2016-2017 PTT 1.LİG FİKSTÜRÜ ve MAÇLAR...(20.05.'17)
Cumartesi, 23 Temmuz 2016 17:01

 

Çift devreli lig usulüne göre 34 hafta oynanacak PTT 1. Lig müsabakaları sonucunda
ligi 1. ve 2. sırada bitiren iki takım doğrudan Spor Toto Süper Lig'e yükselecek.

3. 4. 5. ve 6. sırayı alan toplam dört takım ise Spor Toto Süper Lig'e yükselecek son
takımın belirleneceği play off müsabakaları oynayacak.

Lig'i 16, 17 ve 18. Sırada tamamlayan 3 takım ise Spor Toto 2. Lig'e düşecek.

PTT 1. Lig'de 2016-2017 Sezonu 19, 20, 21 ve 22 Ağustos tarihlerinde başlayacak.

Sezonun ilk yarısı 16 hafta,
ikinci yarısı ise 18 hafta oynanacak.

İlk yarı 25 Aralık 2016 tarihinde sona erecek, ikinci yarı ise 7, 8, 9 Ocak 2017 tarihlerinde başlayacak.

PTT 1. Lig'de sezon 21 Mayıs 2017 tarihinde oynanacak 34. hafta müsabakalarıyla sona erecek.

PTT 1. Lig'de 2016-2017 sezonunda ilk yarı oynanacak maçların programı şöyle:


1. HAFTA (21.Ağus.'16)

Manisaspor - Elazığspor: 1-0
Balıkesirspor - Eskişehirspor: 1-2
Altınordu - Giresunspor: 2-2
Şanlıurfaspor - Ümraniyespor: 1-0
Gaziantep B.Ş. - Göztepe: 1-1
Denizlispor - Bansırmaspor: 3-1
Samsunspor - Adana Demir: 0-0
Mersin İ.Yurdu - Yeni Malatya: 1-3
Boluspor – Sivasspor: 4-1

2. HAFTA (28.Ağus.'16)

Göztepe - Altınordu: 3-2
Giresunspor - Balıkesirspor: 1-0
Ümraniyespor - Manisaspor: 1-1
Adana Demir - Denizlispor: 2-1
Bandırmaspor - Gaziantep B.Ş.: 1-2
Eskişehirspor - Şanlıurfaspor: 1-1
Elazığspor - Boluspor: 0-2
Sivasspor - Mersin İ.Yurdu: 6-0
Yeni Malatya –- Samsunspor: 1-0

 

3. HAFTA (10/11.Eylül.'16)
Elazığspor - Ümraniyespor: 1-0
Şanlıurfaspor - Giresunspor: 1-1
Manisaspor - Eskişehirspor: 3-3
Altınordu - Bandırmaspor: 1-1
Denizlispor - Yeni Malatya: 1-1
Balıkesirspor - Göztepe: 2-1
Boluspor - Mersin İ.Yurdu: 0-2
Samsunspor - Sivasspor: 0-0
Gaziantep B.Ş. - Adana Demir: 1-1

4.HAFTA (17.Eylül.'16)
Göztepe - Şanlıurfaspor: 2-0
Ümraniyespor - Boluspor: 2-2
Giresunspor - Manisaspor: 3-1
Adana Demir - Altınordu: 2-2
Bandırmaspor - Balıkesirspor: 0-0
Mersin İ.Yurdu - Samsunspor: 3-0
Eskişehirspor - Elazığspor: 3-1
Sivasspor - Denizlispor: 1-2
Yeni Malatya - Gaziantep B.Ş.: 2-0

5.HAFTA (25.Eylül.'16)
Elazığspor - Giresunspor: 2-0
Şanlıurfaspor - Bandırmaspor: 1-0
Manisaspor - Göztepe: 0-3
Denizlispor - Mersin İ.Yurdu: 2-2
Altınordu - Yeni Malatya: 1-0
Balıkesirspor - Adana Demir: 4-2
Boluspor - Samsunspor: 2-1
Ümraniyespor - Eskişehirspor: 2-2
Gaziantep B.Ş.  - Sivasspor: 2-1

6.HAFTA (02.Ekim.'16)
Göztepe - Elazığspor: 1-1
Giresunspor - Ümraniyespor: 2-0
Samsunspor - Denizlispor: 1-0
Adana Demir - Şanlıurfa: 0-0
Bandırmaspor - Manisaspor: 4-0
Mersin İ.Yurdu - Gaziantep B.Ş.: 0-3
Eskişehirspor - Boluspor: 1-1
Sivasspor - Altınordu: 2-1
Yeni Malatya - Balıkesirspor: 2-1

7.HAFTA (15/16.Ekim.'16)
Elazığspor - Bandırmaspor: 2-0
Eskişehirspor - Giresunspor: 1-0
Şanlıurfaspor - Yeni Malatya: 1-2
Manisaspor - Adana demir: 1-2
Altınordu - Mersin İ.Yurdu: 3-1
Balıkesirspor - Sivasspor: 1-1
Boluspor - Denizlispor: 2-0
Gaziantep B.Ş. - Samsunspor: 3-0
Ümraniyespor - Göztepe: 0-1

8.HAFTA (21/22/23.Ekim.'16)
Göztepe - Eskişehirspor: 2-1 İKEN YARIDA KALDI (3-0 Hük.oldu)
Giresunspor - Boluspor: 1-2
Bandırmaspor - Ümraniye: 0-2
Adana Demir - Elazığspor: 1-0
Samsunspor - Altınordu: 0-0
Denizlispor - Gaziantep B.Ş. : 2-1
Mersin İ.Yurdu - Balıkesirspor: 1-4
Sivasspor - Şanlıurfaspor: 2-0
Yeni Malatya - Manisaspor: 3-1

9.HAFTA (29/30/31.Ekim.'16)
Elazığspor - Yeni Malatya: 1-2
Şanlıurfaspor - Mersin İ.Yurdu: 1-1
Eskişehirspor - Bandırmaspor: 4-1
Altınordu - Denizlispor: 2-1
Manisaspor - Sivasspor: 0-1
Boluspor - Gaziantep B.Ş. : 2-1
Balıkesirspor - Samsunspor: 5-0
Giresunspor - Göztepe: 1-1
Ümraniyespor - Adana Demir: 1-1

10.HAFTA (04/05/06.Kasım.'16)
Gaziantep B.Ş. - Altınordu: 1-4
Bandırmaspor - Giresunspor: 0-0
Samsunspor - Şanlıurfaspor: 2-1
Adana Demir - Eskişehirspor: 0-1
Denizlispor - Balıkesirspor: 1-1
Mersin İ.Yurdu - Manisaspor: 0-0
Sivasspor - Elazığspor: 0-0
Göztepe - Boluspor: 1-0
Yeni Malatya - –Ümraniye: 2-1

11.HAFTA
Göztepe - Bandırmaspor: 3-3
Elazığspor - Mersin İ.Yurdu: 3-0
Eskişehirspor - Yeni Malatya: 2-0
Şanlıurfaspor - Denizlispor: 0-1
Manisaspor - Samsunspor: 0-0
Boluspor - Altınordu: 3-2
Balıkesirspor - Gaziantep B.Ş. : 0-0
Ümraniyespor - Sivasspor: 4-1
Giresunspor - Adana Demir: 1-1

12.HAFTA (25/26/27.Kasım.'16)
Adana Demir - Göztepe: 2-1
Gaziantep B.Ş.  - Şanlıurfa: 2-0
Mersin İ.Yurdu - Ümraniye: 0-2
Bandırmaspor - Boluspor: 1-0
Samsunspor - Elazığspor: 0-0
Denizlispor - Manisaspor: 1-2
Altınordu - Balıkesirspor: 1-0
Sivasspor - Eskişehirspor: 2-0
Yeni Malatya - Giresunspor: 1-1

13.HAFTA (2/3/4/5.Aralık.'16)
Göztepe - Yeni Malatya: 2-0
Elazığspor - Denizlispor: 0-3
Şanlıurfaspor - Altınordu: 3-0
Eskişehirspor - Mersin İ.Yurdu: 6-0
Manisaspor - Gaziantep B.Ş.: 2-0
Boluspor - Balıkesirspor: 23-3
Bandırmaspor - Adana Demir: 2-2
Ümraniyespor - Samsunspor: 1-0
Giresunspor - Sivasspor: 1-2

14.HAFTA (09.10.11.12.Aralık.'16)
Adana Demir - Boluspor: 1-2
Gaziantep B.Ş. - Elazığspor: 0-3
Balıkesirspor - Şanlıurfaspor: 1-1
Samsunspor - Eskişehirspor: 1-2
Mersin İ.Yurdu - Giresunspor: 0-2
Altınordu - Manisaspor: 1-1
Denizlispor - Ümraniyespor: 0-2
Sivasspor - Göztepe: 3-0
Yeni Malatya –- Bandırmaspor: 0-1

15.HAFTA (16.17.18.19.Aralık.'16)
Yeni Malatya - Adana Demir: 1-1
Elazığspor - Altınordu: 0-0
Eskişehirspor - Denizlispor: 0-3
Şanlıurfaspor - Boluspor: 4-0
Bandırmaspor - Sivasspor: 0-1
Manisaspor - Balıkesirspor: 1-1
Ümraniyespor - Gaziantep B.Ş.: 2-1
Göztepe - Mersin İ.Yurdu: 2-0
Giresunspor – Samsunspor: 3-0

16.HAFTA (23.24.25.Aralık.'16)
G.Antep B.Ş.- Eskişehirspor: 0-1
Samsunspor - Göztepe: 1-2
Boluspor - Yeni Malatya: 1-5
Balıkesirspor - Elazığspor: 4-1
Mersin İ.Yurdu - Bandırma: 1-0
Denizlispor - Giresunspor: 2-1
Altınordu - Ümraniyespor: 1-1
Şanlıurfaspor - Manisaspor: 2-0
Sivasspor - Adana Demir: 0-0

17.HAFTA (14.15.16.Aralık.'16)
Elazığspor - Şanlıurfaspor: 0-0
Eskişehirspor - Altınordu: 3-0
Manisaspor - Boluspor: 2-2
Bandırmaspor - Samsunspor: 2-0
Ümraniyespor - Balıkesirspor: 2-0
Göztepe - Denizlispor: 2-4
Giresunspor - Gaziantep B.Ş.: 2-1
Adana Demir - Mersin İ.Yurdu: 0-0
Yeni Malatya - Sivasspor: 0-0


O G B M A Y AV P
1.ESKİŞEHİR 17 10 4 3 32 19 13 31
2.GÖZTEPE
17 9 4 4 29 20 9 31
3.Y.MALATYA 17 9 4 4 25 16 9 31
4.SİVAS 17 8 5 4 24 15 9 29
5.BOLU 17 8 3 6 27 28 -1 27
6.BALIKESİR 16 6 6 4 28 17 11 24
7.DENİZLİ 17 8 3 6 27 21 6 24
8.GİRESUN 17 6 6 5 22 17 5 24
9.ÜMRANİYE 16 6 5 5 21 16 5 23
10.ALTINORDU
17 5 7 5 23 24 -1 22
11.Ş.URFA 17 5 6 6 17 15 2 21
12.AD. DEMİR 17 4 10 3 18 18 0 19
13.G.ANTEP B.Ş.
17 5 3 9 19 24 -5 18
14.BANDIRMA 17 4 5 8 17 22 -5 17
15.ELAZIĞ 17 5 5 7 15 17 -2 14
16.MANİSA 17 3 7 7 16 27 -11 13
17.SAMSUN 17 2 5 10 6 25 -19 11
18.MERSİN İD.Y. 17 3 4 10 12 37 -25 10

Ceza Puanı Alan Takımlar

Takım Adı Ceza Puanı
ESKİŞEHİRSPOR 3
DENİZLİSPOR 3
ADANA DEMİRSPOR 3
ELAZIĞSPOR 6
MANİSASPOR 3
MERSİN İDMANYURDU 3

------------ İLK YARI SONU------------------------------

18.HAFTA (21.22.23.Ocak.'17)

Elazığspor - Manisa: 2-2
Yeni Malatya - Mersin İd.Y.: 2-1
Eskişehir - Balıkesir: 3-2
Giresun - Altınordu: 1-0
Ümraniye - Ş.urfa: 1-0
Bandırma - Denizli: 0-0
Sivas - Bolu: 3-1
Göztepe - G.antep B.Ş.: 2-2
Ad.Demir - Samsunspor: 1-0

19.HAFTA (27.28.29.30.Ocak.'17)

Balıkesir - Giresun: 0-1
Denizli - Ad.Demir: 1-1
G.antep B.Ş. - Bandırma: 3-1
Manisa - Ümraniye: 5-2
Bolu - Elazığ: 1-2
Samsun - Y.Malatya: 3-0
Mersin İ.Y. - Sivas: 1-0
A.Ordu - Göztepe: 0-1
Ş.urfa - Eskişehir: 1-1

20. HAFTA (11/12/13.Şubat.'17)
Yeni Malatya -  Denizlispor: 3-1        
Umraniye  - Elazığspor: 2-1        
Eskişehirspor  -  Manisaspor: 1-5        
Mersin İY -   Boluspor: 2-2        
Bandırma  -  Altınordu : 2-3       
Sivasspor -   Samsunspor: 2-1        
Giresunspor -   Şanlıurfa  : 3-1     
Adana Demir    G.Antep B.Ş.: 4-1        
Göztepe -   Balıkesirspor: 1-1 

21.HAFTA (19.02.'17)
Samsunspor -   Mersin İY  : 1-1      
Manisaspor -   Giresunspor: 1-2        
Altınordu    Adana Demir : 2-1       
Şanlıurfa  - Göztepe : 2-2       
Boluspor  -  Umraniyespor : 1-0       
G.Antep B.Ş.  - Yeni Malatya  : 1-2     
Elazığspor -   Eskişehirspor  : 0-0      
Balıkesirspor  -  Bandırma : 5-0      
Denizlispor  -  Sivasspor: 2-3

22. HAFTA (26.02.'17)
Adana Demir  -  Balıkesirspor : 1-2       
Bandırmaspor -   Şanlıurfaspor : 4-0       
Eskişehirspor  -  Umraniyespor  : 0-0      
Giresunspor  -  Elazığspor: 2-1        
Göztepe  -  Manisaspor : 1-0       
Mersin İY  -  Denizlispor  : 0-0      
Samsunspor -   Boluspor  : 3-0      
Sivasspor -   G.Antep B.Ş.: 1-0        
Yeni Malatya  -  Altınordu : 2-0 

23. HAFTA 05.Mart.'17)
Altınordu  -  Sivasspor  : 0-0      
Balıkesirspor  -  Yeni Malatya : 2-2       
Boluspor  -  Eskişehirspor  : 2-2      
Denizlispor  -  Samsunspor : 0-1       
Elazığspor -   Göztepe  : 5-2      
G.Antep B.Ş. -  Mersin İY : 1-2       
Manisaspor  -  Bandırmaspor  : 6-2      
Şanlıurfaspor  -  Adana Demir : 1-2      
Umraniyespor -   Giresunspor : 1-0

24.HAFTA (11.Mart.'17)
Adana Demir  -  Manisaspor   : 1-1     
Bandırmaspor -   Elazığspor : 1-2       
Denizlispor -   Boluspor : 3-2       
Giresunspor -   Eskişehirspor : 0-0       
Göztepe  -  Umraniyespor: 0-1        
Mersin İY  -  Altınordu  : 1-1      
Samsunspor  -  G.Antep B.Ş.: 0-0       
Sivasspor -   Balıkesirspor : 1-1       
Yeni Malatya -   Şanlıurfa: 2-1


25. HAFTA (18.Mart.'17)
Altınordu  -  Samsunspor : 0-2       
Balıkesirspor -   Mersin İY  : 3-3      
Boluspor -   Giresunspor  : 4-1      
Elazığspor -   Adana Demir : 4-2      
Eskişehirspor -   Göztepe : 4-0       
G.Antep B.Ş.  -  Denizlispor  : 1-1      
Manisaspor  -  Yeni Malatya : 0-2       
Şanlıurfaspor  -  Sivasspor  : 2-1      
Umraniyespor -   Bandırma : 0-0

26. HAFTA (01/02/03.Nisan.'17)
Adana Demir  -  Umraniyespor : 3-3       
Bandırmaspor  -  Eskişehirspor  : 0-1      
Denizlispor  -  Altınordu  : 1-2      
G.Antep B.Ş.  -  Boluspor : 1-2       
Göztepe -   Giresunspor  : 2-1      
Mersin İY  -  Şanlıurfaspor : 3-2       
Samsunspor -   Balıkesirspor   : 1-0     
Sivasspor  -  Manisaspor : 2-0       
Yeni Malatya  -  Elazığspor: 1-0

27. HAFTA (09.Nisan.'17)
Altınordu  -  Gaziantep B.Ş.  : 2-0     
Balıkesirspor -   Denizlispor : 1-2       
Boluspor -   Göztepe    : 1-0    
Elazığspor -   Sivasspor   : 1-1     
Eskişehirspor    Adana Demir   : 2-4   
Giresunspor  -  Bandırmaspor: 1-0        
Manisaspor  -  Mersin İY   : 2-0     
Şanlıurfaspor -   Samsunspor : 1-2       
Umraniyespor  -  Yeni Malatya   : 1-0

28. HAFTA (18/19.Nisan.'17)
Adana Demir  -  Giresunspor  : 1-2      
Altınordu  -  Boluspor  : 2-0      
Bandırmaspor  -  Göztepe  : 3-1    
Denizlispor -   Şanlıurfaspor  : 2-4      
Gaziantep B.Ş. -   Balıkesirspor : 1-1       
Mersin İY -   Elazığspor : 0-2       
Samsunspor  -  Manisaspor : 1-2       
Sivasspor -   Umraniyespor  : 0-0      
Yeni Malatyaspor -   Eskişehirspor: 1-2


29.HAFTA (23.Nisan.'17)
Balıkesirspor  -  Altınordu  : 1-1      
Boluspor  -  Bandırmaspor: 4-1        
Elazığspor  -  Samsunspor  : 2-1      
Eskişehirspor -   Sivasspor    : 2-2    
Giresunspor  -  Yeni Malatya  : 1-1      
Göztepe  -  Adana Demir  : 3-2      
Manisaspor  -  Denizlispor  : 3-2      
Şanlıurfa -  Gaziantep B.Ş.  : 0-0      
Umraniyespor -   Mersin İY  : 2-2

30. HAFTA (29.Nisan.'17)
Adana Demir  -  Bandırmaspor: 1-4        
Altınordu -   Şanlıurfaspor  : 2-0      
Balıkesirspor -  Boluspor: 1-2        
Denizlispor -   Elazığspor: 0-0        
Gaziantep B.Ş.  -  Manisaspor  : 1-0      
Mersin İY  -  Eskişehirspor: 0-4        
Samsunspor -   Umraniyespor: 2-2        
Sivasspor -   Giresunspor  : 2-0      
Yeni Malatya  - Göztepe : 1-0

31. HAFTA (02/03/04.Mayıs.'17)
Bandırmaspor -   Yeni Malatya  : 5-0      
Boluspor  -  Adana Demir  : 2-1     
Elazığspor  -  Gaziantep B.Ş. : 0-0      
Eskişehirspor -   Samsunspor : 6-1       
Giresunspor -   Mersin İY : 1-0       
Göztepe  -  Sivasspor  : 0-1      
Manisaspor -   Altınordu : 0-2       
Şanlıurfaspor -   Balıkesirspor : 2-3       
Umraniyespor  -  Denizlispor : 1-1

32. HAFTA
Adana Demir -   Yeni Malatya : 1-2       
Altınordu  -  Elazığspor  : 0-0      
Balıkesirspor -   Manisaspor  : 1-2     
Boluspor  -  Şanlıurfaspor  : 0-2      
Denizlispor -   Eskişehirspor : 2-0       
Gaziantep B.Ş. -  Umraniyespor : 2-1       
Mersin İY  -  Göztepe  : 5-6      
Samsunspor -   Giresunspor  : 1-0      
Sivasspor -   Bandırmaspor : 3-0  

33. HAFTA
Adana Demir  -  Sivasspor  : 1-1      
Bandırmaspor -   Mersin İY : 3-0       
Elazığspor  -  Balıkesirspor : 5-1       
Eskişehirspor  -  G.Antep  B.Ş. : 2-2     
Giresunspor  -  Denizlispor  : 1-0      
Göztepe -   Samsunspor : 4-1       
Manisaspor  -  Şanlıurfa  : 2-0      
Umraniyespor  -  Altınordu : 1-2       
Yeni Malatya -  Boluspor : 1-1


34.HAFTA (20.Mayıs.'17)
Altınordu  -  Eskişehirspor  : 3-0      
Balıkesirspor  -  Umraniyespor : 3-1       
Boluspor -   Manisaspor : 4-0        
Denizlispor  -  Göztepe  : 1-1      
Gaziantep B.Ş. -   Giresun : 2-1       
Mersin İY  -  Adana Demir : 2-2      
Samsunspor -   Bandırma  : 0-0      
Sivasspor -   Yeni Malatya : 4-0
Ş.Urfa - Elazığ : 2-1


O G B M A Y AV P
1.SİVASSPOR 34 17 11 6 51 27 24 62
2.EVKUR YENİ MALATYASPOR 34 18 7 9 47 40 7 61
3.ESKİŞEHİRSPOR 34 16 11 7 62 44 18 56
4.BOLUSPOR 34 16 6 12 56 53 3 54
5.GÖZTEPE A.Ş. 34 15 8 11 55 51 4 53
6.GİRESUNSPOR 34 15 8 11 40 34 6 53
7.ALTINORDU A.Ş. 34 14 11 9 45 37 8 53
8.ÜMRANİYESPOR 34 12 12 10 42 38 4 48
9.BALIKESİRSPOR 34 10 12 12 56 48 8 42
10.ELAZIĞSPOR 34 12 11 11 43 35 8 41
11.DENİZLİSPOR 34 11 10 13 46 45 1 40
12.MANİSASPOR 34 11 9 14 47 53 -6 39
13.G.ANTEP B.Ş.
34 9 10 15 37 46 -9 37
14.AD.DEMİRSPOR 34 8 15 11 47 51 -4 36
15.SAMSUNSPOR 34 9 9 16 27 46 -19 36
16.ŞANLIURFASPOR 34 9 9 16 38 46 -8 36
17.BANDIRMASPOR 34 9 8 17 43 52 -9 35
18.MERSİN İD.Y. 34 6 11 17 35 71 -36 26

Ceza Puanı Alan Takımlar

Takım Adı Ceza Puanı
ESKİŞEHİRSPOR 3
ELAZIĞSPOR 6
DENİZLİSPOR 3
MANİSASPOR 3
ADANA DEMİRSPOR 3
MERSİN İDMANYURDU 3

* SİVASSPOR ve EVKUR YENİ MALATYASPOR SÜPER LİGE ÇIKTILAR.
* Süper lige çıkacak 3.takım: Eskişehirspor, Boluspor, Göztepe ve Giresunspor
Play-Off maçlarından sonra belli olacak.

PLAY-OFF:

Giresunspor - Eskişehirspor : 3-3
Göztepe - Boluspor: 2-0

Eskişehirspor - Giresunspor: 1-0
Boluspor - Göztepe: 0-2

FİNAL: ESKİŞEHİRSPOR - GÖZTEPE: 1-1
Penaltılarda: 3-4

* GÖZTEPE, SÜPER LİGE ÇIKAN 3.TAKIM OLDU.

---------------------------------------

Perşembe, 27 Temmuz 2017 15:43 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN15
DÜN653
BU HAFTA2691
BU AY20241
TOPLAM3076785

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 12 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim