TÜRKİYE KUPASI 3.ELEME TURU PROĞRAMI..(15.09.'18)
Cumartesi, 15 Eylül 2018 17:51

Kupa'nın 3. eleme turunda;
2. eleme turu sonucu tur atlayan 37 takımın yanı sıra

Spor Toto Süper Lig'den : Antalyaspor A.Ş., Atiker Konyaspor, Büyükşehir Belediye Erzurumspor, Çaykur Rizespor A.Ş., MKE Ankaragücü ile

Spor Toto 1. Lig'de yer alan 18 takım ve

TFF 2. Lig'de yer alan 36 takım mücadele edecek.

Ziraat Türkiye Kupası Statüsü'ne göre 48 takımın kurada seri başı olduğu 3. eleme turunun
müsabakaları tek maç eleme usulüne göre 25, 26 ve 27 Eylül tarihlerinde oynanacak.

 

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 3. ELEME TURU MÜSABAKALARI


25 Eylül 2018 Salı

1461 TRABZON

TUZLASPOR

A.S.ÖZYAZICI

13.00

24ERZİNCAN

GAZİŞEHİR FK

MÜSTAKİL PİST

13.00

ERZİN BLD.

ÜMRANİYE

Ş.M.O.KILINÇ

14.00

DİYARBEKİR

SAMSUNSPOR

SEYRANTEPE

14.30

ALTINDAĞ BLD

MANİSASPOR

AKTEPE STADI

14.30

MANİSA B.Ş.

KEÇİÖREN

M.ÖZKASAP

15.00

KIRKLARELİ

UTAŞ UŞAK

ATATÜRK

15.00

B.VİTRASPOR

DENİZLİSPOR

BOZÜYÜK

15.00

NAZİLLİ BLD.

TOKATSPOR

NAZİLLİ

15.00

PENDİK

ALTINORDU

PENDİK

15.00

MALTEPE

MENEMEN

H.POLAT

15.00

TİRE 1922

SİVAS BLD.

TİRE

16.30

B.Ş.ERZURUM

ANK.DEMİR

K.KARABEKİR

18.30

ADN.DEMİR

YENİ ORDU

5 OCAK

20.30

26 Eylül 2018 Çarşamba

YENİ AMASYA

KONYASPOR

AMASYA

13.00

VAN B.Ş.

HACETTEPE

VAN

14.00

G.ANTEPSPOR

DERSİM 62

GAZİANTEP

14.00

KİLİS

OSMANLI

7 ARALIK STADI

14.00

HATAYSPOR

EROKSPOR

ATATÜRK STADI

14.00

GÜMÜŞHANE

SİLİVRİSPOR

GÜMÜŞHANE

14.00

ERBAASPOR

ESKİŞEHİR

ERBAA İLÇE

14.00

K.KARABÜK

KÖRFEZSPOR

DR.N.ŞEYHOĞLU

14.30

KIRŞEHİR

ALTAY

AHİ

14.30

AN.SELÇUK

K.GÜMRÜK

S.Ü.15 TEMMUZ

14.30

KARAMAN

ETİMESGUT

K.KAYNAŞ

14.30

BARTIN

SARIYER

BARTIN

14.30

ZON.KÖMÜR

BAYRAMPAŞA

K.KÖKSAL

14.30

ELAZIĞ

B.PETROL

ATATÜRK

15.00

DARICA G.B.

İNEGÖL

DARICA

15.00

BUCAK BLD.

BUGSAŞ

BUCAK

15.00

BANDIRMA

G.OSMANPAŞA

BANDIRMA

15.00

ŞİLEYILDIZ

ADANASPOR


15.00

ÇENGELKÖY

SAKARYASPOR A.Ş.

ÇAVUŞBAŞI

15.00

İST.SPOR

BAĞCILAR

ESENYURT

15.00

AF.AFYON

SİİRT ÖZ.İ.

ZAFER

17.00

FETHİYE

SANCAKTEPE

FETHİYE

19.00

K.MARAŞ

KEMERSPOR

12 ŞUBAT

19.00

BOLUSPOR

PAYASSPOR

ATATÜRK

19.00

Ş.URFA

YOMRASPOR

GAP STADI

19.00

ANK.GÜCÜ

SERİK


19.00

RİZESPOR

TARSUS İ.Y.

ÇAYKUR

20.30

27 Eylül 2018 Perşembe

K.EREĞLİ BLD.

ANTALYA

BEYÇAYIRI

13.00

G.BİRLİĞİ

BERGAMA


14.30

NİĞDE

BODRUM BLD.

NİĞDE

14.30

EYÜPSPOR

PAZARSPOR

A.OLİMPİYAT

15.00

KASTAMONU

B.ÖZ.DERE

KASTAMONU

15.00

BALIKESİR

AMED

BALIKESİR

17.00

GİRESUN

KOCAELİ

GİRESUN

19.30

Salı, 18 Eylül 2018 18:30 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN1664
DÜN1124
BU HAFTA11690
BU AY13295
TOPLAM3456144

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 84 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim