2011-12 BANK ASYA FİKSTÜRÜ ve MAÇLAR ( 13.05.'12)
Çarşamba, 25 Nisan 2012 17:57

1. HAFTA (11 Eylüll 2011)
Giresunspor-Boluspor:1-1
Ç.Rizespor-Gaziantep B.Ş.Bld:0-0
Karşıyaka-Adanaspor:0-2
İst.Güngören-Akhisar Bld:0-1
Denizlispor-Göztepe:2-1
Kartalspor-Elazığspor:1-0
Konyaspor-Kasımpaşa:0-0
Bucaspor-K.Erciyes:1-1
Sakaryaspor-Tav.Linyit:1-0

2. HAFTA (18 Eylül 2011)
Gaziantep B.Ş.Bld-İst.Güngören:0-0
K.Erciyes-Konyaspor:0-0
Elazığspor-Kartalspor:2-0
Adanaspor-Ç.Rizespor:0-2
Akhisar Bld-Giresunspor:1-1
Boluspor-Sakaryaspor:2-1
Göztepe-Karşıyaka:1-1
Tav.Linyit-Bucaspor:3-1

3. HAFTA (25 Eylül 2011)
Sakaryaspor-Bucaspor:1-2
İst.Güngören-Adanaspor:0-2
Denizlispor-Kasımpaşa:0-3
Giresunspor-G.antep B.Ş. Bld.:2-2
Çaykur Rizespor-Göztepe:2-3
Karşıyaka-Elazığspor:0-1
Konyaspor-Tav.Linyit:0-1
Boluspor-Akhisar Bld:2-1
Kartalspor-K.Erciyes:1-2

4. HAFTA (28 Eylül 2011)
Elazığspor-Ç.Rizespor:0-2
Adanaspor-Giresunspor:2-1
Bucaspor-Konyaspor:0-0
Kasımpaşa-Karşıyaka:2-1
Tav.Linyit-Kartalspor:1-1
K.Erciyes-Denizlispor:1-1
Akhisar Bld-Sakaryaspor:2-0
G.antep B.Ş.Bld-Boluspor:0-0
Göztepe-İst.Güngören:3-1

5. HAFTA (2 Ekim 2011)
Kartalspor-Bucaspor:1-0
Denizlispor-Tav.Linyit:1-3
Karşıyaka-K.Erciyes:0-1
Ç.Rizespor-Kasımpaşa.4-2
İst.Güngören-Elazığspor:0-0
Sakaryaspor-Konyaspor:0-2
Boluspor-Adanaspor:1-0
Akhisar Bld-Gaziantep B.Ş. Bld:1-1
Giresunspor-Göztepe:0-0

6. HAFTA (16 Ekim 2011)
K.Erciyes-Ç.Rizespor:4-0
Bucaspor-Denizlispor:5-2
Konyaspor-Kartalspor:0-0
Göztepe-Boluspor:0-1
Elazığspor-Giresunspor:3-0
Kasımpaşa-İst.Güngören:2-1
Tav.Linyit-Karşıyaka:0-4
G.antep B.Ş. Bld-Sakaryaspor:5-1
Adanaspor-Akhisar Bld:0-1

7. HAFTA (19 Ekim 2011)
Sakaryaspor-Kartalspor:0-2
Boluspor-Elazığspor:2-2
Akhisar Bld-Göztepe:1-0
Denizlispor-Konyaspor:1-2
Ç.Rize-Tav.Linyit:2-1
İst.Güngören-Kay.Erciyes:0-0
Gaziantep B.Ş.Bld-Adanaspor:2-1
Karşıya-Bucaspor:0-0
Giresunspor-Kasımpaşa:0-0

8. HAFTA (23 Ekim 2011)
K.Erciyes-Giresunspor:1-0
Konyaspor-Karşıyaka:1-0
Kartalspor-Denizlispor:3-1
Adanaspor-Sakaryaspor:2-2
Göztepe-Gaziantep B.Ş.Bld:0-1
Kasımpaşa-Boluspor:1-1
Bucaspor-Çaykur Rizespor:0-1
Elazığspor-Akhisar Bld:1-0
Tav.Linyit-İst.Güngören:2-0

9. HAFTA (30 Ekim 2011)
Sakaryaspor-Denizlispor:0-0
Akhisar Bld-Kasımpaşa:2-2
Gaziantep BŞ.Bld-Elazığspor:1-2
Karşıyaka-Kartalspor:2-1
İst.Güngören-Bucaspor:1-5
Giresunspor-Tav.Linyit:0-0
Boluspor-Kay.Erciyes:1-2
Adanaspor-Göztepe:4-3
Ç.Rizespor-Konyaspor:2-2

 

10. HAFTA- (12/13/14. Kasım 2011)
Bucaspor-Giresunspor2-1
Kartalspor-Ç.Rizespor:1-2
Denizlispor-Karşıyaka:0-0
Göztepe-Sakaryaspor:1-1
Elazığıspor-Adanaspor:1-0
Kasımpaşa-Gaziantep B.Ş.Bld:2-1
Tav.Linyit-Boluspor:1-1
K.Erciyes-Akhisar Bld:2-3
Konyaspor-İst.Güngören:2-1

11.HAFTA
(19.11.'11)

Giresun - Konya:0-0
G.Antep BŞ. - K.erciyes:1-3
Sakarya - K.Yaka:1-1

(20.11.'11)
İst.G.Gören - Kartal:0-0
Akhisar Bld - Tav.Linyit:1-0
Bolu - Buca:0-0
Adanaspor - Kasımpaşa:0-0
Ç.Rize - Denizli:3-1

(21.11.'11)
Göztepe - Elazoğ:1-0

12.HAFTA (23-24.Kasım.'11 Çrş - Prş)
K.erciyes - Adanaspor:2-1
Tav.Lnyit - G.antep Bld:4-2
Kartal - Giresun:3-1
Karşıyaka - Rize:2-4
Konya - Bolu:1-1
Denizli - Güngören:3-1
Elazığ - Sakarya:3-0
Kasımpaşa - Göztepe:2-1
Buca - Akhisar Bld:1-3

13.HAFTA (26-27-28.Kasım.'11 C.tesi - Pazar - P.tesi)
adanaspor - Tav.Linyit:1-0
Giresun - Denizli:0-3
Akhisar Bld - Konya:1-1
Güngören - Karşıyaka:1-3
Bolu - Kartal:1-0
G.antep Bld - Buca:2-1
Sakarya - Rize:0-0
Göztepe - Erciyes:2-1
Elazığ - Kasımpaşa:2-1

 

14.HAFTA (3-4-5.aralık.'11)
erciyes - elazığ:1-1
Tav.Linyit - Göztepe:0-1
Konya - G.antep Bld:1-0
Kasımpaşa - Sakarya:3-2
Kartal - Akhisar Bld:0-1
Buca - Adanaspor:2-2
Rize - Güngören:0-0
Denizli - Bolu:2-0
Karşıyaka - Giresun:2-1

15.HAFTA (10-11-12.Aralık.'11)
Akhisar - Denizli:3-3
Güngören - Sakarya:2-3
Adanaspor - Konya:0-0
Giresun - Ç.Rize:1-1
Bolu - K.Yaka:1-0
K.Erciyes - Kasımpaşs:2-2
Elazığ - T.Linyit:3-0
Göztepe - Buca:1-2
G.Antep BŞ - Kartal:2-0

16.HAFTA (17-18-19.Aralık.'11)
Kartal - Adanaspor:0-2
Denizli - G.Antep BŞ:0-0
K.Yaka - Akhisar:2-0
T.Linyit - Kasımpaşa:0-1
Güngören - Giresun:2-3
Konya - Göztepe:2-1
Sakarya - K.Erciyes:2-1
Buca - Elazığ:2-1
Ç.Rize - Bolu:2-2

 

17.HAFTA (14-15.16.Ocak.'12)
Göztepe - Kartal:0-2
G.Antep BŞ - K.Yaka:0-0
Giresun - Sakarya:1-3
Adanaspor - Denizli:2-2
Bolu - Güngören:0-0
Kasımpaşa - Buca:3-1
Elazığ - Konya:1-0
Akhisar - Ç.Rize:3-0
K.Erciyes - T.Linyit:1-2

------------------------------------- İLK YARI  SONU --------------------------------

18.HAFTA (21-22-23.Ocak.'12)

K.Erciyes - Buca:1-3
Elazığ - Kartal:1-0
Kasımpaşa - Konya:3-1
Bolu - Giresun:2-0
Akhisar Bld - Güngören:0-0
Tav.Linyit - Sakarya:1-0
Adanaspor - Karşıyaka:0-1
Göztepe - Denizli:1-1
G.Antep Bld - Ç.Rize:3-0

19.HAFTA (28-29-30.02.'12)

Kartal - Kasımpaşa:1-1
Sakarya - Bolu:2-7
Buca - T.Linyit:2-7
Güngören - G.Antep Bld:2-0
Ç.Rize - Adanaspor:1-1
Giresun - Akhisar:3-1
Konya - Erciyes:1-0
Karşıyaka - Göztepe:1-0
Denizli - Elazığ:0-1

20.HAFTA (04-05-06.02.'12)

Akhisar - Bolu:0-0
Adanaspor - Güngören:2-0
Kasımpaşa - Denizli:2-0
G.Antep Bld - Giresun:0-0
T.Linyit - Konya:1-2
Erciyes - Kartal:0-0
Elazığ - K.Yaka:0-2
Göztepe - Ç.Rize:1-1
Buca - Sakarya:3-0

21.HAFTA (11-12-13.02.'12)

Bolu - G.Antep Bld:0-1
Karşıyaka - Kasımpaşa:0-1
Ç.Rize - Elazığ:3-5
Giresun - Adanaspor:0-0
Güngören - Göztepe:1-1
Kartal - T.Linyit:1-1
Konya - Buca:1-0
Denizli - Erciyes:1-1
Sakarya - Akhisar:1-3

22.HAFTA (18-19-20.Şubat.'12)

Erciyes - K.Yaka:1-1
G.Antep Bld - Akhisar:1-1
Kasımpaşa - Ç.Rize:1-2
Konya - Sakarya:1-0
Elazığ - Güngören:3-2
T.Linyit - Denizli:1-2
Göztepe - Giresun:1-1
Adanaspor - Bolu:0-0
Buca - Kartal:0-2

23.HAFTA (25-26,Şubat.'12)

Akhisar - Adanaspor:1-1
Ç.Rize - Erciyes:0-2
Güngören - Kasımpaşa:0-1
Giresun - Elazığ:0-0
Bolu - Göztepe:0-1
Kartal - Konya:3-2
Denizli - Buca:1-0
Karşıyaka - T.Linyit:2-1
Sakarya - G.Antep Bld:0-0

24.HAFTA (03/04/05.Şubat.'12)

Tav.Linyit - Ç.Rize:1-2
Konya - Denizli:1-0
Kasımpaşa - Giresun:2-2
K.Erciyes - Güngören:2-0
Elazığ - Bolu:2-0
Kartal - Sakarya:1-1
Adanaspor - G.Antep Bld:3-0
Buca - K.Yaka:2-0
Göztepe - Akhisar Bld:0-1

25.HAFTA (10/11/12.Mart.'12)
Giresun - K.Erciyes:2-1
Karşıyaka - Konya:0-1
Güngören - Tav.Linyit:2-1
Akhisar Bld - Elazığ:0-0
Bolu - Kasımpaşa:0-1
G.Antep Bld - Göztepe:2-4
Sakarya - Adanaspor:2-3
Ç.Rize - Buca:0-0
Denizli - Kartal:1-1

26.HAFTA (17/18.Mart.'12)
Kartal - K.Yaka:2-0
Elazığ - G.antep Bld:0-1
Buca - Güngören:2-1
Konya - Ç.Rize:1-3
K.erciyes - Bolu:1-2
Tav.Linyit - Giresun:2-0
Kasımpaşa - Akhisar:1-2
Göztepe - Adanaspor:1-0
Denizli - Sakarya:4-0

27.HAFTA (24-25.Mart.'12)
Güngören - Konya:0-2
Ç.Rize - Kartal:2-1
Akhisar - K.Erciyes:2-0
Bolu - T.Linyit:1-0
Sakarya - Göztepe:0-1
Giresun - Buca:3-0
G.Antep Bld - Kasımpaşa:4-1
K,Yaka - Denizli:1-1
Adanaspor - Elazığ:2-0

28.HAFTA (31.Mart - 01-02.Nisan.'12)
Tav:linyit - Akhisar:1-2
Konya - Giresun:1-1
Denizli - Ç.Rize:1-1
K.Erciyes - G.Antep Bld:2-1
Kartal - Güngören:2-2
Elazığ - Göztepe:3-0
Kasımpaşa - Adanaspor:1-1
Buca - Bolu:0-1
K.Yaka - Sakarya:1-0

29.HAFTA (7/8/9.Nisan.'12)
Güngören - Denizli:0-3
Göztepe - Kasımpaşa:1-2
Bolu - Konya:1-2
Giresun - Kartal:1-0
Akhisar - Buca:0-1
Adanaspor - K.erciyes:2-1
Ç.Rize - K.Yaka:2-1
Sakarya - Elazığ:3-3
G.Antep Bld - Tav.Linyit:1-1

30.HAFTA (14/15/16.Nisan.'12)
K.Erciyes - Göztepe:4-2
Tav.Linyit - Adanaspor:1-1
Denizli - Giresun:6-1
Buca - G.Antep Bld:2-1
Konya - Akhisar:0-0
K.Yaka - G.Gören:0-0
Kasımpaşa - Elazığ:0-1
Kartal - Bolu:1-1
Ç.Rize - Sakarya:1-0

31.HAFTA (22.Nisan.'12 Pazar)
Göztepe - Tav.Linyit:0-0
G.Antep Bld- Konya:0-1
Güngören - Ç.Rize:0-1
Giresun - K.Yaka:3-2
Elazığ - K.Erciyes:0-0
Sakarya - Kasımpaşa:1-2
Bolu - Denizli:2-3
Akhisar - Kartal:0-0
Adana - Buca:4-0

32.HAFTA (28/29.Nisan.'12)
Tav.Linyit - Elazığ:1-0
Ç.Rize - Giresun:1-1
Buca - Göztepe:1-2
Denizli - Akhisar:2-3
Sakarya - Güngören:2-2
Konya - Adanaspor:0-2
Kartal - G.Antep BŞ:2-1
K.Yaka - Bolu:1-3
K.Paşa - K.Erciyes:1-0

33.HAFTA (05/06.Mayıs.'12)
Göztepe - Konya:1-0
K.Erciyes - Sakarya:2-0
G.Antep BŞ - Denizli:0-0
Akhisar - K.Yaka:3-0
K.Paşa - Tav.Linyit:0-1
Giresun - Güngören:6-2
Bolu - Ç.Rize:1-4
Adanaspor - Kartal:2-1
Elazığ - Buca:2-1

34.HAFTA (12-13.Mayıs.'12) (Son Hafta)
Tav.Linyit - K.Erciyes: 3-0
Sakarya - Giresun:1-2
Denizli - Adanaspor:3-1
Güngören - Bolu:0-1
Buca - K.Paşa:3-3
Konya - Elazığ:4-1
Kartal - Göztepe:2-0
K.Yaka - G.Antep BŞ:0-0
Ç.Rize - Akhisar:1-2

O G B M A Y AV P
1.Akhisar Bl
34 17 12 5 46 28 18 63
2.Elazığ 34 18 7 9 45 30 15 61
3.Ç.Rize 34 16 11 7 52 44 8 59
4.Kasımpaşa 34 16 11 7 50 39 11 59
5.Konya 34 16 11 7 35 25 10 59
6.Adanaspor 34 14 11 9 46 32 14 53
7.Bolu 34 13 12 9 40 33 7 51
8.K.Erciyes 34 12 10 12 43 39 4 46
9.Kartal 34 11 12 11 37 32 5 45
10.Denizli 34 11 12 11 51 46 5 45
11.Tav.Linyit 34 12 7 15 42 39 3 43
12.Buca 34 12 7 15 45 53 -8 43
13.Göztepe 34 11 8 15 36 43 -7 41
14.Antep BŞ
34 9 13 12 36 37 -1 40
15.K.Yaka 34 10 9 15 31 37 -6 39
16.Giresun 34 8 15 11 39 48 -9 39
17.Sakarya 34 4 9 21 31 66 -35 21
18.Güngören 34 2 11 21 24 58 -34 17

********************************
* AKHİSAR BLD.GENÇLİK 1.LİG ŞAMPİYONU OLDU..

*AKHİSAR ve ELAZIĞSPOR SÜPER LİGE ÇIKTILAR.

*İST.GÜNGÖREN, SAKARYASPOR ve GİRESUNSPOR 2.LİGE DÜŞTÜLER.
(Karşıyaka ile puanları aynı olan Giresun GOL AVERAJI ile düştü)

*3.4.5. ve 6.Play-Off oynayarak 1 takım daha Süper lige çıkacak.
(3.cü ile 6.cı....4.cü ile 5.ci karşılıklı çift maç yapacak.Kalan iki takım final oynayıp
biri SÜPER LİGE ÇIKACAK..)

*Buna göre:  Adanaspor-Rizespor     Konyaspor-Kasımpaşa eşleşti.

Adanaspor - Ç.Rize: 3-1
Konyaspor - Kasımpaşa: 0-2

Ç.Rize - Adanaspor: 0-1
Kasımpaşa - Konyaspor: 4-0

FİNAL: Adanaspor - Kasımpaşa : 2-2
UZATMADA: 2-3

* KASIMPAŞA SÜPER LİGE ÇIKAN 3.TAKIM OLDU.

Perşembe, 27 Temmuz 2017 14:36 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN448
DÜN722
BU HAFTA5216
BU AY14743
TOPLAM3048975

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 108 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim