2012 - 2013 PTT 1.LİG FİKSTÜR, MAÇLARI.. (12.05.'13)
Pazartesi, 26 Kasım 2012 19:58


TFF Birinci Lig'de geçen yılın statüsü aynen korundu. İlk iki sırada yeralan takımlar direkt Spor Toto Süper Lig'e çıkacak. Üçüncü, dördüncü, beşinci ve altınca sırayı alan takımlar play-off müsabakaları oynayacak. Son üç sırayı alan takım ise lige veda edecek.

TFF Birinci Lig'de maçlar 25 - 26 Ağustos 2012 yılında başlayacak ve ilk yarıyı 23 Aralık 2012 tarihinde sona erecek. 20 Ocak 2013 yılında başlayacak ikinci yarı 12 Mayıs'ta oynanacak mücadelelerle sona erecek

1. Hafta (25/26/27.Temmuz.'12)
Adanaspor - Şanlıurfa:0-0
Torku Konyaspor - Bucaspor:0-2
Karşıyaka - Manisa:1-1
Samsun - Tav.Linyit:1-1
K.Erciyes - Ankaragücü:2-1
Bolu- Ad.Demir:0-0
Ç.Rize  - G.Antep B.Ş. Bld.:2-1
Kartal  - Göztepe:2-1
Denizlispor - 1461 Trabzon:1-2

2. Hafta (01/02/03.Eylül.'12)
Ad.Demir - Ç.Rize: 2-2
Manisaspor - Kartalspor: 1-0
1461 Trabzon - Torku Konyaspor: 3-0
MKE Ankaragücü - Adanaspor:0-1
Ş.urfa - Karşıyaka :0-1
Tav.Linyit - Bolu:2-2
Göztepe - Samsun:0-1
G.Antep B.Ş. Bld. - Denizli: 0-1
Buca - K.Erciyes:0-1

 

3. Hafta (15/16/17.Eylül.'12)
Manisa - Şanlıurfa:0-0
Adanaspor - Buca:0-0
Kartal - Samsun:2-2
Karşıyaka - MKE Ankaragücü:2-0
Ç.Rize - Tav. Linyit:4-0
Denizli  - Ad.Demir:2-0
Bolu - Göztepe:3-0
Torku Konya - G.antep B.Ş.:0-0
K. Erciyes - 1461 Trabzon:0-0

NOT:UEFA tarafından A.Gücü'nün 6 puanı silindi.

 

4. Hafta
Göztepe - Ç.Rize:1-0
Şanlıurfa - Kartal:1-0
Ad.Demir  - Torku Konya:1-2
1461 Trabzon - Adanaspor:2-1
Bucas  - Karşıyaka:1-2
MKE Ankaragücü - Manisa:1-1
Samsun - Bolu:2-2
Tav.Linyit - Denizli:4-3
G.antep B.Ş.  - K.Erciyes:3-2

 

5. Hafta
Manisa- Buca:1-1
Kartal - Bolu:2-0
Şanlıurfa  - Ankaragücü:3-2
Ç.Rize - Samsun:1-0
Torku Konya - Tav.Linyit:2-0
K.Erciyes - Ad. Demir:5-1
Adanaspor - G.antep BŞ.:3-0
Denizli - Göztepe:1-0
Karşıyaka - 1461Trabzon:1-0



6. Hafta (06/07/08.Ekim.'12)
Ad.Demir - Adanaspor:4-2
MKE Ankaragücü - Kartal:1-0
Bolu - Ç.Rize:1-3
G.antep BŞ. Bld. - Karşıyaka:3-0
Göztepe - Torku Konya:0-0
1461 Trabzon - Manisa:0-0
Samsun - Denizli:Ertelendi
Tav.Linyit - K.Erciyes:1-2
Buca - Şanlıurfa:1-2

7. Hafta

Ankaragücü - Buca:1-5
Adanaspor - Tav.Linyit:2-2
Denizli- Bolu:0-1

Torku Konya - Samsun:2-2
Karşıyaka - Ad.Demir:1-4
Kartal - Ç.Rize:0-1
K.Erciyes- Göztepe:2-0
Manisa - G.antep BŞ. :2-1
Şanlıurfa - 1461 Trabzon:1-2 iken tatil edildi.(Sonradan: 0-3 Hük.)

 

8. Hafta (20/21/22.ekim.'12)
Buca - Kartal:1-0
Göztepe - Adanaspor:0-0
Bolu - Torku Konya:1-3
Tav.Linyit - Karşıyaka:1-1
Ad.Demir - Manisa:2-0
1461 Trabzon - Ankaragücü:1-0
Ç.Rize  - Denizli:0-0
G.Antep BŞ. - Şanlıurfa:1-1
Samsun - K.Erciyes:1-1

9. Hafta (27/28/29.Ekim.'12)
Kartal - Denizli:1-0
K.Erciyes - Boluspor:2-3

Manisa - Tav.Linyit:4-0
Adanaspor - Samsun:3-2
Şanlıurfa - Ad.Demir:2-3
Torku Konya - Ç.Rize:1-3
Ankaragücü - Gaziantep BŞ. :1-4
Karşıyaka - Göztepe:2-0
Buca - 1461Trabzon:3-2

 

10. Hafta (5/6/7.8.Kasım.'12)
1461Trabzon - Kartal:0-1
Bolu - Adanaspor:2-2
Denizli - Torku Konya:1-1
Samsun - Karşıyaka:0-0
Göztepe - Manisa:0-1
Ad.Demir - Ankaragücü:4-1
Gaziantep BŞ.  - Buca:2-1
Ç.Rize - K.Erciyes:2-2
Tav.Linyit - Şanlıurfa:1-3

11. Hafta (10/11.Kasım.'12)
K.Erciyes - Denizli2-0
Manisaspor - Samsun:0-0
Karşıyaka - Boluspor:1-0
Ankaragücü - Tav.Linyit:0-1
Kartalspor - Torku Konya:0-0
Bucaspor - Adana Demir:1-0
Adanaspor - Ç.Rize:2-0
Şanlıurfa - Göztepe:0-2
1461 Trabzon - Gaziantep BŞ:1-1

12. Hafta (17/18/19.Kasım.'12)
Gaziantep BŞ. - Kartal: 1-0
Denizli - Adanaspor:1-0
Ç.Rize - Karşıyaka:2-2
Bolu - Manisa:1-2
Göztepe - Ankaragücü:1-1
Tav.Linyit - Buca:0-0
Samsun - Şanlıurfa: 1-1
Torku Konya - K.Erciyes
Adana Demir - 1461 Trabzon:0-3

13. Hafta
Kartal - K.Erciyes:1-3
Karşıyaka - Denizli: 0-0
Şanlıurfa - Bolu:1-3
1461 Trabzon - T.Linyit:1-0
Ankaragücü - Samsun:1-1
Gaziantep BŞ. - Adana Demir:1-2
Adanaspor - Torku Konya:2-1
Manisa - Ç.Rize:2-0
Buca - Göztepe:3-0

14. Hafta (01/02.Aralık.'12)
Tav.Linyit - Gaziantep BŞ:1-0
Ad.Demir - Kartal:2-1
K.Erciyes - Adanaspor:1-2
Torku Konya - Karşıyaka:0-0
Bolu - Ankaragücü:1-1
Samsun - Buca:0-0
Denizli - Manisa:1-1
Ç.Rize - Şanlıurfa:1-1
Göztepe - 1461 Trabzon:1-0

15. Hafta
Şanlıurfa - Denizli:1-1
Karşıyaka - K.Erciyes:2-4
1461Trabzon - Samsun:2-1
Buca - Bolu:0-1
Manisa - Torku Konya:1-2
Tav.Linyit - Adana Demir:1-0
Ankaragücü - Ç. Rize:2-1
Adanaspor - Kartal:2-1
Gaziantep BŞ. - Göztepe:0-2

16. Hafta (15/16/17.Aralık.'12)
Samsun - Gaziantep BŞ:0-3
Göztepe - Adana Demir:0-2
Adanaspor - Karşıyaka:3-2
Kartalspor - Tav.Linyit:2-1
K.Erciyes - Manisa:2-3
Denizli -Ankaragücü:2-1
Torku Konya - Şanlıurfa:0-0
Ç.Rize- Buca:1-0
Bolu- 1461 Trabzon:1-0

17. Hafta
Buca - Denizli:1-0
Şanlıurfa - K.Erciyes:1-0
Gaziantep BŞ.Bld -  Bolu:2-1
Ad.Demir - Samsun:0-0
Ankaragücü - Torku Konyaspor:0-3 iken yarıda kaldı.
Manisa- Adanaspor:2-1
Tav.Linyit - Göztepe:0-1
1461 Trabzon - Ç.Rize:0-0
Karşıyaka - Kartal:2-2

O G B M A Y AV P
1.MANİSA 17 8 7 2 22 13 9 31
2.K. ERCİYES 17 9 3 5 33 21 12 30
3.ADANASPOR
17 8 5 4 26 20 6 29
4.1461TRABZON 17 8 4 5 20 11 9 28
5.Ç.RİZE
17 7 6 4 23 17 6 27
6.AD.DEMİR 17 8 3 6 27 24 3 27
7.BUCA 17 7 4 6 20 13 7 25
8.K.YAKA 17 6 7 4 20 21 -1 25
9.G.ANTEP B.Ş.
17 7 3 7 23 20 3 24
10.BOLU 17 6 5 6 23 23 0 23
11.Ş.URFA 17 5 7 5 17 20 -3 22
12.DENİZLİ 17 5 6 6 16 17 -1 21
13.TORKUKONYA 16 4 7 5 14 18 -4 19
14.KARTAL 17 5 3 9 15 19 -4 18
15.GÖZTEPE
17 5 3 9 9 18 -9 18
16.TKİ LİNYİT 17 4 5 8 16 28 -12 17
17.SAMSUN 17 1 12 4 16 21 -5 15
18.A.GÜCÜ 16 2 4 10 14 30 -16 10

-------------------------------------  İ L K   Y A R I   S O N U ------------------------------------------------

18. Hafta (20/21. Ocak.'13)
Gaziantep BŞ. Bld. - Ç.Rize:1-4
Göztepe - Kartal:2-0
Şanlıurfa - Adanaspor:0-0
Manisa - Karşıyaka:1-0
Buca - Torku Konyaspor:0-1
Ad.Demir - Bolu:0-1
Tav.Linyit - Samsun:0-0
Ankaragücü - K.Erciyes:1-3
1461Trabzon - Denizli:3-0

19. Hafta (26/27/28.Ocak.'13)
K.Erciyes - Buca:0-0
Karşıyaka - Şanlıurfa:1-0
Adanaspor - Ankaragücü:0-1
Kartal - Manisa:0-0
Bolu - Tav.Linyit:2-2
Ç.Rize - Ad.Demir:1-2
Denizli - Gaziantep BŞ. Bld. :2-1
Samsun - Göztepe:1-0
Torku Konyaspor - 1461 Trabzon:0-4

20. Hafta
Samsun - Kartal:3-1
Tav.Linyit - Ç.Rize:2-3
Buca - Adanaspor:4-0
Gaziantep BŞ.Bld.  - Torku Konya:1-0
Ankaragücü - Karşıyaka:1-1
Göztepe - Bolu:1-2
1461Trabzon - K.Erciyes:0-1
Ad.Demir - Denizli:2-1
Şanlıurfa - Manisa:2-0

21. Hafta (09/10/11.Şubat.'13)
Karşıyaka - Buca:1-0
Kartal - Şanlıurfa:1-1
Manisa - Ankaragücü:4-0
Bolu - Samsun:2-1
Denizli - Tav.Linyit:0-1
Torku Konya - Ad.Demir:3-3
K.Erciyes - Gaziantep BŞ. Bld.:1-1
Ç.Rize - Göztepe:5-1
Adanaspor - 1461Trabzon:3-2

22. Hafta (16/17/18.Şubat.'13)
Samsun - Ç.Rize:4-0
Bolu - Kartal:0-1
Gaziantep BŞ. Bld. - Adanaspor:1-1
1461Trabzon - Karşıyaka:3-2
Tav.Linyit - Torku Konya:0-1
Ad.Demir - K.Erciyes: 1-3
Ankaragücü - Şanlıurfa:0-1
Buca - Manisa:1-1
Göztepe - Denizli:1-1

23. Hafta (23/24.25.Şubat.'13)
Şanlıurfa - Buca:1-2
K.Erciyes - Tav.Linyit:2-0
Denizli - Samsun:2-1
Kartal - Ankaragücü:1-1
Ç.Rize - Bolu:1-0
Adanaspor - Ad.Demir:1-1
Karşıyaka - Gaziantep BŞ. Bld.:0-0
Torku Konya - Göztepe:2-0
Manisa - 1461Trabzon:1-1

24. Hafta
Ç.Rize - Kartal:3-0
Tav.Linyit - Adanaspor:0-0
Samsun - Torku Konya:1-1
Ad.Demir - Karşıyaka:0-2
Buca - Ankaragücü:0-0
Gaziantep BŞ. Bld. - Manisa:0-1
Bolu - Denizli:1-1
Göztepe - K.Erciyes:0-0
1461Trabzon - Şanlıurfa:1-0

25. Hafta (09/10/11.Mart.'13)
Kartal - Buca:0-1
Karşıyaka - Tav.Linyit:0-0
Torku Konya - Bolu:0-1
K.Erciyes  - Samsun:2-1
Manisa- Ad.Demir:3-0
Denizli - Ç.Rize:1-0
Adanaspor - Göztepe:2-1
Şanlıurfa - Gaziantep BŞ. Bld.: 0-1
Ankaragücü - 1461Trabzon:3-2

26. Hafta
Denizli - Kartal: 1-1
Samsun - Adanaspor: 1-1
Göztepe - Karşıyaka: 3-2
Ç.Rize - Torku Konya: 2-0
Gaziantep BŞ. Bld. - Ankaragücü: 1-1
1461Trabzon - Buca: 3-1
Tav.Linyit - Manisa: 1-0
Ad.Demir - Şanlıurfa: 1-1
Bolu - K.Erciyes: 2-4

27. Hafta
Torku Konya - Denizli: 2-0
Adanaspor - Bolu: 0-1
Şanlıurfa - Tav.Linyit: 0-0
Karşıyaka - Samsun: 0-1
Ankaragücü - Ad.Demir: 1-4
K.Erciyes - Ç.Rize: 0-1
Buca - Gaziantep BŞ. Bld.: 3-1
Manisa - Göztepe: 0-1
Kartal - 1461Trabzon: 1-2

28. Hafta (30/31/Mart - 01.Nisan.'13)
Gaziantep BŞ. Bld. - 1461Trabzon:1-0
Torku Konya - Kartal: 4-1
Ç.Rize - Adanaspor:1-0
Bolu - Karşıyaka:0-1
Samsun - Manisa:2-1
Tav.Linyit - Ankaragücü:2-0
Ad.Demir - Buca : 5-5
Denizli - K.Erciyes:1-2
Göztepe - Şanlıurfa:4-0

29. Hafta
Adanaspor - Denizli: 2-1
Şanlıurfa - Samsun:2-1
Buca - Tav.Linyit:4-2
Manisa - Bolu:2-0
K.Erciyes - Torku Konya:0-2
1461Trabzon - Ad.Demir:0-1
Karşıyaka - Ç.Rize:0-1
Ankaragücü - Göztepe:3-1
Kartal - Gaziantep BŞ. Bld.:1-0

30. Hafta
Ad.Demir - Gaziantep BŞ. Bld.: 1-1
Torku Konya - Adanaspor : 1-0
K.Erciyes - Kartal : 1-0
Denizli - Karşıyaka : 1-2
Ç.Rize - Manisa : 1-1
Samsun - Ankaragücü : 2-4
Göztepe - Buca : 1-1
Bolu - Şanlıurfa : 0-1
Tav.Linyit - 1461Trabzon : 1-1

31. Hafta
Adanaspor - K.Erciyes: 3-2
Manisa - Denizli:0-1
Buca - Samsun:0-0
Ankaragücü - Bolu: 1-0
Gaziantep BŞ. Bld. - Tav.Linyit:3-2
Kartal - Ad.Demir:3-1
Karşıyaka - Torku Konya: 1-1
Şanlıurfa - Ç.Rize:2-2
1461Trabzon - Göztepe:1-1

32. Hafta
Göztepe - Gaziantep BŞ. Bld. :2-0
Kartal - Adanaspor: 3-0
K.Erciyes- Karşıyaka: 0-1
Ad. Demir - Tav.Linyit:3-2
Torku Konya - Manisa: 2-1
Ç.Rize-Ankaragücü: 3-0
Bolu - Buca: 2-5
Denizli - Şanlıurfa: 1-1
Samsun - 1461Trabzon: 0-0

* Ç.RİZESPOR ve K.ERCİYES; BİTİME İKİ HAFTA KALA SÜPER LİGE ÇIKTILAR...

33. Hafta
Ad.Demir - Göztepe: 1-0
Manisa - K.Erciyes: 1-2
Ankaragücü - Denizli: 0-3
1461Trabzon - Bolu: 1-2
Gaziantep BŞ.  - Samsun: 1-2
Şanlıurfa - Torku Konya: 2-0
Karşıyaka - Adanaspor: 0-2
Bucas  - Ç. Rize: 1-0
Tav.Linyit - Kartal: 2-0

34. Hafta
Boluspor - Gaziantep BŞ.Bld. : 2-0
Samsun - Ad.Demir : 1-1
Kartalspor - Karşıyaka : 4-3
Torku Konya -Ankaragücü : 1-0
Adanaspor - Manisa : 1-2
Göztepe - Tav.Linyit : 0-1
Denizli - Buca : 2-0
K.Erciyes - Ş.urfa : 3-1
Ç.Rize - 1461Trabzon : 2-3


O G B M A Y AV P
1.K.ERCİYES 34 19 6 9 59 37 22 63
2.Ç.RİZESPOR
34 17 8 9 53 35 18 59
3.1461TRABZON 34 15 8 11 47 31 16 53
4.MANİSASPOR 34 14 11 9 41 28 13 53
5.BUCASPOR 34 14 10 10 48 33 15 52
6.T.KONYASPOR 34 14 10 10 38 35 3 52
7.AD.DEMİR 34 14 9 11 54 53 1 51
8.ADANASPOR
34 13 10 11 42 42 0 49
9.KARŞIYAKA 34 12 11 11 37 39 -2 47
10.BOLUSPOR 34 13 7 14 41 45 -4 46
11.DENİZLİ 34 11 10 13 35 37 -2 43
12.Ş.URFA 34 10 13 11 32 38 -6 43
13.G.ANTEP B.Ş.
34 11 8 15 37 43 -6 41
14.SAMSUNSPOR 34 7 18 9 38 39 -1 39
15.TKİ LİNYİT 34 9 11 14 34 47 -13 38
16.GÖZTEPE
34 10 7 17 28 40 -12 37
17.KARTAL 34 10 7 17 33 44 -11 37
18. A.GÜCÜ 34 7 8 19 31 62 -31 29

1 - Kayseri Erciyes ve Çaykur Rizespor Süper lige çıktılar.
Aynı zamanda K.Erciyes PTT 1.Lig ŞAMPİYONU OLDU.

2 - Süper lige çıkacak 3.takım play-Off maçlarından sonra belli olacak.

3 - Play-Off'ta ilginç bir durum var. Trabzonspor AŞ.'nin ikinci takımı olan 1461 Trabzonspor,
Play-Off maçlarına katılmayacak. Yerine Adana Demirspor katılacak.


Play-off eşleşmeleri şöyle :

Torku Konyaspor - Bucaspor: 0-1
Adana Demirspor - Manisaspor: 0-2

Manisaspor – Adana Demirspor : 1-1
Bucaspor – Torku Konyaspor: 1-2

* PLAY-OFF Maçları sonunda: Manisaspor - T.Konyaspor final oynadı.
Rakibini 2-0 yenen TORKU KONYASPOR SÜPER LİGE Çıkan 3.takım oldu.

4 - Spor-Toto 2.lige düşen takımlar:
Ankaragücü - Kartalspor ve Göztepe

Perşembe, 27 Temmuz 2017 14:39 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN115
DÜN491
BU HAFTA2678
BU AY17968
TOPLAM3106627

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 29 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim