SÜPER AMATÖR / ESKİ YILLAR
Cumartesi, 02 Mayıs 2015 13:37

 

2011 - 2012

2011-2012 SÜPER AMATÖR LİG (24.04.'12)

01 Mart 2012

1.HAFTA


Altıntaş - Şeker:
0-3
Emet Bor - Sim.Y.Mah.Site: 1-1
Sim.Naşa - Tav.Gençyurdu: 0-5
Tav.Akıncılar - DPÜ: 1-0
ÖZ.İD.KÖY HİZ - E.Ç.DEV.HAST: 1-0
Kümaş - Sim.Çitgöl Sazlık: 3-0 (Hük)
Termik (Bay)

 

2.HAFTA

Sim.Y.Mah.Site  - Ö.İd.Köy Hiz: 0-1
Şeker - Termik: 3-1
Sim. Çitgöl Sazlık - Sim. Naşa: 5-1
E.Ç.Dev.Hast - Kümaş: 2-2
DPÜ - Altıntaş: 3-0
Tav.G.Yurdu - Tav.Akıncılar: 0-0
Emet Bor (Bay)

 

3.HAFTA

Altıntaş Bld - Tav.G.Yurdu: 1-3
Termik - DPÜ: 1-2
Sim. Naşa - E.Ç.Dev.Hast: 2-5
Tav.Akıncılar - Sim.Ç.Göl Sazlık: 8 - 2
Ö.İd.Köy Hiz - Emet Bor: 4-2
Kümaş - Sim.Y.Mah.site: 4-3
Şekerspor (Bay)

4.HAFTA

Emet Bor - Kümaş: 1-6
DPÜ - Şeker: 4-1
E.Ç.Dev.Hast - Tav.Akıncılar: 1-5
Sim.Y.Mah.Site - Sim. Naşa: 10-2
Tav.G.Yurdu - Termik: 2-0
Sim.Ç.Göl Sazlık - Altıntaş Bld: 0-3 (Hük.)
Ö.İd.Köy Hiz (Bay)

 

5.HAFTA

Altıntaş Bld - E.Ç.Dev.Hast: 0-3
termik - Sim.Ç.Göl Sazlık: 3-0 (Hük)
Sim. Naşs - Emet Bor: 1-1
Ta<.Akıncılar - Sim. Y.Mah.Site: 4-0
Şeker - Tav.G.Yurdu: 2-0
Kümaş - Ö.İd.Köy Hiz: 0-3
DPÜ (Bay)

6.HAFTA (29/30.Ekim.'11)

Öz.İd.Köy Hiz - Sim.Naşa:
4-0
Sim.G.Yurdu - DPÜ: 1-1
Sim.Y.Mah.Site - Altıntaş Bld: 4-0
Emet Bor - Tav.Akıncılar: 1-2
Sim.Ç.Göl Sazlık - Şekerspor: 0-3 (Hük.)
E.Ç.Dev.Hast - Termik: 2-2
Kümaş (Bay)


*Sim.Ç.Göl Sazlık'ın 6 puanı silindi ve ligden ihraç edildi.

7.HAFTA (12-13.Kasım.'11)

Sim.Naşa - Kümaş :0-6
Termik - Y.Mah.Site :2-0
Şeker - E.Ç.Dev.Hast. 1-0
Altıntaş Bld - Emet Bor: 6-3
Tav.Akıncılar - Öz.İd.Köy Hiz :2-0
DPÜ - Sim.Ç.Göl Sazlık: 3-0 (Hük)
Tav.G.Yurdu (Bay)

8.HAFTA (19-20.Kasım.'11)

Akıncılar - Kümaş : 2-0
Sim.Çitgöl Sazlık - Tav.Gençyurdu:0-3 (Hük.)
Emet Bor - Termik :0-1
Öz.İd.Köy Hiz - Altıntaş Bld :6-2
E.Ç.Dev.Hast - DPÜ :0-0
Sim.Y.Mah.Site - Şeker :0-5
Sim.Naşa (Bay)

9.HAFTA (26-27.Kasım.'11 C.tesi - Pazar)

Altıntaş Bld - Kümaş: 1-0
Termik - Öz.İd.Köy Hiz :0-4
Tav.G.Yurdu - E.Ç.Dev.Hast :3-0
Sim.Naşa - Tav.Akıncılar :0-3 (Hük.)
Şeker - Emet Bor : 2-1
DPÜ - Sim.Y.Mah.Site :3-0
Sim.Ç.Göl Sazlık (Bay)

 

NOT:Sim.Çitgöl Sazlık'ın 6 puanı silindi ve ligden ihraç edildi.

NOT:Sim.Naşa ligden çekildi.

10.HAFTA (03/04.Aralık.'11 C.tesi - Pazar)

Sim.Naşa - Altıntaş Bld:0-3 (Hük.)
E.Ç.Dev.Hast. - Sim.Ç.Göl Sazlık:3-0 (Hük.)
Ö.İd.Köy Hiz - Şekerspor:0-1
Kümaş - Termik:3-1
Sim.Y.Mah.Site - Tav.G.Yurdu:2-2
Emet Bor - DPÜ:0-6
Akıncılar (Bay)

 

11.HAFTA (10-11.Aralık.'11)

altıntaş Bld - Tav:Akıncılar :0-1
Termik - Sim.Naşa : 3-0 (Hük.)
Tav.G.Yurdu - emet Bor :3-2
Sim.Ç.Göl Sazlık - Sim.Y.Mah Site :0-3 (Hük.)
Şeker - Kümaş :2-4
DPÜ - Öz.İd.K.Hiz :2-1
E.Ç.Dev.Hast (Bay)

*Sim.Çitgöl Sazlık ve Sim.Naşa ligden çıkarıldılar.

12.HAFTA (17-18.Aralık.'11 C.tesi - Pazar)

akıncılar - Termik :2-3
Sim.Y.Mah.Site - E.Ç.Dev.Hast :1-1
Kümaş - DPÜ :3-4
Emet Bor - Simav Ç.Göl Sazlık : 3-0 (Hük.)
Öz.İd.Köy Hiz - Tav.G.Yurdu :2-1
Sim.Naşa - Şekerspor:0-3 (Hük.)
Altıntaş Bld (Bay)

 

13.HAFTA (24-25.Aralık.'11 - C.tesi - Pazar)

E.Ç.Dev.Hast - Emet Bor :4-0
Termik - Altıntaş Bld :3-1
Tav.Genç yurdu - Kümaş :1-3
Sim.Çitgöl Sazlık - Öz.İd.Köy Hiz:0-3 (Hük.)
Şeker - Akıncılar :0-1
DPÜ - Simav Naşa:3-0 (Hük.)
Sim.Y.Mah.Site (Bay)

-------------------- DEVRE SONU ------------------

2.YARI MAÇLARI:

14.HAFTA (21-22.Ocak.'12 C.tesi - Pazar)

Sim.Y.Mah.Site - Emet Bor
:3-0 (Hük.)
Şekerspor - altıntaş Bld :5-1
E.Ç.Dev.Hast - Ö.İd.Köy Hiz.:2-2
DPÜ - Tav.Akıncılar : 5-0
Tav.Gençyurdu - Sim.Naşa:3-0 (Hük.)
Simav Çitgöl Sazlık - Kümaş:0-3 (Hük.)
Termikspor (Bay)
NOT:Emet Bor ligden çekildi.3 puanı silindi.


15.HAFTA (28-29.Ocak.'12)

Ö.İd.Köy Hiz - Sim.Y.Mah.Site:5-1
Termik - Şeker:2-2
Sim.Naşa - Sim.Çitgöl Sazlık:oynanmayacak.
Kümaş - E.Ç.Dev.Hast:2-0
Altıntaş Bld - DPÜ:1-5
Tav.Akıncılar - Tav.G.Yurdu:1-0
Emet Bor (Bay)....Ligden çekildi.

16.HAFTA (04-05.Şub.'12)

Tav.G.Yurdu - Altıntaş Bld :6-1
Sim.Y.Mah.Site - Kümaş : 0-4
DPÜ - Termik :7-0
E.Ç.Dev.Hast - Sim.Naşa: 3-0 (Hük.)
Sim.Ç.Göl Sazlık - Tav.Akıncılar:0-3 (Hük.)
Emet Bor - Öz.İd.Köy Hiz:0-3 (Hük.)

 

17.HAFTA (18-19.Şubat.'12)

Kümaş - emet Bor:3-0 (Hük.)
Şeker - DPÜ :2-2
Tav.Akıncılar - E.Ç.Dev.Hast :3-2
Sim.Naşa - Sim.Y.Mah.Site:0-3 (Hük.)
Termik - Tav.G.Yurdu :1-1
Altıntaş Bld - Sim.Ç.Göl Sazlık:3-0 (Hük.)
Öz.İd.K.Hiz (Bay)

 

18.HAFTA (25.26.Şubat.'12)

E.Ç.Dev.Hast - Altıntaş Bld :2-2
Sim.Ç.Göl Sazlık - Termik:0-3 (Hük.)
Emet Bor - Sim.Naşa: Oynanmayacak
Sim.Y.Mah.Site - Tav.Akıncılar:1-2
Tav.Gençyurdu - Şeker:1-3
Ö.İd.Köy Hiz - Kümaş:0-1
DPÜ (Bay)

19.HAFTA (29.Şubat.'12 Çarşamba)

Sim.Naşa - Ö.İd.Köy Hiz:0-3 (Hük.)
DPÜ - Tav.G.Yurdu :2-0
Altıntaş Bld - Sim.Y.Mah.Site :3-0 (Hük.)
Tav.Akıncılar - Emet Bor:3-0 (Hük.)
Şeker - Sim.Ç.Göl Sazlık:3-0 (Hük.)
Termik - E.C.Dev.Hast :3-2
Kümaş (Bay)

20.HAFTA (03-04.Mart.'12)

Emet Bor - Altıntaş Bld:0-3 (Hük.)
Sim.Y.Mah.Site - Termik :4-0
Kümaş - Sim.Naşa:3-0 (Hük.)
Öz.İd.Köy Hiz - Tav.Akıncılar :6-0
E.Ç.Dev.Hast - Şekerspor :0-8
Sim.Ç.Göl Sazlık - DPÜ:0-3 (Hük.)
Tav.G.Yurdu (Bay)

 

21.HAFTA (10-11.Mart.'12)

Kümaş - Akıncılar:1-0
Tav.G.Yurdu - Sim.Ç.Göl Sazlık:3-0 (Hük.)
Termik - Emet Bor:3-0 (Hük.)
Altıntaş Bld - Öz.İd.Köy Hiz: 0-11
DPÜ - E.Ç.Dev.Hast: 2-1
Şekerspor - Sim.Y.Mah. Site: 4-1
Naşa (Bay)

 

22.HAFTA (14-15.Mart.'12 Çarş - Perş)

Kümaş - Altıntaş Bld:5-2
Ö.İd.Köy Hiz - Termik :4-1
E.Ç.Dev.Hast - Tav.G.Yurdu :0-3
Tav.Akıncılar - Sim.Naşa:3-0 (Hük.)
Emet Bor - Şekerspor:0-3 (Hük.)
Sim.Y.Mah.Site - DPÜ :3-4
Sim.Ç.Göl Sazlık (Bay)

 

23.HAFTA (17/18.Mart.'12)


Şekerspor : 3  - Öz.İdare Köy Hiz: 0
Tav.G.Yurdu:4 - Simav Y.Mah.Site:1
Termik : 0 - Kümaş: 4
DPÜ - Emet Bor:3-0 (Hük.)
Altıntaş Bld - Sim.Naşa:3-0 (Hük.)
Sim.Ç.Göl Sazlık - Ev.Ç.Dev.Hast:0-3 (Hük.)

 

24.HAFTA (24-25.Mart.'12)

Tav.Akıncılar - Altıntaş Bld :3-0
Naşa - Termik:0-3 (Hük.)
Emet Bor - Tav.G.Yurdu:0-3 (Hük.)
Sim.Y.Mah.Site - Sim.Ç.Göl:3-0 (Hük.)
Kümaş - Şeker :3-1
Öz.İd.Köy Hiz - DPÜ : 0-4
E.Ç.Dev.hAst (Bay)

NOT:DPÜ Spor, Şampiyonluğu garantiledi.Bu sene BAL Liginden düşecek olan
Simav Gençyurdu'nun yerine BAL LİGİNE ÇIKTI.Tebrik eder, başarılar dileriz...

25.HAFTA (07.-08.Nisan.'12)


Termik - Tav.Akıncılar: 2-3
E.Ç.Dev.Hast - Sim.Y.Mah.Site: 1-1
DPÜ - Kümaş: 0-1
Şeker - Sim.Naşa:3-0 (Hük.)
Sim.Ç.Göl Sazlık - Emet Bor:ikisi de ligde yok..
Tav.Gençyurdu - Ö.İd.Köy Hiz:2-2
Altıntaş Bld (Bay)

 

26.HAFTA (14/15.Nisan.'12 - Cumartesi - Pazar)  (SON)

Emet Bor - E.Ç.Dev.Has:0-3 (Hük.)
Altıntaş Bld - Termik :3-3
Kümaş - G.Yurdu :2-1
Ö.İd.Köy Hiz - Sim.Ç.Göl Sazlık:3-0 (Hük.)
Tav.Akıncılar - Şekerspor :5-2
Sim.Naşa - DPÜ:0-3 (Hük.)
Sim.Y.Mah.Site (Bay)


O     
G     
B    
M    

A     Y     
Av    

Pu     
1

D.P.Ü.



24 19 3 2
71 : 16 55
60
2

TAV.AKINCILAR


24 19 1 4
57 : 26 31
58
3

KÜMAŞSPOR


24 19 1 4
66 : 24 42
58
4

ŞEKERSPOR


24 17 2 5
65 : 26 39
53
5

Ö.İD.KÖY HİZ



24 16 2 6
68 : 24 44
50
6

TAV.G.YURDU


24 12 5 7
51 : 26 25
41
7

TERMİKSPOR


24 10 4 10
41 : 49 -8
34
8

E.Ç.DEV.HST



24 7 7 10
40 : 43 -3
28
9

ALTINTAŞ BLD



24 8 2 14
39 : 69 -30
23
10

SİM.Y.MAH.SİTE


24 7 4 13
45 : 52 -7
22
11

EMETBOR


22 1 2 19
15 : 66 -51
5
12

SİM.NAŞA


22 0 1 21
6 : 81 -75
1
13

SİM.Ç.GÖL SAZLIK


22 1 0 21
7 : 69 -62
-3

*DPÜ direkt olarak BAL ligine çıktı.

*ikili averajla Tav.Akıncılar ikinci oldu.
Kütahyaspor 3.lige çıkamadığı için Akıncılar - Gaybiefendispor Play-Aut
maçı yapacak (28.Nisan.'12 Cumartesi günü)...Akıncılar yenerse Gaybiefendi
süper amatöre düşecek, Akıncılar BAL'a çıkacak..Gaybiefendi yenerse hiç bir
şey değişmey
ecek.Her iki takım yerinde kalacak.

*Emet BORSPOR, Simav NAŞA ve Simav ÇİTGÖL SAZLIK takımları 1.Amatöre düştüler.

--------------------------------------------------------------------------------------

***********************************************

2012 - 2013

KÜTAHYA SÜPER AMATÖR LİG (25.02.'13)

Pazartesi, 04 Şubat 2013 16:39

* Süper amatör ligden bu sezon son 3 takım düşecek.

*BAL Liginin gereklerine göre sezon sonu ilk üç takımın BAL'a çıkma ihtimali oluyor.
*Bu, BAL Ligi 10.grupta bulunan 3 takımımızın sezon sonu durumuna bağlı...

1.HAFTA (15/16.Eylül.'12)

Aragonit B.Saka - Tav.Akıncılar :1-2
Termik - Altıntaş Bld :8-0
Cezaevi - Öz.İd.Köy Hiz. :2-5
Sim.Y.Mah.Site - Sim.G.Yurdu :1-1
Tav.Gençlik - Kümaş :1-5
E.Ç.Dev.Hast - Tunçbilek Bld :2-2

***22/23.Eylül'de maçlar yok.

2.HAFTA (29/30.Eylül.'12)

Tav.Akıncılar - Termik :3-2
Altıntaş Bld - Tav.Gençlik :1-8
Tunçbilek Bld - Cezaevi :0-0
Kümaş - E.Ç.Dev.Hast :2-2
Sim.Genç Yurdu - Aragonit B.Saka :4-0
Öz.İd.Köy Hiz - Sim.Y.Mah.Site :4-0

3.HAFTA (06/07.Ekim.'12)

Tav.Akıncılar - Sim.G.Yurdu: 1-1
Termik - Tav.Gençlik:5-0
Sim.Y.Mah.Site - Tuncbilek Bld:6-0
Aragonit B.Saka - Ö.İd.Köy Hiz.:0-2
E.Ç.Dev.Hast - Altıntaş Bld: 3-1
Cezaevi - Kümaş:3-5

4.HAFTA (13/14.Ekim.'12)

Tav.Akınvılar - Tav.Gençlik :4-1
Altıntaş Bld - Cezaevi :1-2
Tunçbilek Bld - Aragonit B.Saka :2-0
Kümaş - Sim.Y.Mah.Site :6-2
Termik - E.Ç.Dev.Hast :2-1
Sim.G.Yurdu - Öz.İd.Köy Hiz :1-0

5.HAFTA (20/21.Ekim.'12 C.tesi - Pazar)

Öz.İd.Köy Hiz - Tav.Akıncılar :2-2
E.Ç.Dev.Hast - Tav.Gençlik :3-1
Aragonit B.Saka - Kümaş :1-4
Tunçbilek Bld - Sim.G.Yurdu :1-0
Cezaevi - Termik :1-2
Sim.Y.Mah .Site - Altıntaş Bld :8-0

6.HAFTA (03/04.Kasım.'12 C.tesi - Pazar)

Tav.Akıncılar- E.Ç.Dev.Hast:3-3
Altıntaş Bld - Aragonit B.Saka:1-7
Tunçbilek BLd - Ö.İd.Köy Hiz:0-3
Sim.G.Yurdu - Kümaş :1-1
Sim.Y.Mah .Site - Termik :0-0
Cezaevi - Tav.Gençlik :2-2

7.HAFTA (10/11.Kasım.'12)

Tunçbilek - Tav:akıncılar :0-3
Cezaevi - E.Ç.Dev.Hast. :1-3
Altıntaş - Sim.G.Yurdu :1-2
Öz.İd.K.Hiz - Kümaş :1-0
Tav.Gençlik - Sim.Y.Mah.Site :1-3
Aragonit B.Saka - Termik :1-2

8.HAFTA (17/18.Kasım.'12)

Cezaevi - Tav.akıncılar :1-0
Altıntaş - Öz.İd.Köy Hiz :1-5
E.Ç.Dev.Hast - Sim.Y.Mah.Site :3-0
Kümaş - Tunçbilek :3-0
Sim.G.Yurdu - Termik :2-1
Tav.Gençlik - Aragonit B.Saka :6-3

9.HAFTA (25.Kasım.'12 Pazar)

Kümaş - Akıncılar :2-0
Sim.Y.Mah.Site - Cezaevi :2-2
Öz.İd.K.Hiz - Termik :1-3
Tunçbilek - Altıntaş: 2-3
Aragonit B.Saka - E.Ç.Dev.Hast :5-5
Tav.Gençlik - Sim.G.Yurdu :3-4

10.HAFTA (01/02.Aralık.'12 C.tesi-Pazar)

Sim.Y.Mah.Site - Tav.akıncılar:1-0
Altıntaş - Kümaş :2-4
Sim.G.Yurdu - E.Ç.Dev.Hast :2-2
Cezaevi - aragonit B.Saka :1-3
Termik - Tunçbilek :1-1
Tav.Gençlik - Öz.İd.Köy Hiz :0-1

11.HAFTA (08/09.Aralık.'12)

Akıncılar - Altıntaş Bld :5-0
Aragonit B.Saka - Sim.Y.Mah.Site :1-2
Tunçbilek - Tav.Gençlik :2-1
Kümaş - Termik :3-1
Sim.G.Yurdu - Cezaevi :2-1
Öz.İd.Köy Hiz - E.Ç.Dev.Hast :4-1


O    
G     
B     
M     

A     Y    
Av      

Pu      
1

KÜMAŞ



11 8 2 1
35 : 14 21
26
2

ÖZ.İD.KÖY HİZ


11 8 1 2
28 : 10 18
25
3

SİM.GENÇYURDU


11 6 4 1
20 : 12 8
22
4

TERMİK


11 6 2 3
27 : 13 14
20
5

TAV.AKINCILAR


11 5 3 3
23 : 14 9
18
6

SİM.Y.MAH.SİTE



11 5 3 3
25 : 18 7
18
7

E.Ç.DEV.HST.



11 4 5 2
28 : 23 5
17
8

TUNÇBİLEK BLD



11 3 3 5
10 : 22 -12
12
9

CEZAEVİ


11 2 3 6
16 : 25 -9
9
10

TAV.GENÇLİK



11 2 1 8
24 : 33 -9
7
11

A.BÜYÜK SAKA



11 2 1 8
22 : 31 -9
7
12

ALTINTAŞ BLD


11 1 0 10
11 : 54 -43
3

İ L K  Y A R I   S O N U ................................................................

 

İKİNCİ YARI MAÇLARI:

12.HAFTA (15-16.Aralık.'12)

Akıncılar - aragonit B.Saka:3-1
Altıntaş - Termik :0-8
Öz.İd.Köy Hiz - Cezaevi :2-1
Sim.G.Yurdu - Sim.Y.Mah.Site :1-0
Kümaş - Tav.Gençlik :3-0
Tunçbilek - E.Ç.Dev.Hast :0-3

13.HAFTA (22/23.Aralık.'12)

Termik - Akıncılar: 1-1
Tav.Gençlik - Altıntaş :3-1
Cezaevi - Tunçbilek: 3-0
E.Ç.Dev.Hast. - Kümaş : 2-1
Aragonit B.Saka - Sim.G.Yurdu: 2-1
Sim.Y.Mah.Site - Öz.İd.Köy Hiz.:1-0

14.HAFTA (29/30.Aralık.'12 C.tesi - Pazar)

Sim.G.Yurdu - Akıncılar :1-1
Tav.Gençlik - Termik :1-2
Tunçbilek - Sim.Y.Mah.Site :0-1
Öz.İd.Köy Hiz - aragonit B.Saka :1-0
Altıntaş - E.Ç.Dev.Hast :1-6
Kümaş - Cezaevi : 0-3

15.HAFTA (05/06.Ocak.'13)

Tav.Gençlik - Akıncılar :1-1
Cezaevi - altıntaş :11-0
Aragonit B.Saka - Tunçbilek :0-0
Sim.Y.Mah.Site - Kümaş :1-1
E.Ç.Dev.Hast - Termik :1-1
Öz.İd.Köy Hiz - Sim.G.Yurdu: 4-1

16.HAFTA (12/13.Ocak.'13 C.tesi - Pazar)

Akıncılar - Öz.İd.Köy Hiz :0-1
Tav.Gençlik - E.Ç.Dev.Hast : 1-2
Kümaş - Aragonit B.Saka :6-1
Sim.G.Yurdu - Tunçbilek :3-2
Termik - Cezaevi :1-1
Altıntaş - Sim.Yeni M.Site : 0-3 (Hük.)

17.HAFTA (19/20.Ocak.'13)

E.Ç.Dev.Hast - Akıncılar :0-3
aragonit B.Saka - Altıntaş :7-3
Öz.İd.Köy Hiz - Tunçbilek :3-1
Kümaş - Sim.G.Yurdu: 8-1
Termik - Sim.Y.Mah.Site; 3-2
Tav.Gençlik - Cezaevi :2-5

18.HAFTA (26/27.Ocak.'13)

akıncılar - Tunçbilek: 5-1
E.Ç.Dev.Hast - Cezaevi: 3-1
Sim.G.Yurdu - Altıntaş :3-0 (Hük.)
Kümaş - Öz.İd.Köy Hiz: 1-2
Sim.Y.Mah.Site - Tav.Gençlik: 2-0
Termik - aragonit B.Saka :3-2

19.HAFTA (02/03.Şubat.'13)

Akıncılar - Cezaevi :2-1
Öz.İd.Köy Hiz - Altıntaş :13-1
Sim.Y.Mah.Site - E.Ç.Dev.Hast : 0-2
Tunçbilek - Kümaş :3-0
Termik - Sim.G.Yurdu :1-0
Aragonit B.Saka - Tav.Gençlik :4-0

20.HAFTA (09/10.Şubat.'13)

Akıncılar - Kümaş :1-4
Cezaevi - Sim.Y.Mah.Site :5-4
Termik - Öz.İd.Köy Hiz: 1-0
Altıntaş - Tunçbilek: 1-4
E.Ç.Dev.Hast - aragonit B.Saka: 4-1
Sim.G.Yurdu - Tav.gençlik: 3-0 (Hük.) (Tav.Gençlik ligden çekildi)

 

* Tav.Gençlik ligden çekildi.

*Tav.gençlik'in 3, Altıntaş Bld.'nin 6 puanı silindi.

* Özel İdare köy Hiz.Spor BAL ligine çıkmayı garantiledi.

21.HAFTA (16/17.Şubat.'13)

Akıncılar - Sim.Y.Mah.Site :1-2
Kümaş - Altıntaş : 3-0 (Hük.)
E.Ç.Dav.Hast - Sim.G.Yurdu :3-0
Aragonit B.Saka - Cezaevi :6-3
Tunçbilek - Termik :0-3
Öz.İd.Köy Hiz - Tav.Gençlik: 3-0 (Hük.)

 

22.HAFTA (23/24.Şubat.'12 C.tesi - Pazar)

Altıntaş - Akıncılar: 0-3 (Hük.)
Sim.Y.Mah.Site - Aragonit B.Saka :0-5
Tav.Gençlik - Tunçbilek Bld: 0-3 (Hük.)
Termik - Kümaş :0-1
Cezaevi - Sim.G.Yurdu :2-2
E.Ç.Dev.Hast - Öz.İd.Köy Hiz :1-0


O       
G       
B     
M     

A      Y        
Av        

Pu      
1

ÖZ.İD.KÖY HİZ


22 16 1 5
57 : 18 39
49
2

E.Ç.DEV.HST.



22 13 6 3
55 : 32 23
45
3

KÜMAŞ



22 14 3 5
63 : 28 35
45
4

TERMİK


22 13 5 4
51 : 22 29
44
5

TAV.AKINCILAR


22 10 6 6
44 : 27 17
36
6

SİM.G.YURDU


22 10 6 6
36 : 35 1
36
7

SİM.Y.MAH.SİTE


22 10 4 8
41 : 36 5
34
8

CEZAEVİ


22 7 5 10
52 : 47 5
26
9

ARAGONİT B.SAKA    



22 7 2 13
51 : 55 -4
23
10

TUNÇBİLEK BLD



22 6 4 12
24 : 44 -20
22
11

TAV.GENÇLİK



22 3 2 17
32 : 62 -30
8
12

ALTINTAŞ BLD


22 1 0 21
18 : 118 -100
-3

 

*Birinci Köy Hizmetleri direk olarak BAL ligine çıktı.

* İkili averajla İkinci olan E.Ç.Dev.Hast.Spor, BAL'daki Kütahya takımlarının içinde 2.olanla
PLAY-AUT oynayacak.

*Altıntaş Bld., Tavşanlı Genç Yurdu ve Tunçbilek Bld.Spor 1.amatöre düştüler.

--------------------------------------------------------------------------------------

 

KÜTAHYA SÜPER AMATÖR BİTTİ..(24.02.'13)

Pazar, 24 Şubat 2013 16:48



SÜPER AMATÖR LİGDE SON HAFTAYA GİRİLİRKEN PUAN DURUMU:


O      
G     
B     
M     

A     Y        
Av     

Pu       
1

Ö.İD.KÖY HİZ


21 16 1 4
57 : 17 40
49
2

TERMİK


21 13 5 3
51 : 21 30
44
3

KÜMAŞ



21 13 3 5
62 : 28 34
42
4

E.Ç.DEV.HST.



21 12 6 3
54 : 32 22
42

SON HAFTA:

Liderliği garantilemiş ve BAL ligine merhaba demiş olan Köy Hiz.Spor 4.sıradaki
42 puanlı E.Ç.Devlet Hast.Spor ile karşılaştı.

İçlerinde en avantajlı olan 2.sıradaki Termikspor da, 3.sıradaki Kümaşspor ile karşılaştı.

Termikspor maçını kazansa hiç ardına bakmadan PLAY-AUT oynamaya hak kazanacaktı.
Kümaş'a 1-0 yenilip, E.Ç.Devlet Hast.Spor da lider Köy Hizmetleri'ni 1-0 yenince işler
değişti.

LİG BİTERKEN;

1.Öz.İd.Köy Hizmetlerispor 49 puanla birinci oldu ve BAL ligine yükseldi.

2.E.Ç.Devlet Hast.Spor 45 puanla ve ikili averajı iyi olduğu için ligi ikinci bitirdi.
BAL'daki  Kütahyalılar'ın içinde ortada kalan takımla PLAY-AUT oynayacak.
O maçı kazanırsa BAL ligine yükselecek, kaybederse tekrar Süper Amatör Lig'e
devam edecek.

3.Yine 45 puanla ve kötü averajla Kümaşspor bitirdi. Süper lige devam...

4.İkinci sıradaki en avantajlı takım olan Termikspor kendi kaderini kendisi çizdi,
Kümaş'a 1-0 yenildiği için ligi dördüncü sırada bitirdi. Süper amatöre devam...

KÖY HİZ.SPOR ve E.Ç.DEV.HAST.SPOR'U kutluyor, başarılar diliyoruz...

2013 - 2014

2013-2014 SÜPER AMATÖR LİG (14.04..'14)

Pazartesi, 10 Şubat 2014 08:51

SÜPER AMATÖR LİG İÇİN , SİTEMİZİN AÇIKLAMASI:
Süper amatör Lig, 12 takım üzerinden fikstürlenmişti. Sezon sonunda 2 takım ligden düşecekti.
Bu fikstür onaydan geldikten sonra iki takım (Simav Gençyurdu ve Aragonit Büyük Saka) ligden
çekildiler.

Simav Yeni Mah.Sitespor , Simav Gençyurdu ile birleşti ve ismi 1867 Simavspor oldu.

Aynı fikstür devam etse topal bir lig olacağı için 10 takımla tekrar fikstür yapıldı. Buna göre
ligden BİR Takım düşecekti.

Bu fikstürden sonra bu defa Cezevispor da ligden çekildiğini belirtti.
Buna göre bu SEZON LİGDEN DÜŞME YOK. Cezaevispor düşmüş oluyor.
Cezaevispor ile maçı olan 3 puan alacak.

Bu durumlar göz önüne alındığında:
BAL liginden Sera Şekerspor çekildiği için, Süper Amatör Lig 1.si şimdiden direkt olarak
BAL Ligine çıkmayı garantiledi.
Öz.İdare Köy Hiz.Spor, BAL Liginde alttaki iki sıra içinde ligi bitirirse Süper amatör Lig 2.si de
direkt olarak BAL ligine çıkacak. Köy Hiz.Spor, son iki sıradan kurtulursa, bu durumda Süper
Amatör Lig 2.si ile Play-aut oynayacak. Galip gelen BAL Liginde olacak.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KÜTAHYA ASKF'NİN STATÜ DUYURUSU:

 

  1. 2013-2014 Sezonunda Süper Amatör  Ligde   müsabakalar  10 takımlı deplasmanlı
    olarak Merkez  sahaları,  DPÜ , Aslanapa,   Simav  ve  Tavşanlı     sahalarında çift
    devreli lig usulüne göre    oynatılacaktır,
  1. Müsabakalar sonunda  Bal  Statüsüne göre  2014 – 2015  sezonunda Bal ‘da yer
    alacak takımlar belirlenecektir.
  1. Müsabakalar sonunda  son   sırayı alan takım 1. Amatör kümeye tenzil  edilecekdir.
  1. Müsabakalar 26 -  27 Ekim   2013  tarihlerinde ekte çıkartılan fikstüre göre başlatılacaktır.
  1. Simav Gençyurduspor ve Aragonit Büyük saka spor takımları referans işlemlerini yapmalarına rağmen  dilekçe ile  2013 – 2014   futbol sezonunda Süper Amatör
    Kümeye katılmayacaklarını  bildirmişlerdir.
  1. 2013-2014 sezonu için Amatör işler kurulunun belirlediği şekilde 1985 ve daha önce doğumlu sporcular  yaşı büyük statüsüne girmektedir. Takımlarımız  1985  ve 
    yaşı daha  büyük  doğumlu diledikleri  kadar   amatör futbolcuya lisans çıkartabilirler. Ancak 18 kişilik müsabaka  listesinde 1985 ve  yaşı daha büyük   doğumlu  en fazla
    4   ( dört ) amatör futbolcu yer alabilecektir. 1986 ve daha küçük doğumlu
    futbolcular yaşı büyük statüsüne girmez.

1.Kütahya Cezaevispor  takımı  referans işlemlerini yapmalarına rağmen  dilekçe ile 
2013 – 2014   futbol sezonunda Süper Amatör Kümeye katılmayacağını   bildirmiştir .
Buna göre Adı gecen takımla Müsabakası olan takımların sahaya çıkmadan 3-0 gelip
gelmelerine,

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2013-2014 SEZONU SÜPER AMATÖR LİG FİKSTÜRÜ

1.HAFTA (27.Ekim.'13 Pazar)

Seramik - DPÜ Spor : 1-2
Termik - E.Ç.Dev.Hast.: 3-1
Aslanapaspor - Kümaşspor : 1-2
Tav.Akıncılarspor - 1867 Simavspor: 0-1
Tav.Çukurköy - Cezaevispor: 3-0 (Hük.)

 

2.HAFTA (02/03.Kasım.'13 C.tesi-Pazar)

Kümaş - Tav.Çukurköy : 1-1
Cezaevi - Seramik: 0-3 (Hük.)
Tav.Akıncılar - E.Ç.Dev.Hast. : 4-1
1867 Simavspor - Aslanapaspor : 1-2
DPÜ Spor - Termikspor : 1-1

3.HAFTA (09/10.Kasım.'13 C.tesi - Pazar)

Aslanapaspor - Tav.akıncılarspor: 0-1
Termikspor - Cezaevi: 3-0 (Hük.)
E.Ç.Dev.Hast - DPÜ Spor: 0-1
Tav.Çukurköy - 1867 Simavspor: 1-2
Seramik - Kümaş : 1-1

4.HAFTA (17.Kasım.'13 Pazar)

Kümaş - Termik: 3-2
Cezaevi - DPÜ Spor: 0-3 (Hük.)
Aslanapa - E.Ç.Dev.Hast.: 0-2
1867 Simavspor - Seramik : 2-0
Tav.Akıncılar - Tav.Çukurköy: 1-2

 

5.HAFTA (23/24.Kasım.'13 C.tesi - Pazar)

Tav.Çukurköy - Aslanapaspor :0-2
DPÜ Spor - Kümaş : 2-0
Cezaevi - E.Ç.Dev.Hast.: 0-3 (Hük.)
Seramik - Tav.Akıncılar : 0-2
Termik - 1867 Simavspor : 1-1

6.HAFTA (01.Aralık.'13 Pazar)

Kümaş - Cezaevi: 3-0 (Hük.)
Aslanapa - Seramik : 1-3
E.Ç.Dev.Hast. - Tav.Çukurköy : 0-1
1867 Simav - DPÜ Spor : 2-1
Tav.akıncılar - Termik : 2-1

7.HAFTA (07/08.Aralık.'13 - C.tesi / Pazar)

Seramik - Tav.Çukurköy : 3-1
Cezaevi - 1867 Simav: 0-3 (Hük.)
E.Ç.Dev.Hast. - Kümaş : 2-5
Termik - Aslanapa : 3-1
DPÜ Spor - Tav.Akıncılar: 4-1

 

8.HAFTA (15.Aralık.'13 - Pazar)

1867 Simavspor - Kümaş: 2-0
Tav.Çukurköy - Termik: 5-1
Seramik - E.Ç.Dev.Hast. : 3-0
Tav.Akıncılar - Cezaevi: 3-0 (Hük.)
Aslanapa - DPÜ Spor: 1-6

9.HAFTA (21/22.Aralık.'13 C.tesi - Pazar)

Kümaş - Tav.Akıncılar : 2-0
Cezaevi - Aslanapa: 0-3 (Hük.)
E.Ç.Dev.Hast - 1867 Simavspor : 0-3
Termik - Seramik : 0-3
DPÜ Spor - Tav.Çukurköy : 4-1


O     
G      
B     
M      

Gol          
Av       

Pu        
1

DPÜ SPOR



9 7 1 1
24 : 7 17
22
2

1867 SİMAV



9 7 1 1
17 : 5 12
22
3

KÜMAŞ


9 5 2 2
17 : 11 6
17
4

SERAMİK


9 5 1 3
17 : 9 8
16
5

TAV.AKINCILAR


9 5 0 4
14 : 11 3
15
6

TAV.ÇUKURKÖY    



9 4 1 4
15 : 14 1
13
7

TERMİK


9 3 2 4
15 : 17 -2
11
8

ASLANAPA



9 3 0 6
11 : 18 -7
9
9

E.Ç.DEV.HAST



9 2 0 7
9 : 20 -11
6
10

CEZAEVİ


9 0 0 9
0 : 27 -27
0

------------------------------------------İLK YARI SONU-------------------------------------------------------

10.HAFTA (01/02.Şubat.'14 C.tesi - Pazar)

1867 Simavspor - Tav.Akıncılar : 3-0 (Hük.)
DPÜ Spor - Seramik : 2-1
E.Ç.Dev.Hast - Termik : 0-0
Kümaş - Aslanapa : 5-2
Cezaevi - Tav.Çukurköy: 0-3 (Hük.)

* Akıncılar'ın 3 puanı silindi.

 

11.HAFTA (09.Şubat.'14 Pazar)

Tav.Çukurköy - Kümaş : 1-3
Seramik - Cezaevi: 3-0 (Hük.)
E.Ç.Dev.Hast - Tav.Akıncılar : 0-2
Aslanapa - 1867 Simavspor: 1-1
Termik - DPÜ Spor: 3-3

12.HAFTA (16.Şubat.'14 - Pazar)

Tav.Akıncılar - Aslanapa: 5-3
Cezaevi - Termik: 0-3 (Hük.)
DPÜ Spor - E.Ç.Dev.Hast. :6-1
1867 Simav - Tav.Çukurköy : 3-0
Kümaş - Seramik: 1-1

13.HAFTA (22/23.Şubat.'14 C.tesi - Pazar)

Termik - Kümaş : 2-2
DPÜ Spor - Cezaevi: 3-0 (Hük.)
E.Ç.Dev.Hast. - Aslanapa : 0-6
Seramik - 1867 Simav : 1-2
Tav.Çukurköy - Tav.Akıncılar : 1-3

14.HAFTA (02.Mart.'14 Pazar)

Aslanapa - Tav.Çukurköy : 1-2
Kümaş - DPÜ Spor : 0-0
E.Ç.Dev.Hast. - Cezaevi: 3-0 (Hük.)
Tav.akıncılar - Seramik : 1-0
1867 Simav - Termik : 3-0 (Hük.)

- Akıncılar ve Termikspor'un 3'er puanları silindi.

15.HAFTA (08/09.Mart.'14 C.tesi - Pazar)

Cezaevi - Kümaş: 0-3 (Hük.)
Seramik - Aslanapa : 2-1
Tav.Çukurköy - E.Ç.Dev.Hast : 1-0
DPÜ Spor - 1867 Simavspor : 3-0
Termik - Tav.Akıncılar : 4-2

16.HAFTA (15/16.Mart.'14 C.tesi - Pazar)

Tav.Çukurköy - Seramik : 3-0
1867 Simav - Cezaevi: 3-0 (Hük.)
Kümaş - E.Ç.Dev.Hast : 3-0
Aslanapa - Termik : 1-2
Tav.Akıncılar - DPÜ Spor : 2-4

17.HAFTA (06.Nisan.'14 PAZAR ve 08.Nisan.'14 SALI)

Kümaş - 1867 Simav : 3-3
Termik - Tav.Çukurköy : 2-2
E.Ç.Dev.Hast - Seramik : 0-5
Cezaevi - Tav.Akıncılar: 0-3 (Hük.)
DPÜ Spor - Aslanapa : 10-0

 

* DPÜ Spor , BAL ligine direk çıkmayı garantiledi.
* 1876 Simavspor: 2.sırayı garantiledi. Öz.İd.Köy Hiz. grubunun alt 2 sırasında
kalırsa direkt BAL ligine çıkacak. Aksi takdirde Köy Hiz.Spor ile Play-Aut oynayacak.

* Gruptan 1 takım düşeceği için : Cezaevispor 1.Amatöre düştü.

18.HAFTA (12/13.NİSAN.'14 - C.tesi / Pazar)

Tav.Akıncılar - Kümaş : 5-2
Aslanapa - Cezaevi: 3-0 (Hük.)
1867 Simavspor - E.Ç.Dev.Hast.: 3-0 (Hük.)
Seramik - Termik : 2-2
Tav.Çukurköy - DPÜ Spor : 3-5


O       
G       
B      
M       

Gol          
Av      

Pu       
1

DPÜ SPOR


18 14 3 1
58 : 17 41
45
2

1867 SİMAV



18 13 3 2
38 : 13 25
42
3

KÜMAŞ


18 9 6 3
39 : 25 14
33
4

TAV.AKINCILAR


18 11 0 7
37 : 28 9
30
5

SERAMİK


18 8 3 7
32 : 21 11
27
6

ÇUKURKÖY


18 8 2 8
31 : 31 0
26
7

TERMİK


18 6 7 5
33 : 32 1
22
8

ASLANAPA



18 5 1 12
29 : 43 -14
16
9

E.Ç.DEV.HAST.



18 3 1 14
13 : 46 -33
7
10

CEZAEVİ



18 0 0 18
0 : 54 -54

---------------------------------------------------------------------------------------------

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

 

2014-2015 SÜPER AMATÖR LİGİ

 

SÜPER AMATÖR (27.04.'15)

Salı, 21 Nisan 2015 18:16

1.HAFTA (18/19.Ekim.'14 / C.tesi - Pazar)

Tav.Çukurköy - Termik : 4-1
Tav.Akıncılar - Seramik : 0-2
Yeşilay - Genç S.H.Ç.E.K : 0-1
Öz.İdare - 1867 Simavspor :2-0
E.Ç.Dev.Hast. - Kümaş : 0-1
Aslanapa - Gediz Yenikent Bld. : 0-5

2.HAFTA (25/26.Ekim.'14)

Termik - Tav.Akıncılar : 1-3
Seramik - E.Ç.Dev.Hast. : 4-1
Gediz Yenikent Bld. - Yeşilay : 3-1
Aslanapa - Kümaş : 1-5
1867 Simav - Tav.Çukurköy : 0-3
Genç S.H.Ç.E.K. - Özel idare Köy Hiz. : 2-2

3.HAFTA (01/02.Kasım.'14 C.tesi - Pazar)

1867 Simav - Termik : 0-1
E.Ç.Dev.Hast. - Akıncılar : 0-2
Öz.İd.Köy Hiz. - Yenikent Bld. : 0-3
Çukurköy - Genç S.H.Ç.E.K : 3-0
Seramik - Aslanapa : 4-0
Yeşilay - Kümaş : 1-8

4.HAFTA (08/09.Kasım.'14)

Termik - E.Ç.Dev.Hast.: 5-1
Seramik - Yeşilay : 3-1
Yenikent Bld. - Çukurköy : 0-0
Kümaş - Öz.İd.Köy Hiz.: 6-1
Akıncılar - Aslanapa : 3-0
Genç S.H.Ç.E.K. - 1867 Simav : 1-1

5.HAFTA (15/16.Kasım.'14)

Genç S.H.Ç.E.K. - Termik : 0-0
Aslanapa - E.Ç.Dev.Hast. : 0-6
Çukurköy - Kümaş : 1-0
1867 Simav - Gediz Yenikent Bld. : 0-0
Yeşilay - Akıncılar : 0-10
Öz.İd.Köy Hiz. - Seramik : 0-2

6.HAFTA (22/23.Kasım.'14 C.tesi - Pazar)

Termik - Aslanapa : 3-2
Seramik - Çukurköy : 2-2
Gediz Yenikent Bld. - Genç S.H.Ç.E.K.: 2-0
Kümaş - 1867 Simav : 5-0
Tav.Akıncılar - Öz.İdare : 4-0
E.Ç.Dev.Hast. - Yeşilay : 1-1

7.HAFTA (29/30.Kasım.'14 C.tesi - Pazar)

Gediz Yenikent Bld. - Termik : 1-1
Yeşilay - Aslanapa: 2-1
1867 Simav - Seramik: 0-3
Genç S.H.Ç.E.K - Kümaş : 0-4
Öz.İdare - E.Ç.Dev.Hast.: 1-0
Çukurköy - Akıncılar: 1-2

8.HAFTA (06/07.Aralık.'14 C.tesi - Pazar)

Termik - Yeşilay: 6-1
Seramik - Genç S.H.Ç.E.K.: 2-0
Aslanapa - Öz.İdare Köy Hiz.: 1-4
Kümaş - Yenikent Bld.: 5-1
Akıncılar - 1867 Simav : 4-0
E.Ç.Dev.Hast. - Çukurköy : 0-1

9.HAFTA (14.Aralık.'14 Pazar)

Kümaş - Termik : 2-1
Özel İdare - Yeşilay : 3-2
Genç S.H.Ç.E.K - Akıncılar : 1-8
Yenikent Bld. - Seramik : 0-0
Çukurköy - Aslanapa : 7-1
1867 Simav - E.Ç.Dev.Hast. : 0-0

10.HAFTA (20/21.Aralık.'14 C.tesi - Pazar)

Termik - Özel İdare : 1-0
Seramik - Kümaş : 0-0
Aslanapa - 1867 Simav : 2-4
Yeşilay - Çukurköy : 5-1
Akıncılar - Yenikent Bld. : 2-2
E.Ç.Dev.Hast. - Genç S.H.Ç.E.K. : 5-2

11.HAFTA (28.Aralık.'14 Pazar)

Termik - Seramik: 1-2
Çukurköy - Özel İdare: 0-3
Yenikent Bld. - E.Ç.Dev.Hast. : 5-3
Kümaş - Akıncılar: 2-1
1867 Simav - Yeşilay : 2-1
Genç S.H.Ç.E.K. - Aslanapa : 3-1


O       
G       
B       
M       

Gol           
Av      

Pu        
1

KÜMAŞ



11 9 1 1
38 : 7 31
28
2

SERAMİK


11 8 3 0
24 : 5 19
27
3

AKINCILAR


11 8 1 2
39 : 9 30
25
4

YENİKENT BLD.


11 5 5 1
22 : 12 10
20
5

ÇUKURKÖY


11 6 2 3
23 : 14 9
20
6

TERMİK


11 5 2 4
21 : 16 5
17
7

Ö.İD.KÖY HZ.



11 5 1 5
16 : 21 -5
16
8

1867SİMAV



11 2 3 6
7 : 22 -15
9
9

GENÇ SHÇEK.



11 2 3 6
10 : 28 -18
9
10

E. Ç.DEV.HST.



11 2 2 7
17 : 22 -5
8
11

YEŞİLAY


11 2 1 8
15 : 39 -24
7
12

ASLANAPA          



11 0 0 11
9 : 46 -37
0

--------------------------DEVRE------------------------------------------

12.HAFTA (24/25.Ocak.'15)

Termik - Çukurköy: 4-3
Seramik - Akıncılar: 0-2
Genç S.H.Ç.E.K - Yeşilay : 2-6
1867 Simav - Özel İdare : 0-0
Kümaş - E.Ç.Dev.Hast.: 3-1
Yenikent Bld. - Aslanapa: 3-0 (Hük.)

* Aslanapa ligden çekildi.

13.HAFTA (31.Ocak/ 01.Şubat.'15 C.tesi - Pazar)

Akıncılar - Termik: 1-2
E.Ç.Dev.Hast. - Seramik : 1-6
Yeşilay - Yenikent Bld.: 0-3
Kümaş - Aslanapa : 3-0 (Hük.)
Çukurköy - 1867 Simav : 2-1
Özel İdare - Genç S.H.Ç.E.K.: 2-4

14.HAFTA (07/08.Şubat.'15 C.tesi - Pazar)

Termik - 1867 Simav : 0-1
Akıncılar - E.Ç.Dev.Hast.: 6-0
Yenikent Bld. - Özel İdare: 1-0
Genç S.H.Ç.E.K. - Çukurköy: 5-4
Aslanapa - Seramik : 0-3 (Hük.)
Kümaş - Yeşilay : 5-2

15.HAFTA (14/15.Şubat.'15 C.tesi - Pazar)

E.Ç.Dev.Hast. - Termik : 2-4
Yeşilay - Seramik :1-5
Çukurköy - Yenikent Bld : 4-2
Özel İdare - Kümaş : 1-6
Aslanapa - Akıncılar: 0-3 (Hük.)
1867 Simav - Genç S.H.Ç.E.K: 1-1

 

16.HAFTA (21/22.Şubat.'15 C.tesi - Pazar)

Termik - Genç S.H.Ç.E.K: 1-2
E.Ç.Dev.Hast. - Aslanapa : 3-0 (Hük.)
Kümaş - Çukurköy : 2-1
Yenikent Bld. - 1867 Simav : 1-0
Akıncılar - Yeşilay : 4-0
Seramik - Özel İdare : 2-1

17.HAFTA (28.Şubat.'15 - 01.Mart.'15 C.tesi - Pazar)

Aslanapa - Termik : 0-3 (Hük.)
Çukurköy - Seramik :2-2
Genç S.H.Ç.E.K - Yenikent Bld :1-1
1867 Simav - Kümaş : 1-2
Özel İdare - Akıncılar : 0-3
Yeşilay - E.Ç.Dev.Hast.: 2-1

18.HAFTA (07/08.Mart.'15 C.tesi - Pazar)

Termik - yenikent Bld: 1-4
Aslanapa - Yeşilay : 0-3 (Hük.)
Seramik - 1867 Simav: 2-1
Kümaş - Genç S.H.Ç.E.K: 2-1
E.Ç.Dev.Hast. - Özel İdare : 1-0
Akıncılar - Çukurköy : 1-0

19.HAFTA (22.Mart.'15 Pazar)

Yeşilay - Termik : 1-1
Genç S.H.Ç.E.K - Seramik: 1-1
Özel İdare - aslanapa : 3-0 (Hük.)
Yenikent Bld. - Kümaş: Kavga çıkınca 69.dakikada TATİL EDİLDİ.
(TFF kararıyla: 0-3 Hük.Kümaş galip ilan edildi)
1867 Simav - Akıncılar : 0-1
Çukurköy - E.Ç.Dev.Hast.: 6-1

20.HAFTA (28/29.Mart.'15 C.tesi - Pazar)

Termik - Kümaş: 0-4
Yeşilay - Özel idare: 0-0
Akıncılar - Genç S.H.Ç.E.K : 3-1
Seramik - Yenikent Bld: 3-0
Aslanapa - Çukurköy: 0-3 (Hük.)
E.Ç.Dev.Hast. - 1867 Simav: 2-3

* Maçların tamamlanmasına 2 hafta kala düşen takımlar belli oldu.

* Aslanapaspor ve Ev.Çelebi Dev.Hast.Spor gelecek sezon 1.Amatörde oynayacak.

21.HAFTA (05.Nisan.'15 Pazar)

Özel İdare - Termik: 0-1
Kümaş - Seramik: 4-1
1867 Simav - Aslanapa: 3-0 (Hük.)
Çukurköy - Yeşilay: 2-0
Yenikent Bld. - Akıncılar: 1-3
Genç S.H.Ç.E.K - E.Ç.Dev.Hast.: 2-3

22.HAFTA (SON HAFTA) (19.Nisan.'15 Pazar)

Seramik - Termik: 2-3
Özel İdare - Çukurköy: 0-2
E.Ç.Dev.Hast. - Yenikent: 6-3
Akıncılar - Kümaş : 3-1
Yeşilay - 1867 Simav: 5-2
Aslanapa - Genç S.H.Ç.E.K: 0-3 (Hük.)


O      
G        
B       
M      

Gol             
Av       

Pu        
1

KÜT.KÜMAŞSPOR



22 19 1 2

73
: 18 55
58
2

TAV.AKINCILAR



22 18 1 3

69
: 14 55
55
3

SERAMİKSPOR


22 14 5 3
51 : 21 30
47
4

ÇUKURKÖY



22 12 3 7
52 : 32 20
39
5

YENİKENT BLD


22 10 6 6

41 : 33 8

36
6

TERMİK SPOR


22 11 3 8
41 : 36 5
36
7

GENÇ SHÇEK



22 6 6 10
33 : 52 -19
24
8

Ö.İD.KÖY HİZ.



22 6 3 13
23 : 41 -18
21
9

YEŞİLAYSPOR


22 6 3 13
35 : 64 -29
21
10

1867 SİMAV



22 5 5 12
20 : 38 -18
20
11

E.Ç.DEV.HST.



22 6 2 14
38 : 57 -19
20
12

ASLANAPA



22 0 0 22
9 : 79 -70
0

* KÜMAŞSPOR Direk olarak BAL Ligine ÇIKTI.

* 2.sıradaki Tav.Akıncılarspor 03.05.'15'te DPÜ SPOR ile Baraj maçı yapacak.

* E.Ç.Dev.Hast.Spor ile Aslanapaspor 1.Amatöre düştüler.

Çarşamba, 25 Mayıs 2016 21:19 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN330
DÜN560
BU HAFTA2402
BU AY17692
TOPLAM3106351

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 35 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim