U-19 MERKEZ GRUBU (14.04.'15)
Çarşamba, 18 Mart 2015 17:32

1.HAFTA (14/15.Şubat.'15 C.tesi - Pazar)

Seyitömer - Ağaçköy:0-3 (Hük.) * S.Ömer sahaya çıkmadı.
Termik - E.Ç.Çağ.Azot:6-1
Pınarspor - E.Ç.Dev.Hast.: 1-8
Kütahyaspor - Yeşilayspor: 1-1
Seramikspor - Çamlıca: 4-2
Öz.İd.Köy Hiz. (Bay)

2.HAFTA (21/22.Şubat.'15 C.tesi - Pazar)

Çamlıca - S.Ömer Bld : 2-2
E.Ç.Çağ.Azot - Kütahyaspor: 2-8
Ağaçköy - Termik : 0-6
E.Ç.Dev.Hast. - Özel İdare : 0-1
Yeşilay - Pınarspor : 8-0
Seramik (Bay)

3.HAFTA (28.Şubat.'15 C.tesi)

S.Ömer Bld - Seramik: 1-5
Pınarspor - E.Ç.Çağ.Azot: 0-4
Özel idare - Yeşilay : 3-1
Termik - Çamlıca: 7-0
Kütahyaspor - Ağaçköy: 2-1
E.Ç.Dev.Hast. (Bay)

* Ağaçköy Ligden Çekildi.

4.HAFTA (07.Mart.'15 / C.tesi - 09.Mart.'15 P.tesi)

Çamlıca - Kütahyaspor: 1-7
E.Ç.Çağ.Azot - Ö.İd.Köy Hiz
: 0-3
Ağaçköy - Pınarspor: 0-3 (Hük.)
Seramik - termik
: 0-1
Yeşilay - E.Ç.Dev.Hast.: 0-1
Seyitömer Bld.(Bay)

5.HAFTA (14.Mart.'15 C.tesi)

Termik - S.Ömer Bld. : 11-2
Ö.İdare - Ağaçköy: 3-0 (Hük.)
E.Ç.Dev.Hast. - E.Ç.Çağ.Azot
: 3-3
Kütahyaspor - Seramik: 5-2
Pınarspor - Çamlıca : 1-2
Yeşilay (Bay)

6.HAFTA (18.Mart.'15 - Çarşamba)

Çamlıca - Özel İdare: 0-7
E.Ç.Çağ.Azot - Yeşilay: 0-4
Ağaçköy - E.Ç.Dev.Hast : 0-3 (Hük.)
Seramik - Pınarspor: 4-1
Seyitömer - Kütahyaspor: 0-6
Termik (Bay)

7.HAFTA (21.Mart.'15 C.tesi)

Kütahyaspor - Termik: 0-0
E.Ç.Dev.Hast. - Çamlıca: 6-0
Yeşilay - Ağaçköy : 3-0 (Hük.)
Pınarspor - Seyitömer: 0-3 (Hük.) (Pınarspor yöneticisi 85.dakikada
takımı sahadan çekti.)
Köy Hiz - Seramik: 2-1
E.Ç.Çağ.Azot (Bay)

8.HAFTA (28/29.Mart.'15 C.tesi - Pazar)

Çamlıca - Yeşilay: 0-12
Termik - Pınarspor : 8-3
Ağaçköy - E.Ç.Çağ.Azot: 0-3 (Hük.)
Seramik - E.Ç.Dev.Hast: 1-3
S.Ömer Bld - Ö.İd.Köy Hiz.: 1-2
Kütahyaspor (Bay)

9.HAFTA (31.Mart.'15 - Salı / 01.Nisan.'15 Çrş. / 02.Nisan.'15 Prş.)

Pınarspor - Kütahyaspor: 0-5
Yeşilay - Seramik: 4-2
E.Ç.Çağ.Azot - Çamlıca : 1-1
Ö.İd.Köy Hiz. - Termik: 0-4
E.Ç.Dev.Hast. - S.Ömer Bld: 2-0
Ağaçköy (Bay)

10.HAFTA (04.Nis.'15 C.tesi - 07.Nis.'15 Salı)

Çamlıca - Ağaçköy: 3-0 (Hük.)
Termik - E.Ç.Dev.Hast: 0-0
Kütahyaspor - Ö.İd.Köy Hiz:0-2
Seramik - E.Ç.Çağ.Azot: 1-0
S.Ömer Bld - Yeşilay: 1-3
Pınarspor (Bay)

11.HAFTA (07/10.Nis.'15 Salı - Cuma)

Ö.İd.Köy Hiz. - Pınarspor : 3-0 (Hük.)
E.Ç.Çağ.Azot - S.Ömer Bld : 0-5
Ağaçköy - Seramik: 0-3 (Hük.)
E.Ç.Dev.Hast. - Kütahyaspor: 4-4
Yeşilay - Termik : 1-3
Çamlıca (Bay)

O      
G       
B       
M       
Gol          
Av      
Pu        
1
Ö.İD.KÖY HİZ. 10 9 0 1 26 : 7 19 27
2
TERMİKSPOR 10 8 2 0 46 : 7 39 26
3
KÜTAHYASPOR 10 6 3 1 38 : 13 25 21
4
E.Ç.DEV.HAST. 10 6 3 1 30 : 10 20 21
5
YEŞİLAYSPOR 10 6 1 3 37 : 11 26 19
6
SERAMİKSPOR 10 5 0 5 23 : 19 4 15
7
E.Ç.ÇAĞ.AZOT 10 2 2 6 14 : 31 -17 8
8
ÇAMLICASPOR 10 2 2 6 11 : 47 -36 8
9
S.ÖMER BLD. 10 2 1 7 15 : 34 -19 4
10
AĞAÇKÖY 10 1 0 9 4 : 29 -25 0
11
PINARSPOR         
10 1 0 9 9 : 45 -36 0

------------------------------------------------

* Ligi 1.bitiren Öz.İd.Köy Hiz ve 2.bitiren Termik Play-Off maçlarına katılacak.

* Gediz Uluoymak 1 Eylül - Simav Çitgöl Sazlık - Tav.Gençlik ile birlikte play-Off oynanacak.

NOT: Gediz U.Oymak 1 Eylül, Play-Off maçlarına katılmama kararı aldı. 4 takımla oynanacak.

Salı, 14 Nisan 2015 18:50 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN336
DÜN560
BU HAFTA2408
BU AY17698
TOPLAM3106357

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 68 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim