1.AMATÖR / ESKİ YILLAR (1.Bölüm)
Cumartesi, 02 Mayıs 2015 12:58

2011-12 MERKEZ 1.AMATÖR A GRUBU (09.01.'12)

Pazartesi, 09 Ocak 2012 14:14

1.HAFTA
Genç S.H.Ç.E.K - Seramik: 3-2
Hacıkebir - E.Ç.Çağl.Azot: 1-2
Cezaevi - Alt.Z.Tepe Çal: 2-2
Seyitömer Bld (Bay)

2.HAFTA
Seyitömer Bld - Cezaevi: 0-1
Alt.Z.Tepe Çal - Hacıkebir: 6-2
E.Ç.Çağl.Azot - Genç S.H.Ç.E.K: 4-2
Seramik (Bay)

3.HAFTA
Seramik - E.Ç.Çağl.Azot: 2-1
Genç S.H.Ç.E.K - Alt.Z.Tepe Çal: 4-4
Hacıkebir - Seyitömer Bld: 2-5
Cezaevi (Bay)

4.HAFTA
Cezaevi - Hacıkebir: 10-1
Seyitömer Bld - Genç S.H.Ç.E.K: 4-3
Alt.Z.Tepe Çal - Seramik: 5-4
E.Ç.Çağl.Azot (Bay)

5.HAFTA
E.Ç.Çağl.Azot - Alt.Z.Tepe Çal: 0-6
Seramik - Seyitömer Bld: 2-1
Genç S.H.Ç.E.K - Cezaevi: 0-2
Hacıkebir (Bay)


6.HAFTA (29-30.Ekim.'11)
Hacıkebir - Genç S.H.Ç.E.K: 2-3
Cezaevi - Seramik: 1-2
E.Ç.Çağl.Azot - Seyitömer Bld: 4-4
Alt.Z.Tepe Çalköy (Bay)

7.HAFTA (20.Kasım.'11 Pazar)
Seyitömer Bld - Alt.Z.Tepe Çal :2-3
E.Ç.Çağl. Azot - Cezaevi :1-3
Seramik - Hacıkebir :2-3
Genç S.H.Ç.E.K. (Bay)

8.HAFTA (27.Kasım.'11 Pazar)
Seramik - Genç S.H.Ç.E.K :1-1
E.Ç.Çağlayan Azot - Hacıkebir: 2-2
Alt.Z.Tepe Çal - Cezaevi :1-3
Seyitömer Bld (Bay)

 

9.HAFTA (04.Aralık.'11 Pazar)

Cezaevi - Seyitömer Bld :5-5
Hacıkebir - Alt.Z.Tepe Çalköy
:0-7
Genç S.H.Ç.E.K - E.Ç.Çağ.Azot
:2-0
Seramik (Bay)

10.HAFTA (11.12.'11)
E.Ç.Çağlayan Azot - Serami.2-7
Alt.Z.Tepe Çal - Genç S.H.Ç.E.K :3-1
Seyitömer - Hacıkebir :3-1
Cezaevi (Bay)

11.HAFTA (17-18.Aralık.'11)

Hacıkebir - Cezaevi :3-13
Genç S.H.Ç.E.K - Seyitömer :1-4
Seramik - Alt.Z.Tepe Çal :3-4
E.Ç.Çağlayan Azot (Bay)

 

12.HAFTA (25.Aralık.'11 Pazar)
Alt.Z.Tepe Çal - E.Ç.Çağ.Azot:7-2
Seyitömer - Seramik :4-4
Cezaevi - Genç S.H.Ç.E.K :8-2
Hacıkebir (Bay)

 

13.HAFTA (31.Aralık.'11 C.tesi - 01.Ocak.'12 Pazar)
Genç S.H.Ç.E.K - Hacıkebir:3-5
Seramik - Cezaevi :1-6
Seyitömer - E.Ç.Çağ.Azot:6-2
Alt.Z.Tepe Çal (Bay)

14.HAFTA (08.Ocak.'12 Pazar)
Alt.Z.Tepe Çal - Seyitömer :3-1
Cezaevi - E.Ç.Çağl.Azot :7-2
Hacıkebir - Seramik :4-2
Genç S.H.Ç.E.K (Bay)


O    
G    
B    
M    

A      Y


P
1

CEZAEVİ


12 9 2 1

59
20

29
2

A.ZAFERTEPE ÇAL


12 9 2 1
51
24

29
3

SEYİTÖMER BLD



12 5 3 4
39
31

18
4

SERAMİK


12 4 2 6
32
35

14
5

GENÇ S.H.Ç.E.K.



12 3 2 7
25
39

11
6

HACIKEBİRSPOR


12 3 1 8
26
56

10
7

E.Ç.ÇAĞ.AZOT


12 2 2 8
22
49

8

NOT:İKİLİ AVERAJI İYİ OLAN CEZAEVİ PLAY-OFF MAÇLARI OYNAYACAK.
E.ÇELEBİ ÇAĞLAYAN AZOT 2.AMATÖRE DÜŞTÜ

------------------------------  LİG  SONU ------------------------------------

 

 

2011-12 MERKEZ 1.AMATÖR B GRUBU (09.01.'12)

Pazartesi, 09 Ocak 2012 15:18

1.HAFTA
Alayunt - Özbek: 1-1
Çamlıca - Çavdarhisar: 1-2
30 Ağustos - Yeşilay: 1-1
Aragonit B.Saka (Bay)

2.HAFTA
Aragonit B.Saka - 30 Ağustos: 4-1
Çavdarhisar - Yeşilay: 2-2
Çamlıca - Alayunt: 5-0
Özbek (Bay)

3.HAFTA
Özbek - Çamlıca: 3-1
Alayunt - Yeşilay: 2-2
Aragonit B.Saka - Çavdarhisar: 4-1
30 Ağustos (Bay)

4.HAFTA
Çavdarhisar - 30 Ağustos: 3-0
Aragonit B.Saka - Alayunt: 7-0
Yeşilay - Özbek: 1-2
Çamlıca (Bay)

5.HAFTA
Çamlıca - Yeşilay: 3-1
Özbek - Aragonit B.Saka: 1-1
Alayunt - 30 Ağustos: 5-2
Çavdarhisar (Bay)

6.HAFTA (29-30.Ekim.'11)
Alayunt - Çavdarhisar: 3-3
30 Ağustos - Özbek: 2-6
Aragonit B.Saka - Çamlıca: 0-0
Yeşilay (Bay)

7.HAFTA (20.Kasım.'11 Pazar)
Yeşilay - Aragonit B.Saka :2-1
Çamlıca - 30 Ağustos :1-0
Çavdarhisar - Özbek :2-3
Alayunt (Bay)

NOT:30 Ağustos'un 3 puanı silindi.

8.HAFTA (27.Kasım.'11 Pazar)
Özbek - alayunt :2-3
Çavdarhisar - çamlıca :1-5
Yeşilay - 30 Ağustos :7-0
Aragonit B.Saka (Bay)

9.HAFTA (03-04.Aralık.'11 C.tesi - Pazar)

30 Ağustos - Aragonit B.Saka :0-11
Yeşilay - Çavdarhisar
:6-1
Alayunt - Çamlıca
:0-2
Özbek (Bay)

10.HAFTA (10-11.Aralık.'11 C.tesi - Pazar)

Çamlıca - Özbek :1-2
Yeşilay - alayunt : 6-1
Çavdarhisar - Aragonit B.Saka :1-2
30 Ağustos (Bay)

11.HAFTA (17-18.Aralık.'11 C.tesi - Pazar)
30 Ağustos - Çavdarhisar :1-3
Alayunt - Aragonit :0-7
Özbek - Yeşilay :3-3
Çamlıca (Bay)

12.HAFTA (24-25.Aralık.'11)
Yeşilay - Çamlıca :1-2
Aragonit - Özbek :5-2
30 Ağustos - alayunt :3-3
Çavdarhisar (Bay)

13.HAFTA (01.Ocak.'12 Pazar)
Çavdarhisar - Alayunt:3-0 (Hük.)
Özbek - 30 Ağustos :5-0
Çamlıca - aragonit: 1-2
Yeşilay (Bay)
*Alayunt'un 3 puanı silindi

14.HAFTA (08.Ocak.'12 Pazar)

Aragonit B.Saka - Yeşilay :2-3
30 Ağustos - Çamlıca :4-7
Özbek - Çavdarhisar :0-3 (Hük.)
Alayunt (Bay)

14. Hafta O    
G     
B    
M    

A      Y



1

ARAGONİT B.SAKA


12 8 2 2
46
12

26
2

ÇAMLICA


12 7 1 4
29
16

22
3

ÖZBEK


12 6 3 3
30
23

21
4

YEŞİLAY


12 5 4 3
35
20

19
5

ÇAVDARHİSAR


12 5 2 5
25
27

17
6

ALAYUNT


12 2 4 6
18
43

7
7

30 AĞUSTOS


12 0 2 10
14
56

-1

NOT:ARAGONİT B.SAKA PLAY-OFF MAÇLARINA KATILACAK.
30 AĞUSTOSSPOR 2.AMATÖRE DÜŞTÜ.


---------------------------------------  LİG   SONU ----------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------------

2011-12 SİMAV 1.AMATÖR A GRUBU (09.01. '12)

Pazartesi, 09 Ocak 2012 21:10

1.HAFTA
Boğazköy - Dağardı: 3-0 (Hük.)
Pazarlar  - Şenköy: 3-0 (Hük.)
Demirciköy - Karacahisar: 2-4
Ege Kalkan - Savcılar: 2-7

2.HAFTA
Savcılar - Pazarlar: 1-2
Şenköy - Demirciköy: 0-3 (Hük.)
Karacahisar - Boğazköy: 4-3
Dağardı - Ege Kalkan: 0-3 (Hük.)

3.HAFTA
Ege Kalkan - Boğazköy: 4-2
Demirciköy - Savcılar: 2-2
Şenköy - Karacahisar: 0-3 (Hük.)
Pazarlar - Dağardı: 3-0 (Hük.)

4.HAFTA
Savcılar - Şenköy: 3-0 (Hük.)
Boğazköy - Pazarlar: 2-2
Karacahisar - Ege Kalkan: 3-2
Dağardı - Demirciköy: 0-3 (Hük.)

5.HAFTA
Pazarlar - Ege Kalkan: 5-0
Demirciköy - Boğazköy: 2-2
Şenköy - Dağardı: İkisi de ligden çekildi.
Karacahisar - Savcılar:.........

6.HAFTA
Dağardı - Savcılar:0-3 (Hük.)
Ege Kalkan - Demirciköy: 1-3
Pazarlar - Karacahisar: 3-1
Boğazköy - Şenköy: 3-0 (Hük.)

7.HAFTA (20.11.'11)
Savcılar - Boğazköy: 2-3
Şenköy - Ege Kalkan: 0-3 (Hük.)
Karacahisar - Dağardı: 3-0 (Hük.)
Demirciköy - Pazarlar:1-2

8.HAFTA (27.11.'11 Pazar)
Dağardı - Boğazköy:0-3 (Hük.)
Şenköy - Pazarlar:0-3 (Hük.)
Karacahisar - Demirciköy :4-0
Savcılar - Ege Kalkan :5-0

9.HAFTA (03-04.Aralık.'11 C.tesi - Pazar)
Pazarlar - Savcılar :1-3
Demirciköy - Şenköy:3-0 (hük.)
Boğazköy - Karacahisar :2-2
Ege Kalkan - Dağardı: 3-0 (Hük.)

 

10.HAFTA (10-11.Aralık.'11)

Boğazköy - Egekalkan :3-0 (Hük.)
Savcılar - demirköy :8-3
Karacahisar - Şenköy:3-0 (Hük.)
Dağardı - Pazarlar:0-3 (Hük.)

*Ege Kalkan'ın 3 puanı silindi. LİGDEN ÇEKİLDİ.

 

11.HAFTA (18.Aralık.'11 Pazar)
Şenköy - Savcılar: 0-3 (Hük.)
Pazarlar - Boğazköy :5-1
Ege Kalkan - Karacahisar:0-3 (Hük.)
Demirciköy - Dağardı :3-0 (Hük.)

 

12.HAFTA (24-25.Aralık.'11)
Ege Kalkan - Pazarlar:0-3 (Hük.)
Dağardı - Şenköy:Oynanmayacak.
Savcılar - Karacahisar :6-1
Boğazköy - Demirciköy :3-0 (Hük.)

13.HAFTA
Savcılar - Dağardı: 3-0 (Hük.)
Demirciköy - Ege Kalkan:3-0 (Hük.)
Karacahisar - Pazarlar :2-3
Şenköy - Boğazköy:0-3 (Hük.)

14.HAFTA (08.01.'12 Pazar)
Boğazköy - Savcılar :5-2
Ege Kalkan - Şenköy:İkisi de ligde yok.
Dağardı - Karacahisar:0-3 (Hük.)
Pazarlar - Demirciköy :3-0 (Hük.)


O   
G    
B    
M     

A           Y


P  
1

PAZARLAR



14 12 1 1
41

11

37
2

SAVCILAR


13 9 1 3
48
19

28
3

KARACAHİSAR



13 9 1 3
36
21

28
4

BOĞAZKÖY


14 8 3 3
38
23

27
5

DEMİRCİKÖY


14 6 2 6
28
29

17
6

EGE KALKAN


13 4 0 9
18
37

9
7

ŞENKÖY GENÇ


11 0 0 11
0
33

0
8

DAĞARDI


12 0 0 12
0
36

0

NOT:PAZARLARSPOR, PLAY-OFF MAÇLARI OYNAYACAK.
DAĞARDI-ŞENKÖYGENÇLİK-EGE KALKAN ve DEMİRCİKÖY 2.AMATÖRE DÜŞTÜ..

-------------------------------------------  LİG  SONU ------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------

 

2011-12 SİMAV 1.AMATÖR B GRUBU (09.01.'12)

Pazartesi, 09 Ocak 2012 15:17

1.HAFTA
Güneyköy - Darıcı: 0-3 (Hük.)
Gölköy - Kuşu: 1-5
Kınık - Beyce: 0-1
Bahtıllı - Kestel: 4-1

2.HAFTA
Kestel - Gölköy: 6-0
Kuşu - Kınık: 3-1
Beyce - Güneyköy:9-0
Darıcı - Bahtıllı: 4-9

3.HAFTA
Bahtıllı - Güneyköy: 3-1
Kınık - Kestel: 2-1
Kuşu - Beyce: 3-1
Gölköy - Darıcı: 2-3

4.HAFTA
Kestel - Kuşu: 0-6
Güneyköy - Gölköy: 2-2
Beyce - Bahtıllı: 4-0
Darıcı - Kınık: 3-0

5.HAFTA
Gölköy - Bahtıllı: 0-3 (Hük.)
Kuşu - Darıcı: 1-0
Beyce - Kestel: 8-1
Kınık - Güneyköy: 3-2


6.HAFTA (29-30.Ekim.'11)
Darıcı - Kestel: 0-2
Bahtıllı - Kınık: 2-3
Gölköy - Beyce: 0-3 (Hük.)
Güneyköy - Kuşu: 0-6

*Güneyköy'ün 3 puanı silindi.

7.HAFTA (17-18-20.Kasım.'11 Prş - Cuma- Pazar)
Kestel - Güneyköy :3-0 (Hük.)
Kuşu - Bahtıllı :3-1
Beyce - Darıcı :7-2
Kınık - Gölköy: 3-0 (Hük.)

*Güneyköy'ün 6 puanı silindi.
*Güneyköy, 2.amatör kümeye düşürüldü.

8.HAFTA (26-27.Kasım.'11)
Darıcı - Güneyköy:3-0 (Hük.)
Kuşu - Gölköy: 3-0 (Hük.)
Beyce - Kınık :9-4
Kestel - Bahtıllı : 1-2

9.HAFTA (03-04.Aralık.'11 C.tesi - Pazar)
Gölköy - Kestel:0-3 (Hük.)
Kınık - Kuşu :0-3
Güneyköy - Beyce :0-3 (Hük.)
Bahtıllı - Darıcı: 1-1

10.HAFTA (11.Aralık.'11)
Güneyköy - Bahtılı :0-3 (Hük.)
Kestel - Kınık :2-1
Beyce - Kuşu :3-3
Darıcı - Gölköy :3-0 (Hük.)

11.HAFTA (17-18.Aralık.'11)
Kuşu - Kestel :5-0
Gölköy - Güneyköy:Oynanmayacak
Bahtıllı - Beyce :0-2
Kınık - Darıcı :3-5

12.HAFTA (25.Aralık.'11 Pazar)
Bahtıllı - Gölköy:3-0 (Hük)
Darıcı - Kuşu :1-3
Kestel - Beyce :3-1
Güneyköy - Kınık:0-3 (Hük.)

13.HAFTA (04.Ocak.'12 Çarşamba)
Kestel - Darıcı (Simav Sahası - 14.00)
Kınık - Bahtıllı :0-3 (Hük.)
Beyce - Gölköy: 3-0 (Hük)
Kuşu - Güneyköy:3-0 (Hük.)
*Kınık'ın 3 puanı silindi.

14.HAFTA (08.Ocak.'12 Pazar)
Güneyköy - Kestel:0-3 (Hük.)
Bahtıllı - Kuşu :3-4
Darıcı - Beyce :1-1
Gölköy - kınık:0-3 (Hük.)


O    
G     
B    
M       

A        Y      



1

KUŞU



14 13 1 0
51
11

40
2

BEYCE


14 10 2 2
55
17

32
3

BAHTILLI



14 8 1 5
37
24

25
4

DARICI



14 7 2 5
32
29

23
5

KESTEL


14 7 0 7
26
32

21
6

KINIK



14 6 0 8
26
34

15
7

GÖLKÖY


13 0 1 12
5
43

1
8

GÜNEYKÖY


13 0 1 12
5
47

-5

NOT:KUŞUSPOR PLAY-OFF MAÇLARINA KATILACAK
SON 4 TAKIM 2.AMATÖRE DÜŞTÜ.(GÜNEYKÖY- GÖLKÖY- KINIK ve KESTEL)

--------------------------------------------------   LİG   SONU ------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------

 

2011-12 TAVŞANLI 1.AMATÖR (09.01.'12)

Pazartesi, 09 Ocak 2012 15:30

1.HAFTA
Kuruçay - Domaniç: 2-5
Moymul - Çardaklı: 1-0
Göbel - Tunçbilek Bld: 0-0
Beyköy - Tepecik: 2-4
Güzelyurt - Çukurköy: 2-2

2.HAFTA
Tepecik - Güzelyurt: 3-1
Çukurköy - Moymul: 3-4
Tunçbilek - Kuruçay: 4-1
Domaniç - Beyköy: 1-1
Çardaklı - Göbel: 2-1

3.HAFTA
Beyköy - Kuruçay: 3-4
Göbel - Çukurköy: 2-1
Çardaklı - Tunçbilek: 1-3
Güzelyurt - Domaniç: 3-4
Moymul - Tepecik: 3-3

4.HAFTA
Tepecik - Göbel: 2-2
Çukurköy - Çardaklı: 1-3
Tunçbilek - Beyköy: 5-2
Domaniç - Moymul: 3-1
Kuruçay - Güzelyurt: 5-2

5.HAFTA
Güzelyurt - Beyköy: 2-4
Çardaklı - Tepecik: 2-2
Çukurköy - Tunçbilek: 2-6
Moymul - Kuruçay: 6-1
Göbel - Domaniç: 3-0

6.HAFTA
Tepecik - Çukurköy: 3-0
Beyköy - Moymul: 0-8
Tunçbilek - Güzelyurt: 8-1
Domaniç - Çardaklı: 6-0
Kuruçay - Göbel: 1-2

7.HAFTA (29-30.Ekim.'11)
Moymul - Güzelyurt: 8-0
Çukurköy - Domaniç: 2-3
Tunçbilek Bld - Tepecik: 3-1
Göbel - Beyköy: 2-2
Çardaklı - Kuruçay: 4-3

8.HAFTA (12-13.Kasım.'11)
Domaniç - Tepecik :1-3
Güzelyurt - Göbel :1-5
Moymul - Tunçbilek :1-2
Kuruçay - Çukurköy :3-4
Beyköy - Çardaklı :1-4

9.HAFTA (19/20.Kasım.'11)
Tepecik - Kuruçay :4-3
Çukurköy - Beyköy :0-1
Tunçbilek - Domaniç :6-1
Göbel - Moymul :0-1
Çardaklı - Güzelyurt :5-1

10.HAFTA (26/27.Kasım.'11 C.tesi - Pazar)
Domaniç - Kuruçay:9-1
Çardaklı - Moymul :2-1
Tunçbilek - Göbel :3-0
Tepecik - Beyköy :4-1
Çukurköy - Güzelyurt :7-1

11.HAFTA (03-04.Aralık.'11 C.tesi - Pazar)
Güzelyurt - Tepecik :2-9
Moymul - Çukurköy :5-2
Kuruçay - Tunçbilek :0-8
Beyköy - Domaniç :4-1
Göbel - Çardaklı :0-8

12.HAFTA (10-11.Aralık.'11)
Kuruçay - Beyköy :1-4
Çukurköy - Göbel :4-3
Tunçbilek - Çardaklı :5-2
Domaniç - Güzelyurt :3-0 (Hük.)
Tepecik - Moymul :1-0

*Güzelyurt'un 3 puanı silindi.
*Güzelyurt, müsabakalardan çekildi.

13.HAFTA (17-18.Aralık.'11 C.tesi - Pazar)
Göbel - Tepecik :1-5
Çardaklı - Çukurköy :2-3
Beyköy - Tunçbilek :1-2
Moymul - Domaniç :1-3
Güzelyurt - Kuruçay :0-3 (Hük.)

 

14.HAFTA (21.Aralık.'11 Çarşamba)
Beyköy - Güzelyurt: 3-0 (Hük.)
Tepecik - Çardaklı :0-5
Tunçbilek - Çukurköy :4-0
Kuruçay - Moymul :2-8
Domaniç - Göbel :8-0

15.HAFTA (24-25.Aralık.'11)
Çukurköy - Tepecik :3-3
Moymul - Beyköy :2-1
Güzelyurt - Tunçbilek : 0-3 (Hük.)
Çardaklı - Domaniç :2-1
Göbel - Kuruçay :4-2

*Kuruçay, bundan sonraki maçlara çıkmayacak.

 

16.HAFTA (01.Ocak.'12 Pazar)
Güzelyurt - Moymul :0-3 (Hük.)
Domaniç - Çukurköy :2-2
Tepecik - Tunçbilek :2-6
Beyköy - Göbel :4-2
Kuruçay - çardaklı:0-3 (Hük)

17.HAFTA (04 - 05.Ocak.'12 Çarşamba - Perşembe)
Tepecik - Domaniç :0-3 (hük.)
Göbel - Güzelyurt :3-0 (Hük.)
Tunçbilek - Moymul :3-1
Çukurköy - Kuruçay:3-0 (Hük.)
Cardaklı - Beyköy :3-0 (Hük.)
*Tepecik'in 3 puanı silindi.

18.HAFTA (08.Ocak.'12 Pazar)
Kuruçay - Tepecik:0-3 (Hük)
Beyköy - Çukurköy :1-1
Domaniç - Tunçbilek :2-5
Moymul - Göbel :4-2
Güzelyurt - Çardaklı :0-3 (Hük.)

18. Hafta O    
G     
B     
M    

A      Y  


Pu       
1

TUNÇBİLEK BLD.



18 17 1 0
76
18

52
2

ÇARDAKLI


18 12 1 5
51
29

37
3

MOYMUL


18 11 1 6
58
28

34
4

DOMANİÇ



18 10 2 6
56
36

32
5

TEPECİK


18 10 4 4
52
38

31
6

GÖBELGENÇLİK


18 6 3 9
32
48

21
7

ÇUKURKÖY


18 5 4 9
40
48

19
8

BEYKÖY


18 6 3 9
35
46

18
9

KURUÇAY


18 3 0 15
32
76

9
10

GÜZELYURT


18 0 1 17
16
81

-2

NOT:TUNÇBİLEK BLD. PLAY-OFF MAÇLARI OYNAYACAK.
GÜZELYURT ile KURUÇAYSPOR, 2.AMATÖRE DÜŞTÜLER

----------------------------------------- LİG  SONU -------------------------------------------

****************************************************

 

2011-12 GEDİZ-EMET 1.AMATÖR (09.01.'12)

Pazartesi, 09 Ocak 2012 15:59

1.HAFTA
Yenikent Bld - Yeşilçay: 1-1
Muh.Fatih - Gediz Genç: 1-3
U.Oymak 1 Eylül - Dayınlar: 5-3
E.Gediz Bld.Gazi - Erdoğmuş: 4-3
Hisarcık Bld (Bay)

*E.Gediz Bld.Gazi'nin 3 puanı silindi.

2.HAFTA
Erdoğmuş - Hisarcık: 0-4
Dayınlar - E.Gediz Bld.Gazi: 3-3
Gediz Genç - U.Oymak 1 Eylül: 1-4
Yeşilçay - Muh.Fatih: 1-0
Yenikent Bld (Bay)

3.HAFTA
Muh.Fatih - Yenikent Bld: 0-2
U.Oymak 1 Eylül - Yeşilçay: 2-4
E.Gediz Bld.Gazi - Gediz Genç: 3-2
Hisarcık Bld - Dayınlar: 5-3
Erdoğmuş (Bay)

4.HAFTA
Dayınlar - Erdoğmuş: 1-4
Gediz Genç - Hisarcık Bld: 2-0
Yeşilçay - E.Gediz Bld.Gazi: 6-0
Yenikent Bld - U.Oymak 1 Eylül: 2-0
Muhipler Fatih (Bay)

5.HAFTA
U.Oymak 1 Eylül - Muh.Fatih: 3-0
E.Gediz Bld.Gazi - Yenikent Bld: 1-0
Hisarcık Bld - Yeşilçay: 0-3
Erdoğmuş - Gediz Genç: 2-1
Dayınlar (Bay)

6.HAFTA
Gediz Genç - Dayınlar: 2-6
Yeşilçay - Erdoğmuş: 3-0
Yenikent Bld - Hisarcık: 1-0
Muh.Fatih - E.Gediz Bld.Gazi: 3-2
U.Oymak 1 Eylül (Bay)

7.HAFTA (29-30.Ekim.'11)
E.Gediz Bld.Gazi - Uluoymak 1 Eylül: 5-1
Hisarcık Bld - Muhipler Fatih: 1-1
Erdoğmuş - Yenikent Bld: 0-4
Dayınlar - Yeşilçay: 2-5
Gediz Gençlik (Bay)

8.HAFTA (13.Kasım.'11 Pazar)
Yeşilçay - Gediz Gençlik :1-1
Yenikent - Dayınlar :5-0
Muh.Fatih - Erdoğmuş :3-0
U.Oymak 1 Eylül - Hisarcık Bld :1-1
E.Gediz Bld.Gazi (Bay)

9.HAFTA (20.Kasım.'11 Pazar)
Hisarcık Bld - E.Gediz Bld.Gazi :1-1
Erdoğmuş - Uluoymak :2-6
Dayınlar - Muhipler Fatih :1-4
Gediz Gençlik - Yenikent :0-3
Yeşilçay (Bay)

10.HAFTA (27.Kasım.'11 Pazar)
Yeşilçay - Yenikent:2-1
Gediz Gençlik - Muhipler Fatih:2-0
Dayınlar - U.Oymak 1 Eylül:1-5
Erdoğmuş - E.Gediz Bld.Gazi:1-2
Hisarcık Bld. (Bay)

 

11.HAFTA (4.Aralık.'11 Pazar)
Hisarcık Bld - Erdoğmuş:4-0
E.Gediz Bld.Gazi - Dayınlar :4-1
U.Oymak 1 Eylül - Gediz Genç :0-0
Muhipler Fatih - Yeşilçay :3-3
Yenikent Bld (Bay)

12.HAFTA (11.Aralık.'11 Pazar)
Yenikent Bld - Muhipler Fatih :2-0
Yeşilçay - Uluoymak 1 Eylül :4-2
Gediz Gençlik - E.Gediz Bld.Gazi :4-2
Dayınlar - Hisarcık Bld :2-2
Erdoğmuş (Bay)

13.HAFTA (18.Aralık.'11 Pazar)
Erdoğmuş - Dayınlar :3-1
Hisarcık Bld - Gediz Gençlik :
E.Gediz Bld.Gazi - Yeşilçay :2-2
U.Oymak 1 Eylül - Yenikent Bld :1-2
Muhipler Fatih (Bay)
*Dayınlar ligden çekildi

 

14.HAFTA (21.Aralık.'11 Çarşamba)
Muhipler Fatih - U.Oymak 1 Eylül :2-2
Yenikent Bld -E.Gediz Bld.Gazi :5-0
Yeşilçay - Hisarcık Bld :5-0
Gediz Gençlik - Erdoğmuş :1-1
Dayınlar (Bay)

15.HAFTA (25.Aralık.'11)
Dayınlar - Gediz Gençlik:0-3 (Hük.)
Erdoğmuş - Yeşilçay :3-4
Hisarcık Bld - Yenikent Bld :0-2
E.Gediz Bld.Gazi - Muhipler Fatih :1-3
U.Oymak 1 Eylül (Bay)

16.HAFTA (01.Ocak.'12 Pazar)
U.Oymak 1 Eylül - E.Gediz Bld.Gazi :2-2
Muhipler Fatih - Hisarcık Bld :4-2
Yenikent Bld - Erdoğmuş :3-2
Yeşilçay - Dayınlar: 3-0 (Hük.)
Gediz Gençlik (Bay)

17.HAFTA (04.Ocak.'12 Çarşamba)
Gediz Gençlik - Yeşilçay :0-5
Dayınlar - Yenikent Bld: 0-3 (Hük.)
erdoğmuş - Muhipler Fatih :3-0 (Hük.)
Hisarcık Bld - U.Oymak 1 Eylül :3-0
E.Gediz Bld.Gazi (Bay)

18.HAFTA (08.Ocak.'12 Pazar)
E.Gediz Bld.Gazi - Hisarcık Bld :3-0 (Hük.)
U.Oymak 1 Eylül - Erdoğmuş : 3-0 (Hük.)
Muhipler Fatih - Dayınlar:3-0 (Hük.)
Yenikent Bld - Gediz Gençlik :4-0
Yeşilçay (Bay)


18. Hafta O    
G     
B    
M       

A          Y     



1

YEŞİLÇAYSPOR


16 12 4 0

52

17

40
2

YENİKENT BLD.



16 13 1 2
38
7

40
3

U.OYMAK 1 EYLÜL


16 6 4 6
37
32

22
4

E.GEDİZ BLD.GAZİ



16 7 4 5
35
35

22
5

MUHİPLER FATİH



16 6 3 7
27
28

21
6

GEDİZ GENÇ



16 6 3 7
26
35

21
7

HİSARCIK BLD.



16 4 4 8
26
32

13
8

ERDOĞMUŞ


16 4 1 11
24
44

10
9

DAYINLAR


16 1 2 13
24
59

5

NOT:YEŞİLÇAYSPOR, İKİLİ AVERAJA GÖRE PLAY-OFF MAÇLARINA KATILACAK
GEDİZ ERDOĞMUŞ ve DAYINLAR 2.AMATÖRE DÜŞTÜLER

---------------------------- LİG  SONU --------------------------------------------

*********************************************

1.AMATÖR PLAY-OFF PROĞRAMI (27.02.'12)

Pazartesi, 27 Şubat 2012 14:35

1. AMATÖR KÜME PLAY-OF MÜSABAKALARI

1. HAFTA: 21.Ocak.'12 Cumartesi

ARAGONİT B.SAKA - YEŞİLÇAYSPOR:5-1

TUNÇBİLEK BLD.  -  CEZAEVİSPOR:1-3

SİMAV KUŞU - PAZARLARSPOR:3-0

 

2. HAFTA: (TAVŞANLI SAHASI)

SİMAV KUŞU  - ARAGONİT B.SAKA:0-3

CEZAEVİSPOR –  PAZARLARSPOR:4-0

TUNÇBİLEK BLD. -  YEŞİLÇAYSPOR:2-1

 

3. HAFTA (15.Şubat.'12 ÇARŞAMBA)

PAZARLARSPOR – YEŞİLÇAYSPOR:0-2

SİMAV KUŞU  –  CEZAEVİSPOR:1-4

ARAGONİT B.SAKA – TUNÇBİLEK BLD : 2-2

 

4 . HAFTA (19.Şubat.'12 PAZAR)

TUNÇBİLEK BLD.  –   SİMAV KUŞU:4-0

YEŞİLÇAYSPOR  –  CEZAEVİSPOR:4-2

ARAGONİT B.SAKA   –  PAZARLARSPOR:3-0

 

5. HAFTA: (KÜTAHYA MERKEZ SAHALARI)

SİMAV KUŞU   –   YEŞİLÇAYSPOR:0-3 (Hük.)

PAZARLARSPOR  –  TUNÇBİLEK BLD.:0-3

CEZAEVİSPOR   –   ARAGONİT B.SAKA :3-0
------------------------------------------------------------------------------------

 


O     
G     
B     
M     

A       Y        


Pu       
1

CEZAEVİ


5 4 0 1
16 : 6

12
2

ARAGONİT B.SAKA



5 3 1 1
13 : 6

10
3

TUNÇBİLEK BLD.



5 3 1 1
12 : 6

10
4

YEŞİLÇAY


5 3 0 2
11 : 9

9
5

KUŞU


5 1 0 4
4 : 14

0
6

PAZARLAR



5 0 0 5
0 : 15

-3

*İLK ÜÇ SIRAYI ALAN CEZAEVİ, ARAGONİT B.SAKA ve TUNÇBİLEK BLD.
KÜTAHYA SÜPER AMATÖR LİGE YÜKSELDİLER. ÖNÜMÜZDEKİ SEZON
SÜPER AMATÖR LİGDE MÜCADELE EDECEKLER. KUTLUYORUZ.

Pazartesi, 27 Şubat 2012 22:02 tarihinde güncellendi

*******************************************************

 

2012 - 2013 1.AMATÖR MAÇLARI

 

MERKEZ 1.AMATÖR A GRUP (24.12.'12)

Pazar, 25 Kasım 2012 16:55

KÜTAHYA 1.AMATÖR KÜME STATÜSÜ:

Kütahya Merkez'de iki grup var.Maçların bitiminde bu iki grupta 1.2. sırayı alanlar 4'lü bir Play-Off
Grubu oluşturacak. Tek devreli lig usulü maçlar sonrası ilk İKİ sıradaki takım Play-Off'tan başarıyla
çıkmış olacak ve bu iki takım İL PLAY-OFF maçlarına katılmak için diğer maçları bekliyecek.

Gediz-Emet-Hisarcık Grubunun 1.si,
Tavşanlı-Domaniç Grubunun 1.si,
Simav Grubunun 1.si belli olunca bu 3 takım ve Kütahya merkezden play-Off'tan belirlenmiş iki
takımın katılımıyla TEK DEVRELİ LİG usulüne göre 5 takımın katılımıyla İL PLAY-OFF'u oynanacak.
Bu maçlar sonrası İLK ÜÇ SIRAYI ALAN TAKIMLAR, Kütahya SÜPER AMATÖR lige çıkacak.

1.amatör Kümede düşme durumu da şöyle olacak:
Merkez ve Simav Grubunun son sırasını alan takımlar ile, Gediz-Emet-Hisarcık ve
Tavşanlı-Domaniç gruplarının son İKİ SIRASINI alan takımlar 2.amatör kümeye düşecekler.

 

1.HAFTA (16.09.'12 Pazar)

ALT.Z.TEPE ÇAL - Seyitömer Bld :1-3
Pınarspor - Seramik :2-7
Aslanapa - Hacıkebir :8-1
Alayunt (Bay)

****22/23.Eylül'de maçlar yok.

2.HAFTA (30.Eylül.'12 Pazar)

Alayunt - Aslanapa :0-5
Hacıkebir - Pınarspor :2-1
Seramik - Alt.Z.Tepe Çal :3-0
Seyitömer Bld (Bay)

3.HAFTA( 07.Ekim.'12)

Seyitömer Bld - Seramik:2-6
Alt.Z.Tepe Çal - Hacıkebir:5-4
Pınarspor - Alayunt:4-3
Aslanapa (Bay)

4.HAFTA (14.Ekim.'12)

Aslanapa - Pınarspor :3-2
Alayunt - Alt.Z.Tepe Çal :4-4
Hacıkebir - Seyitömer Bld :3-2
Seramik (Bay)

5.HAFTA (21.Ekim.'12 Pazar)

Seramik - Hacıkebir :14-2
Seyitömer Bld - Alayunt:10-2
Alt.Z.Tepe Çal - Aslanapa :4-1
Pınarspor (Bay)

6.HAFTA (04.Kasım.'12 Pazar)

Pınarspor - Alt.Z.Tepe Çal: 2-3
Aslanapa - S.Ömer Bld: 2-0
Alayunt - Seramik: 1-5
Hacıkebir (Bay)

7.HAFTA (10/11.Kasım.'12 - Cumartesi/Pazar)

Hacıkebir - alayunt:5-2
Seramik - aslanapa :1-1
Seyitömer - Pınarspor:7-1
Alt.Z.Tepe Çal (Bay)

8.HAFTA (14.Kasım.'12 Çarşamba)

Seyitömer - Alt.Z.Tepe Çal :1-2
Seramik - Pınarspor :3-0
Hacıkebir - aslanapa :5-8
Alayunt (Bay)

9.HAFTA (18.Kasım.'12 Pazar)

Aslanapa - alayunt:3-0 (Hük.)
Pınarspor - Hacıkebir :2-2
Alt.Z.Tepe Çal - Seramik :1-0
Seyitömer (Bay)

10.HAFTA (25.Kasım.'12 Pazar)

Seramik - Seyitömer :7-0
Hacıkebir - Alt.Z.Tepe Çal :3-1
Alayunt - Pınarspor:0-3 (Hük.)
Aslanapa (Bay)

11.HAFTA (02.Aralık.'12 Pazar)

Pınarspor - aslanapa :0-2
Alt.Z.Tepe Çal - Alayunt:3-0 (Hük.)
Seyitömer - Hacıkebir :3-0
Seramik (Bay)

12.HAFTA (09.Aralık.'12 Pazar)

Hacıkebir - Seramik: 0-6
Alayunt - Seyitömer:0-3 (Hük.)
Aslanapa - Alt.Z.Tepe Çal : 3-0
Pınarspor (Bay)

13.HAFTA (16.Aralık.'12 Pazar)

Alt.Z.Tepe Çal - Pınarspor:0-3
Seyitömer - aslanapa :0-4
Seramik - alayunt:3-0 (Hük.)
Hacıkebir (Bay)


O    
G    
B    
M    

A    Y      
Av     

Pu      
1

SERAMİK


11 9 1 1
55 : 9 46
28
2

ASLANAPA


11 9 1 1
40 : 13 27
28
3

ALT.Z.TEPE ÇAL


12 6 1 5
24 : 27 -3
16
4

SEYİTÖMER BLD


11 5 0 6
31 : 28 3
15
5

HACIKEBİR


11 4 1 6
27 : 52 -25
13
6

PINARSPOR


11 3 1 7
20 : 32 -12
10
7

ALAYUNT


11 0 1 10
12 : 48 -36
1

*Alt.Z.Tepe Çalköy'ün 3 puanı silindi.

14.HAFTA (23.Aralık.'12 Pazar)

Alayunt - Hacıkebir:0-3 (Hük.)
Aslanapa - Seramik :3-2
Pınarspor- Seyitömer :1-5
Alt.Z.Tepe Çal (Bay)
--------------------------------------------------------------------------------------

*SERAMİKSPOR ve ASLANAPASPOR Play-Off maçlarına katılacak.

* Alayuntspor 2.amatör kümeye düştü.

Pazartesi, 24 Aralık 2012 18:53 tarihinde güncellendi

****************************************************

MERKEZ 1.AMATÖR B GRUP (24.12.'12)

Pazar, 25 Kasım 2012 16:59

KÜTAHYA 1.AMATÖR KÜME STATÜSÜ:

Kütahya Merkez'de iki grup var.Maçların bitiminde bu iki grupta 1.2. sırayı alanlar 4'lü bir Play-Off
Grubu oluşturacak. Tek devreli lig usulü maçlar sonrası ilk İKİ sıradaki takım Play-Off'tan başarıyla
çıkmış olacak ve bu iki takım İL PLAY-OFF maçlarına katılmak için diğer maçları bekliyecek.

Gediz-Emet-Hisarcık Grubunun 1.si,
Tavşanlı-Domaniç Grubunun 1.si,
Simav Grubunun 1.si belli olunca bu 3 takım ve Kütahya merkezden play-Off'tan belirlenmiş iki
takımın katılımıyla TEK DEVRELİ LİG usulüne göre 5 takımın katılımıyla İL PLAY-OFF'u oynanacak.
Bu maçlar sonrası İLK ÜÇ SIRAYI ALAN TAKIMLAR, Kütahya SÜPER AMATÖR lige çıkacak.

1.amatör Kümede düşme durumu da şöyle olacak:
Merkez ve Simav Grubunun son sırasını alan takımlar ile, Gediz-Emet-Hisarcık ve
Tavşanlı-Domaniç gruplarının son İKİ SIRASINI alan takımlar 2.amatör kümeye düşecekler.

 

1.HAFTA (16.09.'12 Pazar)

Çavdarhisar - Genç S.H.Ç.E.K :1-2
Ağaçköy - Yeşilay :2-6
Özbek - Çamlıca :4-0

****22/23.eylül'de maçlar yok

2.HAFTA (30.Eylül.'12 Pazar)

Genç S.H.Ç.E.K - Özbek :2-4
Çamlıca - Ağaçköy :2-0
Yeşilay - Çavdarhisar :4-2

3.HAFTA (07.Ekim.'12)

Genç S.H.Ç.E.K - Yeşilay:2-1
Çavdarhisar - Çamlıca:4-1
Özbek - Ağaçköy:3-2

4.HAFTA (13/14.Ekim.'12)

Ağaçköy - Genç S.H.Ç.E.K. :3-1
Özbek - Çavdarhisar :3-0
Çamlıca - Yeşilay :1-4

5.HAFTA (21.Ekim.'12 Pazar)

Genç S.H.Ç.E.K. - Çamlıca :3-1
Yeşilay - Özbek :1-1
Çavdarhisar - Ağaçköy :4-2

6.HAFTA (04.Kasım.'12 Pazar)

Genç S.H.Ç.E.K - Çavdarhisar :1-1
Yeşilay - Ağaçköy :4-0
Çamlıca - Özbek :2-2

7.HAFTA (11.Kasım.'12)

Özbek - Genç S.H.Ç.E.K :2-1
Ağaçköy - Çamlıca :1-3
Çavdarhisar - Yeşilay :0-1

8.HAFTA (18.Kasım.'12 Pazar)

Yeşilay - Genç S.H.Ç.E.K :5-1
Çamlıca -  Çavdarhisar :1-1
Ağaçköy - Özbek :0-0

9.HAFTA (25.Kasım.'12 Pazar)

Genç S.H.Ç.E.K - Ağaçköy :5-1
Çavdarhisar - Özbek :3-2
Yeşilay - Çamlıca :2-2

10.HAFTA (01/02.Aralık.'12 C.tesi - Pazar)

Çamlıca - Genç S.H.Ç.E.K :3-1
Özbek - Yeşilay :1-5
Ağaçköy - Çavdarhisar :1-3

10. Hafta O    
G    
B     
M    

A     Y       
Av     

Pu      
1

YEŞİLAY


10 7 2 1
33 : 12 21
23
2

ÖZBEK


10 5 3 2
22 : 16 6
18
3

ÇAVDARHİSAR


10 4 2 4
19 : 18 1
14
4

GENÇ SHÇEK



10 4 1 5
19 : 22 -3
13
5

ÇAMLICA


10 3 3 4
16 : 22 -6
12
6

AĞAÇKÖY


10 1 1 8
12 : 31 -19

* Bu grubun maçları bitti....

*Yeşilay ve Özbek, diğer grubun 1.2.ile 4'lü PLAY-OFF maçlarına katılacak..
Buradan çıkacak 2 takım İL PLAY-OFF maçları oynayacak.

*Son sıradaki AĞAÇKÖY 2.amatör kümeye düştü.

----------------------------------------------------------------------------------------

Pazartesi, 24 Aralık 2012 18:52 tarihinde güncellendi

************************************************

1.AMATÖR MERKEZ PLAY-OFF MAÇLARI (14.01.'13)

Salı, 01 Ocak 2013 18:53

1.HAFTA (30.Aralık.'12 Pazar)

Özbek - Aslanapa :2-2
Yeşilay - Seramik :1-2

2.HAFTA 06.Ocak.'13 Pazar)

Aslanapa - Yeşilay :3-2
Seramik - Özbek :2-0

3.HAFTA (13.Ocak.'13 Pazar)

Özbek - Yeşilay :3-1
Seramik - Aslanapa :1-1

*SERAMİKSPOR Kütahya Play-Off'undan 1.çıktı.

Pazartesi, 14 Ocak 2013 17:31 tarihinde güncellendi

*******************************************************

SİMAV 1.AMATÖR (01.01.'13)

Salı, 01 Ocak 2013 17:04

KÜTAHYA 1.AMATÖR KÜME STATÜSÜ:

Kütahya Merkez'de iki grup var.Maçların bitiminde bu iki grupta 1.2. sırayı alanlar 4'lü bir Play-Off
Grubu oluşturacak. Tek devreli lig usulü maçlar sonrası ilk İKİ sıradaki takım Play-Off'tan başarıyla
çıkmış olacak ve bu iki takım İL PLAY-OFF maçlarına katılmak için diğer maçları bekliyecek.

Gediz-Emet-Hisarcık Grubunun 1.si,
Tavşanlı-Domaniç Grubunun 1.si,
Simav Grubunun 1.si belli olunca bu 3 takım ve Kütahya merkezden play-Off'tan belirlenmiş iki
takımın katılımıyla TEK DEVRELİ LİG usulüne göre 5 takımın katılımıyla İL PLAY-OFF'u oynanacak.
Bu maçlar sonrası İLK ÜÇ SIRAYI ALAN TAKIMLAR, Kütahya SÜPER AMATÖR lige çıkacak.

1.amatör Kümede düşme durumu da şöyle olacak:
Merkez ve Simav Grubunun son sırasını alan takımlar ile, Gediz-Emet-Hisarcık ve
Tavşanlı-Domaniç gruplarının son İKİ SIRASINI alan takımlar 2.amatör kümeye düşecekler.

 

1.HAFTA (15/16.09.'12 C.tesi - Pazar)

Bahtıllı - Karacahisar :0-3
Savcılar - Boğazköy :4-4
Kuşu - Çitgöl Sazlık :1-1
Beyce - Naşa :4-4

****22/23.eylül'de maçlar yok

2.HAFTA (29/30.Eylül.'12 C.tesi - Pazar)

Naşa - Savcılar :0-3
Boğazköy - Kuşu :4-1
Çitgöl Sazlık - Bahtıllı :3-0 (Hük.)
Karacahisar - Beyce :3-4

3.HAFTA (06/07.Ekim.'12)

Beyce - Bahtıllı:3-0 (Hük.)
Kuşu - Naşa:2-1
Boğazköy - Sim.Ç.Göl Sazlık:1-1
Savcılar - Karacahisar:1-1

4.HAFTA (13/14.Ekim.'12)

Naşa- Boğazköy :1-4
Bahtıllı - Savcılar : 0-3 (Hük.)
Sim.Ç.Göl Sazlık - Beyce :0-2
Karacahisar - Kuşu :2-3

 

5.HAFTA (20/21.Ekim.'12 C.tesi - Pazar)

Savcılar - Beyce :1-0
Boğazköy - Karacahisar :4-0
Sim.Ç.Göl Sazlık - Naşa :0-3
Kuşu - Bahtıllı : 3-0 (Hük.)

6.HAFTA (03/04.Kasım.'12 C.tesi - Pazar)

Karacahisar- Naşa :4-1
Beyce - Kuşu :3-1
Savcılar - Sim.Ç.Göl Sazlık :2-2
Bahtıllı - Boğazköy:0-3 (Hük.)

7.HAFTA (11.Kasım.'12 Pazar)

Naşa - Bahtıllı:3-0 (Hük.)
Boğazköy - Beyce :2-1
Ç.Sazlık - Karacahisar :5-1
Kuşu - Savcılar :2-2

NOT:Bahtıllı'nın -3 ceza puanı var..

8.HAFTA (14/15.Kasım.'12 Çarşamba - Perşembe)

Karacahisar - Bahtıllı:3-0 (Hük.)
Boğazköy - Savcılar :1-0
Ç.Sazlık - Kuşu :3-0
Naşa - Beyce :1-3

9.HAFTA (17/18.Kasım.'12 C.tesi - Pazar)

Savcılar - Naşa: 3-1
Kuşu - Boğazköy:0-2
Bahtıllı - S.Çitgöl:0-3 (Hük.)
Beyce - Karacahisar :0-0

10.HAFTA (24/25.Kasım.'12 C.tesi - Pazar)

Bahtıllı - Beyce:0-3 (Hük.)
Naşa - Kuşu :0-4
Ç.Sazlık - Boğazköy :2-1
Karacahisar - Savcılar :1-3

11.HAFTA (01/02.Aralık.'12 C.tesi - Pazar)

Boğazköy - Naşa :8-1
Savcılar - Bahtıllı:3-0 (Hük.)
Beyce - S.Çitgöl :0-1
Kuşu - Karacahisar :3-1

*Bahtıllı'nın 3 puanı silindi.

12.HAFTA (08/09.Aralık.'12 C.tesi - Pazar)

Beyce - Savcılar :2-0 (Sonradan karar:3-0 Hük.)
Karacahisar - Boğazköy :2-3
Naşa - S.Çitgöl :1-3
Bahtıllı - Kuşu:0-3 (Hük)

13.HAFTA (15- 16. Aralık.'12 C.tesi / Pazar)

Naşa - Karacahisar :1-4
Kuşu - Beyce :6-1
ç.Sazlık - Savcılar :8-0
Boğazköy - Bahtıllı:3-0 (Hük.)

14.HAFTA (22/23.aralık.'12)

Bahtıllı - Naşa: 0-3 (Hük.)
Beyce - Boğazköy :7-5
Karacahisar - Ç.Sazlık :1-3
Savcılar - Kuşu :2-2


O   
G    
B    
M     

A     Y      
Av     

Pu      
1

BOĞAZKÖY


14 10 2 2
45 : 20 25
32
2

SİM.ÇİTGÖL



14 9 3 2
35 : 13 22
30
3

BEYCESPOR


14 8 2 4
34 : 24 10
26
4

KUŞUSPOR


14 7 3 4
31 : 22 9
24
5

SAVCILAR


14 6 5 3
27 : 25 2
20
6

KARACAHİSAR


14 4 2 8
26 : 31 -5
14
7

NAŞASPOR


14 3 1 10
21 : 42 -21
10
8

BAHTILLI


14 0 0 14
0 : 42 -42
-3

*Savcılar ve Bahtılı'nın 3'er puanı silindi

-------------------------------------------------------------------------------

Salı, 01 Ocak 2013 15:36 tarihinde güncellendi

****************************************

TAVŞANLI-DOMANİÇ 1.AMATÖR (28.01.'13)

Salı, 01 Ocak 2013 17:20

KÜTAHYA 1.AMATÖR KÜME STATÜSÜ:

Kütahya Merkez'de iki grup var.Maçların bitiminde bu iki grupta 1.2. sırayı alanlar 4'lü bir Play-Off
Grubu oluşturacak. Tek devreli lig usulü maçlar sonrası ilk İKİ sıradaki takım Play-Off'tan başarıyla
çıkmış olacak ve bu iki takım İL PLAY-OFF maçlarına katılmak için diğer maçları bekliyecek.

Gediz-Emet-Hisarcık Grubunun 1.si,
Tavşanlı-Domaniç Grubunun 1.si,
Simav Grubunun 1.si belli olunca bu 3 takım ve Kütahya merkezden play-Off'tan belirlenmiş iki
takımın katılımıyla TEK DEVRELİ LİG usulüne göre 5 takımın katılımıyla İL PLAY-OFF'u oynanacak.
Bu maçlar sonrası İLK ÜÇ SIRAYI ALAN TAKIMLAR, Kütahya SÜPER AMATÖR lige çıkacak.

1.amatör Kümede düşme durumu da şöyle olacak:
Merkez ve Simav Grubunun son sırasını alan takımlar ile, Gediz-Emet-Hisarcık ve
Tavşanlı-Domaniç gruplarının son İKİ SIRASINI alan takımlar 2.amatör kümeye düşecekler.

 

 

1.HAFTA (15/16.Eylül.'12)

Balıköy Gençyurdu - Çardaklı :2-2
Çukurköy - Yaylacık :5-2
Demirbilek - Domaniç :3-2
Moymul - Tepecik :2-1
Beyköy (Bay)

****22/23.eylül'de maçlar yok

2.HAFTA (29/30.Eylül.'12  C.tesi -  Pazar)

Tepecik - Beyköy :3-3
Domaniç - Moymul :2-1
Yaylacık - Demirbilek :2-2
Çardaklı - Çukurköy :2-6
Balıköy G.Yurdu (Bay)

3.HAFTA (07.Ekim.'12)

Balıköy G.Yurdu - Çukurköy:1-2
Demirbilek - Çardaklı:1-7
Moymul - Yaylacık:2-2
Beyköy - Domaniç:3-2

4.HAFTA (13/14.Ekim.'12)

Domaniç - Tepecik :1-1
Yaylacık - Beyköy :1-3
Çardaklı - Moymul :2-3
Demirbilek - Balıköy G.Yurdu :2-0

 

5.HAFTA (20/21.Ekim.'12 C.tesi - Pazar)

Demirbilek - Çukurköy :1-5
Balıköy G.Yurdu - Moymul :1-3
Beyköy - Çardaklı :4-2
Tepecik - Yaylacık :4-1

6.HAFTA (04.Kasım.'12 Pazar)

Yaylacık - Domaniç :2-3
Çardaklı - Tepecik :2-5
Balıköy G.Yurdu - Beyköy :2-2
Çukurköy - Moymul :1-0

7.HAFTA (11.Kasım.'12 Pazar)

Moymul - Demirbilek : 5-2
Beyköy - Çukurköy :2-5
Tepecik - Balıköy :6-2
Domaniç - Çardaklı:2-2
Yaylacık (Bay)

8.HAFTA (14.Kasım.'12 Çarşamba)

Çardaklı - Yaylacık :4-1
Balıköy - Domaniç :0-3
Çukurköy - Tepecik :1-2
Demirbilek - Beyköy :4-1
Moymul (Bay)

9.HAFTA (17/18.Kasım.'12 C.tesi - Pazar)

Beyköy - Moymul :0-3
Tepecik - Demirbilek :3-0
Domaniç - Çukurköy :1-0
Yaylacık - Balıköy :5-0
Çardaklı (Bay)

10.HAFTA (02.Aralık.'12 Pazar)

Çardaklı - Balıköy :4-0
Yaylacık- Çukurköy :0-1
Domaniç - Demirbilek:5-1
Tepecik - Moymul :0-0
Beyköy (Bay)

11.HAFTA (08/09.Aralık.'12 C.tesi - Pazar)

Beyköy - Tepecik :2-6
Moymul - Domaniç :1-4
Demirbilek - Yaylacık:2-6
Çukurköy - Çardaklı :0-1
Balıköy (Bay)

12.HAFTA (16.Aralık.'12 Pazar)

Çukurköy - Balıköy :4-1
Çardaklı - demirbilek :6-4
Yaylacık - Moymul :4-8
Domaniç - Beyköy :4-1
Tepecik (Bay)

13.HAFTA (22/23.Aralık.'12)

Tepecik - Domaniç :1-2
Böyköy - Yaylacık :2-2
Moymul - Çardaklı :1-3
Balıköy - Demirbilek :2-4
Çukurköy (Bay)

14.HAFTA (29/30.Aralık.'12 C.tesi - Pazar)

Çukurköy - Demirbilek :2-0
Moymul - Balıköy :1-0
Çardaklı - Beyköy :4-1
Yaylacık - Tepecik :1-7
Domaniç (Bay)

15.HAFTA (06/09.Ocak.'13 Pazar - Çarşamba)

Domaniç - Yaylacık :3-0 (Hük.)
Tepecik - Çardaklı : 2-1
Beyköy - Balıköy :3-0 (Hük.)
Moymul - Çukurköy :1-1
Demirbilek (Bay)

* Demirbilek, Yaylacık ve Balıköy'ün 3'er puanları silindi.
* Balıköy Gençlik ligden çekildi.

16.HAFTA (12/13.Ocak.'13 - C.tesi-Pazar)

Demirbilek - Moymul :2-4
Çukurköy - Beyköy :7-0
Balıköy - Tepecik:0-3 (Hük.)
Çardaklı - Domaniç :4-5
Yaylacık (Bay)

17.HAFTA (19/20.Ocak.'13)

Yaylacık - Çardaklı :3-4
Domaniç - Balıköy:3-0 (Hük.)
Tepecik - Çukurköy :0-1
Beyköy - Demirbilek :3-6
Moymul (BAY)

18.HAFTA (26/27.Ocak.'13)

Moymul - Beyköy :4-3
Demirbilek - Tepecik :9-4
Çukurköy - Domaniç :2-0
Balıköy - Yaylacık:0-3 (Hük.)
Çardaklı (Bay)


O    
G     
B     
M    

A       Y        
Av     

Pu       
1

ÇUKURKÖY


16 12 1 3
43 : 14 29
37
2

DOMANİÇ



16 11 2 3
42 : 22 20
35
3

TEPECİK


16 9 3 4
48 : 28 20
30
4

MOYMUL


16 9 3 4
39 : 28 11
30
5

ÇARDAKLI


16 8 2 6
50 : 40 10
26
6

DEMİRBİLEK


16 6 1 9
43 : 57 -14
16
7

BEYKÖY


16 4 3 9
33 : 55 -22
15
8

YAYLACIK


16 3 3 10
35 : 50 -15
9
9

BALIKÖY          



16 0 2 14
11 : 50 -39
-1

*Demirbilek, Yaylacık ve Balıköy'ün 3'er puanı silindi.

*Grubu Çukurköy 1.bitirdi.

-------------------------------------------------------------------------------------------

Pazartesi, 28 Ocak 2013 20:32 tarihinde güncellendi

***********************************************

GEDİZ-EMET-HİSARCIK 1.AMATÖR... (04.02.'13)

Pazartesi, 04 Şubat 2013 17:10

KÜTAHYA 1.AMATÖR KÜME STATÜSÜ:

Kütahya Merkez'de iki grup var.Maçların bitiminde bu iki grupta 1.2. sırayı alanlar 4'lü bir Play-Off
Grubu oluşturacak. Tek devreli lig usulü maçlar sonrası ilk İKİ sıradaki takım Play-Off'tan başarıyla
çıkmış olacak ve bu iki takım İL PLAY-OFF maçlarına katılmak için diğer maçları bekliyecek.

Gediz-Emet-Hisarcık Grubunun 1.si,
Tavşanlı-Domaniç Grubunun 1.si,
Simav Grubunun 1.si belli olunca bu 3 takım ve Kütahya merkezden play-Off'tan belirlenmiş iki
takımın katılımıyla TEK DEVRELİ LİG usulüne göre 5 takımın katılımıyla İL PLAY-OFF'u oynanacak.
Bu maçlar sonrası İLK ÜÇ SIRAYI ALAN TAKIMLAR, Kütahya SÜPER AMATÖR lige çıkacak.

1.amatör Kümede düşme durumu da şöyle olacak:
Merkez ve Simav Grubunun son sırasını alan takımlar ile, Gediz-Emet-Hisarcık ve
Tavşanlı-Domaniç gruplarının son İKİ SIRASINI alan takımlar 2.amatör kümeye düşecekler.

 

1.HAFTA (16.09.'12 Pazar)

Gedizgücü - Yenikent Bld :1-7
Emetspor - Emet Bor :3-1
Uluoymak 1 Eylül - Altınkent Bld :2-3
Hisarcık Bld - E.Gediz Bld.Gazi :5-1
Gediz Gençlik - Yeşilçay :4-1
Muhipler Fatih (Bay)

****22/23.Eylül'de maçlar yok.

2.HAFTA (30.Eylül.'12 Pazar)

Yenikent Bld - Hisarcık Bld :0-3 (Hük.)
Yeşilçay - Emetspor :2-0
Gediz Gençlik - E.Gediz Bld.Gazi :4-2
Altınkent Bld - Muhipler Fatih :0-0
Emet Bor - uluoymak 1 Eylül :4-2
Gedizgücü (Bay)

* Yenikent Bld.'nin 3 puanı silindi.

3.HAFTA (07.Ekim.'12)

Hisarcık Bld - Gedizgücü: 3-3
U.Oymak 1 Eylül - Yeşilçay:2-2
M.Fatih - Emet Bor:0-0
Yenikent Bld - Gediz Gençlik:1-0
Emetspor - E.Gediz Bld.Gazi:0-2
Altınkent Bld (Bay)

4.HAFTA (14.Ekim.'12)

Yenikent Bld - emetspor : 0-0
Yeşilçay - M.Fatih : 1-1
E.Gediz Bld.Gazi - U.Oymak 1 Eylül : 5-1
Gedizgücü - Gedizgençlik : 2-1
Emet Bor - Altınkent Bld: 3-0
Hisarcık Bld (Bay)

 

5.HAFTA (21.Ekim.'12 Pazar)

Hisarcık Bld - Gediç Gençlik :7-0
E.Gediz Bld.Gazi - M.Fatih :0-3
altınkent Bld - Yeşilçay :2-5
Emetspor - Gedizgücü :1-0
U.Oymak 1 Eylül - Yenikent Bld :0-6
Emet Bor (Bay)

6.HAFTA (04.Kasım.'12 Pazar)

M.Fatih - Yenikent BLd :1-0
Yeşilçay - emet Bor: 6-2
E.Gediz Bld.Gazi - Altınkent Bld :3-2
Gedizgücü - U.Oymak 1 Eylül :2-3
Hisarcık Bld - Emetspor : 1-0
Gediz Gençlik (Bay)

7.HAFTA (11.Kasım.'12 Pazar)

emetspor - Gediz Genç :2-5
altınkent - Yenikent :2-5
Emet Bor - E.Gediz Bld.Gazi: 1-2
U.Oymak 1 Eylül - Hisarcık :2-2
Muh.Fatih - Gedizgücü :3-1
Yeşilçay (Bay)

8.HAFTA (14/15.Kasım.'12 Çarşamba - Perşembe)

Yenikent - emet Bor :4-0 (Hük.) (Maçta yeterli sayıda futbolcu kalmayınca..)
Gediz Genç - U.Oymak 1 Eylül :2-2
E.Gediz Bld.Gazi - Yeşilçay :2-4
Gedizgücü - altınkent :3-3
Muh.Fatih - Hisarcık :0-0
Emetspor (Bay)

9.HAFTA (18.Kasım.'12 Pazar)

U.Oymak 1 Eylül - Emetspor :3-3
Emet Bor - Gedizgücü :3-1
Yeşilçay - Yenikent :1-3
Muh.Fatih - Gediz GenÇ : 1-3
Altınkent - Hisarcık :2-4
E.Gediz Bld.Gazi (Bay)

10.HAFTA (25.Kasım.'12 Pazar)

Yenikent - E.Gediz Bld.Gazi :6-1
Gediz Genç - Altınkent :1-2
Emetspor - Muh.Fatih :0-2
Gedizgücü - Yeşilçay :5-6
Hisarcık Bld - emet Bor :1-1
U.Oymak 1 Eylül (Bay)

11.HAFTA (02.Aralık.'12 Pazar)

Yeşilçay - Hisarcık :3-1
E.Gediz Bld.Gazi - Gedizgücü :1-1
Gediz Genç - Emet Bor :3-0 (Hük.)
Altınkent - Emetspor :3-2
U.Oymak 1 Eylül - Muh.Fatih :3-3
Yenikent (Bay)

12.HAFTA (09.Aralık.'12 Pazar)

Yenikent - Gedizgücü :5-0
Emet Bor - emetspor :0-1
Altınkent - U.Oymak 1 Eylül :2-1
E.Gediz Bld.Gazi - Hisarcık :0-3 (Hük.)(Bu maçta olaylar çıktığı için)
Yeşilçay - Gediz Genç :5-1
Muh.Fatih (Bay)

13.HAFTA (16.Aralık.'12 Pazar)

Hisarcık - Yenikent :2-3
Emetspor - Yeşilçay :1-4
E.Gediz Bld.Gazi - Gediz Genç :7-0
Muh.Fatih - Altınkent :2-4
U.Oymak 1 Eylül - Emet Bor :3-0 (Hük.)(Sahaya yeterli sayıda oyuncu çıkaramadı)
Gedizgücü (Bay)

14.HAFTA (19.Aralık.'12 Çarşamba)

Gedizgücü - Hisarcık: 3-4
Yeşilçay - U.Oymak 1 Eylül: 7-0 (Hük.)
Emet Bor - Muh.Fatih: 5-3
Gediz Genç - Yenikent: 1-8
E.Gediz Bld.Gazi - Emetspor: 3-5
Altınkent (Bay)

15.HAFTA (23.Aralık.'12 Pazar)

emetspor - Yenikent :3-2
Muh.Fatih - Yeşilçay :3-2
U.Oymak 1 Eylül - E.Gediz Bld.Gazi :1-1
Gediz Genç - Gediz Gücü :1-3
altınkent - emet Bor :0-1
Hisarcık (Bay)

16.HAFTA (30.Aralık.'12 Pazar)

Gediz Genç - Hisarcık :1-2
Muh.Fatih - E.Gediz Bld.Gazi :3-2
Yeşilçay - Altınkent :2-0
Gedizgücü - Emetspor :5-0
Yenikent - U.Oymak 1 Eylül :4-0
Emet Bor (Bay)

17.HAFTA (02.Ocak.'13 Çarşamba)

Yenikent - Muh.Fatih :6-2
Emet Bor - Yeşilçay :3-4
Altınkent - E.Gediz Bld.Gazi :1-2
U.Oymak 1 Eylül - Gedizgücü :4-2
Emetspor - Hisarcık Bld.:2-2
Gediz Gençlik (Bay)

18.HAFTA (06.Ocak.'13 Pazar)

Gediz Genç - emetspor :5-2
Yenikent - Altınkent :2-1
E.Gediz Bld.Gazi - Emet Bor :2-4
Hisarcık - U.Oymak 1 Eylül :6-1
Gedizgücü - Muh.Fatih :3-2
Yeşilçay (Bay)

19.HAFTA (13.Ocak.'13 Pazar)

emet Bor - Yenikent :1-2
U.Oymak 1 Eylül - Gediz Genç :2-1
Yeşilçay - E.Geriz Bld.Gazi :6-1
Altınkent - Gedizgücü :0-5
Hisarcık Bld - Muh.Fatih :3-0
Emetspor (Bay)

20.HAFTA (20.Ocak.'13 Pazar)

Emetspor - U.Oymak 1 Eylül :1-3
Gedizgücü - Emet Bor :1-1
Yenikent - Yaşilçay :2-1
Gediz Genç - Muh.Fatih :1-3
Hisarcık - altınkent :5-1
E.Gediz Bld.Gazi (Bay)

21.HAFTA (27.Ocak.'13 Pazar)

E.Gediz Bld.Gazi - Yenikent :1-1
Altınkent - Gediz Genç :2-2
Muh.Fatih - Emetspor :1-1
Yeşilçay - Gedizgücü :3-3
emet Bor - Hisarcık :2-1
U.Oymak 1 Eylül (Bay)

22.HAFTA (02/03. Şubat.'13)

Hisarcık - Yeşilçay :0-3
Gedizgücü - E.Gediz Bld.Gazi :3-2
Emet Bor - Gediz Gençlik: 3-1
Emetspor - Altınkent Bld: 2-0
Muh.Fatih - U.Oymak 1 Eylül :4-0
Yenikent Bld. (Bay)


O     
G     
B     
M     

A      Y       
Av     

Pu      
1

GEDİZ YENİKENT BLD


20 15 2 3
67 : 21 46
44
2

YEŞİLÇAY


20 13 3 4
68 : 36 32
42
3

HİSARCIK BLD


20 11 5 4
55 : 28 27
35
4

MUH.FATİH


20 8 6 6
37 : 35 2
30
5

GEDİZGÜCÜ



20 6 5 9
47 : 53 -6
23
6

EMETSPOR


20 6 4 10
29 : 44 -15
22
7

EMET BOR


20 8 3 9
35 : 40 -5
21
8

U.OYMAK 1 EYLÜL


20 5 6 9
35 : 60 -25
21
9

GEDİZ GENÇLİK


20 6 2 12
37 : 57 -20
20
10

E.GEDİZ BLD.GAZİ


20 6 3 11
40 : 54 -14
18
11

GEDİZ ALTINKENT BLD



20 5 3 12
30 : 52 -22
18

* Yenikent Bld, Hisarcık Bld ve E.Gediz Bld.'nin 3'er puanı, Emet Bor'un 6 puanı silindi.

* Gediz Yenikent Bld.Grup şampiyonu oldu. 1.Amatör Play-Off maçlarına katılacak

*Eski Gediz Bld.Gazi ve Gediz Altınkent Bld.Spor takımları 2.amatör kümeye düştüler

-----------------------------------------------------------------------------------

Pazartesi, 04 Şubat 2013 18:16 tarihinde güncellendi

**********************************************

1.AMATÖR PLAY-OFF MAÇLARI (11.03.'13)

Pazartesi, 04 Şubat 2013 16:50

1.HAFTA (10.Şubat.'13 Pazar)

Gediz Yenikent Bld - Küt.Seramikspor: 1-1
Aslanapaspor - Simav Boğazköyspor : 8-2
Tav.Çukurköyspor (BAY)

2.HAFTA (17.02.'13 Pazar)

Tav.Çukurköy - Aslanapa :1-1
Küt.Seramik - Simav Boğazköy : 3-0
Gediz Yenikent Bld (BAY)

3.HAFTA (24.Şubat.'13 Pazar)

Simav Boğazköy - Gediz Yenikent Bld :4-4
Küt.Seramik - Tav.Çukurköy : 2-2
Aslanapaspor (BAY)

4.HAFTA (03.03.'13 Pazar)

Aslanapaspor - Küt.Seramik :1-2
Tav.Çukurköy - Gediz Yenikent Bld :2-2
Simav Boğazköy (BAY)

5.HAFTA (10.Mart.'13 Pazar)

Simav Boğazköy - Tav.Çukurköy: 0-7
Aslanapaspor - Gediz Yenikent Bld : 1-1
Küt.Seramik (BAY)


O   
G    
B    
M    

Gol         
Av     

Pu       
1

KÜT.SERAMİK


4 2 2 0
8 : 4 4
8
2

TAV.ÇUKURKÖY


4 1 3 0
12 : 5 7
6
3

ASLANAPA


4 1 2 1
11 : 6 5
5
4

GEDİZ YENİKENT BLD.



4 0 4 0
8 : 8 0
4
5

SİMAV BOĞAZKÖY


4 0 1 3
6 : 22 -16
-2

* Bu maçlardan sonra, SERAMİKSPOR, TAV.ÇUKURKÖY ve ASLANAPASPOR
gelecek sezon Kütahya Süper Amatör Ligi'nde oynayacaklar.

==============================================

2013 - 2014  SEZONU 1.AMATÖRLER

2013-2014 MERKEZ 1.AMATÖR (03.02.'14)

Salı, 28 Ocak 2014 21:15

Çift devreli lig usulüne göre oynanan müsabakalar sonunda
Merkez grubunda ve  Tavşanlı –Domaniç grubu ile Gediz – Emet - Hisarcık- Yeşilçay –
Yenikent  gurubunda  ilk iki sırayı alan,

Simav   Grubunda ise  birinci sırayı alan takımlar tek devreli  lig usulü  grup merkezlerinde Oynanmak üzere   Play-of müsabakaları yapacaklardır.

Play-of  müsabakaları sonunda ilk  üç  sırayı alan takımlar süper Amatör  lige terfi edeceklerdir.

Klasman Müsabakaları  sonunda
Merkez ile  Gediz – Emet - Hisarcık- Yeşilçay – Yenikent  gurubunda  son  iki sırayı alan  takımlar,
Simav   grubu  ve  Tavşanlı – Domaniç grubunda ise  son  sırayı alan takımlar
2. Amatör Kümeye düşeceklerdir..

1.HAFTA (15.Eylül.'13 Pazar)
Hacıkebir - Çavderhisar : 1-4
Özbek - Altıntaş Bld : 1-2
Pınarspor - Genç S.H.Ç.E.K : 1-3
Seyitömer Bld - Yeşilay : 2-4
Alt.Z.Tepe Çalköy - E.Ç.Çağlayan Azot : 2-2
Anadolu Aile - Çamlıcaspor : 3-1

2.HAFTA (21/22.Eylül.'13 C.tesi - Pazar)

Altıntaş Bld - Alt. Z.Tepe Çal: 2-4
E.Ç.Çağlayan Azot - Anad.Aile : 1-1
Çamlıca - Pınarspor : 3-1
Çavdarhisar - Özbek : 1-2
Genç S.H.Ç.E.K - Seyitömer Bld : 3-2
Yeşilay - Hacıkebir : 2-2

3.HAFTA (28/29.Eylül.'13 C.tesi - Pazar)

Yeşilay - Çavdarhisar : 3-2
Alt.Z.Tepe Çal - Özbek: 0-2
Seyitömer - Çamlıca: 2-5
Hacıkebir - Genç S.H.Ç.E.K : 2-5
Anad.Aile - Altıntaş Bld : 0-2
Pınarspor - E.Ç.Çağl.Azot : 2-5

4.HAFTA (06.Ekim.'13 Pazar)

Çavdarhisar - Alt. Z.Tepe Çal : 0-2
Altıntaş Bld - Pınarspor : 2-4
Çamlıca - Hacıkebir : 3-1
E.Ç.Çağ.Azot - Seyitömer : 7-2
Özbek - Anad.aile : 1-2
Genç S.H.Ç.E.K - Yeşilay : 1-1

5.HAFTA (26/27.Ekim.'13 C.tesi - Pazar)

Genç S.H.Ç.E.K - Çavdarhisar : 0-4
Anad.Aile - Alt.Z.Tepe Çal : 0-3
Hacıkebir - E.Ç.Çağ.Azot : 1-7
Yeşilay - Çamlıca : 5-1
Pınarspor - Özbek : 3-1
Seyitömer - Altıntaş Bld : 5-0

6.HAFTA (02/03.Kasım.'13 C.tesi - Pazar)

Çavdarhisar - Anad.Aile : 0-0
Altıntaş Bld - Hacıkebir : 0-3
Çamlıca - Genç S.H.Ç.E.K : 0-4
E.Ç.Çağ.Azot - Yeşilay : 1-5
Özbek - Seyitömer : 2-3
Alt.Z.Tepe Çal - Pınarspor : 3-1

7.HAFTA (09/10.Kasım.'13 C.tesi - Pazar)

Çamlıca - Çavdarhisar : 4-2
Pınarspor - Anad.Aile : 2-2
Yeşilay - Altıntaş Bld : 5-4
Genç S.H.Ç.E.K - E.Ç.Çağ.Azot: 2-2
Seyitömer - Alt. Z.Tepe Çal : 2-3
Hacıkebir - Özbek: 4-1

8.HAFTA (16/17.Kasım.'13 C.tesi - Pazar)

Çavdarhisar - Pınarspor : 2-1
Altıntaş Bld - Genç S.H.Ç.E.K: 0-2
Anad.Aile - Seyitömer : 2-0
E.Ç.Çağ.Azot - Çamlıca: 2-1
Özbek - Yeşilay : 2-4
Alt.Z.Tepe Çal - Hacıkebir: 4-2

9.HAFTA (20.Kasım.'13 Çarşamba)

E.Ç.Çağ.Azot - Çavdarhisar : 0-1
Seyitömer - Pınarspor : 0-1
Genç S.H.Ç.E.K - Özbek : 4-1
Çamlıca - Altıntaş Bld : 4-1
Hacıkebir - Anad.Aile : 1-1
Yeşilay - Alt. Z.Tepe Çal : 1-2

10.HAFTA (23/24.Kasım.'13 C.tesi - Pazar)

Seyitömer - Çavdarhisar : 2-2
altıntaş Bld - E.Ç.Çağ.Azot : 1-5
Anad.aile - Yeşilay : 1-2
Pınarspor - Hacıkebir: 1-1
Özbek - Çamlıca : 2-2
Alt.Z.Tepe Çal - Genç S.H.Ç.E.K. : 0-1

11.HAFTA 30.Kasım.'13 C.tesi - 01.Aralık.'13 Pazar)

Çavdarhisar - Altıntaş Bld : 1-3
Hacıkebir- Seyitömer : 1-2
Çamlıca - Alt.Z.Tepe Çal : 3-1
E.Ç.Çağ.Azot - Özbek: 1-0
Yeşilay - Pınarspor: 3-2
Genç S.H.Ç.E.K - Anad.aile : 1-0


O      
G      
B      
M      

Gol            
Av       

Pu       
1

YEŞİLAY


11 8 2 1
35 : 20 15
26
2

GENÇ SHÇEK



11 8 2 1
26 : 13 13
26
3

ALT.Z.TEPE ÇAL    



11 7 1 3
24 : 16 8
22
4

E.Ç.ÇAĞ.AZOT


11 6 3 2
33 : 18 15
21
5

ÇAMLICA


11 6 1 4
27 : 24 3
19
6

ÇAVDARHİSAR


11 4 2 5
19 : 18 1
14
7

ANAD.AİLE


11 3 4 4
12 : 14 -2
13
8

PINARSPOR


11 3 2 6
19 : 25 -6
11
9

S.ÖMER BLD.



11 3 1 7
22 : 30 -8
10
10

HACIKEBİR


11 2 3 6
19 : 30 -11
9
11

ALTINTAŞ BLD.



11 3 0 8
17 : 34 -17
9
12

ÖZBEKSPOR


11 2 1 8
15 : 26 -11
7

--------------------------------------- İLK YARI BİTTİ -------------------------------------------------------

12.HAFTA (07/08.Aralık.'13 - C.tesi / Pazar)

Çavdarhisar - Hacıkebir: 4-2
Altıntaş Bld - Özbek: 4-2
Genç S.H.Ç.E.K - Pınarspor: 5-0
Yeşilay - Seyitömer : 2-1
E.Ç.Çağ.Azot - Alt.Z.Tepe Çal: 1-3
Çamlıca - Anad.Aile:8-2

13.HAFTA (14/15.Aralık.'13 C.tesi - Pazar)

Çavdarhisar - Özbek : 8-2
Alt.Z.Tepe Çalköy - Altıntaş Bld: 2-0
Pınarspor - Çamlıca : 2-5
Anad.Aile - E.Ç.Çağ.Azot : 0-3
Hacıkebir - Yeşilay : 0-4
Seyitömer - Genç S.H.Ç.E.K: 0-5

14.HAFTA (17/18/19.Aralık.'13 Salı - Çarşamba - Perşembe)

Çavdarhisar - Yeşilay : 2-3
Özbek - Alt.Z.Tepe Çal : 2-3
Çamlıca - Seyitömer : 3-1
Hacıkebir - Genç S.H.Ç.E.K : 0-4
Altıntaş Bld - Anad.Aile : 2-0
E.Ç.Çağ.Azot - Pınarspor: 3-1

15.HAFTA (21/22.Aralık.'13 C.tesi - Pazar)

Çavdarhisar- Alt.Z.Tepe Çal 3-2
Hacıkebir - Çamlıca : 1-2
Seyitömer - E.Ç.Çağ.Azot : 0-5
Anad.Aile - Özbek : 3-3
Yeşilay - Genç S.H.Ç.E.K : 0-1
Pınarspor - Altıntaş Bld: 3-3

16.HAFTA (29.Aralık.'13 Pazar)

Çavdarhisar - Genç S.H.Ç.E.K: 2-2
Alt.Z.Tepe Çal - Anad.Aile : 3-1
Hacıkebir - E.Ç.Çağlayan Azot : 2-2
Çamlıca - Yeşilay : 2-3
Özbek - Pınarspor : 2-1
Altıntaş Bld - Seyitömer Bld : 5-2

17.HAFTA (05.Ocak.'14 Pazar)

Çavdarhisar - Anad.Aile: 2-4
Hacıkebir - altıntaş Bld : 6-5
Genç S.H.Ç.E.K - Çamlıca : 2-1
Yeşilay - E.Ç.Çağ.Azot : 3-2
Seyitömer - Özbek: 3-3
Pınarspor - Alt.Z.Tepe Çal: 1-3

18.HAFTA (11/12.Ocak.'14 C.tesi - Pazar)

Çavdarhisar - Çamılca: 1-4
Anad.Aile - Pınarspor: 1-2
Altıntaş Bld - Yeşilay: 0-3
E.Ç.Çağ.Azot - Genç S.H.Ç.E.K: 0-2
Alt.Z.Tepe Çal - Seyitömer : 5-0
Hacıkebir - Özbekspor: 3-1

19.HAFTA (15.Ocak.'14 - ÇARŞAMBA)

Çavdarhisar - Pınarspor :9-0
Genç S.H.Ç.E.K - Altıntaş Bld:4-2
Seyitömer - Anad.Aile : 1-2
Çamlıca - E.Ç.Çağ.Azot: 5-2
Yeşilay - Özbek : 4-3
Hacıkebir - Alt.Z.Tepe Çal :1-2

20.HAFTA (19.Ocak.'14 Pazar)

Çavdarhisar - E.Ç.Çağ.Azot : 1-3
Pınarspor - Seyitömer : 3-0 (Hük.)
Özbek - Genç S.H.ÇE.K: 1-1
Altıntaş Bld - Çamlıca: 7-2
Hacıkebir - Anad.Aile:3-1
Alt.Z.Tepe Çal - Yeşilay: 2-0

*Seyitömer ligden çekildi. 3 puanı silindi.

21.HAFTA (26.Ocak.'14 Pazar)

Çavdarhisar - Seyitömer bld :3-0 (Hük.)
E.Ç.Çağ.Azot - Altıntaş Bld : 1-9
Yeşilay - Anad.Aile: 4-0
Hacıkebir - Pınarspor : 3-3
Çamlıca - Özbek : 1-2

29.Ocak.'14 Çarşamba
Genç S.H.Ç.E.K - Alt.Z.Tepe Çal : 2-1

22.HAFTA (01/02.Şubat.'14 C.tesi / Pazar)

Çavdarhisar - Altıntaş Bld : 4-3
Seyitömer -Hacıkebir: 0-3 (Hük.)
Alt.Z.Tepe Çal - Çamlıca : 7-0
Özbek - E.Ç.Çağ.Azot : 0-3 (Hük.)
Pınarspor - Yeşilay : 0-3
anad.aile - Genç S.H.Ç.E.K : 1-4


O      
G      
B       
M      

Gol        
Av      

Pu       
1

GENÇ SHÇEK



22 17 4 1
58 : 21 37
55
2

YEŞİLAYSPOR


22 17 2 3
64 : 33 31
53
3

ALT.Z.TEPE ÇAL


22 16 1 5
57 : 27 30
49
4

E.Ç.ÇAĞ.AZOT


22 11 4 7
58 : 44 14
37
5

ÇAMLICASPOR


22 12 1 9
60 : 54 6
37
6

ÇAVDARHİSAR


22 10 3 9
58 : 43 15
33
7

ALTINTAŞ BLD.



22 8 1 13
57 : 63 -6
25
8

HACIKEBİR


22 6 5 11
43 : 58 -15
23
9

ANAD.AİLE


22 5 5 12
27 : 49 -22
20
10

PINARSPOR


22 5 4 13
35 : 62 -27
19
11

ÖZBEKSPOR


22 4 4 14
36 : 60 -24
13
12

SEYİTÖMER BLD.    



22 3 2 17
30 : 69 -39
8

----------------------------------------------------------------------

* Genç S.H.Ç.E.K. ve Yeşilay Play - Off müsabakalarına katılmaya hak kazandı.

* Seyitömer Bld. ve Özbekspor 2.Amatör kümeye düştüler.

*********************************************

2013-2014 TAVŞ - DOMANİÇ 1.AMATÖR (28.01.'14)

Salı, 28 Ocak 2014 21:22

Çift devreli lig usulüne göre oynanan müsabakalar sonunda
Merkez grubunda ve  Tavşanlı –Domaniç grubu ile Gediz – Emet - Hisarcık- Yeşilçay – Yenikent  gurubunda  ilk iki sırayı alan,

Simav   Grubunda ise  birinci sırayı alan takımlar tek devreli  lig usulü  grup merkezlerinde Oynanmak üzere   Play-of müsabakaları yapacaklardır.

Play-of  müsabakaları sonunda ilk  üç  sırayı alan takımlar süper Amatör  lige terfi edeceklerdir.

Klasman Müsabakaları  sonunda
Merkez ile  Gediz – Emet - Hisarcık- Yeşilçay – Yenikent  gurubunda  son  iki sırayı alan  takımlar,
Simav   grubu  ve  Tavşanlı – Domaniç grubunda ise  son  sırayı alan takımlar
2. Amatör Kümeye düşeceklerdir..

1.HAFTA (15.Eylül.'13)
Moymul - Çardaklı : 5-7
Çobanköy - Tunçbilek Bld : 1-2
Tepecik - Tavş.Gençlik : 0-1
Domaniçspor - Başköy : 6-1
Beyköy (Bay)

2.HAFTA (21/22.Eylül.'13 C.tesi - Pazar)

Çardaklı - Beyköy: 7-1
Tav.Gençlik - Moymul: 1-3
Tunçbilek Bld - Tepecik: 2-3
Başköy - Çobanköy : 2-3
Domaniç (Bay)

3.HAFTA (29.Eylül.'13 Pazar)

Çobanköy - Domaniç : 1-8
Tepecik - Başköy : 6-2
Moymul - Tunçbilek : 4-1
Beyköy - Tav.Gençlik : 2-2
Çardaklı (Bay)

4.HAFTA (06.Ekim.'13 Pazar)

Tav.Gençlik - Çardaklı : 3-2
Tunçbilek - Beyköy : 0-2
Başköy - Moymul : 1-8
Domaniç - Tepecik : 0-1
Çobanköy (Bay)

5.HAFTA (26/27.Ekim.'13 C.tesi - Pazar)

Tepecik - Çobanköy: 5-1
Moymul - Domaniç : 4-1
Beyköy - Başköy : 7-1
Çardaklı - Tunçbilek : 5-2
Tav.Gençlik (Bay)

6.HAFTA (03.Kasım.'13 Pazar)

Tunçbilek - Tav.Gençlik : 0-3
Başköy - Çardaklı : 4-2
Domaniç - Beyköy : 2-4
Çobanköy - Moymul : 0-10
Tepecik (Bay)

7.HAFTA (09/10.Kasım.'13 C.tesi - Pazar)

Moymul - Tepecik: 3-0
Beyköy - Çobanköy: 0-1
Çardaklı - Domaniç : 1-2
Tav.Gençlik - Başköy: 7-0
Tunçbilek (Bay)

8.HAFTA (16/17.Kasım.'13 - C.tesi - Pazar)

Başköy - Tunçbilek: 1-2
Domaniç - Tav.Gençlik : 2-5
Çobanköy - Çardaklı : 3-4
Tepecik - Beyköy : 1-1
Moymul (Bay)

9.HAFTA (23/24.Kasım.'13 C.tesi - Pazar)

Beyköy - Moymul : 0-3
Çardaklı - Tepecik : 3-3
Tav.Gençlik - Çobanköy : 5-2
Tunçbilek Bld - Domaniçspor: 3-1
Başköy (Bay)


O      
G     
B     
M     

Gol       
Av      

Pu      
1

MOYMUL


8 7 0 1
40 : 11 29
21
2

TAVŞANLIGENÇ


8 6 1 1
27 : 11 16
19
3

TEPECİK


8 4 2 2
19 : 13 6
14
4

ÇARDAKLI


8 4 1 3
31 : 23 8
13
5

BEYKÖY


8 3 2 3
17 : 17 0
11
6

DOMANİÇ


8 3 0 5
22 : 20 2
9
7

TUNÇBİLEK BLD     



8 3 0 5
12 : 20 -8
9
8

ÇOBANKÖY


8 2 0 6
12 : 36 -24
6
9

BAŞKÖY


8 1 0 7
12 : 41 -29
3

-------------------------------------------- İLK YARI SONU --------------------------------------------

10.HAFTA (30.Kasım.'13 C.tesi - 01.Aralık.'13 Pazar)

Başköy - Domaniç : 5-4
Tunçbilek - Çobanköy : 1-0
Tav.Gençlik - Tepecik : 0-1
Çardaklı - Moymul : 1-2
Beyköy (Bay)

11.HAFTA (08.Aralık.'13 Pazar)

Beyköy - Çardaklı : 2-6
Moymul - Tav.Gençlik : 1-3
Tepecik - Tunçbilek : 6-1
Çobanköy - Başköy : 1-0
Domaniç (Bay)

12.HAFTA (14/15.Aralık.'13 C.tesi - Pazar)

Domaniç - Çobanköy : 5-2
Başköy - Tepecik : 1-5
Tunçbilek - Moymul : 1-8
Tav.Gençlik - Beyköy : 4-3
Çardaklı (Bay)

13.HAFTA (22.Aralık.'13 Pazar)

Çardaklı - Tav.Gençlik : 1-0
Beyköy - Tunçbilek : 1-2
Moymul - Başköy : 3-0
Tepecik - Domaniç : 8-1
Çobanköy (Bay)

* Başköy'ün 3 puanı silindi.

14.HAFTA (29.Aralık.'13 Pazar)

Çobanköy - Tepecik :0-4
Domaniç - Moymul : 2-7
Başköy - Beyköy : 0-3
Tunçbilek - Çardaklı : 1-4
Tav.Gençlik (Bay)

15.HAFTA (05.Ocak.'14 Pazar)

Tav.Gençlik - Tunçbilek : 1-4
Çardaklı - Başköy:3-0
Beyköy - Domaniç: 3-2
Moymul - Çobanköy: 5-3
Tepecik (Bay)

16.HAFTA (12.0cak.'14)

Tepecik - Moymul :1-0
Çobanköy - Beyköy :0-2
Domaniç - Çardaklı :2-3
Başköy - Tav.Gençlik: 0-3
Tunçbilek (Bay)

17.HAFTA (19.Ocak.'14 Pazar)

Tunçbilek - Başköy : 3-0
Tav.Gençlik - Domaniç : 3-0 (Hük.)
Çardaklı - Çobanköy : 8-1
Beyköy - Tepecik : 2-3
Moymul (Bay)

* Domaniçspor'un 3 puanı silindi.

18.HAFTA (26.Ocak.'14 Pazar)

Moymul - Beyköy : 5-1
Tepecik - Çardaklı : 3-0
Çobanköy - Tav.Gençlik : 1-5
Domaniç - Tunçbilek : 3-2
Başköy (Bay)


O     
G     
B     
M      

Gol        
Av      

Pu        
1

MOYMUL


16 13 1 2
72 : 23 49
40
2

TEPECİK


16 11 3 2
50 : 19 31
36
3

TAV.GENÇLİK


16 11 1 4
46 : 22 24
34
4

ÇARDAKLI


16 10 1 5
57 : 34 23
31
5

TUNÇBİLEK BLD   



16 7 0 9
27 : 43 -16
21
6

BEYKÖY


16 6 2 8
34 : 39 -5
20
7

DOMANİÇ


16 5 0 11
41 : 53 -12
12
8

ÇOBANKÖY


16 3 0 13
20 : 66 -46
9
9

BAŞKÖY


16 2 0 14
18 : 66 -48
3

* Moymul ve Tepecik Play-Off maçlarına katılacak.
* Başköy ve lige katılmamış olan Demirbilek 2.amatöre düştüler.

----------------------------------------------------------------------------------------

Salı, 28 Ocak 2014 14:10 tarihinde güncellendi

************************************************

2013-2014 GEDİZ-EMET 1.AMATÖR (28.01.'14)

Salı, 28 Ocak 2014 21:26

Çift devreli lig usulüne göre oynanan müsabakalar sonunda
Merkez grubunda ve  Tavşanlı –Domaniç grubu ile Gediz – Emet - Hisarcık- Yeşilçay – Yenikent  gurubunda  ilk iki sırayı alan,

Simav   Grubunda ise  birinci sırayı alan takımlar tek devreli  lig usulü  grup merkezlerinde Oynanmak üzere   Play-of müsabakaları yapacaklardır.

Play-of  müsabakaları sonunda ilk  üç  sırayı alan takımlar süper Amatör  lige terfi edeceklerdir.

Klasman Müsabakaları  sonunda
Merkez ile  Gediz – Emet - Hisarcık- Yeşilçay – Yenikent  gurubunda  son  iki sırayı alan  takımlar,
Simav   grubu  ve  Tavşanlı – Domaniç grubunda ise  son  sırayı alan takımlar
2. Amatör Kümeye düşeceklerdir..

 

1.HAFTA (15.Eylül.'13 Pazar)

Gedizgücü - Yenikent Bld : 6-0
Erdoğmuş - Yeşilçay : 6-1
U.Oymak 1 Eylül - Gediç Gençlik : 2-0
Hisarcık Bld - Muhipler Fatih : 1-3
Emetspor - Emet Borspor : 3-2

2.HAFTA (22.Eylül.'13 Pazar)

Gediz Gençlik - M.Fatih: 5-2
Gedizgücü - Erdoğmuş : 2-4
Yeşilçay - U.Oymak 1 Eylül : 2-4
Hisarcık Bld - Emetspor : 1-0
Yenikent Bld - Emet Bor : 3-2

3.HAFTA (28/29.Eylül.'13 C.tesi - Pazar)

Erdoğmuş - Yenikent Bld : 0-2
emetspor - Gediz Gençlik : 3-2
Hisarcık Bld - Emet Bor : 3-0
U.Oymak 1 Eylül - Gedizgücü : 1-0
Muh.Fatih - Yeşilçay : 2-2

4.HAFTA (06.Ekim.'13 Pazar)

Yeşilçay - Emetspor : 5-0
Gediz Gençlik - Hisarcık Bld : 0-2
Emet Bor - Erdoğmuş : 3-3
Gedizgücü - Muh.Fatih : 3-2
Yenikent Bld - U.Oymak 1 Eylül : 2-1

 

5.HAFTA (27.Ekim.'13 Pazar)

U.Oymak 1 Eylül - erdoğmuş: 2-3
Hisarcık Bld - Yeşilçay : 3-0
Gediz Genclik - Emet Bor : 6-3
Muh.Fatih - Yenikent Bld : 0-1
Emetspor - Gedizgücü : 2-7

6.HAFTA (03.Kasım.'13 Pazar)

Yeşilcay - Gedizgençlik : 4-3
Erdoğmuş - Muh.Fatih : 1-2
U.oymak 1 Eylül - Emet Bor : 4-0
Gedizgücü - Hisarcık Bld : 0-2
Yenikent Bld - emetspor : 0-1

7.HAFTA (10.Kasım.'13 Pazar)

Muh.Fatih - U.Oymak 1 Eylül: 3-1
Gediz Gençlik - Gedizgücü : 1-3
Emet Bor - Yeşilçay: 4-4
Emetspor - Erdoğmuş: 3-2
Hisarcık Bld - Yenikent Bld : 0-3 (Hük.)(Hisarcık'ın sahada 6 futbolcusu kaldığından)

8.HAFTA (16/17.Kasım.'13 C.tesi - Pazar)

Gedizgücü - Yeşilçay: 4-2
U.Oymak 1 Eylül - Emetspor : 4-4
Muh.Fatih - Emet Bor : 2-0
Yenikent Bld - Gediz Gençlik: 7-1
Erdoğmuş - Hisarcık Bld: 3-0 (Hük.) (Hisarcık Bld. LİGDEN ÇEKİLDİ !..)

9.HAFTA (24.Kasım.'13 Pazar)

Yeşilçay - Yenikent Bld : 2-7
Gediz Gençlik - erdoğmuş : 3-1
Emet Bor - Gedizgücü : 2-2
Emetspor - Muh.Fatih : 3-0
Hisarcık Bld - U.Oymak 1 Eylül: 0-3 (Hük.)


O     
G    
B     
M     

Gol         
Av        

Pu       
1

YENİKENT BLD.



9 7 0 2
25 : 13 12
21
2

GEDİZGÜCÜ


9 5 2 2
27 : 14 13
17
3

ULUOYMAK



9 5 1 3
22 : 14 8
16
4

EMETSPOR


9 5 1 3
19 : 23 -4
16
5

HİSARCIK BLD   



9 5 0 4
12 : 12 0
15
6

MUHİPLER F.


9 4 1 4
16 : 17 -1
13
7

ERDOĞMUŞ


9 3 2 4
21 : 18 3
11
8

GEDİZGENÇ


9 3 0 6
21 : 27 -6
9
9

YEŞİLÇAY


9 2 2 5
22 : 33 -11
8
10

EMETBOR


9 0 3 6
16 : 30 -14
3

------------------------------------ İLK YARI SONU ------------------------------------------------------------

10.HAFTA (01.Aralık.'13 Pazar)

Yenikent Bld - Gedizgücü : 2-1
Muh.Fatih - Hisarcık Bld: 3-0 (Hük.)
Emet Bor - Emetspor : 3-0
Yeşilçay - Erdıoğmuş : 1-0
Gediz Gençlik - U.Oymak 1 Eylül : 0-1

11.HAFTA (08.Aralık.'13 Pazar)

u.Oymak 1 Eylül - Yeşilçay: 5-4
Muh.Fatih - Gediz Gençlik: 5-0
Emet Bor - Yenikent Bld: 2-5
Erdoğmuş - Gedizgücü : 2-3
Emetspor - Hisarcık Bld: 3-0 (Hük.)

12.HAFTA (15.Aralık.'13 Pazar)

Yenikent Bld - Erdoğmuş: 3-0
Gediz Gençlik - Emetspor : 1-0
Emet Bor - Hisarcık Bld: 3-0 (Hük.)
Gedizgücü - U.Oymak 1 Eylül : 0-4
Yeşilçay - Muhipler Fatih : 1-4

13.HAFTA (22.Aralık.'13 Pazar)

Emetspor - Yeşilçay : 5-1
Hisarcık Bld - Gediz Gençlik: 0-3 (Hük.)
Erdoğmuş - Emet Bor : 1-1
Muh.Fatih - Gedizgücü : 3-0
U.Oymak 1 Eylül - Yenikent Bld : 2-2

14.HAFTA (29.Aralık.'13 Pazar)

erdoğmuş - U.Oymak 1 Eylül : 1-3
Yeşilçay - Hisarcık Bld: 3-0 (Hük.)
Emet Bor - Gediz Gençlik : 2-2
Yenikent Bld-  Muh.Fatih : 3-0
Gedizgücü - Emetspor : 4-1

15.HAFTA (05.Ocak.'14 Pazar)

Gedizgençlik - Yeşilçay: 2-3
Muh.Fatih - Erdoğmuş: 0-3
Emet Bor - U.Oymak 1 Eylül: 1-1
Hisarcık Bld - Gedizgücü: 0-3 (Hük.)
Emetspor - Yenikent Bld : 2-3

16.HAFTA (12.Ocak.'14 Pazar)

U.Oymak 1 Eylül - Muh.Fatih:2-2
Gedizgücü - Gediz Gençlik: 1-3
Yeşilçay - Emet Bor : 2-2
Erdoğmuş - Emetspor: 1-1
Yenikent Bld - Hisarcık Bld: 3-0 (Hük.)

17.HAFTA (19.Ocak.'14 Pazar)

Yeşilçay - Gedizgücü : 5-0
Emetspor - U.Oymak 1 Eylül : 7-2
Emet Bor - Muhipler Fatih :4-0 (Hük.)
Gediz Gençlik - Yenikent Bld : 3-7
Hisarcık Bld - Erdoğmuş: 0-3 (Hük.)

18.HAFTA (26.Ocak.'14 Pazar)

Yenikent Bld - Yeşilçay : 9-0 (Hük.) (Sakatlık sebebiyle yeterli oyuncusu kalmadı)
Erdoğmuş - Gediz Gençlik : 4-4
Gediz Gücü - Emet Bor : 3-0 (Hük.)
Muhipler Fatih - Emetspor : 6-0
U.Oymak 1 Eylül - Hisarcık Bld: 3-0 (Hük.)
* Emet Bor'un 3 puanı silindi.


O     
G       
B      
M      

Gol         
Av      

Pu       
1

YENİKENT BLD.



18 15 1 2
67 : 23 44
46
2

U.OYMAK1EYLÜL


18 10 4 4
45 : 31 14
34
3

MUHİPLER FATİH     



18 9 2 7
39 : 30 9
29
4

GEDİZGÜCÜ


18 9 2 7
42 : 39 3
29
5

EMETSPOR


18 8 2 8
38 : 44 -6
26
6

YEŞİLÇAY


18 6 3 9
42 : 60 -18
21
7

ERDOĞMUŞ


18 5 5 8
36 : 34 2
20
8

GEDİZ GENÇLİK


18 6 2 10
39 : 50 -11
20
9

HİSARCIK BLD



18 5 0 13
12 : 39 -27
15
10

EMETBOR


18 3 7 8
34 : 44 -10
13

* Hisarcık Bld. ve Emet Borspor 2.amatör kümeye düştüler.
* Yenikent Bld. ve Gediz U.Oymak 1 Eylül play-off maçlarına katılacak.

--------------------------------------------------------------------------

Pazartesi, 03 Şubat 2014 22:57 tarihinde güncellendi

*********************************************

2013-2014 SİMAV 1.AMATÖR (30.12.'13)

Salı, 28 Ocak 2014 21:30

Çift devreli lig usulüne göre oynanan müsabakalar sonunda
Merkez grubunda ve  Tavşanlı –Domaniç grubu ile Gediz – Emet - Hisarcık- Yeşilçay – Yenikent  gurubunda  ilk iki sırayı alan,

Simav   Grubunda ise  birinci sırayı alan takımlar tek devreli  lig usulü  grup merkezlerinde Oynanmak üzere   Play-of müsabakaları yapacaklardır.

Play-of  müsabakaları sonunda ilk  üç  sırayı alan takımlar süper Amatör  lige terfi edeceklerdir.

Klasman Müsabakaları  sonunda
Merkez ile  Gediz – Emet - Hisarcık- Yeşilçay – Yenikent  gurubunda  son  iki sırayı alan  takımlar,
Simav   grubu  ve  Tavşanlı – Domaniç grubunda ise  son  sırayı alan takımlar
2. Amatör Kümeye düşeceklerdir..


1.HAFTA (15.Eylül.'13 Pazar)

Çitgöl Sazlık - Naşa : 7-0
Simav Kestel - Kuşu : 3-3
Beyce - Şaphane Gençlik : 4-1

2.HAFTA (21/22.Eylül.'13 C.tesi - Pazar)

Şaphane Gençlik - S.Kestel : 1-1
Kuşu - Çitgöl Sazlık: 2-1
Naşa - Beyce : 2-1

3.HAFTA (28/29.Eylül.'13 C.tesi - Pazar)

Kuşu - Şaphane : 4-1...(0-3 Hük.)
(Kuşu'nun sahte oyuncu oynatması dolayısıyla hükmen mağlubiyeti ve LİGDEN
İHRACI kararı çıktı) >>>>>İTİRAZ: Kuşusor takımının TFF Amatör İşler Kuruluna itirazı görüşülmüş Kuşuspor takımının  bir alt lige düşürülmesi ibaresi kaldırılarak kuşuspor takımının 3-0 hükmen mağlubiyetine ve adı gecelerin il disiplin kuruluna sevkine karar verilmiştir

Kestel - Naşa : 4-2
Çitgöl Sazlık - Beyce : 0-0

 

4.HAFTA (06.Ekim.'13 Pazar)

Beyce - Kuşu : 2-2
Çitgöl Sazlık - Kestel : 3-3
Naşa - Şaphane : 0-6

 

5.HAFTA (27.Ekim.'13 Pazar)

Kuşu - Naşa : 1-0 iken 24.dakikada Naşa sahadan çekilince,
Hakem Merve Göktaş tarafından tatil edildi.
Kuşu 3-0 hük.galip ilan edilir.

Şaphane - Çitgöl Sazlık : 2-2
Kestel - Beyce : 2-1

------------------------------------------------------------------------------------------

6.HAFTA (24.Kasım.'13 Pazar)

Kuşu - Kestel : 3-1
Şaphane - Beyce : 3-3
Naşa - Çitgöl Sazlık: 0-3 (Hük.) (Naşa ligden çekildi)

* Naşa'nın 3 puanı silindi.

7.HAFTA (01.Aralık.'13 Pazar)

Çitgöl Sazlık - Kuşu : 1-1
Beyce - Naşa : 3-0 (Hük.)
Şaphane Gençlik -  Kestel : 4-2

8.HAFTA (08.Aralık.'13 Pazar)

Şaphane - Kuşu : 2-2
Naşa - Kestel : 0-3 (Hük.)
Beyce- Çitgöl Sazlık : 2-1

* Naşa'nın 3 puanı silindi.

9.HAFTA (15.Aralık.'13 Pazar)

Kuşu - Beyce : 3-4
Kestel - Çitgöl Sazlık : 2-3
Şaphane - Naşa: 3-0 (Hük.)

10.HAFTA (22.Aralık.'13 Pazar)

Naşa - Kuşu : 0-3 (Hük.)
Şaphane - Çitgöl Sazlık : 4-2
Beyce - Kestel : 4-2


O     
G      
B      
M      

Gol        
Av      

Pu       
1

ŞAPHANE GENÇLİK     



10 5 4 1
29 : 16 13
19
2

BEYCE


10 5 3 2
24 : 16 8
18
3

KUŞU


10 4 4 2
22 : 17 5
16
4

ÇİTGÖL SAZLIK


10 3 4 3
23 : 16 7
13
5

KESTEL


10 3 3 4
23 : 24 -1
12
6

NAŞA


10 1 0 9
4 : 36 -32
0

* Şaphane Gençlikspor, Play Off maçlarına katılacak.
* Naşaspor 2.amatör Kümeye düştü.

-------------------------------------------------------------------------------

Çarşamba, 26 Mart 2014 17:35 tarihinde güncellendi

**********************************************

2013-2014 1.AMATÖR PLAY-OFF (14.04.'14)

Pazartesi, 03 Şubat 2014 22:05

1.HAFTA (08.Şubat.'14 C.tesi - Pazar)

Gediz Yenikent Bld. -Gediz Uluoymak 1 Eylül : 3-0
Yeşilay - Genç S.H.Ç.E.K. : 1-0
Tav.Moymulspor - Tav.Tepecik : 2-2
Şaphane Gençlik (Bay)

2.HAFTA (15/16.Şubat.'14 C.tesi - Pazar)

Şaphane - Moymul :1-4
Tepecik - Yeşilay: 2-3
Genç S.H.Ç.E.K - Yenikent Bld : 2-3
Uluoymak 1 Eylül (Bay)

3.HAFTA (22/23.Şubat.'14  C.tesi - Pazar)

uluoymak 1 Eylül - Genç S.H.Ç.E.K : 0-2
Yenikent Bld - Tepecik : 1-1
Yeşilay - Şaphane : 1-1
Moymul (Bay)

4.HAFTA (02.Mart.'14)
Moymul - Yeşilay : 1-1
Şaphane - Yenikent Bld : 1-2
Tepecik - Uluoymak 1 Eylül : Maç, 89.dk.da çıkan olaylar sebebiyle tatil edildi.Tepecik'ten
6 futbolcu disiplin kuruluna sevk edildi. SONRAKİ KARAR: 0-3 (Hük.)
Genç S.H.Ç.E.K. (Bay)

5.HAFTA (08/09.Mart.'14 C.tesi - Pazar)
Genç S.H.Ç.E.K - Tepecik : 3-0 (Hük.)
Uluoymak 1 Eylül - Şaphane : 4-1
Yenikent Bld - Moymul : 0-0
Yeşilay (Bay)

6.HAFTA (15/16.Mart.'14 C.tesi - Pazar)
Yeşilay - Yenikent Bld : 1-2
Moymul - Uluoymak 1 Eylül : 1-2
Şaphane - Genç S.H.Ç.E.K 1-2
Tepecik (Bay)

7.HAFTA (23.Mart.'14 Pazar)
Tepecik - Şaphane : 0-3 (Hük.)
Genç S.H.Ç.E.K - Moymul: 3-1
Uluoymak 1 Eylül - Yeşilay : 3-1....... İtiraz: 0-3 (Hük.)
Yenikent Bld. (Bay)

7. Hafta O     
G     
B      
M     

Gol          
Av      

Pu      
1

G.YENİKENT BLD.


6 4 2 0
11 : 5 6
14
2

GENÇ SHÇEK



6 4 0 2
12 : 6 6
12
3

YEŞİLAY


6 3 2 1
10 : 6 4
11
4

U.OYMAK1EYLÜL      



6 3 0 3
9 : 10 -1
9
5

TAV.MOYMUL


6 1 3 2
9 : 9 0
6
6

ŞAPHANEGENÇLİK


6 1 1 4
8 : 13 -5
4
7

TAV.TEPECİK


6 0 2 4
5 : 15 -10
2

* Gediz Uluoymak 1 Eylül - Yeşilay maçında Uluoymak sahte oyuncu oynattığı için,
Yeşilayspor 0-3 Hükmen galip geldi.

- Buna göre süper amatöre;

Gediz Yenikent Bld.Spor, Küt.Genç S.H.Ç.E.K.Spor ve Yeşilayspor çıktı.

Pazartesi, 14 Nisan 2014 20:18 tarihinde güncellendi

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

1.AMATÖR PLAY-OFF ('14-'15) (01.04.'15)

Çarşamba, 18 Mart 2015 20:03

1.HAFTA (08.Şubat.'15 Pazar)

Cezaevi - Ağaçköy : 4-0
Tav.Gençlik - Tav.Moymul : 2-2
Erdoğmuş - U.Oymak 1 Eylül : 0-4
Şaphane Gençlik (Bay)

2.HAFTA (14/15.Şubat.'15 C.tesi - Pazar)

Şaphane Gençlik - Cezaevispor: 0-0
U.Oymak 1 Eylül - Tav.Gençlik: 0-1
Ağaçköy - Erdoğmuş : 4-1
Tav.Moymul (Bay)

3.HAFTA (21/22.Şubat.'15 C.tesi - Pazar)

Tav.Moymul - Gediz U.Oymak 1 Eylül : 4-1
Tav.Gençlik - Küt.Ağaçköy
: 6-0
Gediz Erdoğmuş - Şaphane Gençlik
: 0-4
Küt.Cezaevispor (Bay)

4.HAFTA (28.Şubat - 01.Mart.'15 C.tesi - Pazar)

Cezaevi - G.Erdoğmuş: 2-0
Şaphane Gençlik - Tav.Gençlik: 0-1
Ağaçköy - Moymul : 3-4
Uluoymak 1 Eylül (Bay)

* Ağaçköy Ligden Çekildi.

5.HAFTA (08.Mart.'15 Pazar)

U.Oymak - Ağaçköy: 3-0 (Hük.)
Moymul - Şaphani Gençlik: 1-2
Tav.Gençlik - Cezaevi
: 1-1
Gediz Erdogmuş (Bay)

6.HAFTA (21/22.Mart.'15 C.tesi - Pazar)

Erdoğmuş - Tav.Gençlik: 0-2
Cezaevi - Moymul
: 0-0
Şaphane Gençlik - U.Oymak
: 4-1
Ağaçköy (Bay)

7.HAFTA (29.Mart.'15 Pazar)

Ağaçköy - Şaphane Gençlik: 0-3 (Hük.)
U.Oymak - Cezaevi
: 1-3
Moymul - Erdoğmuş: 3-3
Tav.Gençlik (Bay)


O     
G      
B      
M      

Gol           
Av     

Pu        
1

TAV.GENÇLİK


6 4 2 0
13 : 3 10
14
2

ŞAPHANE GENÇLİK


6 4 1 1
13 : 3 10
13
3

CEZAEVİSPOR


6 3 3 0
10 : 2 8
12
4

TAV.MOYMUL


6 2 3 1
14 : 11 3
9
5

U.OYMAK 1 EYLÜL


6 2 0 4
10 : 12 -2
6
6

AĞAÇKÖY


6 1 0 5
7 : 21 -14
3
7

ERDOĞMUŞ            



6 0 1 5
4 : 19 -15
1

------------------------------------------

* Tavşanlı Gençlik, Şaphane Gençlik ve Küt.Cezaevispor SÜPER AMATÖR'E ÇIKTI.

******************************************

MERKEZ 1.AMATÖR (2014-2015)..(02.02.'15)

Pazartesi, 26 Ocak 2015 12:35

* Bu grupta maçlar çift devreli lig usulüne göre oynanacak.

* Maçlar sonunda ilk iki sırayı alan takımlar, merkez sahalarında oynanacak Play-Off'a katılacak.

* Plya-Off maçları sonunda ilk üç sırayı alan takımlar Süper Amatör'e çıkacak

* Bu grubun maçları sonunda son iki sırayı alan takımlar 2.amatör'e düşecektir.

 

1.HAFTA (11/12.Ekim.'14 C.tesi - Pazar)

Hacıkebir - Çamlıca : 1-3
Çavdarhisar- Çinispor : 0-1
Pınarspor - Anad.Aile : 1-4
E.Ç.Çağlayan - Çayırbaşı (Eski Zafertepe Çalköy) : 2-1
Ağaçköy - Cezaevi : 0-2

2.HAFTA (18/19.Ekim.'14 C.tesi - Pazar)

Çayırbaşı - Ağaçköy : 1-0
Cezaevi - Çavdarhisar : 9-1
Anad.Aile - Hacıkebir : 3-3
Çamlıca - E.Ç.Çağlayan Azot : 3-1
Çinispor - Pınarspor : 6-1

3.HAFTA (25/26.Ekim.'14)

E.Ç.Çağlayan Azot - Hacıkebir: 1-1
Pınarspor - Cezaevi: 0-3
Çinispor - anad.Aile : 2-1
Ağaçköy - Çamlıca: 5-2
Çavdarhisar - Çayırbaşı: 3-2

4.HAFTA (29.Ekim.'14 - Çarşamba)

Çayırbaşı - Pınarspor: 2-1
Cezaevi - Çinispor: 2-1
Anad.Aile - E.Ç.Çağlayan: 3-4
Çamlıca - Çavdarhisar: 1-3
Hacıkebir - Ağaçköy: 1-3

5.HAFTA (01/02.Kasım.'14 C.tesi - Pazar)

Ağaçköy - E.Ç.Çağlayan: 4-2
Çinispor - Çayırbaşı : 2-2
Cezaei - Anad.Aile : 5-1
Çavdarhisar - Hacıkebir: 2-2
Pınarspor - Çamlıca: 0-1

6.HAFTA (08/09.Kasım.'14 C.tesi - Pazar)

Çayırbaşı - Cezaevi : 1-4
E.Ç.Çağ.Azot - Çavdarhisar
: 2-0
Anad.Aile - Ağaçköy
: 0-4
Çamlıca - Çini
: 4-2
Hacıkebir - Pınarspor
: 3-1

7.HAFTA (15/16.Kasım.'14)

Çavdarhisar - Ağaçköy : 3-3
Cezaevi - Çamlıca : 0-1
Anad.Aile - Çayırbaşı : 2-2
Pınarspor - E.Ç.Çağ.Azot : 3-5
Çini - Hacıkebir : 3-1

8.HAFTA (22/23.Kasım.'14 C.tesi - Pazar)

Çamlıca - Çayırbaşı: 0-1
Ağaçköy - Pınarspor: 8-0
anad.Aile - Çavdarhisar: 3-1
Hacıkebir - Cezaevi: 2-3
E.Ç.Çağ.Azot - Çini : 3-5

9.HAFTA (29/30.Kasım.'14 C.tesi - Pazar)

Çayırbaşı - Hacıkebir: 3-0
Cezaevi - E.Ç.Çağ.Azot: 6-1
anad.Aile - Çamlıca: 1-0
Çavdarhisar - Pınarspor:3-0 (Hük.) (Pınarspor'un 3 puanı silinecek)
Çinispor - Ağaçköy: 5-3

10.HAFTA (06/07.Aralık.'14 C.tesi - Pazar)

Çamlıca - Hacıkebir: 3-2
Çini - Çavdarhisar: 0-0
Anad.Aile - Pınarspor : 6-0
Çayırbaşı - E.Ç.Çağ.Azot: 4-3
Cezaevi - Ağaçköy : 8-2

11.HAFTA (13/14.Aralık.'14 C.tesi - Pazar)

Ağaçköy - Çayırbaşı : 3-0 (Hük.)
Çavdarhisar - Cezaevi : 1-4
Hacıkebir - anad.Aile : 3-0
E.Ç.Çağ.Azot - Çamlıca : 1-5
Pınarspor - Çinispor : 0-3 (Hük.)

* Pınarspor ligden çekildi.

* Çayırbaşı'nın 3 puanı silindi.

12.HAFTA (20/21.Aralık.'14 C.tesi - Pazar)

Hacıkebir - E.Ç.Cağ.Azot : 7-1
Cezaevi - Pınarspor : 3-0 (Hük.)
Anad.Aile - Çinispor : 1-0
Çamlıca - Ağaçköy : 0-2
Çayırbaşı - Çavdarhisar : 3-0

13.HAFTA (24.Aralık.'14 Çarşamba)

Pınarspor - Çayırbaşı : 0-3 (Hük.)
Çinispor - Cezaevi: 2-2
E.Ç.Çağ.Azot - Anad.Aile: 2-1
Çavdarhisar - Çamlıca: 3-2
Ağaçköy - Hacıkebir: 3-1

14.HAFTA (27/28.Aralık.'14 C.tesi - Pazar)

E.Ç.Çağ.Azot - Ağaçköy: 1-1
Çayırbaşı - Çinispor: 2-0
Anad.Aile - Cezaevi: 1-3
Hacıkebir - Çavdarhisar: 3-1
Çamlıca - Pınarspor : 3-0 (Hük.)

15.HAFTA (11.Ocak.'15 Pazar)

Cezaevi - Çayırbaşı: 1-0
Çavdarhisar - E.Ç.Çağ.Azot: 2-1
Ağaçköy - Anad.Aile: 2-1
Çinispor - Çamlıca : 0-2
Pınarspor - Hacıkebir:0-3 (Hük.)

 

16.HAFTA (14.Ocak.'15 Çarşamba) (ERTELENDİ)

(24/25.OCAK.'15 tarihinde oynanacak)

Ağaçköy - Çavdarhisar: 0-0
Çamlıca - Cezaevi: 1-3
Çayırbaşı - anad.Aile : 1-1
E.Ç.Çağ.Azot - Pınarspor: 3-0 (Hük.)
Hacıkebir - Çinispor: 8-1

17.HAFTA (17/18.Ocak.'15 C.tesi - Pazar)

Çayırbaşı - Çamlıca : 0-2
Pınarspor - Ağaçköy: 0-3 (Hük.)
Çavdarhisar - anad.Aile :2-3
Cezaevi - Hacıkebir : 1-1
Çinispor - E.Ç.Çağ.Azot : 1-5

18.HAFTA (28.Ocak.'15 Çarşamba)

Hacıkebir - Çayırbaşı : 6-1
E.Ç.Çağ.Azot - Cezaevi : 0-6
Çamlıca - anad.Aile : 2-5
Pınarspor - Çavdarhisar: 0-3 (Hük.)
Ağaçköy - Çinispor : 9-0

18. Hafta O     
G      
B      
M       

Gol          
Av       

Pu         
1

CEZAEVİ


18 15 2 1
65 : 16 49
47
2

AĞAÇKÖY


18 11 3 4
55 : 27 28
36
3

ÇAMLICA


18 10 0 8
35 : 30 5
30
4

HACIKEBİR


18 7 4 7
48 : 33 15
25
5

ANAD.AİLE


18 7 3 8
37 : 37 0
24
6

ÇAYIRBAŞI


18 8 3 7
29 : 30 -1
24
7

ÇİNİSPOR


18 7 3 8
34 : 46 -12
24
8

E.Ç.ÇAĞ.AZOT


18 7 2 9
38 : 53 -15
23
9

ÇAVDARHİSAR


18 6 4 8
28 : 39 -11
22
10

PINARSPOR        



18 0 0 18
7 : 65 -58
-3

------------------------------------------------------------

* Cezaevi ve Ağaçköy il çapındaki Play-Off maçlarına katılacak.

* Son iki sıra Çavdarhisar ve Pınarspor 2.amatör Kümeye düştüler.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

TAVŞANLI 1.AMATÖR / 2014-15..(06.02.'15)

Pazar, 25 Ocak 2015 13:04

* Bu grupta maçlar çift devreli lig usulüne göre oynanacak.

* Lig sonu ilk iki sırayı alan takımlar, merkez sahalarında tek devreli lig usulüne göre oynanacak
Play-Off maçlarına katılacak.

* Play-Off'ta ilk üç sırayı alan takımlar Süper Amatör'e çıkacak

* Grup maçları sonrası son iki sırayı alanlar 2.Amatör'e düşecektir.

 

1.HAFTA (11/12.Ekim.'14 Cumartesi - Pazar)

Moymul - Beyköy : 1-1
Balıköy - Tunçbilek : 1-1
Çobanköy - Tav.Gençlik : 0-7
Tepecik - Domaniç : 3-2
Çardaklı - Gürağaç : 1-1

2.HAFTA (18/19.Ekim.'14 C.tesi - Pazar)

Tepecik - Çardaklı : 2-2
Gürağaç - Balıköy : 3-0
Tav.Gençlik - Moymul : 2-3
Domaniç - Beyköy : 1-5
Tunçbilek - Çobanköy : 3-0

3.HAFTA (25/26.Ekim.'14)

Moymul - Domaniç : 3-0
Çobanköy - Gürağaç : 3-2
Tunçbilek - Tav.Gençlik : 1-6
Çardaklı - Beyköy : 3-5
Balıköy - Tepecik : 4-3

4.HAFTA (29.Ekim.'14 Çarşamba)

Tepecik - Çobanköy : 3-1
Gürağaç - Tunçbilek : 3-0
Domaniç - Tav.Gençlik : 1-2
Beyköy - Balıköy : 6-1
Moymul - Çardaklı : 4-2

5.HAFTA (01/02.Kasım.'14 C.tesi - Pazar)

Tunçbilek - Tepecik : 3-1
Çardaklı - Domaniç : 1-0
Çobanköy - Beyköy : 1-4
Gürağaç - Tav.Gençlik : 0-7
Balıköy - Moymul : 0-1

6.HAFTA (08/09.Kasım.'14 C.tesi - Pazar)

Tepecik - Gürağaç : 4-4
Domaniç - Balıköy : 1-0
Tav.Gençlik - Çardaklı : 1-0
Beyköy - Tunçbilek : 2-2
Moymul - Çobanköy : 5-0

7.HAFTA (16.Kasım.'14 Pazar)

Balıköy - Çardaklı : Uzatma dakikalarında maç tatil edildi. SON KARAR: 0-3 Çardaklı Hük.galip
Gürağaç - Beyköy :2-1
Tav.Gençlik - Tepecik : 3-1
Çobanköy - Domaniç : 2-7
Tunçbilek - Moymul : 2-2

 

8.HAFTA (22/23.Kasım.'14 C.tesi - Pazar)

Beyköy - Tepecik: 0-1
Çardaklı - Çobanköy: 2-1
Tav.Gençlik - Balıköy: 8-0
Moymul - Gürağaç : 4-0
Domaniç - Tunçbilek : 3-1

9.HAFTA (30.Kasım.'14)

Tepecik - Moymul : 1-2
Gürağaç - Domaniç : 2-1
Balıköy - Çobanköy : 1-2
Tunçbilek - Çardaklı : 2-2
Tav.Gençlik - Beyköy: 3-1

10.HAFTA (06/07.Aralık.'14 C.tesi - Pazar)

Beyköy - Moymul: 2-4
Tunçbilek - Balıköy : 4-2
Tav.Gençlik - Çobanköy : 2-0
Domaniç - Tepecik: 6-1
Gürağaç - Çardaklı: 2-1

11.HAFTA (14.Aralık.'14 Pazar)

Çardaklı - Tepecik : 2-1
Balıköy - Gürağaç : 0-3 (Hük.)
Moymul - Tav.Gençlik : 1-2
Beyköy - Domaniç : 0-5
Çobanköy - Tunçbilek : 4-3

* Balıköy Gençlik ligden çekildi.

12.HAFTA (20/21.Aralık.'14 C.tesi - Pazar)

Domaniç - Moymul : 3-2
Gürağaç - Çobanköy : 0-1
Tav.Gençlik - Tunçbilek : 2-0
Beyköy - Çardaklı : 1-2
Tepecik - Balıköy : 3-0 (Hük.)

13.HAFTA (24.Aralık.'14 Çarşamba)

Çobanköy - Tepecik: 3-0
Tunçbilek - Gürağaç : 4-3
Tav.Gençlik - Domaniç: 7-2
Balıköy - Beyköy : 0-3 (Hük.)
Çardaklı - Moymul: 0-5

14.HAFTA (28.Aralık.'14 Pazar)

Domaniç - Çardaklı : 4-0
Tepecik - Tunçbilek: 0-2
Tav.Gençlik - Gürağaç: 5-1
Moymul - Balıköy : 3-0 (Hük.)
Beyköy - Çobanköy : 1-4

15.HAFTA (21.Ocak.'15 Çarşamba) (Ertelenen maçlar)

(21.OCAK.'15 ÇARŞAMBA OYNANACAK)

Gürağaç - Tepecik : 1-5
Balıköy - Domaniç: 0-3 (Hük.)
Çardaklı - Tav.Gençlik : 1-5
Tunçbilek - Beyköy : 3-6
Çobanköy - Moymul : 3-4

16.HAFTA (14.01.'15 Çarşamba) (Ertelendi)

(24/25.OCAK.'15 C.tesi - Pazar Oynanacak)

Çardaklı - Balıköy: 3-0 (Hük.)
Beyköy - Gürağaç : 3-2
Tepecik - Tav.Gençlik: 3-1
Domaniç - Çobanköy : 0-3
Moymul - Tunçbilek : 2-2

17.HAFTA (18.Ocak.'15 Pazar)

Tepecik - Beyköy : 1-3
Çobanköy - Çardaklı : 2-2
Balıköy - Tav.Gençlik: 0-3 (Hük.)
Gürağaç - Moymul: 3-3
Tunçbilek - Domaniç: 2-3

18.HAFTA (28/29.OCAK.'15 Çarşamba - Perşembe)

Moymul - Tepecik: 1-2
Domaniç - Gürağaç: 3-5
Beyköy - Tav.Gençlik: 0-10
Çobanköy - Balıköy: 3-0 (Hük.)
Çardaklı - Tunçbilek: 4-2


O     
G      
B      
M      

Gol        
Av       

Pu        
1

TAV.GENÇLİK


18 16 0 2
76 : 15 61
48
2

MOYMUL


18 11 4 3
50 : 25 25
37
3

DOMANİÇ



18 9 0 9
45 : 39 6
27
4

BEYKÖY


18 8 2 8
44 : 46 -2
26
5

ÇARDAKLI



18 7 4 7
31 : 38 -7
25
6

ÇOBANKÖY


18 8 1 9
33 : 46 -13
25
7

GÜRAĞAÇ



18 7 3 8
37 : 46 -9
24
8

TEPECİK


18 7 2 9
35 : 40 -5
23
9

TUNÇBİLEK BLD.


18 5 5 8
37 : 46 -9
20
10

BALIKÖY             



18 1 1 16
9 : 56 -47
4

* Tav.Gençlik ve Moymul; Play-Off maçlarına katılacak.

* Tunçbilek Bld. ve Balıköy Gençlik 2.amatör kümeye düştü.

-----------------------------------------------------------------------------------------

SİMAV 1.AMATÖR (2014-15).. (06.02.'15)

Cumartesi, 24 Ocak 2015 12:58

* Bu grupta maçlar 4 devreli oynanacak.

* Lig sonunda 1.sırayı alan takım merkez sahalarında yapılacak Play-Off maçlarına katılacak.

* Play-Off maçları sonunda ilk üçe giren takımlar Kütahya Süper amatör'e çıkacak.

* Bu grupta lig sonunda son sırayı alan takım 2.amatör'e düşecektir.

 

1.HAFTA (21.09.'14 Pazar)

Kuşu - Darıcı : 1-2
Şaphane - Çitgöl Sazlık : 3-0
Kestel - Beyce : 1-4

2.HAFTA (28.Eylül.'14 Pazar)

Darıcı - Kestel : 4-3
Beyce - Şaphane : 1-6
Çitgöl Sazlık - Kuşu : 1-0

3.HAFTA (12.Ekim.'14 Pazar)

Darıcı - S.Çitgöl : 2-4
Kuşu - Beyce : 2-1
Şaphane - Kestel : 6-0

4.HAFTA (19.10.'14)

Darıcı - Şaphane : 1-6
Kestel - Kuşu : 3-3
Beyce - S.Çitgöl : 0-6

5.HAFTA (25/26.Ekim.'14)

Darıcı - Beyce : 1-7
Çitgöl Sazlık - Kestel : 5-1
Şaphane - Kuşu : 3-0

6.HAFTA (01/02.Kasım.'14 C.tesi - Pazar)

Darıcı - Kuşu : 1-2
Çitgöl Sazlık - Şaphane : 0-1
Beyce - Kestel : 0-0

7.HAFTA (06.Kasım.'14 Perşembe)

Kestel - Darıcı : 1-5
Kuşu - Çitgöl Sazlık : 1-7
Şaphane - Beyce : 3-0 (Hük.) (Beyce'de sahada az sayıda oyuncu kalınca..)

8.HAFTA (08/09.Kasım.'14 C.tesi - Pazar)

Çitgöl Sazlık - Darıcı : 6-0 (Hük.) (2-2 biten devreden sonra Darıcı'nın 2 sahte oyuncu
oynattığı tesbit edildiğinden)
Beyce - Kuşu : 4-1
Kestel - Şaphane : 0-7

9.HAFTA (16.Kasım.'14 Pazar)

Şaphane - Darıcı : 9-1
Kuşu - Kestel : 2-0
Çitgöl Sazlık - Beyce : 1-0

10.HAFTA (22/23.Kasım.'14 C.tesi - Pazar)

Beyce - Darıcı : 2-1
Kestel - Çitgöl Sazlık : 0-6
Kuşu - Şaphane : 0-5

11.HAFTA (29/30.KASIM.'14 (C.tesi - Pazar)

Kestel - Beyce: 1-1
Şaphane - Çitgöl Sazlık: 3-0
Kuşu - Darıcı: 1-3

12.HAFTA (06/07.Aralık.'14 C.tesi - Pazar)

Darıcı - Kestel: 1-0
Beyce - Şaphane : 0-9
Çitgöl Sazlık - Kuşu : 3-2

13.HAFTA (14.Aralık.'14 - Pazar)

Darıcı - Çitgöl Sazlık : 0-2
Kuşu - Beyce : 1-2
Şaphane - Kestel : 8-1

14.HAFTA (21.Aralık.'14 Pazar)

Darıcı - Şaphane : 0-7
Kestel - Kuşu : 0-3 (Hük)
Beyce - Çitgöl : 2-3

* Kestel ligden çekildi..

15.HAFTA (25.Aralık.'14 Perşembe)

Şaphane Gençlik - Kuşu: 12-0
Darıcı - Beyce: 2-1
Çitgöl Sazlık - Kestel : 3-0 (Hük.)

16.HAFTA (27/28.Aralık.'14 C.tesi - Pazar)

Darıcı - Kuşu : 2-2
Çitgöl Sazlık - Şaphane: 0-3
Beyce - Kestel : 3-0 (Hük.)

17.HAFTA (11.Ocak.'15 Pazar)

Kestel - Darıcı: 0-3 (Hük.)
Şaphane - Beyce : 10-2
Kuşu - Çitgöl Sazlık : 1-1

18.HAFTA (15.Ocak.'15 Perşembe) (ERTELENDİ)

(24/25.OCAK.'15 C.tesi - Pazar Oynanacak)

Çitgöl Sazlık - Darıcı : 5-1
Beyce - Kuşu : 3-3
Kestel - Şaphane : 0-3 (Hük.)

19.HAFTA (22.Ocak.'15 Perşembe)

Şaphane - Darıcı : 9-1
Kuşu - Kestel:3-0 (Hük.)
Çitgöl Sazlık - Beyce : 3-0

20.HAFTA (29.Ocak.'15 Perşembe)

Beyce - Darıcı : 8-2
Kestel - Çitgöl Sazlık: 0-3 (Hük.)
Kuşu - Şaphane : 0-3


O     
G     
B      
M      

Gol         
Av      

Pu         
1

ŞAPHANE



20 20 0 0
116 : 7 109
60
2

SİM.ÇİTGÖL



20 15 1 4
59 : 20 39
46
3

BEYCE            



20 7 3 10
41 : 56 -15
21
4

DARICA


20 7 1 12
33 : 76 -43
19
5

KUŞU



20 5 4 11
28 : 56 -28
16
6

KESTEL


20 0 3 17
11 : 73 -62
3

* Şaphane Gençlik Play-Off maçlarına katılacak.

* Simav Kestelspor 2.amatör Kümeye düştü.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

GEDİZ-EMET 1.AMATÖR (14-15)..(30.12..'14)

Çarşamba, 05 Kasım 2014 12:52

 

* Maçlar, çift devreli lig usulüne göre oynanacak.

* Bu grupta ilk iki sırayı alan takımlar merkez sahalarında tek devreli Play-Off oynayacak.

* Play-Off maçları sonrasında ilk 3 sırayı alan takımlar Süper Amatör'e çıkacaktır.

* Bu grupta son iki sırayı alan takımlar 2.amatör'e düşecektir.

 

1.HAFTA (21.09.'14 Pazar)

E.Gediz Gazi - Emetspor : 0-0
U.Oymak 1 Eylül - Gediz Gençlik : 3-2
Erdoğmuş - Muhipler Fatih : 2-3
Gedizgücü - Yeşilçayspor : 1-3

2.HAFTA (28.Eylül.'14 Pazar)

Yeşilçay - Uluoymak 1 Eylül : 0-1
Gediz Genç - Erdoğmuş : 3-1
E.Gediz Gazi - M.Fatih : 0-2
Emetspor - Gedizgücü : 3-0 (Hük.) (Maçın 38.dakikasında Gedizgücü'nde sahada
sakatlıklar dolayısıyla yeterli sayıda oyuncu kalmadığından)

3.HAFTA (11/12.Ekim.'14 C.tesi - Pazar)

Gedizgücü - E.Gediz Gazi : 5-5
Erdoğmuş - Yeşilçay : 4-0
Gediz Genç - M.Fatih : 2-2
U.Oymak 1 Eylül - emetspor : 2-1

 

4.HAFTA (19.10.'14  Pazar)

Yeşilçay - Gediz Gençlik : 0-6
E.Gediz Gazi - U.Oymak 1 Eylül :0-2
M.Fatih - Gedizgücü : 2-1
Emetspor - Erdoğmuş : 0-1

 

5.HAFTA (25/26.Ekim.'14)

U.Oymak 1 Eylül - Gedizgücü : 4-0
Gediz Genç - Emetspor : 2-1
M.Fatih - Yeşilçay : 2-0
Erdoğmuş - E.Gediz Gazi : 6-0

6.HAFTA (02.Kasım.'14 Pazar)

Emetspor - Yeşilçay : 1-3
Gedizgücü - Erdoğmuş : 1-3
U.Oymak - M.Fatih : 3-0
E.Gediz Gazi - Gediz Genç : 1-0

 

7.HAFTA (08/09.Kasım.'14 C.tesi - Pazar)

Yeşilçay - E.Gediz Gazi : 5-3
Gediz Genç - Gedizgücü : 5-0
M.Fatih - emetspor : 1-1
Erdoğmuş - U.Oymak : 1-2

8.HAFTA (15/16.Kasım.'14 C.tesi - Pazar)

Emetspor - E.Gediz Gazi : 2-0
Gediz Genç - Uluoymak : 2-0
M.Fatih - Erdoğmuş : 6-1
Yeşilçay - Gedizgücü : 3-4

9.HAFTA (22/23.Kasım.'14 C.tesi - Pazar)

Uluoymak 1 Eylül - Yeşilçay : 1-0
Erdoğmuş - Gediz Gençlik : 1-0
Muhipler - E.Gediz Gazi : 1-1
Gedizgücü - Emetspor : 1-1

10.HAFTA (30.Kasım.'14 Pazar)

E.Gediz Gazi - Gedizgücü: 4-3
Yeşilçay - Erdoğmuş: 1-2
Muhipler - Gediz Gençlik: 3-0
Emetspor - uluoymak 1 Eylül: 0-5

11.HAFTA (07.Aralık.'14 Pazar)

Gediz Gençlik - Yeşilçay: 3-1
Uluoymak - E.Gediz Gazi: 5-2
Gedizgücü - Muhipler: 0-3 (Hük.) (Gedizgücü ligden çekildi)
Erdoğmuş - emetspor : 5-1

12.HAFTA (14.Aralık.'14 Pazar)

Gedizgücü - Uluoymak : 0-3 (Hük.)
Emetspor - Gediz Gençlik : 3-1
Yeşilçay - Muhipler Fatih : 2-1
E.Gediz Gazi - erdoğmuş : 1-1

13.HAFTA (21.Aralık.'14 Pazar)

Yeşilçay - emetspor : 2-1
Erdoğmuş - Gedizgücü : 3-0 (Hük.)
Muhipler - uluoymak : 1-5
Gediz Gençlik - E.gediz Gazi : 5-3

14.HAFTA (28.Aralık.'14)

E.Gediz Gazi - Yeşilçay: 6-4
Gedizgücü - Gediz Gençlik : 0-3 (Hük.)
Emetspor - Muhipler: 2-1
Uluoymak - erdoğmuş: 2-2


O     
G      
B      
M      

Gol        
Av      

Pu        
1

ULUOYMAK


14 12 1 1
38 : 11 27
37
2

ERDOĞMUŞ


14 8 2 4
33 : 20 13
26
3

GEDİZ GENÇ


14 8 1 5
34 : 19 15
25
4

MUHİPLER



14 7 3 4
28 : 20 8
24
5

EMETSPOR


14 4 3 7
17 : 24 -7
15
6

YEŞİLÇAY


14 5 0 9
24 : 36 -12
15
7

E.GEDİZ BLD.



14 3 4 7
26 : 41 -15
13
8

GEDİZGÜCÜ     



14 1 2 11
16 : 45 -29
5

------------------------------------------------

* Uluoymak 1 Eylül ve Erdoğmuşspor play-Off oynamaya hak kazandılar.

* Gedizgücü ve Eski Gediz Bld.Gazi takımları 2.Amatör kümeye düştüler.

Çarşamba, 25 Mayıs 2016 21:12 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN426
DÜN710
BU HAFTA1748
BU AY11884
TOPLAM3046116

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 92 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim