkezde 2 grup var. Bu gruplarda ilk ikiyi alanlar (Toplam 4 takım) Çift devreli lig
usulüne göre Play-Off maçları oynayacak (6 Hafta)...Bu maçlar sonunda ilk 2 sırayı
alan takımlar merkezdeki 1.amatör kümeye çıkacak

1.HAFTA (03.03.'13 Pazar)

Bozbelenliler - Başköy: 4-3
Çobanköy - Ayvalık: 8-2
Derbent - Tav.3 Eylül : 2-2
Dağçeşme (BAY)

2.HAFTA (10.Mart.'13 Pazar)

Dağçeşme - Çobanköy :0-4
Ayvalı - Bozbelenliler :0-5
Başköy - Derbent :1-2
Tav.3 Eylül (BAY)

3.HAFTA (17.Mart.'13 Pazar)

Tav.3 Eylül - Başköy : 2-6
Derbent - Ayvalı : 1-2
Bozbelenliler - Dağçeşme : 5-3
Çobanköy (BAY)

4.HAFTA (23/24.Mart.'13 C.tesi - Pazar)

Çobanköy - Bozbelenliler :2-2
Dağçeşme - Derbent :1-2
Ayvalı - Tav.3 Eylül :0-2
Başköy (BAY)

5.HAFTA (31.Mart.'13 Pazar)

Başköy - Ayvalı : 2-1
Tav.3 Eylül - Dağçeşme :6-3
Derbent - Çobanköy : 0-1
Bozbelenliler (BAY)

6.HAFTA (07.Nisan.'13 Pazar)

Bozbelenliler - Derbent :3-1
Çobanköy - Tav.3 Eylül :3-1
Dağçeşme - Başköy : 1-2
Ayvalı (BAY)

7.HAFTA (14.Nisan.'13 Pazar)

Ayvalı - Dağçeşme : 2-3
Başköy - Çobanköy : 2-3
Tav.3 Eylül - Bozbelenliler: 1-1

Derbent (BAY)

8.HAFTA (20.Nisan.'13 Cumartesi)

Tav.3 Eylül - Derbent :5-1
Başköy - Bozbelenliler:1-0
Ayvalı - Çobanköy:0-3
Dağçeşme (BAY)

9.HAFTA (28.Nisan.'13 Pazar)

Çobanköy - Dağçeşme: 4-0
Bozbelenliler - Ayvalı: 1-5
Derbent - Başköy: 2-3
Tav.3 Eylül (BAY)

10.HAFTA (05.Mayıs.'13 Pazar)

Başköy - Tav.3 Eylül : Maçta Başköy'ün itirazı var.Sonuç açıklanacak.
Ayvalı - Derbent: 2-2
Dağçeşme - Bozbelenliler: 2-5
Çobanköy (BAY)

11.HAFTA (12.Mayıs.'13 Pazar)

Bozbelenliler - Çobanköy:3-5
Derbent - Dağçeşme :2-4
Tav.3 Eylül - Ayvalı :3-8
Başköy (BAY)

12.HAFTA (19.Mayıs.'13 Pazar)

Ayvalı - Başköy :5-9
Dağçeşme - Tav.3 Eylül: 3-0 (Hük.) (3 Eylül, Ligden çekildi)
Çobanköy - Derbent :4-0
Bozbelenliler (BAY)

13.HAFTA (26.Mayıs.'13 Pazar)

Derbent - Bozbelenliler: 5-5
Tav.3 Eylül - Çobanköy: 0-3 (Hük)
Başköy - Dağçeşme:4-4
Ayvalı (BAY)

13. Hafta O      
G       
B      
M      

A        Y       
Av       

Pu       
1

ÇOBANKÖY


11 10 1 0
40 : 10 30
31
2

BAŞKÖY


11 7 1 3
36 : 24 12
22
3

BOZBELENLİLER   



11 5 3 3
34 : 28 6
18
4

TAV.ÜÇ EYLÜL


11 3 2 6
22 : 33 -11
11
5

DAĞÇEŞME


11 3 1 7
24 : 36 -12
10
6

DERBENT


12 2 3 7
20 : 33 -13
9
7

AYVALI


11 3 1 7
27 : 39 -12
7

14.HAFTA (02.HAZİRAN.'13 PAZAR)

Dağçeşme - Ayvalı :3-3
Çobanköy - Başköy:3-4
Bozbelenliler - Tav.3 Eylül:3-0 (Hük)
Derbent (BAY)

* ÇOBANKÖY ve BAŞKÖY 1.Amatör Lige yükseldiler.

==================================================
==================================================

2013 - 2014

2013-2014 MERKEZ 2.AMATÖR (09.06..'14)

Salı, 18 Şubat 2014 22:32

1.HAFTA (22/23.Şubat.'14 C.tesi - Pazar)

Çinispor - Dumlupınar Zafer : 3-1
Ağaçköy - Sinerköy : 8-1
30 Ağustos - Alayunt : 3-2
İnköy Engin - Demirspor : 1-3
Yenidoğanspor (Bay)

2.HAFTA (02.Mart.'14 Pazar)

Demirspor - Yenidoğanspor : 3-0 (Hük.)
Sinerköy - 30 Ağustosspor : 0-4
Alayunt - İnköy Engin : 0-1
D.Pınar Zaferspor - Ağaçköyspor : 0-2
Çinispor (Bay)

* Yenidoğan'ın 3 puanı silindi.

3.HAFTA (08/09.Mart.'14 C.tesi - Pazar)

Ağaçköy - Çinispor : 1-0
30 Ağistos - D.Pınar Zaferspor : 4-2
İnköy engin - Sinerköy : 2-4
Yenidoğan - alayunt : 0-3 (Hük.)
Demirspor (Bay)

* Yenidoğan ligden ihraç edildi.

4.HAFTA (15/16.Mart.'14 C.tesi - Pazar)

Alayunt - Demirspor : 1-5
Sinerköy - Yenidoğan : 3-0 (Hük.)
D.Pınar Zafer - İnköy : 7-2
Çini - 30 Ağustos : 2-0
Ağaçköy (Bay)

5.HAFTA (05/06.Nisan.'14)

30 Ağustos - Ağaçköy : 1-3
İnköy engin - Çinispor : 0-6
Yenidoğan - D.Pınar Zafer : 0-3 (Hük.)
Demirspor - Sinerköy : 5-0
Alayunt (Bay)

6.HAFTA (13.04.'14)

Sinerköy - Alayunt : 1-5
D.Pınar Zafer - Demirspor : 0-2
Çinispor - Yenidoğan : 3-0 (Hük.)
Ağaçköy - İnköy Engin : 2-1
30 Ağustos (Bay)

7.HAFTA (19/20.Nisan.'14 C.tesi - Pazar)

inköy Engin - 30 Ağustos : 3-4
Yenidoğan - Ağaçköy : 0-3 (Hük.)
Demirspor - Çinispor : 1-1
alayunt - D.Pınar Zafer : 1-5
Sinerköy (Bay)

8.HAFTA (23.Nisan.'14 Çarşamba)

D.Pınar Zafer - Sinerköy : 1-1
Çinispor - alayunt : 4-1
Ağaçköy - Demirspor : 2-0
30 Ağustos - Yenidoğan : 3-0 (Hük.)
inköy Engin (Bay)

9.HAFTA (27.Nisan.'14 Pazar)

Yenidoğan - İnköy Engin : 0-3 (Hük.)
Demirspor - 30 Ağustos : 2-1
Alayunt - Ağaçköy : 1-4
Sinerköy - Çinispor : 2-4
D.Pınar Zafer (Bay)

10.HAFTA (03/04.Mayıs.'14 C.tesi - Pazar)

D.Pınar Zafer - Çinispor : 0-6 (Hük.)
Sinerköy - Ağaçköy : 0-7
Alayunt - 30 Ağustos : 3-2
Demirspor - İnköy Engin : 4-2
Yenidoğan (Bay)

11.HAFTA (11.Mayıs.'14 Pazar)

Yenidoğan - Demirspor : 0-3 (Hük.)
İnköy engin - alayunt : 0-3
30 Ağustos - Sinerköy : 4-1
Ağaçköy - Dumlupınar Zafer : 3-0
Çinispor (Bay)

12.HAFTA

Çinispor - Ağaçköy: 1-2
D.Pınar Zafer - 30 Ağustos : 0-3 (Hük)
Sinerköy - inköy Engin : 3-0
Alayunt - Yenidoğan : 3-0 (Hük.)
Demirspor (Bay)

13.HAFTA

Demirspor - Alayunt : 2-1
Yenidoğan - Sinerköy : 0-3 (Hük.)
İnköy Engin - D.Pınar Zafer : 3-0
30 Ağustos - Çinispor: 1-4
Ağaçköy (Bay)

14.HAFTA

ağaçköy - 30 Ağustos: 3-1
Çinispor - inköy Engin : 3-0
D.Pınar Zafer - Yenidoğan : Yok
Sinerköy - Demirspor: 1-3
Alayunt (Bay)

15.HAFTA (29.Mayıs.'14 Perşembe)

Alayunt - Sinerköy : 0-3 (Hük.)
Demirspor - D.Pınar Zafer : 3-0
Yenidoğan - Çinispor : 0-3 (Hük.)
inköy engin - Ağaçköy : 0-3
30 Ağustos (Bay)

16.HAFTA (29.Mayıs.'14 Perşembe)

30 Ağustos - İnköy engin : 3-0
Ağaçköy - Yenidoğan : 3-0 (Hük.)
Çinispor - Demirspor : 3-0
D.Pınar Zafer - Alayunt : 0-3 (Hük.)
Sinerköy (Bay)

17.HAFTA (01.Haziran.'14 Pazar)

Sinerköy - D.Pınar Zafer : 3-0 (Hük.)
Alayunt - Çinispor : 1-5
Demirspor - Ağaçköy : 0-0
Yenidoğan - 30 Ağustos : 0-3 (Hük.)
İnköy engin (Bay)

18.HAFTA (07.Haz.'14 C.tesi)

İnköy engin - Yenidoğan : 3-0 (Hük.)
30 Ağustos - Demirspor  : 1-4
Ağaçköy - Alayunt : 1-5
Çinispor - Sinerköy  : 5-1

D.Pınar Zafer (Bay)


O      
G      
B      
M      

Gol         
Av     

Pu       
1

AĞAÇKÖY


16 14 1 1
47 : 11 36
43
2

ÇİNİSPOR


16 13 1 2
53 : 11 42
40
3

DEMİRSPOR


16 12 2 2
40 : 14 26
38
4

30 AĞUSTOS



16 9 0 7
38 : 29 9
27
5

ALAYUNT


16 7 0 9
33 : 36 -3
21
6

SİNERKÖY



16 6 1 9
27 : 48 -21
19
7

D.PINARZAFER


14 3 1 10
19 : 36 -17
10
8

İNKÖYENGİN


15 3 0 12
18 : 45 -27
9
9

YENİDOĞAN         



15 0 0 15
0 : 45 -45
-3

* AĞAÇKÖY ve ÇİNİSPOR 1.Amatör Kümeye yükseldiler.

-----------------------------------------------------------------------

2013-2014 TAVŞANLI 2.AMATÖR(09.06.'14)

Salı, 18 Şubat 2014 22:46

1.HAFTA (23.Şubat.'14 Pazar)

3 Eylül - Kuruçay : 2-5
Derbent - Gürağaç : 1-2
Bağlık - Göbel : 5-1
Balıköy - Güzelyurt : 5-3

2.HAFTA (01 / 02.Mart.'14 C.tesi - Pazar)

Göbel Gençlik - 3 Eylül : 1-6
Güzelyurt - Derbent : 0-4
Gürağaç - Bağlıkspor : 3-3
Kuruçay - Balıköy Gençlik : 2-2

3.HAFTA (08/09.Mart.'14 C.tesi - Pazar)

Balıköy - Tav.3 Eylül : 2-3
Bağlık - Güzelyurt : 3-1
Gürağaç - Göbel : 5-1
Derbent - Kuruçay : 1-2

4.HAFTA (16.Mart.'14 Pazar)

Güzelyurt - Gürağaç : 1-3
Tav.3 Eylül - Derbent : 3-2
Göbel - Balıköy : 1-3
Kuruçay - Bağlık : 5-1

5.HAFTA (06.Nisan.'14 Pazar)

Derbent - Balıköy : 0-4
Gürağaç - Kuruçay : 6-4
Göbel - Güzelyurt : 3-0 (Hük.)
Bağlık - Tav.3 Eylül : 5-1

* Güzelyurt'un 3 puanı silindi.

6.HAFTA (12/13.Nisan.'14 - C.Tesi / Pazar)

Kuruçay - Güzelyurt : 6-2
Balıköy - Bağlık : 2-1
Derbent - Göbel : 3-0 (Hük.)
Tav.3 Eylül - Gürağaç : 2-4

7.HAFTA (20.04.'14)

Güzelyurt - 3 Eylül : 1-3
Gürağaç - Balıköy : 4-1
Göbel - Kuruçay : 0-3
Bağlık - Derbent : 6-4

8.HAFTA (27.Nisan.'14 Pazar)

Kuruçay - 3 Eylül : 4-2
Gürağaç - Derbent : 5-1
Göbel - Bağlık : 0-3
Güzelyurt - Balıköy : 0-3

9.HAFTA (04.Mayıs.'14 Pazar)

Derbent - Güzelyurt : 7-3
Bağlık - Gürağaç : 0-2
3 Eylül - Göbel : 3-0
Balıköy - Kuruçay : 1-3

10.HAFTA (11.Mayıs.'14 Pazar)

3 Eylül - Balıköy : 2-3
Güzelyurt - Bağlık : 1-8
Göbel - Gürağaç : 0-3 (Hük.)
Kuruçay - Derbent : 2-2

11.HAFTA

Gürağaç - Güzelyurt: 3-1
Derbent - 3 Eylül : 3-0
Balıköy - Göbel : 3-0 (Hük.)
Bağlık - Kuruçay : 3-2

12.HAFTA (25.Mayıs.'14 Pazar)

Balıköy - Derbent : 3-0
Kuruçay - Gürağaç: 2-2
Güzelyurt - Göbel : 3-0 (Hük.)
3 Eylül - Bağlık : 0-3

13.HAFTA (01.Haziran.'14 Pazar)

Güzelyurt - Kuruçay : 1-7
Göbel - Derbent : 0-3 (Hük.)
Gürağaç - 3 Eylül : 3-0
bAĞLIK - bALIKÖY: 1-2

* Gürağaçspor, 1.Amatör kümeye çıktı.

14.HAFTA (08.Haz.'14 Pazar)

3 Eylül - Güzelyurt: 0-3
Balıköy - Gürağaç : 4-3
Kuruçay - Göbel : 3-0 (Hük.)
Derbent - Bağlık : 3-2


O      
G       
B     
M       

Gol        
Av       

Pu        
1

GÜRAĞAÇ


14 11 2 1
48 : 21 27
35
2

BALIKÖY



14 10 1 3
38 : 23 15
31
3

KURUÇAY


14 9 3 2
50 : 25 25
30
4

BAĞLIK


14 8 1 5
44 : 27 17
25
5

DERBENT


14 6 1 7
34 : 32 2
19
6

TAV.3 EYLÜL


14 5 0 9
27 : 39 -12
15
7

GÜZELYURT


14 2 0 12
20 : 55 -35
3
8

GÖBEL             



14 1 0 13
7 : 46 -39
3

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

 

2014-2015 SEZONU 2.AMATÖR SİMAV GRUBU

 

2.AMATÖR / SİMAV GRUBU (05.06.'15)

Perşembe, 21 Mayıs 2015 13:54

* Çift Devreli Lig Usulü

1.HAFTA (21/22.Şubat.'15 C.tesi - Pazar)

Kınık - Pazarlar: 1-4
Simav İdmanyurdu - Simav Gölköy : 3-0 (Hük.)
Demirciköy - Naşa : 1-0
Savcılar - Yeniköy : 2-1

2.HAFTA (28.Şubat - 01.Mart.'15 C.tesi - Pazar)

Yeniköy - S.İd.Yurdu : 0-5
gölköy - Demirciköy : 1-6
Pazarlar - Naşa : 3-0
Kınık - Savcılar : 4-4

3.HAFTA (07/08.Mart.'15 C.tesi - Pazar)

Savcılar - Pazarlar: 1-0
Demirciköy - Yeniköy : 3-2
Gölköy - Naşa: 2-0
S.İd.yurdu - Kınık: 4-1

4.HAFTA (21/22.Mart.'15 C.tesi - Pazar)

Yeniköy - Gölköy: 0-0
Pazarlar - S.İd.Yurdu : 1-1
Naşa - Savcılar: 0-6
Kınık - Demirciköy : Dk.88'de her iki takımda da kırmızı
kartlardan dolayı yeterli oyuncu kalmayınca, bu dakikada
hakem oyunu tatil etti. Her iki takım da hükmen 3-0 mağlup
ilan edildiler. (Maçta toplam 14 kırmızı kart var)

5.HAFTA (28/29.Mart.'15 C.tesi - Pazar)

S.İd.yurdu - Savcılar: 1-3
Gölköy - Kınık: 3-3
Naşa - Yeniköy : 0-3
Demirciköy - Pazarlar: 2-4

6.HAFTA (05.Nisan.'15 Pazar)

Kınık - Yeniköy: 1-4
Savcılar - demirciköy: 7-1
S.İd.Yurdu - Naşa: 2-0
Pazarlar - Gölköy : 1-2

7.HAFTA (11/12.Nisan.'15 C.tesi - Pazar)

Yeniköy- Pazarlar: 4-0
Gölköy - Savcılar: 1-4
Naşa - Kınık: 2-4
Demirciköy - S.İd.Yurdu: 1-3

8.HAFTA (19.Nisan.'15 Pazar)

Pazarlar - Kınık: 2-0
Gölköy - S.İd.yurdu: 1-4
Naşa - Demirciköy: 0-2
Yeniköy - Savcılar0-3

9.HAFTA (26.Nisan.'15 Pazar)

S.İd.Yurdu - Yeniköy:0-1
Demirciköy - Gölköy: 3-0
Naşa - Pazarlar 4-4
Savcılar - Kınık: 6-1

10.HAFTA (03.05.'15 Pazar)

Pazarlar - Savcılar: 2-2
Yeniköy - Demirciköy: 0-1
Naşa - Gölköy: 2-0
Kınık - S.İd.Yurdu: 2-2

11.HAFTA (10.05.'15 Pazar)

Gölköy - Yeniköy: 0-4
S.İd.Yurdu - Pazarlar: 2-3
Savcılar - Naşa: 4-2
Demirciköy - Kınık : 4-0

12.HAFTA (17.Mayıs.'15 Pazar)

Savcılar - S.İd.Yurdu: 2-1
Kınık - Gölköy: 3-5

Yeniköy - Naşa
: 4-0
Pazarlar - Demirciköy: 1-1

12. Hafta O     
G       
B       
M       

Gol          
Av        

Pu         
1

SAVCILAR


12 10 2 0
44 : 14 30
32
2

DEMİRCİKÖY


11 7 1 3
25 : 18 7
22
3

SİM.İD.Y.



12 6 2 4
28 : 15 13
20
4

YENİKÖY


12 6 1 5
23 : 15 8
19
5

PAZARLAR


12 5 4 3
25 : 20 5
19
6

GÖLKÖY


12 3 2 7
15 : 33 -18
8
7

KINIK


11 1 3 7
20 : 40 -20
6
8

NAŞA              



12 1 1 10
10 : 35 -25
4

13.HAFTA (24.Mayıs.'15 Pazar)

Yeniköy - Kınık: 3-1
Demirciköy - Savcılar:3-1
Naşa - S.İd.Yurdu : 0-0
Gölköy - Pazarlar: 1-1

14.HAFTA ((30/31.Mayıs.'15 C.tesi - Pazar)

Pazarlar - Yeniköy : 9-6
Savcılar - Gölköy: 5-1
Kınık - Naşa : 2-3
S.İd.yurdu - Demirciköy: 0-3

-------------------------------------

* Savcılar ve Demirciköy Simav 1.amatöre çıktılar.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

 

2014 - 2015 SEZONU  2.AMATÖR TAVŞANLI GRUBU

 

2.AMATÖR / TAVŞANLI B GRUP (30.05.'15)

Perşembe, 21 Mayıs 2015 13:34

* Çift Devreli Lig Usulü

1.HAFTA (14.Şubat.'15 C.tesi)

Tavşanlı 3 Eylül - Göbel Gençlik: 1-4
Başköy - Bozbelenliler: 1-3
Yaylacık - Bağlık : 0-3 (Hük.) Maçta K.Karttan yeterli oyuncu kalmadı.
Domaniç Çamlıcaspor (Bay)

2.HAFTA (22.Şubat.'15 Pazar)

D.Çamlıca - Yaylacık : 3-2
Bağlık - Başköy : 10-0
Bozbelen - T.3 Eylül : 2-4
Göbel (Bay)

3.HAFTA (28.Şubat. - 01.Mart.'15 C.tesi - Pazar)

Göbel - Bozbelen : 1-1
Tav.3 Eylül - Bağlık : 1-5
Başköy - D.Çamlıca : 2-3
Yaylacık (Bay)

4.HAFTA (08.Mart.'15 - Pazar)

Yaylacık - Başköy: 2-0
D.Çamlıca - Tav.3 Eylül : 2-2
Bağlık - Göbel : 3-2
Bozbelen (Bay)

5.HAFTA (21/22.Mart.'15 C.tesi - Pazar)

Bozbelen - Bağlık : 0-5
Göbel - D.Çamlıca : 2-2
Tav.3 Eylül - Yaylacık: 2-2
Başköy (Bay)

6.HAFTA (29.Mart.'15 Pazar)

Başköy - Tav.3 Eylül: 1-3
Yaylacık - Göbel: 4-0
D.Çamlıca - Bozbelen: 4-2
Bağlık (Bay)

7.HAFTA (05.Nisan.'15 Pazar)

Bağlık - D.Çamlıca: 5-0
Bozbelen - Yaylacık : 1-7
Göbel - Başköy : 0-3
Tav.3 Eylül (Bay)

8.HAFTA (12.Nisan.'15 Pazar)

Göbel - Tav.3 Eylül: 0-3 (Hük.)
Bozbelen - Başköy: 4-0
Bağlık - Yaylacık: 2-2
D.Çamlıca (Bay)

9.HAFTA (19.Nisan.'15 Pazar)

Yaylacık - D.Çamlıca: 8-1
Başköy - Bağlı: 1-8
TAV.3 Eylül - Bozbelen1-1
Göbel (Bay)

10.HAFTA (26.Nisan.'15 Pazar)

Bozbelen - Göbel: 3-0 (Hük.)
Bağlık - Tav.3 Eylül: 12-0
D.Çamlıca - Başköy : 6-1
Yaylacık (Bay)

11.HAFTA (03.05.'15)

Başköy - Yaylacık: 1-8
Tav.3 Eylül - D.Çamlıca: 2-3
Göbel - Bağlık: 0-3 (Hük.)
Bozbelen (Bay)

* Tav.3 Eylül Ligden Çekildi.

12.HAFTA (10.05.'15)

Bağlık - Bozbelen: 4-0
D.Çamlıca - Göbel: 3-0 (Hük.)
Yaylacık - Tav.3 Eylül: 3-0 (Hük.)
Başköy (Bay)

13.HAFTA (17.Mayıs.'15 Pazar)

Tav.3 Eylül - Başköy: 0-3 (Hük.)
Göbel - Yaylacık: 0-3 (Hük.)
Bozbelen - D.Çamlıca : 6-3
Bağlık (Bay)

14.HAFTA (24.Mayıs.'15 Pazar)

D.Çamlıca - Bağlık: 0-3 (Hük.)
Yaylacık - Bozbelen: 5-2
Başköy - Göbel : 3-0 (Hük.)
Tav.3 Eylül (Bay)


O     
G     
B      
M       

Gol         
Av      

Pu          
1

BAĞLIK


12 11 1 0
63 : 6 57
34
2

YAYLACIK


12 8 2 2
46 : 15 31
26
3

D.ÇAMLICA


12 6 2 4
30 : 35 -5
17
4

BOZBELENLİLER   



12 4 2 6
25 : 35 -10
14
5

TAV.3 EYLÜL


12 3 3 6
19 : 38 -19
12
6

BAŞKÖY


12 3 0 9
16 : 47 -31
9
7

GÖBEL


12 1 2 9
9 : 32 -23
5

----------------------------------------

* Bağlık, 1.Amatöre çıktı.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

TAVŞANLI A GRUBU

 

2.AMATÖR / TAVŞANLI A GRUP (30.05.'15)

Perşembe, 21 Mayıs 2015 13:09

* Çift Devreli Lig Usulü

1.HAFTA (15.Şubat.'15 Pazar)

Kuruçay - Güzelyurt : 3-1
Domaniç Karaköy - Dağçeşme :0-3
Derbent - Demirbilek : 0-4
Ayvalı - Dereboyu Yağmurluspor: 0-3 (Hük.)
* (Ayvalı, 18 kişilik kadroya 2 tane 96'lı veya daha küçük yazmadığı için)

2.HAFTA (21/22.Şubat.'15 C.tesi - Pazar)

D.Yağmurlu - Dağçeşme : 2-3
Derbent - D.Karaköy : 8-0
Kuruçay - Demirbilek : 2-2
Güzelyurt - Ayvalı : 4-2

3.HAFTA (01.Mart.'15 Pazar)

Ayvalı - Kuruçay : 1-3
Derbent - D.Yağmurlu : 2-1
D.Karaköy - Demirbilek : 0-6
Dağçeşme - Güzelyurt : 0-1

4.HAFTA (07.Mart.'15 C.tesi)

D.Yağmurlu - D.Karaköy: 7-1
Kuruçay - Dağçeşme : 3-0 (Hük.)
Demirbilek - Ayvalı: 3-3
Güzelyurt - Derbent: 1-5

5.HAFTA (22.Mart.'15 Pazar)

Dağçeşme - Ayvalı:2-1
D.Karaköy - Güzelyurt:5-0
Demirbilek - D.Yağmurlu:6-1
Derbent - Kuruçay : 1-0

6.HAFTA (29.Mart.'15 Pazar)

Güzelyurt - D.Yağmurlu : 2-2
Ayvalı - Derbent: 1-4
Dağçeşme - Demirbilek: 0-3
Kuruçay - D.Karaköy: 5-1

7.HAFTA (05.Nisan.'15 Pazar)

D.Yağmurlu - Kuruçay : 0-2
D.Karaköy - Ayvalı : 2-0
Demirbilek - Güzelyurt: 2-0
Derbent - Dağçeşme: 4-0

8.HAFTA (12.Nisan.'15)

Güzelyurt - Kuruçay: 5-1
Dağçeşme - D.Karaköy: 0-1
Demirbilek - Derbent: 2-1
D.Yağmurlu - Ayvalı: 6-1

9.HAFTA (19.Nisan.'15 Pazar)

Dağçeşme - D.Yağmurlu: 2-2
D.Karaköy - Derbent: 0-3 (Hük.) (Karaköy oyuncu sayısı 6'ya düştü)
Demirbilek - Kuruçay: 5-0
Ayvalı - Güzelyurt: 0-2

* Ayvalı ligden çekildi.

10.HAFTA (26.Nisan.'15 Pazar)

Kuruçay - ayvalı: 3-0 (Hük.)
D.Yağmurlu - Derbent:1-3
Demirbilek - D.Karaköy:3-0
Güzelyurt - Dağçeşme:2-2

11.HAFTA (03.05.'15)

D.Karaköy - D.Yağmurlu: 2-3
Dağçeşme- Kuruçay: 1-5
Ayvalı - Demirbilek: 0-3 (Hük.)
Derbnt - Güzelyurt: 1-0

12.HAFTA (10.05.'15)

Ayvalı - Dağçeşme: 0-3 (Hük.)
Güzelyurt - D.Karaköy: 4-1
D.Yağmurlu - Demirbilek: 0-1
Kuruçay - Derbent: 1-3

13.HAFTA (17.Mayıs.'15 Pazar)

D.Yağmurlu - Güxelyurt : 0-1
Derbent - Ayvalı: 3-0 (Hük.)
Demirbilek - Dağçeşme : 5-0
D.Karaköy - Kuruçay: 3-0

14.HAFTA (24.Mayıs.'15 Pazar)

Kuruçay - D.Yağmurlu: 6-3
Ayvalı - D.Karaköy: 0-3 (Hük.)
Güzelyurt - Demirbilek:0-0
Dağçeşme - Derbent : 1-6


O      
G      
B       
M      

Gol         
Av      

Pu          
1

DEMİRBİLEK


14 11 3 0
45 : 7 38
36
2

DERBENT


14 12 0 2
44 : 12 32
36
3

KURUÇAY


14 8 1 5
34 : 26 8
22
4

GÜZELYURT



14 6 3 5
23 : 24 -1
21
5

D.YAĞMURLU


14 4 2 8
31 : 32 -1
14
6

DAĞÇEŞME


14 4 2 8
17 : 35 -18
14
7

D.KARAKÖY


14 5 0 9
19 : 42 -23
12
8

AYVALI            



14 0 1 13
9 : 44 -35
1

---------------------------------------

* Demirbilek 1.Amatöre çıktı.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

2014-2015 SEZONU

GEDİZ-EMET 2.AMATÖR.. (05.05.'15)

Salı, 21 Nisan 2015 17:19

* Çift Devreli Lig Usulü

1.HAFTA (22.Şubat.'15 Pazar)

Gökler Bld - Emet Bor: 1-2
Gediz Altınkent Bld - Emet G.Birliği: 4-0 (Hük.) (18 kişilik listede 96'lı veya daha küçük
2 kişi bulundurmadığı için)
Hisarcık Bld - Gediz Dayınlar : 2-2

2.HAFTA (01.Mart.'15 Pazar)

Emet Bor - Hisarcık Bld : 0-0
Dayınlar - Altınkent : 2-2
Emet G.Birliği - Gökler Bld : 2-1

3.HAFTA (07/08.Mart.'15 C.tesi - Pazar)

Emet Bor - Emet G.birliği : 0-1
Gökler - Dayınlar : 3-0
Hisarcık - Altınkent : 1-0

4.HAFTA (22.Mart.'15 Pazar)

Altınkent - Emet Bor: 5-0
Hisarcık - Gökler: 6-1
Dayınlar - Emet G.birliği: 2-0

5.HAFTA (29.Mart.'15 Pazar)

Emet Bor - Dayınlar: 2-2
Emet G.Birliği - Hisarcık: 0-2
Gökler - Altınkent: 2-4

6.HAFTA (05.Nisan.'15 Pazar)

Emet Bor - Gökler : 0-0
Emet G.Birliği - Altınkent: 1-2
Dayınlar - Hisarcık: 3-0

7.HAFTA (12.Nisan.'15 Pazar)

Hisarcık - Emet Bor: 3-1
Altınkent- Dayınlar : 1-2
Gökler - Emet G.birliği : 3-0 (Hük.)

* Emet G.Birliği'nin 3 puanı silindi.

8.HAFTA (19.Nisan.'15 Pazar / 22.Nisan.'15 Çarşamba)

Emet G.Birliği - Emet Bor : 2-4
Dayınlar - Gökler:3-0 (Hük.) (75.Dk.da Gökler'den 1 futbolcunun hakeme saldırısı)
Altınkent - Hisarcık: 0-3 (Hük.)

9.HAFTA (26.Nisan.'15 Pazar)

Emet Bor - Altınkent: 3-0 (Hük.)
Gökler - Hisarcık: 0-3 (Hük.)
Emet G.Birliği - Dayınlar: 1-7

* DAYINLARSPOR ve HİSARCIK BLD. 1.Amatör kümeye çıktılar.

10.HAFTA (03.05.'15)

Dayınlar - Emet Bor: 3-0
Hisarcık - Emet G.Birliği: 2-2
Altınkent - Gökler: 3-0


O     
G       
B       
M      

Gol          
Av      

Pu       
1

DAYINLAR


10 7 3 0
29 : 8 21
24
2

HİSARCIK BLD


10 6 3 1
22 : 9 13
21
3

ALTINKENT BLD



10 5 1 4
20 : 14 6
13
4

EMETBOR


10 3 3 4
12 : 17 -5
12
5

EMET G.BİRLİĞİ



10 2 1 7
9 : 26 -17
4
6

GÖKLER BLD        



10 1 1 8
8 : 26 -18
-2

---------------------------------------------

* Dayınlar ve Hisarcık Bld. 1.amatöre çıktı.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

2014 - 2015 SEZONU 2.AMATÖR / MERKEZ B GRUP (27.04.'15)

Salı, 21 Nisan 2015 12:58

* Çift Devreli Lig Usulü

1.HAFTA (21/22.Şubat.'15 C.tesi - Pazar)

Özbek - Demirspor : 1-4
Sinerköy - alayunt : 1-3
30 Ağustos - İnköy Engin : 1-0

2.HAFTA (01.Mart.'15 Pazar)

Demirspor - 30 Ağustos : 1-1
İnköy Engin - Sinerköy : 3-0
Alayunt - Özbek : 2-2

3.HAFTA (07.Mart.'15 C.tesi)

Demirspor - Alayunt : 1-1
Özbek - İnköy Engin: 0-1
30 Ağustos - Sinerköy: 2-6

4.HAFTA (15.Mart.'15 Pazar)

Sinerköy - Demirspor : 3-2
30 Ağustos - Özbek: 4-4
İnköy Engin - alayunt : 2-3

5.HAFTA (21.Mart.'15 C.tesi)

Demirspor - İnköy Engin: 2-1
Alayunt - 30 Ağustos: 2-3
Özbek - Sinerköy: 4-0

6.HAFTA (29.Mart.'15 Pazar)

Demirspor - Özbek: 1-2
Alayunt - Sinerköy : 7-1
İnköy Engin - 30 Ağustos: 2-1

7.HAFTA (05.Nisan.'15 Pazar)

30 Ağustos - Demirspor: 2-2
Sinerköy - İnköy Engin: 1-2
Özbek - alayunt: 1-3

8.HAFTA (12.Nisan.'15 Pazar)

Alayunt - Demirspor: 2-1
İnköy Engin - Özbek: 4-3
Sinerköy - 30 Ağustos: 2-6

9.HAFTA (18/19.Nisan.'15 C.tesi - Pazar)

Demirspor - Sinerköy: 4-2
Özbek - 30 Ağustos: 0-3 (Hük.) (Özbek 6 kişi ile çıktı)
Alayunt - İnköy Engin: 2-1

10.HAFTA (26.Nisan.'15Pazar)

İnköy Engin - Demirspor:0-2
30 Ağustos - Alayunt2-3
Sinerköy - Özbek:3-0 (Hük.)


O      
G      
B       
M      

Gol         
Av      

Pu        
1

ALAYUNT


10 7 2 1
28 : 15 13
23
2

DEMİRSPOR


10 4 3 3
20 : 15 5
15
3

30 AĞUSTOS


10 4 3 3
25 : 22 3
15
4

İNKÖY ENGİN


10 5 0 5
16 : 15 1
15
5

SİNERKÖY        



10 3 0 7
19 : 33 -14
9
6

ÖZBEKSPOR


10 2 2 6
17 : 25 -8
8

* ALAYUNTSPOR, Küt.Merkez 1.amatör Kümeye Çıktı.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------

2.AMATÖR / MERKEZ A GRUP (27.04.'15)

Salı, 21 Nisan 2015 12:44

* Çift Devreli Lig Usulü

1.HAFTA (22.Şubat.'15 Pazar)

S.Ömer Bld - Anad.Çini : 3-0 (Hük.)
1977 Vefa - Kütahya Bld : 5-0
D.Pınar Zaferspor - Perlispor : 1-3

2.HAFTA (28.Şubat. - 01.Mart.'15 C.tesi - Pazar)

Anad.Çini - D.Pınar Zafer: 0-3 (Hük.)
Perli - 1977 Vefa : 1-2
Kütahya Bld - S.Ömer Bld : 1-7

3.HAFTA (08.03.'15 Pazar)

Anad.Çini - Kütahya Bld : 0-3 (Hük.)
S.Ömer Bld - Perli : 0-1
D.Pınar Zafer - 1977 Vefa : 2-3

4.HAFTA (14/15.Mart.'15 C.tesi - Pazar)

1977 Vefa - Anad.Çini: 3-0 (Hük.)
D.Pınar Zafer - S.Ömer Bld: 2-4
Perli - Kütahya Bld : 7-0

5.HAFTA (21/22.Mart.'15 C.tesi - Pazar)

Anad.Çini - Perli : 0-3 (Hük.)
Kütahya Bld - D.Pınar Zafer: 3-7
S.Ömer Bld - 1977 Vefa: 0-3

6.HAFTA (28.Mart.'15 C.tesi)

Anad.Çini - S.Ömer Bld: 0-3 (Hük.)
Kütahya Bld - 1977 Vefa: 1-7
Perli - D.Pınar Zafer: 3-0 (Hük.) (Sahte oyuncu sebebiyle)

7.HAFTA (05.Nisan.'15 Pazar)

D.Pınar Zafer - Anad.Çini: 3-0 (Hük.)
1977 Vefa - Perli: 1-1
S.Ömer Bld - Kütahya Bld: 3-0

8.HAFTA (11.Nisan.'15 C.tesi)

Kütahya Bld - Anad.Çini: 3-0 (Hük.)
Perli - S.Ömer: 0-4
1977 Vefa - D.Pınar Zafer: 2-1

9.HAFTA (19.Nisan.'15 Pazar)

Anad.Çini - 1977 Vefa: 0-3 (Hük.)
S.Ömer Bld - D.Pınar Zafer: 3-0 (Hük.) (D.Zafer çekildi)
Kütahya Bld - Perli : 0-3 (Hük.) (Sahada yeterli oyuncusu kalmadı)

10.HAFTA (26.Nisan.'15 Pazar)

Perli - Anad.çini: 3-0 (Hük.)
D.Pınar Zafer - Kütahya Bld: 0-3 (Hük.)
1977 Vefa - S.Ömer Bld. : 0-2


O     
G     
B      
M      

Gol          
Av       

Pu         
1

1977 VEFA



10 8 1 1
29 : 8 21
25
2

S.ÖMER BLD


10 8 0 2
29 : 7 22
24
3

PERLİSPOR


10 7 1 2
25 : 8 17
22
4

D.ZAFER


10 3 0 7
19 : 24 -5
9
5

KÜTAHYA BLD


10 3 0 7
14 : 39 -25
9
6

AND.ÇİNİ             



10 0 0 10
0 : 30 -30
0

--------------------------------------

* 1977 VEFASPOR Küt.Merkez 1.Amatör Kümeye Çıktı.

Çarşamba, 25 Mayıs 2016 19:46 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN426
DÜN710
BU HAFTA1748
BU AY11884
TOPLAM3046116

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 89 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim